Czy stanik musi być przekleństwem? - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-03, 06:37   #2551
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Kurcze kupiłam sobie chyba zły stanik wczoraj. Jakos sie źle zmierzyłam i wyszło mi ,że potrzebuje 75F. Wczoraj dla ciekawości znowu sie zmierzyłam i w biuście wyszło mi 100 czyli rozmiar I. Czy to jest jakis duży błąd? Pod biustem wyszło mi 75 więc spoko.

Ale i tak robie postępy. Ostatni stanik miał rozmiar 80 D Jeszcze troche i kupie stani8k idealny!!
Wszystko zależy czy to polska czy angielska rozmiarówka!!!

Dziewczyny, jak się mierzycie i patrzycie na rozmiar, zwracajcie uwagę, jaka to jest rozmiarówka.

Marta - jeżeli pod biustem Ci wyszło 75 przy mierzeniu, celuj raczej w 70-tki, a nie 75. Okolice brytyjskiego 70FF/G powinny być dobre.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 06:57   #2552
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Wszystko zależy czy to polska czy angielska rozmiarówka!!!

Dziewczyny, jak się mierzycie i patrzycie na rozmiar, zwracajcie uwagę, jaka to jest rozmiarówka.

Marta - jeżeli pod biustem Ci wyszło 75 przy mierzeniu, celuj raczej w 70-tki, a nie 75. Okolice brytyjskiego 70FF/G powinny być dobre.
Tz. wyszło mi pod biustem 82, i ten kalkulator wykazał mi 75 więc chyba ok? Ja patrzyłam na polska rozmiarówke i taki stanik kupiłam z Samanty. Ale chyba miska powinna byc jednak wieksza, troche mi sie wylewa pod pachami
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 07:02   #2553
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Tz. wyszło mi pod biustem 82, i ten kalkulator wykazał mi 75 więc chyba ok? Ja patrzyłam na polska rozmiarówke i taki stanik kupiłam z Samanty. Ale chyba miska powinna byc jednak wieksza, troche mi sie wylewa pod pachami
Aaa, to jak pod masz 82, to faktycznie obwód 75.
Z tym że F w numeracji brytyjskiej, nie polskiej. W polskiej celuj w G, o ile jest. Niestety na polskich stanikach się nie znam - dawno temu kupowałam Samantę, ale przestałam, bo drogo, jakość fatalna no i rozmiaru dla mnie brak.
Spróbuj brytyjskiego rozmiaru 75F
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 07:25   #2554
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

A ja się chcę pochwalić

Odkąd noszę dobre staniki mam piersi na wysokości zaszewek w koszulowych bluzkach, a nie kilka centymetrów poniżej Jakie to przyjemne
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 08:10   #2555
doni95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Hej biuściaste!

Mój rozmiar to 75G i usilnie poszukuje jakiś dobrych sklepów bieliżnianych. Niestety we Wrocławiu ciężko takie znależć;(

Możecie coś polecić;>
doni95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 10:25   #2556
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
zajrzyj do mojego linka z posta wyzej - sa wszelkie rozmiarowki tam, amerykanska tez
Wg. tej tabeli moj rozmiar jest w pustej rubryczce pomiedzy amerykanskim 65DDDD a 65FF (65/92). DDDD jest na 91,5cm, a FF na 94cm. Nie ma w "hameryce" 65E i 65F? Te literki jakos umknely z tej tabelki? Troche to dziwne , czy z ta tabelka jest aby wszystko OK?

Cytat:
Napisane przez Agamtb Pokaż wiadomość
Sprzedawca ma prawie same pozytywy, osobiście wierzę, że wysłał stanik, ale tak myślę, że przesyłka zaginęła. Generalnie sprzedawca odpisał mi 2 razy że mam czekać, a teraz kontakt się urwał...nie pozostaje nic innego jak rozpocząć negocjacje przez centrum sporów... Wczoraj próbowałam, ale doczytałam, że musi upłynąć 45 dni od przelewu PayPal (bo automatycznie sprawdzają, czy na pewno zapłaciłam, więc data przelewu jest ważna).

Chyba muszę poczekać jeszcze te 20 dni... Szlag mnie trafia, bo napaliłam się na tą Arabelkę, poza tym szkoda mi stracić kasę...bądź co bądź mało to nie jest...
Agamtb ja juz tez zglaszalam spor, nie w sprawie stanika co prawda, ale to bez roznicy.
Po 10 dniach od daty zakupu masz prawo rozpoczac spor jesli nie otrzymalas zakupionego towaru. Po 60 dniach to sie przedawnia.
Samo rozpoczecie sporu nie jest jeszcze anulowaniem transakcji, ani rozpoczeciem starania sie o zwrot kasy, to tylko upomnienie sie o towar za posrednictwem i ze wsparciem Ebaya. Sprzedawca dostanie od nich oficjalnego maila, na ktory bedzie musial odpowiedziec. Ebay bedzie posredniczyl w waszym sporze.
Dzieki temu, ze placilas PayPalem, mozesz po tych 45 dniach, jesli wczesniej sprawa sie nie wyjasni, zazadac zwrotu kasy.
Radzilabym ci juz teraz zaczac spor, wtedy sprzedawca bedzie zmuszony odpowiedziec na maila od Ebaya (ma na to 10 dni) i nie bedzie mogl dluzej cie ignorowac.
Moglabys ewentualnie napisac do niego dzis, ze jesli nie dostaniesz do godziny np. 20:00 informacji na temat wysylki, zglaszasz sprawe do Ebaya. Ale kiedy ja tak zrobilam, sprzedawca nagle sie odezwal i poinformowal mnie, ze byl w szpitalu (ha, ha) i dokladnie w dniu wyslania tego ostrzezenia z niego wyszedl (taa, dziwny zbieg okolicznosci). Zobowiazal sie wyslac towar w ciagu tygodnia, ale ja zazadalam zwrotu kasy (niestety placilam przelewem i w tej sytuacji nie ma gwarancji zwrotu jaki daje platnosc PayPalem, musialabym ciagac go po sadach, a za 25€ i tak by mi sie nie chcialo).
Podsumowujac, radze rozpoczac spor, to niczemu nie szkodzi, ale moze pomoc.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 10:32   #2557
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Agamtb ja juz tez zglaszalam spor, nie w sprawie stanika co prawda, ale to bez roznicy.
Po 10 dniach od daty zakupu masz prawo rozpoczac spor jesli nie otrzymalas zakupionego towaru. Po 60 dniach to sie przedawnia.
Samo rozpoczecie sporu nie jest jeszcze anulowaniem transakcji, ani rozpoczeciem starania sie o zwrot kasy, to tylko upomnienie sie o towar za posrednictwem i ze wsparciem Ebaya. Sprzedawca dostanie od nich oficjalnego maila, na ktory bedzie musial odpowiedziec. Ebay bedzie posredniczyl w waszym sporze.
Dzieki temu, ze placilas PayPalem, mozesz po tych 45 dniach, jesli wczesniej sprawa sie nie wyjasni, zazadac zwrotu kasy.
Radzilabym ci juz teraz zaczac spor, wtedy sprzedawca bedzie zmuszony odpowiedziec na maila od Ebaya (ma na to 10 dni) i nie bedzie mogl dluzej cie ignorowac.
Moglabys ewentualnie napisac do niego dzis, ze jesli nie dostaniesz do godziny np. 20:00 informacji na temat wysylki, zglaszasz sprawe do Ebaya. Ale kiedy ja tak zrobilam, sprzedawca nagle sie odezwal i poinformowal mnie, ze byl w szpitalu (ha, ha) i dokladnie w dniu wyslania tego ostrzezenia z niego wyszedl (taa, dziwny zbieg okolicznosci). Zobowiazal sie wyslac towar w ciagu tygodnia, ale ja zazadalam zwrotu kasy (niestety placilam przelewem i w tej sytuacji nie ma gwarancji zwrotu jaki daje platnosc PayPalem, musialabym ciagac go po sadach, a za 25€ i tak by mi sie nie chcialo).
Podsumowujac, radze rozpoczac spor, to niczemu nie szkodzi, ale moze pomoc.
sama nie robiłam, ale na LOBBY dziewczyny radzą tak samo i... podobno to niemal zawsze skutkuje
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-03, 10:44   #2558
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Misiapisia, hihi - dzieki, jesteście kochane !!!!!
Jeszcze dziś założę spór, napisałam wczoraj sprzedawcy, że chcę to zrobić, ale cisza...nie odezwał się... 8 czerwca zapłaciłam, podobno 2 dni później wysłał... u nas akurat był strajk, ale mimo to powinnam już mieć przesyłkę.
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 10:44   #2559
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Aaa, to jak pod masz 82, to faktycznie obwód 75.
Z tym że F w numeracji brytyjskiej, nie polskiej. W polskiej celuj w G, o ile jest. Niestety na polskich stanikach się nie znam - dawno temu kupowałam Samantę, ale przestałam, bo drogo, jakość fatalna no i rozmiaru dla mnie brak.
Spróbuj brytyjskiego rozmiaru 75F
No właśnie tylko juz kupiłam ten stanik niestety. Mam nauczkę na przyszłość
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 10:47   #2560
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Agamtb Pokaż wiadomość
Misiapisia, hihi - dzieki, jesteście kochane !!!!!
Jeszcze dziś założę spór, napisałam wczoraj sprzedawcy, że chcę to zrobić, ale cisza...nie odezwał się... 8 czerwca zapłaciłam, podobno 2 dni później wysłał... u nas akurat był strajk, ale mimo to powinnam już mieć przesyłkę.
Zrób, zrób, swoją drogą, co do strajku, to bardzo wiele przesyłek, zarówno krajowych, jak i zagranicznych zaginęło w akcji (tak jak moje dwie karty bankomatowe i jestem juz drugi miesiąc bez karty czy przesyłka z Bravissimo od razu odesłana do UK zaraz po dotarciu do PL), dlatego możliwym jest, że przesyłka po prostu zaginęła z winy PP, to fakt.

Zresztą.... zauważyłma u kilku sprzedających na ebayu UK, że... podkreślaja, że do PL nie wysyłają, bo tylko u nas są takie problmy z pocztą, że biznes przestaje się opłacąć
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 11:10   #2561
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Zrób, zrób, swoją drogą, co do strajku, to bardzo wiele przesyłek, zarówno krajowych, jak i zagranicznych zaginęło w akcji (tak jak moje dwie karty bankomatowe i jestem juz drugi miesiąc bez karty czy przesyłka z Bravissimo od razu odesłana do UK zaraz po dotarciu do PL), dlatego możliwym jest, że przesyłka po prostu zaginęła z winy PP, to fakt.

Zresztą.... zauważyłma u kilku sprzedających na ebayu UK, że... podkreślaja, że do PL nie wysyłają, bo tylko u nas są takie problmy z pocztą, że biznes przestaje się opłacąć
To teoretycznie mozliwe, ze winna jest poczta, ale skoro sprzedawca wyslal, to nie powinno to byc dla niego problemem, zeby odpowiadac na maile.
Jesli sprzedawcy dochodza do wniosku, ze wysylka do Polski to ryzyko, to powinni nie tyle dawac informacje, ze wysylac nie beda, ale ze do Polski wysylaja TYLKO za potwierdzeniem odbioru.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-03, 11:16   #2562
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Jesli sprzedawcy dochodza do wniosku, ze wysylka do Polski to ryzyko, to powinni nie tyle dawac informacje, ze wysylac nie beda, ale ze do Polski wysylaja TYLKO za potwierdzeniem odbioru.
Ale weź rozmawiaj ze ścianą
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 11:23   #2563
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

A co ciekawe.... po mojej pierwszej interwencji (poprosiłam o nr przesyłki), sprzedawca odpisał, żebym poczekała, że strajk, że coś tam... ale napisał też, że nr przesyłki nie ma, bo nadał ją ....(nazwy nie pamiętam), ale pewnie najtańszą formą.

Przesyłka kosztowała mnie 2,15Ł, a pamiętam że poprzednio jak zamawiałam staniki na ebay to za wysyłkę zapłaciłam 1,5Ł i dostałam nr, więc mogłam ją śledzić...
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 13:53   #2564
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Wg. tej tabeli moj rozmiar jest w pustej rubryczce pomiedzy amerykanskim 65DDDD a 65FF (65/92). DDDD jest na 91,5cm, a FF na 94cm. Nie ma w "hameryce" 65E i 65F? Te literki jakos umknely z tej tabelki? Troche to dziwne , czy z ta tabelka jest aby wszystko OK?
Ale roznica 2,5 cm miedzy kolejnymi oczkami jest jak najbardziej ok. Tak samo masz w brytyjskiej rozmarwce, ze 30DD (91,5) od E (94) rozni sie wlasnie o 2,5cm czyli o cal.
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 14:02   #2565
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Tzn. ze rozmiar 65E i 65F (jedno F) nie wystepuje w USA? Dziwne...
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 16:32   #2566
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Ok, maja inne literki...ale jaka to roznica? U nas nie wystepuje DD i FF i inne podwojne...oni maja potrojne i poczworne D zamiast E i F i tyle

Wazne, ze sa kolejne co 2,5cm i tyle

Moze to dla tych dziewczyn z "fobia literkowa"... ze niby 4xD lepsze od F

Tak swoja droga rozmiarowki w ogole nie sa logiczne Czemu brytyjska ma D DD E F FF... a gdzie EE? Czy to nie jest dziwne?
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 17:33   #2567
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Zastanawia mnie to dlatego, ze znalazlam na amerykanskim Ebayu staniki 65E i 65F, a czegos takiego wg. tej tabelki nie ma.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 17:54   #2568
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Dziewczyny a macie jakiekolwiek informacje o Fantasie Anais? Wpadl mi w oko, a nie za wiele informacji o nim znalazlam. Konkretniej tradycyjnie, czy jest mało, czy dużomiseczkowy...
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 17:57   #2569
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie to dlatego, ze znalazlam na amerykanskim Ebayu staniki 65E i 65F, a czegos takiego wg. tej tabelki nie ma.
a dlaczego na polskim ebay znajdujesz 65DD choc u nas tez niby nie ma?
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-04, 14:03   #2570
malinowa0
Raczkowanie
 
Avatar malinowa0
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 472
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

YEAA mam w końcu dobry stanik Panache Tango II cherry, ach, przyszedł, 30DD- i dobry! Kocham kocham kocham ten model! Skaczę z radości i nic mi nie ucieka Jeszcze tylko kilka miesięcy po migracji {ten 30DD to dobre rozwiązanie bo mniejszy szok dla moich piersi] i zmienię sobie na jakieś E pewnie lub F, no, zobaczymy Dziękuję za pomoc, jaki to komfort, ah
__________________


- Dlaczego nosisz to głupie ubranko królika?
- Dlaczego nosisz to głupie ubranko człowieka?




malinowa0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 18:51   #2571
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez malinowa0 Pokaż wiadomość
YEAA mam w końcu dobry stanik Panache Tango II cherry, ach, przyszedł, 30DD- i dobry! Kocham kocham kocham ten model! Skaczę z radości i nic mi nie ucieka Jeszcze tylko kilka miesięcy po migracji {ten 30DD to dobre rozwiązanie bo mniejszy szok dla moich piersi] i zmienię sobie na jakieś E pewnie lub F, no, zobaczymy Dziękuję za pomoc, jaki to komfort, ah
a mozesz napisac swoje wymiary? bo czytalam, ze ten model to malomiseczkowiec i lepiej kupowac o literke wiekszy, prawda to czy cos pomieszlam?
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 20:50   #2572
malinowa0
Raczkowanie
 
Avatar malinowa0
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 472
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
a mozesz napisac swoje wymiary? bo czytalam, ze ten model to malomiseczkowiec i lepiej kupowac o literke wiekszy, prawda to czy cos pomieszlam?
67/87, jest akurat, wiesz co.. jak dla mnie miseczki są tradycyjne, porównywałam z moją starą 75C {triumph, dokładnie model sexy temptation http://www.intima.pl/imagemagic.php?...520&page=popup
{tak wygląda} i fiszbiny są na tym samym miejscu z tą różnicą, że obwód jest mniejszy, wiadomo i góra jest o wiele wyższa, tzn zabudowana, a zapinam się na drugą wszywkę. Na Twoim miejscu {jesli masz podobne wymiary} wzięłabym miseczkę odrobinę większą, bo nie wiem jak to będzie wyglądało za miesiąc jeśli teraz jest na styk {jak na razie mi to bardzo odpowiada, więc się cieszę, do następnych zakupów no i to mój pierwszy mniej więcej dobry wybór {mówię mniej więcej bo wiem, że niedługo będę zmuszona go zmienić}, więc jeszcze się nie oswoiłam z tą nowością i wolę się nie mądrzyć pochodzę i powiem dokładniejsze informacje, jak coś to skontaktuj się ze mną.
__________________


- Dlaczego nosisz to głupie ubranko królika?
- Dlaczego nosisz to głupie ubranko człowieka?




malinowa0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 22:20   #2573
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez malinowa0 Pokaż wiadomość
67/87, jest akurat, wiesz co.. jak dla mnie miseczki są tradycyjne, porównywałam z moją starą 75C {triumph, dokładnie model sexy temptation http://www.intima.pl/imagemagic.php?...520&page=popup
{tak wygląda} i fiszbiny są na tym samym miejscu z tą różnicą, że obwód jest mniejszy, wiadomo i góra jest o wiele wyższa, tzn zabudowana, a zapinam się na drugą wszywkę. Na Twoim miejscu {jesli masz podobne wymiary} wzięłabym miseczkę odrobinę większą, bo nie wiem jak to będzie wyglądało za miesiąc jeśli teraz jest na styk {jak na razie mi to bardzo odpowiada, więc się cieszę, do następnych zakupów no i to mój pierwszy mniej więcej dobry wybór {mówię mniej więcej bo wiem, że niedługo będę zmuszona go zmienić}, więc jeszcze się nie oswoiłam z tą nowością i wolę się nie mądrzyć pochodzę i powiem dokładniejsze informacje, jak coś to skontaktuj się ze mną.
Dziekuje Ci za odpowiedz, ja w biuscie mam tyle samo, tylko pod biustem wiecej (73cm) wiec nie wiem czy nie bedzie za ciasny, jak myslisz...? No to pochodz, pochodz i zdaj relacje tak jak mowisz
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 03:03   #2574
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Test olowka polega na umieszczeniu olowka pod piersia, jesli olowek nie wypadnie, to masz obwisly biust, jesli wypadnie - jedrny.

Myslicie, ze gdybym przeprowadzila ten test w warunkach braku grawitacji, to wyleczalabym sie z kompleksu obwislach piersi?
Przy moim rozmiarze moje cycki musiałby dotykac brody zeby ołowek nie wypadł laaaaaseczki pomocy jezeli nosze rozmiar obwód stanika 75 to angielski to jaki to bedzie??

juz sie dowiedziałam przeczytałam w tabelce dziekuje za ta cudowna tabelkę
ja narazie przymierzam sie do kupna jakiegos kolorowego staniczka tylko ciezko cos znalezc i jeszcze zeby nie kosztował wiecej niz 150 zł

Edytowane przez milusiaam
Czas edycji: 2008-07-05 o 03:25
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 07:30   #2575
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Najlepiej bedzie jesli podasz swoje wymiary, ciasno "pod" i luzno "w"
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 08:59   #2576
cocoa_butter
Raczkowanie
 
Avatar cocoa_butter
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 132
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Byłam wczoraj w Katowicach
Z okazji tej malej wycieczki zawitalam do tego 6-ego zmyslu... Niestety nic nie kupilam Własciwie to nie bylo jakoiegos duzego wyboru, zmierzylam ta arabele z freya - niestety nie pasowala mi... 60f za male, 60g za duze, 60ff niby najlepsze, ale jakos nie bylo takiej gladkiej lini na piersiach... nie bylam przekonana na tyle zeby wytdac te 165 zlotych... szkoda, bo nie mam poko co zadnego biustonosza we wlasciwym rozmiarze... jakby kosztowal chociaz stowke to bym wziela od razu, jednak za taka cene, to chyba logiczne, ze musze byc pewna... sprzedawczynie sama mowila ze nie wszystkim pasuje ten model, ale te inne co tam widzialam to byly bardzo brzydkie, wiec nie kupilam nic..
Jednak nawet majac na sobie ta nie calkiem idealna araelke poczulam sie o niebo lepiej! jak potem zalozylam to swoje 70D to okropnie sie czulam, tak jakbym dalej bez stanika byla...
Musze znalesc cos w internecie... ale jestem pelna obaw, nie wiem co zamawiac i w jakim rozmiarze...
cocoa_butter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 10:20   #2577
malinowa0
Raczkowanie
 
Avatar malinowa0
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 472
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Hmm.. dziewczyny, wszystko jest super, obwód dobry, miski dobre, ale czy on jest w 100% dobry tak jak wcześniej mówiłam to nie jestem już tego taka pewna. czuje się w nim komfortowo, nic mi nie lata, nic nie muszę poprawiać, fiszbiny są na swoim miejscu, ale mam małe bułki {tylko pod pachami}. dopiero zaczęłam nosić ten rozmiar stanika na dłużej [ z 75-70C na 65DD) i tak: jestem w stanie je schować, mieszczą się do miski, ale po czasie trochę wychodzą, czy to jest nie do końca dobrany stanik, czy po prostu potrzeba czasu by piersi nie były tak zniekształcone? {notabene, nie wiedziałam, że je tak zniekształciłam, jak odchyliłam miseczkę i zobaczyłam pierś i kawałek bułki to się przeraziłam co ja z nimi przez lata zrobiłam}.
Gaga87, mam mętlik w głowie, ale w każdym razie już mogę powiedzieć Ci co z obwodem- bierz 65, zmieścisz się w niego, ale myślę że na ostatnią hafkę i to tak na styk, bo obwód bez rozciągania najściślej to 52cm , na najluźniejszą haftke po rozciągnieciu 73cm, a model raczej ściśliwy.
Co do miseczki- niech mi ktoś odpowie na to pytanie, to będę wiedziała, czy ją zwiększyć, czy zostawić i poczekać..
__________________


- Dlaczego nosisz to głupie ubranko królika?
- Dlaczego nosisz to głupie ubranko człowieka?




malinowa0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 10:40   #2578
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Buły podpachowe, potrzebują czasu, żeby wrócić na miejsce Za jakiś czas będą coraz mniej chętnie uciekać miseczek
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 10:43   #2579
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Mi sie robia bulki podpachowe we freyi, bo fiszbiny sa za krotkie i nie ida tak daleko w pache i stad sie cialo odcina. W inferno wyglada to calkiem inaczej, bo lapie naprawde cala piers. Jak przy zakladaniu zbieram cialko reka az od plecow, to wszystko tak zostaje na miejscu.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 11:02   #2580
Hollyhock
Raczkowanie
 
Avatar Hollyhock
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez cocoa_butter Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w Katowicach
Z okazji tej malej wycieczki zawitalam do tego 6-ego zmyslu... Niestety nic nie kupilam Własciwie to nie bylo jakoiegos duzego wyboru, zmierzylam ta arabele z freya - niestety nie pasowala mi... 60f za male, 60g za duze, 60ff niby najlepsze, ale jakos nie bylo takiej gladkiej lini na piersiach... nie bylam przekonana na tyle zeby wytdac te 165 zlotych... szkoda, bo nie mam poko co zadnego biustonosza we wlasciwym rozmiarze... jakby kosztowal chociaz stowke to bym wziela od razu, jednak za taka cene, to chyba logiczne, ze musze byc pewna... sprzedawczynie sama mowila ze nie wszystkim pasuje ten model, ale te inne co tam widzialam to byly bardzo brzydkie, wiec nie kupilam nic..
Jednak nawet majac na sobie ta nie calkiem idealna araelke poczulam sie o niebo lepiej! jak potem zalozylam to swoje 70D to okropnie sie czulam, tak jakbym dalej bez stanika byla...
Musze znalesc cos w internecie... ale jestem pelna obaw, nie wiem co zamawiac i w jakim rozmiarze...
Jeżeli byłabyś gotowa kupić to za 100zł, to może zamów ją na ebay'u. Na pewno zmieścisz się w tej cenie, a będziesz miała już cokolwiek.
Hollyhock jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.