...... AMERICAN GIRLS po raz VII ......... - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-23, 20:43   #3601
Nicole the Blonde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 336
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez daruniaa01 Pokaż wiadomość
a dlugo stosowalas?
bo ja od paru dni wcieram pokrzywowa i mam zamiar tez brzozowa....
hmm przez jakis miesiac tak co dwa dni, czasem codziennie.
Nicole the Blonde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:46   #3602
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

no ale na kazdego dziala inaczej wiec wyprobowac raczej warto
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:49   #3603
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Ja właśnie wtarłam sobie brzozową Ale wali spirytem Jakiś żul mógłby sie nią nieźle upić, zwłaszcza ze kosztowała tylko 3 zł....
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:51   #3604
nanaaaaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 307
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Ale jestem wkuuu..., cały wieczór mam do dupy Zaraz przyjedzie po mnie TŻ, ale wieczorem jeszcze bedzie musial jechać coś załatwić, potem w domu trochę popracowac i generalnie bedę sama Ale najwyzej bedę piła z Wami do monitora hehe
to jego strata a Ty sie nie denerwuj bo zlosc pieknosci szkodzi, tylko otwieraj winko czy co tam masz i sie stukaj tu z nami przez monitor zdrowko!

Cytat:
Napisane przez *~Carmen~* Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Nie jestem tu nowa, ale postanowiłam że będę częściej udzielać się na tym forum bo panuje tu bardzo fajna atmosfera Przyjmiecie mnie do swojego grona?
Moze powiem coś o sobie : jestem licealistką, z natury raczej nieśmiałą . Bardzo podoba mi się styl AG choć nie zawsze mogę się tak ubrać ze względu na to że chodzę do szkoły z 'zasadami' gdzie odważniejszy wygląd jest negowany przez nauczycieli itp. Mam straszne kompleksy jeżeli chodzi o mój wzrost : mam 175 cm i często czuję się jak olbrzymka bo pochodzę z małego miasteczka i mało jest wysokich dziewczyn Jednak z czasem próbuję sie przełamać bo dużo osób prawi mi komplementy, ale wiecie jak to jest - kompleksy siędzą w głowie Bardzo spodobała mi się postawa Miśki która jest bardzo wysoka, ale sprawia wrażenie osoby bardzo sympatycznej, otwartej i akceptującej swoje ciało No i mam problem także z chudością i tak jak Czekoladka chciałabym przytyć

W załącznikach dodaję moje fotki (Ja to ta w czarnej sukience w kropki )


Przyjmiecie mnie do grona AG ?
Witamy Witamy!!!

Cytat:
Napisane przez neheszta Pokaż wiadomość
Dziewczyny znowu mam dziwne uczucia co do pracy mojego TZ. Właśnie teraz w niej jest, myślałam że będzie tam pracował na studniówce, a tu co? Wielka impreza jakiegoś kasyna, pokazy mody, mnóstwo szlajających się modelek itd. Ufam mu ale kurcze ja nie mogę nie lubię tego Zawsze dziwnie się z tym czuję.
przeciez dla niego i tak Ty jestes najpiekniejsza najfajniejsza i wogole naj i to Ciebie kocha, i tak trzeba myslec, bo zawsze moze spotkac kogos fajnego nawet jakby nie pracowal w takich warunkach, a poza tym to dobra okazja zeby go sprawdzic czy jest godny Twojego zaufania

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Ja też mam 171 i ważyłam jeszcze m-c temu 52kg ale w ciągu 5 dni schudłam o 3.
Duzo stresu miałam, od 2 tyg mieszkam u rodziców znowu, odeszłam od tż. Tym razem chyba po raz ostatni. To wszystko jest bez sensu.
Na szczęście 5 stycznia dostałam @...szkoda dzidzi...ale związku przez to nie polepszę, a mała istotka by cierpiała

Dopiero dzisiaj złapał mnie dół że juz nie znajde sobie nikogo...że bedę rozwódką...


jakbysmy sie nie zeszli pewnie dawno bym juz była rozwiedziona...moze tak by było lepiej a nie od nowa przechodzic to samo...

powiem tyle..nawet mnie nie zatrzymywał, odwiozł mnie i moje rzeczy...nie ma kontaktu...w sumie i dobrze, juz mi na nim nie zalezy od dawna..
Trzymaj sie i pamietaj ze po kazdej burzy wychodzi slonce, moze tak bedzie lepiej, a Ty znajdziesz prawdziwa milosc, i nie bedziesz sie meczyc z kims kto nie zasluguje na taka wspaniala osobe jak TY!

Cytat:
Napisane przez bangsa Pokaż wiadomość
Carmen to ja będe w takim razie robic kuracje naprzytycie z tobą. Wadi mi mówiła zebym poćwiczyła ,ale specjalnie poszłam dzisiaj na zakupy żeby kupic rurki i moge miec tylko jasne bo tylko w nich nei wyglądają moje nogi tak chudo...ciemniejsze odpadają ,a własnie chciałam granatowe,ale nie podoba mi sie jak w nich wyglądam.
Carmen masz jakąs diete na przytycie ??
Aaa i kupiłam torebke fajna w Tally Weil,taka biała ,spora wiec na uczelnie w sam raz,moge jutro wkleic foty podoba mi sie,a mało toreb mi sie podoba.
Ale spodni nie znalazłam takich które by mi sie podobały,i w których bym sie dorbze czuła .. ;/ to było moje drugie podejście juz do kupna rurek i nic z tego.

wklejaj! ile kosztowala? mnie tez czeka we wtorek kupowanie spodni, a to jest chyba czesc garderoby ktorej najbardziej nie lubie kupowac, chcialabym jakies bardzooo waskie granatowe rurki ale pewnie nie znajde takich albo nie beda pasowac...

wrocialam wlasnie z fitnessu i sie wkurzylam bo nie bylo dla mnie miejsca na solarium a wczesniej sobie glupia nie zamowilam i zrobilam sobie bialkowy omlet

dziewczyny macie jakies fajne przepisy na dietetyczne dania? bo ja sie ostro wkrecialm w ta akcje AG odchudzania
nanaaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:52   #3605
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
A wiesz czemu sie tak przejmujesz? Bo siedzisz pewnie w domu w 4 ścianach i domyślasz sie, co on tam moze robic lub na kogo patrzyć, zamiast zyć też swoim (w sensie bez niego) życiem, i wyjsć gdzieś z domu
A siedzę ale to nie dlatego. Żyję swoim życiem (w sensie bez niego). Dzień w dzień widzę się ze znajomymi. Ale to jakoś i tak nie pomaga, przynajmniej mi
Wolę siedzieć tu z wami i czytać jakieś ciekawostki i szukać inspiracji aby go oszołomić jak mnie zobaczy
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:54   #3606
daruniaa01
Wtajemniczenie
 
Avatar daruniaa01
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 081
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez kiiiciiia Pokaż wiadomość
no ale na kazdego dziala inaczej wiec wyprobowac raczej warto
no ja wlasnie mam zamiar wyprobowac na sobie...

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Ja właśnie wtarłam sobie brzozową Ale wali spirytem Jakiś żul mógłby sie nią nieźle upić, zwłaszcza ze kosztowała tylko 3 zł....
wlasnie kiedys zule to pily
daruniaa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:54   #3607
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Ja mam dzisiaj też wizażowy babski wieczór - tż na pępkowym u kumpla.
Właśnie kończę butlę czerwonego Fresco
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 20:57   #3608
bangsa
Raczkowanie
 
Avatar bangsa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 302
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Dobra,moze przy kiepskim świetle,ale wstawiam dzisiaj moja nową torebuje.
Ma w środku śliczną panterke a to dodatkowy plus
nie jest zbyt elegancka,pasuje mi do kurteczki,bo mam taką jasną jakby złotawą,a że dziś doszłam do wniosku ze pasują mi jedynie jasne rurki bo w nich wyglądam w miare..to wziełam białą,bo były jeszcze brązowe ale kojarzyły mi sie z country stylem ogólnie jest duza,pojemna,i ma takie hmm elemenciki co sie świeca jakby,Podoba mi sie ma fajny styl.
Edit,kosztowała 79,90 to nie duzo jak na torbe,bo inne nie firmowe w takich zwykłych sklepikach sa w podobnych cenach.A nie lubie latac po wyprzedarzach i bić sie z ludzmi o rzeczy..nie przepadam za tym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P23-01-09_21.44[01].jpg (26,4 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P23-01-09_21.45.jpg (40,2 KB, 61 załadowań)

Edytowane przez bangsa
Czas edycji: 2009-01-23 o 21:00
bangsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:57   #3609
butterflyinjar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 21
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Ja właśnie wtarłam sobie brzozową Ale wali spirytem Jakiś żul mógłby sie nią nieźle upić, zwłaszcza ze kosztowała tylko 3 zł....



moja ciocia kiedys miala kiosk i codziennie przychodzil pewien pan i kupowal wode brzozowa na miejscu i jeszcze grzecznie butelke oddawal :P
butterflyinjar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:58   #3610
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez neheszta Pokaż wiadomość
A siedzę ale to nie dlatego. Żyję swoim życiem (w sensie bez niego). Dzień w dzień widzę się ze znajomymi. Ale to jakoś i tak nie pomaga, przynajmniej mi
Wolę siedzieć tu z wami i czytać jakieś ciekawostki i szukać inspiracji aby go oszołomić jak mnie zobaczy
No jasne, u nas na Ag tez wesoło Ja już 2 piwko kończę, a wina nie umiem otworzyć, bo nie mamy korokociągu No, ale TŻ już wrócił i kończy to, co miał zrobić, wiec zaraz bedę dalej pić No i oglądam w międzyczasie "kroliczki playboya" na mtv

Kulkaaga- mi sie chłodzą 2 różowe fresco Tylko nie umiem ich otowrzć...

Edytowane przez Miśka84
Czas edycji: 2009-01-23 o 21:04
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:00   #3611
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez bangsa Pokaż wiadomość
Dobra,moze przy kiepskim świetle,ale wstawiam dzisiaj moja nową torebuje.
Ma w środku śliczną panterke a to dodatkowy plus
nie jest zbyt elegancka,pasuje mi do kurteczki,bo mam taką jasną jakby złotawą,a że dziś doszłam do wniosku ze pasują mi jedynie jasne rurki bo w nich wyglądam w miare..to wziełam białą,bo były jeszcze brązowe ale kojarzyły mi sie z country stylem ogólnie jest duza,pojemna,i ma takie hmm elemenciki co sie świeca jakby,Podoba mi sie ma fajny styl.
fajna

Cytat:
Napisane przez butterflyinjar Pokaż wiadomość
moja ciocia kiedys miala kiosk i codziennie przychodzil pewien pan i kupowal wode brzozowa na miejscu i jeszcze grzecznie butelke oddawal :P
a ja nawet 3 zl nie mam
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 21:00   #3612
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez bangsa Pokaż wiadomość
specjalnie poszłam dzisiaj na zakupy żeby kupic rurki i moge miec tylko jasne bo tylko w nich nei wyglądają moje nogi tak chudo...ciemniejsze odpadają ,a własnie chciałam granatowe,ale nie podoba mi sie jak w nich wyglądam.
Carmen masz jakąs diete na przytycie ??
Aaa i kupiłam torebke fajna w Tally Weil,taka biała ,spora wiec na uczelnie w sam raz,moge jutro wkleic foty podoba mi sie,a mało toreb mi sie podoba.
Ale spodni nie znalazłam takich które by mi sie podobały,i w których bym sie dorbze czuła .. ;/ to było moje drugie podejście juz do kupna rurek i nic z tego.

może zajrzyj do Zary? Ja właśnie wróciłam z zakupów i kupiłam szare rurki z suwakami przy kostkach. czerwone też widziałam że dziewczyny mierzyły i na pewno były brązowe. Może nawet i jaśniejsze kolorki były ale ja na wieszaki z jasnymi kolorami spodni raczej nie chodzę bo to nie na moje uda
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:00   #3613
*~Carmen~*
Raczkowanie
 
Avatar *~Carmen~*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 192
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Hm dziewczyny mam właśnie pytanie . . czy Wam też tak szybko opalenizna schodzi? w wakacje i jak jest ciepło to wiadomo można się opalać, ale teraz, w okresie zimowym trzeba chodzić regularnie na solarke żeby nie być białym Tylko że mnie jakoś słabo łapie i pomyślałam żeby moze zainwestować w jakiś dobry samoopalacz albo balsam brązujący. Testowałam już Garniery, J&J ale nie jestem z nich w 100% zadowolona Macie jakieś typy?
*~Carmen~* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:00   #3614
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
No jasne, u nas na Ag tez wesoło Ja już 2 piwko kończę, a wina nie umiem otworzyć, bo nie mamy korokociągu No, ale TŻ już wrócił i koczy to, co miał zrobić, wiec zaraz bedę dalej pić No i oglądam w międzyczasie "krołiczki playboya" na mtv
podziel sie
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:01   #3615
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez *~Carmen~* Pokaż wiadomość
Hm dziewczyny mam właśnie pytanie . . czy Wam też tak szybko opalenizna schodzi? w wakacje i jak jest ciepło to wiadomo można się opalać, ale teraz, w okresie zimowym trzeba chodzić regularnie na solarke żeby nie być białym Tylko że mnie jakoś słabo łapie i pomyślałam żeby moze zainwestować w jakiś dobry samoopalacz albo balsam brązujący. Testowałam już Garniery, J&J ale nie jestem z nich w 100% zadowolona Macie jakieś typy?
zalezy z czego. Z dloni i twarzy tak ale brzuch i plecy mam caly rok opalone;/
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:02   #3616
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Ja właśnie wtarłam sobie brzozową Ale wali spirytem Jakiś żul mógłby sie nią nieźle upić, zwłaszcza ze kosztowała tylko 3 zł....
Tak mi się skojarzyło z Twoim postem:

Moja mama kiedyś, kiedyś spotykała w "sklepie takiego eleganckiego, pachnącego faceta i zawsze mówiła, że on zawsze taki odstawiony i pachnący. Aż zobaczyła jak on po odejściu od kasy wychyla duszkiem jakąś wodę po goleniu
Pewnie dlatego był zawsze taki "pachnący"
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:02   #3617
madziamic
Wtajemniczenie
 
Avatar madziamic
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 156
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Witam
Ale mnie tu długo nie było Wreszcie mam trochę wolnego czasu i korzystam z niego Nadrobiłam całe 20 stron zaległości Już mi oczy łzawią
2 egzaminy za mną Tylko nie znam wyników z jednego, bo dopiero dziś miałam Ehh a tak się boję
Jeszcze tylko 2 i będę po sesji Tylko nie bardzo chce mi się uczyć

Bardzo fajna torebeczka

Ehh miałam jeszcze coś napisać, ale zapomniałam co Chyba mi się mózg od nauki przegrzał
__________________


W jednym słowie czasem ukrywa się historia całego życia...


Troszkę bloguję Magdamic o modzie i nie tylko...

Instagram
madziamic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:04   #3618
*~Carmen~*
Raczkowanie
 
Avatar *~Carmen~*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 192
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez kiiiciiia Pokaż wiadomość
zalezy z czego. Z dloni i twarzy tak ale brzuch i plecy mam caly rok opalone;/
Mi strasznie szybko z brzucha i nóg schodzi
*~Carmen~* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:05   #3619
bangsa
Raczkowanie
 
Avatar bangsa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 302
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Kurcze nie ma u mnie Zary.......własnie chciałam takie szare z suwakami na dole ,to bym je sobie odsówala jakbym miała np obcasiki bo widziałam tak u rihany i fajniewyglądało. A jak przymierzyłam w Tally szare to źle na mnie leżały,i ogólniejestem juz zniechęcona do kupowanai spodni ;/
carmen ja mam dove do ciała balsam ,to twarzy jestem w trakcie szukania samoopalacza.Narazie mam takie husteczki z rossmana co jedna peelenguje a druga samoopalaczuje,taki zestaw był akurat w promocji.
edit, carmen co do rurek przymierzałam mnustwo fasonów,w housie mają beznadziejne,okropnie na mnie leżą.W h&m na dziecięcym były fajne ale były troche za ciasne w niektórych miejscach,a w innych za luźne.W tally jedne mi sie spodobały,ale musze je jeszcze przemyslec,i one są własnie jasne.Ewentualnie mogą byc szare.W granatowych wydaje mi sie że wyglądam jeszcze szczuplej,bez względu na fason.

Edytowane przez bangsa
Czas edycji: 2009-01-23 o 21:10
bangsa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 21:05   #3620
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez *~Carmen~* Pokaż wiadomość
Hm dziewczyny mam właśnie pytanie . . czy Wam też tak szybko opalenizna schodzi?
Mi nie schodzi - z tej prostej przyczyny, że się nie opalam
(wiem, mam głupkowaty humor - ale w końcu jestem po butelce wina )
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:10   #3621
*~Carmen~*
Raczkowanie
 
Avatar *~Carmen~*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 192
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Mi nie schodzi - z tej prostej przyczyny, że się nie opalam
(wiem, mam głupkowaty humor - ale w końcu jestem po butelce wina )
O na to nie wpadłam Nie będę się opalała to mi nie zejdzie, i problem z głowy

btw. Widziałyście, że Rubik przefarbował włosy na ciemno ? Jestem w szoku

Edytowane przez *~Carmen~*
Czas edycji: 2009-01-23 o 21:12 Powód: Rubik :D
*~Carmen~* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:10   #3622
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez kiiiciiia Pokaż wiadomość
podziel sie
Oj.. Chętnie bym Ci polała kielicha


Bangsa - ja sportowych ciuchów nie noszę , ale ta panterka w środku słodka
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:11   #3623
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez *~Carmen~* Pokaż wiadomość
O na to nie wpadłam Nie będę się opalała to mi nie zejdzie, i problem z głowy
A widzisz jaki super pomysł
Normalnie "Ciocia-dobra rada" jestem
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:13   #3624
bangsa
Raczkowanie
 
Avatar bangsa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 302
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

ja tez nie nosze typowo sportowych,raczej teraz rurki plus jakas bluzeczka,czy tam cos,ale nie mam stylu 'biurowego' a ona ma dosć uniwersalny wygląd,wiec bedzie mi pasowac do rzeczy.
Wkleje wam tu zaraz zdjecie w tych jasnych rurkach z tally nad którymi sie zastanawiam,pewnie nic na nim nie zobaczycie,ale moze cos doradzicie,chwilunia
bangsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:14   #3625
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Widze ze dzis nie jedna Ag pije A mi tez nie schodzi ;p Z powodu takiego ze straaaszni ciezko sie opalam ;/ Przez cale wakacje nie uzylam ani troszke kremu z filtrem ( wiem glupota ) i opaliło mnie tylko roszeczke ;/ Mie wiem czemu bo kiedys opalalam sie normalnei a teraz potrzebuje normalnie po 15 min na solarium zeby cos bylo widc Eh masakra :/ W dodatku mam strasznie jasną karnacje i w tym roku stwierdiam ze to zmienie .
verzara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:14   #3626
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Zuziuniu, bardzo współczuję
ale - tak jak napisała Cinderella - jesteś jeszcze bardzo młoda, napewno ułożysz sobie życie, a 'rozwódka' już dawno przestało być negatywnie nacechowanym słowem
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:18   #3627
chitty
Rozeznanie
 
Avatar chitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kablem owinięta
Wiadomości: 954
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

bylam dzisiaj w outlecie mango, raj dla osób noszących rozmiary 40, 42 i 34 36 i 38 też by coś upolowały sliczne ciuszki, a tylko na chwile byłam bo zaraz musialam jechac

uzywala ktoras subrina recept na wypadające włosy? chcialabym zeby te moje pióra troche odżyly - a na kwc pozytywne opinie, ze wlosy rosna szybciej... tylko czy chmiel czasami nie przyciemnia wlosow?

chcialabym miec juz taaakie dlugie i zdrowe wlosy chociaz nie wiem czy mi sie to uda strasznie chcialabym sie uczesac w koncu cos w tym stylu http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1211040156 w sensie ze tak natapirowane wlosy u gory.
ogladalam dzisiaj sweet sixteen na mtv i dziewczyna miala tam fryzure w stylu brigitte bardot, bosko wygladala!
__________________
najgorszy czas w zyciu to czas przeszły niedokonany.

wymianka.

tylko w weekendy.


chitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:23   #3628
bangsa
Raczkowanie
 
Avatar bangsa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 302
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

spodnie sa jasne dlatego 'jakoś' w nich wyglądam.Koleżanka okręsliła że w nich wyglądam 'korzystnie'. Jedyne które mi sie w miare podobały po obleceniu całe centrum handowego ;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P23-01-09_18.05.jpg (10,5 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P23-01-09_18.05[01].jpg (21,7 KB, 142 załadowań)
bangsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:29   #3629
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez bangsa Pokaż wiadomość
spodnie sa jasne dlatego 'jakoś' w nich wyglądam.Koleżanka okręsliła że w nich wyglądam 'korzystnie'. Jedyne które mi sie w miare podobały po obleceniu całe centrum handowego ;/
Fajne, ale wydają się za duże, ja bym wzieła rozmiar mniejsze Spodnie zawsze sie jeszcze rozchodzą przy noszeniu.
No i wcale nie sa jasne Ja uwielbiam maksymalnie jasny jeans i nosze go mimo wagi
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:33   #3630
bangsa
Raczkowanie
 
Avatar bangsa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 302
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

koleżanak tez mi powiedziała ze są za duże,ale w mniejszych źle sie czuje.Jak dla mnie spodnie nie mogą sie opinać bo wtedy mam wrażenie że sa na mnie za małe i wszędzie mnie uciskają i widac ze mam za chude nogi i blehh.U innych,którzy sa krąglejsi to wygląda normalnie ale u mnie mi sie to nie podoba.
Chyba to tez efekt tego że przez ostatnie lata nosiłam praktycznie workowate spodnie,takie bezkształtne ;/
a jasne jeansowe rurku,praktycznie białe mam ,ale je nosze w lato,jakos nie pasują mi do zimy,nie wiem czemu.
Te sa jasne,ale troche niebieskawe,zawsze marzyłam o granatowych,ale narazie moge zapomnieć.

Edytowane przez bangsa
Czas edycji: 2009-01-23 o 21:35
bangsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.