Wszystko o Avonie - cz. 5 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-15, 21:41   #61
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
Dziewczyny poradźcie mi coś please Zastanawiałam się nad pudrem w kulkach z Oriflame, ale pomyślałam tak dzisiaj o Avonie jeszcze.

Zastanawiam się nad tym zestawem Arabian Glow, tylko jakoś odpycha mnie ten tusz, ma dziwny kształt, miała któras z Was go?Da się nim malować w ogóle rzęsy i czy reczywiście podkręca?

Druga sprawa-puder rozświetlający w kulkach-czy on daje różową poświatę?O nim też myślałam, tylko nie wiem czy pasowałby do brzoskwiniowej karnacji??

co do zestawu Arabian Glow to moje klientki uwielbiają kuleczki, ale chyba mało jest osób którym by one nie służyły, na tusz mam wiele stałych klientek, które go uwielbiają i uważają za najlepszy na świecie, niektóre kupują po kilka naraz jak jest jakaś promocja a co do kredki to niestety żadna nie była zadowolona i opinia o niej jest taka że kredka jest za sucha na usta, zbyt tłusta na powieki a na policzki idiotyczny kolor..
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 21:46   #62
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
co do zestawu Arabian Glow to moje klientki uwielbiają kuleczki, ale chyba mało jest osób którym by one nie służyły, na tusz mam wiele stałych klientek, które go uwielbiają i uważają za najlepszy na świecie, niektóre kupują po kilka naraz jak jest jakaś promocja a co do kredki to niestety żadna nie była zadowolona i opinia o niej jest taka że kredka jest za sucha na usta, zbyt tłusta na powieki a na policzki idiotyczny kolor..
Ja na ten tusz nie mam w ogóle zamówień, a z kulek to tak połowa klientek które zamówiły mogę powiedzieć, że była zadowolona. A z kolei z kredki mam jedną zachwyconą. Bardziej były klientki zadowolone z rozświetlających no i z tego tuszu który jest razem z nimi Super Full to sprzedawałam wręcz w ilościach hurtowych. Więc jak widać to bardziej zależy od człowieka i każdy musi sam sobie dobrać.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 21:51   #63
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Ja na ten tusz nie mam w ogóle zamówień, a z kulek to tak połowa klientek które zamówiły mogę powiedzieć, że była zadowolona. A z kolei z kredki mam jedną zachwyconą. Bardziej były klientki zadowolone z rozświetlających no i z tego tuszu który jest razem z nimi Super Full to sprzedawałam wręcz w ilościach hurtowych. Więc jak widać to bardziej zależy od człowieka i każdy musi sam sobie dobrać.
zgadza się, ile osób tyle opinii dlatego trzeba wypróbować samemu, na własnej skórze
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 22:30   #64
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Moja koleżanka mówi, że miała tą kredkę i jest nią zachwycona. Używała jako cienie do powiek chyba głównie. I gdyby nie to, że jest tylko w zestawie to może by kupiła. Musi poczekać, ze 2 katalogi
Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
co do zestawu Arabian Glow to moje klientki uwielbiają kuleczki, ale chyba mało jest osób którym by one nie służyły, na tusz mam wiele stałych klientek, które go uwielbiają i uważają za najlepszy na świecie, niektóre kupują po kilka naraz jak jest jakaś promocja a co do kredki to niestety żadna nie była zadowolona i opinia o niej jest taka że kredka jest za sucha na usta, zbyt tłusta na powieki a na policzki idiotyczny kolor..
No i masz ci los Teraz to już w ogóle mi zakręciłyście Kurcze no, sama nie wiem, na KWC i te rozświetlające i te brązujace mają dobre recenzje. Ale jednak chyba wolałabym brązujące kulki niż rozświetlające-mimo wszystko boję się różowej poświaty na buzi.

Cóż, zaczekam trochę, jak będzie do kupienia sam puder brązujący. A on trochę rozświetla cerę czy tylko brązuje?Bo widziałam różne opinie na KWC
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 23:55   #65
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Tusz do kresek CT plum craze jest ok
W sumie tylko w świetle dziennym i dobrym sztucznym widać, że to fiolet ale nie taki to zaraz problem Sam kolor miły - śliwka. Maluję oczywiście dwie warstwy, bo jedna nie pokrywa całkiem (zresztą jak każdy eyeliner, jaki póki co miałam)

Tusz zakręcony CT. Przyjemnie zaskoczył Rzęsy wyraźnie wydłużone, podkręcone, podkreślone i nawet nieźle pogrubione, jestem zadowolona. Aha lepiej zmywa się od pogrubiającego CT

I tak odnośnie balsamu Island Vibe, który niektóre z nas dostały, to niezły jest. Spoko nawilża, prawda? Choć jak na moje, to zbyt mocno pachnie, poprostu nie przepadam za perfumowanymi Poza tym przyjemny
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 07:41   #66
evuska
Raczkowanie
 
Avatar evuska
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 283
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

już kontaktowała się ze mną pani z avonu i jesteśmy umówione na spotkanie Dziękuje wszystkim za pomoc
evuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 07:59   #67
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 440
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

może troche pomoge
moja kumpela miała kiedys kredka arabian glow , wogóle nie była zadowolona, ja tez jej próbowałam i tez mi nie odpowiadała
tusz podkręcający jest sredni - to zalezy jaki efekt chcesz osiagnąc - jesli delikatny , codzienny to bedzie dobry, jesli tetatralny - odpada całkowicie moim zdaniem, faktycznie podkreca , troszke wydłuża, przy umiejetnym malowaniu nie skleja, ale jak dla mnie tylko dla codziennego makijazu.
o kulkach brazujących słyszałam dobre opinie, sama ich nie uzywałam jak dotad
za to mam rozsietlajaca mozaike do twarzy i bardzo ja lubie

zastanawiam się nad kupnem brazujacej mozaiki do twarzy , bedzie na stronach wyprzedazowych jakoś niedługo i nie wiem czy ja kupic czy nie , heh...

a powiedzcie mi coś - co jest w avonie fajnego w kolorze bezowy-złoty-brąz do malowania powiek (które cienie), najlepiej nie-matowe , bo chciałąbym kupic sobie własnie cos takiego
ekstradyska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-16, 08:07   #68
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
No i masz ci los Teraz to już w ogóle mi zakręciłyście Kurcze no, sama nie wiem, na KWC i te rozświetlające i te brązujace mają dobre recenzje. Ale jednak chyba wolałabym brązujące kulki niż rozświetlające-mimo wszystko boję się różowej poświaty na buzi.

Cóż, zaczekam trochę, jak będzie do kupienia sam puder brązujący. A on trochę rozświetla cerę czy tylko brązuje?Bo widziałam różne opinie na KWC
to jeszcze ja dodam że rozświetlające nie zostawiają różowej poświaty tylko jasno beżową i będą ci pasować, zależy czy chcesz przybrązowić (kulki brązujące też chyba rozświetlają) czy rozświetlić tylko
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 10:15   #69
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
to jeszcze ja dodam że rozświetlające nie zostawiają różowej poświaty tylko jasno beżową i będą ci pasować, zależy czy chcesz przybrązowić (kulki brązujące też chyba rozświetlają) czy rozświetlić tylko
Zależy od karnacji. U mnie kuleczki zostawiały chłodną, jasno różową poświatę., a nie beżową
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 10:31   #70
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez ekstradyska Pokaż wiadomość

a powiedzcie mi coś - co jest w avonie fajnego w kolorze bezowy-złoty-brąz do malowania powiek (które cienie), najlepiej nie-matowe , bo chciałąbym kupic sobie własnie cos takiego
ja używam błyszczyka do powiek bronze shine i jestem bardzo zadowolona.
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 10:37   #71
nelson40
Raczkowanie
 
Avatar nelson40
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 209
GG do nelson40 Send a message via Skype™ to nelson40
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Hej Mam pytanie odnośnie delikatnego podkładu odświeżającego cerę "Idealny kolor", nowość katalogu 17.... On jest taki z pędzelkiem....
Mam pytanie który odcień jest najciemniejszy? Myślę pomiędzy Ivory a Pure Beige... Może mi ktoś, coś doradzić? Z góry dziękuję
__________________
W odczuciu mężczyzn Raj polegał na tym, że Ewa nie miała się w co ubrać...
nelson40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-16, 10:55   #72
julie1
Raczkowanie
 
Avatar julie1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 367
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

jak ktoś dostanie kalendarzyk to serecznie proszę o opinie
a mam pytanie- jakie macie sposoby na klientów? same szukacie czy oni znajdują Was? zostawiacie katalogi np. w osiedlowych sklepikach?
julie1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 11:29   #73
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

mam pytanko- do kiedy ważny ejst katalog 16/2008??
Nie chodiz mi o zamawianie na paoczke do domu, tlyko kupienie w sklepie
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 11:52   #74
madzik87
Raczkowanie
 
Avatar madzik87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 446
GG do madzik87
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Ale dawno mnie tu nie było, już nowy wątek - szybko nam idzie
przepraszam jeśli o tym już było, bo nei nadrobiłam jeszcze wszystkiego a potrzebuję szybką odpowiedź. Ma któraś z Was delikatny podkład odświeżający cerę? Kończy mi się mój ukochany kremowo pudrowy podkłąd w kompakcie 3w1, miałam już 2 opakowania i chyba czas na zamianę i szukam czegoś nowego, miałąm odcień cream. Jakie są wasze ulubione podkłądy do cery mieszanej z problemami?
__________________
Jak zabić faceta?
kazać mu zeskoczyć z EGO na IQ
madzik87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 12:12   #75
aniaszew
Raczkowanie
 
Avatar aniaszew
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 147
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez julie1 Pokaż wiadomość
jak ktoś dostanie kalendarzyk to serecznie proszę o opinie
a mam pytanie- jakie macie sposoby na klientów? same szukacie czy oni znajdują Was? zostawiacie katalogi np. w osiedlowych sklepikach?
Wczoraj odebrałam paczkę z tym kalendarzem.Jest w grubej tekturowej oprawie.Na kazdej kartce umieszczony jest 1 tydzień. A na końcu 2 kartki na notatk-jak dla mnie za mało na notatki, ale trudno.Wrażenie miłe.Aha i jest zszywany nie klejony więc nie powinien się rozlecieć.Zdjęć nie jestem w stanie wkleić więc może ktoś inny.
aniaszew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 12:33   #76
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez moya07 Pokaż wiadomość
mam pytanko- do kiedy ważny ejst katalog 16/2008??
Nie chodiz mi o zamawianie na paoczke do domu, tlyko kupienie w sklepie
do 4 grudnia K16 obowiązuje w COKach
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 12:39   #77
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

dziekuje
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 13:22   #78
alehcar
Rozeznanie
 
Avatar alehcar
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez ekstradyska Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi coś - co jest w avonie fajnego w kolorze bezowy-złoty-brąz do malowania powiek (które cienie), najlepiej nie-matowe , bo chciałąbym kupic sobie własnie cos takiego
Chestnut z pojedyńczych cieni może być dobry. Ciepły orzechowy brąz ze złocistym połyskiem. Sama używam.
alehcar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 13:24   #79
kashka
Rozeznanie
 
Avatar kashka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 806
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
do 4 grudnia K16 obowiązuje w COKach
Miałaś chyba na myśli K17.

Edycja: przeczytałam "od" zamiast "do"
kashka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-16, 14:28   #80
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Ahh.. tez mnie tu troszke nie bylo ;p
a musze sie pochwalic w koncu mam pierwsze wieksze zamowienie chociaz co dla niektorych moze to byc malutkie. Ale dla mnie 450zł to baaardzo duzo hehe..
najwieksza popularnoscia cieszy sie ten zel Wonderland sliczny zapach. a no i musze przyznac ze katalog tez niczego sobie
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 15:07   #81
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Mi też ten katalog strasznie się podoba, a i klientki sporo zamawiaja
Ponawiam pytanie o delikatny podkład odświeżający cerę "Idealny kolor"
__________________
Well-behaved women rarely make history...

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 15:13   #82
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

u mnie popularnością były:

* kolczyki z pierwszej strony (7szt.)
* Pur Blanca za 19,90zł (6szt.)
* róże do kąpieli (6szt.)
* żel pod prysznic pomarańczowy (5szt.)
* z zestawów to ten z błysczykiem do ust i powiek (2szt)

zamówiono u mnie m.in. szkatułkę, komplet do maniciuru, podkład+baza (to dwukolorowe), zestaw baby doll.
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 15:13   #83
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
najwieksza popularnoscia cieszy sie ten zel Wonderland sliczny zapach. a no i musze przyznac ze katalog tez niczego sobie
Ja nie miałam żadnego zamówienia na ten żel. Chociaż na te zimowe serie to rzadko mam zamówienia, wiosenne cieszą się większą popularnością
Też jestem zadowolona, bo mam duże zamówienia w tym katalogu

A tak z tego co największą popularnością się cieszyło to kolczyki z pierwszej strony(8szt.) i też ten zestaw z błyszczykiem do ust i powiek(3 szt.), woda Signature(3szt.). Reszta rzeczy w sumie po jednej sztuce
Róże do kąpieli cieszyłyby się na pewno dużo większym zainteresowaniem gdyby nie trzeba było kupić czegoś z Planet Spa :/

Edytowane przez taka jedna
Czas edycji: 2008-11-16 o 15:15
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 17:09   #84
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Róże do kąpieli cieszyłyby się na pewno dużo większym zainteresowaniem gdyby nie trzeba było kupić czegoś z Planet Spa :/

Albo gdyby były ciekawsze produkty z planet spa,a dali te co moje klientki nie lubią.
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 17:18   #85
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
to jeszcze ja dodam że rozświetlające nie zostawiają różowej poświaty tylko jasno beżową i będą ci pasować, zależy czy chcesz przybrązowić (kulki brązujące też chyba rozświetlają) czy rozświetlić tylko
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zależy od karnacji. U mnie kuleczki zostawiały chłodną, jasno różową poświatę., a nie beżową
Dzięki za opinie.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 17:41   #86
polak17
Raczkowanie
 
Avatar polak17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 50
GG do polak17
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Witam wachalem wish of luck i powiem ze calkiem przyzwoity zapach
nowy naturals sliwka i nektarynka-na poczatku myslalem ze bedzie smierdzial jednak powiem ze naprawde swietny zapach ladnie skomponowali a moim zdaniem naktarynka jest silniejsza naprawde cudowny zapach
torebka martha-pomimo tego ze nie przepadam za lakierowanymi torebkami ta jest naprawde ladna porfel tak samo
na stronie z bizuteria jest naszyjnik i kolczyki tak jakby byly to 3 krople wody, polaczone ze soba...w rzeczywistosci to jest prawie czarne i wysadzane "cyrkoniami", przynajmniej ten kompelt co ja widzialem byl troche tandetnie wykonany

Edytowane przez polak17
Czas edycji: 2008-11-16 o 17:53
polak17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 18:41   #87
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Emilkaa Pokaż wiadomość
Albo gdyby były ciekawsze produkty z planet spa,a dali te co moje klientki nie lubią.
U mnie właściwie nikt nie zamawia nic z Planet Spa. Ew. kiedyś kupowali kurację z parafiną pare osób czy też krem do stóp z morza martwego np. jak był w jakimś zestawie. Czasem jakąś maseczkę, ale to też się rzadko zdarza. Teraz miałam 2 zamówienia z Planet Spa z nowej serii(olejek do włosów i do mycia twarzy) co mnie cieszy, bo zamówiłam sobie 2 zestawy różyczek. Wiem, że kosmetyki z Planet Spa są dobre, ale jakoś klientki nei mogą się do nich przekonać. Zresztą sama też nie bardzo mogę, bo strasznie odstraszają mnie wszelkie zapachy z tych serii.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 19:21   #88
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zależy od karnacji. U mnie kuleczki zostawiały chłodną, jasno różową poświatę., a nie beżową
chłodną zgodzę się ale różową(jak tam nie ma nic różowego), może znowu zdajesz relacje ze starych kuleczek rozświetlających?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 19:40   #89
Roksana S.
Raczkowanie
 
Avatar Roksana S.
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasto powiatowe
Wiadomości: 185
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Witam Was dziewczyny
mam pytanie - ile kosztuje na dzień dzisiejszy zapisanie się do Avonu i czy sa jakieś prezenty powitalne dla nowych konsultantów ?
Roksana S. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 19:40   #90
patryk1305
Raczkowanie
 
Avatar patryk1305
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 131
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Witam
Czy może ktos podac mi link do katalogu rosyjskiego 2/2009 bo tamte linki mi nie działaja
BARDZO PROSZE
patryk1305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.