Czemu tak przewaznie jest? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-25, 16:34   #31
Ciri :)
Raczkowanie
 
Avatar Ciri :)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 206
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

Cytat:
Napisane przez SzAlOnA_19

ja tez tak mam moze przez to ze biore tabletki mam czasem straaaaaaaaszna ochote na sex a moj TZ niestety..zasypia..albo zbywa mnie.. troche to dziwne boo zazwyczaj oni maja wieksza ochote niz my ale zasze sa jakies wyjatki wiem ze sam sex nie wystarczy ale jesli miedzy nami jest spoko to czemu by nie pofiglowac w łóżku
hehe no to fajnie wiedzieć, że nie jestem sama
Ciri :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 16:41   #32
boneca
Raczkowanie
 
Avatar boneca
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 128
GG do boneca
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

Na poczatku naszego zwiazku tez mialam problem z tym - przytulanie=sex. Syndrom kroliczkow :P Ale to przechodzi (stety albo niestety). Poczekajcie kilka tygodni i wszystko sie unormuje
__________________
Rozrewolweryzowany rewolwerowiec z rozrewolweryzowanym rewolwerem rozrewolweryzował rewolwer rozrewolweryzowanego rewolwerowca.

boneca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 19:15   #33
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

irytujace jest kiedy kobieta chce sie piescic, przytulac itp co prowadzi do pobudzenia Nas, a pozniej mowi ze nie ma ochoty. To takie robienie z faceta idiote - takie, masz cukierka, mozesz powąchac, ale nie jedz. Moze warto sie czasem zastanowic, postawic w sytuacji drugiej osoby - gdyby facet tak rozgrzal dziewczyne do czerwonosci, a pozniej powiedzial ze nie ma ochoty - mecz sie dziewczyno, w koncu nie obiecywałem seksu, chcialem sie tylko poprzytulac i popiescic

Czesto tez irytuje Nas ten fakt, ze to kobieta zawsze decyduje o tym czy seks bedzie, czy tez nie. Z kolei gdy facetowi sie zdazy odmowic, to zdziwienie - 'bo My to zawsze musimy miec ochote'.
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 19:55   #34
boneca
Raczkowanie
 
Avatar boneca
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 128
GG do boneca
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

Cytat:
Napisane przez facet_na_pustyni
irytujace jest kiedy kobieta chce sie piescic, przytulac itp co prowadzi do pobudzenia Nas, a pozniej mowi ze nie ma ochoty. To takie robienie z faceta idiote - takie, masz cukierka, mozesz powąchac, ale nie jedz. Moze warto sie czasem zastanowic, postawic w sytuacji drugiej osoby - gdyby facet tak rozgrzal dziewczyne do czerwonosci, a pozniej powiedzial ze nie ma ochoty - mecz sie dziewczyno, w koncu nie obiecywałem seksu, chcialem sie tylko poprzytulac i popiescic

Czesto tez irytuje Nas ten fakt, ze to kobieta zawsze decyduje o tym czy seks bedzie, czy tez nie. Z kolei gdy facetowi sie zdazy odmowic, to zdziwienie - 'bo My to zawsze musimy miec ochote'.
zbyt daleko idace uogolnienie. na razie nic innego nie przychodzi mi do glowy
__________________
Rozrewolweryzowany rewolwerowiec z rozrewolweryzowanym rewolwerem rozrewolweryzował rewolwer rozrewolweryzowanego rewolwerowca.

boneca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 21:22   #35
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

Cytat:
Napisane przez boneca
zbyt daleko idace uogolnienie. na razie nic innego nie przychodzi mi do glowy
mowie ogolnie, bo 'ogolnie' tak jest, czy 'daleko idace' ? Zastanowmy sie..hmm... nie Ale zdaje sobie z tego sprawe, ze moge zostac za moj tekst mocno zjechany - bo w koncu Ja, sam, facet, ktory wypisuje taki pogląd, wsrod tylu kobiet.
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 21:45   #36
boneca
Raczkowanie
 
Avatar boneca
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 128
GG do boneca
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

napisalam "daleko idace", bo zadna ze znanych mi par (z tych dobrze znanych) nie pasuje do twojego opisu (przynajmniej z opowiadan kobiet).

ale skoro facet ma ochote, kobieta odmawia, to tez jest zdziwienie. dosc normalne, ze w odwrotnej sytuacji takze. a ze "facet powinien miec zawsze ochote".... chyba juz nieaktualne. przynajmniej w moim odczuciu.

nie wiem, jak inne panie, ale ja uwielbiam, kiedy moj tz mnie rozgrzewa i... konczy sie na pieszczotach. daja tyle samo satysfakcji, a sprawiaja, ze kiedy juz przy ktoryms tam razie dojdzie wreszcie do wspolzycia, jest ono... powalajace

nie uwazasz, ze to zwykle kobiety czesciej zgadzaja sie na stosunek, kiedy nie maja na to ochoty niz mezczyzni w tej samej sytuacji?...

pozdrowienia
__________________
Rozrewolweryzowany rewolwerowiec z rozrewolweryzowanym rewolwerem rozrewolweryzował rewolwer rozrewolweryzowanego rewolwerowca.

boneca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 21:56   #37
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

No to ja mam inaczej
Zwykle ja mam ochote (nie zawsze,ale najczesciej) i do tej pory myslalam,ze wszytsko jest ok,że mój TŻ też chce ...az wczoraj się dowiedziałam,że kilka razy kochał się ze mna "bo ja chciałam,a on nie mial ochoty,ale nie wiedzial jak odmowic"...
Paaaskudnie sie czuje z jednej strony tak jakby mnie okłamał i zastanawiam sie ile jescze rzeczy robi "bo ja chce",a z drugiej czuje sie jak jakias wstretna baba co go "zgwałciła" a on nie wiedził jak się przeciwstawić...Ehhh... I nie wiem co robic teraz. Mam jakiegoś schiza i chyba zawsze bede go pytac po 100 razy czy on na pewno chce...
I żeby nie było - gdyby powiedział "nie mam dzisiaj ochoty" to byłoby jak najbardziej ok.Nikt nie jest cyborgiem.
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-25, 22:03   #38
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

Cytat:
Napisane przez boneca
nie uwazasz, ze to zwykle kobiety czesciej zgadzaja sie na stosunek, kiedy nie maja na to ochoty niz mezczyzni w tej samej sytuacji?...

pozdrowienia
uwazam ze jest odwrotnie, stad tez te wszystkie sciemki o bólu glowy i dowcipy o tej tematyce
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 09:21   #39
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

W moim związku nie ma obrażania się gdy jedno z nas nie chcę się sexić jeśli ja nie mam ochoty a widzę, że mój TŻ zaczyna małe conieco to mówię mu delikatnie, że nie mam ochoty i wtedy przytuli się do mnie,pocałuje i wszystko gra chociaż w sumie chcice mam często więc znowu tak często nie mówię NIE Nie wyobrażam sobie zrobienia tego tylko dla świętego spokoju, bo partner jest "napalony". Raz tak zrobiłam i czułam niesmak, a potem gdy pogadałam o tym z moim TŻ to mi powiedział, że on chce to robić wtedy kiedy i ja tego chce,nic na siłę
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 09:24   #40
boneca
Raczkowanie
 
Avatar boneca
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 128
GG do boneca
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

kurcze, ale sie fajnie z wami o seksie gada
__________________
Rozrewolweryzowany rewolwerowiec z rozrewolweryzowanym rewolwerem rozrewolweryzował rewolwer rozrewolweryzowanego rewolwerowca.

boneca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 10:23   #41
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

Na szczęście nie mam takiego problemu ale potrafię ciebie zrozumieć. Moj TŻ też mogłby codziennie się ze mną kochać ale potrafi zrozumieć, jak mówię mu, że ja zwyczajnie nie mam ochoty.
Jesli ma chęc, to mogę go poprzytulac, popieścić albo zrobić jakiś przyjemny masaż. I ja z tego czerpię rpzyjemność z choćby bliskości.

Tez mam czasem tylko potrzebe poprzytulania się ale bes seksu. Widzę czasem u mojego lubego minkę rozczarowania ale do niczego przeciez nie bedzie mnie zmuszal. Wie, ze czasem jestem zbyt padnięta aby jeszcze kilka godzinek w lozku poszalec
My chyba tworzymy dziwny związek, bo i mi, i jemu wystarczy czuc bliskość... z reszta przez pierwszy rok bycia ze sobą nie potrzebowalismy seksu... ale w koncu zycie w celibacie nie bylo juz dla nas
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.