Co mam zrobić ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-28, 16:10   #1
becia-ziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 85

Co mam zrobić ???


Hej dziewczyny!poczytalam se pare watkow i widze ze pomogłyscie juz wielu osobom...więc i moze mi pomozecie...
Z natury jestem ciemna blondynka i zawsze nosilam długie włoski. jakies poł roku temu (w wakacje) zachcialo mi sie jakies zmiany. Scielam włosy i je pofarbowalam na jasny blond. Na poczatku byłam zadowolona z efektu, ale póżniej kolorek troszke zżółkł i w dodatku pojawily sie ODROSTY które nie wyglądają zbyt ładnie..
Nie chce znowu farbować włosów, bo bede juz musiala robic to caly czas. Chce powrócic do naturalnego kolorku!!! no i mam teraz do was pytanie jak to zrobic?? nie chce ściagac koloru bo nie chce zniszczyc i tak słabych włosów. A szamponetka cos tu zadziala??czy przebije farbe??
myślałam o tym zeby kupic farbe zblizona do mojego naturalnego koloru to wtedy nie było by widac odrostow. Co o tym myślicie?
bardzo tez chcialabym se zrobic balejaż...ale to tez wiąze sie z tym ze za jakis czas beda odrosty...a moze mozna zrobic na włoskach balejaz zblizony do naturalnego koloru włosów??np. w moim przypadku z ciemnego blondu, jasnego blondu i brązu?? sama juz nie wiem...pomóżcie mi bo nie wiem co mam robic!nie chce juz miec tych odrostów!!
becia-ziom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 18:03   #2
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Re: Co mam zrobić ???

Ja bym na twoim miejscu zafarbowała włosy na kolor zbliżony do naturalnego, wtedy odrost nie powinien być widoczny, możesz też zrobić sobie pasemka, jeśli chcesz coś zmienić. Pasemka nakłada się od ok. 1 cm i więcej od nasady głowy [z tego co wiem], więc nie ma jako takich odrostów, tylko potem trzeba zabieg powtarzać, ale nie aż tak często.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 18:41   #3
becia-ziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 85
Re: Co mam zrobić ???

a co z balejażem? da sie zrobic zeby uniknać odrostów?
becia-ziom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 18:47   #4
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: Co mam zrobić ???

przy baleyage odrosty sa mniej widoczne, mysle ze spokojnie mozesz zrobic balejage, a pasemka robi sie od skóry tak samo jak maluje całe wloski! ja jestesm zwolenniczka baleyge wiec polecam, pozdrowienia, a te kolorki co wybralas nie wiem czy pasuja bo nie ma twego zdjecia,ale polaczenie kolorkow bardzo fajne nie wiadomo jakim typem jestes! przeslij zdjecie a napewno cos sie poradzi! pozdrawiam....
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 18:48   #5
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Re: Co mam zrobić ???

Hmm, szczerze mówiąc nie wiem, bo nigdy nie robiłam, ale myślę, że jeżeli byłby zrobiony w kolorach zblizonych do twojego naturalnego, to odrost nie byłby widoczny. Musisz zapytać o to fryzjera, bo jeżeli zdecydujesz się na taki zabiego, to nie radze robić tego samemu
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 18:50   #6
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Re: Co mam zrobić ???

Gdyby pasemka nakładało się przy skórze głowy, to nie trzeba by było zakładać na głowę przeznaczonego do robienia tego typu zabiegów czepka z dziurkami, prawda?
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 19:01   #7
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: Co mam zrobić ???

ale pasemka robi sie tez na folie nie tylko przez czepek, czepek to raczej metoda domowa!a kiedy sie robi na folie jest szansa zaczac pasemka od skory glowy!pozdrawiam...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-28, 19:05   #8
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Re: Co mam zrobić ???

Nieważne jaka metoda, ważne żeby pasemka wyglądały jak najbardziej naturalnie, właśnie dlatego nie zaczyna się ich robić przy skórze, przecież naturalne pasemka też nie zaczynają się przy samej nasadzie włosów. To nie jest moje zdanie ani wymysł, po prostu tak jest i już.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 19:08   #9
aniu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 61
Re: Co mam zrobić ???

Ja naturalnie jestem brunetka i przez ostani rok farbowalam wlosy na blond, ale niemialam problemu z powrotem do naturalnego koloru. Radze ci kupic farbe w odcieniu najbardziej zblizonym do twojego naturalnego koloru wlosow (mi sie udalo) to chyba najleposze wyjscie jest twoje wlosy sa nziszczone bo juz niczym niebedziesz ich meczyc. A jesli chodzi o pasemka zawsze robimy je od glowy nie zostawiamy 1 cm, czy to robiac przez czepek czy na folie zawsze zaczynamy od glowy.
aniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 19:10   #10
becia-ziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 85
Re: Co mam zrobić ???

To jest moje zdjecie przed farbowaniem...w rzeczywistosci moje wloski sa duzo ciemniejsze tylko na zdjeciu tak wyszly.
mam jasna cere (chyba jestem latem). i co mi mozecie poradzic??

Edytowane przez becia-ziom
Czas edycji: 2006-04-04 o 08:40
becia-ziom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 19:17   #11
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Re: Co mam zrobić ???

Nieprawda, bo jak zaczniesz od samej skóry głowy, to się zrobi przy skórze plama i tyle.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-28, 19:21   #12
becia-ziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 85
Re: Co mam zrobić ???

Aha a to jestem ja po farbowaniu i w krótszych włosach.

Edytowane przez becia-ziom
Czas edycji: 2006-04-04 o 08:40
becia-ziom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 19:31   #13
aniu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 61
Re: Co mam zrobić ???

coz, zanim zaczelam sie farbowac z dwa lata robilam sobie pasemka pozniej balejaz i zawsze zaczynalam od glowy i nigdy niemialam zadnych plam wiec niewiem, moze Ty mowisz o totalnym smarowaniu glowy farba? niewiem, moze sie nierozumiemy ?
aniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 19:33   #14
becia-ziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 85
Re: Co mam zrobić ???

i co o tym myslicie ?? co mam zrobic ?? jakbym zdecydowala sie na balejaż to z jakich kolorkow??pomózcie mi!
becia-ziom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 19:34   #15
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Re: Co mam zrobić ???

Hej, ale nie rób ze mnie głupiej, dobrze? Co mnie interesuje ile lat sobie robisz pasemka, przecież to nie jest świadectwem tego, że nie możesz się mylić. A zresztą, mam to gdzieś.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 19:38   #16
aniu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 61
Re: Co mam zrobić ???

No to jak balejaz to jasny blond, ciemny blond i jakis braz tak mi sie wydaje, to by bylo najlepsze polaczenie.
aniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 19:40   #17
aniu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 61
Re: Co mam zrobić ???

Hm, nierozumiem czemu sie zloscisz, niemialam takiego zamiaru bynajmniej cie zdenerwowac proboje ci tylko uswiadomic ze ten 1 cm niema znaczenia bo niema zadnych plam, i nierobie z ciebie glupiej... eot.
aniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 20:04   #18
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: Co mam zrobić ???

ja robie pasemka i baleyage kolezankom i mi jeszcze nigdy plama przy skórze nie wyszła, moze masz Twiggi poprostu zle doswiadczenia z fryzjerami!
Beciu! ten rozjasniony kolorek do ciebie nie pasuje wchodzi w zółty kolor powinnas raczej isc w dcienie poppielate, sama mowisz ze jestes latem, ja proponuje taki baleyage! moze tylko z cienszych pasemek( jeśli chodzi o zjecie pierwsze)!, pozdrawiam...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 23:09   #19
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Co mam zrobić ???

Twiggy, nie rozumiem dlaczego tak niegrzecznie odnosisz sie do dziewczyn, nie potrafisz rozmawiac??
to ja Ci powiem jako profesjonalista, pasemka ZAWSZE robi sie jak najblizej skory , najlepiej przy samej skorze, i nie ma to wiekszego naczenia czy na zcepku czy na folii, czepek rowniez powinien przylegac do glowy , aby wlasnie pasemka wyzsly przy skorze, pozatym na czepku robi sie tylko bardzo krotkie wlosy, wlosy dluzsze powinno zawsze robic sie na folii, bo poprostu wychodza ładniejsze,i nie boli....
balejaz mozna wyklonywac na wiele sposobow i jednym z nich owszem moga byc pasma ktore sie rozmieszcza nie wiem ..grzebieniem , pedzlem , na folii niekoniecznie od skory, tak wiec ... zreszta nie bede komentowac Twoich wypowiedzi.. bo powiedziaal juz to na poczatku mojego postu
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-28, 23:13   #20
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Co mam zrobić ???

becia -ziom, najlepiej by bylo zebys zafarbowla wlosy na swoj kolor, ale czy dasz rade tak dobrac? piszesz ze jestes latem? a skad to wiesz? po klorze wlosw tego nie da sie okreslic, podaj kolor cery, kolr oczu, klory jakie preferujesz, czy masz piegi znamiona, w jakim klorze ciemnym czy jasnym? jakim jest kolor Twojej pierwszej oppalenizny, czerwony czy moze nie? jak sie rumienisz na czerwono czy moze wcale? dopiro po tych informacjach moge okreslic, i to tez wcale nie powiem na 100% jakim jestes typem
pozdrowka
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 09:57   #21
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Re: Co mam zrobić ???

A mnie się nie podoba, że gdy tylko ktoś w sposób doraźny wyrazi swoją opinię, od razu jest deprecjokowany, jakby kogoś zabił. O tym czy jestem grzeczna czy nie, sama wiem najlepeij, kochana Pani Grażynko, nikt mnie nie będzie pouczał, bo jestem dorosła. Gdybym chciała odnosić się niegrzecznie, to chyba użyłabym innych słów. Może czasami bardziej wyrazista krytyka jest lepsza niż pięknie opakowane kłamstwo? Hm?
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 12:32   #22
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: Co mam zrobić ???

Lato podobno wygloda swietnie w chlodnych pasemkach i balejazu. Mozesz wybrac to albo farbowac calosc na podobny do twojego naturalnego, ale trudno bedzie Ci dobrac, zwlaszcza ze na rozjasnianych wlosach kolor moze byc ciemniejszy. A co do tych pasemek, farba nie ma kontaktu ze skora glowy ale ten centymetr to przesada, sa robione przy skorze.
Mysle ze bardzo ladnie Ci bedzie w tych zestawach ktore przeslala lilu
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 13:13   #23
becia-ziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 85
Re: Co mam zrobić ???

dzięki za propozycje (są bardzo ładne) ale jak bym zrobila taki balejaz to pewnie odrosty by i tak były...a ja nie chce!!!a z kolei wybrac farbe identyczna do mojego naturalnego koloru tez bedzie ciezko..boje sie ze po farbowaniu wyjdzie wogóle inny kolor...
A jakie farby byscie mi doradzily?? moze jakis konkretny odcien?? ja uzylam farby garnier..
becia-ziom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 23:17   #24
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Co mam zrobić ???

nie wyrazilam sie o Tobie Twiggi, ze jestes niegrzeczna... ale ze odnosisz sie niegrzecznie do do dziewczyn w wypowiedziach,nie majac racji....
pozatym nie powiedzialam ze mi sie to nie podoba...
uwazasz , ze jak ktos jest niegrzeczny , to znaczy ze jest wulgarny? lub chamski? to to maja byc te slowa czyli wulgazryzmy? ?chyba zartujesz?
dla mnie arogancja, lub sarkazm i tym podobne, lub niemiłe odzywki, sa objawem niegrzecznego zachowania ,
w tym poscie tematem przy ktorym sie upierałaś, bylo wykonanie pasemek, sam temat wykonania Tobie sie nie podobal, bo obstawalas przy swojej racji? ja sie wypowiedzialam co do sposobów ich wykonywania, i tym samym przyznalam dziewczynom racje, a Ty w tym widzisz krytyke na swoją Osobę?co wedlug Ciebie jest w tym poscie kłamstwem? techniki wykonywania pasemek?? czy moze nasze opinie? coś CI "chyba sie nie zrozumiało" , a napewno my nie wypowiadałysmy sie z tak wrogim nastawieniem do "świata " ?? Hm? hm...
wlasnie to Ty wypowiedzi w tym poscie , odebralas jako krytyke swojej osoby.. a gdzie widzisz tu klamstwo? ..
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-30, 11:47   #25
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Re: Co mam zrobić ???

Niech pani ze mnie zejdzie, bo na tym i innych forach są rózne moje posty i nikt się ich nie czepia. A z tą racją, to się nie zgodzę, bo zdania w sprawie wykonywania pasemek sa podzielone, ja tez się o to pytałam fryzjera i miał inne niż pani, więc cóz. Ja zdania nie zmieniłam, mimo, że na tym forum jestem w mniejszości. I na tym kończę ten temat, gdyż mam już dosyć gadania o sprawach małoważnych dla mnie, ile można drążyć? Już dawno zapomniałam o tym poście, a tu znowu w skrzynce wiadomość, bez sensu. Pozdrawiam.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-30, 12:47   #26
chanah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 8
Re: Co mam zrobić ???

Miałam podobny problem, z tym ze moje wlosy rozjaśniły sie cale po nieudanych pasemkach. Icxh kondycj była fatalna, zreszta nadal brakuje im duuuzo do idealu. Ja znalazlam kolorek idealny do swojego blondu. Kupilam farbe garniera (ta od J.Brodzik)nr 7-sredni blond (na opakowaniu wyglada strasznie nienaturalnie). Siostra zrobila mi pasemka, nie tykajac odrostow, wlosy delikatnie sie przyciemnily. Niestety kolor wymyl sie po dwoch tygodniach. Wiec zroblilysmy poprawke, z tym ze wlosy od polowy glowy zafarbowalysmy cale (zostawiajac naturalne w spokoju) a na gorze kolejne pasemka. I wiesz co??? Nareszcie mam naturalny kolor, juz od miesiaca. Teraz czekam az wlosy odrosna same, potrwa to z dobry roczek, ale wiem ze warto.
Czuje sie lepeij w swoim kolorku, choc nie powiem znow mnie korcą blond pasemka.
Pozdrawiam
chanah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-30, 17:26   #27
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Co mam zrobić ???

brak kultury zawsze mozna zastapic agresja...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-30, 19:57   #28
becia-ziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 85
Re: Co mam zrobić ???

hmm czyli jeslibym zdecydowała sie na farbe w moim kolorze to mam ją nakladac na cale wlosy czy tylko farbowane (pomijajac odrosty)??
i jak dobrac farbe ktora pasowalaby idealnie do moich naturalnych wloskow..boje sie kolejnej wpadki!!??
becia-ziom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.