Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-29, 19:43   #2281
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sentenciss Pokaż wiadomość
mala77, dziękuję za odpowiedź!
Jutro o 11 mam wizytę u okulisty, więc napiszę co i jak...
Martwi mnie tylko to, czy pani doktor nie będzie mi chciała na siłę upchnąć soczewek torycznych... :/
I czy mogę zrobić tak, że od pani doktor dostanę tylko parametry do soczewek, a sama kupie je sobie przez internet (taniej)?
Zwykle pierwsza paczke soczewek jest sie zmuszonym kupic u okulisty, oni musza sobie jakos na nas zarobic Potem gdy opakowanie trafi juz w nasze lapki latwo znaleźć takie same w internecie, zwykle duuuzo taniej.
Zdarza sie czasem (tak jak mi sie zdarzylo), ze okulista wypuszcza ofiare w soczewkach na oczach i bez jakiejkolwiek informacji co to za soczewki. Teraz juz mi sie to nie zdarzy, ale to bylo przy moich pierwszych soczewkach, kiedy bylam zupelnie zielona w tym temacie.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 20:00   #2282
Sentenciss
Raczkowanie
 
Avatar Sentenciss
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 172
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Zwykle pierwsza paczke soczewek jest sie zmuszonym kupic u okulisty, oni musza sobie jakos na nas zarobic Potem gdy opakowanie trafi juz w nasze lapki latwo znaleźć takie same w internecie, zwykle duuuzo taniej.
Zdarza sie czasem (tak jak mi sie zdarzylo), ze okulista wypuszcza ofiare w soczewkach na oczach i bez jakiejkolwiek informacji co to za soczewki. Teraz juz mi sie to nie zdarzy, ale to bylo przy moich pierwszych soczewkach, kiedy bylam zupelnie zielona w tym temacie.
O nie nie... nie wyjdę z gabinetu nie znając paraketrów soczewek :P
I mam nadzieję, że wyjdę w zwykłych soczewkach, a nie torycznych...
__________________
gdzieś pośród sześciu miliardów głów, dwie pary rąk dwie pary nóg. ♥

60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
Sentenciss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 20:12   #2283
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sentenciss Pokaż wiadomość
O nie nie... nie wyjdę z gabinetu nie znając paraketrów soczewek :P
I mam nadzieję, że wyjdę w zwykłych soczewkach, a nie torycznych...
Przy pierwszej wizycie wiedzialam tylko, ze chce soczewki, naiwnie zdalam sie na okuliste i wierzylam w jego dobre intencje. No wlasnie - naiwnie . Teraz juz sie nie dam omotac bajeczkom w stylu "dla pani to TYLKO soczewki roczne, TYLKO Ciba Vision takie robi, kosztuja TYLKO 200€ rocznie" Na marginesie dodam, ze te "roczne" nadawaly sie do noszenia przez gora 9 m-cy, po paru godzinach noszenia mialam oczeta jak po przepiciu i wciaz sie stresowalam by ich nie zniszczyc i nie zgubic, bo 200 to jak dla mnie spory wydatek.
Po wizycie u optyka okazalo sie, ze moge nosic soczewki miesieczne, i to nie firmy Ciba Vision, a na dodatek mam je na oczach od rana do wieczora i suchosc czuje tylko jesli zapatrze sie w monitor tak, ze zapomne o mruganiu
Ps. Wymieniam je po 4 tygodniach tylko dlatego, ze tak trzeba, a nie dlatego, ze mnie uwieraja, bo sie zuzyly.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 20:14   #2284
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Ja też odradzam, wprawdzie nie warszawski ale krakowskie VE. Wciskają konkretne soczewki na których pracują a innych nie dobiorą choćby się błagało na klęczkach. Liczą tylko na własny zarobek a nie na komfort klienta. Mi babka wciskała na siłę jednodniówki na które mnie nie stać, bo wcześniej proponowane przez nią IWeary i Oasysy się na moich oczach nie sprawdziły! "Teraz to już tylko jednodniowe" - powiedziała i powiedziała mi jeszcze że 3 miesięczne B&L są przestarzałe i do noszenia 8 godz dziennie :-O a ja się w nich czuję super! O Proclear chyba wcale nie słyszała.
A okulary dobrała mi tak że nic w nich nie widzę i twierdzi że to dlatego że nie kupowałam szkieł u nich (były za drogie, za całe okulary musiałabym dac ok 1,5tys zł!)
a ja w jednym krakowskim VE znalazłam bardzo fajną lekarkę (o czym pisałam już w tym wątku) i nic zarzucic jej nie mogę

Cytat:
Napisane przez Floreta44 Pokaż wiadomość
Aktualnie noszę soczewki Air Optix i nie narzekam ,mam pytanie do was odnośnie nowszej seri AQua Optix czy ktos juz je nosi prosiłabym o opinie .
przeglądnij ostatnie dwie strony wątku, chyba Mala77 o nich pisała. Ja też się nad nimi zastanawiam, więc jak wypróbujesz to daj koniecznie znac jak wrażenia
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 20:58   #2285
ankaaa6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy

chcialabym zaczac nosic soczewki a zabardzo nie wiem jak sie do tego zabrac....za kilka dni wyjezdzam i bardzo mi zalezy zeby miec juz na ten wyjazd soczewki.czy kupujac jednorazowe soczewki rowniez musze sie zglosic do okulisty???czy moge je poprostu sobie kupic w aptece???i ile mniej wiecej kosztuja tekie soczewki?
prosze o szybka odpowiedz
pozdrawiam
ankaaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 21:06   #2286
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ankaaa6 Pokaż wiadomość
chcialabym zaczac nosic soczewki a zabardzo nie wiem jak sie do tego zabrac....za kilka dni wyjezdzam i bardzo mi zalezy zeby miec juz na ten wyjazd soczewki.czy kupujac jednorazowe soczewki rowniez musze sie zglosic do okulisty???czy moge je poprostu sobie kupic w aptece???i ile mniej wiecej kosztuja tekie soczewki?
prosze o szybka odpowiedz
pozdrawiam
ileż mozna. No ale jeszcze raz: NIE WOLNO SAMEMU APLIKOWAĆ SOBIE NIEZNANYCH SOCZEWEK /pierwszy raz/ ZAWSZE TRZEBA SKONSULTOWAĆ SIĘ ZE SPECJALISTĄ niezależnie czy to roczne czy jednodniowe soczewki
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 22:34   #2287
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Zwykle pierwsza paczke soczewek jest sie zmuszonym kupic u okulisty, oni musza sobie jakos na nas zarobic Potem gdy opakowanie trafi juz w nasze lapki latwo znaleźć takie same w internecie, zwykle duuuzo taniej.
Zdarza sie czasem (tak jak mi sie zdarzylo), ze okulista wypuszcza ofiare w soczewkach na oczach i bez jakiejkolwiek informacji co to za soczewki. Teraz juz mi sie to nie zdarzy, ale to bylo przy moich pierwszych soczewkach, kiedy bylam zupelnie zielona w tym temacie.
ja tak miałam i mam do teraz. dlatego przy następnej wizycie poproszę okulistkę o dokładne informacje o moich soczewkach.. mogę nawet wydusić to siłą z niej!


tylko.. co mi jest potrzebne dokładnie? ;>
parametry soczewki i nazwa firmy, tak?
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-29, 22:40   #2288
Sentenciss
Raczkowanie
 
Avatar Sentenciss
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 172
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
ja tak miałam i mam do teraz. dlatego przy następnej wizycie poproszę okulistkę o dokładne informacje o moich soczewkach.. mogę nawet wydusić to siłą z niej!


tylko.. co mi jest potrzebne dokładnie? ;>
parametry soczewki i nazwa firmy, tak?
Wydaje mi się że potrzebujesz konkretnie krzywizny soczewki, mocy w dioprlach dla każdego oka i średnicy w milimetrach
a jeśli masz astygmatyzm i nosisz soczewki toryczne, to dodatkowo moc cylindra i oś(?).
__________________
gdzieś pośród sześciu miliardów głów, dwie pary rąk dwie pary nóg. ♥

60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
Sentenciss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 22:50   #2289
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy

w takim razie wielkość wady w dipolach już mam. teraz potrzebne mi są tylko te wymiary ;p
ech.. czyli jednym słowem okulistka zrobiła mnie w balona, zapewniając mnie, że żadne parametry nie są mi potrzebne. tak, w zakładzie jej męża, gdzie są pewnie soczewki tylko z jednej firmy. ^
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 07:31   #2290
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy

Mnie też figę podano, znam tylko wadę. Tyle że wiem jakie mam soczewki i z nich mogę coś przeczytać. Ale czy to moja krzywizna tak naprawdę... tego nie wiem.

Dziewczyny, czy 14mm to najmniejsze soczewki? One mi dość sporo wystają po bokach. Nie wiem - czy jest jakiś standard ile powinny wystawać?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 09:15   #2291
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy

teraz już wiem, jakie mam soczewki: Bausch&Lomb
tylko, że tego jest tyle w internecie, że głowa boli! co to są soczewki toryczne?
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-30, 09:29   #2292
Sentenciss
Raczkowanie
 
Avatar Sentenciss
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 172
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy

soczewki toryczne korygują astygmatyzm.
jeśli w okularach miałaś szkła cylindryczne, to prawdopodobnie musisz nosić soczewki toryczne.
__________________
gdzieś pośród sześciu miliardów głów, dwie pary rąk dwie pary nóg. ♥

60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
Sentenciss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 10:27   #2293
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy

hej, zgubilam wczoraj jedna soczewke i musze kupić jedną, z allegro. Chcialabym wiedziec czy soczewki B&L Soflens38 to to samo co Optima FW? i czy jesli mam jedna optima fw to moge dokupic drugą softlens?
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 11:03   #2294
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy

Sentenciss, dzięki

A ja mam jeszcze jedno pytanie (przepraszam, zamęczę was:P). Czy to możliwe, żeby była taka wielka różnica w cenach:
http://www.twojesoczewki.com/soczewk...products_id/35
http://www.sklep-soczewki.pl/product...products_id=40 ??
Bo byłam dzisiaj u optyka, pokazał mi opakowanie Soflens59 i powiedział, że jak coś, to kupię u niego takie. Więc ja poszukałam trochę w Internecie i znalazłam te dwie strony z zupełnie różnymi cenami!
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 12:00   #2295
ankaaa6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy

a czy np.w salonach optycznych robia jakies badania???bo u nas na wizyte u okulisty trzeba czekac jakies 3 miesiace;/;/ i jaki mniej wiecej bedzie koszt tych soczewek???z tego co wyczytalam w Waszych wypoeidziach wolalabym chyba jednodniowe...a Wy jakie radzicie na poczatek???
ankaaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 12:09   #2296
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
hej, zgubilam wczoraj jedna soczewke i musze kupić jedną, z allegro. Chcialabym wiedziec czy soczewki B&L Soflens38 to to samo co Optima FW? i czy jesli mam jedna optima fw to moge dokupic drugą softlens?
A po co z allegro? I czemu Soflens38?

Przejdź się na mały targ, ulica Pod Murami, tam jest sklep z soczewkami, można kupić na sztuki i Soflensy i stare Optimy. Kup sobie tam jedną.
Soflensy są po 15zł za sztukę, Optimy chyba po 17zł.

Cytat:
Napisane przez ankaaa6 Pokaż wiadomość
a czy np.w salonach optycznych robia jakies badania???bo u nas na wizyte u okulisty trzeba czekac jakies 3 miesiace;/;/ i jaki mniej wiecej bedzie koszt tych soczewek???z tego co wyczytalam w Waszych wypoeidziach wolalabym chyba jednodniowe...a Wy jakie radzicie na poczatek???
Robią badania, bo zwykle mają na stanie jakiegoś okulistę, w większości przypadków jest tam w wyznaczonych godzinach, często są zapisy na godziny.

W wielu optykach pierwsze soczewki po prostu dają, dobierają i dają na próbę. Ale raczej nie dzienne, bo jedna to żaden test, to trzeba ponosić i przyjść na kontrolę.

Podzwoń i popytaj jak to jest u Ciebie.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 14:38   #2297
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ankaaa6 Pokaż wiadomość
a czy np.w salonach optycznych robia jakies badania???bo u nas na wizyte u okulisty trzeba czekac jakies 3 miesiace;/;/ i jaki mniej wiecej bedzie koszt tych soczewek???z tego co wyczytalam w Waszych wypoeidziach wolalabym chyba jednodniowe...a Wy jakie radzicie na poczatek???
na początek dostajesz od okulisty miesięczne i nie masz nic do gadania. potem możesz nosić inne, ale najpierw musisz ponosić trochę jedną soczewkę, żeby można było sprawdzić, jak oko ją przyjmuje.
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 16:41   #2298
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
A po co z allegro? I czemu Soflens38?

Przejdź się na mały targ, ulica Pod Murami, tam jest sklep z soczewkami, można kupić na sztuki i Soflensy i stare Optimy. Kup sobie tam jedną.
Soflensy są po 15zł za sztukę, Optimy chyba po 17zł.
ratujesz mi życie normalnie a to jest jakiś sklep, optyk czy co? bo narazie wiem że to gdzieś obok rynku tylko.. dzieki jeszcze raz
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 17:13   #2299
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
ratujesz mi życie normalnie a to jest jakiś sklep, optyk czy co? bo narazie wiem że to gdzieś obok rynku tylko.. dzieki jeszcze raz
Kochana, to jest sklepik taki mały na zewnątrz tego targu, nie trzeba wchodzić na halę. Mieści się między Muzeum a pierwszym wejściem do środka. Cała szyba obklejona jest kartkami z opisami soczewek, jak w biurze turystycznym, nie przegapisz.

Adres to: Pod Murami 8, box nr 2
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-30, 17:18   #2300
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Kochana, to jest sklepik taki mały na zewnątrz tego targu, nie trzeba wchodzić na halę. Mieści się między Muzeum a pierwszym wejściem do środka. Cała szyba obklejona jest kartkami z opisami soczewek, jak w biurze turystycznym, nie przegapisz.

Adres to: Pod Murami 8, box nr 2
Jej, dziękuje nie wiedzialam ze mozna tak tanio gdzies kupić prócz internetu... juz wiem gdzie bede sie zaopatrywala super, jutro lece sprawdzić czy będą dzięuje jeszcze raz, buziaki
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 17:37   #2301
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
Sentenciss, dzięki

A ja mam jeszcze jedno pytanie (przepraszam, zamęczę was:P). Czy to możliwe, żeby była taka wielka różnica w cenach:
http://www.twojesoczewki.com/soczewk...products_id/35
http://www.sklep-soczewki.pl/product...products_id=40 ??
Bo byłam dzisiaj u optyka, pokazał mi opakowanie Soflens59 i powiedział, że jak coś, to kupię u niego takie. Więc ja poszukałam trochę w Internecie i znalazłam te dwie strony z zupełnie różnymi cenami!
Roznica w cenie jest niesamowita Soczewki Acuvue 2 kupuje wlasnie na Twoje Soczewki za 100 zl, na tej drugiej stronie sa po 74 zl. Roznica jest strasznie duza. Czy ktos juz zamawial z tego drugiego sklepu ?
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 17:43   #2302
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy

Zamawiałam kilkakrotnie w sklep-soczewki.
Dwukrotnie miałam rozerwaną soczewkę/rozerwała mi się... (od razu mówię, że mam króciutkie paznokcie) od razu po wyciągnięciu w opakowania. Tak, możliwe że to moja wina - nie wykluczam!
Ale stało mi się tak tylko z soczewkami zamawianymi właśnie tam.

Kiedy przy kolejnym zamówienia pełna pretensji napisałam o dziwnie "osłabionych" soczewkach, wysłali mi gratisowo miesięczne B&L, więc może coś w tym jest
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 18:13   #2303
atabe_s
Raczkowanie
 
Avatar atabe_s
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 135
GG do atabe_s
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
A ja mam jeszcze jedno pytanie (przepraszam, zamęczę was:P). Czy to możliwe, żeby była taka wielka różnica w cenach:
http://www.twojesoczewki.com/soczewk...products_id/35
http://www.sklep-soczewki.pl/product...products_id=40 ??
Bo byłam dzisiaj u optyka, pokazał mi opakowanie Soflens59 i powiedział, że jak coś, to kupię u niego takie. Więc ja poszukałam trochę w Internecie i znalazłam te dwie strony z zupełnie różnymi cenami!
Ceny są bardzo różne, na podanych przez ciebie stronach soczewki które noszę kosztują 59 zł i 75 zł za 3 szt. a np na stronie www.lensa.pl są te same soczewki za 75zł ale 6 sztuk aż więc warto szukać
atabe_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 19:31   #2304
ankaaa6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy

a czy np w salonach vision express zrobia mi takie badanie od reki????
ankaaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 19:49   #2305
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy

Jeżeli tylko będzie wolny jakiś okulista to oczywiście, i jeżeli powiesz że chcesz nosić soczewki jednodniowe to takie ci dobierze, powinien być nawet zadowolony z twojego wyboru bo są to najbezpieczniejsze soczewki ale niestety najdroższe więc wiele osób nie może sobie na nie pozwolić. Niektórzy twierdzą, że trudniej się je zakłada bo są delikatniejsze niż soczewki miesięczne ale ja się na takich uczyłam i było OK
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 19:59   #2306
ankaaa6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy

a jaki to mniej wiecej koszt????a jeszcze co tyczy sie kropli to ile one kosztuja i na ile wystarczaja???
ankaaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 20:10   #2307
ankaaa6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy

aha i czy za takie badanie w jakims salonie sie placi????i ile?
ankaaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 21:02   #2308
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ankaaa6 Pokaż wiadomość
aha i czy za takie badanie w jakims salonie sie placi????i ile?
Przydałoby się włożyc trochę wysiłku i przeglądnąc chociaż trochę ten wątek, bo na pytania które zadajesz znajdziesz odpowiedz na kilku ostatnich stronach

Za badanie się albo płaci albo ma się je w promocji za darmo (no, ale na cud w postaci badania i soczewek gratis to nie licz albo jedno albo drugie w promocji). Zapytaj w salonach po prostu, o to czy trzeba się umawiac wcześniej też.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 22:03   #2309
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Roznica w cenie jest niesamowita Soczewki Acuvue 2 kupuje wlasnie na Twoje Soczewki za 100 zl, na tej drugiej stronie sa po 74 zl. Roznica jest strasznie duza. Czy ktos juz zamawial z tego drugiego sklepu ?
Przecież ja polecałam ten sklep i pisałam, że zamawiałam z niego często.

Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 23:23   #2310
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy

to ja chyba nie kupię tych soczewek za 45zł, bo wydaje mi się to zbyt podejrzane. może to tylko moje osobiste uprzedzenia do takich promocji, ale wolę nie ryzykować. tym bardziej, że musiałabym kupić dwa opakowania, bo mam różne wady

tylko że na tej stronie (lensa) nie ma chyba takich, co ja potrzebuję.. :P
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.