Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-30, 21:41   #1
szaramyszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 93

Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!


Witam Was kochane Wizażanki!
Mam 21 lat i nigdy nie miałam chłopaka. Myślę dość poważnie o związkach i wolałam się nie pakować w przelotne znajomości czy chodzenie dla zabawy jak nastolatki z gimnazjum...
Idę na wesele, nie mam partnera, no ale trudno. W tydzień, który został, nikogo nie wyczaruję...
Moja siostra jest zupełnie inna, podrywa facetów, ciągną do niej jak muchy do słodkiego ciastka...ciągle zmienia facetów i korzysta z życia, zawsze stawia na swoim, wykorzystuje to, że jest bardzo ładnia i zgrabna...
Ja też chciałabym być pewniejsza siebie, kobieca... Nauczyć się jak postępować z chłopakami, żeby traktowali mnie jak kobietę, a nie kumpelę z roku, która zawsze pożyczy notatki, czy podpowie na egzaminie...
Chciałabym się zmienić, naprawdę.
Zrzucić parę kilko...
Może zapuścić włosy? Chociaż siostra mówi, że w krókich mi dobrze...i że długie mi by nie pasowały...może dlatego, że sama ma długie i wszyscy jej zazdroszczą? Bo niestety siostrę mam taką, że musi być zawsze chwalona i najpiękniejsza i lubi mnie ośmieszać przed innymi (a to naprawdę boli ((( ) bo ja jej zawsze dobrze radzę i życzę dobrze, a ona mi robi na złość, obmawia i doradza ciuchy czy ogólnie wizerunek, żebym wyglądała jeszcze gorzej niż zwykle... Smutna prawda, ale już nawet mama i tata to zauważyli. Jest ode mnie młodsza o 2 lata.

Myślę nad zmianą stylu ubierania się. Chcę kupić sobie kilka sukienek takich na uczelnię czy miasto... zakryją tu i ówdzie bo mam rozmiar 40, czasem nawet 42 (

Liczę na Was...
szaramyszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 21:49   #2
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Bez zdjęć, to chyba wiele nie zdziałamy Dodaj parę a na pewno coś sie poradzi.
Powodzenia
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 22:19   #3
szaramyszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 93
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

już się robi!

to w okularach jest najnowsze, po bierzmowaniu kuzynki gdzie świadkiem byłam...co myślicie o tych okularach? Mama mówi, że mi pasują. Mam je od 2 tygodni jakoś. Niby ludzie mówią, że fajnie, ale chciałabym usłyszeć prawdę a nie gadanie, żebym czasem oprawek nie zmieniała więc mówią, że jest ok...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (58,8 KB, 1457 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (26,5 KB, 1326 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (28,2 KB, 1446 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg okularnica.jpg (33,1 KB, 2038 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4130005-1.jpg (74,1 KB, 1937 załadowań)
szaramyszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 22:24   #4
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

hej, a kto mówi, że będziesz starą panną? w życiu różnie się układa, i możliwe, że to Ty prędzej niż Twoja siostra wyjdziesz za mąż.

niestety nie wiemy jak wyglądasz i bez zdjęć nic sensowanego nie doradzimy...

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

o, widzę że już fotki dodane
i zupełnie nie wiem, na co Ty narzekasz, przecież jeseś bardzo ładna.
ślicznie wyszłaś na tym zdjęciu w okularach, pasują Ci te oprawki.
moze zacznij częściej się malować? no i uśmiechaj się, na drugim zdjęciu wyszłaś ponuro i nieprzyjaźnie.
zbliża się lato, zacznij nosić kolorowe, zwiewne sukienki i spódniczki, nie ukrywaj się za ubraniami, przeciwnie - pokaż się.
co do włosów to na Twoim miejscu troszeczkę bym zapuściła i zrezygnowała z grzywki na całe czoło, tylko zrobiła ją delikatnie na bok
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 22:37   #5
szaramyszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 93
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

na 2 zdjęciu miałam fatalny humor i jeszcze słońce mi po oczach dawało i dlatego tak wyszło...
Właśnie mam w planach zakup takich sukienek zwiewnych, poszerzanych ku dołowi, dopasowanych w talii (moj problem to biodra, pupa i uda)
Mozna na nie bolerko zalozyc czy legginsy pod spod i sandalki czy baletki czy koturny...dobry pomysl?
mam prawie 170 i wlasnie czesto mam wrazenie ze wszyscy sa niscy jak ubiore wyzsze buty

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

aha a jeśli chodzi o grzywkę, to mam ją całe życie... zawsze wszyscy powtarzali mi, że mi nei pasuje bez czy z grzywką na bok tylko tak jak mam jest dobrze, bo mam pulchną twarz... włosy chciałabym zapuścić bo teraz mam boba mniej więcej, ale strasznie podobają mi się dłuższe włosy, chociaz do ramion czy łopatek...
szaramyszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 22:41   #6
babeczka83
Raczkowanie
 
Avatar babeczka83
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 220
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

W okularach (bez też) wyglądasz bardzo ładnie, nie wiem dlaczego z takim wyglądem martwisz się brakiem chłopaka Wkońcu jakiś szczęściarz Cię znajdzie Grzywkę proponuję też bardziej na bok i będzie cud miód
A rywalizacja między siostrami to chyba dość powszechne zjawisko, moja starsza siostra panikowała, tak chciała wyjść pierwsza za mąż, mieć pierwsza dziecko Udało jej się, ale nadal tego nie rozumię. Chyba myślała, że chcę się z nią ścigać . Zachowaniem siostry też się nie przejmuj, już takie życie, że bywają wredne

Wracając do tematu, zmień najpierw zdanie o sobie samej, uśmiechnięta spójrz w lustro jaka jesteś ładna. Jeżeli sama będziesz uważała się za atrakcyjną i seksowną inni napewno też to zauważą (zauważą różnicę, że "coś" się zmieniło). Wyznaję zasadę: To jak inni nas widzą zależy od tego, jak my widzimy siebie
__________________
Któregoś dnia rzucę to wszystko...
babeczka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 22:42   #7
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

czy pasuje Ci grzywka na ok dowiesz się dopiero jak ją zrobisz.
moim zdaniem będzie Ci pasować.
może wklej zdjęcie jak patrzysz na wprost i masz całkiem podpięte włosy (żeby czoło było widać) to może ktos zrobi symulację w photoshopie? ja niestety nie zrobię bo nie umiem
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 22:44   #8
szaramyszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 93
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

i wstawiam coś z odsłoniętym czołem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg g1.jpg (16,9 KB, 422 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g2.jpg (17,4 KB, 598 załadowań)
szaramyszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 22:56   #9
adzia90
Przyczajenie
 
Avatar adzia90
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

dziewczyno absolutnie nic Ci nie brakuje! po prostu jeszcze żaden wybraniec nie miał okazji Cię poznać. Szczerze mówiąc jestem w podobnej sytuacji ale w żadnym wypadku mi to nie przeszkadza... Cieszę się wolnością i to co przede mną
adzia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 22:59   #10
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Hej myślę, że jesteś ładna i zgrabna tylko musisz to odpowiednio podkreślić i wyeksponować Przede wszystkim na Twoim miejscu zrezygnowałabym zupełnie z grzywki lub chociaż zapuściła ją trochę i zrobiła "na bok". Myślę, że ładnie by Ci było w nieco dłuższych włosach, więc na Twoim miejscu bym zapuszczała Co do okularów to chyba jednak postawiłabym na soczewki, choć w okularach też w sumie ładnie Do tego makijaż i już na prawdę będzie super
Moim zdaniem nie musisz nawet chudnąc, bo masz ładną sylwetkę, tylko pomyślałabym nad zmianą sposobu ubierania na mniej "skromny"/"zachowawczy" ) , na przyklad nosic wieksze dekolty (to od razu wyszczupla, wydluza szyję itd), ale tak naprawdę sposób ubierania to kwestia gustu i tu trudno jednoznacznie doradzić.
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 23:13   #11
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

przede wszystkim rezygnacja z grzywki na całe czoło!
spróbuj z grzywką na bok, zapuść włosy widze że miałaś złych doradców do tej pory , nie słuchaj ich więcej bo nie wychodzisz na tym najlepiej .
Maluj się aby podkreślić urode, miłość ( chłopak ) przyjdzie z czasem , i nie martw się że zostaniesz starą panną, życie różne scenariusze pisze
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 00:15   #12
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Oj...wiem dobrze ile rzeczy można sobie wmówić, gdy ma się u boku kogoś bardziej przebojowego, czy to wśród znajomych, czy też rodziny.

Zbyt surowo siebie oceniasz, a obiektywnie nie masz ku temu powodów
Masz świeżą, subtelną urodę, którą wystarczy nieco podkreślić - to wszystko.
Twoja samoocena i podejście do siebie ma duży wpływ na to, jak Cię postrzegają inni (i nie jest to pusty frazes! Przekonałam się o tym na własnej skórze.).
Uśmiechaj się częściej (masz bardzo ciepły, przyjazny uśmiech), bądź bardziej otwarta, asertywna i nie pozwól przytłoczyć się osobowością siostry.

A teraz przejdźmy do meritum:
Jak na moje oko w grzywce wyglądasz lepiej...a może inaczej - w grzywce mi się bardziej podobasz (wiadomo - kwestia gustu). Tak zawadiacko i dziewczęco
Okularki pasują jak najbardziej (korale również ).
Byłabym zapomniała...jesteś wysoka, zgrabna (nie widzę tego "nadbagażu" o którym wspominałaś w pierwszym poście ) i ze zdjęć wynika, że masz grube, zdrowe włosy. Moja rada? Zapuszczaj. Zawsze możesz ściąć, jakby Ci nie odpowiadały

Pozdrawiam serdecznie.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 08:59   #13
viorica23
Raczkowanie
 
Avatar viorica23
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 120
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Grzywka - tak ,ale rzadsza.
Jestes ladną dziewczyna.Zaczynij malowac usta chociaz blyszczykiem.
Wlosy zapusc - mozesz wycieniowac lekko przy twarzy.
Ja tez mam rozmiar 40 przy wzroscie 170 cm - wiec wiem ze gruba nie jestes
Zauwaz ze wyzsze dziewczyny nosza wieksze rozmiary bo sa po prostu "większe".
Rozmiar 40 dla dziewczyny 160 cm i dla takiej 170 cm to nie jest to samo
No i moze przestan sie przejmowac brakiem chlopaka.I pobaw sie troche jak Twoja siostra.
Zeby wiedziec ktory cukierek ktory nam smakuje - musimy zjesc przynajmniej kilka innych
To samo jest z facetami
Trzymaj sie!!

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Aha i nie noś golfow
viorica23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 09:11   #14
megi66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 89
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Natychmiast przestań przejmowac się gadaniem siostry i nie słuchaj więcej jej "dobrych" rad!

Okulary są według mnie śliczne i bardzo pasują do Twojej buzi! Bardzo ładnie w nich wyglądasz.

Co do włosów to zdecydowanie odsłoń czoło, w grzywce na bok jest Ci ładniej i zapusc, bo myślę, że ładnie będziesz w długich wyglądac.

Myślę, że powinnaś więcej się malowac, postawic na mocniejszy makijaż oczu.

A nic tak nie dodaje uroku jak sukienka i szpilki (koturny) więc jak najszybciej w nie zainwestuj. 170 to nie jest na tyle dużo żebys wyglądała w obcasach jak żyrafa

Powodzenia ;*
megi66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 09:33   #15
szaramyszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 93
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Dziękuję Wam wszystkim za opinie i rady
To w takim razie zapuszczam włosy!!! ) Muszę być wytrwała
Wiecie jaki jest problem z tym chłopakiem?
Bo ogólnie to miałam fajnego gościa, ale się z nim rozstałam, bo widziałam, że mu za bardzo zależy, a ja nei wiążę przyszłości z miejscowościa, gdzie studiujemy. Rozstaliśmy się ponad miesiąc temu. Łatwo nie było... Ale to wszystko dlatego, że czasem rozsądek bierze górę, a ja wiem, że powinnam znaleźć chłopaka w okolicach rodzinnej miejscowości, najlepiej takiego, który w przyszłości mógłby mi pomóc gospodarstwo po rodzicach...bo ja dziewczyna ze wsi jestem ;-) także przyszły rolnik ze mnie ;-)
Także wydaje mi się, że dobrze zrobiłam, że nie związałam się z tym chłopakiem. Bolało, ale tak musiało być.

Co do wyglądu...
-Dekolty mi się podobają, ale jestem niestety prawie płaska...dobrze, że są push-up'y
-Grzywka na bok, niby fajnie, ale mam dość spory nos i nie wiem czy by to go dodatkowo nie wyeksponowało?
-makijaż- poproszę może jakieś propozycje na innych bardzo podoba mi się smoky eyes, ale kiedyś próbowałam u siebie to zrobić i nie było takiego efektu bo mam oczy dość dość mocno osadzone pod łukiem brwiowym i nie widać tej górnej powieki neistety za bardzo...
- wzrost - w takim razie nie będę się bała kupić sandałków na koturnie na lato ) a bardzo mi się podobaja, tylko nie chcialam wyglądać jak wielkolud ;-)
-a bawić chłopakami się nie chcę bo sama bym nie chciała, żeby ktoś się mną bawił- jak już, to już nic na siłę... w sumie lubię być wolna, tylko komentarze siostry mnie dołują no i teraz nie mam z kim iść na ten bal ;-) pójdę sama, kuzyn też idzie sam, więc damy radę
szaramyszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 09:39   #16
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Jaka ty ładna jesteś! Poważnie Nie trzeba być wampem, nosić krótkich sukienek itd. by zwracać na siebie uwagę

Na fotkach jesteś ubrana z fantazją, pasuje ci to. Wg mnie wyglądasz bardzo fajnie z takimi włosami, nie zapuszczałabym Zresztą ja jestem zwolenniczką krótkich fryzurek. Pobawiłabym się z asymetrią.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 09:49   #17
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

co do tego, że jesteś płaska. 90% kobiet nie zna swojego rozmiaru stanika.
jesteś pewna, że nosisz dobrze dobrany rozmiar?
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 10:50   #18
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Jaka stara panna? Kobieto! jesteś bardzo ładna!
Jeśli sama nie zdecydujesz się na samotność, na pewno "los" tak nie zadecyduje

zdecydowanie masz za gęstą grzywką która chowa takie ładne oczy.
Radziłabym zmianę:
koloru włosów - przydałoby się coś żywszego i cieplejszego. Co powiesz na jaśniejsze refleksy?

fryzurka - coś krótszego, bardzo pocieniowanego, co mogłabyś trochę napuszyć
http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura197155.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura197627.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura196712.htm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (34,1 KB, 359 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (34,1 KB, 353 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (33,2 KB, 419 załadowań)
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 10:58   #19
blewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 77
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Jesteś bardzo łądną kobietą, ten brąz fajnie wygląda na przeróbce. Tetz uważam ze powinnas je zapuszczac i pocieniowac bo są za ciężkie. Moze ktoś zrobi przeróbkę w krótkich włosach? bo nie mogę sobie wyobrazić, a rzeczywiscie krótkie włosy sparwiaja że fryzura nabiera lekkosci, a twarz wyrazu i pazura a w okularch świetnie wyglądasz
blewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 11:00   #20
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

ta 3 fryzurka z linków od Eowiny i brąz na przeróbkch jest super
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 11:30   #21
szaramyszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 93
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Faktycznie 3 fryzurka bardzo fajna, ale chyba nie mogę tak krótko się ściąć ;-) to już wolę zapuścić... podobają mi się krókie i są wygodne, ale mam pełną twarz więc jeszcze bardziej by się to uwydatniło i nos byłby bardziej spiczasty
szaramyszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 11:37   #22
Szizi
Raczkowanie
 
Avatar Szizi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Żory - Kochany Śląsk/ Nysa- studia
Wiadomości: 271
GG do Szizi
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Dziewczyno! Masz fajna urode... Ciekawa jestem jak Twoja siostra wyglada, pewnie jak 3/4 dziewczyn na ulicy. Mam ochote jej wpie****zyc. Nie lubie takiego wysmiewania w rodzenstwie. Pewnie Ty madrzejsza od niej jestes. Tak mi sie cos zdaje. A wygladasz swietnie Ja mam pewnosc siebie pomimo wygladu... Szerokie biodra, nadprogramowe 20kg ;/ Ale usmiecham sie, wierze ze jest cos co moze zainteresowac facetow Ty tez musisz w to wierzyc!! Ubior i makijaz duzo robia. Z włoskami tez bym cos zrobila... ale hmmm nie wiem co dokladnie. Moze jakis cieplejszy braz lub blond ciemny na lato ?
__________________
"W Życiu piękne są tylko chwile, dlatego czasem warto żyć..." R.R

Rock, honor, ojczyzna

Szizi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 11:48   #23
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Jestes na prawde ladna, nie wiem skad te kompleksy... Chociaz i ja je posiadam, wiec z drugiej strony po czesci Cie rozumiem

http://www.bloblo.pl/image/38041/oryginal/opad1.jpg
http://www.wizancjum.pl/index.php?op...=161&Itemid=44
moze Ci sie przyda w makijazu

Zgadzam sie z dziewczynami co do grzywki i mysle, ze mozesz pozapuszczac wlosy, bo jak juz ktos wyzjej wspomnial - zawsze mozesz spowrotem sciac
kolorek jakis ozywiajacy rowniez by sie przydal, powodzenia i czekam na efekty
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 12:09   #24
viorica23
Raczkowanie
 
Avatar viorica23
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 120
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Cytat:
Napisane przez szaramyszka88 Pokaż wiadomość
Witam Was kochane Wizażanki!
Mam 21 lat i nigdy nie miałam chłopaka.

Cytat:
Napisane przez szaramyszka88 Pokaż wiadomość
Bo ogólnie to miałam fajnego gościa, ale się z nim rozstałam, bo widziałam, że mu za bardzo zależy, a ja nei wiążę przyszłości z miejscowościa, gdzie studiujemy.

:conf used:
viorica23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 12:23   #25
szaramyszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 93
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

jak będę zapuszczać a teraz pofarbuję to będę miała co chwilę odrosty, bo włosy rosną mi szybko...
a podobało mi się coś takiego z fryzur
szaramyszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 12:28   #26
Ciarra
Raczkowanie
 
Avatar Ciarra
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 340
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Proponowalabym Ci:

- regulacje brwi i moze lekkie podkreslenie henna
- bardziej swietlisty makijaz oka
- zapuszczanie wloskow - jak najbardziej, bedzie bardziej kobieco
- oprawki moga zostac
- fryzurke i kolor tak jak u dziewczyny na zdjeciu - narazie pozapuszcaj do ramion a potem dalej
- zmiane stylu ubierania na bardziej kobiecy, masz ladna figure i twarz; Twoj obecny styl kojarzy mi sie z hipiska/stylem babcinym, wyglada jakbys na sile chciala sie oszpecic i ukryc swoja urode (nie obraz sie prosze), a uwazam, ze masz co pokazywac

podaje kilka propozycji ubraniowych (ostatnia na bardziej wyjatkowa okazje) i razem z dziewczynami czekam na efekty metamorfozy

p.s. kolejny raz widze na wizazu piekna dziewczyne, ktora robi wszystko zeby ukryc swoja urode, ale dobrze, ze zalozylas watek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Wedding Dresses 084.jpg (19,0 KB, 253 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg limonka.jpg (26,8 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg orange.jpg (26,6 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez.jpg (29,6 KB, 112 załadowań)
__________________
All you need in this life is ignorance and confidence; then success is sure.

Ciarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 12:39   #27
szaramyszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 93
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

z długich coś takiego:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 597249.jpg (22,1 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1070446.jpg (13,6 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1095915.jpg (27,1 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3858289.jpg (26,6 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5483329.jpg (22,0 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6299997.jpg (14,0 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7258995.jpg (38,6 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7511968.jpg (11,5 KB, 46 załadowań)
szaramyszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 12:41   #28
Goshia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Jaka Ty jesteś ładna! Myślałam ze wątek założyła kobieta po 40stce a tu proszę...

Mi się bardzo podobasz w tych włosach i okularach! Bardzo Ci pasują! I kolor również. Jesli chcesz to mozesz sprobowac zapuscic albo grzywkę zrobić delikatnie na bok Zacznij moze mocniej malować oko i używać błyszczyka?
Goshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 12:48   #29
szaramyszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 93
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Cytat:
Napisane przez viorica23 Pokaż wiadomość
:conf used:

dla ścisłości: spotykalimy się jak przyjaciele, między nami nic nei było...wiem, że coś do mnei czuł i że mu zależało... ale znałam go od końca listopada 2008, dogadywaliśmy się...kiedy jednak zaproponował, żebyśmy zostali parą - stchórzyłam... i wiedziałam, że nie powinnam się wiązać z nim, bo moje miejsce jest w domu, na wsi z rodzicami... ktoś musi zostać na gospodarstwie. Pewnie dla Was to niedorzeczne, ale tak jest...w sumie ja lubię wieś, dobrze się czuję w takim spokoju...
szaramyszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 12:52   #30
viorica23
Raczkowanie
 
Avatar viorica23
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 120
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Cytat:
Napisane przez szaramyszka88 Pokaż wiadomość
dla ścisłości: spotykalimy się jak przyjaciele, między nami nic nei było...wiem, że coś do mnei czuł i że mu zależało... ale znałam go od końca listopada 2008, dogadywaliśmy się...kiedy jednak zaproponował, żebyśmy zostali parą - stchórzyłam... i wiedziałam, że nie powinnam się wiązać z nim, bo moje miejsce jest w domu, na wsi z rodzicami... ktoś musi zostać na gospodarstwie. Pewnie dla Was to niedorzeczne, ale tak jest...w sumie ja lubię wieś, dobrze się czuję w takim spokoju...
ale wiesz ze z takim podejsciem to naprawde mozesz zostac starą panna?? niezaleznie od tego czy jestes ladna czy nie
jak bedziesz sie cale zycie ogladac na rodzicow to nic nie osiagniesz - dzieci z gniazda wyfruwają i juz - takie jest zycie
viorica23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.