Wspólne zakupy - Demeter - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-28, 09:50   #3451
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
A nie przyszło nikomu do głowy poczekać kilka dni? po 30-tym pozwolić Idze się wytłumaczyć?
Z czego się tłumaczyć ? Że napisała, że zamówienie zostało wysłane raz jeszcze, kiedy nawet nie zanotowano wpłaty u Demeter, i po kłamstwach, że zamówienie z Quality u niej jest, kiedy nawet go nie zrobiła ?

Nie wiem co się z Wami dzieje, odnoszę wrażenie, że żyjecie w innym świecie. Nie wiem, nie dociera do was tak naprawdę co się stało ?

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez polkadxdx Pokaż wiadomość
Nie może się bronić, czy nie chce? Czy po prostu nie ma odwagi?
Otóż to. Kiedy sprawy wyszły na jaw telefon zaczął jej działać sprawnie i smsy wysyła całkiem sprawnie. Że nie wspomnę o przelewach.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 09:51   #3452
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Z czego się tłumaczyć ? Że napisała, że zamówienie zostało wysłane raz jeszcze, kiedy nawet nie zanotowano wpłaty u Demeter, i po kłamstwach, że zamówienie z Quality u niej jest, kiedy nawet go nie zrobiła ?

Nie wiem co się z Wami dzieje, odnoszę wrażenie, że żyjecie w innym świecie. Nie wiem, nie dociera do was tak naprawdę co się stało ?
Dociera,dociera,ale mimo wszystko chciałabym wiedzieć co Iga ma do powiedzenia i myślę,ze pomimo złości wiele wizażanek biorących udział w tych pechowych zakupach również czeka na wyjaśnienia. To ludzkie nie?
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 09:52   #3453
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Agnieszko, to nie tak, bo przecież sama utopiłam w tym sporo kasy, a przelewu jeszcze nie dostałam. Napisałaś tam jednak "Na wspólnych zakupach wyłudziła kilka tysięcy złotych". Ktoś obcy przeczyta i pomyśli - no nieźle, ukradła i zwiała. Trzeba na nią uważać. A przecież ileś tam osób już kasę dostało i mam nadzieję, że dostaniemy ją wszyscy.
Sama pisałam, że skoro z all coś jest nie tak to się wystawia negatywa ale w jego treści trzeba się skupić na przebiegu transakcji a nie na jakiś pozaallegrowych sprawach....
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 09:52   #3454
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Dociera,dociera,ale mimo wszystko chciałabym wiedzieć co Iga ma do powiedzenia i myślę,ze pomimo złości wiele wizażanek biorących udział w tych pechowych zakupach również czeka na wyjaśnienia. To ludzkie nie?
Ja na wyjaśnienie też czekam. Ale tak jak piszę - dziewczyna od wczoraj smsy wysyła całkiem sprawnie, wystarczyłoby jedno zdanie. Które niestety nie padło do tej pory.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 09:52   #3455
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

EDIT zmiana postu - macie rację.

Edytowane przez Daffodilka
Czas edycji: 2009-08-28 o 10:03
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 09:53   #3456
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość



Otóż to. Kiedy sprawy wyszły na jaw telefon zaczął jej działać sprawnie i smsy wysyła całkiem sprawnie. Że nie wspomnę o przelewach.
czasem warto sobie zadać pytanie dlaczego tak się stało.
ja wierzę że po 30-stym Iga nam wszystko wytłumaczy.
I nie interesuje mnie co b ysię stało gdyby dziewczyny nie zadzwoniły itd....nawet przestępców nie osądza sie mając na uwadze co by zrobili gdyby nie ujęła ich policja
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 09:53   #3457
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Daff a czemu mnie nie ma?
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 09:54   #3458
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
cnawet przestępców nie osądza sie mając na uwadze co by zrobili gdyby nie ujęła ich policja
Nie, ale osądza się na podstawie faktów. A fakty są jakie są.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 09:55   #3459
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

daff, prosze cie nie publikuj tej listy, narobimy sobie jeszcze wiekszych kłopotów, przeciez teraz kazdy moze napisać ze jest kissek czy ktoś tam i ciagnąc kase od Igi, a kazdy chyba wie co i ile wpłacił
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 09:55   #3460
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Daff a czemu mnie nie ma?
A podałaś ile wpłaciłaś? Ide sprawdzić, do wątku Blue
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 09:58   #3461
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
daff, prosze cie nie publikuj tej listy, narobimy sobie jeszcze wiekszych kłopotów, przeciez teraz kazdy moze napisać ze jest kissek czy ktoś tam i ciagnąc kase od Igi, a kazdy chyba wie co i ile wpłacił
Racja Daff, tak chyba będzie bezpieczniej.
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 10:01   #3462
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Na razie nie mam przelewu od Igi, smsa wyslaląm wczoraj wieczorem, jak dostane zwrot odrazu dam Ci znać, Daff W razie co poczekam do 30-tego czy jakt tam Iga pisałą.

Sądzę, że Iga ze zwyczajnego, głupiego strachu przestala się odzywać - nie wiem, czy wstyd jej się było przyznać, że sobie nie radzi, czy co. Wiedziałą doskonale, żę prędzej czy później wszystko wyjdzie na jaw, ale brnęła uparcie licząć na to, że jeden czy dwa dni odwlecze się wyjasnianie sprawy. Zapewne przysłużyły sie tutaj informacje od Demeterków i z Quality, jak rownież groźba zawiadomienia policji przez niektóre Wizażanki.

I szczerze mówiąc już mnie nawet nie ciekawi, co się działo z Iga, czy będzie chciała nam przedstawic swoją sytuację- chciałabym zakończyć tę sprawę. I decydować wkróce z innymi współkupującymi, co robimy z tymi wszystkimi odwołanymi zakupami.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 10:22   #3463
Kika78
Raczkowanie
 
Avatar Kika78
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Wiadomości: 139
GG do Kika78
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

sms do Igi wysłałam, zwrot kasy będę mogła potwierdzić dopiero za tydzień, jak wrócę z urlopu. na kolejne wspólne zakupy ochota mi chwilowo przeszła....
Kika78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 10:31   #3464
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Dobra. W porozumieniu z Bluegirl od dzisiaj i ja będę tu na was krzyczeći upominać. Bójcie się a tak na poważnie:

po pierwsze - bardzo proszę o uspokojenie atmosfery i zaprzestanie rozważania o dobrych i złych intencjach. Doskonale rozumiem osoby, które się złoszczą. Ja również uważam, że metoda głaskania po główce i usprawiedliwiania popełnionych błędów jest zła i nie na tym polega wychowywanie. Źle zrobiła, okłamała was w kilku kwestiach, to już zostało powiedziane i dobrze, skoro taka jest prawda. Ale kolejne dyskusje na ten temat niewiele wniosą do sprawy, a jedynie produkują offtopy i utrudniają odnalezienie się osobom, który jeszcze nie otrzymały zwrotu pieniędzy. Każdy chce mieć już swoje pieniądze z powrotem, więc Ci, którzy już je szczęśliwie dostali na konto, niech pomyślą o tych, którzy nadal się stresują i uprzejmie ułatwią im szybką komunikację na forum.
Więc podsumowanie punktu pierwszego - wrzućcie na luz, uspokójcie emocje, kto nerwowy jest, niech jednak trzy razy zastanowi się przed wysłaniem posta. Czyli jednym słowem (trzema) - spokój ma być

Po drugie - sprawa Allegro. Rozumiem, że to jest drugi problem, że tam Gothic też zawaliła kilka spraw, ale ze zrozumiałych powodów (w końcu jesteśmy, gdzie jesteśmy) prosiłabym, żeby sprawy Allegro raczej załatwiać z tym serwisem. Jasne, że kilka z Was dzięki temu wątkowi znalazło kontakt do Gothic i też mogło odzyskać pieniądze i to bardzo dobrze, że tak się stało. Ale dalsze rozważania odnośnie komentarzy i tego typu spraw też są zbędne i śmiecą.
Kriss -nie mamy jednak zamiaru nic wykasowywać.

Po trzecie - ja rozumiem, że rozdzielanie banów, to fajna zabawa, ale mimo wszystko nie bawcie się w nią. Decyzja o banie będzie z pewnością wymagała konsultacji z tak zwaną "górą". Poza tym wiele osób czeka na te wyjaśnienia, które mają się pojawić, a z banem ciężko je będzie Gothic przedstawić.


także raz jeszcze - uspokójcie się, dajcie spokój z ciągłym zgłaszaniem pretensji pod adresem innych użytkowniczek, bo aktualnie naszym priorytetem jest odzyskanie pieniędzy przez wszystkich. A potem można się zastanawiać nad całą sprawą.

to mówiłam ja, Tulip, potem nie będę mówić, tylko rozdawać kartki
a tak na poważnie - uprzedzam, że punkty będą lecieć, jeśli nadal, mimo słownych ostrzeżeń i upomnień, będziecie na siebie naskakiwać (nie mówię tylko o naskakiwaniu na Gothic) i niepotrzebnie podkręcać atmosferę, bo to niczemu nie służy.

tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 11:35   #3465
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Informuję że dostałam już pieniądze od Gothic. Wczoraj wieczorem je wysłała.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 11:48   #3466
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

i ja juz jestem kobietki, qrczę ale mi tu na wiosze net wolno chodzi ale przynajmniej ćwiczę cierpliwość
wysłałąm wczoraj do Igi 2 smsy z numerem konta i danymi (trochę to nieodpowiedzialnie jednak załątwiamy) ale trudno....jeden wciąż oczekuje, drugi, dziwnym trafem doszedł, mam raport, cisza, zero odzewu, zero przelewu, bede jeszcze zaglądać i wieczorem dam znac jeśli cos będzie, dzis rano zadzwoniłam do niej na kom, standardowo Azjata....nagrałam się, porposiłam jeszcze raz o przelew, przypominając nick wizazowy i prosząc o ustosunkowanie się do mojej jakże przecież uprzejmej prośby....
swoją drogą trochę się dziwię...przecież wśród nas są zapewne prawniczki, policjantki, nie wierzę, że Iga nie wzięłą pod uwagę faktu, że będziemy chciały coś z tym zrobić, prawda? Chociaż fakty jednak przemawiają same za siebie, nic to, najważniejsze teraz odzyskać kasę, myślę, że jeśli ktoś jednak zaryzykuje wspólne zakupy demeter, to ja jestem wciąż chętna

ps. Iga musi mieć bardzo tolerancyjnych rodziców......i bogatych......
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 11:52   #3467
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez Violette_24 Pokaż wiadomość
Chociaż fakty jednak przemawiają same za siebie, nic to, najważniejsze teraz odzyskać kasę, myślę, że jeśli ktoś jednak zaryzykuje wspólne zakupy demeter, to ja jestem wciąż chętna
mam podobne zdanie
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 12:04   #3468
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Jestem za tym, zeby o sprawie jak najszybciej zapomniec naskakiwanie na siebie nawzajem psuje tylko atmosfere. Stalo sie i nie odstanie. Trudno. Kazdy ma swoje nerwy, niektorzy moze i zszargane
Bylo sporo nerwow i kazda pewnie miala poczucie wiekszego lub mniejszego robienia w bambuko z tych czy innych powodow, ale ostatecznie Iga stanela na wysokosci zadania i zachowala sie fair zaczynajac przelewy.
Za jakimkolwiek banem obstawac nie bede bo nawet jesli cala sytuacja wygladala syfiasto, to nie byla to kradziez a co najwyzej brak poczucia odpowiedzialnosci. A ban za olewke i scieme to jednak za duzo.
Wiem, ze momentami sytuacja wygladala nieciekawie ale biorac pod uwage wszystkie okolicznosci lagodzace nie robmy z Goth kradzieja Ewentualne upomnienie Goth zostawiam moderatorkom.
A cala ta sytuacja jest dobra lekcja na przyszlosc: do czego moze doprowadzic brak dojrzalego kontaktu chociazby telefonicznego.
Smetna troche ale najwyrazniej potrzebna dla potomnosci
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 12:08   #3469
lady_poison
Zakorzenienie
 
Avatar lady_poison
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Mszczonów/Warszawa
Wiadomości: 4 489
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Dobrze prawisz LouLou
__________________
Instagram
lady_poison jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 12:22   #3470
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
Jestem za tym, zeby o sprawie jak najszybciej zapomniec naskakiwanie na siebie nawzajem psuje tylko atmosfere. Stalo sie i nie odstanie. Trudno. Kazdy ma swoje nerwy, niektorzy moze i zszargane
Nie, nie zapominajmy. Niech to będzie nauczka na przyszłość
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 12:27   #3471
Basiek93
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek93
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 933
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Dziewczyny!! Mam przelew od Gothic na swoim koncie (wczoraj wysłałam sms-a)

nie wiem czy odznaczacie to jeszcze na liście,ale chciałam Was o tym poinformowac. Życzę Wam tak samo szybko wyjaśnionej sprawy
__________________
wróciłam do perfum moja fragrantica tutaj
sprzedam lub wymiana perfumy niszowe - tu
Basiek93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 12:30   #3472
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
Nie, nie zapominajmy. Niech to będzie nauczka na przyszłość
Myślę jednak, że to wydarzenie nie zniechęci nas do wspólnych zakupów. Przynajmniej większość z nas Jednak jak wcześniej pisala Blue, kiedy ten cały dym przejdzie, trzeba będzie faktycznie wprowadzić jakiś regulamin - czyli maksymalna ilość flaszek albo maksymalna kwota zamówienia u jednej osoby w jednej turze zakupów. I może też ustalenie, co robić w przypadku sytuacji, kiedy jedna osoba prowadzi naraz kilka zakupów - rzut na Lucky, rzut na Demeterki, rzut na Quality. Bo na nic reguła np. maksimum 3 flaszek na raz, jeśli zakupy będą robione w 5 róznych miejscach.

A tak nawiasem mówiąc, zauważyłyście, jak szybko się wszystkie ogarnęłyśmy? Kilka dni temu wydawało się, że wybuchnie wielka wojna, tymczasem ponad 20 dziewczyn bardzo szybko doszło do porozumienia, ustaliło wspólna linię postepowania i ze sobą współpracuje. Podziwiam Was wszystkie, zwłaszcza Blue, Nat i Daffi, które najwięcej pomagają w ogarnięciu tej sytuacji
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 12:35   #3473
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez Basiek93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!! Mam przelew od Gothic na swoim koncie (wczoraj wysłałam sms-a)

nie wiem czy odznaczacie to jeszcze na liście,ale chciałam Was o tym poinformowac. Życzę Wam tak samo szybko wyjaśnionej sprawy
Gratuluję, a u mnie na razie nic...
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 12:38   #3474
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Gratuluję, a u mnie na razie nic...
U mnie też jeszcze nie, ale sporo dziewczyn już jest rozliczone z Igą. I dobrze!
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 12:41   #3475
Madzikon85
Zakorzenienie
 
Avatar Madzikon85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 284
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
Jestem za tym, zeby o sprawie jak najszybciej zapomniec naskakiwanie na siebie nawzajem psuje tylko atmosfere. Stalo sie i nie odstanie. Trudno. Kazdy ma swoje nerwy, niektorzy moze i zszargane
Bylo sporo nerwow i kazda pewnie miala poczucie wiekszego lub mniejszego robienia w bambuko z tych czy innych powodow, ale ostatecznie Iga stanela na wysokosci zadania i zachowala sie fair zaczynajac przelewy.
Za jakimkolwiek banem obstawac nie bede bo nawet jesli cala sytuacja wygladala syfiasto, to nie byla to kradziez a co najwyzej brak poczucia odpowiedzialnosci. A ban za olewke i scieme to jednak za duzo.
Wiem, ze momentami sytuacja wygladala nieciekawie ale biorac pod uwage wszystkie okolicznosci lagodzace nie robmy z Goth kradzieja Ewentualne upomnienie Goth zostawiam moderatorkom.
A cala ta sytuacja jest dobra lekcja na przyszlosc: do czego moze doprowadzic brak dojrzalego kontaktu chociazby telefonicznego.
Smetna troche ale najwyrazniej potrzebna dla potomnosci

Popieram
poza tym - dajmy Idze szansę na przeprosiny


A tak w ogóle to otrzymałam dziś przelew - dziękuję Dziewczyny za interwencję - bez Was mogłoby sie to jeszcze troszkę ciągnąć
Madzikon85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 12:45   #3476
Borneo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 344
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Dziewczyny, dostałam zwrot od Gothic .
Tzn. od kogoś o jej nazwisku, ale fakt faktem.

Dzięki jeszcze raz dziewczyny za sprawne i wspólne działanie .
Borneo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 13:01   #3477
beata11
Rozeznanie
 
Avatar beata11
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 932
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Gothic podjęła się zwracania każdemu z osobna przelewów. Prosi o smsa z nickiem, danymi, numerem konta i kwotą przelewu. Także każdy z osobna ma wysłać tego smsa.
Jeśli kogoś nie będzie kojarzyć, wstrzyma się z przelewem do 30-tego, wtedy będzie mieć osobisty dostęp do internetu i będzie mogła zweryfikować
Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
wolę na tę opcję zaczekać
Ja też.

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Musisz wysłać do niej smsa z danymi, jeśli któryś z nicków/nazwisk nie będzie kojarzyć to przelew nada 30-tego, kiedy będzie mieć dostęp do internetu i je sprawdzi, sms to podstawa.
Ja wiem ze najprościej byłoby iść po historii wpłat, ale mimo wszystko Iga prosi o smsy.

Ja wolałabym jednak poczekać do 30-go na przelew zwrotny.
(Nie chcę wysyłać nr konta i danych smsem.)
To co powyżej chyba nie znaczy, że bez tego smsa nie będzie zwrotu?

Pozdrawiam i serdecznie dziękuję wszystkim dziewczynom, które się tą sprawą zajęły.

Nie wiem kiedy mi się uda przeczytać cały wątek
ale moje odczucia są najbardziej zbieżne z tym co pisze Daffodilka i skarbiątko.

niestety mam cięższe sprawy na głowie teraz -
i nie żebym bagatelizowała tę całą sytuację


MaryJane
daj adresik na PW to Ci poślę próbaska B.T.
beata11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 13:15   #3478
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

hej weszłam na perfumy przypadkowo żeby zobaczyć co zamawiacie i ewentualnie się dołączyć ale...............widzę niezłe zamieszanko. Patrząc obok nie mając żadnych odczuć bo nie stoję po żadnej stronie stwierdzam, że jest to umyślnie zrobione.
Za dużo spraw podejrzanych, jeżeli nie dawałaby sobie rady to na pewno nawet na PW napisałaby którejś zaufanej wizażance albo Moderatorce że sobie nie radzi i np nie chce rozgłosu..... Na pewno rozwiązałby się ten problem. Nie stało się tak wiec to świadczyłoby o nieodpowiedzialności lub innym słowem które możecie dopowiedzieć............

Pozdrawiam i mam nadzieję, że jak ja zdecyduję się zamówić (narazie muszę obadać te wszystkie sklepy) to nie będę musiała się tak denerwować, bo rozumiem zdenerwowanie.

Życzę powodzenia
__________________
2 07 2011 -
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 13:16   #3479
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Mam zwrot od Igi
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 13:39   #3480
porzeczki
Zadomowienie
 
Avatar porzeczki
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 093
Dot.: Wspólne zakupy - Demeter

Cytat:
Napisane przez niusia212 Pokaż wiadomość
Pozdrawiam i mam nadzieję, że jak ja zdecyduję się zamówić (narazie muszę obadać te wszystkie sklepy) to nie będę musiała się tak denerwować, bo rozumiem zdenerwowanie.

Życzę powodzenia
Do tej pory zostało wspólnie zakupione mnóstwo flakonów (100? 200? za mojej bytności tutaj na pewno kilkadziesiąt) zarówno w sklepach zagranicznych jak i polskich, dziewczyny obdarzały się wzajemnie dużym zaufaniem, nie było żadnych odgórnych regulacji i takie przypadki jak powyższy zdarzały się baaardzo rzadko. Na taką skalę to chyba pierwszy raz. Więc myślę, że możesz bez większych obaw przystępować do zakupów, jeżeli masz ochotę
__________________

porzeczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.