Wszystko o Avonie - cz. 5 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-14, 20:34   #31
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Co do opakowania LBD to nie jest ono podobne do starego ?? czy tylko mi się wydaje
jest bardzo podobne nawet, niemniej bardziej mi się podoba stare, jakoś nie nazmieniali dużo a mimo to według mnie na niekorzyść.. główna zmiana to nakrętka, szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś bardziej finezyjnego..
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 20:38   #32
marta_md
Rozeznanie
 
Avatar marta_md
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 537
GG do marta_md
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
obejrzałam sobie właśnie ukraiński katalog i mam kilka spostrzeżeń, a mianowicie wydaje mi się że woda Play może być bardzo podobna do wycofanej Wink, jakos tak mi się skojarzyła.. pozostaje czekać na K2/2009
może też być podobna do wody Spirit

czy poczwórne cienie Sandy Beaches to te same co wycofane Sandy Corals?

w wątku ze zdjęciami jest fotka Sandy Corals (w kasetce) i Sandy Beaches (na kartce) - trudno jest porównać

może któraś z Avonek widziała oba cienie - będę wdzięczna za odpowiedź

__________________
Od 18 marca 2011 r. Adaś układa nam świat na nowo
marta_md jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 20:54   #33
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Czesc!

ostatnio pisalam ze zamowilam kuleczki rozswietlajace avon..daja bardzo delikatny efekt..sa sliczne!
ja pisze z Wloch..katalog troche sie rozni zobaczcie sami
http://www.avon.it/PRSuite/cafe/what...ex=0&article=1

tez mam zamiar kupic ten tusz o ktorym mowicie ale srebrny..czesto nosze czarne ubrania wiec nawet na jakas impreze ten tusz bedzie fajny!

nastepna w kolejce do zakupu jest maseczka do twarzy z ryzem i sake z serii spa

polyskujacy balsam do ust z witamina E (ponoc on jest truskawkowy,ma ktos? barwi usta na czerwonawy kolor?)

krem do stop korzenne aromaty..pewnie piekne pachnie!

no i zel pod prysznic wonderland!


to by bylo na tyle!

a wy zamowiliscie cos z tych rzeczy ktore wymienilam?
cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 20:59   #34
MagdaP
Zadomowienie
 
Avatar MagdaP
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Wyglada na to ze w kolorowce anew doszly po prostu nowe kolory. Moze i u nas beda
__________________
Nie ma czegos takiego jak ten perfum.
Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej
MagdaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 21:00   #35
ceres86
Raczkowanie
 
Avatar ceres86
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 133
GG do ceres86
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Mam prosbę możecie sprawdzić które męskie zapachy zawieraja czekolade, bardzo pieknie prosze
Z Avonowych żadne.
__________________
Jesteśmy już razem ---> http://tickers.tickerfactory.com/ezt...6fc5/event.png
Moje portfolio ---> http://ceres86.deviantart.com/

ceres86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 21:14   #36
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
zegarek też mi się bardzo podoba (a ten ma zwykłe zapięcie - więc się nie będzie rozpadać tak jak te z tymi fikuśnymi zapięciami), torebka... oj, widzę że w tym katalogu będą duże zakupy jak u nas też będą te rzeczy a taką mam nadzieję
Ja mam 3 zegarki z Avonu. Jeden dostałam kiedyś w TPS i ma właśnie takie zwykłe zapięcie i się te szlufki dość szybko zepsuły, poodklejały i odpadły i wygląda teraz pasek dziwnie. Dwa mam ze srebrną bransoletą i z zapięciami się nic nie dzieje

Edytowane przez taka jedna
Czas edycji: 2008-11-14 o 21:16
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 21:22   #37
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Ja mam 3 zegarki z Avonu. Jeden dostałam kiedyś w TPS i ma właśnie takie zwykłe zapięcie i się te szlufki dość szybko zepsuły, poodklejały i odpadły i wygląda teraz pasek dziwnie. Dwa mam ze srebrną bransoletą i z zapięciami się nic nie dzieje
ooo, no proszę dziękuję za tą informację

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Czesc! ostatnio pisalam ze zamowilam kuleczki rozswietlajace avon..daja bardzo delikatny efekt..sa sliczne!
zgadzam się, też je kupiłam w 15 efekt jest cudowny, taki delikatny

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2008-11-14 o 21:23
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 21:35   #38
j_ka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Żyrardów
Wiadomości: 590
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość

polyskujacy balsam do ust z witamina E (ponoc on jest truskawkowy,ma ktos? barwi usta na czerwonawy kolor?)
Mam ten balsam i jestem zachwycona!!! zapach jest podobny do truskawki, ale po kilku użyciach przypomina mi gumy Donald barwi usta na różowo
j_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 21:37   #39
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez ceres86 Pokaż wiadomość
Z Avonowych żadne.
dzieki za info. szkoda bo mój mąż używa tylko deo w kulce, nic innego nie toleruje, a w GB niestety kulek męskich w sprzedaży sklepowej nie ma, tylko chyba avon ma kulki meskie, za to nie ma w avonie kulek damskich - zadnych
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 21:43   #40
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
zgadzam się, też je kupiłam w 15 efekt jest cudowny, taki delikatny
ja myslalam ze beda dawaly troche wiecej koloru..a tu praktycznie samo roswietlenie w drobinkach...
cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 07:31   #41
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
obejrzałam sobie właśnie ukraiński katalog i mam kilka spostrzeżeń, a mianowicie wydaje mi się że woda Play może być bardzo podobna do wycofanej Wink, jakos tak mi się skojarzyła..
Cytat:
Napisane przez marta_md Pokaż wiadomość
może też być podobna do wody Spirit




... według angieskiego Avonu, nowa edt Play podobna jest do Happy Cliniqe, wiec raczej słodkawa bedzie

Edytowane przez dwi071
Czas edycji: 2008-11-15 o 08:03
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 07:45   #42
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Mam już wystawioną fakture.
Żadnych braków.
Przyjdzie serduszkowa szminka i balsam z wyprzedażowych.
oraz komplet biżu Paige z DEMO
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 10:39   #43
tess_d
Zadomowienie
 
Avatar tess_d
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 682
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
ja pisze z Wloch..katalog troche sie rozni zobaczcie sami
http://www.avon.it/PRSuite/cafe/what...ex=0&article=1
Bardzo mi się spodobał ten włoski katalog, nawet bardziej niż amerykański.
Zaciekawił mnie, z niewiedzy chyba , krem z 64 str. Perfect Tone. Możesz mi coś o nim powiedzieć ? Do jakiej cery jest przeznaczony i w jaki sposób ma upiększać ?
Coś mi się wydaje, że ma przeciwdziałać przebarwieniom, bo ma "aż" SPF 20, co na Avon jest już wysokim faktorem.

Co do Twojej listy zakupów, to mam krem do stóp Korzenne Armoaty. Pięknie pachnie przyprawami korzennymi, cynamon zdecydowanie góruje. Ma fajny beżowy kolor i przyjemną konsystencję, nie za gęstą, nie za rzadką. Ale... zawsze jest jakieś ale Trochę słabo nawilża. Nie czuć, żeby skóra była ściągnięta, ale na zimowe dni oczekiwałam czegoś bardziej treściwego, może nawet odżywczego, a tu niestety, przeciętny efekt nawilżenia. Co do zapachu, to jest on taki rewelacyjny w tubce. Po rozsmarowaniu staje się trochę chemiczny. Ale ogólnie nie jest zły. Na KWC dałabym mu ***.
We wtorek dostanę paczkę, więc na żywo powącham Wonderland, ale czuję, że będzie świetny. Z Senses kupuję tylko sezonówki i jeszcze żaden zapach mnie nie rozczarował.
tess_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 11:59   #44
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

o ktory krem ci chodzi?
nie umiem sie doszukac bo na 64 stronie w 8 katalogu mam color trend a w katalogu 9 na 64 stronie jest bielizna
cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 12:11   #45
aniaszew
Raczkowanie
 
Avatar aniaszew
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 147
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Przejrzałam te włoskie katalogi i uważam że są boskie-super grafika, piękna bielizna, fajne gadźety .Ech ..żeby u nas takie były.Zasdroszczę...
aniaszew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 12:29   #46
tess_d
Zadomowienie
 
Avatar tess_d
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 682
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
o ktory krem ci chodzi?
nie umiem sie doszukac bo na 64 stronie w 8 katalogu mam color trend a w katalogu 9 na 64 stronie jest bielizna


A bo mi chodziło o 64 stronę, ale nie katalogową, tylko tę na górze, w prawym górnym rogu okna, w którym się przegląda katalog. Z tego co widzę to jest 127. Campagna 9.

To się dogadałyśmy
tess_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 13:24   #47
esztonek
Raczkowanie
 
Avatar esztonek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 153
GG do esztonek Send a message via Skype™ to esztonek
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Zauważyłam że na strefie w ofercie specjalnej nie ma już tych dwóch torebek co były. U was też ich nie ma?? Co by się stało jakbym wpisała numer katalogowy jednej z tych torebek-przyjdzie mi czy raczej nie.

Mi też sie podoba włoski katalog, z resztą u nas są te katalogi takie ubogie, a wszedzie oferta jest bardziej urozmaicona.Wolałabym żeby było więcej rzeczy nie kometycznych

i nie wiem jeszcze jednego: Jestem dzień A I termin składania zamówienia minął 13.11 i czemu jak bezpośrednio klikne na oferte specjalną wyświetla mi się oferta z k15.
__________________
" Uzależniona od AVONU "

Jedno Niebo, Jeden Świat A Dwa Serca, Bija Zawsze Mocno Razem Rytmem Swym KC!!!!





Edytowane przez esztonek
Czas edycji: 2008-11-15 o 13:30 Powód: dopisek :P
esztonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 14:13   #48
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Bo jeszcze wczoraj była możliwość składania na COK z 15 chyba. Też mi tak się pojawia oferta internetowa stara.
Torebek już też nie mam w nowej ofercie, mi się wydaje, że po prostu się skończyły. Już kiedyś było tak, że produkty znikały z oferty internetowej.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 14:32   #49
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

no to chyba się zdecydowałam, żse tego tuszu na końcówki nie wezme, bo sie nie opłaca co do nowej wody just play, poczyniłam te same spostrzeżenia... albo spirit albo wink
nowy flakon LBD z czymś mi siekojarzy już.. nawet ładny
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 16:26   #50
renia0809
Wtajemniczenie
 
Avatar renia0809
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 495
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

wiecie może jak wygląda na ustach błyszczyk do ust ultra colour rich-edycja specjalna Rose Petals ze stron ostatnia szansa z kat16?jest to raczej jasny czy też ciemniejszy róż?
__________________
Ja mam kryzys permanentny. Jestem typem depresyjnym, trudno jest mi się cieszyć z czegokolwiek, widzę świat w ciemnych barwach. Jest fajnie, bo pijemy herbatę, gadamy, jest ładna pogoda, ale mam w sobie czarną dziurę, która cały czas promieniuje. R. Więckiewicz
renia0809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 16:31   #51
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez renia0809 Pokaż wiadomość
wiecie może jak wygląda na ustach błyszczyk do ust ultra colour rich-edycja specjalna Rose Petals ze stron ostatnia szansa z kat16?jest to raczej jasny czy też ciemniejszy róż?
matowy, kryjący różany (nie różowy) kolor.
W watku ze zdjęciami wklejałam fotkę szminki Rose Petals - błyszczyk ma kolor troszkę ciemniejszy i jest bardziej błyszczący (ale nie drobinkowy, tylko tak wcześneij pisałam - matowy) - jak błyszczyk
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 16:34   #52
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
nowy flakon LBD z czymś mi siekojarzy już.. nawet ładny
pomijając zatyczkę, to mi ten flakon przypomina męskiego Bossa Selection...
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 17:10   #53
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

hejka teraz w katalogu 16/2008 na str 94-95 są rozne zestawy do manikiuru i jest pod numerem 4 zestaw kosmetyczny i sie zastanawialam nad zamowieniem go i co myslicie o tym? miała juz ktoras z was moze pedzelki z avonu czy rozne takie akcesoria? jestem ciekawa czy są warte cos wogole
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 17:33   #54
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez evak1988 Pokaż wiadomość
hejka teraz w katalogu 16/2008 na str 94-95 są rozne zestawy do manikiuru i jest pod numerem 4 zestaw kosmetyczny i sie zastanawialam nad zamowieniem go i co myslicie o tym? miała juz ktoras z was moze pedzelki z avonu czy rozne takie akcesoria? jestem ciekawa czy są warte cos wogole
te pędzelki sa dosyć liche.. strasznie mało włosia są takie jakieś tandetne, a nożyczki sa bardzo delikatne i się łamią, tzn nie wiem jak te ale miałam juz podobne zestawy z avonu i nożyczki łamały się przy pierwszym użyciu a te wyglądają identycznie.. ja tego zestawu nie polecam, kiedys były same pędzelki takie złote i one są godne polecenia mam je i bardzo sobie chwalę.. także nad tym zestawem radzę się dwa razy zastanowić zanim zdecydujesz się na zakup
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 18:21   #55
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Dziewczyny, mam pytanie.
Wczoraj robilam zamowienie, wystawili mi juz fakture i patrze na nia (a dodam, ze nigdy wczesniej nie patrzylam, bo siostra robila zamowienia) i cos nie daje mi spokoju.

Mianowicie przy niektorych produktach, ktore zamawialam w pojedynczych sztukach pisze, w jednym rzedzie: zam. 1, zafakt. 0 i przy wszelkich kwotach 0,00zl, rzad nizej jest tak samo tyle, ze z dopiskiem 'brak w magazynie' , a jeszcze gdzieś nizej jako produkt alternatywny i tam z kwotami itd.

albo przy innym produkcie, ktory zamawialam w ilosci sztuk 1:
AT SZAMPON OBJETOSC+ 250ML pisze: zam. 0, zafakt. 0 , a rzadek nizej jest wlasciwie.

O co tutaj chodzi, czy ktoras moze mi wytlumaczyc dlaczego tak jest? moze sie czepiam o szczegoly, ale nie daje mi to spokoju

Aa i co ma oznaczac produkt alternatywny przy LBD, ktore zamawialam?
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 18:48   #56
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Jak nie masz na samym dole faktury niczego z samymi zerami to znaczy, że Ci wszystko przyjdzie A
A alternatywny oznacza, że będzie np. w innym języku, inne opakowanie itp.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 19:12   #57
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Dziewczyny poradźcie mi coś please Zastanawiałam się nad pudrem w kulkach z Oriflame, ale pomyślałam tak dzisiaj o Avonie jeszcze.

Zastanawiam się nad tym zestawem Arabian Glow, tylko jakoś odpycha mnie ten tusz, ma dziwny kształt, miała któras z Was go?Da się nim malować w ogóle rzęsy i czy reczywiście podkręca?

Druga sprawa-puder rozświetlający w kulkach-czy on daje różową poświatę?O nim też myślałam, tylko nie wiem czy pasowałby do brzoskwiniowej karnacji??

201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 20:06   #58
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
Dziewczyny poradźcie mi coś please Zastanawiałam się nad pudrem w kulkach z Oriflame, ale pomyślałam tak dzisiaj o Avonie jeszcze.

Zastanawiam się nad tym zestawem Arabian Glow, tylko jakoś odpycha mnie ten tusz, ma dziwny kształt, miała któras z Was go?Da się nim malować w ogóle rzęsy i czy reczywiście podkręca?

Druga sprawa-puder rozświetlający w kulkach-czy on daje różową poświatę?O nim też myślałam, tylko nie wiem czy pasowałby do brzoskwiniowej karnacji??

Moja ciocia bardzo lubi ten tusz (z resztą jej większość tuszy z Avon pasuje), ja osobiście tego nigdy nie używałam (teraz używam SuperShock i jestem zachwycona)

Jeżeli chodzi o zestaw to uważam że o tusz nie masz się co obawiać bo miałam kiedyś podobną szczoteczkę tylko innej firmy i było oki, ale za to ta kredka chyba nie jest za fajna :P ale sama nie używałam tylko słyszałam takie opinie

Jeżeli chodzi o perełki brązujące to mam kilka klientek które je uwielbiają

A perełki rozświetlające sama używam, kilka postów wyżej masz o nich opinie... wg. mnie nie zostawiają różowej poświaty (mam jasną karnację) i wydaje mi się że będą pasować do cery brzoskwinkowej
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 20:31   #59
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Moja ciocia bardzo lubi ten tusz (z resztą jej większość tuszy z Avon pasuje), ja osobiście tego nigdy nie używałam (teraz używam SuperShock i jestem zachwycona)

Jeżeli chodzi o zestaw to uważam że o tusz nie masz się co obawiać bo miałam kiedyś podobną szczoteczkę tylko innej firmy i było oki, ale za to ta kredka chyba nie jest za fajna :P ale sama nie używałam tylko słyszałam takie opinie

Jeżeli chodzi o perełki brązujące to mam kilka klientek które je uwielbiają

A perełki rozświetlające sama używam, kilka postów wyżej masz o nich opinie... wg. mnie nie zostawiają różowej poświaty (mam jasną karnację) i wydaje mi się że będą pasować do cery brzoskwinkowej
Aha. To sama nie wiem czy brac ten zestaw z kulkami rozświetlającymi czy ten drugi?Echh, dylemat. Dzięki za opinię.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 21:06   #60
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o zestaw to uważam że o tusz nie masz się co obawiać bo miałam kiedyś podobną szczoteczkę tylko innej firmy i było oki, ale za to ta kredka chyba nie jest za fajna :P ale sama nie używałam tylko słyszałam takie opinie
Moja koleżanka mówi, że miała tą kredkę i jest nią zachwycona. Używała jako cienie do powiek chyba głównie. I gdyby nie to, że jest tylko w zestawie to może by kupiła. Musi poczekać, ze 2 katalogi
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.