Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty? - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-30, 14:08   #751
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Smile Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ładne ma te staniczki Milena i niedrogie. Tylko to ściśliwce, czy rozciągliwce - dużo zaniżać, czy raczej brać zbliżony do obwodu pod biustem?

EDIT: na Lobby jest wątek o sklepie Kamea w Zabrzu. Babeczka mi właśnie napisała, że wybór w obwodzie 28 i 30 spory, wiele modeli Panache. Wybiorę się tam i sprawdzę naocznie.
wiesz co nie znam się na tym za bardzo bo mam tylko milenę i nie mam porównania z innymi firmami ale przy moich 65 pod biustem mam stanik o obwodzie 60 i zapinam się na najwęższą haftkę. chociaż na początku byłam na tej środkowej. pewnie spróbowałabym nawet stanik o obwodzie 55 ale takich nie widziałam..
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 15:57   #752
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
Witam i od razu dziękuję serdecznie za uświadomienie mnie
Właśnie przetestowałam wszystkie moje staniki (4) i okazuje się że tylko, lub aż 1 spełnia wymogi dobrego stanika. Jest to rozmiar 75A, a wg tabeli Triumpha wyszło że powinnam nosić 65AA, a wg innej tabeli 60D. Tej Triumpha nie wierze po tym co napisałyście, więc zostaje przy rozmiarze 60D i już wiem, że żeby znaleźć ten rozmiar będę musiała się natrudzić. Ale warto
I jeszcze jakbyście mogły mi napisać czym się różni miseczka A od AA? Jakoś nigdzie tego nie znalazłam.

Tabelką Triumpha się nie sugeruj, bo jest beznadziejna (najbardziej mi się podoba to, że jak się wpisze obwód 73 lub 83, to każe 75,85 kupować, czyli zawyżać obwód). AA jest o miseczkę mniejsza od A.

Cytat:
wiesz co nie znam się na tym za bardzo bo mam tylko milenę i nie mam porównania z innymi firmami ale przy moich 65 pod biustem mam stanik o obwodzie 60 i zapinam się na najwęższą haftkę. chociaż na początku byłam na tej środkowej. pewnie spróbowałabym nawet stanik o obwodzie 55 ale takich nie widziałam..
Staników w obwodzie 55 niestety nie produkują. Dziewczyny, co do tego zaniżania. Jeśli ktoś ma 70 pod biustem, to to jest okrągła liczba i nie musi jej zaokrągląć. Potem odejmuje 5 cm, więc powinien celować w 65tki, chyba że trafi na rozciągliwca, to wtedy 60.
Ja mam 64 pod biustem i standardowe 60tki są na mnie dobre. Z wiadomych względów (brak 55tek), nie zaniżam obwodu aż o 9 cm, ale nie mam takiej potrzeby. Tutaj jest najlepszy bra-fitter: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 17:22   #753
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Witam
Dziewczyny tak podczytuję Wasz wątek i mam mętlik w głowie. Obecnie noszę staniki triumpha rozm. 70 C, ale ostatnio trochę przytyłam i rozm., jest za mały, wcześniej był lekko przymały, ale teraz to mam odciśnięte fiszbiny na piersi i buły na górze...a według ich tabeli to nawet miseczki sa na mnie za duże pod biustem mam 71, a w obwodzie piersi 85,5cm..jakbym chciała kupić biustonosz 65 to miseczka E ma mniej niż miseczka C przy 70cm pod biustem....w takim razie jaki powinnam nosic rozmiar? jakiej firmy , bo Triumph chyba odpada? myslałam o Milenie..tylko nie wiem czy sugerowac sie tabelką wymiarów na ich stronie, czy dany rozmiar miseczki faktycznie będzie odpowiadał podanym wymiarom w cm??
__________________


Edytowane przez zorza83
Czas edycji: 2008-12-30 o 17:23
zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 17:32   #754
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Tabelką Triumpha się nie sugeruj, bo jest beznadziejna (najbardziej mi się podoba to, że jak się wpisze obwód 73 lub 83, to każe 75,85 kupować, czyli zawyżać obwód). AA jest o miseczkę mniejsza od A.


Staników w obwodzie 55 niestety nie produkują. Dziewczyny, co do tego zaniżania. Jeśli ktoś ma 70 pod biustem, to to jest okrągła liczba i nie musi jej zaokrągląć. Potem odejmuje 5 cm, więc powinien celować w 65tki, chyba że trafi na rozciągliwca, to wtedy 60.
Ja mam 64 pod biustem i standardowe 60tki są na mnie dobre. Z wiadomych względów (brak 55tek), nie zaniżam obwodu aż o 9 cm, ale nie mam takiej potrzeby. Tutaj jest najlepszy bra-fitter: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/
Dlatego nie przejmuję się wyliczeniami z Triumpha, tylko tymi drugimi, a one były ze strony którą podałaś I dziękuję za odpowiedź
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 17:34   #755
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Mam 76 pod biustem, 89 w, więc według tabelek 70D
kiedyś nosiłam 80B, 75C, od pół roku 70C, ale tylko miękkie, żadne push-upy,zawsze zapięte na najciaśniejszą zapinkę()
kupowanie w sklepach stacjonarnych u mnie odpada, tylko internet, ale jakie polecacie modele, najlepiej miękkie, ewentualnie z wyjmowanymi wkładkami i nie wglądające przy tym lekko "pancernie"?
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 17:37   #756
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez zorza83 Pokaż wiadomość
Witam
Dziewczyny tak podczytuję Wasz wątek i mam mętlik w głowie. Obecnie noszę staniki triumpha rozm. 70 C, ale ostatnio trochę przytyłam i rozm., jest za mały, wcześniej był lekko przymały, ale teraz to mam odciśnięte fiszbiny na piersi i buły na górze...a według ich tabeli to nawet miseczki sa na mnie za duże pod biustem mam 71, a w obwodzie piersi 85,5cm..jakbym chciała kupić biustonosz 65 to miseczka E ma mniej niż miseczka C przy 70cm pod biustem....w takim razie jaki powinnam nosic rozmiar? jakiej firmy , bo Triumph chyba odpada? myslałam o Milenie..tylko nie wiem czy sugerowac sie tabelką wymiarów na ich stronie, czy dany rozmiar miseczki faktycznie będzie odpowiadał podanym wymiarom w cm??
Triumph to by mi pewnie miseczkę C lub D dobrał. Nie sugeruj się ich wyliczeniami. Celuj w to 65 w obwodzie i miseczkę E. Od czegoś przecież trzeba zacząć. Ja już z 4 staniki kupiłam przez net i nie jest to wcale takie straszne. Na spokojnie się mierzy, a jak coś niedobre (miseczka, obwód) to się odsyła. Ale ja najbardziej celuję w obwód i w to żeby miseczka nie była za mała. Leciutko za duża miseczka dosyć szybko staje się dobrą miseczką, szczególnie na początku noszenia prawidłowego rozmiaru. Milena rzeczywiście ma ładne staniki.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 17:43   #757
rybenka_
Zadomowienie
 
Avatar rybenka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 158
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cześc dziewczyny ,
prosze o pomoc doswiadczone dziwczyny , otoz jestem w trakcie poszukiwania dobrego rozmiaru i tak bylam w sklepie stacjonanym do ktorego niestety mam troszke daleko , przemile panie dobrały mi stanik w rozmiarze 65H firmy Dalia półusztywniany ktory naprawde lezy swietnie choc troszke nie podoba mi sie to ze moje piersi wydaja sie na male hmmm... nawet uslyszalam tak od kolezanki widze ze obwod niestety juz po jakims miesiacu troszke puscil , wczesniej nosilam staniki tez polskiej firmy Gaia w rozmairze 70F dzis widze ze to nie bylo to powniewaz w nim gdy biegne moje piersi sa jakby to powiedziec na wolnosci w nowym 65H Dali jest wrecz cudownie
jednak dziewczynki teraz chcialabym poszukac czegos z brytyjczykow i to usztywnianych nie lubie miekkich stanikow boto wg mnie zmniejsza piersi, podpowiedzcie w jaki rozmiar celowac, (chyba zaczne przygode na allegro) , a i zapomnialabym o wymiarach ok 71 pod i w ok 91 . cos mi sie zdaje ze migracji to u mnie niestety nie bedzie bo po miesiacu w nowym staniku niestety nie widze roznicy a chcialabbym miec wieksze cycuszki
__________________
`Mój wymiankowy Zapraszam. ODPISUJCIE U MNIE !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=287610


`Jeśli któraś z was ma ksiązke TORI SPELLING - "STORI TELLING" bardzo prosze wejdż w watek poniżej !


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=288532
rybenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 17:53   #758
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Moze tutaj znajdziesz jakies podpowiedzi http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...203&w=78247941
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 17:56   #759
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Triumph to by mi pewnie miseczkę C lub D dobrał. Nie sugeruj się ich wyliczeniami. Celuj w to 65 w obwodzie i miseczkę E. Od czegoś przecież trzeba zacząć. Ja już z 4 staniki kupiłam przez net i nie jest to wcale takie straszne. Na spokojnie się mierzy, a jak coś niedobre (miseczka, obwód) to się odsyła. Ale ja najbardziej celuję w obwód i w to żeby miseczka nie była za mała. Leciutko za duża miseczka dosyć szybko staje się dobrą miseczką, szczególnie na początku noszenia prawidłowego rozmiaru. Milena rzeczywiście ma ładne staniki.
Dziękuję za odpowiedź miseczka E robi wrażenie, wezmę 1 na spróbowanie, a nóż uda się za pierwszym razem dobrać odpowiedni rozmiar. Biustonosze Mileny podobają mi się bo nie są tak zabudowane u góry, mają ciekawe wzory (chociaż te najładniejsze są powyżej 70 cm) i przystępną cenę, jak


EDIT.

A MA MOŻE KTÓRAŚ Z DZIEWCZYN większe doświadczenie z biustonoszami Mileny??dobre są jakościowo?? nie rozciągają się szybko? ja myslałam o tym modelu :
http://novomodna.pl/bielizna-damska-biustonosze-milena-biustonosz-glamour-
o_l_2_2778.html


ten mi sie podoba, ale nie ma rozmiaruhttp://novomodna.pl/bielizna-damska-..._l_2_2778.html
__________________


Edytowane przez zorza83
Czas edycji: 2008-12-30 o 18:04
zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 18:01   #760
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

rybenka-jeśli chcesz coś usztywnianego to może masquerade? Brytyjczycy szyją głównie miękkie staniki. Poza tym ja tam wcale nie zauważyłam, żeby mój biust w miękkich stanikach wyglądał na mniejszy. Może nie wygarniasz porządnie? Dobrze zakładasz stanik? Cierpliowości, u mnie migracja zaatakowała po kilku miesiącach Na początku poprawił się kształt, biust się uniósł, a teraz sobie powolutku migruje(mam nadzieję, że to już koniec
Doris81- nie wiem, czy Milenowe 65E nie będzie za małe. W jakie modele celujesz? Jeśli we Flamenco lub Sylvestrine to powinien wystarczyć obwód 70. Mają raczej małe miski i nie wiem, czy 65F nie byłby lepszy. Co wychodzi ci z ich kalkulatora? On prawdę pokazuje
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 18:02   #761
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Z Milena roznie bywa, nowe modele sa bardziej scisle, musisz patrzec w opisach na stronie czy maja dopisek, ze obwod scisly
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 18:07   #762
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Ja właśnie oglądam stronę Milena i tak:
obliczenia w ich tabeli rozmiarów wychodzą takie, że pod biustem 80, w biuście 95 powinnam nosić 75D ścisły a 70G

zastawiam się nad kupnem stanika u nich, czy z Waszego doświadczenia te obliczenia mają sens?? tzn czy jeśli kupie rozmiar wyliczony przez ich tabelkę będzie on dobry??

i czy Milena nie ma jakiegoś stacjonarnego sklepu??

Jesli już zdecydowałabym sie na kupno stanika to jakiegos w promocji, zeby ewentualnie nie stracic za dużo kasy....

nie wiem co mam robic...

aha zastanawiam się nad tymi dwoma

http://www.milena-bielizna.pl/shop/?pro=view&item=131

http://www.milena-bielizna.pl/shop/?pro=view&item=16

ze wskazaniem na ten drugi

rozmiar 75 D??

help

Edytowane przez Słodkaaa
Czas edycji: 2008-12-30 o 18:11
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 18:12   #763
rybenka_
Zadomowienie
 
Avatar rybenka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 158
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
rybenka-jeśli chcesz coś usztywnianego to może masquerade? Brytyjczycy szyją głównie miękkie staniki. Poza tym ja tam wcale nie zauważyłam, żeby mój biust w miękkich stanikach wyglądał na mniejszy. Może nie wygarniasz porządnie? Dobrze zakładasz stanik? Cierpliowości, u mnie migracja zaatakowała po kilku miesiącach Na początku poprawił się kształt, biust się uniósł, a teraz sobie powolutku migruje(mam nadzieję, że to już koniec
mierzylam jedna balkonetke masquerade w stacjonarnym sklepie o ta co wkleilam ponizej ale ten biustonosz to jak dla mnie wielka pomylka robil z biustu cos okropnego jest jakos nie tak uszty jak potrzeba dla mnie niekompatybilny miekkich nie lubie chyba jeszcze z podstawowego powodu , sutki .stanik zakladam wydaje mi sie dobrze , chociaz tak mysle i moze moglabym bardziej zajac sie wygarnianiem a powiedzcie moze w jaki rozmiar mam celowac bo bede musiala zaczac od allegro
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 98_1.jpg (11,9 KB, 47 załadowań)
__________________
`Mój wymiankowy Zapraszam. ODPISUJCIE U MNIE !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=287610


`Jeśli któraś z was ma ksiązke TORI SPELLING - "STORI TELLING" bardzo prosze wejdż w watek poniżej !


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=288532
rybenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 18:13   #764
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
r
Doris81- nie wiem, czy Milenowe 65E nie będzie za małe. W jakie modele celujesz? Jeśli we Flamenco lub Sylvestrine to powinien wystarczyć obwód 70. Mają raczej małe miski i nie wiem, czy 65F nie byłby lepszy. Co wychodzi ci z ich kalkulatora? On prawdę pokazuje
Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Z Milena roznie bywa, nowe modele sa bardziej scisle, musisz patrzec w opisach na stronie czy maja dopisek, ze obwod scisly
z kalkulatora wychodzi mi 65 D a juz teraz miseczka C przy obwodzie 70 jest za mała..kurczę miseczka F?? sama nie wiem którą wziąć no trudno najwyżej wymienię skoro jest taka mozliwość..ja mam wrażenie,że te 70 w obwodzie u triumpha dobrze mi podtrzymuje biust(choć za wiele tam tego nie ma), ale mam na ostatnia hafkę zapiety.... czyli jak ścisły to powinnam brac 70 cm?
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 18:19   #765
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Ja właśnie oglądam stronę Milena i tak:
obliczenia w ich tabeli rozmiarów wychodzą takie, że pod biustem 80, w biuście 95 powinnam nosić 75D ścisły a 70G

zastawiam się nad kupnem stanika u nich, czy z Waszego doświadczenia te obliczenia mają sens?? tzn czy jeśli kupie rozmiar wyliczony przez ich tabelkę będzie on dobry??

i czy Milena nie ma jakiegoś stacjonarnego sklepu??

Jesli już zdecydowałabym sie na kupno stanika to jakiegos w promocji, zeby ewentualnie nie stracic za dużo kasy....

nie wiem co mam robic...

aha zastanawiam się nad tymi dwoma

http://www.milena-bielizna.pl/shop/?pro=view&item=131

http://www.milena-bielizna.pl/shop/?pro=view&item=16

ze wskazaniem na ten drugi

rozmiar 75 D??

help
Te nie maja adnotacji, ze sa scisle, wiec radzilabym w obwod 70 celowac
Cytat:
Napisane przez zorza83 Pokaż wiadomość
z kalkulatora wychodzi mi 65 D a juz teraz miseczka C przy obwodzie 70 jest za mała..kurczę miseczka F?? sama nie wiem którą wziąć no trudno najwyżej wymienię skoro jest taka mozliwość..ja mam wrażenie,że te 70 w obwodzie u triumpha dobrze mi podtrzymuje biust(choć za wiele tam tego nie ma), ale mam na ostatnia hafkę zapiety.... czyli jak ścisły to powinnam brac 70 cm?
skoro 70C ma za mala miseczke to zobaczy na ile w biuscie jest 70D i wtedy szukaj stanika z obwodem 65 na tyle samo w biuscie

nie wiem czy nie zamieszalam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2008-12-30 o 18:21
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 18:32   #766
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Moze tutaj znajdziesz jakies podpowiedzi http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...203&w=78247941
nie chodzi mi tyle o dobór stanika, co ich wygląd, te podawane na forum gazety wydają mi się bardzo zabudowane, mam 17 lat i mały biust, więc nie potrzebuję takich, z drugiej strony wszystkie ładne modele to push-upy
czy istnieją w ogóle ładne staniki (nie zakrywające całej piersi np tak), delikatne, z pojedynczym, ew podwójnym zapięcie, w mniejszych rozmiarach (70C/D)?
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 18:35   #767
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
T

skoro 70C ma za mala miseczke to zobaczy na ile w biuscie jest 70D i wtedy szukaj stanika z obwodem 65 na tyle samo w biuscie

nie wiem czy nie zamieszalam
To wtedy musiałabym wziąć miseczkę na obwód w biuście 88-90, w takim wypadku pasuje z Mileny 65F, wyżej velika wspomniała,że Milena ma małe miseczki jak będzie za duży to może uda się wymienić na mniejsze 65 E...
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 18:39   #768
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Te nie maja adnotacji, ze sa scisle, wiec radzilabym w obwod 70 celowac
tak tylko, że dzisiaj dziewczyny mi radziły, żebym na początku kupiła stanik z pod biustem 75

paręnaście postów wyżej
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 18:41   #769
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
nie chodzi mi tyle o dobór stanika, co ich wygląd, te podawane na forum gazety wydają mi się bardzo zabudowane, mam 17 lat i mały biust, więc nie potrzebuję takich, z drugiej strony wszystkie ładne modele to push-upy
czy istnieją w ogóle ładne staniki (nie zakrywające całej piersi np tak), delikatne, z pojedynczym, ew podwójnym zapięcie, w mniejszych rozmiarach (70C/D)?
ta pani prezentuje mniej wiecej rozmiar 30FF brytyjskie (kiedys bylo podawane jakie rozmiary nosza modelki Bravissimo) a w 70C/D ten model bedzie mial mniej zabudowane miseczki
z mniej zabudowanych to pewnie z Elle MacPerson (czy jak jej tam ) bywaja i ogolnie jakies halfcupy trzeba szukac.
Masqueradki i Frilly Intimates tez bywaja mniej zabudowane ale wiekszosc jest troche uszywniana
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 18:45   #770
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
tak tylko, że dzisiaj dziewczyny mi radziły, żebym na początku kupiła stanik z pod biustem 75

paręnaście postów wyżej
Słodkaaa skoro bardzo źle się czujesz w niższym obwodzie, to na początek uważam, że 75, abyś się nie zniechęciła. Ja skakałam od razu na głębszą wodę - jak zaczynałam kilka miesięcy temu miałam około 80 cm w obwodzie, a od razu kupiłam 70-tkę (dokładnie 70J). Aż łezka się w oku kręci. Teraz ten stanik leży już dawno zwężony i noszę go po domu. Na początku kilka dni musiałam do niego nosić własnoręcznie zrobioną przedłużkę, bo myślałam, że mi żebra złamie. Potem było już tylko lepiej. Ryzykuj lub podejdź do tego zachowawczo. Ale zdecyduj się, bo warto.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 18:56   #771
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Słodkaaa skoro bardzo źle się czujesz w niższym obwodzie, to na początek uważam, że 75, abyś się nie zniechęciła. Ja skakałam od razu na głębszą wodę - jak zaczynałam kilka miesięcy temu miałam około 80 cm w obwodzie, a od razu kupiłam 70-tkę (dokładnie 70J). Aż łezka się w oku kręci. Teraz ten stanik leży już dawno zwężony i noszę go po domu. Na początku kilka dni musiałam do niego nosić własnoręcznie zrobioną przedłużkę, bo myślałam, że mi żebra złamie. Potem było już tylko lepiej. Ryzykuj lub podejdź do tego zachowawczo. Ale zdecyduj się, bo warto.
chyba zdecyduję sie na model drugi z prezentowanych przeze mnie wyżej, kupie 75D czy no własnie C??

kurde już sama nie wiem

aha ponawiam pytanie czy Milena nie ma wykazów sklepów stacjonarnych?? szukałam na ich stronie ale nie widziałąm...

jakoś tak boję się zamówić biustonosz przez neta....
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 20:00   #772
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
chyba zdecyduję sie na model drugi z prezentowanych przeze mnie wyżej, kupie 75D czy no własnie C??

kurde już sama nie wiem

aha ponawiam pytanie czy Milena nie ma wykazów sklepów stacjonarnych?? szukałam na ich stronie ale nie widziałąm...

jakoś tak boję się zamówić biustonosz przez neta....
ale tak szczerze mówiąc 75D znajdziesz jak nie w każdym co w co drugim sklepie .. to jest dość popularny rozmiar wiec może najpierw się przejdz po sklepach
to samo się tyczy kogoś kto pisał o 70C
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 20:07   #773
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;10277832]ale tak szczerze mówiąc 75D znajdziesz jak nie w każdym co w co drugim sklepie .. to jest dość popularny rozmiar wiec może najpierw się przejdz po sklepach
to samo się tyczy kogoś kto pisał o 70C [/quote]

Właśnie, słodkaaa, może na początek jednak zakup w stacjonarnym?

Ale jak Milena bardzo Ci się spodobała, to bierz przez net. Po prostu zrób zamówienie i wciśnij "realizuj". Nie będzie odwrotu, najwyżej odeślesz. Nie ma się czego bać.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 20:26   #774
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
chyba zdecyduję sie na model drugi z prezentowanych przeze mnie wyżej, kupie 75D czy no własnie C??

kurde już sama nie wiem

aha ponawiam pytanie czy Milena nie ma wykazów sklepów stacjonarnych?? szukałam na ich stronie ale nie widziałąm...

jakoś tak boję się zamówić biustonosz przez neta....
Zamawiać się nie bój, ale raczej 75D, chyba nie 75C Nie wiem jak z ich rozmiarówką, ale tabelkowo wychodzi Ci przecież 75E. A Milena na 96cm (bo taki wymiar wcześniej podałaś) w biuście również proponuje 75E, więc może jednak 75E

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
nie chodzi mi tyle o dobór stanika, co ich wygląd, te podawane na forum gazety wydają mi się bardzo zabudowane, mam 17 lat i mały biust, więc nie potrzebuję takich, z drugiej strony wszystkie ładne modele to push-upy
czy istnieją w ogóle ładne staniki (nie zakrywające całej piersi np tak), delikatne, z pojedynczym, ew podwójnym zapięcie, w mniejszych rozmiarach (70C/D)?
Ale przecież rozmiary 70C/D są dostępne w wielu sklepach, produkowane są przez większość firm, więc na pewno uda Ci się coś wybrać. Proponuję szukać modeli o kroju half-cup, one są mało zabudowane. Panache Masquerade również.

Edytowane przez agta85
Czas edycji: 2008-12-30 o 20:27
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 21:54   #775
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
ta pani prezentuje mniej wiecej rozmiar 30FF brytyjskie (kiedys bylo podawane jakie rozmiary nosza modelki Bravissimo) a w 70C/D ten model bedzie mial mniej zabudowane miseczki
z mniej zabudowanych to pewnie z Elle MacPerson (czy jak jej tam ) bywaja i ogolnie jakies halfcupy trzeba szukac.
Masqueradki i Frilly Intimates tez bywaja mniej zabudowane ale wiekszosc jest troche uszywniana

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Ale przecież rozmiary 70C/D są dostępne w wielu sklepach, produkowane są przez większość firm, więc na pewno uda Ci się coś wybrać. Proponuję szukać modeli o kroju half-cup, one są mało zabudowane. Panache Masquerade również.
panache masquerade mi się nie podoba
70c może i jest dostępne w wielu sklepach, ale nie w małym mieście, tutaj jak proszę o taki rozmiar, to babka patrzy na mnie i stwierdza, że 75c będzie dobre, a nawet 80b, a jak się upieram na 70, to daje 70b, a w taki to ja się nie mieszczę nie mam możliwości pojechania do większego miasta w zwykły dzień i połażenia po małych sklepikach ale już znalazłam kilka fajnych modeli na allegro właśnie czytam o nich na forum gazety
dziękuję za pomoc
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 11:45   #776
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

mozecie mi pomóc....
jezeli mam pod biustem 71 a w 84 cm to jaki to rozmiar????
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 12:33   #777
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
mozecie mi pomóc....
jezeli mam pod biustem 71 a w 84 cm to jaki to rozmiar????
65D polskie i brytyjskie
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 12:35   #778
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

hmmm... D????
Mi nawet miseczka C zlatuje;/ ;PP
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 12:37   #779
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
hmmm... D????
Mi nawet miseczka C zlatuje;/ ;PP
ale może zlatuje Ci 70C, bo 65D będzie miało mniejszą miseczke niż 70C
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 12:38   #780
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
hmmm... D????
Mi nawet miseczka C zlatuje;/ ;PP
ale w jakim obwodzie? bo 65D bedzie mialo mniejsza miseczke niz 75C np.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.