Zakupy na Vinted - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-04-30, 21:10   #3391
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
Hmm, to powiedzcie jak robicie zdjęcia z centymetrem, żeby wymiary były dobrze widoczne? Jak mnie to denerwuje przy wystawianiu, że najwięcej się namęczę właśnie przy tych zdjęciach! A i tak słabo widać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po prostu pisze w opisie wymiary. Nic bardziej mnie nie irytuje, jak takie zdjęcia z miarką, której nie widać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-01, 08:49   #3392
1e480a74c83b298335abeb19bb62a32399143eb5_629d357241768
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 129
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Spróbuj podczas robienia zdjecia kliknąć na centymetr, tam gdzie widać dobrze wymiar, wtedy powinno zzoomować na tym miejscu. U mnie chyba zawsze wszystko widać, może kwestia światła?
Czy vinted nie zmniejsza zdjęć przy dodawaniu do ogłoszenia?
1e480a74c83b298335abeb19bb62a32399143eb5_629d357241768 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-01, 20:18   #3393
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Zakupy na Vinted

[1=1e480a74c83b298335abeb1 9bb62a32399143eb5_629d357 241768;89203983]Czy vinted nie zmniejsza zdjęć przy dodawaniu do ogłoszenia?[/QUOTE]Nie mam pojęcia, możliwe.

A propos, odczytacie mi tu wymiar, bo nie chce mi się liczyć centymetr po centymetrze, bo prędzej oślepnę niż się dopatrzę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg sukienka.jpeg (49,9 KB, 90 załadowań)
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-01, 20:23   #3394
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

79/80 cm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-01, 20:23   #3395
1e480a74c83b298335abeb19bb62a32399143eb5_629d357241768
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 129
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, możliwe.

A propos, odczytacie mi tu wymiar, bo nie chce mi się liczyć centymetr po centymetrze, bo prędzej oślepnę niż się dopatrzę
76 cm? Ja liczę po 10 cm
1e480a74c83b298335abeb19bb62a32399143eb5_629d357241768 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-01, 20:29   #3396
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Zakupy na Vinted

Dzięki, ja zaczynałam liczyć ze 3 razy i dostawałam w końcu oczopląsu i ani razu nie doszłam do końca
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-02, 16:58   #3397
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, możliwe.



A propos, odczytacie mi tu wymiar, bo nie chce mi się liczyć centymetr po centymetrze, bo prędzej oślepnę niż się dopatrzę
79 cm.


Ja mam kolejny hit. Kupiłam za 15 zł torebkę przez kup teraz, po czym pani informuje mnie, że nie sprzedaje przez kup teraz, ale może zmniejszyć na vinted cenę do 1 zł, to wtedy przesyłka wyjdzie około 5 zł, a 10 zł wyślę jej na konto blikiem.
Juz nic z tego nie rozumiem, to w końcu sprzedaje przez system czy nie?
Poprosiłam, żeby anulowała transakcję i kupiłam podobną rzecz u kogoś innego.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-05-04, 08:23   #3398
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted

Ktoś pisał niedawno o kolejnej weryfikacji na OLX - też dostałam taką prośbę. Ale poszło gładko, bo tylko potwierdzałam imię, nazwisko i numer konta. Podobno na potrzeby wypłat przez PayU - czyżby operator się zmienił? To byłaby dobra informacja, bo przecież i OLX, i vinted dotąd powoływali się na wymogi operatora w zakresie weryfikacji danych osobowych. To może już teraz nie będzie wołania o skan dowodu.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-04, 09:53   #3399
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Zakupy na Vinted

Dziewczyny, bez paniki Zmienił się operator płatności i dlatego trzeba podać dane jeszcze raz. Wszystko jest napisane przy okienkach do wypełnienia + regulamin


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-04, 10:01   #3400
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bez paniki Zmienił się operator płatności i dlatego trzeba podać dane jeszcze raz. Wszystko jest napisane przy okienkach do wypełnienia + regulamin
Ale ja nie panikuję, wręcz przeciwnie. Piszę informacyjnie, bo wcześniej ktoś wspominał o tej kwestii. I zmiana operatora, jak pisałam, może być na plus co do zakresu weryfikacji danych osobowych.
Aczkolwiek sprawdzałam na starym koncie OLX, gdzie proszono mnie wcześniej o skan dowodu - nadal chcą tam skanu.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-04, 21:24   #3401
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Mając na uwadze przeboje z Inpostem dziś nadając paczkę czekałam przed paczkomatem aż dostanę na maile potwierdzenie nadania
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-05, 06:26   #3402
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Zakupy na Vinted

Ja się wczoraj wku..rzyłam na Vinted.Przy ustawieniach konta sama ustalam jakie przesyłki udostępniam, prawda?Jakiś czas temu dodali na Vinted przesyłkę dpd, ale fakt olałam, bo formy przesyłki jakie udostępniłam odpowiadały mi. Wczoraj ktoś coś kupił u mnie, drukuję etykietę a tam Dpd....Nosz kurczę,wchodze na profil , a tam dodane nowe przesyłki Oczywiście wywaliłam te które mi nie pasują (poczta-po pracy zamknięta, dpd daleko).Wkurza mnie to , bo to ja powinnam zdecydować czy mi te przesyłki pasuja czy nie, a nie z góry je udostepniają na moim profilu ...Teraz będę lecieć 14km, żeby nadać tę przesyłkę Nie dość że obniżyłam dziewczynie cenę to jeszcze sobie narobiłam kłopotu...Nie rozumiem tej ich polityki...
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-05, 06:35   #3403
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 273
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Ja się wczoraj wku..rzyłam na Vinted.Przy ustawieniach konta sama ustalam jakie przesyłki udostępniam, prawda?Jakiś czas temu dodali na Vinted przesyłkę dpd, ale fakt olałam, bo formy przesyłki jakie udostępniłam odpowiadały mi. Wczoraj ktoś coś kupił u mnie, drukuję etykietę a tam Dpd....Nosz kurczę,wchodze na profil , a tam dodane nowe przesyłki Oczywiście wywaliłam te które mi nie pasują (poczta-po pracy zamknięta, dpd daleko).Wkurza mnie to , bo to ja powinnam zdecydować czy mi te przesyłki pasuja czy nie, a nie z góry je udostepniają na moim profilu ...Teraz będę lecieć 14km, żeby nadać tę przesyłkę Nie dość że obniżyłam dziewczynie cenę to jeszcze sobie narobiłam kłopotu...Nie rozumiem tej ich polityki...
Dzięki za info! Sprawdziłam i też miałam to włączone

Wysłane z mojego SM-A515F przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-05, 07:24   #3404
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
Dzięki za info! Sprawdziłam i też miałam to włączone

Wysłane z mojego SM-A515F przy użyciu Tapatalka
to jest standard na vinted, zawsze jak wchodzi nowa opcja przesyłki, z automatu jest włączona u kazdego uzytkownika. podobnie było z paczką orlen.
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-05, 08:00   #3405
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Ja się wczoraj wku..rzyłam na Vinted.Przy ustawieniach konta sama ustalam jakie przesyłki udostępniam, prawda?Jakiś czas temu dodali na Vinted przesyłkę dpd, ale fakt olałam, bo formy przesyłki jakie udostępniłam odpowiadały mi. Wczoraj ktoś coś kupił u mnie, drukuję etykietę a tam Dpd....Nosz kurczę,wchodze na profil , a tam dodane nowe przesyłki Oczywiście wywaliłam te które mi nie pasują (poczta-po pracy zamknięta, dpd daleko).Wkurza mnie to , bo to ja powinnam zdecydować czy mi te przesyłki pasuja czy nie, a nie z góry je udostepniają na moim profilu ...Teraz będę lecieć 14km, żeby nadać tę przesyłkę Nie dość że obniżyłam dziewczynie cenę to jeszcze sobie narobiłam kłopotu...Nie rozumiem tej ich polityki...
Dlatego ja mam zaznaczoną wysyłkę indywidualną. Zresztą i tak mam prawie wszystkie transakcje poza systemem, więc wysyłka jest dogadana tak, że obu stronom pasuje. Vinted może się wypchać ze swoim systemem.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-05, 09:47   #3406
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
Dzięki za info! Sprawdziłam i też miałam to włączone
Też kiedyś o tym nie wiedziałam, teraz pilnuję jak wchodzą nowe formy wysyłki.


Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dlatego ja mam zaznaczoną wysyłkę indywidualną. Zresztą i tak mam prawie wszystkie transakcje poza systemem, więc wysyłka jest dogadana tak, że obu stronom pasuje. Vinted może się wypchać ze swoim systemem.
Wiesz, jak była paczka Orlen za 0 zł, to jednak system dawał korzyść. teraz przy 5 zł już mnie, zwłaszcza że OLX wychodzi taniej.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-05, 10:28   #3407
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Zakupy na Vinted

Niestety trzeba ręcznie usuwać nowe formy przesyłek oferowane przez vinted.


Ja mam znowu problem. Odechciało mi się kupowania na vinted. Kupiłam jasną torebkę, oznaczoną jako stan bardzo dobry, w opisie sprzedająca napisała, że wygląda jak nowa, stan idealny.

Przyszła, i owszem z wierzchu wygląda bardzo dobrze, ale dno zniszczone, widoczne jakieś plamy, przebarwienia. Sprzedająca w ogóle nie poczuwa się do winy, pisze że przecież oznaczyła stan jako bardzo dobry, a nie nowy.

Oczywiście mogę odesłać, na swój koszt. W ogóle mi się to nie opłaca, bo koszt zwrotu to około 16 zł, za torebkę dałam 35 zł plus koszty ochrony i przesyłki.


Zgłosiłam na vinted, że mam problem i czekam. Odsyłać raczej nie będę, już trudno będę stratna, ale napisałam sprzedającej co o tym myślę i żeby następnym razem oznaczała wszystkie wady, by dać kupującemu wybór czy chce przedmiot z wadami, czy jednak nie.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-05, 10:41   #3408
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Ja mam znowu problem. Odechciało mi się kupowania na vinted. Kupiłam jasną torebkę, oznaczoną jako stan bardzo dobry, w opisie sprzedająca napisała, że wygląda jak nowa, stan idealny.

Przyszła, i owszem z wierzchu wygląda bardzo dobrze, ale dno zniszczone, widoczne jakieś plamy, przebarwienia. Sprzedająca w ogóle nie poczuwa się do winy, pisze że przecież oznaczyła stan jako bardzo dobry, a nie nowy.

Oczywiście mogę odesłać, na swój koszt. W ogóle mi się to nie opłaca, bo koszt zwrotu to około 16 zł, za torebkę dałam 35 zł plus koszty ochrony i przesyłki.


Zgłosiłam na vinted, że mam problem i czekam. Odsyłać raczej nie będę, już trudno będę stratna, ale napisałam sprzedającej co o tym myślę i żeby następnym razem oznaczała wszystkie wady, by dać kupującemu wybór czy chce przedmiot z wadami, czy jednak nie.
Babka chyba nie rozumie, co oznacza "stan bardzo dobry".

Co do kosztów, to rzeczywiście byłyby do poniesienia koszty zwrotu (zobacz czy taniej nie wyjdzie przez sendit czy jakąś inną furgonetkę) - choć de facto w takiej sytuacji powinien koszt ten pokryć sprzedający, natomiast koszty ochrony i wysyłki do Ciebie zostaną Ci zwrócone, jeśli sprawę zgłosiłaś vinted. Oni w chwili obecnej blokują środki i jak dotrze zwrot do sprzedającej, całą wpłaconą przez Ciebie kwotę zwrócą.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-05, 10:48   #3409
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Babka chyba nie rozumie, co oznacza "stan bardzo dobry".



Co do kosztów, to rzeczywiście byłyby do poniesienia koszty zwrotu (zobacz czy taniej nie wyjdzie przez sendit czy jakąś inną furgonetkę) - choć de facto w takiej sytuacji powinien koszt ten pokryć sprzedający, natomiast koszty ochrony i wysyłki do Ciebie zostaną Ci zwrócone, jeśli sprawę zgłosiłaś vinted. Oni w chwili obecnej blokują środki i jak dotrze zwrot do sprzedającej, całą wpłaconą przez Ciebie kwotę zwrócą.
Wychodzi niewiele taniej niż paczkomatem, bo 13 zł.

Daruję sobie chyba, zostawię ją na co dzień na donoszenie. Jeśli nie odeślę, to normalnie przeleją jej pieniądze, a ja zostaję z niczym, tzn z uszkodzonym towarem, tak?

No ewidentnie sprzedająca nie rozumie jak wygląda rzecz w stanie bardzo dobrym. Ja bym to oznaczyła jako dobry, z wadami.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-05, 16:10   #3410
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Zakupy na Vinted

Szukam strojów kąpielowych na vinted - mam parę upatrzonych modeli z marki bieliźniarskiej, więc o ile doły są w rozmiarach s/m/l etc., o tyle góry już typowo stanikowe. Oczywiście w 90% ofert tylko to magiczne S/M/L, ale krew mnie zalewa, jak pisze wiadomość o rozmiar góry z metki - wiadomość odczytana, reakcji zero. No co trudnego jest w spisaniu rozmiaru...? A skoro nie chce się sprzedać, to po co w ogóle wrzucać?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-05, 16:27   #3411
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Zakupy na Vinted

Mnie wkurza - a propos rozmiarów - pisanie, że to np typowe S. Co to znaczy "typowe S", zwłaszcza że obecnie rozmiarówki w sklepach są w cały świat. Np nie tak dawno kupowałam kurtkę w Reserved - 34, a np w Sinsay musiałam wziąć M
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-05, 16:30   #3412
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Szukam strojów kąpielowych na vinted - mam parę upatrzonych modeli z marki bieliźniarskiej, więc o ile doły są w rozmiarach s/m/l etc., o tyle góry już typowo stanikowe. Oczywiście w 90% ofert tylko to magiczne S/M/L, ale krew mnie zalewa, jak pisze wiadomość o rozmiar góry z metki - wiadomość odczytana, reakcji zero. No co trudnego jest w spisaniu rozmiaru...? A skoro nie chce się sprzedać, to po co w ogóle wrzucać?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
w ogóle w rozmiarówce biustonoszy na vinted jest rozmiar 70 H i 70 J , a brak jest 70 I, więc też mam problem z szukaniem
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-05, 17:12   #3413
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
OleOle

A dziś 2 piękne apaszki jedwabne z Vinted mi przyszły - można tam rzeczywiście perełki wyłowić

O dziękuje za przypomnienie przy okazji ze mam full chust, apaszek to wystawienia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Czy zgłaszanie aukcji na vinted jest anonimowe Czy widać, ze osoba X zgłosiła dana aukcje ? W sensie czy sprzedający dana rzecz widzi kto zgłasza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-05, 19:11   #3414
1e480a74c83b298335abeb19bb62a32399143eb5_629d357241768
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 129
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mnie wkurza - a propos rozmiarów - pisanie, że to np typowe S. Co to znaczy "typowe S", zwłaszcza że obecnie rozmiarówki w sklepach są w cały świat. Np nie tak dawno kupowałam kurtkę w Reserved - 34, a np w Sinsay musiałam wziąć M
najlepsze jest to ,że to jedno LPP. Czasami nawet w sinsayu można trafic na prawie identyczne ciuchy jak w reserved, tyle że tańsze
1e480a74c83b298335abeb19bb62a32399143eb5_629d357241768 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-05, 19:26   #3415
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mnie wkurza - a propos rozmiarów - pisanie, że to np typowe S. Co to znaczy "typowe S", zwłaszcza że obecnie rozmiarówki w sklepach są w cały świat. Np nie tak dawno kupowałam kurtkę w Reserved - 34, a np w Sinsay musiałam wziąć M
Ja piszę czasem coś w tym stylu, w sensie "rozmiar z metki L ale wg mnie XL ( ale i tak podaję wymiary, zawsze tak robię).

Sugeruje się tym,że zawsze noszę XL, a ciuch jest L.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-05, 20:05   #3416
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja wysłałam ostatnio kilka zapytań i cisza. Jedna czy dwie rzeczy nie są drogie, mogłabym zaryzykować bez wymiarów, ale stwierdziłam, że nie, na przekór nie kupię. "Nie to nie, cha ci w de, nie chcesz sprzedać, trudno, znajdzie się coś innego"
Mam tak samo, olewam takie oferty po prostu.


Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
Hmm, to powiedzcie jak robicie zdjęcia z centymetrem, żeby wymiary były dobrze widoczne? Jak mnie to denerwuje przy wystawianiu, że najwięcej się namęczę właśnie przy tych zdjęciach! A i tak słabo widać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piszę ręcznie w opisie wymiary, na fotkach skupiam się na oddaniu uroku i stanu rzeczy


Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Nie robię zdjęć z centymetrem? Po co? Po prostu mierze i podaję wymiary w opisie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, możliwe.

A propos, odczytacie mi tu wymiar, bo nie chce mi się liczyć centymetr po centymetrze, bo prędzej oślepnę niż się dopatrzę
Hehe ja bym się poddała, mam słaby wzrok


Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Mając na uwadze przeboje z Inpostem dziś nadając paczkę czekałam przed paczkomatem aż dostanę na maile potwierdzenie nadania
No i dobrze! trzeba dbać o swoje samopoczucie


A ja widziałam ofertę (niestety nie zapisałam), gdzie była oferta spodni jeansy 36/S i w opisie: proszę nie pytać o dokładne wymiary, bo wystawiam dużo rzeczy i nie mam na to czasu szczerość do bólu i podziwiam kupujących w ciemno
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-05, 21:38   #3417
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Zakupy na Vinted

Mam 3 pytania:

1 - Czy zgłaszanie aukcji na vinted jest anonimowe Czy widać, ze osoba X zgłosiła dana aukcje ? W sensie czy sprzedający dana rzecz widzi kto zgłasza

2 - jak ogarniacie rozmiar wysyłki? niby jest podpowiedź co zalicza się do małej a co do dużej itd ale jednak już zaczęłam wątpić czy spódniczka mini to będzie małą czy może średnia wysyłka?

3 - jeżeli osoba kupująca chce kupić u mnie kilka rzeczy to płaci kilka razy za wysyłkę czy to jakoś automatycznie robi się w dużą i raz płaci? Oczywiście ja nie mam opcji ustawionej, że przy zestawie jest taniej.
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-05, 21:43   #3418
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Mam 3 pytania:

1 - Czy zgłaszanie aukcji na vinted jest anonimowe Czy widać, ze osoba X zgłosiła dana aukcje ? W sensie czy sprzedający dana rzecz widzi kto zgłasza

2 - jak ogarniacie rozmiar wysyłki? niby jest podpowiedź co zalicza się do małej a co do dużej itd ale jednak już zaczęłam wątpić czy spódniczka mini to będzie małą czy może średnia wysyłka?

3 - jeżeli osoba kupująca chce kupić u mnie kilka rzeczy to płaci kilka razy za wysyłkę czy to jakoś automatycznie robi się w dużą i raz płaci? Oczywiście ja nie mam opcji ustawionej, że przy zestawie jest taniej.
1. Nie, nikt się nie dowie, że zgłosiłas.
2. Ja większość robię średnia, naprawdę dy,e gabaryty ( np. płaszcz w dużą)
3. Jak ktoś chce kupić kilka Rzeczy, to robi sobie u ciebie zestaw, i płaci raz za wysyłkę. Ty dostaniesz powiadomienie, że kupująca chce zestaw i będziesz musiała potwierdzić jaki rozmiar przesyłki będzie odpowiedni do tego zestawu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-05, 21:48   #3419
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
1. Nie, nikt się nie dowie, że zgłosiłas.
2. Ja większość robię średnia, naprawdę dy,e gabaryty ( np. płaszcz w dużą)
3. Jak ktoś chce kupić kilka Rzeczy, to robi sobie u ciebie zestaw, i płaci raz za wysyłkę. Ty dostaniesz powiadomienie, że kupująca chce zestaw i będziesz musiała potwierdzić jaki rozmiar przesyłki będzie odpowiedni do tego zestawu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, dziękuje bardzo za odpowiedzi!

Dopiero zaczynam na portalu coś wystawiać i chciałam szybciej wiedzieć jak to jest
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-05, 22:01   #3420
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość

2 - jak ogarniacie rozmiar wysyłki? niby jest podpowiedź co zalicza się do małej a co do dużej itd ale jednak już zaczęłam wątpić czy spódniczka mini to będzie małą czy może średnia wysyłka?

3 - jeżeli osoba kupująca chce kupić u mnie kilka rzeczy to płaci kilka razy za wysyłkę czy to jakoś automatycznie robi się w dużą i raz płaci? Oczywiście ja nie mam opcji ustawionej, że przy zestawie jest taniej.
Najlepiej sprawdzić, bo gabaryty np. w inpoście nie pokrywają się z tymi poczty.
Inpost:
gabaryt A - wysokość paczki do 8 cm
gabaryt B - wysokość paczki do 19 cm
gabaryt C - wysokośc paczki do 41 cm


Pozostałe wymiary paczek 38cm x 64cm.




do 3: nie płaci kilka razy za przesyłkę, tylko musi zaznaczyć "stwórz zestaw"
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2022-05-05 o 22:15
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-27 16:02:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.