Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-15, 08:18   #1
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Talking

Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010


Witam wszystkie mamusie w VIII już części naszych rozmów



Link to I cz.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=426416

Link do II cz.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=446506

Link do III cz.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=466062

Link do IV cz.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=479186

Link do V cz.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497125

Link do VI cz.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=509969

Link do VII cz.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=523088
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 21:28   #2
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Chociaż raz pierwsza
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 22:12   #3
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

To witajcie na nowym wątku

Żegnamy się, mam 2 tygodnie bez wizażu .
Wszystkim wyjżdżającym życzę miłych i ciepłych urlopów a pozostającym pogody
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 20:11   #4
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

to już?
a ja jeszcze przed chwilą w starym pisałam-o rzadkiej kupie
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 20:20   #5
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Tak jeszcze kilka zostało ale ja też się witam
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 21:18   #6
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

to i ja się witam :d choć na starym jeszcze o kupkach pisałąm
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 21:36   #7
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

To ja winnam tych kup...

Catro dzięki za komplement dla Misiaka

U mnie znów wesele (restauracja rzut beretem) to i my w domu mamy głośno Współczuję tym co mieszkają w bezpośrednim sąsiedztwie i dziwię się że nic z tym nie robią Okna otworzyć nie można
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-16, 21:44   #8
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

u nas w Komforcie jest do wypożyczenia za 1 złoty odkurzacz taki profesjonalny do prania dywanów i tapicerek to ja rozkladam rolete na podłodze i tym odkurzaczem dwa razy ja piore tak smao tapicerke w samochodzie koszt odkurzacza 1 złoty i trzeba kupic jeszcze płyn do czyszczenia co sie tam wlewa za 50 złotych tego plynu jest sporo starcza na 3 samochody moje 3 rolety u mamy mojej 2 dywany 1 chodnik znajoma często też nim pierze fotele i sofy w domu

Straszne to że Zosiaczkowi sie pogorszyło ale może to tylko chwilowe ?

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

u wa wesele a u nas małolaty zrobiły sobie imprezke w parku na przeciw nasych okien już dwa razy Julka się przebudziła a za gorąco żeby zamknąc okno

ja dzisiaj się na Tżta wkurzyłam i odstresować się pojechałam na zakupy oj zaszalałam zaszalałam
w H&M trafiłam na resztki wyprzedaży i dostalam nawet bon upominkowy na 20 zlotych kupiłam sobie i Juli takie same bluzy i spodenki tylko w różnych rozmiarach i wreszcie dostałam dla niej leginsy w kwiatuszki
wkurzyłam sie bo nad morzem kupiłam spodenki za 54 złote a u nas takie same po 20 były dzisiaj na targu
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 22:29   #9
catro
Rozeznanie
 
Avatar catro
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 796
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

A wy tutaj się pochowałyście
To was trochę pomęczę moją Olcią
Nr 1 i 2 plac zabaw przy najbliższym przedszkolu
Nr 3 - opiekuje się kim się da
Nr 4 - wpisuję się do grupy mam pedantek - nawet z kącików każe wydłubywać
Nr 5 i 6 - Mazury - Gołdap: jezioro i góry w jednym
Nr 7 - mała ogrodniczka - z podziękowaniami dla cioci Madziwni za świetne ciuszki

Edit - pozmniejszałam w paincie i jakas fatalna jakość się pojawiła. Chorobcia nie umiem tego poprawić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0164a.jpg (69,0 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0220.jpg (114,1 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0288.jpg (84,3 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0308.jpg (98,5 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0321.jpg (97,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0585.jpg (118,1 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1281.jpg (211,7 KB, 55 załadowań)
__________________
Ola - 07.03.2010




Edytowane przez catro
Czas edycji: 2011-07-16 o 22:31
catro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 22:48   #10
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Śliczna Ola

Mam już dość Sto lat sto lat..
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 23:01   #11
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Ola śliczna i jaki ma piękny uśmiech a bodziaka z truskawką mamy takiego samego

a ja właśnie na starym wątku pisałam
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-16, 23:08   #12
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

odmeldowywuje sie
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 07:49   #13
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

MInka Zosia jest w wieku naszych dzieci jest z kwietnia .

Catro piękne foteczki

Ja też wczoraj byłam na zakupach z tego wszystkiego nawet się nie pochwaliłam . z rańca zostałam chrzestną 6 latki żeby było śmiesznie . to córa mojej przyjaciółki i tak zawsze byłam traktowana jak chrzestna ale teraz było oficjalnie bez mszy co prawda 15 min z rana ksiądz znajomy ją chrzcił , kupiłam jej złote kolczyki bo ostatnio jak była to przykłute miała uszy u mnie u kosmetyczki to jak się zagoi ma kolczyki .
Zawsze się śmiałam z mojej kuzynki jak ona może wpaść do CH i obkupić się w 30 min .. byliśmy z dziećmi więc można he he . nie ma czasu na łażenie .
Ale kupiłam dres dla małej w pumie piekny
http://allegro.pl/puma-nowy-dres-86-...709291820.html
buty kuzynce na siłownie, torbe plażową taką na ręczniki czy inne dupsy , kostium kapielowy . na zniżkę więc za wsio dałam 150 zł ja to kocham takie zakupy he he .
POtem wpadłam do benetona i kupiłam sobie 4 bluzki z bluze za 180 zł w sumie , w normalnym benetonie to na tą bluzę by mi nawet nie wystarczyło . Na koniec buty w aldo letnie za całe 30 zeta
Kocham outlety
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 09:01   #14
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

CATRO Olenka swietna z konewka i szczotami wyszly rewelacyjnie zdjecia a bodziaki strasznie mi sie podobaja



http://www.youtube.com/watch?v=6vd4fcS0tUE a tu Karinka i jej tany tany
__________________
MOJA PRINCESSA 26.03.2010

http://s6.suwaczek.com/201003261565.png



ADRIANEK 11.10.2011



NASZ SLUB 11.08.2012
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 19:41   #15
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Jeju, chwile mnie nie ma i nowy wątek

Tytuł super

Ania ale tobie zazdroszcze zakupów a te promocje to we wszystkich sklepach czy tylko w tamtym co byłaś. Oj marzy mi sie taki jeden strój kąpielowy

Wiadomo jak z małą czy choć coś lepiej. Bo ja na tamtego bloga nie chciałam wchodzić, bo taka świadomość że tyle dzieci ciężko choruje, pokazuje ile mamy szczęście, ale też pokory

Eryk pierwszego dnia na mazurach zlapał kleszcza na szyji ale ryczał przed wyciąganiem bo myślał że będzie bolało. Jak narazie tylko takie małe różowe miejsce jak po ukuciu igiełką. Chyba tylko czegoś w rodzaju rumienia trzeba się obawiac

evitka, o próchnicy, czynniki powodujące: Są to:- płytka nazębna, w której obecne są bakterie- odpowiednie węglowodany- podatność zęba- czas. Eliminując całkowicie działanie przynajmniej jednego z tych czynników, likwidowałoby się możliwość powstawania próchnicy
Chodzi o to że mój dentysta woli nie lapisować zębów mlecznych, bo na stałych próchnica też się znajdzie przez te czynniki, a najważniejsza jest w tym okresie psychika dziecka, bo uraz do dentysty można mieć przez całe życie, tak samo jak do czarnego uśmiechu. Lapisowanie zmienia kolor zęba w miejscu gdzie jest zarażony próchnicą na ciemny(czarny)niby zatrzymując, ale prawda jest taka że zabiegi trzeba co kilka mc powtarzać, i ząbki zamiast białych perełek zamieniają się w czarne opiłki ząbkówErykowi raz lapisowałam jedynkę i miał plamę jak dziurę, i przez to się nie uśmiechał, i mój dentysta mu to zpiłował, i powiedział żeby więcej tego nie robić. Ząbki wypadły i ma teraz piękne stałe jedynki bez próchnicy.Ale pilnuje żeby po każdym serku homo, batoniku czy cukierku, jak nie mył zębów to choć korzystał z gumy do żucia. I z zaleceń dentysty zamiast batonikow dajemy marcheweczki.


I się rozpisałam

Byliśmy wczoraj w Szymbarku i bardzo polecam ten dom do góry nogamiHeh mój tata to po wyjściu sam złapał za wózek że chce go pchać, bo on nie pije, a się czuje jakby przynajmiej pół litra wypił, bo ma samolot Tylko polecam wyjazd w kilka osób bo kolejka spora i staliśmy na zmianę 3 h, jest sporo innych rzeczy do pozwiedzania, że było fajniehttp://sobisz.blogspot.com/2007/08/s...i-bunkier.html
W zakopanym też jest coś takiego
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 19:44   #16
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

catro, ola cudna, a jaka pomocna-i pozamiata, podłogę umyje, kwiatki podleje

agnieszka, karinkowe tany tany wymiata-BOSKA JEST

fajnie się obkupiłyście girls

a ja wczoraj wylicytowałam rowerek dla lenki- ten o
http://allegro.pl/rowerek-trojkolowy...705469933.html

dziś u nas mega upał był, ale zbunkrowałam się z lenką u teściów i nie wychodziliśmy z chaty cały dzień, dopiero o 18 pojechałam do domu i myślałam że zdechnę z gorąca w autobusie....

a propos autobusu-na tej trasie do teściów jest remont torów tramw. i ciągle sa zmiany-od czasu remontu najpierw się jechało autob, potem tramw, potem samym autobusem, i dziś sobie na przystanku 30 min. pokiblowałam, bo wczoraj zaś zmienili na tramw-potem autobus, szkoda tylko że rozkładów nie ściągnęli

i znów mnie naszła refleksja a propos pomocy przy wsiadaniu i wysiadaniu z wózkiem-znaczy jej w zasadzie brak, dość często ostatnio jeżdżę do teściów komunikacją miejską i dopiero dziś jedna babka chciała pomóc i jeden starszy pan nawet się nie pytał tylko wziął za podnóżek i nam pomógł. A 4x jechałam dziś w sumie.
Ja wiem, że jakbym zapytała, poprosiła to by pewnie ludzie nie odmówili, ale ja sobie daję radę jakoś, a bardziej chodzi mi o nastawienie ludzi-jak wysiadam to się pchają przed nas wybiegają i się nawet nikt nie odwróci, przy wsiadaniu to samo-każdy się pcha, wsiada, zajmuje dogodną dla siebie pozycję i nawet się w moją stronę nie obróci. Dziś było dużo ludzi jak na niedzielę i podjechał wysoki tramwaj ze schodkami-i trochę mi było niewygodnie, ale wózek lekki więc spoko. I tyle młodych osób, chłopaków typu sportsman i NIKT się nawet nie podniósł, żeby pomóc. A ja nawet zanim miałam dziecko to ZAWSZE jak babka z wózkiem jechała to pomagałam, zawsze też drzwi trzymam ( a mnie się czasem zdarzy, że ktoś ciężkie drzwi na nas puści...). A to polska właśnie....
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 19:49   #17
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Plmadzia z Zosią niestety nie jest lepiej

A takie ceny są tylko w outletach
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 19:53   #18
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

No ładnie, trochę mnie nie ma a tu już nowy wątek. Tytuł świetny

Lind- ja bym była chetna na takie wyjscia na basen tylko... nie wiem czy powinnam bo moje dziecko nie potrafi się zachować w miejscach publicznych gdzie jest dużo ludzi dziś się już w 100% przekonalam. Byliśmy na tych basenach kolo OBI przy kortach. Mala nam robiła co chwila takie akcje- rzucanie na piasek, wyginanie itp ze po 5 minutach chcieliśmy wracać Ona jest straszna... i nie wiem co ja mam z tym robić. Jesteśmy z tż zalamani i bezradni.
Ona jak wchodzi do nowego miejsca to wsze dzie biega. Wchodzić chciała na wszystkie koce i ręczniki ludzi- specjalnie. Ja jej tlumaczylam że ma omijać, że tylko po pisaku a ona swoje. A jak ją bralam zeby ominęla to się rzucała i wrzeszczała. Tak samo jak cos chciała z jakiegos koca- pilkę, koło itp... masakra... umęczylam się tylko...
Po jakimś czasie normalnieje, ale początki są straszne... żadne dziecko się tak nie zachowywało to jest mały diabel wcielony. Az się boje tego wyjazdu nad morze, chyba zagrodzimy nas parawanami tak, zeby nie miala wyjścia

No ale jak mała znormalnieje to ja jak najbardziej jestem ZA!

Mieliśmy pieluszki te ktore Ty kupiłaś i chyba sa ok. Nic twardego się nie zdarzyło co prawda ale ladnie sie trzymaly, nie nasiąkały wodą. Tylko ja na nie zakladalam jeszcze stroj kapielowy lub gaciorki

Wody nie boi się wcale, właziła po szyję i wszystkich chlapała Super widok

aniap- wieści o malutkiej straszne... okropnie niesprawiedliwe to życie trzymam mocno kciuki!!
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 19:59   #19
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

madzia, już kumam, wcześniej źle zrozumiałam i myślałam, że podzielasz popularny niestety pogląd, że jak na mleczakach jest próchnica to nie szkodzi, bo to TYLKO mleczaki
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-17, 20:03   #20
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
MInka Zosia jest w wieku naszych dzieci jest z kwietnia .

Catro piękne foteczki

Ja też wczoraj byłam na zakupach z tego wszystkiego nawet się nie pochwaliłam . z rańca zostałam chrzestną 6 latki żeby było śmiesznie . to córa mojej przyjaciółki i tak zawsze byłam traktowana jak chrzestna ale teraz było oficjalnie bez mszy co prawda 15 min z rana ksiądz znajomy ją chrzcił , kupiłam jej złote kolczyki bo ostatnio jak była to przykłute miała uszy u mnie u kosmetyczki to jak się zagoi ma kolczyki .
Zawsze się śmiałam z mojej kuzynki jak ona może wpaść do CH i obkupić się w 30 min .. byliśmy z dziećmi więc można he he . nie ma czasu na łażenie .
Ale kupiłam dres dla małej w pumie piekny
http://allegro.pl/puma-nowy-dres-86-...709291820.html
buty kuzynce na siłownie, torbe plażową taką na ręczniki czy inne dupsy , kostium kapielowy . na zniżkę więc za wsio dałam 150 zł ja to kocham takie zakupy he he .
POtem wpadłam do benetona i kupiłam sobie 4 bluzki z bluze za 180 zł w sumie , w normalnym benetonie to na tą bluzę by mi nawet nie wystarczyło . Na koniec buty w aldo letnie za całe 30 zeta
Kocham outlety
tak też myślałam, ale zastanowiło mnie jak napisałaś że na tamtym forum cisza i dziewczyny czekają na newsa mocno trzymam kciuki za Zosię

Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
CATRO Olenka swietna z konewka i szczotami wyszly rewelacyjnie zdjecia a bodziaki strasznie mi sie podobaja



http://www.youtube.com/watch?v=6vd4fcS0tUE a tu Karinka i jej tany tany

mała cudna tancereczka

my dziś nad jeziorem byliśmy, mała głowę pod wodę pakowała, normalnie jak oszalała się wyrywała, oby tylko się zanurzyć i śmiała się w głos. Najgorsze to że jak już jej się udało wsadzić łepetynkę pod wodę to próbowała tam normalnie oddychać i oczywiście się krztusiła na maxa oszalałe to moje dziecko a mi się nogi zjarały i teraz szczypią

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

jak widziałam tańczącą Karinkę to przypomniał mi się ten filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=wzztq2VdDg4



Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Plmadzia z Zosią niestety nie jest lepiej
aż by se przeklnęła
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 20:13   #21
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
madzia, już kumam, wcześniej źle zrozumiałam i myślałam, że podzielasz popularny niestety pogląd, że jak na mleczakach jest próchnica to nie szkodzi, bo to TYLKO mleczaki
no raczej chodzi mi o to że od nas zalezy i nasza próchnica i naszych dzieci.
Ale co o zębach jak znam i takich co uważają że wystarczy kąpiel w niedzielę To co się dziwić że moja teściowa emerytowana przedszkolanka mówiła że dzieci często widzą szczoteczkę dopiero pierwszy raz w zerówce

Miałam jeszcze o pieluszkach do kąpieli napisać.
Jest tak jak Ania pisze one polegają na tym że w razie co sztywniejszą kupkę chwilę utrzymają, ale siki i bardziej luźne idzie bokiem Ale zauważyłam że mój jak siusiu do wanny czasem zrobi czy do basenu na ogrodzie, to kupki nigdy do wody nie zrobił.
Zawsze kupowałam te roosmanowe, ale teraz w biedronce wyprzedaja Hugisy kąpielowe za 13,99, więc chyba okazja.

A ogólnie do pieluch o hugisy się pogorszyły, ale to jest moje indywidualne zdanie, bo kupilam ten duży karton, i juz 3xurwało mi się zapiącie, i taki balon się robi. Wcześniej tego nie było. Teraz u nas pieluchy na wyjazdy, wyjścia, i nocki, a tak nocnik. Ale chyba najlepiej teraz w nocy sprawdzają się te Lidlowe, a w dzień majtki pampersa(choć te bebydrems mają fajną taśmę na dupce że w razie zmiany można ją zamknąć przed wyrzuceniem do śmietnika, W Pampersach tego nie ma

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
jak widziałam tańczącą Karinkę to przypomniał mi się ten filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=wzztq2VdDg4

__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 20:20   #22
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

fajny ten domek do góry nogami

co do pieluch, to koleżanka polecała kauflandowe wickies i kazałam staremu kupić i kupił nie te co trzeba (jakąś tańszą gównianą wersję wziął) i teraz mam megapakę ceratowego szitu :-/

ja to (znaczy tyłek córki mej) za huggisami nie przepadam, bo mają taki dziwny kształt jakiś-szerokie takie i ta taśma na plecach ślady zostawia. Choć chłonność bez zarzutu mają.

Muszę jeszcze wziąć te lidlowe znów-ostatnio te najmniejsze kupowałam dawno temu. No i te kaufowe co trzeba muszę wypróbować

minka, ten tańczący bobas też fajny
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 20:24   #23
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Asiulek fajnie na tych basenach? Dużo ludzi?
Na krytym basenie za dużego pola do popisu by chyba nie miała bo tylko wchodzisz do wody i tam sobie szalejecie... Nie ma biegania. Co najwyżej jakąś małolatę za włosy może pociągnąć ale to raczej Misiek...

Misiek dziś pobiegał po ogródku w samych majtkach... zasikał chyba 4 a na koniec, jak już biegał w spodenkach bo skończyły mi się majtki a za chwilę mieliśmy iść do domu to walnął rzadką kupę i wyleciała nogawką... Chyba przedsmak tego co będzie na basenie miałam

Evitka ja już nie pamiętam kiedy komunikacją miejską ostatnio jechałam... Ale rzadko kto pomógł komuś z wózkiem...
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 21:16   #24
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

ja rowniez sie odmeldowuje
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 21:37   #25
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
tak też myślałam, ale zastanowiło mnie jak napisałaś że na tamtym forum cisza i dziewczyny czekają na newsa mocno trzymam kciuki za Zosię


:
MInka mamę Zosi poznałam przez neta , bo pisze na innym forum odkąd z Szymkiem byłam w ciąży czyli już grubo ponad trzy lata . ale poznałyśmy się osobiście jak Zosia zaczęła chorować . Więc dużo osób tam trzyma kciuki za Zosię . Zresztą blog jest już dość szeroko rozreklamowany . A mama Zosi śle smsy albo do mnie albo do jeszcze jednej laski , dodatkowo jeszcze do dziewczyny która zrobiła blog ( spadła nam z nieba )

Ja dziś byłam w praktikerze , kupiliśmy huśtawkę do ogrodu
http://allegro.pl/mm2s-hustawka-ogro...704371167.html
chcieliśmy ją sobie wziąść na trzy raty bo jeszcze milion innych rzeczy kupowałam wiec mówię a co mi tam nie wydam na raz . I odrzucił nam wniosek sygma bank bo TZ nie ma na siebie tel na abonament
Normalnie padłam ze śmiechu i kwiczałam aż baba nie wiedziała co ma zrobić
Nie liczy się teraz czy się spłacało coś kiedyś i się spłaciło , czy ma się wysokie zarobki tylko czy ma się tel na siebie\
TZ nie ma bo jego jest na firmę , ja mam na siebie , a w domu nie mamy ma tylko teściowa i pod nią mam podpięty net .
Dorobiłam się też nowego grila .
Huśtawka wkońcu nam wyszła za 800 zł bo jakaś przecena była
A sygma no cóż opinię im wyrobię odpowiednią niech się nie martwią co za badziew he he
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Edytowane przez ania p
Czas edycji: 2011-07-17 o 21:38
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 21:47   #26
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

To my chyba nigdy nic na raty nie dostaniemy Telefony mamy na kartę (wszyscy dzwonią do nas to po co nam abonament) Kredytu nie mamy i nie mieliśmy a na raty nic tz nigdy nie chciał brać. Ja miałam na studiach opłatę za kurs językowy rozłożoną na raty tylko
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 21:58   #27
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
To my chyba nigdy nic na raty nie dostaniemy Telefony mamy na kartę (wszyscy dzwonią do nas to po co nam abonament) Kredytu nie mamy i nie mieliśmy a na raty nic tz nigdy nie chciał brać. Ja miałam na studiach opłatę za kurs językowy rozłożoną na raty tylko

My czasem braliśmy jak były 0% tylko i wyłącznie , bo nie chciało nam się np całej kwoty płacić za TV . ale to mnie normalnie zwaliło z nóg . w innych bankach tak nie ma
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 22:02   #28
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

ania to jest normalne z bankami teraz, nic w tym dziwnego, duzo osob bierze nawet jakie s✂✂✂✂✂✂✂ki prostownice i inne takie na raty zeby miec fajna historie a o telefon to nas sie zawsze pytali, ja mam na siebie i swoj i tezeta.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 22:14   #29
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
ania to jest normalne z bankami teraz, nic w tym dziwnego, duzo osob bierze nawet jakie s✂✂✂✂✂✂✂ki prostownice i inne takie na raty zeby miec fajna historie a o telefon to nas sie zawsze pytali, ja mam na siebie i swoj i tezeta.

Nie bardzo kumam co ma telefon do rat
Braliśmy coś kiedyś w lucasie i raz chyba w jakimś żaglu i nie było wogóle takich pytań . chyba wyznacznikiem tego czy spłacę kredyt jest wysokość pensji i wydatki jakie się ma ( lub posiadanie innych kredytów ) a nie to czy mam tel na kartę czy na abonament .
Może któraś z naszych bankowych speców mi to wyjaśni
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 22:24   #30
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Moze tez ma cos wspolnego ze zdolnoscia, czy jest splacany systematycznie rachunek i tak dalej...widocznie cos ma, skoro pytaja...
dusiaka??:P

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

jedna osoba opinii bankowi nie popsuje, nie pije do ciebie ale takie cos mnie smieszy jak ktos pisze
poza tym powaznie, nas sie zawsze pytali jak bralismy cos na raty....


mloda lulu lulu robi oby pospala tak jak dzis:P do 8:30
ja tez lece lulu, poogladalam na allegro rzeczy dla maluszka ahhh
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.