"Daj gryza!" - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-19, 19:55   #121
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: "Daj gryza!"

Jedyną osobą, z którą podzielę się wszystkim bezwarunkowo jest mój TŻ Możemy jeść wszystko razem, pić z jednej rurki, jednego kubka, jeść jedną kanapkę, z jednego talerza Ale związki są z natury niehigieniczne

Koleżankom dam coś mojego, ale nie lubię jak mi zjadają 3/4, śmiejąc się przy tym, gdy ja jestem głodna. Ale to chyba jest kwestia wychowania.


Też mam swoją swerę intymną bardzo wyraźną i nie cierpię jak ktoś ją przekracza, kto nie powinien. Zaraz się odsuwam.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 20:06   #122
Milena13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 844
GG do Milena13
Dot.: "Daj gryza!"

oj ja tam sama sie pyam czy ktos chce gryza! a moje kol. w szkole dzilą sie nawet... lizakam!!!!! dla mnie to jest obrzydliwe. ale w dawiu omus gryza kanapki nie wiedze nic złego moze poza tym że potem mam mniej dla siebie
__________________



droga gitaro, przepraszam, ale teraz moje palce Cię nienawidzą.
Milena13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 21:10   #123
Gail
Raczkowanie
 
Avatar Gail
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 354
Dot.: "Daj gryza!"

Rodzice się ze mnie śmieją, że ja cała "obrzydliwa" jestem. Nie znoszę, gdy ktoś chce ode mnie gryza, nie lubię kogoś karmić swoimi sztućcami, nie lubię "dawać łyka". No i nigdy nie proszę o taką "przysługę". Zawsze sobie wyobrażam, że czyjeś zęby, język to dotykały no i została ślina, bue...

Zawsze albo straszę "chora jestem" albo mówię "zostawie ci na końcu".

(Z TŻetami nie mam takich problemów, w końcu i tak się wymieniamy sliną )

Tłok w tramwaju mnie nie odstręcza, natomiast nienawidzę, jak ktoś mnie dotyka stopą. Iiiik!
Gail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 21:58   #124
fajna laseczka
Raczkowanie
 
Avatar fajna laseczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 338
GG do fajna laseczka
Dot.: "Daj gryza!"

Primavera,ja tez się zastanawiam dlaczego muszą siedzieć w takim rozkroku,trochę rozumiem ale bez przesady!
fajna laseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 14:50   #125
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Dot.: "Daj gryza!"

Cytat:
Napisane przez primavera
Ach, wiecie co mnie jeszcze wnerwia?
Jak częstuję kogos czymś "podzielnym", typu paluszki- i ktoś bierze od razu pół paczki, grrr


A odnośnie zbyt bliskiego kontaktu z obcymi ludźmi- też bardzo nie lubię mężczyzn z tak zwaną przeze mnie "chorobą krocza" - siedzi taki facet w autobusie i jest tak rozkraczony, że zajmuje dwa miejsca. Zawsze mam ochotę zapytać, czy coś mu się stało, że nie może złączyć tych nóg.
Jak przeczytałam o tym kroczu, to myślałam, że ci faceci się tam drapią, a to o rozkrok chodziło
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 15:06   #126
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: "Daj gryza!"

Cytat:
Napisane przez natuska17
Jak przeczytałam o tym kroczu, to myślałam, że ci faceci się tam drapią, a to o rozkrok chodziło
Nie, nie o drapanie mi chodziło (chociaż też często widzę na ulicy, jak jakis facet się drapie i myśli, że nikt nie widzi- no ale to już temat na osobny wątek).

Chodzi mi o te wiecznie rozkraczone nogi, jakby jakiegoś (za przeproszeniem) syfa tam mieli - czy tylko ja mam pecha do takich współpasażerów?
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 17:43   #127
dora_angel
Zadomowienie
 
Avatar dora_angel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice nizinne pełne lasow
Wiadomości: 1 335
GG do dora_angel
Dot.: "Daj gryza!"

Moze maja tendencje do kupowania za malej bielizny i coś ich uwiera , nie układa się jak nalezy
taka delikatna dygresja
__________________
"Masz rozum, ukryj go!
Więcej zdziałasz cienką nóżką niż rozumem!"
Bonjour France 04.05.2011r.
Zaręczeni 19.12.2011r.
Małżonkowie 29.12.2012
dora_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-21, 16:15   #128
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Dot.: "Daj gryza!"

Cytat:
Napisane przez dora_angel
Moze maja tendencje do kupowania za malej bielizny i coś ich uwiera , nie układa się jak nalezy
taka delikatna dygresja
Dygresja number two - zauważyłam, że jeszcze po brzuszkach lubią się głaskać
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 18:21   #129
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: "Daj gryza!"

Cytat:
Napisane przez lawenda-w-chodakach
Ja nienawidzę "bliskości ludzi" oczywiście obcych, bo TŻ to co innego w kościele stoję zawsze na samym końcu, w autonusie koło kierowcy, a jak mnie ktoś dotknie lub muśnie ręką to się wściekam w szkole też nie lubię się dzielić, czasem jakieś chrupki czy coś a tak jak sobie siadam pod ścianą koło klasy wyciągam żarełko i od razu 15 osób "daj trochę" wkurzające
Jeszcze u mnie w klasie są takie dwie panny co jak im dasz troszkę to chciałyby całe i jak już im dasz to ci głowę trują o więcej koszmar NIENAWIDZĘ takich ludzi
Wkurza mnie też jak wszystkie moje koleżanki na powitanie chcą się przytulać i całować w policzek przytulać jeszcze jeszcze ale całować w policzek? bez przesady całować to ja się mogę tylko i wyłącznie z TŻ
ojj, jak ja nienawidze tloku po prostu dostaje juz jakiejs paranoi, nienawidze poczt, autobusow, kolejek w mcdonaldzie i innych miejscach szczegolnie zwiazanych z jedzeniem

dzisiaj moja obsesja brudu rowniez dala o sobie znac jechalam autobusem, znalazlam sobie dogodne miejsce przy drzwiach, oparlam sie o ta szybke odgraniczajaca od pierwszego przy drzwiach siedzenia cala happy, ze udalo mi sie znalezc takie ladne miejsce. Mimo, ze w autobusie byl straszny tlok tam nikt mnie nie dotykal, nie huhal i nie ocieral sie o mnie. do czasu gdy do autobusu wsiadl taki straszny BRUDAS, chyba jakis bezdomny, niemyte wlosy od ladnych kilku mies, kurtka tak usyfiona ze normalnie mozna by sie o nia ubrudzic niestety, gdy go zauwazylam bylo juz za pozno zeby wyskoczyc na tym przystanku! Co gorsza, stanal tak blisko mnie, ze prawie do mnie przylegal czym predzej przelamalam swoja "nietykalnosc" i niemal przytulilam sie do mlodego chlopaka, ktory stal z mojej drugiej strony, coby tylko nie otarl sie o mnie ten brud i schowalam cala twarz pod kurtke, zeby nie zwymiotowac od smrodu! Oczywiscie na pierwszym przystanku (pech chcial, ze byl to najdluzszy przystanek na calej mojej trasie) wyskoczylam co sil w nogach i jeszcze tylko uwazajac, zeby sie na koniec nie dotknac do zrodla smrodu tak mnie ta przygoda zestresowala, ze czekajac na nastepny przystanek po prostu sie poryczalam i caly czas myslalam, ze zaraz zwymiotuje. Jak ja nienawidze takich sytuacji, lzy laly mi sie z oczu jeszcze conajmnej godzine strasznie sie zdenerwowalam, chyba wiecej nie pojade zadnym autobusem
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 10:48   #130
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: "Daj gryza!"

Robię porządki w subskrypcji i przypominam sobie o wielu świetnych watkach (na przykład o tym), które już dawno spadły do archiwum.
Może macie jeszcze jakieś przemyślenia?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 10:53   #131
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: "Daj gryza!"

Nie lubię częstować swoim jedzeniem...bez wyjątków
agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-15, 11:00   #132
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: "Daj gryza!"

Nie daje gryzow - poczestowac moge tym co nie dotyka bezposrednio czyjegos otworu gebowego, nie daje pic z jednej butelki.

Nie pozyczam swoich kosmetykow - nigdy ale to nigdy nie uzylabym blyszczyka/szminki ktorym ktos wysmarowal sobie wary. Dla mnie to max obrzydliwosci.

Nie lubie przekraczania strefy intymnej - nie lubie przytulania mnie i sama nie przytulam - wyjatkiem jest tylko moj TZ. Ja nie tule sie nawet do mamy ktora kocham.

Kiedys jadlam chipsy z malej paczki w te paczke wsadzila lape taka dziewucha ktora mnie obrzydzala - wywalilam wszytsko.

Nie jem u innych w domu - mam wizje jakimi niemytymy lapami ktos zarcie robil nawet jelsi wiem ze ta osoba ma fiola na punkcie czystosci. Ostanio musialam uprzedzic kolezanke ze tak mam i zeby sie nie gniewala.

no to chyba ja tez mam niezle poryty berecik
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 11:35   #133
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: "Daj gryza!"

Chyba jestem w porównaniu z Wami przeokropnie niehigieniczna, bo:
- przytulam się bez większych oporów
- daję "gryza" - co prawda nie ze śniadania, bo najeść się trzeba, ale kiedy mam coś dla czystej przyjemności jedzenia, to się podzielę. I sama czasem podjadam coś przyjaciółkom, zaznaczam jednak, że "gryza" biorę od osób, które częstują się moim jedzonkiem. I jesteśmy kwita Nie podjadam nigdy nikomu, kto jest głodny albo nie korzysta z moich zapasów.
- piję ze wspólnej butelki, bo wszyscy moi znajomi dbają o higienę i nie widzę powodu, aby nie pić z gwinta
- kosmetyki też mogę pożyczyć, byle nie te za bardzo "intymne".

Co więc mnie obrzyda?
- lizanie tego samego lizaka - ohyda!
- kiedyś widziałam, jak 2 dziewczyny używały tego samego antyperspirantu w kulce. CO to, to nie.
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 12:13   #134
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: "Daj gryza!"

Hm,a ja dawałam grzya,może nie kanapki,bo mogłam oddać całą,ale wafelka.To samo tyczy się picia,zdarzało się pić z jednej butelki,a także kubka z kumpelami,jakoś wcale mnie to nie obrzydzało.
Wczoraj spotkałam się z kumplem,którego jakiś czas temu poznałam,kupił sok w kartoniku i piliśmy wspólnie.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 12:17   #135
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Dot.: "Daj gryza!"

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Chyba jestem w porównaniu z Wami przeokropnie niehigieniczna, bo:
- przytulam się bez większych oporów
- daję "gryza" - co prawda nie ze śniadania, bo najeść się trzeba, ale kiedy mam coś dla czystej przyjemności jedzenia, to się podzielę. I sama czasem podjadam coś przyjaciółkom, zaznaczam jednak, że "gryza" biorę od osób, które częstują się moim jedzonkiem. I jesteśmy kwita Nie podjadam nigdy nikomu, kto jest głodny albo nie korzysta z moich zapasów.
- piję ze wspólnej butelki, bo wszyscy moi znajomi dbają o higienę i nie widzę powodu, aby nie pić z gwinta
- kosmetyki też mogę pożyczyć, byle nie te za bardzo "intymne".

Co więc mnie obrzyda?
- lizanie tego samego lizaka - ohyda!
- kiedyś widziałam, jak 2 dziewczyny używały tego samego antyperspirantu w kulce. CO to, to nie.
to ja też jestem niehigieniczna, moim znajomym chętnie dam gryza,
no ale tylko znajomym
w liceum chodziła ze mną do klasy obrzydliwa dziewczyna na naszych oczach dłubała w nosie, ciągle miała tłuste włosy i kiedyś sepiła gryza dałam jej ale cała kanapke bo w zyciu bym nie wzieła tego do ust
moja obsesją jest jazda w zatłoczonym autobusie, nie cierpie jak ktoś stoi blisko mnie i patrzy mi na twarz, kurcze poprostu mnie cos trafia, mam wrażenie że każdą nidoskonalość widzi jak przez lupe
__________________
moje ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172523
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 12:20   #136
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: "Daj gryza!"

nie cierpię dawac gryzków!!!
Potem mi się zimna robią
poza tym jakoś od razu wyczuwam czyjaś ślinę
nie pożyczam szminek i wszystkiego innego co ma kontakt z moimi ustami.
nie piję po kimś

aaaa w ogóle nie lubie jak się mnie całuje , od razu sie wycieram.
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 12:39   #137
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: "Daj gryza!"

A ja gdy ktos poprosi mnie o gryza dam Znajomi moga jesc moje jedzonko, dlaczego by nie? A jesli ja chce czegos sprobowac to tez chetnie dostaje
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 13:00   #138
issunka_html
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 380
GG do issunka_html
Dot.: "Daj gryza!"

Kiedyś, w podstawówce nigdy nie nawet nie piłam z kimś z jednej butelki, miałam fioła na tym punkcie. W gimnazjum wszystko sie zmieniło, kanapki jemy często wpólnie, wszyscy piją z tych samych butelek itd. Normalne jest też dla mnie całowanie sie w policzek na powitanie i pożegnanie z koleżankami. Natomiast kiedy ktoś się o mnie ociera w autobusie...o nie ;/
__________________
Gdyby rzeźnie miały szklane ściany, każdy byłby wegetarianinem.
issunka_html jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 16:23   #139
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: "Daj gryza!"

Issunka - w podstawówce też tak miałam. Ale gimnazjum bardzo zmienia człowieka pod tym względem, oj bardzo
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-15, 16:59   #140
Blair
Zadomowienie
 
Avatar Blair
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk :D
Wiadomości: 1 661
GG do Blair
Dot.: "Daj gryza!"

U mnie teraz w liceum jest tak że jak ktoś wyciągnie coś do jedzenia lub picia ( cokolwiek ! ) to moze się z tym pożegnać , bo wszyscy już nawet bez pytania się częstują . No ale już się do tego przyzwycziłam i nawet tak bardzo mi to nie przeszkadza .


Ale raz zadarzyła mi się dziwna sytuacja . Przechodziłam akurat koło jednego baru z zapiekankami, gdy nagle podchodzi do mnie chłopak z hamburgerem w ręce i mówi :

- Hej jestem Piotr , chcesz może gryzka ?
Zamurowało mnie no ale odmówiłam i sobie poszłam .
__________________
"Nie pozwólcie aby ktokolwiek wmówił wam ze trzeba być zadowolonym z tego co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia i nie ma powodu abyście tego nie miały osiągnąć"
Blair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 17:12   #141
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomości: 1 603
Dot.: "Daj gryza!"

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Chyba jestem w porównaniu z Wami przeokropnie niehigieniczna, bo:
- przytulam się bez większych oporów
- daję "gryza" - co prawda nie ze śniadania, bo najeść się trzeba, ale kiedy mam coś dla czystej przyjemności jedzenia, to się podzielę. I sama czasem podjadam coś przyjaciółkom, zaznaczam jednak, że "gryza" biorę od osób, które częstują się moim jedzonkiem. I jesteśmy kwita Nie podjadam nigdy nikomu, kto jest głodny albo nie korzysta z moich zapasów.
- piję ze wspólnej butelki, bo wszyscy moi znajomi dbają o higienę i nie widzę powodu, aby nie pić z gwinta
- kosmetyki też mogę pożyczyć, byle nie te za bardzo "intymne".

Co więc mnie obrzyda?
- lizanie tego samego lizaka - ohyda!
- kiedyś widziałam, jak 2 dziewczyny używały tego samego antyperspirantu w kulce. CO to, to nie.
Siem zgadzam mit alles
oLaSeK=D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 17:52   #142
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: "Daj gryza!"

Ja daje gryzy innym inni mi i już
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 17:53   #143
blue_eyed_kitty
Rozeznanie
 
Avatar blue_eyed_kitty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 997
Dot.: "Daj gryza!"

Hehe ja to podziele sie jedynie z bliskimi znajomymi. Ale nie przepadam za tym. Bo potem rzeczywiscie glodna chodze jak sępy do mojego jedzenia dopadna.
Ale w sumie to jestem w dobrej sytuacji bo moj sposob jedzenia nie zacheca do proszenia mnie o gryza Zawsze jem wszystko warstwami Np z Twixa najpierw zgryzam toffi a potem jem herbatnik Nikt nie chce gryza
__________________
Mrrrrrrrrrrrrrrau!

Licencjat zdany

wakacje

Mrrrrrrrrrrrrrrau!
blue_eyed_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 18:17   #144
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: "Daj gryza!"

Cytat:
Napisane przez blue_eyed_kitty Pokaż wiadomość
Hehe ja to podziele sie jedynie z bliskimi znajomymi. Ale nie przepadam za tym. Bo potem rzeczywiscie glodna chodze jak sępy do mojego jedzenia dopadna.
Ale w sumie to jestem w dobrej sytuacji bo moj sposob jedzenia nie zacheca do proszenia mnie o gryza Zawsze jem wszystko warstwami Np z Twixa najpierw zgryzam toffi a potem jem herbatnik Nikt nie chce gryza
Batoniki jem dokładnie tak samo
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 18:24   #145
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: "Daj gryza!"

nigdy nie prosze kogos o "gryza", sama tez nie daje, jak ktos juz zapyta czy moze ugryzc to dam, z niesmakiem, ale dam.. a potem najchetniej wyrzucilabym taka nadgryziona przez kogos kanapke/drozdzowke do kosza w zyciu nie napije sie z butelki z ktorej pilo kilka osob albo nawet jedna, chyba, ze sytuacja jest naprawde ekstremalna wyjatkiem od wszystkich regul jest TZ
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 18:31   #146
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: "Daj gryza!"

"gryzami" dzielimy się z koleżankami bardzo często oczywiście są wśród nas większe "sępy" i mniejsze, ale chyba nie ma wśród nas takiej, która by całkowicie tego odmawiała.

jesli chodzi o mnie, to jestem za to strasznie niedotykalska.
nie lubię stania za plecami, chuchania na mnie, dmuchania, nadmiernego przytulania się...
zawsze od mamy uciekam, kiedy ma jakiś przypływ miłości
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 20:08   #147
Lalik
Zadomowienie
 
Avatar Lalik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 172
Dot.: "Daj gryza!"

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Batoniki jem dokładnie tak samo
jo tysz

zarciem dziele sie tylko z bliskimi osobami (tż, rodzice, przyjaciele). tu mnie nie rusza 'danie gryza' picie z jednej butelki, nawet uzycie jednego widelca- skoro im ufam w zyciu to i nie 'brzydzi' mnie wspolne jedzenie. dalszym znajomym czy kolezankom zawsze mowie zeby sobie ulamali kawalek jesli chca, byle nie odgryzali.

przytulam i caluje sie na powitanie, ale tez tylko z bliskimi. reszcie mowie po prostu czesc, a jak ktos jest zbyt nachalny, to daje jasno do zrozumienia, ze takie zachowanie mi nie pasuje.

nienawidze tloku i autobusow, mam jakas manie i ciagle mi sie wydaje, ze te wszystkie rurki, siedzenia etc sa cale oblepione w brudzie. do tego autobusowi ocieracze i rozsiewacze smrodku przyprawiaja mnie o porzadny rozstroj nerwowy. na szczescie autobusami ostatnio mam rzadko okazje jezdzic (kocham moj samochod ), ale jak sie zdarzy, to mam pewnosc, ze wyjde z niego wsciekla.
__________________
Nie jestem leniwa. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.


Edytowane przez Lalik
Czas edycji: 2007-01-15 o 20:17 Powód: literowka
Lalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 13:22   #148
Rozterka
Rozeznanie
 
Avatar Rozterka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 867
Dot.: "Daj gryza!"

na szczęście już od jakiegoś czasu sytuacja z "daj gryza" coraz rzadziej mnie spotyka [studia]
Łatwo podzielnymi rzeczami dzielę się tylko z najbliższymi osobami, nie widzę powodu, żebym miała dawać coś koleżance, z którą nie rozmawiam, albo koledze, którego nie lubię Gryza np. z kanapki nie daję nikomu oprócz TŻ tylko z nim moge jeść z wspólnego talerza, pić z jednej szklanki - nie przeszkadza mi to. Natomiast jeśliby o kogoś innego chodziło, stanowczo jestem na NIE od razu przestaje mi to smakować, mam obrzydzenie

Nie lubię też przytulania się na powitanie (nie dotyczy TŻ), a tymbardziej całowania w policzek, albo dotykania się w policzek
__________________
Rozterka

zapomniana...
Rozterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 13:35   #149
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: "Daj gryza!"

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Chyba jestem w porównaniu z Wami przeokropnie niehigieniczna, bo:
- przytulam się bez większych oporów
- daję "gryza" - co prawda nie ze śniadania, bo najeść się trzeba, ale kiedy mam coś dla czystej przyjemności jedzenia, to się podzielę. I sama czasem podjadam coś przyjaciółkom, zaznaczam jednak, że "gryza" biorę od osób, które częstują się moim jedzonkiem. I jesteśmy kwita Nie podjadam nigdy nikomu, kto jest głodny albo nie korzysta z moich zapasów.
- piję ze wspólnej butelki, bo wszyscy moi znajomi dbają o higienę i nie widzę powodu, aby nie pić z gwinta
- kosmetyki też mogę pożyczyć, byle nie te za bardzo "intymne".

Co więc mnie obrzyda?
- lizanie tego samego lizaka - ohyda!
- kiedyś widziałam, jak 2 dziewczyny używały tego samego antyperspirantu w kulce. CO to, to nie.
Też się pod tym podpisuję dokłądnie to samo mogłabym napisać o sobie
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 13:54   #150
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: "Daj gryza!"

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Też się pod tym podpisuję dokłądnie to samo mogłabym napisać o sobie
ja również
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:28.