Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-27, 14:04   #3631
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

eiko, śliczne zdjęcia, mogłabyś je wrzucić do mineralnego albumu dla potomności? Link jest w moim podpisie
myślę, ze jak przyjdzie flat i LHK odczujesz niewiarygodną różnicę w używaniu minerałów.
super wyszedł Ci prasowaniec, jaką formułę obrabiałaś? Krycie jest podobne czy się zmieniło?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 14:22   #3632
okki3
Raczkowanie
 
Avatar okki3
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 35
Dziś dostałam moje minerałki z 18 kwietnia.
To moje drugie zamówienie, od jutra testuję.
Poniżej zdjęcia.

I potrzebuję Waszej pomocy!
Nie wiem który pędzel jest który, Everyday Eye Shadow Brush a który to ten do korektora Oval Concealer Brush. Jeden jest krótszy i sztywniejszy.
Pomóżcie, poniżej zdjęcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg edm 001.jpg (41,6 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg edm 002.jpg (31,8 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg edm 003.jpg (35,8 KB, 53 załadowań)

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-04-27 o 19:03 Powód: post pod postem
okki3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 14:30   #3633
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez okki3 Pokaż wiadomość
I potrzebuję Waszej pomocy!
Nie wiem który pędzel jest który, Everyday Eye Shadow Brush a który to ten do korektora Oval Concealer Brush. Jeden jest krótszy i sztywniejszy.
Pomóżcie, poniżej zdjęcie.
od lewej everyay eyeshadow brush potem concealer brush.
do korektora jest dłuższy, co nie znaczy że masz je używać zgodnie z nazwami.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 14:31   #3634
okki3
Raczkowanie
 
Avatar okki3
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 35
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dzięki
okki3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 14:33   #3635
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Eiko witaj
Bardzo fajne posty wysmarowalas, mam nadzieje, ze bedziesz sie od teraz udzielac regularnie na forum Dzieki za swietne zdjecia, moja kolezanka wlasnie pare dni temu zastrzelila mnie newsem, ze chce sprobowac mineralow i dumam nad kolorami dla niej, twoje swatche bardzo sie nam przydadza

Nie zalapalam sie na gratisowe cienie wielkanocne ale widze, ze te nowe w ofercie sa nawet ladniejsze, tym razem musze je kliknac
Nie mam sily walczyc z zakupami cieni na EDM, bo skoro one sie nie przeterminuja, to...
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 14:48   #3636
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Eiko witaj
Bardzo fajne posty wysmarowalas, mam nadzieje, ze bedziesz sie od teraz udzielac regularnie na forum Dzieki za swietne zdjecia, moja kolezanka wlasnie pare dni temu zastrzelila mnie newsem, ze chce sprobowac mineralow i dumam nad kolorami dla niej, twoje swatche bardzo sie nam przydadza

Nie zalapalam sie na gratisowe cienie wielkanocne ale widze, ze te nowe w ofercie sa nawet ladniejsze, tym razem musze je kliknac
Nie mam sily walczyc z zakupami cieni na EDM, bo skoro one sie nie przeterminuja, to...
..to trzeba zadbać o wnuki, przecież te kolory mogą być wycofane i co bidulki poczną?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 14:57   #3637
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Prawda to

Edit.
O rany, zakorzenilam sie Kiedy, gdzie?! Najpewniej tu

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-04-27 o 14:58
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 15:15   #3638
okki3
Raczkowanie
 
Avatar okki3
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 35
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Jak wklejacie dziewczyny napisy do zdjęć?
Chciałam zrobić zdjęcie z próbkami i ewentualnie podpisami
okki3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 15:15   #3639
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;12042873]Masz może Fawn w formule o-glo? [/quote]

Przepraszam, że tak późno, ale strasznie pędzicie

Nie wzięłam niestety o-glo, nie wiem dlaczego, za to wzięłam zapas na milion lat intensiva i jednego małego matta. Nawet fajny jest
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 15:18   #3640
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

eiko, bardzo fachowe zestawienie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nie zalapalam sie na gratisowe cienie wielkanocne ale widze, ze te nowe w ofercie sa nawet ladniejsze, tym razem musze je kliknac
Nie mam sily walczyc z zakupami cieni na EDM, bo skoro one sie nie przeterminuja, to...
no właśnie , to można mieć kolekcję

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez okki3 Pokaż wiadomość
Jak wklejacie dziewczyny napisy do zdjęć?
Chciałam zrobić zdjęcie z próbkami i ewentualnie podpisami
ja w Picasa - komponent Google
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 16:16   #3641
eiko
Raczkowanie
 
Avatar eiko
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez okki3 Pokaż wiadomość
Jak wklejacie dziewczyny napisy do zdjęć?
Chciałam zrobić zdjęcie z próbkami i ewentualnie podpisami
Mozesz to zrobic w Gimpie ewentualnie mozesz pokombinowac z paintem tylko pamietaj zeby zrobic kopie zdjecia

Dziekuje rowniez za mile przyjecie
co do zdjec to wiecej wkleilam do mineralnego albumu na Photobucket.. zrobilam zdjecia mineralom w roznych wariantach oswietleniowych, zeby mozna bylo zobaczyc jak zmieniaja sie kolory

co do prasowania to uzylam jedwabiu firmy Marion Kosmetyki.. za buteleczke 15ml dalam 5zl z groszami podaje sklad zabyscie nie musialy szukac: INCI: cyclopentasiloxane(and)di methiconol, cyclomethicone, phenyl trimethicone, ethyl ester of hydrolyzed silk, ethoxydiglycol, parfum, panthenol. Jaby wam jakas nazwa w skladzie nie pasowala, to najprawdopodobniej zrobilam blad przy przepisywaniu bardzo ladnie pachnie i sprasowany podklad, kiedy przylozy sie blisko do niego nos ma ten zapach.. tylko troche delikatniejszy dla porownania dopisuje sklad Pressing Medium z Coastal Scents: Dimethicone, Cyclomethicone, Polysorbate 20, Isoproply Myristate, Alcohol.
Niestety, tak jak juz pisalam, podklad zrobil sie dosyc twardy. Chociaz spogladajac teraz na sklad Pressing Medium mysle ze moglabym, podczas prasowania, dodawac jedwab i krople alkoholu. Z samym alkoholem pracowania nie wyprobowalam, poniewaz wydaje mi sie, ze wtedy podklad bedzie taki..pudrowy.. a tego chce uniknac, zeby mi sie proszek nie robil, kiedy bede nabierala go na pedzel... no ale srodkow do prasowania zostalo mi jeszcze do wyprobowania sporo podobno mozna uzywac jeszcze kombinacji: jojoba+alkohol, oraz gliceryna+alkohol.. mam wielka ochote wyprobowac jojobe w tej roli ale bede musiala poszukac chyba jej w aptece bo nie chce placic 11zl za przesylke z mazidel
a prasowalam formule INTENSIVE.. podklad z rodziny Golden - Light.. ta formula bardzo ladnie mi sie sprasowala innych jeszcze nie probowalam prasowac, ale obiecuje ze jak bede miala czas to i je sprasuje no i zostaly jeszcze korektory i roze aha.. kolor ten wybralam do prasowania, bo zupelnie mi nie pasowal - wydaje mi sie ze wygladam w nim jak chinka a wzielam probke po wplywem makijazy cathy, bo na niej tak pieknie wygladal tak swietliscie i w ogole cud miod i orzeszki
krycie takiego sprasowanego podkladu wydaje mi sie bardzo fajne dolaczylam zdjecia jak to wyglada jednak mam wrazenie, ze gdyby nie byl tak twadry bylo by lepsze... aktualnie wiekszosc podkladu zostaje na gabeczce moze trosze, ale na prawde troszke, mniej kiedy jest wilgotna.. ale moze swietnie sprawdzac sie jako korektor oraz w miedzyczasie znalazlam sposob na to, zeby nie podkreslal skorek! po prostu zamias do wcierac i mazac sie ta gabka to przyciskam ja miejsce przy miejscu.. nie wiem czy dla was czasem nie jest to jakas oczywista sprawa, ale dla mnie to byla eureka! xD
cos tam jescze chcialam napisac, ale zapomnialam co zreszta to i tak tragednia moj trzeci post tutaj a jeden dluzszy od drugiego
aha..
1 - zdjecie pokazujace podklad Golde Light w roznych wariantach w cieniu
2 - i swietle slonecznym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10 prasowany - cien.jpg (166,7 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10 prasowany slonce.jpg (104,7 KB, 49 załadowań)
eiko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 16:48   #3642
leweloff
Raczkowanie
 
Avatar leweloff
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 113
GG do leweloff
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

bu. teraz nie wiem juz czy brac flat topa czy long kabuki. wszystko mieszacie :P
a mozna wziac np dwa zestawy probek na jedno zamowienie? jakos tak mi sie wbilo do lepka, ze tylko jeden.... a ja tu sie ograniczam. dobrze, ze poczekalam z zamowieniem tak sobie pomyslalam, ze moze Was poprosze o pomoc w doborze odcieni, bo ja nawet nie wiem czy mam cere wpadajaca w zolty czy roz wlasciwie to jakos wszystko sie dopasowywuje do mnie, albo ja do odcienia. czy to normalne? uzywalam zarowno svr 50 koloryzujacy (a on rozowy), jak i vichy aera teint 23 (zolty jak sto piecdziesiat, nawet wydaje sie ze za ciemny, ale jak nakladam, to po prostu cera az tak nie odroznia mi sie od szyi i nie widac, ze za ciemny. w kazdym razie juz z 5 razy zmienialam kolory probek na stronie EDM alez sie rozpisalam. przepraszam.

to dolaczam zdjecia. staralam sie wybierac w swietle dziennym, coby bylo mnie widac dokladniej. ostatnie z lampa - swiatlo sztuczne. no nie mialam innego aktualnego :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (39,7 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (57,7 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (49,2 KB, 113 załadowań)
__________________
.oO

Edytowane przez leweloff
Czas edycji: 2009-04-27 o 16:50
leweloff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 16:51   #3643
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez eiko Pokaż wiadomość
Mozesz to zrobic w Gimpie ewentualnie mozesz pokombinowac z paintem tylko pamietaj zeby zrobic kopie zdjecia
.....
2 - i swietle slonecznym
ale nam się wygadana koleżanka tu trafiła Witamy bardzo serdecznie i mam nadzieję, że będziesz się często udzielać, bo siedzę tu już jakiś czas, a tak obszernych i szczegółowych informacji dawno nie czytałam

jestem już prawie gotowa do zrobienia swatchy wszystkich średnich odcieni z EDM z ciepłych rodzin (plus olive) i w różnych formułach. Czekam jeszcze "tylko" na 3 przesyłki i się za to wezmę... Dziś dostałam kolejną (plus Lumiere )

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-04-27 o 16:53
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 17:26   #3644
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Levelof mi wyglądasz na multitasking, pink tan, fairly summer ..

szukaj beży z kapką różu, a ręce masz z żóltym tonem- jak ja
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 17:50   #3645
leweloff
Raczkowanie
 
Avatar leweloff
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 113
GG do leweloff
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

dziekuje za odpowiedz Pastereczko. a primer ryzowy lepiej fair czy sunlight?
__________________
.oO
leweloff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 18:14   #3646
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

lepiej ryzowy soft bronze
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 19:16   #3647
monia895
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Witam!Mam pytanie. Po przeczytaniu pozytywnych opini postanowiłam zakupić podkład Everyday minerals Intensiw oraz korektor tej samej marki. Chciałabym się dowiedzieć czy te kosmetyki nie wysuszają cery? Mam cerę mieszaną ze skłonnością do suchej na policzkach z czerwonymi bliznami po krodtach i skłonną do niedoskonałości. Chciałabym wiedzieć czy te kosmetyki będą odpowiednie do mojego typu cery?
monia895 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 19:24   #3648
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Napisali mi coś takiego:


Hi Joanna,

We are sad to hear that you did not receive your order. Your order was most likely lost.
What we can do is give you a refund (minus shipping) for the lost order (1861771).
We hope that you will be able to order again soon.

We do suggest that you select a shipping method with step-by-step tracking on your next order, and to update or change your
shipping address so that your next order can arrive safely.

Thank you and have a nice day.


przyszedł mi meil z paypal, że everyday minerals zwraca mi pieniadze, wszytsko fajnie, tylko nie mam na paypalu tych pieniedzy
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 19:45   #3649
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Używam
fawn intensive
primer sunlight kaolinowy
korektor sunlight

I mam problem właśnie z korektorem. Niemineralny zostawia mi ślad i jest widoczny pod minerałami, tak jakby minerały zbierają mi się w tym miejscu i powstaje taki dyskretny - ale jednak - placek.
Z kolei jak używam korektora mineralnego Edm, nakładanego patyczkiem do cieni bądź palcem (nie mam pędzla) to też zostawia mi pod podkładem ślad.
Jak nałożyć korektor aby był kompletnie niewidoczny pod podkładem?
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 19:56   #3650
ozanna
Raczkowanie
 
Avatar ozanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

One_love, ja bym spróbowała jednak z pędzlem, może będzie lepiej jest taki pędzelek do cieni z Rossmana For your beauty za jakieś 10zł, polecam do korektora nawet wolę używac niego niż EDMowskiego do korektora, jakoś lepiej ze mną współpracuje
ozanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:10   #3651
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez ozanna Pokaż wiadomość
One_love, ja bym spróbowała jednak z pędzlem, może będzie lepiej jest taki pędzelek do cieni z Rossmana For your beauty za jakieś 10zł, polecam do korektora nawet wolę używac niego niż EDMowskiego do korektora, jakoś lepiej ze mną współpracuje
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=21630
ten?
ma bardzo dobre recenzje na KWC.
Może spróbuję.

Dziękuję.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:53   #3652
ozanna
Raczkowanie
 
Avatar ozanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21971

Ja mam ten od jakichś 3 miesięcy i trzyma się dobrze nadal jest miękki (oczywiście nie aż tak jak Flatty lub LHK ) i nie gubi włosków. Bardzo go lubię, za takie pieniądze warto spróbowac
ozanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:03   #3653
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Napisali mi coś takiego:


Hi Joanna,

We are sad to hear that you did not receive your order. Your order was most likely lost.
What we can do is give you a refund (minus shipping) for the lost order (1861771).
We hope that you will be able to order again soon.

We do suggest that you select a shipping method with step-by-step tracking on your next order, and to update or change your
shipping address so that your next order can arrive safely.

Thank you and have a nice day.


przyszedł mi meil z paypal, że everyday minerals zwraca mi pieniadze, wszytsko fajnie, tylko nie mam na paypalu tych pieniedzy
Bo do Paypal'a masz chyba podpiętą kartę kredytową prawda ? Wejdź w szczegóły zwrotu pieniędzy w paypalu i zobaczysz, że paypal przelał je na kartę kredytową. Na karcie z kolei moga być widoczne dopiero po kilku dniach
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:19   #3654
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

tak, ja tez myslalam ze nie mam (kit cieni zginal za lepszych czasow) a pozniej na karcie bylo w operacjach biezacych
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:57   #3655
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dostałam dzisiaj flat topa!
Ten pędzel to istne cudo Przy nim wszystkie pędzle, których do tej pory używałam, a które uważałam za dosyć miękkie są przy flattym jak druciaki
Nawet TŻ miział się nim po policzki nie dowierzając, że pędzel może byc tak delikatny
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 22:21   #3656
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez monia895 Pokaż wiadomość
Witam!Mam pytanie. Po przeczytaniu pozytywnych opini postanowiłam zakupić podkład Everyday minerals Intensiw oraz korektor tej samej marki. Chciałabym się dowiedzieć czy te kosmetyki nie wysuszają cery? Mam cerę mieszaną ze skłonnością do suchej na policzkach z czerwonymi bliznami po krodtach i skłonną do niedoskonałości. Chciałabym wiedzieć czy te kosmetyki będą odpowiednie do mojego typu cery?
Jednych wysusza, innych nie. To sprawa indywidualna, więc musisz sama przetestować i się przekonać.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 03:10   #3657
anka35
Raczkowanie
 
Avatar anka35
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 115
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Wizażanki moje kochane,
jestem raczkująca jeśli chodzi o EDM, ale nabrałam ogromnej ochoty na nie ( tym bardziej że ostatnio wszystko mnie uczula ). Mam problem zamówieniem , bo moja karta chyba nie taka. Może któraś z Was z Krakowa zamawia w najbliższym czasie coś dla siebie to ja ogromnie byłabym wdzięczna za możliwość podłączenia się.
Pozdrawiam
anka35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 06:27   #3658
ANUCIK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice koszalina
Wiadomości: 139
GG do ANUCIK
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez anka35 Pokaż wiadomość
Wizażanki moje kochane,
jestem raczkująca jeśli chodzi o EDM, ale nabrałam ogromnej ochoty na nie ( tym bardziej że ostatnio wszystko mnie uczula ). Mam problem zamówieniem , bo moja karta chyba nie taka. Może któraś z Was z Krakowa zamawia w najbliższym czasie coś dla siebie to ja ogromnie byłabym wdzięczna za możliwość podłączenia się.
Pozdrawiam

ja rowniez bym chciala aby ktoras z was mi zamowila kilka tych kosmetykow bo tez mam problem z zamowieniem a bardzo bym chciala wyprobowac te mineralne cuda! prosze o pomoc!!!!!

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

jezeli jakas dziewczyna bedzie tak dobra to niech sie ze mna skontaktuje na gg
ANUCIK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 06:28   #3659
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez anka35 Pokaż wiadomość
Wizażanki moje kochane,
jestem raczkująca jeśli chodzi o EDM, ale nabrałam ogromnej ochoty na nie ( tym bardziej że ostatnio wszystko mnie uczula ). Mam problem zamówieniem , bo moja karta chyba nie taka. Może któraś z Was z Krakowa zamawia w najbliższym czasie coś dla siebie to ja ogromnie byłabym wdzięczna za możliwość podłączenia się.
Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez ANUCIK Pokaż wiadomość
ja rowniez bym chciala aby ktoras z was mi zamowila kilka tych kosmetykow bo tez mam problem z zamowieniem a bardzo bym chciala wyprobowac te mineralne cuda! prosze o pomoc!!!!!
jest watek zakupowy przypięty na samej gorze
tam można się dołączyć do zamówienia - tylko najpierw przeczytajcie pierwszy post!
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 06:53   #3660
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Wizażanki nigdy nie spią.

A ja niedługo dostanę Sandcastle Eye Palette, jest w Polsce tylko musi się wysłać o dotrzeć Jak będę miała szczęście to jutro 2 przesyłki dostanę (jeszcze z BU). Jestem naprawdę ciekawa tej paletki, czy ktoś już ją testował?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.