Operacje nosa - zbiorczy! cz.2 - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-24, 21:50   #2641
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez beautyfreak999 Pokaż wiadomość
Nigdzie nie napisałam, że jest najlepszym specjalistą od nosów w mojej opinii dlatego, że ma długie terminy, program w TV i operował celebrytów. To jest raczej konsekwencją tego, że jest dobry, a nie odwrotnie. Nie wiem skąd u Ciebie takie wnioski.

Może też źle się rozumiemy- mi chodzi o to, że uważam, iż robi nosy najbardziej hollywoodzkie, seksowne.
Cytat:
Napisane przez beautyfreak999 Pokaż wiadomość
Niestety się z tym nie zgodzę Branżą chirurgii plastycznej interesuje się już ponad 10 lat. Nie jest prawdą, że Szczyt wybił się dzięki programowi. Był bardzo cenionych chirurgiem na długo, długo przed programem. Do niego zawsze długo się czekało na termin i więcej płaciło niż u innych, od dawna też operuje celebrytów.
Takie są prawa rynku- jak ktoś jest dobry to się ceni.
Nosy dr Szczyta wg mnie nie są hollywoodzkie ale jak wiadomo każdy ma inne poczucie estetyki i każdemu co innego się podoba. Co do dalekich terminów - kiedyś były mniejsze, znacznie nasiliły się po emisji programu telewizyjnego także tutaj zadziałała reklama. Gdyby inny lekarz wziął udział w takim programie kolejki byłyby równie duże i również krążyłaby opinia na temat danego lekarza, że jest najlepszy. Ludzie widzą chirurga plastyka w telewizji to wiadomo, że będą do niego pędzić, a co za tym idzie? Odległe terminy. Operowanie celebrytów - u innych chirurgów celebryci też się operują Jest dobry w tym co robi ale gdyby był najlepszy to część wykonanych przez niego nosów nie zmieniałby się po operacji na niekorzyść. Tak, owszem, każdemu chirurgowi plastycznemu zdarza się, że operacja nie przynosi oczekiwanych efektów ale skoro mówimy o najlepszym to takie epizody nie powinny mieć miejsca.

W każdym razie życzę Ci abyś była zadowolona z wyglądu swojego nowego nosa



star90 a jest różnica w wyglądzie nosa po kwasie hialuronowym?

butterflly34 zespół, który pracuje z dr Giedrojc jest świetny, doktor bardzo sympatyczny także będziesz miło wspominać
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”

Edytowane przez cherry pie
Czas edycji: 2014-09-24 o 21:51
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 21:55   #2642
mirabels
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 13
Dot.: Operacja plastyczna nosa

trufelka, jezeli ty jestes zadowolona, to z pewnościa mozna stwierdzic ze operacja byla udana
niedawno dowiedziałam się ze blogerka charlize mystery miała nos robiony u Szczyta..sama przed operacją zastanawiałam się czy nie wydrukowac jej zdjecia zeby powiedziec ze nie chce takiego efektu..okey wyglada lepiej niz przed operacja ale jak dla mnie to jest wyjatkowo nieudany nos..ale moze ona wlasnie taki chciala..
mirabels jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 21:57   #2643
butterfly34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 467
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Jest ale to efekt kosmetyczny niestety.nie skróci ani nie zwęży mi noska
No to byle do Świąt, a po świętach to już z "górki" do lutego i będziemy cieszyć się nowymi noskami!!!
butterfly34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 22:00   #2644
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Operacja plastyczna nosa

Cytat:
Napisane przez mirabels Pokaż wiadomość
trufelka, jezeli ty jestes zadowolona, to z pewnościa mozna stwierdzic ze operacja byla udana
niedawno dowiedziałam się ze blogerka charlize mystery miała nos robiony u Szczyta..sama przed operacją zastanawiałam się czy nie wydrukowac jej zdjecia zeby powiedziec ze nie chce takiego efektu..okey wyglada lepiej niz przed operacja ale jak dla mnie to jest wyjatkowo nieudany nos..ale moze ona wlasnie taki chciala..
otóż to.
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 22:03   #2645
butterfly34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 467
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

butterflly34 zespół, który pracuje z dr Giedrojc jest świetny, doktor bardzo sympatyczny także będziesz miło wspominać [/QUOTE]

dzięki, mam nadzieję. Dużo dobrego czytałam na Beauty o doktorze i sporo jego nosków widziałam, które bardzo mi się podobają.
butterfly34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 22:20   #2646
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez butterfly34 Pokaż wiadomość
Nie, no jasne, że każdemu coś tam kiedyś nie wyszło, a czasami też po prostu na to nie mają wpływu.
Operacja to niestety ryzyko.

Tylko chrzęstną będziesz robić?

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------



Angel, wstawisz jakieś zdjęcia?
Myślę, że nie. Jak już zejdzie opuchlizna i siniaki to ewentualnie na prywatną pocztę. Jeszcze nie wiem.





« czasami piszę z telefonu, więc proszę o wyrozumiałość w razie błędów. Mój słownik czasami ma inne zdanie niż ja :p »

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez mirabels Pokaż wiadomość
trufelka, jezeli ty jestes zadowolona, to z pewnościa mozna stwierdzic ze operacja byla udana
niedawno dowiedziałam się ze blogerka charlize mystery miała nos robiony u Szczyta..sama przed operacją zastanawiałam się czy nie wydrukowac jej zdjecia zeby powiedziec ze nie chce takiego efektu..okey wyglada lepiej niz przed operacja ale jak dla mnie to jest wyjatkowo nieudany nos..ale moze ona wlasnie taki chciala..
Kwestia jest też taka, że nie że wszystkiego da się zrobić wszystko. Co z tego, że ktoś ma niby podobny nos przed, jak tak naprawdę to inny nos. Inny układ kości, inna budowa. Czasami nie da się osiągnąć innego efektu, a czasami ktoś nie trafi na odpowiedniego lekarza.

No i gusta są różne.




« czasami piszę z telefonu, więc proszę o wyrozumiałość w razie błędów. Mój słownik czasami ma inne zdanie niż ja :p »
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 07:30   #2647
butterfly34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 467
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Angel, a jak zareagowały dzieci jak przyjechałaś po operacji, z siniakami, z gipsem?
butterfly34 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-25, 07:48   #2648
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez butterfly34 Pokaż wiadomość
Angel, a jak zareagowały dzieci jak przyjechałaś po operacji, z siniakami, z gipsem?
Nie mam dzieci




« czasami piszę z telefonu, więc proszę o wyrozumiałość w razie błędów. Mój słownik czasami ma inne zdanie niż ja :p »
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 07:59   #2649
butterfly34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 467
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
Nie mam dzieci




« czasami piszę z telefonu, więc proszę o wyrozumiałość w razie błędów. Mój słownik czasami ma inne zdanie niż ja :p »
Sorki, myślałam, że "moje maleństwa" to Twoje dzieci. Przepraszam.
butterfly34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 08:13   #2650
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez butterfly34 Pokaż wiadomość
Sorki, myślałam, że "moje maleństwa" to Twoje dzieci. Przepraszam.
Spoko




« czasami piszę z telefonu, więc proszę o wyrozumiałość w razie błędów. Mój słownik czasami ma inne zdanie niż ja :p »
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 10:49   #2651
lilu89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Pilne! Dziewczęta, mam termin operacji nosa na 7 pazdziernika 2014, chetnie odstapie go w zamian za wynagrodzenie. Jeśli, któraś z Was jest zainteresowana proszę o kontakt na subaru.5555@o2.pl
lilu89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-25, 10:51   #2652
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
Nosy dr Szczyta wg mnie nie są hollywoodzkie ale jak wiadomo każdy ma inne poczucie estetyki i każdemu co innego się podoba. Co do dalekich terminów - kiedyś były mniejsze, znacznie nasiliły się po emisji programu telewizyjnego także tutaj zadziałała reklama. Gdyby inny lekarz wziął udział w takim programie kolejki byłyby równie duże i również krążyłaby opinia na temat danego lekarza, że jest najlepszy. Ludzie widzą chirurga plastyka w telewizji to wiadomo, że będą do niego pędzić, a co za tym idzie? Odległe terminy. Operowanie celebrytów - u innych chirurgów celebryci też się operują Jest dobry w tym co robi ale gdyby był najlepszy to część wykonanych przez niego nosów nie zmieniałby się po operacji na niekorzyść. Tak, owszem, każdemu chirurgowi plastycznemu zdarza się, że operacja nie przynosi oczekiwanych efektów ale skoro mówimy o najlepszym to takie epizody nie powinny mieć miejsca.

W każdym razie życzę Ci abyś była zadowolona z wyglądu swojego nowego nosa



star90 a jest różnica w wyglądzie nosa po kwasie hialuronowym?

butterflly34 zespół, który pracuje z dr Giedrojc jest świetny, doktor bardzo sympatyczny także będziesz miło wspominać
jest różnica ale delikatna, tak jak napisałam kosmetyczna
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 16:03   #2653
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

napisałam maila do Skupina, Giedrojcia i Łątkowskiego, ciekawe który z nich mi cokolwiek odpisze
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 18:35   #2654
butterfly34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 467
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
napisałam maila do Skupina, Giedrojcia i Łątkowskiego, ciekawe który z nich mi cokolwiek odpisze
Dr Giedrojć na pewno odpisze, ja już kiedyś do niego pisałam(jakiś rok temu) i też jak teraz szybko się odezwał.
Daj znać, co odpisał. Chociaż Ty masz ładny nosek, to za dużo u Ciebie się nie narobi
butterfly34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 18:42   #2655
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez butterfly34 Pokaż wiadomość
Dr Giedrojć na pewno odpisze, ja już kiedyś do niego pisałam(jakiś rok temu) i też jak teraz szybko się odezwał.
Daj znać, co odpisał. Chociaż Ty masz ładny nosek, to za dużo u Ciebie się nie narobi
nie byłabym taka pewna, jeśli oglądasz moje zdjęcia które wrzucam do internetu to są to w miare dobre zdjęcia
jestem w 100 % pewna,że zaproponują mi ckn
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 18:47   #2656
butterfly34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 467
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
nie byłabym taka pewna, jeśli oglądasz moje zdjęcia które wrzucam do internetu to są to w miare dobre zdjęcia
jestem w 100 % pewna,że zaproponują mi ckn
Tak myślisz? A dr. Pastucha proponował Ci całkowitą czy chrzęstną?
butterfly34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 18:55   #2657
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez butterfly34 Pokaż wiadomość
Tak myślisz? A dr. Pastucha proponował Ci całkowitą czy chrzęstną?
Tak myślę, jak patrze na zdjęcia Pastucha zaproponował chrzęstną + piłowanie garba bo jak twierdzi tak czy siak odseparują mi skórę i dostęp do garba będzie..
tylko,że ja mu powiedziałam,że przeszkadza mi czubek nosa, to może dlatego zasugerował tylko chrzęstną, nie wiem, chcę zobaczyć chociaż jedną opinię innego lekarza
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 19:05   #2658
butterfly34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 467
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Tak myślę, jak patrze na zdjęcia Pastucha zaproponował chrzęstną + piłowanie garba bo jak twierdzi tak czy siak odseparują mi skórę i dostęp do garba będzie..
tylko,że ja mu powiedziałam,że przeszkadza mi czubek nosa, to może dlatego zasugerował tylko chrzęstną, nie wiem, chcę zobaczyć chociaż jedną opinię innego lekarza
Jasne, mam nadzieję, że odpiszą Ci wszyscy, żebyś miała porównanie. Ja też byłam na paru konsultacjach, ale ten Giedrojć ciągle mi" chodził po głowie" i tak sobie myślę, ze tak musiało być, że teraz musiałam odwołać termin i akurat doktor ma w tym czasie (co mi odpowiada) wolny termin. Jak to mówią "nie ma tego złego......"
Koniecznie daj znać co Ci odpiszą i na kogo się zdecydujesz.
butterfly34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 19:17   #2659
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

wiesz to jeszcze nic pewnego, bo boję się tej operacji, rodzice i narzeczony pewnie znowu będą niezadowoleni bo o nosie słyszeć nie chcą.. piersi przeboleli bo musieli ale jak już zrobiłam to im się bardzo podobają, nie mówiąc o Tż
No ale nos to nos.. spieprzony może wyglądać gorzej niż przed op i te jakieś narośla,zapadanie.. wszystko mnie mega stresuje.
Nie robiłabym operacji ale jak patrzę na zdjęcia to ten kompleks powraca a że zdjęc robię dużo, to niestety myślę o tym przynajmniej raz dziennie no i wtedy kiedy zobaczę pięknie zrobiony nos u innej dziewczyny, no ale takie piękne nosy to już są tylko po CKN, a niestety na CKN raczej nie pójdę..
więc czekam na opinie lekarzy
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-26, 09:49   #2660
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

ja ide 2 października na vectre 3D (niestety mój lekarz jej nie wykonuje lecz jego kolega z pracy) żeby całkowicie rozwiać moje wapliwości dotyczące wyglądu nosa a przedewszystkim mojej twarzy z "nowym nosem" .Dziewczyny trzymajcie kciuki ...

W sumie jestem już po 2 konsultacjach myslę ze to jest 3 ostatnia i nie będę się już więcej zastanawiać

Edytowane przez telimena878
Czas edycji: 2014-09-26 o 09:51
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 09:57   #2661
mirabels
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 13
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

telimena, a u kogo byłaś na konsultacji i do kogo idziesz?
mirabels jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 09:59   #2662
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

moim lekarzem prowadzącym jest Dr A. Świątkiewicz a wizaulizacje będzie wykonywał Dr. Bieńkowski trochę się go obowiam bo ponoć nieprzyjemny jest...
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 12:27   #2663
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Odp od Giedrojcia:

Szanowna Pani Kamilo,
Z uwagi na to ze w tygoodniu pracuje w Brazylii . Odpowiem krotko
Operacje nosa wykonuje sie na zyczenie klijenta (pacjentki) jedna prosi o zmniejszenie np. Chrzastek lub kostek i nie mowi o poprawieniu linij estetycznych nosa ( to wykonuje kazdy przecietny chir. Plastyk) druga prosi o poprawienie wygladu nosa czyli zalezy jej na estetyce, a to jest inna sprawa. Trzeba wiedziec ze nie z kazdego nisa mozna zrobic cukiereczek .
Powracajac do Pani nosa najpierw musze Pania zobaczyc w lodzi lub warszawie uslyszec o co Pani chodzi wtedy ja powiem co jest mozliwe i co nie.
Pozdrwaiam


W sumie to nic konkretnego sie nie dowiedzialam :p


W Brazylii?
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 13:43   #2664
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

star90 tak, w Brazylii też byłam w szoku jak podczas rozmowy z dr Giedrojc'em dowiedziałam się, że operuje również w Brazylii

a wybierasz się na konsultację do doktora? myślę, że się dogadacie
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”

Edytowane przez cherry pie
Czas edycji: 2014-09-26 o 13:45
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 15:01   #2665
aluhaa
Raczkowanie
 
Avatar aluhaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 190
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

hej dziewczyny, mam takie pytanko czy jak wysylacie zdjecia lekarzom zeby je ocenili i zaproponowali cos to placicie za to?
__________________
aluhaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 15:39   #2666
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Operacja plastyczna nosa

Odpiwiedz od dr Skupina

Dzień dobry.

Na podstawie zdjęć i Pani opisu również uważam, że powinna wystarczyć korekcja w części chrzęstnej. Co do spodziewanego efektu, możliwości i zakresu korekcji, gojenia i ew. powikłań, możemy porozmawiać podczas bezpośredniej konsultacji.

Obecna cena korekcji nosa w części chrzęstnej wynosi 5500 złotych.
Cena obejmuje koszty zabiegu, znieczulenia (najczęściej miejscowe + dożylne), zmiany opatrunków, pobytu w klinice przez kilka godzin po zabiegu, wizyt kontrolnych.
Podczas konsultacji wyjaśnię Pani wszystkie szczegóły związane z zabiegiem, otrzyma Pani zalecenia oraz wykaz badań. Ryzyko powikłań wynosi 16%.
Konsultacje odbywają się w wyznaczone dni i godziny (poniżej).


Jestem pocieszona ze moze byc tylko chrzestna

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
star90 tak, w Brazylii też byłam w szoku jak podczas rozmowy z dr Giedrojc'em dowiedziałam się, że operuje również w Brazylii

a wybierasz się na konsultację do doktora? myślę, że się dogadacie

Nie nie, chyba bede ( o ile bede) operowac sie u swojego dr w Szczecinie, chcialam poznac zdanie innych dr..
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 19:06   #2667
butterfly34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 467
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Odp od Giedrojcia:

Szanowna Pani Kamilo,
Z uwagi na to ze w tygoodniu pracuje w Brazylii . Odpowiem krotko
Operacje nosa wykonuje sie na zyczenie klijenta (pacjentki) jedna prosi o zmniejszenie np. Chrzastek lub kostek i nie mowi o poprawieniu linij estetycznych nosa ( to wykonuje kazdy przecietny chir. Plastyk) druga prosi o poprawienie wygladu nosa czyli zalezy jej na estetyce, a to jest inna sprawa. Trzeba wiedziec ze nie z kazdego nisa mozna zrobic cukiereczek .
Powracajac do Pani nosa najpierw musze Pania zobaczyc w lodzi lub warszawie uslyszec o co Pani chodzi wtedy ja powiem co jest mozliwe i co nie.
Pozdrwaiam


W sumie to nic konkretnego sie nie dowiedzialam :p


W Brazylii?
No trochę jestem zaskoczona, że w Brazylii???!!! Ale Twoja odpowiedź faktycznie odbiega trochę od mojej. Mi doktor powiedział, że nie mam "brzydkiego nosa ale zrobi mi jeszcze ładniejszy" i ten termin mu odpowiada? Wiedziałam, że w Hagen (Niemcy) często przebywa, ąle Brazylia??? Brazylia słynie z operacji u 18-latek, i jeszcze młodszych, ale czy tam ma takie pieniądze jak w Niemczech, to wątpię???!!!!!
butterfly34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 19:13   #2668
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

aluhaa nie
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 19:18   #2669
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

no nie wiem w sumie się nie wgłębiałam bo zależało mi tylko na odpowiedzi, raczej się nie wybieram do niego
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 14:53   #2670
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Operacja plastyczna nosa

Ale cisza się tutaj zrobiła




« czasami piszę z telefonu, więc proszę o wyrozumiałość w razie błędów. Mój słownik czasami ma inne zdanie niż ja :p »
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-04 20:48:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.