Nie umiem korzystać z samoopalacza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-13, 14:31   #1
tutti-frutti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 47
GG do tutti-frutti

Nie umiem korzystać z samoopalacza


Dziewczyny chciałabym na jakiś czas odłożyć wizyty w solarium i zamienić je na samoopalacz. Kiedyś takowy stosowałam, jednakże nie mam chyba do tego szczęścia. Nie wiem gdzie smarować (pod pachami i przy pachwinach również?) i jak smarować (w jedną stronę czy też jest to bez różnicy?). I mam takie pytanie: czy pod wpływem wysokiej temp. samoopalacz nie spłynie mi na ubranie?
tutti-frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-13, 15:58   #2
aniu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 61
Re: Nie umiem korzystać z samoopalacza

Jeżeli wczesniej niekozystalas z samoopalacza lub Ci to niewychodzilo, zastanow sie nad samoopalaczem w rozpylaczu, ja uzywam tylko takich i jestem zadowolona, niema tego problemu ze smarowaniem sie a wypsikac sie rownomiernie niepowinnas miec problemu. Ja uzywam samoopalacza w sprayu avonu do jasnej karnacji i niezostawia sladow na ciele. buzka
aniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-13, 16:29   #3
tutti-frutti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 47
GG do tutti-frutti
Re: Nie umiem korzystać z samoopalacza

aniu czyli wystarczy że wypsikam się i nie muszę tego wsmarowywać?
tutti-frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-13, 16:44   #4
aniu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 61
Re: Nie umiem korzystać z samoopalacza

ja tego nierobie a wygladam dobrze ;] wiec chyba niemusisz ;D
aniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-13, 20:08   #5
kaliopee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 62
Re: Nie umiem korzystać z samoopalacza

a ja np tez mamsamoop w sprayu tyle ze ja psikam na reke tak 5 razy i potem sie smaruje kawalek po kawaleczku. Ja mam kolastyne bardzo dobrze sie wchłania nie mialam jeszcze smug, tyle ze zawsze takie miejsca jak kolana łokce kostki lub wlasnie koło pach(bo tam sie skóra zgina) to wczesnie j posmaruje kremikiem jakimś zwykłym nawilzajacym, oja siostra tego nie zrobiła i wszystkie te miejsca miala dużo ciemniejsze, tak jakby 2 razy je posmarowala. to dotyczy też twarzy zawsze trzeba tak "zabezpieczyc" brwi czy okolice włosów
i uwazaj na dłonie bo trzeba je umys oczywiście by nie zostały brązowe, tyle ze trzebato zrobić tak by nie został ślad na nadgarstku. ja np to myje je dokładnie a potem szybciutko wołam siostre i ona mi je lekutko naciera (tylko zewnetrzne czesci-wewnętrzne nie potrzebuja) tak by nie zostały znów za jasne.
mam nadzieje ze ci to moje pisanie do czegos sie przda.rozluźnij sie i nie bój sie probowac teraz i tak mamy chłodne dni wiec...
kaliopee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-14, 11:08   #6
tutti-frutti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 47
GG do tutti-frutti
Re: Nie umiem korzystać z samoopalacza/ Pocenie się, pachy, pachwiny?

A co z tym co umieściłam w temacie? Chłodne chłodne ale ja wolę nigdy nie mieć niespodzianek nieprzyjemnych
tutti-frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-14, 21:15   #7
kaliopee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 62
Re: Nie umiem korzystać z samoopalacza/ Pocenie się, pachy, pachwiny?

wszystkie miejsca na ciele należy musnąć samoopalaczem jezeli nie chce sie byc nienaturalnie wyglądajacym kimś. to chyba jasne. z tym ze tk jak np pachy to nie potrzeba mocnej opalenizny bo tam przecież zawsze skóra jest jasniejsza i to naturalnie wygląda chyba, nie?? no wiec ja radze wetrzec tam troche kremu jakiegokolwiek czytam balsam do ciała i wtedy nacierac sie samoopalaczem
no wiesz- RYZYK FIZYK- tak sie to jakos mówi pzdr
kaliopee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.