Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-08, 09:11   #2911
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Może jakaś nieszczęśliwa albo nie układało się jej w związku? Kto to może wiedzieć... w każdym razie zostałam uświadomiona, że to... niestosowne

edit:
to była sytuacja z kategorii - idę do sklepu i chcę kupić koszulę, a Pani coś tam robi i prosi, abym przyszła później, a najlepiej jutro, na co ja, że jednak wolałabym ja kupić dziś, bo to prezent dla Męża, a ona oburzona święcie, że wcale nie musze podkreślać, że dla Męża Że wystarczy powiedzieć, że to prezent
No to rzeczywiście jakaś przewrażliwiona kobitka
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 09:15   #2912
Melliana
Rozeznanie
 
Avatar Melliana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 802
Dot.: Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II

a ja ostatnio byłam świadkiem takiej sytuacji: strażniczka miejska wypisywała mandat panu, który źle zaparkował. Pan próbował ją przekonać, żeby mu darowała, wdzięczył się i produkował, ale że dziewczyna pozostała nieugięta, rzucił zdenerwowany: "Obyś babo nigdy za mąż nie wyszła"

jakby zmiana stanu cywilnego faktycznie była największą łaską i jedynym celem każdej kobiety... Cóż, taki pogląd jeszcze długo będzie pobrzmiewał w naszym społeczeństwie. Żenujące.
Melliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 09:33   #2913
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II

Cytat:
Napisane przez Melliana Pokaż wiadomość
a ja ostatnio byłam świadkiem takiej sytuacji: strażniczka miejska wypisywała mandat panu, który źle zaparkował. Pan próbował ją przekonać, żeby mu darowała, wdzięczył się i produkował, ale że dziewczyna pozostała nieugięta, rzucił zdenerwowany: "Obyś babo nigdy za mąż nie wyszła"

jakby zmiana stanu cywilnego faktycznie była największą łaską i jedynym celem każdej kobiety... Cóż, taki pogląd jeszcze długo będzie pobrzmiewał w naszym społeczeństwie. Żenujące.
A ja ostatnio podczas okresu (muszę się usprawiedliwić) przy kasie w hipermarkecie wychwytywałam wszelkie błędy kasjerki - Proszę Pani, to nie jest melon żółty, to jest galia, to nie są bułki z dynią tyo sa grahamki... kupiłam tylko jeden chleb tostowy itd. tak z 10 razy, co zreszta zaoszczędziło mi ok.20-30zł I stojący za mną starszy Pan mówi "ależ ja bym chciał mieć taką żonę bystrą i konkretną i oh i ah i jejku jejku" Myślałam, że padnę
Odpowiedziałam, że drugiej takiej już nie ma, a ja mam męża, więc przykro mi bardzo I poszłam
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 10:02   #2914
Melliana
Rozeznanie
 
Avatar Melliana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 802
Dot.: Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II

taką żonę to i ja bym chciała

a tak a'propos "trudnych" klientek i pacjentek (ale nie o Tobie, hihi) - zdażają się takie, co to wszystko wiedzą lepiej od lekarza, podając argumenty "bo sąsiadce pomogło" - rysuje im się na kopertach z kartami malutkie kwiatuszki... jak jest inny lekarz na zastępstwie, od razu wie, że będzie ciekawie
Melliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 10:24   #2915
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II

Cytat:
Napisane przez Melliana Pokaż wiadomość
a tak a'propos "trudnych" klientek i pacjentek (ale nie o Tobie, hihi) - zdażają się takie, co to wszystko wiedzą lepiej od lekarza, podając argumenty "bo sąsiadce pomogło" - rysuje im się na kopertach z kartami malutkie kwiatuszki... jak jest inny lekarz na zastępstwie, od razu wie, że będzie ciekawie
Ja ogólnie nie jestem taka straszna, ale jesli kupuje melona galię za 2,99 w promocji, a kasjerka nabija mi go jako żółtego za 5,99 to włącza mi się czujność i patrzę na wszystko co mi nabija, bo przy dużych zakupach potrafia cuda zrobić... a ja nie zarabiam po to, aby finansować jakies pomyłki kasjerek
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 11:19   #2916
Melliana
Rozeznanie
 
Avatar Melliana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 802
Dot.: Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II

nie no oczywiście, masz rację - trzeba uważać strasznie, bo czasami pomyłki, ale czasami świadome oszustwo... ja niestety jestem megałatwym "łupem" - nie potrafię liczyć i kontrolować wydatków
Melliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 11:23   #2917
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II

Cytat:
Napisane przez Melliana Pokaż wiadomość
nie no oczywiście, masz rację - trzeba uważać strasznie, bo czasami pomyłki, ale czasami świadome oszustwo... ja niestety jestem megałatwym "łupem" - nie potrafię liczyć i kontrolować wydatków
Ja jestem straszną sknerą jeśli chodzi o pewne sprawy... np. wiedząc, że jest sklep, w ktorym mogę kupić mój serek wiejski za 1,5 nie kupię go za nic w sklepie, w którym kosztuje 2,5, choćbym miała sie oślinić
Mąż mówi czasami, że jestem okropna, bo... w zasadzie nie muszę tak sknerzyć, ale tak zostałam wychowana i chyba zawsze mi to zostanie
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 11:41   #2918
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja jestem straszną sknerą jeśli chodzi o pewne sprawy... np. wiedząc, że jest sklep, w ktorym mogę kupić mój serek wiejski za 1,5 nie kupię go za nic w sklepie, w którym kosztuje 2,5, choćbym miała sie oślinić
Mąż mówi czasami, że jestem okropna, bo... w zasadzie nie muszę tak sknerzyć, ale tak zostałam wychowana i chyba zawsze mi to zostanie
Ja mam tak samo. Czasem mogę nawet całe miasto zlecieć, żeby kupić coś taniej. A że mam bilet miesięczny, to mogę sobie tak szaleć
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 11:43   #2919
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II

Cytat:
Napisane przez Melliana Pokaż wiadomość
ja oczywiście - tradycyjnie - na majówkach niet, na podróż poślubną niet, miesiąc miodowy? a co to takiego?
Chociaz tyle że urlopu miałam w marcu i tydzień miodowy na nartach mielismy.
Następny taki urlop za 30 lat jak kredyt na mieszkanie spłacimy

Cytat:
Napisane przez Melliana Pokaż wiadomość
eee tam, bez różnicy, jak dla mnie
Niby tak... ja wszystkim powtarzam ze małżeństow nic nie zmienia... jednak fajniej mówić "mąż" "niż "mój chłopak"

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Tak, szczególnie gdy coś załatwiam i mówię, że "mąż chciał", "mąż już pytał", "to dla męża"
Tak tak tak
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 11:44   #2920
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo. Czasem mogę nawet całe miasto zlecieć, żeby kupić coś taniej. A że mam bilet miesięczny, to mogę sobie tak szaleć

o jeny to mój mąz tak ma!! ale w sumie ma to plusy i minusy.. plus jest taki, ż ejak kupujemy coś większego mąż zawsze tak psoprawdza, wytropi, że nigdy nei przepłacimy a wręcz przeciwnie ale z takimi jak Hihi opisuje "serkowymi" akcjami to ja z nim walczę, bo to już dla mnie przesada
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 11:44   #2921
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo. Czasem mogę nawet całe miasto zlecieć, żeby kupić coś taniej. A że mam bilet miesięczny, to mogę sobie tak szaleć
Jak ja tych serków jem czasami 2 dziennie to tygodniowo można zaoszczędzic 10zł I niemal na każdych zakupach tak samo - puszta tego samego tuńczyka w żabce pod domem - 5,5zł, w markecie 3,2zł - duża różnica

Żebym tak jeszcze miała z kupowaniem ubrań i butów
Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
ale z takimi jak Hihi opisuje "serkowymi" akcjami to ja z nim walczę, bo to już dla mnie przesada
No on tez walczy, mówi, że przeciez nie muszę liczyc każdej złotówki, że jak mam ochotę to mam brać I jak idzie zrobić zakupy, to oczywiście kupi ten serek za 2,50
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 11:47   #2922
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II

no mój miesiąc miodowy nie był taki super- pisałam pracę magisterską nigdzie nie pojechaliśmy bo mąż zmienił niedawno pracę i o urlop trudno. Ale chcemy to sobie odbić we wrześniu
Ja też należę do skner, ale jako,że jestem poznanianka, to mam wymówkę
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 11:48   #2923
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
no mój miesiąc miodowy nie był taki super- pisałam pracę magisterską nigdzie nie pojechaliśmy bo mąż zmienił niedawno pracę i o urlop trudno. Ale chcemy to sobie odbić we wrześniu
ale przeciez tzw. podróz poslubna można odbyć nie koniecznie zaraz po slubie prawda? my wyjechaliśmy we wrzesniu a slub był w maju i zrobiliśmy to z pełną premedytacją
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 11:49   #2924
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Jak ja tych serków jem czasami 2 dziennie to tygodniowo można zaoszczędzic 10zł I niemal na każdych zakupach tak samo - puszta tego samego tuńczyka w żabce pod domem - 5,5zł, w markecie 3,2zł - duża różnica

Żebym tak jeszcze miała z kupowaniem ubrań i butów
My to mamy tak teraz z mężem przy kupowaniu różnych rzeczy potrzebnych do remontu i wyposażenia. Zmywarka, okap, zlew, bateria - kupione przez internet. Zaoszczędzone na pewno 500 zł
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 11:51   #2925
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Zaoszczędzone na pewno 500 zł
malin my kupilismy klocki lego przez internet! Kupiliśmy dwa wielkie zestawy w cenie jednego kupowanego w sklepie...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 11:58   #2926
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
My to mamy tak teraz z mężem przy kupowaniu różnych rzeczy potrzebnych do remontu i wyposażenia. Zmywarka, okap, zlew, bateria - kupione przez internet. Zaoszczędzone na pewno 500 zł
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
malin my kupilismy klocki lego przez internet! Kupiliśmy dwa wielkie zestawy w cenie jednego kupowanego w sklepie...

Przy takich konkretnych zakupach to ja to popieram Wtedy to ja lubię to "sknerostwo" męża bo zawsze na tym mocno korzystamy
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 11:58   #2927
Melliana
Rozeznanie
 
Avatar Melliana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 802
Dot.: Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II

my mieliśmy ten plus, że kupiliśmy mieszkanie jeszcze przed ślubem, częsciowo urządzone: płytki, panele, zabudowa kuchni. Żadne z nas nie ma syndromu "wicia gniazda", więc na pomalowaniu ścian na inny kolor i zakupie mebli do jednego pokoju (nie mieliśmy nic poza kanapą) się skończyło , drugi stoi niemal pusty - podziwiam dziewczyny, którym się chce remontować i urządzać i gratuluję - mają piękne mieszkania!

co do zakupów - nie wpadłabym na oszczędzanie złotówki na serkach - ale cóz, to ja na tym tracę, ja mam mniej kasy pod koniec miesiąca... To fakt. Ale nie mam czasu jeździć po mieście i szukać "okazji", "promocji" itp. i zwyczajnie mi się nie chce

Podróż - cóz, my się wybieramy od września i jak na razie nie zaplanowalismy jeszcze urlopu na ten rok. I pewnie nie zaplanujemy Miała być Kuba albo Meksyk - ale chyba na wrzesień trzebaby było szukać JUŻ, co jest zupełnie niemożliwe...
Melliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 12:32   #2928
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
My to mamy tak teraz z mężem przy kupowaniu różnych rzeczy potrzebnych do remontu i wyposażenia. Zmywarka, okap, zlew, bateria - kupione przez internet. Zaoszczędzone na pewno 500 zł
Malin na mozesz podac stronkę na której to zamawiałaś

Cytat:
Napisane przez Melliana Pokaż wiadomość
my mieliśmy ten plus, że kupiliśmy mieszkanie jeszcze przed ślubem, częsciowo urządzone: płytki, panele, zabudowa kuchni. Żadne z nas nie ma syndromu "wicia gniazda", więc na pomalowaniu ścian na inny kolor i zakupie mebli do jednego pokoju (nie mieliśmy nic poza kanapą) się skończyło , drugi stoi niemal pusty - podziwiam dziewczyny, którym się chce remontować i urządzać i gratuluję - mają piękne mieszkania!
...
Wiesz ja tez mam teraz ochotę tak zrobić i wprowadzic się do mieszkania w takim stanie w jakim je odbierzemy. Remont odwlecze przeprowadzkę co najmniej o 2 miesiace, a ja bym chcialam już.
Z drugiej strony jak od razu nie zrobimy remontu to później cięszko bedzie nam sie do niego zebrać.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 12:45   #2929
Melliana
Rozeznanie
 
Avatar Melliana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 802
Dot.: Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość


Wiesz ja tez mam teraz ochotę tak zrobić i wprowadzic się do mieszkania w takim stanie w jakim je odbierzemy. Remont odwlecze przeprowadzkę co najmniej o 2 miesiace, a ja bym chcialam już.
Z drugiej strony jak od razu nie zrobimy remontu to później cięszko bedzie nam sie do niego zebrać.
Haniu, oczywiście, że pózniej jest trudniej - przybywa sprzetow, ubrań, przedmiotów... i czasu brak. Lepiej się przemęczyć te 2 mce wytrzymasz - a i będziesz miała wszystko tak, jak chcesz. Mnie np. nie do końca podoba się zabudowa kuchni (no... kolor nie ten), ale cóż - nie będę jej zmieniać.

nam się po prostu trafiła okazja - kupilismy roczne mieszkanie, ktore było już użytkowane przez pewnego pana, ktory się ożenił w "tzw. miedzyczasie" i przeprowadził do żony
Melliana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 13:05   #2930
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II

Cytat:
Napisane przez Melliana Pokaż wiadomość
Haniu, oczywiście, że pózniej jest trudniej - przybywa sprzetow, ubrań, przedmiotów... i czasu brak. Lepiej się przemęczyć te 2 mce wytrzymasz - a i będziesz miała wszystko tak, jak chcesz. Mnie np. nie do końca podoba się zabudowa kuchni (no... kolor nie ten), ale cóż - nie będę jej zmieniać.

nam się po prostu trafiła okazja - kupilismy roczne mieszkanie, ktore było już użytkowane przez pewnego pana, ktory się ożenił w "tzw. miedzyczasie" i przeprowadził do żony
Jak roczne mieszkanko to bez sensu remont robić. Jak wprowadzaliście się to pewnie jeszcze nowoscią pachniało. Niezła okazja swoją droga.

My kupilismy 10 letnie...i kuchnia idze od razu do rozbiórki bo jest w fatalnym stanie. Pozatym chcemy wyburzyc sciane pomiędzy kuchnia a pokojem więc niezła demolka będzie
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 13:47   #2931
Melliana
Rozeznanie
 
Avatar Melliana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 802
Dot.: Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Jak roczne mieszkanko to bez sensu remont robić. Jak wprowadzaliście się to pewnie jeszcze nowoscią pachniało. Niezła okazja swoją droga.
nowością to może nie, kolory były fatalne, np. zimny szary na ścianach... ale faktycznie, reszta bez zarzutu

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
My kupilismy 10 letnie...i kuchnia idze od razu do rozbiórki bo jest w fatalnym stanie. Pozatym chcemy wyburzyc sciane pomiędzy kuchnia a pokojem więc niezła demolka będzie
oj, ale potem jak pięknie!
Melliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 16:11   #2932
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Malin na mozesz podac stronkę na której to zamawiałaś
Po pierwsze, to były dwa sklepy internetowe. Po drugie - mąż sam zamawiał i nie pamiętam adresów tych sklepów. Na pewno szukaliśmy ich przez "Skąpca", czyli przez porównywarkę cen.

PS. Lepiej wprowadźcie się po remoncie, bo nie ma nic gorszego, jak mieć remont w mieszkaniu, w którym się ciągle przebywa - kurz, hałas, wszystko w kartonach
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 21:05   #2933
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Lepiej wprowadźcie się po remoncie, bo nie ma nic gorszego, jak mieć remont w mieszkaniu, w którym się ciągle przebywa - kurz, hałas, wszystko w kartonach
A mnie to niebawem czeka.. zgadzam się z Tobą, że lepiej przeprowadzić remont gdy się nie miszka w mieszkaniu
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 22:50   #2934
iszsza
Zadomowienie
 
Avatar iszsza
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Waterford, Irl
Wiadomości: 1 444
Dot.: Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II

cześć Kochane, nie zapomniałam o Was tylko tyle się działo, już po wizycie rodziców i siostry. Było b. miło, pozwiedzaliśmy, pogadalismy, przywiezli nas cząstkę ojczyzny bo my nie wiadomo kiedy polecimy? poza tym wiosna już u nas i nie pada od paru dni w co nie mogę uwierzyć a w nowej pracy na plus - podoba mi się
__________________
don't make a photograph - just take it
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229365

iszsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 08:31   #2935
Melliana
Rozeznanie
 
Avatar Melliana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 802
Dot.: Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
A mnie to niebawem czeka.. zgadzam się z Tobą, że lepiej przeprowadzić remont gdy się nie miszka w mieszkaniu
jasne, że tak. wprowadzicie się na gotowe

kulbit, dasz radę
Melliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 08:33   #2936
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II

Cytat:
Napisane przez Melliana Pokaż wiadomość
kulbit, dasz radę
nie mam innego wyjścia
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 08:42   #2937
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
nie mam innego wyjścia
Ja życzę duuuuużo samozaparcia
My przy malowaniu pokoju mieliśmy dość, bo trzeba było spac w kuchni dwa dni
Teraz zastanawiamy się nad wymiana podłogi na palene i... mocno się zastanawiamy
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 08:44   #2938
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja życzę duuuuużo samozaparcia
My przy malowaniu pokoju mieliśmy dość, bo trzeba było spac w kuchni dwa dni
Teraz zastanawiamy się nad wymiana podłogi na palene i... mocno się zastanawiamy

no a mnie czeka rwanie podłóg, równanie ścian, wywalanie wszystkich drzwi, kafelki totalna demolka ale jeszcze nie teraz jeszcze chwila
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 08:46   #2939
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
no a mnie czeka rwanie podłóg, równanie ścian, wywalanie wszystkich drzwi, kafelki totalna demolka ale jeszcze nie teraz jeszcze chwila
My chcemy wywalic kawałek ściany i od roku się za to zabieramy, bo... mieszkanie jest 2 lata po totalnym remoncie i tak naprawdę nic mu nie brakuje, tylko ja oczywiście wiecznie natchniona coś bym poprawiała
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 08:52   #2940
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Mężatki, co tam u Was słychać? cz.II

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
My chcemy wywalic kawałek ściany i od roku się za to zabieramy, bo... mieszkanie jest 2 lata po totalnym remoncie i tak naprawdę nic mu nie brakuje, tylko ja oczywiście wiecznie natchniona coś bym poprawiała

to ja tak nie mam, jak mi pasuje to pasuje.. nie musze co rok meblowac na nowo czy wywalać ścian
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.