Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33 - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-11, 12:06   #4021
CrayOn
Wife!
 
Avatar CrayOn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 875
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
i jeszcze żeby internet śmigał bez zarzutuów, droga była utwarzona a w zimie ktoś odśnieżał
Nie no tak serio to ja marzę o domu w górach, gdzie wychodze na taras z kawką i widzę góry Szum drzew, śpiew ptaków, niedaleko jakiś strumyk i w ogóle oh ah! Tylko że Tż sprowadza mnie na ziemię tekstem 'sklep 10km dalej, w zimie musisz odśnieżyć samochód + drogę do głównej, a drogi główne w nienajlepszm stanie, rury zamrożone z wodą, a do pracy to już w ogole daleko'
Wszystko pięknie dopóki sie nie mieszka na takim zaupiu
O to to to
I powiedz Tż , ze już nie ma u nas takich ostrych zim chociaż w górach mogą być

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
To chyba ja jedyna zrobiłam prawko i nie jeżdżę
Ja też tak mam wstyd mi strasznie, ale jakoś przełamać się nie mogę... Albo sobie wmawiam
__________________
Like the moon we borrow our light... I am nothing but the shadow in the night... So if you let me I will catch fire to let Your glory and mercy shine!



CrayOn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 12:07   #4022
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość


Ja myslę,że prawko zawsze warto mieć. Bardzo się to przydaje.
Tak wszyscy mówią:P Nie wiem tylko czy będę jeździć, samochód dopiero po ślubie pewnie kupimy (choć myślimy już teraz ale sami nie wiemy, nie chcemy przed ślubem wkopywać się w takie wydatki).

Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
idź! Ja wychodzę z założenia, że bez prawka jest jak bez ręki i w ogóle wszystko mi mówi, żeby być za robieniem prawa jazdy jesteś niezależna, jak nie daj Bóg coś sie stanie to możesz cokolwiek załatwić bez proszenia się o podwózke itd.

w na jednej rozmowie o prace nie pytali mnie czy mam prawko tylko od razu czy mam samochód
Właśnie boję się, że uznam tak samo jak piszesz - że bez prawka to jak bez ręki. A tego nie chce Nie mamy samochodu i spokojnie sobie ze wszystkim radzimy Wiadomo, że jak samochód jest to jest to pewne ułatwienie ale nie żeby konieczność
Poza tym wkurzają mnie strasznie inni kierowcy, nie ufam im w ogóle i jestem nerwowym pasażerem, który często wyzywa:P A co dopiero jakie kierowca

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Dziewczyny,lato latem, gorąc gorącem,ale nie na darmo jest prawie że stan klęski żywiołowej, zalecają nie wychodzić z domów, ludzie trafiają do szpitali, słabną. To nie jest normalna sytuacja i uważam,że jak najbardziej jak narzekać - to teraz. Przy zimnie schowa się w domu,a teraz? Nic nie zrobisz. Ja mam w domu 35 stopni, na dworze jest 40 w tym momencie, nie mogę oddychać codziennie słabnę kilka razy i powiedzcie mi jeszcze,że trzeba się cieszyc bo jest lato Oby te temperatury jak najszybciej przeszły,bo to jest duże zagorożenie dla każdego. Zwierzaki prawie że zdychają z gorąca, kota moczę kilka razy dziennie, lodówka przestaje mi pracować,bo nie wyrabia.
Normalnie,fajnie i ciepło jest jak mamy do 30 stopni a nie prawie 40.
Zgadzam się.
Obecnie to nie jest nasze polskie lato. Temperatury są o wiele za wysokie.
Z utrudnień jeszcze - są przerwy w dostawach prądu. Elektrownie nie wyrabiają, nie ma wody do chłodzenia. Wiele dużych sklepów i zakładów (IKEA) wyłącza zakłady czy dodatkowe usługi typu restauracja. Jest najwyższy stopień zagrożenia energetycznego czy jakoś tak.

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Super śniadanie na powietrzu też by się nam przydał taki komplet, ale zawsze milion innych wydatków jest



dobra nazwa
W sumie można powiedzieć, że kosztował grosze bo 250zł a powinien na lata nam starczyć Poza tym - stół ustawimy sobie na czas zimy w kuchni Mamy takie miejsce niezagospodarowane a to będzie jak znalazł

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
i jeszcze żeby internet śmigał bez zarzutuów, droga była utwarzona a w zimie ktoś odśnieżał
Nie no tak serio to ja marzę o domu w górach, gdzie wychodze na taras z kawką i widzę góry Szum drzew, śpiew ptaków, niedaleko jakiś strumyk i w ogóle oh ah! Tylko że Tż sprowadza mnie na ziemię tekstem 'sklep 10km dalej, w zimie musisz odśnieżyć samochód + drogę do głównej, a drogi główne w nienajlepszm stanie, rury zamrożone z wodą, a do pracy to już w ogole daleko'
Wszystko pięknie dopóki sie nie mieszka na takim zaupiu
Jest gdzieś na YouTube opowieść jak to pan kupił sobie domek w górach i zaczęła się zima To chyba Gajos opowiada. Polecam - czysta prawda
Taki domek to na wakacje ale nie na stałe. U mnie w domu rodzinnym na wsi to już bywało ciężko a to jednak wieś więc jeszcze jako tako dbają o wszystko. Ale nie zawsze było kolorowo. A co dopiero na zupełnym odludziu:P
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 12:12   #4023
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
dobra nazwa
Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
jak uroczo
Nasza gwara ogólnie jest urocza, bardzo dużo ś,ć i ź w niej występuje, a brak jest sz, cz i rz Nie mówi się np. cześć tylko "cieść"
Cytat:
Napisane przez Akkma Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile płacicie za zespół, fotografa i kamerzystę?
Za DJ 1700, za foto 4200, kamerzysty nie mamy
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 12:13   #4024
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;52375880]sophie fajny zestaw, w sam raz na sniadanko na dworze

my tez w tym roku dopiero dorobilismy sie mebli do ogrodu z prawdziwego zdarzenia, jestesmy bardzo zadowoleni i stale uzywamy


szykuje sie do pracy, poki co skladam zamowienie na hybrydy semilac[/QUOTE]
Jeszcze tylko jakieś poduchy się przydadzą bo na dłuższe posiadówy to średnio. Będziemy sobie mogli robić romantyczne kolacje przy świecach (antykomarowych ).


Po tym jak obejrzałam o co biega z tymi hybrydami to zaczęłam się zastanawiać nad zestawem. Ale nie wiem czy bym malowała paznokcie. To ostatnia rzecz, którą lubię się zajmować Ścinam na krótko, wycinam skórki i dziękuję:P

Cytat:
Napisane przez Akkma Pokaż wiadomość
Dniami i nocami przekopuję internet poszukując zespołu, fotografa i kamerzysty. Męczy mnie to. Mam 974086423893465 namiarów, piszę ze wszystkimi maile i zaczynam się gubić. Milion pińcet opcji i cen. Z terminami nie jest źle, większość nasz (21.05.16) ma wolny. Kogo tutaj wybrać z miliona?
Ceny wahają się okrutnie.

Dziewczyny ile płacicie za zespół, fotografa i kamerzystę?


Sądziłam, że to będzie taaaaaaaaaaakie przyjemne! Mam nadzieję, że jak zarezerwujemy 4 najważniejsze kwestie to reszta pójdzie już z górki. Chwała, że salę mamy wybraną.
Zrobiłabym na Waszym miejscu tabelkę i rozpisała kto co ma, za ile itd. Poza tym - patrzcie po materiałach - jak Was coś mocno urzekło to się decydujcie No i spójrzcie w budżet - ile możecie zapłacić za każdą usługę, ile wpisaliście. I tego się trzymajcie.


My ustaliliśmy, że za foto możemy zapłacić 3tys, za DJ to samo a kamerzysty u nas nie będzie. Ale w poszukiwaniach ceny nam się trochę zmieniły tyle, że nie przekroczyliśmy ogólnego budżetu na obu tych usługach.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 12:13   #4025
ann2016
Zakorzenienie
 
Avatar ann2016
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 430
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez Akkma Pokaż wiadomość
Dniami i nocami przekopuję internet poszukując zespołu, fotografa i kamerzysty. Męczy mnie to. Mam 974086423893465 namiarów, piszę ze wszystkimi maile i zaczynam się gubić. Milion pińcet opcji i cen. Z terminami nie jest źle, większość nasz (21.05.16) ma wolny. Kogo tutaj wybrać z miliona?
Ceny wahają się okrutnie.

Dziewczyny ile płacicie za zespół, fotografa i kamerzystę?
mi z zespołem który chciałam na samym początku nie wyszło bo mieli juz zajęty termin ale w miarę szybko znalazłam ten co mam i myślę, że jest jeszcze lepszy w sumie to Tż go znalazł
no więc tak za zespół (6os.) 4900 zł, fotograf 5800 zł, kamerzysta 7000 zł
ann2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 12:13   #4026
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Ja miałam 4letnia przerwę w jeżdżeniu samochodem strasznie sie bałam powiem wam jeszcze na lewa stronę tutaj i te wąskie drogi ale wykupiłam zanim wsiadłam za kierownice swojego samochodu dodatkowo 2h jazdy i potem juz było spoko
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 12:14   #4027
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość

Właśnie boję się, że uznam tak samo jak piszesz - że bez prawka to jak bez ręki. A tego nie chce Nie mamy samochodu i spokojnie sobie ze wszystkim radzimy Wiadomo, że jak samochód jest to jest to pewne ułatwienie ale nie żeby konieczność
Poza tym wkurzają mnie strasznie inni kierowcy, nie ufam im w ogóle i jestem nerwowym pasażerem, który często wyzywa:P A co dopiero jakie kierowca
tylko uzależnienie od auta a konieczność to co innego więc spokojnie np. teraz w te upały jade do najbliższej biedronki 6 km, biore dwie zgrzewki wody i inne rzeczy - nie wyobrażam sobie siebie z tym wszystkim w zapchanym gorącym autobusie a później jeszcze kawałek z przystanku do domu to dla mnie 'jak bez ręki'

EDIT: co do wyzywania - przejełam taktyke zdrabniania zamiast matoł - matołek wyzywam delikatnie

Edytowane przez izk_a
Czas edycji: 2015-08-11 o 12:16
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-11, 12:14   #4028
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Hej dziewczyny trochę się nie odzywałam ale dopadł mnie kryzys, do tego na szanownych teściach mam w planach dokonać mordu i w ogóle pogoda mnie zabija..
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 12:16   #4029
sunny0
PeeMa
 
Avatar sunny0
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 163
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Jeszcze co do tych upałów, nie chciałam moim stwierdzeniem nikogo obrazić i absolutnie nie miałam na myśli osób, które podczas takiej pogody słabną itp. Chodziło mi o takie, które zaprzeczają samym sobie i narzekają niezależnie od sytuacji, na pewno takie znacie

Sophie zazdroszczę śniadań na świeżym powietrzu, niestety nie mam balkonu i zawsze nad tym ubolewam

Magda dlatego właśnie nie chcę mieszkać w domu, całe życie spędzam w bloku i dobrze mi z tym, nie wyobrażam sobie odśnieżania
sunny0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 12:17   #4030
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Tak wszyscy mówią:P Nie wiem tylko czy będę jeździć, samochód dopiero po ślubie pewnie kupimy (choć myślimy już teraz ale sami nie wiemy, nie chcemy przed ślubem wkopywać się w takie wydatki).


Właśnie boję się, że uznam tak samo jak piszesz - że bez prawka to jak bez ręki. A tego nie chce Nie mamy samochodu i spokojnie sobie ze wszystkim radzimy Wiadomo, że jak samochód jest to jest to pewne ułatwienie ale nie żeby konieczność
Poza tym wkurzają mnie strasznie inni kierowcy, nie ufam im w ogóle i jestem nerwowym pasażerem, który często wyzywa:P A co dopiero jakie kierowca


Zgadzam się.
Obecnie to nie jest nasze polskie lato. Temperatury są o wiele za wysokie.
Z utrudnień jeszcze - są przerwy w dostawach prądu. Elektrownie nie wyrabiają, nie ma wody do chłodzenia. Wiele dużych sklepów i zakładów (IKEA) wyłącza zakłady czy dodatkowe usługi typu restauracja. Jest najwyższy stopień zagrożenia energetycznego czy jakoś tak.


W sumie można powiedzieć, że kosztował grosze bo 250zł a powinien na lata nam starczyć Poza tym - stół ustawimy sobie na czas zimy w kuchni Mamy takie miejsce niezagospodarowane a to będzie jak znalazł


Jest gdzieś na YouTube opowieść jak to pan kupił sobie domek w górach i zaczęła się zima To chyba Gajos opowiada. Polecam - czysta prawda
Taki domek to na wakacje ale nie na stałe. U mnie w domu rodzinnym na wsi to już bywało ciężko a to jednak wieś więc jeszcze jako tako dbają o wszystko. Ale nie zawsze było kolorowo. A co dopiero na zupełnym odludziu:P
Domek w Karkonoszach? Brzuch mnie bolał przez godzinę jak to usłyszałam
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 12:21   #4031
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
tylko uzależnienie od auta a konieczność to co innego więc spokojnie np. teraz w te upały jade do najbliższej biedronki 6 km, biore dwie zgrzewki wody i inne rzeczy - nie wyobrażam sobie siebie z tym wszystkim w zapchanym gorącym autobusie a później jeszcze kawałek z przystanku do domu to dla mnie 'jak bez ręki'

EDIT: co do wyzywania - przejełam taktyke zdrabniania zamiast matoł - matołek wyzywam delikatnie
W autobusach i tramwajach jest taka klima, że kosta niczym zimą No ale tu to tak zawsze:P
Właśnie na razie nie wydaje mi się, że mamy jakieś konieczności aby samochód i prawko się przydało. To by było tylko dla wygodny żeby gdzieś pojechać, podskoczyć itd. Choć pewnie mając samochód uznałabym, że są same konieczności i tylko samochód wchodzi w grę Wiem jak to jest:P Jak M. pozbył się samochodu to początkowo nic w stanie nie byliśmy zrobić no bo jak to bez samochodu
Musielibyśmy pogadać czy faktycznie jak zrobię prawko to będę mogła jeździć bo kupimy auto jakieś. Jak mam zrobić a potem wsiąść nie wiadomo kiedy to poczekam.

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny trochę się nie odzywałam ale dopadł mnie kryzys, do tego na szanownych teściach mam w planach dokonać mordu i w ogóle pogoda mnie zabija..
A co oni wyczyniają znowu? U mnie ucichło więc jestem głodna wrażeń z innych pól bitwy
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-11, 12:22   #4032
Katiaskaa
Zadomowienie
 
Avatar Katiaskaa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 277
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
To chyba ja jedyna zrobiłam prawko i nie jeżdżę
Ja też nie pisałam wczęsniej, ale jak się nie ma auta to ciężko
__________________
Moja miłość - Antek 16.09.2012
Katiaskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 12:27   #4033
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość
Jeszcze co do tych upałów, nie chciałam moim stwierdzeniem nikogo obrazić i absolutnie nie miałam na myśli osób, które podczas takiej pogody słabną itp. Chodziło mi o takie, które zaprzeczają samym sobie i narzekają niezależnie od sytuacji, na pewno takie znacie

Sophie zazdroszczę śniadań na świeżym powietrzu, niestety nie mam balkonu i zawsze nad tym ubolewam

Magda dlatego właśnie nie chcę mieszkać w domu, całe życie spędzam w bloku i dobrze mi z tym, nie wyobrażam sobie odśnieżania
Ja jestem taka osobą wiecznie narzekającą ale zimą nienarzekam Tylko przez resztę pór roku Choć ogólnie staram się mniej narzekać i marudzić - aczkolwiek podobno nadal jestem w tym mistrzem


M. wczoraj zapowiedział, że nasze mieszkanie musi mieć balkon, inaczej nie ma bata To naprawdę fajna sprawa Choć niestety na naszym wieje niemiłosiernie ale w taką pogodę jest ok.

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Domek w Karkonoszach? Brzuch mnie bolał przez godzinę jak to usłyszałam
Tak Też mnie to rozwaliło

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Katiaskaa Pokaż wiadomość
Ja też nie pisałam wczęsniej, ale jak się nie ma auta to ciężko
Właśnie to mnie trochę martwi. Boję się, że jak nie będę jeździła od razu po zdaniu to potem nie będę chciała jeździć. Wątpię, że zdecydujemy się teraz na auto skoro nie mam stałej pracy a wesele za pasem.
Ale właśnie - wiele ofert w moim zawodzie jest właśnie z prawkiem. Podobno się przydaje. Tylko, że ja też nie jestem pewna, że chce w tym pracować. Nudzi mnie to Świetnie płacą ale nie chce się w tym męczyć.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 12:31   #4034
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Na jakich zasadach lecicie? To marzenie mojego TŻ
Tez mój chce bardzo. Aż zaczęłam szukać lotów to Rzym 200 -220, Bolonia 150, Mediolan 140 w dwie strony. Tylko jak zwykle ja mam niepewna prace...







Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
U nas to się nazywa gałuśki fusate My mamy je do II kolacji



o hahaha jaka nazwa :-D


Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny trochę się nie odzywałam ale dopadł mnie kryzys, do tego na szanownych teściach mam w planach dokonać mordu i w ogóle pogoda mnie zabija..
Co się stało?
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 12:32   #4035
kognisia
PeEma
 
Avatar kognisia
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 025
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Ja jestem taka osobą wiecznie narzekającą ale zimą nienarzekam Tylko przez resztę pór roku Choć ogólnie staram się mniej narzekać i marudzić - aczkolwiek podobno nadal jestem w tym mistrzem


M. wczoraj zapowiedział, że nasze mieszkanie musi mieć balkon, inaczej nie ma bata To naprawdę fajna sprawa Choć niestety na naszym wieje niemiłosiernie ale w taką pogodę jest ok.


Tak Też mnie to rozwaliło

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------


Właśnie to mnie trochę martwi. Boję się, że jak nie będę jeździła od razu po zdaniu to potem nie będę chciała jeździć. Wątpię, że zdecydujemy się teraz na auto skoro nie mam stałej pracy a wesele za pasem.
Ale właśnie - wiele ofert w moim zawodzie jest właśnie z prawkiem. Podobno się przydaje. Tylko, że ja też nie jestem pewna, że chce w tym pracować. Nudzi mnie to Świetnie płacą ale nie chce się w tym męczyć.
Ja nienawidzę lata i wiosny i narzekam bardzo, duszę się, prawie mdleję i ogólnie tragedia. Natomiast w zimie nie narzekam nic a nic, ubieram się ciepło i jest super kocham zimę! Właśnie ostatnio się zastanawiałam 'dlaczego do cholery biorę ślub w lecie!?', jak będą takie upały jak teraz, to wszystko odwołam :p

Co do prawka, ja mam i nie jeżdżę, bo tego nienawidzę! Dostałam pół roku temu od Rodziców samochód i właśnie to sprzedaję, bo nie ma sensu, żeby stał :p

Ponarzekam chwilkę - nienawidzę upałów, wczoraj rano prawie zemdlałam! Poza tym boli mnie noga od kręgosłupa i wydałam dziś kasę na wizytę u fizjo, która nic nie pomogła! Mam dość!

Dont przepiękna! Też mi się kiedyś bardzo podobała, mam ją nawet w swoich inspiracjach, ale później zmienił mi się styl
__________________
28.08.2008r.
kognisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 12:35   #4036
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Ekhm.... Kupiłam wczoraj suknię
Super, gratulacje też kiedyś taką chciałam

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
A co do prawka - ja mam, ale od czasu egzaminu nie wsiadłam już za kierownicę ani na chwilę
Ja też mam prawko, przejechałam poza kursem pewnie z 10km i w sumię żałuję. Na początku byłam w internacie, a jak wracałam do domu to tata nie oddawał mi swojego skarbeńka potem jak nadal mieszkałam na studiach w Warszawie to też nie było sensu, teraz mieszkam poza W-wą i też dojazd pociągami jest milion razy wygodniejszy. Za żadne skarby świata teraz nie wsiądę z kierownicę, bo się boję po 2 nie mamy samochodu, ale po co on jakby był używany raz na miesiąc.

Cytat:
Napisane przez Akkma Pokaż wiadomość
Dniami i nocami przekopuję internet poszukując zespołu, fotografa i kamerzysty. Męczy mnie to. Mam 974086423893465 namiarów, piszę ze wszystkimi maile i zaczynam się gubić. Milion pińcet opcji i cen. Z terminami nie jest źle, większość nasz (21.05.16) ma wolny. Kogo tutaj wybrać z miliona?
Ceny wahają się okrutnie.

Dziewczyny ile płacicie za zespół, fotografa i kamerzystę?


Sądziłam, że to będzie taaaaaaaaaaakie przyjemne! Mam nadzieję, że jak zarezerwujemy 4 najważniejsze kwestie to reszta pójdzie już z górki. Chwała, że salę mamy wybraną.
Zespół - 4800
Fotograf - 3000
Kamery nie mamy.

Patrz na zdjęcia, wybierz najładniejsze i sprawdź ofertę - jak spełnia twoje oczekiwania to bierz. Jeżeli nie to sprawdź ofertę 2 ładniejszych zdjęć... i tak do skutku.

Edytowane przez 3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Czas edycji: 2015-08-11 o 12:36
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 12:35   #4037
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez Katiaskaa Pokaż wiadomość
Ja też nie pisałam wczęsniej, ale jak się nie ma auta to ciężko
No ja mam ale Tż mnie wszędzie wozi
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 12:37   #4038
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez CrayOn Pokaż wiadomość
O to to to
I powiedz Tż , ze już nie ma u nas takich ostrych zim chociaż w górach mogą być
no właśnie wydaje mi się że w górach to mimo wszystko śnieg leży dłużej, drogi zamarzają łatwiej i w ogóle

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość

Właśnie boję się, że uznam tak samo jak piszesz - że bez prawka to jak bez ręki. A tego nie chce Nie mamy samochodu i spokojnie sobie ze wszystkim radzimy Wiadomo, że jak samochód jest to jest to pewne ułatwienie ale nie żeby konieczność
Poza tym wkurzają mnie strasznie inni kierowcy, nie ufam im w ogóle i jestem nerwowym pasażerem, który często wyzywa:P A co dopiero jakie kierowca

Jest gdzieś na YouTube opowieść jak to pan kupił sobie domek w górach i zaczęła się zima To chyba Gajos opowiada. Polecam - czysta prawda
Taki domek to na wakacje ale nie na stałe. U mnie w domu rodzinnym na wsi to już bywało ciężko a to jednak wieś więc jeszcze jako tako dbają o wszystko. Ale nie zawsze było kolorowo. A co dopiero na zupełnym odludziu:P
Ja jestem nerwowym pasażerem bo Tż zawsze coś robi nie tak Ale i za kierownicą jestem nerwowa bo jeżdżą tacy debile że to szok! Ale ja jestem ogólnie nerwowa nawet na chodniku więc Na ulicy nie wolno ufać nikomu, nawet własnemu samochodowi co nauczyłam się już parę razy ..
W UK nie mieliśmy samochodu i zakupy żeśmy pakowali do walizki i targaliśmy do domu To było najgorsze dlatego samochód na zakupy to złoto. Do pracy to jeszcze rowerem można śmignąć i w ogóle ale w niektórych sytuacjach sie nie da.

Ja też na wsi całe życie i niby przy a9 mieszkamy to powinno być na luzie Zimy niby są łagodniejsze, ale zdarzają się tygodnie że zasypie jak głupie! I nic nie kursuje hahah A co dopiero tam gdzie nawet ptaki nie latają

Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość
Magda dlatego właśnie nie chcę mieszkać w domu, całe życie spędzam w bloku i dobrze mi z tym, nie wyobrażam sobie odśnieżania
A ja za to w domu mieszałam tyle lat, teraz w bloku. W zimie może i fajne ale w lecie Wszystko ma swoje plusy i minusy Stwierdziłam że kupimy kamienicę na zimę w mieście a 20km dalej na zaupiu domek na lato Może za 100 lat jak nam dzieci kupią

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Domek w Karkonoszach? Brzuch mnie bolał przez godzinę jak to usłyszałam
Ja w Bieszczadach chcę
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 12:37   #4039
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Akkma, Zespół 5k, Foto 2,4k, Video 800zl/h
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-11, 12:37   #4040
sunny0
PeeMa
 
Avatar sunny0
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 163
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Domek w Karkonoszach jest super

Ja za kierownicą zmieniam się w kogoś innego, kiedyś strasznie wyzywałam i nie używałam zdrobnień Ale w pewnym momencie stwierdziłam, że nie warto psuć sobie nerwów i zdrowia, więc teraz jak ktoś robi głupotę to się uśmiecham i tyle.

Ta zasada przydaje się też w życiu codziennym, to taka moja obserwacja. Jak ktoś wjeżdża w ciebie wózkiem w sklepie to można się denerwować albo powiedzieć coś głupiego, a wtedy ta osoba automatycznie nastawia się przeciwko. Ja w takich sytuacjach po prostu się uśmiecham i reakcje ludzi są szokujące, przepraszają, czują się winni, do głowy im nie przychodzi, żeby krzyczeć czy się czepiać, zawsze wydaje mi się to zabawne
sunny0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 12:41   #4041
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez kognisia Pokaż wiadomość
Ja nienawidzę lata i wiosny i narzekam bardzo, duszę się, prawie mdleję i ogólnie tragedia. Natomiast w zimie nie narzekam nic a nic, ubieram się ciepło i jest super kocham zimę! Właśnie ostatnio się zastanawiałam 'dlaczego do cholery biorę ślub w lecie!?', jak będą takie upały jak teraz, to wszystko odwołam :p

Co do prawka, ja mam i nie jeżdżę, bo tego nienawidzę! Dostałam pół roku temu od Rodziców samochód i właśnie to sprzedaję, bo nie ma sensu, żeby stał :p

Ponarzekam chwilkę - nienawidzę upałów, wczoraj rano prawie zemdlałam! Poza tym boli mnie noga od kręgosłupa i wydałam dziś kasę na wizytę u fizjo, która nic nie pomogła! Mam dość!

Dont przepiękna! Też mi się kiedyś bardzo podobała, mam ją nawet w swoich inspiracjach, ale później zmienił mi się styl
Ja latem biorę ślub głównie dlatego, że będę mogła mieć (prawdopodobnie) mniej warstw niż zimą. No i ślub w plenerze będzie raczej lepiej zrobić bo zimą to jakoś tego nie widzę. Poza tym nasza zima jest mniej niepewna niż lato. Zima taka prawdziwa trwa ze 2-3 tygodnie. Poza tym jest plucha i pada. Nie chciałabym być upaciana błotem.


Czasem dobrze jest ponarzekać, wyrzucić coś z siebie i potem człowiek myśli "w sumie to nie jest tak źle, już mi przeszło". Ja dlatego wiecznie narzekam Aczkolwiek M. tego nie słucha
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 12:41   #4042
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
W autobusach i tramwajach jest taka klima, że kosta niczym zimą No ale tu to tak zawsze:P
Właśnie na razie nie wydaje mi się, że mamy jakieś konieczności aby samochód i prawko się przydało. To by było tylko dla wygodny żeby gdzieś pojechać, podskoczyć itd. Choć pewnie mając samochód uznałabym, że są same konieczności i tylko samochód wchodzi w grę Wiem jak to jest:P Jak M. pozbył się samochodu to początkowo nic w stanie nie byliśmy zrobić no bo jak to bez samochodu
Musielibyśmy pogadać czy faktycznie jak zrobię prawko to będę mogła jeździć bo kupimy auto jakieś. Jak mam zrobić a potem wsiąść nie wiadomo kiedy to poczekam.


A co oni wyczyniają znowu? U mnie ucichło więc jestem głodna wrażeń z innych pól bitwy
Niby nic prócz przynajmniej 5 telefonów dziennie kiedy będzie kasa bo oni czekają I tak od tygodnia do tego dogadywanie kiedy ja w końcu znajdę pracę i ile jeszcze M. będzie mnie utrzymywał. Bo się chyba do lenistwa przyzwyczaiłam. Wstałam powiedziałam, że chyba siebie za dużo pozwolili że ona siedziała w domu przez 20lat i nagle ja boli że teraz ja siedzę i że Szanowna teściowa powinna zmienić zawód na windykacje długow, bo niema sobie równych w Tym. I wyszłam. Długo mnie nie zobacza A niech tylko przyjadą.

Edytowane przez xXBlankaXx
Czas edycji: 2015-08-11 o 12:42
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 12:42   #4043
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
To chyba ja jedyna zrobiłam prawko i nie jeżdżę
ja jeżdże od świeta
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 12:43   #4044
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Niby nic prócz przynajmniej 5 telefonów dziennie kiedy będzie kasa bo oni czekają I tak od tygodnia do tego dogadywanie kiedy ja w końcu znajdę pracę i ile jeszcze M. będzie mnie utrzymywał. Bo się chyba do lenistwa przyzwyczaiłam. Wstałam powiedziałam, że chyba siebie za dużo pozwolili że ona siedziała w domu przez 20lat i nagle ja boli że teraz ja siedzę i że Szanowna teściowa powinna zmienić zawód na windykacje długow, bo niema sobie równych w Tym. I wyszłam. Długo mnie nie zobacza A niech tylko przyjadą.
U ostro powiedziałaś ;-)
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 12:44   #4045
sunny0
PeeMa
 
Avatar sunny0
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 163
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Ja w genach mam niestety narzekanie i denerwowanie się o wszystko, ale gdybym sobie na to pozwoliła to już dawno bym się wykończyła Dlatego pracuję nad sobą i jest ok, lepiej mi się żyje
sunny0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 12:44   #4046
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Co do cen - fotograf 1920 zł za 1000 zdjęć na płycie, sesja w plenerze + przygotowania i całe wesele i jeszcze dwa zwykłe albumy. Dj - 2000 zł. (zeszli nam z ceny bo znajomi normalnie 3200) Kamerzysty nie mamy
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 12:47   #4047
kognisia
PeEma
 
Avatar kognisia
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 025
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Ja latem biorę ślub głównie dlatego, że będę mogła mieć (prawdopodobnie) mniej warstw niż zimą. No i ślub w plenerze będzie raczej lepiej zrobić bo zimą to jakoś tego nie widzę. Poza tym nasza zima jest mniej niepewna niż lato. Zima taka prawdziwa trwa ze 2-3 tygodnie. Poza tym jest plucha i pada. Nie chciałabym być upaciana błotem.


Czasem dobrze jest ponarzekać, wyrzucić coś z siebie i potem człowiek myśli "w sumie to nie jest tak źle, już mi przeszło". Ja dlatego wiecznie narzekam Aczkolwiek M. tego nie słucha
No, no to jedynie mnie przekonywało zawsze. Ślub w zimie, kiedy jest śnieg, tak pięknie i nastrojowo, to marzenie! No ale tak ja mówisz, przez większość czas jest ciapa i jest nieładnie! Pociesza mnie to, że mam na sali klimatyzację i ostatni weekend sierpnia rzadko jest upalny :p

Ja ostatnio tylko leżę i płaczę z bólu, a Tz mi wszystko donosi do łóżka jest kochany, bo najczęściej jak narzekam, to mnie ignoruje :p

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Co do cen - fotograf 1920 zł za 1000 zdjęć na płycie, sesja w plenerze + przygotowania i całe wesele i jeszcze dwa zwykłe albumy. Dj - 2000 zł. (zeszli nam z ceny bo znajomi normalnie 3200) Kamerzysty nie mamy
Ja foto mam 2160 zł, a DJ 1500 zł kamery nie mamy :p
__________________
28.08.2008r.
kognisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 12:47   #4048
sunny0
PeeMa
 
Avatar sunny0
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 163
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Blanka i bardzo dobrze Jak teraz sobie pozwolisz i pokażesz, że Cię ranią/denerwują ich słowa to później będzie jeszcze gorzej

A jeśli chodzi o ceny to nie ma co porównywać, bo są różne w różnych regionach. Najlepiej właśnie określić budżet i dopasować do niego oferty, wybrać najlepszą w danej cenie
sunny0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 12:50   #4049
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość
Domek w Karkonoszach jest super

Ja za kierownicą zmieniam się w kogoś innego, kiedyś strasznie wyzywałam i nie używałam zdrobnień Ale w pewnym momencie stwierdziłam, że nie warto psuć sobie nerwów i zdrowia, więc teraz jak ktoś robi głupotę to się uśmiecham i tyle.

Ta zasada przydaje się też w życiu codziennym, to taka moja obserwacja. Jak ktoś wjeżdża w ciebie wózkiem w sklepie to można się denerwować albo powiedzieć coś głupiego, a wtedy ta osoba automatycznie nastawia się przeciwko. Ja w takich sytuacjach po prostu się uśmiecham i reakcje ludzi są szokujące, przepraszają, czują się winni, do głowy im nie przychodzi, żeby krzyczeć czy się czepiać, zawsze wydaje mi się to zabawne
Ja nie należę w ogóle do nerwowych osób. Znaczy nie żeby było można po mnie jechać a ja przytaknę ale raczej staram się zawsze trzymać nerwy na wodzy. Chyba dlatego nie mamy w domu awantur:P Jak jest coś nie tak to się głos uniesie ale tylko przez chwile. Nie wyzywamy się też ani nic. W społeczeństwie ogólnie nie lubię funkcjonować, denerwuje mnie obecność ludzi od tak, po prostu. No ale nie żebym to jakoś pokazywała. Przyjęłam zasadę, że jak nerwy nie pomogą to znaczy, że są zbędne.

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Niby nic prócz przynajmniej 5 telefonów dziennie kiedy będzie kasa bo oni czekają I tak od tygodnia do tego dogadywanie kiedy ja w końcu znajdę pracę i ile jeszcze M. będzie mnie utrzymywał. Bo się chyba do lenistwa przyzwyczaiłam. Wstałam powiedziałam, że chyba siebie za dużo pozwolili że ona siedziała w domu przez 20lat i nagle ja boli że teraz ja siedzę i że Szanowna teściowa powinna zmienić zawód na windykacje długow, bo niema sobie równych w Tym. I wyszłam. Długo mnie nie zobacza A niech tylko przyjadą.
I dobrze, trzeba powiedzieć wreszcie do słuchu.
Jak TŻ odda tą kasę to zamierza ich jeszcze "widywać"? Ja bym się do nich już nigdy nie odezwała po takiej akcji. Nawet na ślubie bym ich widzieć nie chciała. To strasznie przykra sprawa ale uważam, że są pewne granice.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 12:52   #4050
ann2016
Zakorzenienie
 
Avatar ann2016
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 430
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Niby nic prócz przynajmniej 5 telefonów dziennie kiedy będzie kasa bo oni czekają I tak od tygodnia do tego dogadywanie kiedy ja w końcu znajdę pracę i ile jeszcze M. będzie mnie utrzymywał. Bo się chyba do lenistwa przyzwyczaiłam. Wstałam powiedziałam, że chyba siebie za dużo pozwolili że ona siedziała w domu przez 20lat i nagle ja boli że teraz ja siedzę i że Szanowna teściowa powinna zmienić zawód na windykacje długow, bo niema sobie równych w Tym. I wyszłam. Długo mnie nie zobacza A niech tylko przyjadą.
strasznie niefajną macie tą sytuację :/ ale dobrze jej powiedziałaś
ann2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-16 16:40:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.