Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-01-23, 11:12   #541
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomo¶ci: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Poka¿ wiadomo¶æ
Z Twojej czerni po lecie nic nie zostanie. Ja mia³am br±zowe w³osy i wszystko zesz³o. Ja jestem przeciwniczka powrotów do naturalek poprzez farbowanie za zblizony kolor(bynajmniej na wysokoporowatych w³osach). ¯adna farba nie wytrzyma rok/dwa w idealnym stanie.


moja aktualizacja, przepraszam za nie¶wie¿e w³osy ale przegiê³am wczoraj z olejowaniem
ale masz fajne w³oski! jestem wielk± fank± wszelkich fal, ale proste tafle maj± swój urok od zawsze masz takie proste?

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Nie mogê siê ju¿ doczekaæ, kiedy bêdê mia³a ca³e naturalki, wtedy mo¿na bêdzie pogadaæ o tym, s± ³adne, czy nie, i czy mi pasuj±
te¿ ju¿ chcê ca³e naturalki najchêtniej ju¿ zaraz bym obciê³a, ale szkoda mi d³ugo¶ci i niewygodnie mi w takich krótkich. a koñce mam w bardzo dobrym stanie wiêc to te¿ nie u³atwia sprawy no i ka¿dego dnia zmieniam zdanie czy ¶cinaæ ju¿ czy nie.. umówi³am siê do fryzjerki na drug± po³owê lutego, zobaczymy czy podejmê do tej pory mêsk± decyzjê
__________________
9.05.2013 - nie farbujê, zapuszczam, pielêgnujê
Dboom_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-23, 11:21   #542
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Dboom_ Poka¿ wiadomo¶æ
te¿ ju¿ chcê ca³e naturalki najchêtniej ju¿ zaraz bym obciê³a, ale szkoda mi d³ugo¶ci i niewygodnie mi w takich krótkich. a koñce mam w bardzo dobrym stanie wiêc to te¿ nie u³atwia sprawy no i ka¿dego dnia zmieniam zdanie czy ¶cinaæ ju¿ czy nie.. umówi³am siê do fryzjerki na drug± po³owê lutego, zobaczymy czy podejmê do tej pory mêsk± decyzjê
Te¿ po obciêciu koñce mam ca³kiem ca³kiem
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-23, 12:07   #543
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Moje, Wam powiem, ¶rednio, ale na szczê¶cie ratuje je to, ¿e siê faluja

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-23, 12:14   #544
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

SceneQueen Kogo ja widzê, moje guru z forum "jak uzyskaæ taki kolor.." itd NIe farbuje w³osów ju¿ od 2 lat ale czêsto zagl±dam bo sama farbuje przyjació³k± dooko³a i chce byæ na bie¿±co w razie gdyby sobie która¶ wymy¶li³a co¶ dziwnego
Najgorszy pocz±tek, pó¼niej ju¿ leci, choæ szczerze Ci powiem, ¿e dla mnie najgorsze co by³o do pokonania, z czym walcze do dnia dzisiejszego, to chêæ zmian. My kobitki lubimy raz tak raz tak, a nawyk po farbowaniu w³osów jest okropny i maj±c tyle czasu jeden kolor na g³owie nudzisz siê po prostu, st±d by³y moje kryzysy Czego Ci nie ¿yczê i trzymam kciuki

Chardon Zazdroszczê Ci tego olejku jak niczego innego na ¶wiecie Od zawsze chcia³am go mieæ, i od zawsze cena jest dla mnie zaporowa, jednak je¶li w³osy nagle zaczn± rosn±æ Ci porz±dnie to pierwsze co zrobie przy wyp³acie to zakup khadi

kaguya Dwukolorowe w³osy wnerwiaj±, ja teraz mam ewidentne "ombre" ale mam tak do¶æ tego, ¿e nie mogê doczekaæ siê ¶ciêcia w³osów, jednak jestem tak uzalezniona od d³ugo¶ci której mam ¿e nie ma szans na pozbycie siê tych kude³ków ;/ Ja niestety te¿ czuje siê szar± myszk± teraz, wcze¶niej jako blondynka to mia³am du¿e powodzenie i sama siê dobrze ze sob± czu³am, teraz siê czuje tak "zwyczajnie" choæ to g³upie bo to tylko kolor w³osów:P

animale, swanJa szczerzê nie znosze kallosów, dla mnie to s± maski do niczego, zreszt± mnie rzadko która maska zachwyca, nawet te po 60-80z³ nie robi± furory na moich w³osach.. Najlepsze dot ej pory z Planety Organicy maski takie typowo emolientowe, nic po za tym ;/ A Kallos Latte kultowy ju¿, obrzydzi³ mi siê okropnie, zapach który po paru miesiacach by³ nie do zniesienia, nie mówi±c o tym ze w³osy by³y ³adne jeden dzieñ a na drugi pusz.. Mo¿e to nie dla mnie maski, choæ ten bananek mnie kusi <3

Dboom Ja marzê ju¿ o ca³ym swoim kolorze, i raz na jaki¶ czas mam ochotê ¶ci±æ te ostatnie 7-10cm i pozbyæ siê blondu, ale tak mi szkoda d³ugo¶ci, ¿e sama nie wiem co robiæ ;/ I tak smao jak Ty od dwóch miesi±cy wko³o przek³adam wizytê o fryzjera Choæ mo¿e powinnam pój¶c i ¶ci±c, po pierwsze ia³abym spokój, po drugie moglabym siê zaj±æ ju¿ tylko zapuszczaniem w³osów <3

Edytowane przez Sandrika
Czas edycji: 2015-01-23 o 12:17
Sandrika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-23, 12:15   #545
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Sandrika Poka¿ wiadomo¶æ
kaguya Dwukolorowe w³osy wnerwiaj±, ja teraz mam ewidentne "ombre" ale mam tak do¶æ tego, ¿e nie mogê doczekaæ siê ¶ciêcia w³osów, jednak jestem tak uzalezniona od d³ugo¶ci której mam ¿e nie ma szans na pozbycie siê tych kude³ków ;/ Ja niestety te¿ czuje siê szar± myszk± teraz, wcze¶niej jako blondynka to mia³am du¿e powodzenie i sama siê dobrze ze sob± czu³am, teraz siê czuje tak "zwyczajnie" choæ to g³upie bo to tylko kolor w³osów:P
No w³a¶nie. Mnie wkurza,¿e pasuje mi ten z³oty blond (farbowany)
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-23, 12:21   #546
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Sandrika Poka¿ wiadomo¶æ
SceneQueen Kogo ja widzê, moje guru z forum "jak uzyskaæ taki kolor.." itd NIe farbuje w³osów ju¿ od 2 lat ale czêsto zagl±dam bo sama farbuje przyjació³k± dooko³a i chce byæ na bie¿±co w razie gdyby sobie która¶ wymy¶li³a co¶ dziwnego
Najgorszy pocz±tek, pó¼niej ju¿ leci, choæ szczerze Ci powiem, ¿e dla mnie najgorsze co by³o do pokonania, z czym walcze do dnia dzisiejszego, to chêæ zmian. My kobitki lubimy raz tak raz tak, a nawyk po farbowaniu w³osów jest okropny i maj±c tyle czasu jeden kolor na g³owie nudzisz siê po prostu, st±d by³y moje kryzysy Czego Ci nie ¿yczê i trzymam kciuki

Chardon Zazdroszczê Ci tego olejku jak niczego innego na ¶wiecie Od zawsze chcia³am go mieæ, i od zawsze cena jest dla mnie zaporowa, jednak je¶li w³osy nagle zaczn± rosn±æ Ci porz±dnie to pierwsze co zrobie przy wyp³acie to zakup khadi

kaguya Dwukolorowe w³osy wnerwiaj±, ja teraz mam ewidentne "ombre" ale mam tak do¶æ tego, ¿e nie mogê doczekaæ siê ¶ciêcia w³osów, jednak jestem tak uzalezniona od d³ugo¶ci której mam ¿e nie ma szans na pozbycie siê tych kude³ków ;/ Ja niestety te¿ czuje siê szar± myszk± teraz, wcze¶niej jako blondynka to mia³am du¿e powodzenie i sama siê dobrze ze sob± czu³am, teraz siê czuje tak "zwyczajnie" choæ to g³upie bo to tylko kolor w³osów

animale, swanJa szczerzê nie znosze kallosów, dla mnie to s± maski do niczego, zreszt± mnie rzadko która maska zachwyca, nawet te po 60-80z³ nie robi± furory na moich w³osach.. Najlepsze dot ej pory z Planety Organicy maski takie typowo emolientowe, nic po za tym ;/ A Kallos Latte kultowy ju¿, obrzydzi³ mi siê okropnie, zapach który po paru miesiacach by³ nie do zniesienia, nie mówi±c o tym ze w³osy by³y ³adne jeden dzieñ a na drugi pusz.. Mo¿e to nie dla mnie maski, choæ ten bananek mnie kusi <3

Dboom Ja marzê ju¿ o ca³ym swoim kolorze, i raz na jaki¶ czas mam ochotê ¶ci±æ te ostatnie 7-10cm i pozbyæ siê blondu, ale tak mi szkoda d³ugo¶ci, ¿e sama nie wiem co robiæ ;/ I tak smao jak Ty od dwóch miesi±cy wko³o przek³adam wizytê o fryzjera Choæ mo¿e powinnam pój¶c i ¶ci±c, po pierwsze ia³abym spokój, po drugie moglabym siê zaj±æ ju¿ tylko zapuszczaniem w³osów <3
Cze¶æ cze¶æ :-* ale mi mi³o to s³yszeæ! Bardzo, bardzo! Dziêkujê.
Znam zdecydowanie te chêci do zmian, u mnie to siê pojawia³o ¶rednio co miesi±c, a mo¿e nowy kolor, a mo¿e co¶ czy co¶... Teraz siê na razie twardo trzymam, i tak ju¿ swój rekord pobi³am :-D. Cieszê siê, ¿e t¿ mnie w tym wspiera.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-23, 13:00   #547
agamka151
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Witajcie. Jestem now± wiza¿ank± i od niedawna w³osomaniaczk±.Dziewczyny pomó¿cie mi jak wybrn±æ z tego paskudnego odcienia w³osów. Wpad³am w trans wracania do naturalnych w³osów i zapuszczania ich. Niestety nie mogê zrezygnowaæ z farbowania bo mam ju¿ du¿o siwych w³osów i nie da siê tak chodziæ. Kupe lat farbowa³am na wi¶nie, burgundy itp z regu³y w³osy zawsze wychodzi³y ciemnie jak czarne. Swoje mam takie ciemne mysie.W listopadzie zdecydowa³am siê u fryzjera na lekkie zej¶cie z koloru, po czym jak wiadomo mia³am rude czego nienawidzê u siebie. W domu zrobi³am sobie zio³owa dekoloryzacje. Musze przyznaæ ¿e w³osy baaardzo mi siê rozja¶ni³y, by³y ¿ó³te ale z ty³u g³owy ciemno rude. Po tym zabiegu odczeka³am tydzieñ, po³o¿y³am. . farbê fryzjersk± ¶redni blond, na górze g³owy nawet wygl±daj± naturalnie nie widaæ tak odrostów ale z ty³u g³owy wraz mam odcieñ wi¶niowy.Po tych wszystkich zabiegach po³o¿y³am encanto bo w³osy mia³am strasznie matowe i po tym zabiegu no w³osy sa fajne l¶ni±ce ale znowu mam ze 3 kolory na g³owie. Teraz tak siê zastanawiam w³a¶nie zmieszaæ jasny blond ze ¶rednim, po³o¿yæ po ca³o¶ci, a pó¼niej tylko na same odrosty t± farb± fryzjersk± co bierze tylko naturalne w³osy. Co Wy na ten temat my¶licie, mo¿e co¶ podpowiecie?Nie wiem w rzeczywisto¶ci nie mam a¿ tak ciemnych. Zale¿y od ¶wiat³a w jakim siê robi zdjêcia.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3825.jpg (135,5 KB, 22 za³adowañ)

Edytowane przez agamka151
Czas edycji: 2015-01-23 o 13:06
agamka151 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-01-23, 14:16   #548
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 6 244
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Dboom_ Poka¿ wiadomo¶æ
ale masz fajne w³oski! jestem wielk± fank± wszelkich fal, ale proste tafle maj± swój urok od zawsze masz takie proste?


te¿ ju¿ chcê ca³e naturalki najchêtniej ju¿ zaraz bym obciê³a, ale szkoda mi d³ugo¶ci i niewygodnie mi w takich krótkich. a koñce mam w bardzo dobrym stanie wiêc to te¿ nie u³atwia sprawy no i ka¿dego dnia zmieniam zdanie czy ¶cinaæ ju¿ czy nie.. umówi³am siê do fryzjerki na drug± po³owê lutego, zobaczymy czy podejmê do tej pory mêsk± decyzjê
niestety od zawsze. Moje w³osy s± idealnie proste nie da sie wydobyæ z nich nawet minimalnego odgiêcia ju¿ nie wspomne o skrêcie.
anusia1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-23, 17:02   #549
niewyspanaliliana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: warszawa/lublim
Wiadomo¶ci: 100
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

20 miesiêcy bez farbowania a tylko nieca³e 14 cm odrostów. Fatalnie mi w naturalnym ale wci±¿ siê trzymam.
niewyspanaliliana jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-23, 19:04   #550
Malfoyy
Raczkowanie
 
Avatar Malfoyy
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 128
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

A ja podjê³am mocn± decyzjê o wizycie u fryzjera z... Farb±, owszem, ale nie w celu farbowania ca³o¶ci, tylko zrobienia ³adnego ombre z lekkimi pasemkami na d³ugo¶ci, bo to, co siê dzieje na mojej g³owie ju¿ mnie mêczy. Odrost zostawiê i zapuszczaæ bêdê dalej, ale niech to chocia¿ wygl±da jako¶.
__________________
W£OSY
D³ugo¶æ 65 cm
Objêto¶æ 8,5 cm
Malfoyy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-23, 19:24   #551
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
To ci fajnie, mnie wszyscy mówi±, ¿e jestem szara i nudna, i jak tu siê zmotywowaæ, ¿eby zapuszczaæ. Mój nie rozjasnia sie latem, ale jest bardzo niejednolity, trochê srebrny, a ¿e w³osy mi siê szybko przet³uszczaj±, muszê myæ codziennie no i rzêsy i brwi mam w tym samym kolorze jak w³osy, do tego oczy takie teal, i ca³a jestem szara (choæ niektórzy okre¶lili mnie jako Ciep³± Wiosnê, gdzie mi tam do ciep³a, ale Latem nie jestem).

A mo¿e kryzys mam. W³osy dwukolorowe, równo do po³owy.
Kryzys widze du¿y Trzymaj siê i nie poddawaj, opiniami siê nie przejmuj!

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Poka¿ wiadomo¶æ
Z Twojej czerni po lecie nic nie zostanie. Ja mia³am br±zowe w³osy i wszystko zesz³o. Ja jestem przeciwniczka powrotów do naturalek poprzez farbowanie za zblizony kolor(bynajmniej na wysokoporowatych w³osach). ¯adna farba nie wytrzyma rok/dwa w idealnym stanie.


moja aktualizacja, przepraszam za nie¶wie¿e w³osy ale przegiê³am wczoraj z olejowaniem
d³ugaski

Cytat:
Napisane przez niewyspanaliliana Poka¿ wiadomo¶æ
20 miesiêcy bez farbowania a tylko nieca³e 14 cm odrostów. Fatalnie mi w naturalnym ale wci±¿ siê trzymam.
Trzymaj siê trzymaj, bo ju¿ d³uga droga za Tob±

Cytat:
Napisane przez Malfoyy Poka¿ wiadomo¶æ
A ja podjê³am mocn± decyzjê o wizycie u fryzjera z... Farb±, owszem, ale nie w celu farbowania ca³o¶ci, tylko zrobienia ³adnego ombre z lekkimi pasemkami na d³ugo¶ci, bo to, co siê dzieje na mojej g³owie ju¿ mnie mêczy. Odrost zostawiê i zapuszczaæ bêdê dalej, ale niech to chocia¿ wygl±da jako¶.
Wierze Ci, ja mam powiedzmy pó³ na pó³ naturalek do farbowañców, oprócz z³ego stanu farbowañców mêczy mnie ogólnie ich wygl±d. Bo ta blond farba wyp³uka³a siê w kolor jakiego nie jestem w stanie okre¶liæ, po prostu nijaki. Przez to moje w³osy ogólnie wygl±daj± koszmarnie. Prawdê mówi±c w tym momencie moje w³osy wygl±daj± najgorzej w moim ¿yciu - niestety jestem tego pewna! i Jest to cholernie mêcz±ce.



Posz³am dzisiaj po od¿ywkê wella pro series do drogerii a wróci³am z kallosem bananowym Nie mia³am jeszcze nigdy tej maski, w³a¶nie umy³am g³owê i j± zastosowa³am. Zapach jest ¶wietny, tylko zastanawiam siê jak zareaguj± na mnie moje w³osy. Szkoda tylko, ¿e to opakowanie jest takie du¿e, bo wola³abym przetestowaæ kupuj±c mniejsze opakowanie.
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-23, 19:36   #552
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 6 244
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

znalazlam idealne kosmetyki dla moich w³osów!!!!

Mam wysokoporowate w³osy straszliwie wybredne. Jedyne co akceptuja to ciêzkie silikony, ale po nich moje cienkie i delikatne w³osy robi± siê strasznie przylizane. Od pewnego czasu mam strasznie wysuszona skóre g³owy, dos³ownie ka¿dy szampon i od¿ywka wywo³ywa³y u mnie pieczenie i ³uszczenie skóry.

Do dzis...

Samo mycie szamponem masakra.... nic sie nie pieni, w³osy sztywne jak drut, my¶lê sobie no to bêd± dredy....U¿y³am od¿ywki i......super, rozczesa³am w³osy w miare bezproblemowo.Wielki plus nic a nic nie obci±¿a w³osów i co najwa¿niejsze SKÓRA nawil¿ona i NIE PIECZE

Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Equilibra-odzywka-zwiekszajaca-objetosc-wlosow_APS-IMPORT-EXPORT,images_zdjecia,31,8000137011308.jpg (18,9 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1050892.jpg (95,7 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20150123_212008.jpg (86,5 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20150123_211758.jpg (108,3 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20150123_211241.jpg (107,7 KB, 22 za³adowañ)

Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2015-01-23 o 20:29
anusia1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-23, 19:58   #553
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

agamka, moim zdaniem masz piêkny kolor i piêkne, zdrowe w³osiska.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-23, 20:48   #554
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Kurcze fajne te Wasze naturalki
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-24, 10:10   #555
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomo¶ci: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Sandrika Poka¿ wiadomo¶æ
animale, swanJa szczerzê nie znosze kallosów, dla mnie to s± maski do niczego, zreszt± mnie rzadko która maska zachwyca, nawet te po 60-80z³ nie robi± furory na moich w³osach.. Najlepsze dot ej pory z Planety Organicy maski takie typowo emolientowe, nic po za tym ;/ A Kallos Latte kultowy ju¿, obrzydzi³ mi siê okropnie, zapach który po paru miesiacach by³ nie do zniesienia, nie mówi±c o tym ze w³osy by³y ³adne jeden dzieñ a na drugi pusz.. Mo¿e to nie dla mnie maski, choæ ten bananek mnie kusi <3

Dboom Ja marzê ju¿ o ca³ym swoim kolorze, i raz na jaki¶ czas mam ochotê ¶ci±æ te ostatnie 7-10cm i pozbyæ siê blondu, ale tak mi szkoda d³ugo¶ci, ¿e sama nie wiem co robiæ ;/ I tak smao jak Ty od dwóch miesi±cy wko³o przek³adam wizytê o fryzjera Choæ mo¿e powinnam pój¶c i ¶ci±c, po pierwsze ia³abym spokój, po drugie mog³abym siê zaj±æ ju¿ tylko zapuszczaniem w³osów <3
dok³adnie! ale tak sobie my¶lê, ¿e skoro nie jestem jeszcze do koñca przekonana, to poczekam te kilka tygodni. nie chcê potem ¿a³owaæ, ¿e ju¿ ¶ciê³am i chocia¿ wiem, ¿e bêdê siê bardzo cieszyæ na te naturalki, to bêdzie mi szkoda d³ugo¶ci.. i tak odk³adamy te wizyty u fryzjera, mog³yby¶my mieæ ju¿ ca³e swoje w³osy a wymy¶lamy i mam tak samo z maskami, nie wiem, czy nie znalaz³am jeszcze swojego idea³u bo za ma³o szuka³am, czy po prostu wiêkszo¶æ masek przygotowywanych jest z my¶l± o w³osach farbowanych? bo gdy farbowa³am, by³o kilka masek które nawet moje w³osy lubi³y, a teraz nic, ka¿d± tunningujê aloesem, keratyn± i olejkami, albo w ogóle u¿ywam tylko domowych zniechêcaj±ce jest te¿ to, ¿e kupuj±c maskê za 30z³, której nie u¿ywa³am i po której mogê mieæ na g³owie siano, my¶lê sobie ¿e mogê kupiæ za t± cenê naturalny olejek, który wiem, ¿e na pewno zrobi moim w³osom dobrze
Cytat:
Napisane przez niewyspanaliliana Poka¿ wiadomo¶æ
20 miesiêcy bez farbowania a tylko nieca³e 14 cm odrostów. Fatalnie mi w naturalnym ale wci±¿ siê trzymam.
i trzymaj siê dalej! po 14cm jeszcze nie wszystko widaæ, tzn kolorek bêdzie siê jeszcze okre¶la³ i zmienia³, nie martw siê gratulujê 20miesiêcy
Cytat:
Napisane przez Malfoyy Poka¿ wiadomo¶æ
A ja podjê³am mocn± decyzjê o wizycie u fryzjera z... Farb±, owszem, ale nie w celu farbowania ca³o¶ci, tylko zrobienia ³adnego ombre z lekkimi pasemkami na d³ugo¶ci, bo to, co siê dzieje na mojej g³owie ju¿ mnie mêczy. Odrost zostawiê i zapuszczaæ bêdê dalej, ale niech to chocia¿ wygl±da jako¶.
Natalia z blondhaircare zrobi³a sobie co¶ w³a¶nie w tym stylu i uwa¿am, ¿e to super pomys³ takie ³adne przej¶cie na pewno u³atwi powrót do naturalek, nawet jak troszkê najedziesz na nie farb±, to ta pó¼niejsza wygoda to rekompensuje. wstaw nam zdj±tka potem!
__________________
9.05.2013 - nie farbujê, zapuszczam, pielêgnujê
Dboom_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-24, 10:35   #556
agamka151
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
agamka, moim zdaniem masz piêkny kolor i piêkne, zdrowe w³osiska.

Dziêki, zawsze kocha³am ten kolor u siebie po jaki¶ 10 latach mi siê znudzi³, tzn raczej mi chodzi o to ¿e odrosty siê rzucaj± w oczy od takiego koloru. £adnie wygl±da³y bo po zabiegu encanto zrobione zdjêcie , ale ogólnie mam z nimi problem bo strasznie mi siê rozdwajaj±, teraz mo¿e ju¿ mniej bo mam bardziej równe. Boki mam wycieniowane jeszcze i wygl±daj± makabrycznie. Fakt ¿e wcze¶niej o nich tak nie dba³a, nie olejowa³am ich. Tylko jaka¶ odzywka czasami serum i wszystko. Teraz siê zawzjê³am, zobaczymy co osi±gnê.

Edytowane przez agamka151
Czas edycji: 2015-01-24 o 10:38
agamka151 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-24, 10:40   #557
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Trzymam kciuki ! Przy odpowiedniej pielêgnacji na pewno bêdzie tylko lepiej. Ja wczoraj spêdzi³am 4h z mask± Kallos algae i po raz kolejny stwierdzam, i¿ j± kocham
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-24, 10:46   #558
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Bylam podciac wlosy w grudniu, to fryzjerka mi powiedziala, ze wygladaja jakbym miala sombre. Cokolwiek to jest :p
Ostatnio odkrylam, ze im bardziej obciazajace maski daje, tym dluzej mi wlosy wytrzymuja. Dzis chodze 4 dzien od mycia i mam swiezutkie jakbym rano myla.
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-24, 11:35   #559
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Ja wlasnie siedze w kawiarni i za godzine ide na strzyzenie musze nadac nowy ksztalt wlosom bo sa ciezkie i bez zycia.Mija mi 7 tydzien bez farby. Kolor farbowancow coraz bardziej pomaranczowy za miesiac lub dwa ide na te refleksy poki co ladny jednak wydaje mi sie kolor naturalny
__________________
Dbam o w³oski!
iwonsia01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-24, 12:32   #560
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Dboom, racja, wymyslamy choc moglybysmy miec swoje . moje naturalki z najkrotszej warstwy dawno przekroczyla linie ramion, a dolna warstwa jest cala naturalna, czyli jakbym wycieniowala wlosy to nadal od czubka glowy do koncow miala niecale 50cm. tylko kurcze, z jednej strony nie chce narazac naturalnych koncowek, szczegolnie gdyby byly wycieniowane, na zimowe warunki i ocieranie, jesli koncowki farbowancow sa zdatne do uzytku, a ja mam tendencje do rozdwajania sie. serce mi peknie jak zobacze kilkanascie cm rozdwojonych koncowek . z drugiej strony boje sie fryzjerki z ulanska fantazja, ktora albo mnie oszpeci, albo nozyczki jej sie omskna i zrobi mi mimo prosb ,,1 cm fryzjerski", albo nawet jej sie nie omskna i mnie opitoli bo stwierdzi, ze tak nalezy, bo
a) skrycie tak pragnelam,
b) moje naturalki sa w koszmarnym stanie i robi mi przysluge, z reszta na pewno w ciagu miesiaca te 5 czy 10cm odrosnie
- czyli wszystko czego moge sie spodziewac po fryzjerkach i wszyscy dobrze wiemy, ze nie posadzam ich bezpodstawnie . bardziej zalezy mi na dlugich wlosach, wiec troche z ta szopa jeszcze pochodze. tak bardzo i tak dlugo chcialam miec dlugie wlosy, a nie moglam sobie pozwolic na ich zapuszczenie bo najpierw musialam ze wzgledu na stan wlosow zejsc do naturalkow, ze nie w smak mi obcinac ani cm. nie zapuszczam naturalkow bo tak mi sie podobaja naturalne wlosy, zapuszczam bo chce miec zdrowa blyszczaca grzywe do talii <3. jeszcze mnie rozczarowanie dopadlo, ze 50cm to wcale nie jest tak dlugie jak mialam nadzieje, szczegolnie ze po encanto wlosy nabraly objetosci i sie unosza, a ja trace cenne cm. bede tu siedziec z farbowancami poki 60cm nie osiagne :p. to jeszcze tylko nieco ponad 8 miesiecy bez podcinania najdluzszej warstwy .
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-24, 12:53   #561
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

dlatego ja omijam fryzjerów jak tylko d³ugo siê da - i zawsze, kiedy idê podci±æ koñce, piêæ razy powtarzam, co dok³adnie chcê i odrzucam inne propozycje
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-24, 13:08   #562
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

A ja nie ¿a³ujê, ¿e posz³am. W sumie te¿ waha³am siê, ale samodzielne podcinanie to jednak nie to samo co profesjonalne. Wiadomo, raz na jaki¶ czas mo¿na sobie podcinaæ, ale finalnie uwa¿am, ¿e kszta³t od czasu do czasu trzeba powierzyæ profesjonali¶cie. Mi dzi¶ dzi¶ polecia³o ok 2 cm z d³ugo¶ci. Fryzjerka jednak potwierdzi³a fatalny stan w³osów i ich kruszenie. Pochwali³a pomys³ schodzenia z rozja¶niacza i jasnych farb. Sama mi mówi³a, ¿e te¿ od jakiego¶ czasu ma ten problem za sob± Oczywi¶cie te¿ mówi³a, ¿e dzi¶ wielki bum na naturalne w³osy. Powiedzia³a, ¿e w moim przypadku pomys³ na refleksy za 1,5 miesi±ca to idealne wyj¶cie. Nie wiem czy nawet nie wybiorê siê do tego samego salonu. Fotkê zapodam jutro, bo dzi¶ ju¿ mi siê nie chce od nowa myæ ich i uk³adaæ po swojemu . Moje boki w³osów s± najgorsze:/ Mam ich strasznie ma³o wg. fryzjerki
__________________
Dbam o w³oski!
iwonsia01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-24, 13:47   #563
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Ale siê rozpisa³y¶cie Teraz bêdê rzadziej siê odzywaæ, ale zawsze bêdê wszy¶ciutko czytaæ.

Witam wszystkie nowe dziewczyny i trzymam mocno kciuki za zapuszczanie Waszych piêknych naturalek
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-24, 14:33   #564
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

16 ! mój K. jest ze mnie dumny !
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-24, 18:33   #565
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Zrobi³am aktualizacje i jestem mega wkurzona, po prostu a¿ mnie trzêsie. Moje w³osy nie uros³y w ogóle od pa¼dziernika Ja nie wiem w ogóle jak to siê sta³o ale mam nerw!

Kolory przek³amane, bo ciemno mam w mieszkaniu o tej porze roku!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02669 (Kopiowanie).jpg (80,4 KB, 33 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC02670 (Kopiowanie).jpg (83,7 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC02671 (Kopiowanie).jpg (83,7 KB, 25 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC02672 (Kopiowanie).jpg (82,2 KB, 27 za³adowañ)

Edytowane przez I ona
Czas edycji: 2015-01-24 o 18:38
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-24, 19:12   #566
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Moze ze stresu wlasnie? A moze sie krusza?
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-24, 19:23   #567
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Moze ze stresu wlasnie? A moze sie krusza?
Mo¿e, tylko gdyby chodzi³o o kruszenie to owszem d³ugo¶ by³aby taka sama, ale odrost powinien byæ wiêkszy, a jest taki sam.

Jestem z³a, nie ciagnie mnie do farby ale jestem ju¿ po prostu zmêczona tym co mam na g³owie i po prostu marze o w³osach w jednym naturalnym kolorze, ¿eby mieæ po prostu ¶wiêty spokój. Dlatego ta dzisiejsza aktualizacja mnie dobi³a, bo jest 24. styczeñ a ostatnio robi³am 11. pa¼dziernika - tyle czasu a tu taki zonk
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-24, 20:43   #568
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez I ona Poka¿ wiadomo¶æ
Zrobi³am aktualizacje i jestem mega wkurzona, po prostu a¿ mnie trzêsie. Moje w³osy nie uros³y w ogóle od pa¼dziernika Ja nie wiem w ogóle jak to siê sta³o ale mam nerw!

Kolory przek³amane, bo ciemno mam w mieszkaniu o tej porze roku!
Mo¿e w tym czasie mia³a¶ wiêcej stresu, gorzej siê od¿ywia³a¶, chorowa³a¶, itp?
Mo¿e te¿ to byæ inna przyczyna.
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-24, 21:32   #569
Deadly_Lullaby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Mój oko³o sze¶cio-siedmiotygodniowy odrost .
Moje w³osy dawno nie ros³y a¿ tak szybko, oby tak dalej!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2015-01-24 22.29.11.jpg (112,0 KB, 20 za³adowañ)
Deadly_Lullaby jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-24, 21:47   #570
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomo¶ci: 9 232
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez I ona Poka¿ wiadomo¶æ
Zrobi³am aktualizacje i jestem mega wkurzona, po prostu a¿ mnie trzêsie. Moje w³osy nie uros³y w ogóle od pa¼dziernika Ja nie wiem w ogóle jak to siê sta³o ale mam nerw!

Kolory przek³amane, bo ciemno mam w mieszkaniu o tej porze roku!
Ale kolor masz super♥ mo¿e byæ sporo ró¿nych przyczyn, nie poddawaj siê.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 14:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.