Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe wyliczanki

Notka

Wizażowe wyliczanki Wizażowe wyliczanki, to miejsce gdzie porozmawiasz o pogodzie, jedzeniu, twoim samopoczuciu lub o tym co ostatnio dostałaś od swojego ukochanego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-12, 07:48   #1
KochanaGadzinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Piszę z Górnego Śląska
Wiadomości: 894

Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :)


http://www.czary.pl/horoskopy/partnerski/partnerski.php

Jaki jest Twój znak zodiaku, a jaki Twojego TŻta? Pochwalmy się ;p
Zobaczymy, czy rzeczywiście według tych horoskopów pasujemy do naszych drugich połówek

Ja - Koziorożec, mój TŻ - Waga
Według horoskopu nie pasujemy, a bardzo dobrze się dogadujemy i nawet jesteśmy już zaręczeni... Fakt, że są zgrzyty - ale to tak jak wszędzie
__________________
"Nie ufaj nikomu, to nikt Cię nie oszuka"

Rozjaśnię w końcu te czarne kłaki!

Edytowane przez KochanaGadzinka
Czas edycji: 2009-01-12 o 07:49 Powód: podałam zły link
KochanaGadzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 09:29   #2
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :)

Cytat:
Napisane przez KochanaGadzinka Pokaż wiadomość
Ja - Koziorożec, mój TŻ - Waga
Mój ostatni ex i ja - dokładnie to samo połączenie.

Aktualnie spotykam się z Panem Skorpionem i wygląda na to, że jako ewentualna para "przetrwam z nim najtrudniejsze burze".
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 10:43   #3
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :)

Ja - Skorpion On- Ryby

Podoba mi się ten horoskop =D

"To wyjątkowo dobrana para. Rozumieją się bez słów, a ich wyobrażenia na temat świata i ludzi są bardzo podobne. Pani Skorpion będzie umiała omotać i uwieść partnera spod Ryb. Jej zniewalający erotyzm, zdecydowanie, a nawet pewna drapieżność podziałają na niego piorunująco. On zaś oczaruje Skorpiona swoją delikatnością, romantyczną duszą i rozmowami na temat zjawisk niewyjaśnionych. Oboje tworzyć będą zgraną parę. W tym związku decyzje będzie podejmowała przedsiębiorcza Pani Skorpion. Konflikty mogą pojawić się wtedy, kiedy cichy, ale uparty Pan Ryba będzie miał dość zbytniej dominacji partnerki i jej złośliwych komentarzy. Ich wspólny dom pełen będzie przyjaciół i dzieci. Każdy znajdzie w nim schronienie. Skorpion z Rybą żyć będą długo i szczęśliwie, jeśli tylko Pan Ryba podporządkuje się swojej partnerce."

6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 11:51   #4
AnusiaPn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 75 632
Dot.: Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :)

lepszy jest na onecie

ja Waga on Baran
lol :P
AnusiaPn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 12:01   #5
ZapachNocy
Raczkowanie
 
Avatar ZapachNocy
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ciemny, zimny pokój ;)
Wiadomości: 354
Dot.: Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :)

ja Panna - on Baran

a ciekawy jest fakt, iż "Zaś Pani Panna powinna dać partnerowi więcej swobody i wybaczać mu małe grzeszki czy nawet skoki w bok"
__________________
Dzisjaj nagle wymyśliłam Ciebie...Twoje imię zadźwięczało we mnie...



Dla mnie, by pamiętać
ZapachNocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 14:12   #6
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :)

ja Wodnik, on Waga,

Podoba mi się ten horoskop
Według niego To wyjątkowo udany związek.
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 14:25   #7
ukrajinka
Zakorzenienie
 
Avatar ukrajinka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 423
Dot.: Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :)

a ja strzelec,on baran

no i ponoć pasujemy..
__________________
Patrzysz na świat taki jakim jest,
Chciałbyś odnaleźć w tym jakiś sens,
Ale trudno jest nadać sens porządkowi,
Który dzieje się wbrew rozumowi
ukrajinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 16:16   #8
TiScatteroUnaFoto
Wtajemniczenie
 
Avatar TiScatteroUnaFoto
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: krakówww:):*
Wiadomości: 2 726
Dot.: Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :)

On: bliznieta.
Ja: lew.

I troche sie nie zgadza w tym horoskopie. moznaby powiedzieć że wiekszośc rzeczy jest dokladnie na odwrót
ale lovelove. <3 ahahha

__________________

TiScatteroUnaFoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 18:07   #9
Domcia2605
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 5 952
GG do Domcia2605
Dot.: Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :)

PANI LEW i PAN WODNIK


Wzajemnie się uzupełniają i potrzebują. Pan Wodnik potrzebuje odwagi i tupetu Pani spod Lwa. Ona zaś jego intuicji i poczucia humoru. Ich związek opierać się będzie na przyjaźni i wzajemnej sympatii. Oboje lubią podróże i zaskakujące przygody. Pani Lew nigdy nie będzie się nudziła przy inteligentnym i pełnym zwariowanych pomysłów Panu spod Wodnika. Nie będzie też dla niej konkurencją na towarzyskich spotkaniach. Mimo że Pan Wodnik nie zapewni jej potrzebnej dawki pochwał, nie będzie zazdrosny o jej wielbicieli. Będzie jej oddany i zawsze pomoże w potrzebie. Obydwoje mają silne poczucie wolności i niezależności, nie będą się więc nawzajem ograniczać i szpiegować. Nawet jeśli się rozstaną, będą żyć długie lata w bliskiej przyjaźni.

No powiedzmy, ze sie zgadza. ;p Tylko, ze on jest straaasznie zazdrosny.
Domcia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 18:12   #10
Kropkaa
Rozeznanie
 
Avatar Kropkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 971
Dot.: Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :)

Ja-Baran, Tż-Baran

Zobaczymy jak to się rozwinie.
__________________
"Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich, to oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka, to zaufanie bez reszty, to odsłonięcie swoich słabości..."


Zapuszczam paznokcie dzień:2
Kropkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 18:20   #11
Maizy
Rozeznanie
 
Avatar Maizy
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 946
Dot.: Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :)

Pani Ryba i Pan Ryba

trudno mi w to uwierzyć, ale to co pisze w horoskopie zgadza się niesamowicie.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Maizy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 18:25   #12
psych0delaa
Raczkowanie
 
Avatar psych0delaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z domu ; )
Wiadomości: 62
Dot.: Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :)

hm.. ja i mój przyszły niedoszły rak + baran = To niezbyt dobrana para. Pani Rak jest zbyt łagodna i wrażliwa, aby przebywać na co dzień z nerwowym, rubasznymi i dynamicznym Baranem. Jej łagodność i potrzeba matkowania wszystkim naokoło spotyka się z niezrozumieniem ze strony Pana Barana. Trudno im będzie znaleźć wspólne zainteresowania. Po takim związku nie należy się wiele spodziewać. Wierność ze strony Pani Raka jest zapewniona, jednak znudzony domowym ciepłem Pan Baran może zacząć flirtować. Stroną cierpiącą będzie tu raczej wrażliwa kobieta Rak. Pan spod Barana szybko zmęczy się jej ciągłymi płaczami, nastrojami melancholii i obrażaniem się o byle co. Aby związek ten przetrwał, Pani Rak powinna być bardzo tolerancyjna i wybaczać Panu Baranowi błędy, grubiaństwa i skoki w bok.

Stwierdzam że nie pasuje ;d. to dobrze! ;d
__________________
czy może się dosiąść psycho, ta ta?

31.12.2008 <3
psych0delaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 19:09   #13
jagoodka92
Raczkowanie
 
Avatar jagoodka92
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Tam, gdzie jutra słodki smak ^^
Wiadomości: 285
Dot.: Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :)

Cytat:
Napisane przez AnusiaPn Pokaż wiadomość
lepszy jest na onecie

ja Waga on Baran
lol :P
U nas odwrotnie
Pani baran, Pan Waga ale jakos 'słabo' się sprawdza
__________________

Tyle jesteś wart
ile od siebie możesz dać.
jagoodka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 20:51   #14
nieliczylamwcalesie
Zakorzenienie
 
Avatar nieliczylamwcalesie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: UK.
Wiadomości: 9 531
GG do nieliczylamwcalesie
Dot.: Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :)

pani BYK, pan STRZELEC . - Po pierwszej fascynacji trudno im będzie jednak wytrzymać ze sobą dłużej. - racja, racja. było trudno i się skończyło.
__________________



'
Czasami jest tak, że brakuje nam czegoś, ale sami nie wiemy czego. w poszukiwaniu pożądanego elementu, gubimy bezpowrotnie malutkie chwile, które spajając się w całość tworzyłyby jeden wielki ogrom szczęścia.'
nieliczylamwcalesie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 20:57   #15
michas545
Wtajemniczenie
 
Avatar michas545
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 000
Dot.: Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :)

PANI RAK i PAN SKORPION


To udana para. Demoniczny i bardzo męski Pan Skorpion wprowadzi w życie Pani spod Raka wiele zamętu i urozmaicenia. Spokojna i wrażliwa Pani Rak pozna przy nim co to niepewność, zazdrość i pożądanie. Nie będzie czasu na rozmowy i pertraktacje. Namiętny i zdecydowany Pan Skorpion przewróci życie Raka do góry nogami. Na krótką metę będzie jej to odpowiadać. Potem Pani Rak zapragnie stabilizacji i odpoczynku. Jeśli jednak Pani Rak chce przeżyć życie u boku partnera spod Skorpiona, musi dostosowywać się do jego kaprysów, godzić na jego władczy ton i dokonywać wielu erotycznych wyczynów. Pan Skorpion natomiast, aby utrzymać przy sobie partnerkę, powinien jednak zauważać jej potrzeby i od czasu do czasu słuchać, co ma do powiedzenia. Po burzliwych przygodach stworzą przytulny dom i będą mieli liczne potomstwo.
michas545 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 20:57   #16
ehjano
Rozeznanie
 
Avatar ehjano
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Piekło? Niebo? Sama nie wiem.
Wiadomości: 969
Dot.: Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :)

Pani Bliźniak i były, aczkolwiek bardzo starający się Pan Strzelec !!!

To najsilniejsza para w Zodiaku! Razem są w stanie zawojować cały świat. Silne seksualne przyciąganie będzie szło w parze z przyjacielskim porozumieniem. Nigdy nie będą się ze sobą nudzić. Pan Strzelec zawsze zachwyci i zainteresuje czymś nowym partnerkę spod Bliźniąt. Pani Bliźnięta podsycać będzie zainteresowanie partnera niewinnymi flirtami z innymi mężczyznami. Ich podróże będą barwne i niezapomniane. W łóżku ta para również nigdy się nie będzie nudzić. Problemy mogą pojawić się wtedy, kiedy swoje potrzeby erotyczne zaczną zaspokajać poza związkiem. Aby związek przetrwał długie lata, oboje muszą się zaprzyjaźnić i dobrze poznać. Wtedy będą w stanie wybaczyć sobie nawet największe błędy i zgodnie wychowają udane dzieci.
__________________


'Zastanawiam się, dlaczego mężczyźni w ogóle bywają poważni. Mają to coś długiego, delikatnego i zabawnego, co im dynda między nogami, to się podnosząc, to opadając z własnej woli... Gdybym ja była mężczyzną, bez przerwy śmiałabym się sama z siebie.'

ehjano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 21:05   #17
kattyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 227
Dot.: Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :)

PANI SKORPION i PAN RAK

To udana para. Namiętna i zdecydowana Pani Skorpion wprowadzi w życie Raka wiele zamętu i urozmaicenia. Spokojny i wrażliwy Rak pozna przy niej co to niepewność, zazdrość i pożądanie. Nie będzie czasu na rozmowy i pertraktacje. Pani Skorpion wtargnie w życie Raka i przewróci je do góry nogami. Na krótką metę będzie mu to odpowiadać. Potem zapragnie stabilizacji i odpoczynku. Jeśli jednak Pan Rak chce przeżyć życie u boku partnerki spod Skorpiona, musi dostosowywać się do jej kaprysów, godzić na jej władczy ton i dokonywać wielu erotycznych wyczynów. Pani Skorpion natomiast, aby utrzymać przy sobie partnera, powinna zauważać jego potrzeby i od czasu do czasu słuchać, co ma jej do powiedzenia. Po burzliwych przygodach stworzą przytulny dom i będą mieli liczne potomstwo
kattyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 21:08   #18
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :)

To bardzo romantyczna, ale trudna para. Każde z nich ma inne wyobrażenie na temat miłości, erotyki i życia codziennego. Po pierwszych momentach fascynacji przyjść może rozczarowanie. Pani spod Ryb będzie oczekiwała od partnera poświęcenia i całkowitego oddania ich związkowi. Pan spod Bliźniąt będzie oczekiwał od partnerki intelektualnego porozumienia i niezależności w związku. Nadwrażliwa Ryba nie wytrzyma niestałości partnera spod Bliźniąt. On natomiast nie zniesie jej łez i nadąsanych min nie wiadomo o co. Kłócić się nie będą, jednak ich relacje z czasem zaczną się rozluźniać. Aby związek ten mógł przetrwać długo, Pani Ryba powinna stać się bardziej towarzyska. Pan Bliźnięta natomiast powinien bardziej wczuwać się w nastroje partnerki i nie bagatelizować jej złego samopoczucia.

W sumie pasuje Choć prawie 2 lata razem, a tego 'rozluźnienia' w związku nie widzę, wręcz przeciwnie...
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 21:29   #19
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :)

Ja lew, on wodnik

Byla juz taka kompilacja powyzej i zgadza sie w 100%
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 22:22   #20
Basiek19
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 831
GG do Basiek19 Send a message via Skype™ to Basiek19
Dot.: Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :)

Ja: SKORPION
On: PANNA
wg horoskopu udana para, nie zaprzeczam)
__________________
Basiek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 22:30   #21
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :)

ja - koziorożec
tż - ryby



To bardzo dobrana para (oby )


. Jedno jest potrzebne drugiemu, oboje stworzą kochającą się i stabilną parę. Potrafią z szacunkiem odnosić się do siebie i umieją skorzystać z zalet partnera. Pani Koziorożec będzie stroną dominującą w tym związku. (no, wiadomka ) Pilnować będzie terminów, dbać o stabilność finansową i wytrzymywać wszystkie uczuciowe rozterki Pana spod Ryb. Partner spod Ryb będzie natomiast prawił Pani Koziorożec komplementy i wprowadzi w jej uporządkowane życie odrobinę romantyzmu. Będzie czuł i wyrażał emocje za nich dwoje. Nie może się jednak zrażać pozornym chłodem, jaki emanuje z Pani Koziorożec. Para ta będzie żyć długo i szczęśliwie. Pan Ryby musi długo zdobywać serce Pani Koziorożec, przyjdzie jednak czas, kiedy zdobędzie dowody jej wierności i oddania.


jestem z moim tżtem od niedawna, w sumie wszystko się zgadza, a to co pogrubiłam jest jak najbardziej trafne
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 10:59   #22
madelinem
Zadomowienie
 
Avatar madelinem
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ♥ skraj Świata
Wiadomości: 1 639
Dot.: Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :)

ja: koziorożec
on: rak

"Ich okazały dom i liczna rodzina będą wzorem dla sąsiadów i znajomych." -------> no normalnie nie mogę sobie tego wyobrazić
madelinem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 14:13   #23
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :)

Ja rak, on panna:
Bardzo dobrana para. Na początku mogą się w ogóle nie zauważyć. Jeśli jednak coś między nimi zaiskrzy, warto kontynuować znajomość. Pan Panna otoczy Raka czułością i zapewni jej bezpieczeństwo. Zapobiegliwy i opiekuńczy, nigdy nie zawiedzie swojej partnerki. Pani Rak da partnerowi wiele ciepła i będzie mu wyjątkowo oddana. Oboje biorą pod uwagę względy i potrzeby partnera i nie są egoistami w miłości. Mają podobny temperament i potrzeby seksualne. Poważnie podchodzą do obowiązków i wzajemnych obietnic. Oboje będą dbali o siebie, wspólny dom i swoje dzieci. Będą wiernymi sobie domatorami. Aby po pewnym czasie nie znudzić się sobą, powinni od czasu do czasu pozwolić sobie na odrobinę fantazji i szaleństwa.
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 09:06   #24
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :)

Ja BLIŹNIĘTA On BARAN

Troszeczkę się zgadza
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 09:45   #25
jami
Rozeznanie
 
Avatar jami
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 908
Dot.: Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :)

PANI LEW i PAN RAK

To bardzo dobrana para. Oboje nawzajem się uzupełniają. Spokojny i nieśmiały Pan Rak będzie odpowiednim partnerem dla błyszczącej w każdym towarzystwie Pani Lew. Nie będzie dla niej konkurencją i na pewno nie będzie jej skąpił komplementów. Pewna siebie Pani Lew będzie moralną podporą i ostoją życiową dla nieśmiałego Raka. Jego pracowitość i gospodarność ułatwi zaspokajanie zachcianek partnerki spod Lwa. Pani Lew natomiast z chęcią zarządzać będzie czasem i pieniędzmi Raka. Dzieci tej pary będą bardzo ładne i szczęśliwe. Oboje pragnąć będą pięknego domu i dużej rodziny. Aby żyli długo i szczęśliwie, powinni szybko postarać się o wspólne lokum i gromadkę pociech.
jami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 13:21   #26
201804171603
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 965
Dot.: Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :)

PANI SKORPION I PAN RAK

To udana para. Namiętna i zdecydowana Pani Skorpion wprowadzi w życie Raka wiele zamętu i urozmaicenia. Spokojny i wrażliwy Rak pozna przy niej co to niepewność, zazdrość i pożądanie. Nie będzie czasu na rozmowy i pertraktacje. Pani Skorpion wtargnie w życie Raka i przewróci je do góry nogami. Na krótką metę będzie mu to odpowiadać. Potem zapragnie stabilizacji i odpoczynku. Jeśli jednak Pan Rak chce przeżyć życie u boku partnerki spod Skorpiona, musi dostosowywać się do jej kaprysów, godzić na jej władczy ton i dokonywać wielu erotycznych wyczynów. Pani Skorpion natomiast, aby utrzymać przy sobie partnera, powinna zauważać jego potrzeby i od czasu do czasu słuchać, co ma jej do powiedzenia. Po burzliwych przygodach stworzą przytulny dom i będą mieli liczne potomstwo.

Niestety nam nie wyszło. On nie akceptował mojego charakteru, a ja nie dostrzegałam jego potrzeb. Ale jeśli się postaracie to uda się.
201804171603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 20:25   #27
grzebyczek17
Raczkowanie
 
Avatar grzebyczek17
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 169
Dot.: Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :)

ja:wodnik
on:byk

''Jedno będzie nakłaniało drugie do radykalnych zmian osobowości''
''Pan Byk natomiast powinien przyzwyczaić się do zmiennych nastrojów partnerki. ''

cos w tym jest
__________________
Razem od : 22,10,2011
Zaręczyny: 16,02,2014
Ślubujemy: 11,06,2016

To, czego nie ogarniamy umysłem, trzeba czasem objąć ramieniem.



praca, praca, praca....
grzebyczek17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 14:06   #28
bananowalaska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 570
Dot.: Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :)

ja Byk
on Koziorożec

To wyjątkowo dobrana para. Jeśli naprawdę się kochają, przeżyją ze sobą wiele lat w szczęściu i spokoju. Oboje mają takie same podejście do życia. Są ostrożni i zapobiegliwi. Są odpowiedzialni, nie trwonią dóbr zdobytych własnymi rękami. Pan Koziorożec będzie imponował Pani Byk swoją powagą, prawdomównością i żelaznymi zasadami. Będzie się przy nim czuła bezpiecznie. Pani Byk urzeknie Koziorożca swoją kobiecością i umiejętnością odgadywania jego pragnień. Związek ten będzie trwał długie lata, bo ani Byk, ani Koziorożec nie zaskoczy partnera nieoczekiwaną zdradą czy zmianą poglądów na życie. Jeśli Pani Byk nie chce zrazić do siebie Koziorożca, powinna nauczyć się gospodarności i oszczędzania.
__________________
Ale serce nie było komputerem, nie miało klawiatury, nie dało się wisnąć delete,
wpisać nowej treści w mgnieniu oka i zrobić defragmentacji dysku.
bananowalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 21:35   #29
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :)

Podoba mi się ten horoskop Tylko muszę jeszcze zdobyć moją niedostępną Rybkę

Bardzo dobrana para. Oboje będą wspólnie marzyć i porozumiewać się bez słów. Pani Rak będzie mogła odsłonić przed partnerem spod Ryb swoją romantyczną naturę. Wspólne wyjazdy, kolacje przy świecach, spacery w świetle Księżyca i potajemne schadzki dostarczą im wiele wzruszeń i sprawią, że ich relacje powoli będą się zacieśniać. W końcu nie będą w stanie bez siebie żyć. Przeżywać będą rozstania, omawiać wszystkie odcienie wzajemnych uczuć. Żadne z nich nie przeżyje zdrady ze strony partnera. Pan spod Ryb będzie dogadzać Rakowi i zgadywać jego zachcianki. Pani Rak będzie się mu odwdzięczała własnoręcznie przygotowanymi wybornymi potrawami. Będą poświęcać wiele uwagi swojemu potomstwu i narzekać na trudności finansowe, mimo rzeczywistej sytuacji.
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 19:44   #30
lusi13
Przyczajenie
 
Avatar lusi13
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 11
Dot.: Horoskop Partnerski - czy pasujemy do siebie? :)

Ja skorpion
On byk

<33
lusi13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe wyliczanki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.