CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy. - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-26, 10:06   #1291
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Z tego co wiem to podczas brania tabletek w ciagu 7 dniowej przerwy okres nie musi wcale wystapic. Jesli sie martwisz zrob test po 14 dniach, ale mysle ze nie masz powodu do obaw.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 10:18   #1292
issa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 32
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.


Edytowane przez issa18
Czas edycji: 2009-03-18 o 20:07
issa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 10:22   #1293
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez issa18 Pokaż wiadomość
Tabletki łykam jakes pół roku i staram sie robić to regularnie i zawsze o stałej porze.
Mi tez wydaje sie mało prawdopodabne, abym była w ciąży,ale martwie sie bo odkąd biore tabletki okres dostawałam zawcze czwartego dnia po ostatniej, a teraz nawet brzuch nie boli.
Jeszcze jedno jesli w poniedziałek miałam miec miesiączke, a kochałam sie w niedziele to były dni płodne czy nie?

Bierzesz tabletki od pół roku i widze, ze nie masz bladego pojecia co bierzesz...
PODCZAS BRANIA TABLETEK NIE MA DNI PŁODNYCH!!!
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 10:28   #1294
issa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 32
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.


Edytowane przez issa18
Czas edycji: 2009-03-18 o 20:08
issa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 10:31   #1295
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez issa18 Pokaż wiadomość
Cóż w stresie człowiek głupieje
Noo.... po pół roku łykania trzebaby już zapoznać się z ulotką dołączoną do tabletek i przeczytać jak tabletki działają, wtedy nawet w stresie będzie się wiedziało takie podstawowe rzeczy...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 10:35   #1296
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Noo.... po pół roku łykania trzebaby już zapoznać się z ulotką dołączoną do tabletek i przeczytać jak tabletki działają, wtedy nawet w stresie będzie się wiedziało takie podstawowe rzeczy...
otóż to
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 11:15   #1297
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez issa18 Pokaż wiadomość
Tabletki łykam jakes pół roku i staram sie robić to regularnie i zawsze o stałej porze.
Mi tez wydaje sie mało prawdopodabne, abym była w ciąży,ale martwie sie bo odkąd biore tabletki okres dostawałam zawcze czwartego dnia po ostatniej, a teraz nawet brzuch nie boli.
Jeszcze jedno jesli w poniedziałek miałam miec miesiączke, a kochałam sie w niedziele to były dni płodne czy nie?
hm. nie nie jestes w ciązy chyba że plemnik Twojego tż przebił sie przez te 99,9% zabezpieczenia jesli tak to mu gratuluje dokładnie poczytaj wiecej o tabletkach, bo jak ktoś na wstępie mówi o dniach płodnych podczas łykania anty to


chyba pójde na ginekologie... przyda sie tu pare ginekolożek na 24-godzinnych dyżurach, zeby odpisywać zdesperowanym nastolatkom[i nie tylko] o tym czy są w ciązy czy nie, bo my przecież wszystko wiemy
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-26, 11:25   #1298
oliwka727
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Sex Oralny A Ciaza...

Prosze pomóżcie!!! Mam 20 lat i nie chce zostac jeszcze mama. Oto moja historia. Moj cykl miesiączkowy jest raczej regularny, trwa 30-31dni. Ostatnia miesiączke miałam 12 lipca. Od tego czasu kochałam sie z moim chłopakiem, z którym jestem od 4 lat,3 razy i wszystkie były w sierpniu. Ostatni 15 sierpnia. Kochamy sie zawsze z zabezpieczeniem (prezerwatywa) i dodatkowo wytrysk odbywa sie zawsze poza mną. Zrobiłam 2 testy (zawsze poranny mocz), oba okazały sie negatywne. Jednak okres nadal sie nie pojawił. W piątek 22 sierpnia zrobiłam kolejny. Pojawiła sie linia czerwona w polu kontrolnym a w polu "T" zauwarzyłam jak patrzyłam pod swiatłó lekkie zagłbeienie. Postwnowiłam to pokazac mojemu chłopakowi. On był na wyezdzie i jak wrócił za 3 dni pokazałam mu test. Nadal była jedna linia w polu controlnym jednak to zagłebienie było ciemniejsze. Bardzo sie przestraszyłam i odrazu pojechalismy kupic test, zebym mogła go zrobic jak tylko sie obudze. Trdno było mi zasnać jednak sie udało. Rano (25.08) pobiegłam zrobic test był negatywny. Niewiem co o tym myslec bardzo sie boje, nie moge spac. Dobrze ze jest Tomek, który jest dla mnie dużą podporą, pociesza mnie mówiąć ze nie jestem bo sie zabezpieczylismy (prezerwatywa nie pękła ani sie nie zeslizgneła) i nie skonczył nigdy we mnie. Prosze o rade
oliwka727 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 12:01   #1299
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Sex Oralny A Ciaza...

Cytat:
Napisane przez oliwka727 Pokaż wiadomość
Prosze pomóżcie!!! Mam 20 lat i nie chce zostac jeszcze mama. Oto moja historia. Moj cykl miesiączkowy jest raczej regularny, trwa 30-31dni. Ostatnia miesiączke miałam 12 lipca. Od tego czasu kochałam sie z moim chłopakiem, z którym jestem od 4 lat,3 razy i wszystkie były w sierpniu. Ostatni 15 sierpnia. Kochamy sie zawsze z zabezpieczeniem (prezerwatywa) i dodatkowo wytrysk odbywa sie zawsze poza mną. Zrobiłam 2 testy (zawsze poranny mocz), oba okazały sie negatywne. Jednak okres nadal sie nie pojawił. W piątek 22 sierpnia zrobiłam kolejny. Pojawiła sie linia czerwona w polu kontrolnym a w polu "T" zauwarzyłam jak patrzyłam pod swiatłó lekkie zagłbeienie. Postwnowiłam to pokazac mojemu chłopakowi. On był na wyezdzie i jak wrócił za 3 dni pokazałam mu test. Nadal była jedna linia w polu controlnym jednak to zagłebienie było ciemniejsze. Bardzo sie przestraszyłam i odrazu pojechalismy kupic test, zebym mogła go zrobic jak tylko sie obudze. Trdno było mi zasnać jednak sie udało. Rano (25.08) pobiegłam zrobic test był negatywny. Niewiem co o tym myslec bardzo sie boje, nie moge spac. Dobrze ze jest Tomek, który jest dla mnie dużą podporą, pociesza mnie mówiąć ze nie jestem bo sie zabezpieczylismy (prezerwatywa nie pękła ani sie nie zeslizgneła) i nie skonczył nigdy we mnie. Prosze o rade
To nie uprawiaj seksu...

Jeśli 3 testy wyszły negatywne to nie jestes w ciazy...
A i test jest ważny tylko przez kilka minut po wykonianiu (nie pamietam dokładnie ile, na opakowaniu jest napisane) pozniej nalezy go wyrzucic i sie nie przejmować (czytałas chyba ulotke, co?)
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 13:34   #1300
oliwka727
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Sex Oralny A Ciaza...

To nie uprawiaj seksu...

nie musisz byc złosliwa ty jak uprawiasz seks to zawsze chcesz zostac mama?
oliwka727 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 13:37   #1301
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Sex Oralny A Ciaza...

Cytat:
Napisane przez oliwka727 Pokaż wiadomość
To nie uprawiaj seksu...

nie musisz byc złosliwa ty jak uprawiasz seks to zawsze chcesz zostac mama?
Obiektywnie mówiąc, to dorosły i dorjzały człowiek bierze pod uwage konsekwencje swoje działania, a w przypadku seksu konsekwencją może byc ciąża i trzeba brac to pod uwagę, a jeśli owej ciąży się nie chce, to w możliwie najskuteczniejszy sposób jej zapobiegać.. Jeśli nie jest się w stanie tej mysli znieść i nie zabezpiecza się odpowiednio, to owszem, jest się niedojrzałym do uprawiania seksu.

Ot co.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-26, 14:12   #1302
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Sex Oralny A Ciaza...

Cytat:
Napisane przez oliwka727 Pokaż wiadomość
To nie uprawiaj seksu...

nie musisz byc złosliwa ty jak uprawiasz seks to zawsze chcesz zostac mama?
Nie chce byc na razie mama, dlatego biore tabletki. Wcześniej zabezpieczalismy sie prezerwatywa, a jednak nigdy nie panikowałam. Wiadomo, wpadki się zdarzaja (moja kolezanka taka miała i teraz ma śliczna córeczke, ale to inna historia), jeśli jednak z prezerwatywa wszystko jest ok, dodatkowo partner nie konczy w Tobie i 3 testy są negatywne to jakim sposobem chcesz byc w ciazy?
Tak jak napisała hihi do seksu trzeba dorosnać i liczyc sie z konsekwencjami...
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 14:43   #1303
oliwka727
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Sex Oralny A Ciaza...

wiem ze panikuje pomimo tego nie moge jednak przestac o tym myslec juz umówiłam sie do lekarza i równierz zastanawiam sie nad tabletkami ps. znacznie dobija mnie fakt ze to nie jest opóżnienie 2,3,4 dniowe tylko juz 2 tygodniebo ostanią miesiączke miałam 12 lipca a mam cykle co 30 dni a wiec powinnam miec 12 sierpnia dzisiaj juz jest 26 i nie wiem jak mam sobie wytłumaczyc tak długie opóżnienie a pierwszą przyczyna jaka przychodzi w tej sytułacji jest ciąża
oliwka727 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 14:43   #1304
oliwka727
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Sex Oralny A Ciaza...

wiem ze panikuje pomimo tego nie moge jednak przestac o tym myslec juz umówiłam sie do lekarza i równierz zastanawiam sie nad tabletkami ps. znacznie dobija mnie fakt ze to nie jest opóżnienie 2,3,4 dniowe tylko juz 2 tygodniebo ostanią miesiączke miałam 12 lipca a mam cykle co 30 dni a wiec powinnam miec 12 sierpnia dzisiaj juz jest 26 i nie wiem jak mam sobie wytłumaczyc tak długie opóżnienie a pierwszą przyczyna jaka przychodzi w tej sytułacji jest ciąża
oliwka727 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 15:00   #1305
natalucha7986
Raczkowanie
 
Avatar natalucha7986
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: przed komputerem:p
Wiadomości: 225
Dot.: Sex Oralny A Ciaza...

kochana okres moze ci sie spozniac ze stresu albo np mozesz miec torbielke na jajniku(ja tak mialam) idz do lekrza i wszystko sie wyjasni
natalucha7986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 15:18   #1306
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Sex Oralny A Ciaza...

Cytat:
Napisane przez oliwka727 Pokaż wiadomość
wiem ze panikuje pomimo tego nie moge jednak przestac o tym myslec juz umówiłam sie do lekarza i równierz zastanawiam sie nad tabletkami ps. znacznie dobija mnie fakt ze to nie jest opóżnienie 2,3,4 dniowe tylko juz 2 tygodniebo ostanią miesiączke miałam 12 lipca a mam cykle co 30 dni a wiec powinnam miec 12 sierpnia dzisiaj juz jest 26 i nie wiem jak mam sobie wytłumaczyc tak długie opóżnienie a pierwszą przyczyna jaka przychodzi w tej sytułacji jest ciąża
Ja raz nie miałam miesiączki przez 3 miesiące i powodem nie była ciąża tylko zatrzymanie się jajeczka w drodze do macicy, aby przywrócić okres potrzebne były leki. Nie przesadzaj, po prostu idź do lekarza. Jeśli 3 testy wyszły negatywnie to po nie jesteś w ciąży a przyczyna zatrzymania okresu jest zupełnie inna.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 17:01   #1307
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Sex Oralny A Ciaza...

Jesli sie zabezpieczyliscie to jak ty masz byc w ciazy? .. testy wyszly negatywne.. teraz masz juz pewnosc, mojej kolezance spooznil sie miesiac tez sie bala.. (bo obawa jest zawsze)glowa do gory mamusia na bank jeszcze nie bedziesz
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 17:36   #1308
oliwka727
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

dziekuje za wszystkie wypowiedzi macie racje pójde do ginekologa tylko wczesniej chciałam zasięgnąc waszej rady, opini co wy o tym myslicie bo wiem ze ja nie mysle w tej sytułacji racjinalnie a nie chce miec niespodzianki u pani doktor jeszcze raz dziekuje za dodanie sił
oliwka727 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 18:01   #1309
oliwka727
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

hej może macie numer do sympatycznej pani ginekolog bo ja mieszkam od prawie roku w warszawie a
oliwka727 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-26, 18:30   #1310
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez oliwka727 Pokaż wiadomość
hej może macie numer do sympatycznej pani ginekolog bo ja mieszkam od prawie roku w warszawie a
ja tez jestem z warszawy, tu na forum chyba nie mozna podawać numerów. Powiem tyle, ja chodze do mężczyzn ginekologów, są o niebo delikatniejsi niż kobiety.
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 20:05   #1311
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez xxsmutnaxx Pokaż wiadomość
ja tez jestem z warszawy, tu na forum chyba nie mozna podawać numerów. Powiem tyle, ja chodze do mężczyzn ginekologów, są o niebo delikatniejsi niż kobiety.
Stereotyp, mi mezczyzna ginekolog zafundowal potworny bol podczas usg TV wpychajac aparat tak ze walnal o cewke moczowa, badz nawet prawie w nia wsadzil :/
W dodatku ten sam ginekolog jest nieuprzejmy, niekulturalny oraz naprawde szorstki i braku mu "wyczucia".
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 20:09   #1312
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez oliwka727 Pokaż wiadomość
hej może macie numer do sympatycznej pani ginekolog bo ja mieszkam od prawie roku w warszawie a

na Ginekologii jest wątek o dobrych ginekologach
tam na pewno znajdziesz dobrego lekarza z Warszawy bo ja znalazłam dzieki temu wątkowi i jestem zachwycona
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 20:57   #1313
Marta zmartwiona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

dziewczyny pomozcie, przez tabletki regulon ktore odstawilam odrazu bo wzielam tylko 3 nie dostawalam okresu, dzisiaj sie pojawil ale mam obrzydliwy bol jajnikow, co sie u mnie nigdy wczesniej nie zdarzalo, bolaly mnie juz w sobote ale nie tak mocno jak dzisiaj, czy to przez okres? czy to moze torbiel? co ja mam myslec, dzwonilam do mojej gin ale jest nadal na urlopie a ja szaleje z bolu:/
Marta zmartwiona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 21:05   #1314
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Marta zmartwiona Pokaż wiadomość
dziewczyny pomozcie, przez tabletki regulon ktore odstawilam odrazu bo wzielam tylko 3 nie dostawalam okresu, dzisiaj sie pojawil ale mam obrzydliwy bol jajnikow, co sie u mnie nigdy wczesniej nie zdarzalo, bolaly mnie juz w sobote ale nie tak mocno jak dzisiaj, czy to przez okres? czy to moze torbiel? co ja mam myslec, dzwonilam do mojej gin ale jest nadal na urlopie a ja szaleje z bolu:/
Zrobilas sobie okropna burze hormonalna przez wziecie tylko 3tabletek.
Szczerze? Nie rozumiem tego!
Na ulotce od kazdych tabletek pisze jak wol, ze jesli skutki uboczne nie ustapia po 3 miesiacach to dopiero wtedy nalezy je odstawic :/
Mi gin mowila gdy przez pierwsze opakowanie mialam plamienie, bole ze jezeli nie ustapi po 3 opakowaniu dopiero odstawimy.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 21:12   #1315
Marta zmartwiona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

musialam odstawic te tabletki, nawet moj chlopak blagal zebym ich nie brala, po 1 tab. wymiotowalam cala noc, po 2 tabletce bylo to samo i okropny bol glowy, ciale wymiotowalam , nie moglam tak sie meczyc, a co najlepsze wymiotowalam tylko jakims plynem, a wiec zatrucie czy cos wykluczone, po odtsawieniu czulam sie juz dobrze, myslisz ze te bole jajnikow wlasnie dlatego? czy to moze byc inny powod?
Marta zmartwiona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 22:45   #1316
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Marta zmartwiona Pokaż wiadomość
musialam odstawic te tabletki, nawet moj chlopak blagal zebym ich nie brala, po 1 tab. wymiotowalam cala noc, po 2 tabletce bylo to samo i okropny bol glowy, ciale wymiotowalam , nie moglam tak sie meczyc, a co najlepsze wymiotowalam tylko jakims plynem, a wiec zatrucie czy cos wykluczone, po odtsawieniu czulam sie juz dobrze, myslisz ze te bole jajnikow wlasnie dlatego? czy to moze byc inny powod?
Nie wiem czemu, ale na chlopski rozum jedna z wielu mozliwych opcji jest to ze zafundowalas sobie totalna burze hormonalna.
A skad wiesz ze to bylo konkretnie przez tabletki?
Co na to Twoj ginekolog?

Ja niewazne jak sie zle czuje, zanim odstawie cos co mi lekarz kazal brac skonsultuje sie z nim (chyba ze jest to przypadek jak mialam z meridia, dostalam krwotoku ktory byl ciezki do opanowania, ale i tak zadzwonilam do lekarza spytac sie czy dobrze robie).
Tabletki to nie cukierki ze mozesz sobie pobrac 3 dni i odstawic! Przez 3 dni, Twoj organizm dostawal dodatkowa porcje estrogenu i zamiast dokonczyc chociaz jedno opakowanie, aby nie wyrzadzic organizmowi krzywdy, postapilas skrajnie nieodpowiedzialne odstawiajac po 3 dniach piguly. Bog jeden tylko raczy wiedziec co sie dzieje. Boli tak ze nic nie pomaga? Do najblizszego szpitala marsz! Albo do najblizszego obojetnie jakiego ginekologa, powiedziec ze boli, zeby Cie zbadali i tyle. Naprawde moglas sobie wyrzadzic tym powazna krzywde, rozumiesz?
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 01:00   #1317
MOMir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 53
Question czy jest taka możliwość??

no właśnie mam trochę nurtujące mnie pytanie... czy jest taka możliwość ze jak penis podczas wzwodu dotknie bądź wejdzie na góra 2 cm do pochwy czy jest taka możliwość że jakimś cudem dojdzie do zapołodnienia czy coś? czy moje "soki" mogły tam jakoś wejść i w ogóle i czy mogłoby do tego jakoś zajść...??tylko nie śmiejcie się z pytania ....
MOMir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 01:34   #1318
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: czy jest taka możliwość??

Cytat:
Napisane przez MOMir Pokaż wiadomość
no właśnie mam trochę nurtujące mnie pytanie... czy jest taka możliwość ze jak penis podczas wzwodu dotknie bądź wejdzie na góra 2 cm do pochwy czy jest taka możliwość że jakimś cudem dojdzie do zapołodnienia czy coś? czy moje "soki" mogły tam jakoś wejść i w ogóle i czy mogłoby do tego jakoś zajść...??tylko nie śmiejcie się z pytania ....
Teoretycznie tak... w Twoich "sokach", jak to nazywasz, mogą znajdować się plemniki. A plemniki, jak wiesz, potrafią się poruszać, więc jeśli włożysz penisa do pochwy, nieważne na jaką głębokość, mogą dotrzeć do komórki jajowej. Jednak tak jak mówiły wcześniej dziewczyny - zapłodnić nie jest tak łatwo. Ale możliwość jest. Lepiej nie ryzykować
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 09:49   #1319
MOMir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 53
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

no i kurcze co ja mam teraz zrobić... ? dla swojej pewności?? a da się coś z tym zrobić?? help proszeeeee
MOMir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 09:55   #1320
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

A co chcesz z tym zrobic już po fakcie? Zrob po 14 dniach test...
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.