Moda, która Cię "rozwala" cz.V - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-12, 22:41   #4411
catlady
Raczkowanie
 
Avatar catlady
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 305
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

"Bluska"
catlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 22:59   #4412
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Dzisiaj, o dziwo, wyszłam za wcześnie z domu więc postanowiłam spacerkiem przejść się na autobus, zamiast dojechać tam tramwajem. I opłaciło się W połowie drogi wyprzedziła mnie dziewczyna, na pierwszy rzut oka, wszystko było ok, ale po chwili zauważyłam jej sekret Dziewczyna miała normalne jeansy, tyle że jedna nogawka z tyłu, była przecięta zaraz pod pośladkiem i przy każdym kroku rozszerzała się na mnie jak wieeeelkie usta Myślałam, że może jej te spodnie pękły po drodze, ale moje czujne oko po chwili wypatrzyło, że dziura jest równa i musiała być zrobiona specjalnie

To jakaś nowa moda, czy miałam do czynienia z jakąś kreatorką mody ?
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 23:17   #4413
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Ejniacz Pokaż wiadomość
Myślałam, że może jej te spodnie pękły po drodze, ale moje czujne oko po chwili wypatrzyło, że dziura jest równa i musiała być zrobiona specjalnie

To jakaś nowa moda, czy miałam do czynienia z jakąś kreatorką mody ?
Ty się nie śmiej, mnie kiedyś spodnie tak się przetarły- idealnie prosta linia pod pośladkiem zszyłam, ale i tak szybko wylądowały w śmieciach...

Moim rozwalaczem była jedna ruska dziewoja (chyba na euro przyjechała), niebieska tuba o długości mniej więcej 20cm (plus miejsce w środku na pokaźny biust), błękitna jeansowa spódniczka a la balerina, koturny-sandałki na rzemykach, goły brzuch, boczki, brzusio obwisłe i wysmarowane na bogato brokatem...
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 23:24   #4414
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

na dobranoc dramat w III aktach:

I )http://www.asos.com/ASOS/ASOS-PITCH-...with+pink+spot

II) http://www.asos.com/ASOS/ASOS-BLACK-...rt=1&clr=Multi

III) http://www.asos.com/ASOS/ASOS-HALT-W...px?iid=1945742

__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 23:34   #4415
asioollka
Zakorzenienie
 
Avatar asioollka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 426
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

w sumie nie wiem, który akt najgorszy ; p w sumie wszystkie trzy fatalne, co za beznadziejna sztuka ; p
__________________

Be an advocate of joy, find your little heart's desire and follow it.
[/LEFT]

asioollka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 09:57   #4416
Ofca w Wielkim Miescie
Rozeznanie
 
Avatar Ofca w Wielkim Miescie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 509
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

K. chyba parę stron wcześniej na tym wątku wyczytała popularne opisy aukcji na allegro...
http://allegro.pl/next-super-sweter-...401822790.html
Widzieliście Kasię Tusk w takim wdzianku? Chyba że chodzi o pana premiera...
Ofca w Wielkim Miescie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:14   #4417
kalka_
Raczkowanie
 
Avatar kalka_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 70
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Ofca w Wielkim Miescie Pokaż wiadomość
K. chyba parę stron wcześniej na tym wątku wyczytała popularne opisy aukcji na allegro...
http://allegro.pl/next-super-sweter-...401822790.html
Widzieliście Kasię Tusk w takim wdzianku? Chyba że chodzi o pana premiera...
Nie chce popadać w paranoje
ale czy to nie aukcja słynnej na tym wątku K ?
przez Was i tylko przez Was przeczytałam cały jej blog! z nie małym przerażeniem bo przychylam sie do Waszych wnisoków o jej osobie i ten sweter bodajże zakupiła całkiem niedawno, i nie wiem czy nie wspominała o jego sprzedaży....

jeżeli tak - mogła sie posłuzyć jako reklamą swoim blogiem

a tak zeby nie było całkiem ot, to jak juz pisze 1 wiadomosc w wątku to rozwala mnie najbardziej:
- niedostosowania ubioru do wieku! Jakoś głównie u kobiet "z tyłu liceum, z przodu muzeum" jest odstraszające, lub nieumiejętnie skomponowane nowe trendy robiące ze ślicznych 16tek swoje własne babcie
- te wszystkie wielkie koturny, obcasy jak wieże (nie znam tych nazw fachowych - takie grube, wysokie i wsparte koturnami) na bardzo chudych nogach wyglądają tak, że mam ochote pomóc przejść przez pasy posiadczce, z obawy ze sie połamie!
- tandeta - masa złota, brokatu, przetarć, różo, błękitu i bieli razem
- nie wiem czemu, ale nie lubie tez jak sie nosi mini z dekoltem, odraża mnie to i wydaje sie tandetne.... sama nosze mini + szpile, ale ubieram wtedy jakas zabudowana góre, do dekoltu - nie pokazuje górnej częsci ud
- nienawidze źle dobranego podkładu do cery! blade twarze lub czarne twarze przy naturalnym kolorze ciała, brrr



Edit :P
http://newlifewithfashion.blogspot.c...29-new-in.html tu taki sweterek mamy ;] (PS - moge dodwac te linki?!)

Edytowane przez kalka_
Czas edycji: 2012-06-13 o 10:19
kalka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 10:22   #4418
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

:O
Cytat:
Napisane przez Ofca w Wielkim Miescie Pokaż wiadomość
K. chyba parę stron wcześniej na tym wątku wyczytała popularne opisy aukcji na allegro...
http://allegro.pl/next-super-sweter-...401822790.html
Widzieliście Kasię Tusk w takim wdzianku? Chyba że chodzi o pana premiera...
wlasnie mialam napisac ze Kamila taki wystawiala. ale to niekoniecznie jej
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:25   #4419
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Chyba jednak K. sprzedaje ten sweterek, bo z tego samego konta sprzedawała zielono - czerwone klispy z H&M.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:27   #4420
kalka_
Raczkowanie
 
Avatar kalka_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 70
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
:O


wlasnie mialam napisac ze Kamila taki wystawiala. ale to niekoniecznie jej
jej jestem okropna
ale ta osoba tak mnie szokuje, ze moje śledztwo miało kilka kroków więcej - lokalizacja Dębica i ne numerki w nicku allegro mi pasują
kalka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:34   #4421
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez kalka_ Pokaż wiadomość
ale ta osoba tak mnie szokuje, ze moje śledztwo miało kilka kroków więcej - lokalizacja Dębica i ne numerki w nicku allegro mi pasują
alez to jest konto Kamili, a jakze.

swoja droga, uzycie jako slowa kluczowego, nazwiska Kasi, ktora Kamila obsmiewa na swoim blogu, jest kolejnym dowodem na hipokryzje tej slynnej Debiczanki.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 10:34   #4422
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez catlady Pokaż wiadomość
Ech ile ja tych "blusek" i "branzoletek: widziałam
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:37   #4423
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Ech ile ja tych "blusek" i "branzoletek: widziałam
jeszcze sa czułenka. znamienitej urody zreszta.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:38   #4424
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez catlady Pokaż wiadomość
,,WITAM NA MOJEJ AUKCJI Z PRZYZIEMNOŚCIĄ PRZEDSTAWIAM ABSOLUTNY HIT" a ja się boję, że nie zdałam matury z polskiego...
Dla mnie rozwalaczem są asymetryczne spódnice z ,,trenem" jak ja to nazywam. O ile sama mam sukienkę z Pull& Bear, która jest minimalnie asymetryczna, to już takie cuda ,,z przodu mini, z tyłu habit" podobają mi się tylko na manekinach. W takich asymetrycznych spódnicach mało kto wygląda naprawdę dobrze - ostatnio idę sobie w Warszawie, i widzę taką właśnie dziewoję, tu miętowa baskinka, tu brązowa asymetryczna spódnica, grube czarne rajstopy... i mokasyny, mimo że mojego wzrostu (160 cm). Ale zadowolona z siebie niezmiernie, z koleżanką fotografką u boku. Swoją drogą, tyle osób na Allegro kupuje te asymetryczne, a jakoś poza kilkoma osobami w Wawie nikogo w nich nie widziałam.

O, jeszcze pan w Teatrze Narodowym, który przyszedł w górze od garnituru, lnianych białych spodniach do połowy łydki, czarnych skarpetach naciągniętych aż do spodni i jasnobrązowych mokasynach.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:39   #4425
kalka_
Raczkowanie
 
Avatar kalka_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 70
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
alez to jest konto Kamili, a jakze.

swoja droga, uzycie jako slowa kluczowego, nazwiska Kasi, ktora Kamila obsmiewa na swoim blogu, jest kolejnym dowodem na hipokryzje tej slynnej Debiczanki.
oj tam, smykałka do handlu może sie sprzeda
bo z pewnością ktoś uwierzy, że Kasia biega w takim sweterku po sopockiej plaży...

a tak poważnie
Hipokryzja, przez duże H

szok szok szok! lubie Was czytać, i robie to od daaaaaawna, a ta osoba mnie zmobilizowała dopiero do posta
kalka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:44   #4426
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
,,WITAM NA MOJEJ AUKCJI Z PRZYZIEMNOŚCIĄ PRZEDSTAWIAM ABSOLUTNY HIT"
o, jaaaa, ta przyziemnosc zrobila mi dzien .

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Dla mnie rozwalaczem są asymetryczne spódnice z ,,trenem" jak ja to nazywam. O ile sama mam sukienkę z Pull& Bear, która jest minimalnie asymetryczna, to już takie cuda ,,z przodu mini, z tyłu habit" podobają mi się tylko na manekinach.
mnie sie bardzo nie podobaja takie spodnice. zreszta, ja w ogole nie lubie silnie asymetrycznych rzeczy, zawsze mam wrazenie, ze pies to poszarpal czy cos^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:45   #4427
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Kurcze, jak mnie irytuje 'makaronizowanie' jezykowe, wiem ze to nie ma nic wspolnego z ciuchami, ale jest moda jezykowa, i rozwala mnie strasznie.

Np. na tej aukcji swetra...'oversizowy sweter' , czy naprawde brakuje nam polskich okreslen? Tak samo jak spopularyzowane slow 'outfit' (albo jeszcze lepiej, ze spolszczona pisownia- altfilt ) . Dla mnie to zawsze byl (i jest) stroj/ ubranie, no ale outfit brzmi tak swiatowo ...
Rozumiem uzywanie obcych wyrazow, jesli nie ma zamiennikow, ale to jest wg. mnie jezykowa wiocha, zupelnie nie cool
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:52   #4428
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Leila:) Pokaż wiadomość
Kurcze, jak mnie irytuje 'makaronizowanie' jezykowe, wiem ze to nie ma nic wspolnego z ciuchami, ale jest moda jezykowa, i rozwala mnie strasznie.

Np. na tej aukcji swetra...'oversizowy sweter' , czy naprawde brakuje nam polskich okreslen? Tak samo jak spopularyzowane slow 'outfit' (albo jeszcze lepiej, ze spolszczona pisownia- altfilt ) . Dla mnie to zawsze byl (i jest) stroj/ ubranie, no ale outfit brzmi tak swiatowo ...
Rozumiem uzywanie obcych wyrazow, jesli nie ma zamiennikow, ale to jest wg. mnie jezykowa wiocha, zupelnie nie cool
No tak, tylko jakby tu zastąpić ,,oversize" (których też nie lubię, pomijając może ażurowe sweterki i bluzki) -> za duży, workowaty, po starszej siostrze już nie brzmi tak trędi Mnie tam zarówno outfit jak i stylizacja zabijają. Zestaw, ubranie, nie wiem czy jeszcze jakoś prosto i po ludzku można. Zwłaszcza, gdy cała stylizacja sprowadza się do miętowych spodni, koralowych paznokci, sandałków z Zary i pastelowej bluzki z baskinką.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:15   #4429
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
jeszcze sa czułenka. znamienitej urody zreszta.
czułenka = sa to niezwykle czułe czółenka

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
No tak, tylko jakby tu zastąpić ,,oversize" (których też nie lubię, pomijając może ażurowe sweterki i bluzki) -> za duży, workowaty, po starszej siostrze już nie brzmi tak trędi Mnie tam zarówno outfit jak i stylizacja zabijają. Zestaw, ubranie, nie wiem czy jeszcze jakoś prosto i po ludzku można. Zwłaszcza, gdy cała stylizacja sprowadza się do miętowych spodni, koralowych paznokci, sandałków z Zary i pastelowej bluzki z baskinką.
faktycznie, czasem nie mamy polskich odpowiednikow, ktore brzmialyby tak dobrze i jednym slowem cos okreslaly, ale z drugiej strony nie jestem przekonana do ich uzywania w nadmiarze.
Jak wyobrazam sobie takie zdanie, ktore moglaby uzyc niejedna blogerka, np. :
'Moj dzisiejszy trendy outfit sklada sie z samych must-havewow : swetra oversize, nude peep-toe'ow, okularow nerdow(blablabla...)', to mi sie noz w kieszeni otwiera.
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 11:15   #4430
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Ech ile ja tych "blusek" i "branzoletek: widziałam
Jeszcze zapomniałyście o słowie"dekold"
Cytat:
Napisane przez Leila:) Pokaż wiadomość
Np. na tej aukcji swetra...'oversizowy sweter' , czy naprawde brakuje nam polskich okreslen? Tak samo jak spopularyzowane slow 'outfit' (albo jeszcze lepiej, ze spolszczona pisownia- altfilt ) . Dla mnie to zawsze byl (i jest) stroj/ ubranie, no ale outfit brzmi tak swiatowo ...
Rozumiem uzywanie obcych wyrazow, jesli nie ma zamiennikow, ale to jest wg. mnie jezykowa wiocha, zupelnie nie cool
Ja to poniekąd rozumiem, bo są takie słowa angielskie, które na polskie ciężko przerobić - tak jest właśnie ze słowem "oversize" - bo jak powiesz, "za duże"? Tak samo na przykład ze słówkiem "enjoy" - ma tyle zastosowań, a to takie zgrabne małe słówko.
Bardziej mnie denerwuje stosowanie słów, które już nikogo nie rażą, a są ewidentną kalką z angielszczyzny, np. słowo "wyprodukować" - a jest np. polskie słowo "wytworzyć".

A wracając do rozwalaczy ubraniowych, to jak zwykle z początkiem sezonu na biel widzę białe majtasy i białe staniki do białego zakłada się cieliste, albo się szaleje i zakłada czarne
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:24   #4431
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Leila:) Pokaż wiadomość
Kurcze, jak mnie irytuje 'makaronizowanie' jezykowe, wiem ze to nie ma nic wspolnego z ciuchami, ale jest moda jezykowa, i rozwala mnie strasznie.

Np. na tej aukcji swetra...'oversizowy sweter' , czy naprawde brakuje nam polskich okreslen? Tak samo jak spopularyzowane slow 'outfit' (albo jeszcze lepiej, ze spolszczona pisownia- altfilt ) . Dla mnie to zawsze byl (i jest) stroj/ ubranie, no ale outfit brzmi tak swiatowo ...
Rozumiem uzywanie obcych wyrazow, jesli nie ma zamiennikow, ale to jest wg. mnie jezykowa wiocha, zupelnie nie cool
a ten kwiatek to z miłości do języka?

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
No tak, tylko jakby tu zastąpić ,,oversize" (których też nie lubię, pomijając może ażurowe sweterki i bluzki) -> za duży, workowaty, po starszej siostrze już nie brzmi tak trędi Mnie tam zarówno outfit jak i stylizacja zabijają. Zestaw, ubranie, nie wiem czy jeszcze jakoś prosto i po ludzku można. Zwłaszcza, gdy cała stylizacja sprowadza się do miętowych spodni, koralowych paznokci, sandałków z Zary i pastelowej bluzki z baskinką.
stylizacja też mnie rozwala, a teraz praktycznie wszędzie to słychać, odpalam jakiś program śniadaniowy i tam też się przewija look, outfit, stylizacja, a wiadomo jak to działa, skoro w tv tak mówią, to jest poprawnie
odnośnie oversize -ciężko znaleźć polski odpowiednik, taki, żeby od razu było wiadomo o co chodzi, po prostu angielski ma lepsze, prostsze, bardziej trafne określenia na ten cały feszyn

mnie zastanawia stawianie w tytułach aukcji tagów blog, bloggerki itp.
naprawdę szukacie czegoś wpisując takie hasła

podczytuję sobie wątek i nie mogę z tą akcją z Kamilą co ta dziewczyna sobie wyobraża?

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Jeszcze zapomniałyście o słowie"dekold"
i to jeszcze odmieniane!
bluska z dekoldem
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:25   #4432
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
a ten kwiatek to z miłości do języka?
...to auto-ironia, efekt nieprzypadkowy, dlatego z przymruzeniem oka i specjalnie pochyla czcionka.
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:28   #4433
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Leila:) Pokaż wiadomość
czułenka = sa to niezwykle czułe czółenka
dobre.

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ja to poniekąd rozumiem, bo są takie słowa angielskie, które na polskie ciężko przerobić - tak jest właśnie ze słowem "oversize" - bo jak powiesz, "za duże"? Tak samo na przykład ze słówkiem "enjoy" - ma tyle zastosowań, a to takie zgrabne małe słówko.
zgadzam sie. i tak na przyklad "oversize" mi nie przeszkadza, sama uzywam slowa "peep toe" (acz zapisuje to jako "piptoł"), bo co, mam mowic "czolenka z mala dziurka na palce"?

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
mnie zastanawia stawianie w tytułach aukcji tagów blog, bloggerki itp.
naprawdę szukacie czegoś wpisując takie hasła
byla kiedys tutaj dyskusja na ten temat, acz przyznam, ze konkluzji nie pamietam^^.

ubieram bluske z dekoldem, spudnice i modne czulenka, i moge uderzac w miasto.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:30   #4434
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Nie wiem, za blisko mi od piptoła do pipszoła
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:30   #4435
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Leila:) Pokaż wiadomość
...to auto-ironia, efekt nieprzypadkowy, dlatego z przymruzeniem oka i specjalnie pochyla czcionka.
chodziło mi o wg z kropką na końcu, czcionki pochylonej tam nie widzę
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:32   #4436
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Leila:) Pokaż wiadomość
...to auto-ironia, efekt nieprzypadkowy, dlatego z przymruzeniem oka i specjalnie pochyla czcionka.
kolezance chyba chodzilo o slowo "wg." .

EDIT powolna jestem^^.

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Leila:) Pokaż wiadomość
Nie wiem, za blisko mi od piptoła do pipszoła
a, mozliwe, ze ja rowniez dlatego lubie to slowo.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:33   #4437
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
chodziło mi o wg z kropką na końcu, czcionki pochylonej tam nie widzę
Ups, pardon. To nie kropka, to kleks
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:35   #4438
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Leila:) Pokaż wiadomość
Ups, pardon. To nie kropka, to kleks


----------
brakuje jeszcze tusk
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:42   #4439
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
'w najmodniejszym kolorze paski/black/gray' - to jakis nowy kolor?

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

od tego samego sprzedawcy, buty : http://allegro.pl/azailia-brazylijsk...415113768.html
stanowiace idealny wyraz kobiecosci oraz 'zadowolą najwybredniejsze kobiety' - to buty sa, czy co innego
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:44   #4440
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Leila:) Pokaż wiadomość
'w najmodniejszym kolorze paski/black/gray' - to jakis nowy kolor?

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

od tego samego sprzedawcy, buty : http://allegro.pl/azailia-brazylijsk...415113768.html
stanowiace idealny wyraz kobiecosci oraz 'zadowolą najwybredniejsze kobiety' - to buty sa, czy co innego
takie wpisy i ^tuskowanie^ w naglowkach starsznie mnie denerwuja. sprawiaja ze bardzo trudno sie rozeznac na allegro. Kamila klamczuszka- szatniarka sie do tego przyczynia
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.