Zakupy na Vinted - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-10-19, 16:29   #4081
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zakupy na Vinted

Napisała do mnie dziewczyna z propozycją ceny, wiadomość zaczynała się od "cześć myszko". Co za dziwny zwyczaj
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-19, 18:22   #4082
Dorasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 277
Dot.: Zakupy na Vinted

Nieźle
A ja jestem cała przejęta, bo pierwszy raz sprzedałam coś za granicę, na Litwę
Dorasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-20, 00:03   #4083
Morticia_Addams
Raczkowanie
 
Avatar Morticia_Addams
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 163
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Dorasek Pokaż wiadomość
Nieźle
A ja jestem cała przejęta, bo pierwszy raz sprzedałam coś za granicę, na Litwę
Trzymam kciuki i wierzę, że będzie dobrze. Moja paczka wysłana do Wilna w nocy w niedzielę (Orlen Paczka), dotarła do kupującej w piątek. To szybciej niż niektóre paczki docierają w Polsce

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Napisała do mnie dziewczyna z propozycją ceny, wiadomość zaczynała się od "cześć myszko". Co za dziwny zwyczaj
Przynajmniej się przywitała A tak serio - dziwne podejście kupującej.

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Ostatni zakup na Vinted pełen stresu. Paczkomat Orlen nie otworzył skrytki, wypisywał, że kod odbioru jest błędny (a nie był), a na koniec uznał, że paczka odebrana.
Tona nerwów i bujania się przez 6 dni z dzwonieniem na płatną infolinię (samo czekanie na połączenie z konsultantem 20-30 minut), czekaniem aż wyjmą z paczkomatu (4 dni), upominanie się, czy paczka dotarła do punktu (wróciła do sortowni, w której spędziła dobę) i ponowne dzwonienie, czy dotarła do punktu Ruch - po monicie, łaskawie pani w kiosku zeskanowała paczkę godzinę przed zamknięciem punktu. Po dotarciu do punktu - odmowa wydania paczki, bo znowu wyświetla kod jako nieprawidłowy
Po upieraniu się i zostawieniu oświadczenia, w końcu dostałam swoją paczkę. Gdyby nie niższa cena przesyłki, to wybrałabym paczkomat Inpost.
Morticia_Addams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-20, 06:04   #4084
Dorasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 277
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Morticia_Addams Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki i wierzę, że będzie dobrze. Moja paczka wysłana do Wilna w nocy w niedzielę (Orlen Paczka), dotarła do kupującej w piątek. To szybciej niż niektóre paczki docierają w Polsce


Śledzę tę paczkę cały czas i jak na razie jest nieźle


[/COLOR]Ostatni zakup na Vinted pełen stresu. Paczkomat Orlen nie otworzył skrytki, wypisywał, że kod odbioru jest błędny (a nie był), a na koniec uznał, że paczka odebrana.
Tona nerwów i bujania się przez 6 dni z dzwonieniem na płatną infolinię (samo czekanie na połączenie z konsultantem 20-30 minut), czekaniem aż wyjmą z paczkomatu (4 dni), upominanie się, czy paczka dotarła do punktu (wróciła do sortowni, w której spędziła dobę) i ponowne dzwonienie, czy dotarła do punktu Ruch - po monicie, łaskawie pani w kiosku zeskanowała paczkę godzinę przed zamknięciem punktu. Po dotarciu do punktu - odmowa wydania paczki, bo znowu wyświetla kod jako nieprawidłowy
Po upieraniu się i zostawieniu oświadczenia, w końcu dostałam swoją paczkę. Gdyby nie niższa cena przesyłki, to wybrałabym paczkomat Inpost.
Ja mam dziwną historię z dpd. Nadałam 10 października, 12 października pojawił się komunikat, że przesyłka w drodze. I od tego dnia nic nowego. Dostałam informacje od Vinted, żebym się nie martwiła, bo jeśli paczka zaginęła i nie zostanie doręczona do 8 listopada, to dostanę odszkodowanie 1000 zł. Ale najlepsze jest to, że nabywca napisał do mnie, że ma tę paczkę od 13 października i nie może kliknąć, że odebrał, bo u niego też to wisi jako w drodze no czekamy na tego 8 listopada, pewnie on będzie musiał wtedy potwierdzić, czy dostał paczkę czy nie i wtedy Vinted może uwolni szaloną kwotę 10 zł
Dorasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-20, 10:44   #4085
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Dorasek Pokaż wiadomość
Ja mam dziwną historię z dpd. Nadałam 10 października, 12 października pojawił się komunikat, że przesyłka w drodze. I od tego dnia nic nowego. Dostałam informacje od Vinted, żebym się nie martwiła, bo jeśli paczka zaginęła i nie zostanie doręczona do 8 listopada, to dostanę odszkodowanie 1000 zł. Ale najlepsze jest to, że nabywca napisał do mnie, że ma tę paczkę od 13 października i nie może kliknąć, że odebrał, bo u niego też to wisi jako w drodze no czekamy na tego 8 listopada, pewnie on będzie musiał wtedy potwierdzić, czy dostał paczkę czy nie i wtedy Vinted może uwolni szaloną kwotę 10 zł
To już lepiej żeby kliknął, że nie dostał Strasznie śmieszna historia, ale z drugiej strony dobrze wiedzieć, że jakieś ubezpieczenie przesyłek działa
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-20, 11:48   #4086
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Dorasek Pokaż wiadomość
Nieźle

A ja jestem cała przejęta, bo pierwszy raz sprzedałam coś za granicę, na Litwę
Ja ostatnio sprzedałam coś do Czech, ale zczailam się dopiero, gdy Pani napisała, czy już nadałam paczkę szło 2 dni dpd.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-20, 16:16   #4087
Dorasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 277
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
To już lepiej żeby kliknął, że nie dostał Strasznie śmieszna historia, ale z drugiej strony dobrze wiedzieć, że jakieś ubezpieczenie przesyłek działa
Też mi to przez myśl przeszło

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Ja ostatnio sprzedałam coś do Czech, ale zczailam się dopiero, gdy Pani napisała, czy już nadałam paczkę szło 2 dni dpd.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Moja przesyłka na Litwę dotarła do punktu odbioru. Jestem w szoku, że tak szybko, bo planowane było na 21-25 października.
Dorasek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-20, 16:44   #4088
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Zakupy na Vinted

dziewczyny,co myslicie o takiej sytuacji ;
kupiłam od dziewczyny sweterek, wysyłkę nieoptrznie wybrałam paczkomat dpd. Niestety pomimo, że ściągnęłam apkę nie mogłam odebrac paczki, minął tydzien i paczka wrocila do nadawcy. Myslałam, ze automatycznie dostane zwrot środków, a tu nie.
Dziewczyna dostała automatyczny komentarz i tyle.
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-20, 16:57   #4089
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
dziewczyny,co myslicie o takiej sytuacji ;
kupiłam od dziewczyny sweterek, wysyłkę nieoptrznie wybrałam paczkomat dpd. Niestety pomimo, że ściągnęłam apkę nie mogłam odebrac paczki, minął tydzien i paczka wrocila do nadawcy. Myslałam, ze automatycznie dostane zwrot środków, a tu nie.
Dziewczyna dostała automatyczny komentarz i tyle.
Z perspektywy Sprzedającego - to dobra wiadomość, bo nie raz nie dwa jest tak, że ktoś nagminnie zamawia i nie odbiera paczek... a Sprzedający musiał zapakować, zanieść do placówki itd. Uważam, że w takich sytuacjach zwrot powinien nastąpić bez kosztów wysyłki i POK.
W takiej sytuacji należało kontaktować się z DPD, kiedy paczka była na miejscu...
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-20, 17:09   #4090
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Zakupy na Vinted

A czy na olx, jak ktoś kupił ode mnie przedmiot to po odbiorze ma jakiś określony czas na potwierdzenie? I czy wtedy automatycznie zobaczę pieniądze w portfelu? Będę musiała zlecić wypłatę jak na Vinted?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-20, 17:15   #4091
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
A czy na olx, jak ktoś kupił ode mnie przedmiot to po odbiorze ma jakiś określony czas na potwierdzenie? I czy wtedy automatycznie zobaczę pieniądze w portfelu? Będę musiała zlecić wypłatę jak na Vinted?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ma 24 h na potwierdzenie, jeśli nie zrobi tego, zlecenie wypłaty automatycznie właśnie po upływie 24 h od odbioru paczki i niezgłoszeniu zastrzeżeń. Od razu idą na konto, nie ma portfela.
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-20, 17:21   #4092
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
A czy na olx, jak ktoś kupił ode mnie przedmiot to po odbiorze ma jakiś określony czas na potwierdzenie? I czy wtedy automatycznie zobaczę pieniądze w portfelu? Będę musiała zlecić wypłatę jak na Vinted?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



edycja: już jest odp
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2022-10-20 o 17:24
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-20, 17:22   #4093
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
dziewczyny,co myslicie o takiej sytuacji ;
kupiłam od dziewczyny sweterek, wysyłkę nieoptrznie wybrałam paczkomat dpd. Niestety pomimo, że ściągnęłam apkę nie mogłam odebrac paczki, minął tydzien i paczka wrocila do nadawcy. Myslałam, ze automatycznie dostane zwrot środków, a tu nie.
Dziewczyna dostała automatyczny komentarz i tyle.
A mnie zastanawia, że jak to, byłaś pod paczkomatem dpd, ściągnęłaś apkę, nie udało się otworzyć i nie dzwoniłaś do nich tylko normalnie sobie poszłaś do domu? Może to ja jestem dziwna, ale skoro coś zamawiam to chcę to odebrać i zrobiłabym wszystko żeby tak było.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-20, 17:25   #4094
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
Ma 24 h na potwierdzenie, jeśli nie zrobi tego, zlecenie wypłaty automatycznie właśnie po upływie 24 h od odbioru paczki i niezgłoszeniu zastrzeżeń. Od razu idą na konto, nie ma portfela.
Dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-20, 17:26   #4095
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 551
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
A czy na olx, jak ktoś kupił ode mnie przedmiot to po odbiorze ma jakiś określony czas na potwierdzenie? I czy wtedy automatycznie zobaczę pieniądze w portfelu? Będę musiała zlecić wypłatę jak na Vinted?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ma 24 godziny - po tym czasie automatycznie się potwierdza i kasa rusza do Cb (nie trzeba nic zlecać)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-20, 17:34   #4096
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A mnie zastanawia, że jak to, byłaś pod paczkomatem dpd, ściągnęłaś apkę, nie udało się otworzyć i nie dzwoniłaś do nich tylko normalnie sobie poszłaś do domu? Może to ja jestem dziwna, ale skoro coś zamawiam to chcę to odebrać i zrobiłabym wszystko żeby tak było.
próbowałam przekierowac paczkę do odbioru w punkcie i tez sie nie udało.wiem, ze wina lezy po mojej stronie ale chyba pwinnam dostac zwrot chocby 80%
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-20, 18:18   #4097
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
próbowałam przekierowac paczkę do odbioru w punkcie i tez sie nie udało.wiem, ze wina lezy po mojej stronie ale chyba pwinnam dostac zwrot chocby 80%
Ja myślę, że dostaniesz zwrot przecież to Twoje pieniądze. Tylko np. gdy ktoś nie wyśle przedmiotu to dostaje się pieniądze po kilku dniach dopiero, tu pewnie jest tak samo.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-21, 12:16   #4098
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Zakupy na Vinted

Dziewczyny, mam pytanie dotyczące sklepów. Sprzedałam na Vinted sweterek. Kupiłam go w sklepie, nowy. Ubrałam dwa razy, uprałam i sprzedałam. Sweterek jest kaszmirowy. Dziewczyna pisze, że sweterek miał ewidentnie zaszytą dziurkę. Wiem, że nie miał, ale może sklep sprzedał mi z zaszytą dziurką? Mogło się coś takiego wydarzyć? Zrobiła zdjęcie z miejscem, w którym według niej była dziurka a ja w ogóle nie zwróciłam na to uwagi - ani w sklepie, ani przy użytkowaniu. Jak myślicie, co tutaj się mogło wydarzyć?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 1666291752a.jpeg (120,9 KB, 111 załadowań)
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-21, 12:34   #4099
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie dotyczące sklepów. Sprzedałam na Vinted sweterek. Kupiłam go w sklepie, nowy. Ubrałam dwa razy, uprałam i sprzedałam. Sweterek jest kaszmirowy. Dziewczyna pisze, że sweterek miał ewidentnie zaszytą dziurkę. Wiem, że nie miał, ale może sklep sprzedał mi z zaszytą dziurką? Mogło się coś takiego wydarzyć? Zrobiła zdjęcie z miejscem, w którym według niej była dziurka a ja w ogóle nie zwróciłam na to uwagi - ani w sklepie, ani przy użytkowaniu. Jak myślicie, co tutaj się mogło wydarzyć?
Ja tu nic nie widzę, jak dla mnie się czepia

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-21, 12:39   #4100
Kenzie_butik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 1
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie dotyczące sklepów. Sprzedałam na Vinted sweterek. Kupiłam go w sklepie, nowy. Ubrałam dwa razy, uprałam i sprzedałam. Sweterek jest kaszmirowy. Dziewczyna pisze, że sweterek miał ewidentnie zaszytą dziurkę. Wiem, że nie miał, ale może sklep sprzedał mi z zaszytą dziurką? Mogło się coś takiego wydarzyć? Zrobiła zdjęcie z miejscem, w którym według niej była dziurka a ja w ogóle nie zwróciłam na to uwagi - ani w sklepie, ani przy użytkowaniu. Jak myślicie, co tutaj się mogło wydarzyć?
Też nic nie widzę, ale niektóre laski takie są na vinted. często wystawiam tam nowe rzeczy i wymyślają coś, żeby naciągnąć, tak apropo Wam też tak często weryfikują? proszą o dowód? mnie średnio co 3-4 miesiące! Pozdrawiam Ewelina
Kenzie_butik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-21, 12:58   #4101
weezie
Raczkowanie
 
Avatar weezie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 414
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Kenzie_butik Pokaż wiadomość
Też nic nie widzę, ale niektóre laski takie są na vinted. często wystawiam tam nowe rzeczy i wymyślają coś, żeby naciągnąć, tak apropo Wam też tak często weryfikują? proszą o dowód? mnie średnio co 3-4 miesiące! Pozdrawiam Ewelina
wlasnie ja chciałam napisać że dostałam dziś prośbę o kolejną weryfikacje z dowodu...zdziwiłam się bo myślałam że przy kolejnym pułapie jest weryfikacja bankowa, oczywiście prośba o weryfikację po sprzedaży w celu blokady środków...
weezie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-21, 13:08   #4102
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie dotyczące sklepów. Sprzedałam na Vinted sweterek. Kupiłam go w sklepie, nowy. Ubrałam dwa razy, uprałam i sprzedałam. Sweterek jest kaszmirowy. Dziewczyna pisze, że sweterek miał ewidentnie zaszytą dziurkę. Wiem, że nie miał, ale może sklep sprzedał mi z zaszytą dziurką? Mogło się coś takiego wydarzyć? Zrobiła zdjęcie z miejscem, w którym według niej była dziurka a ja w ogóle nie zwróciłam na to uwagi - ani w sklepie, ani przy użytkowaniu. Jak myślicie, co tutaj się mogło wydarzyć?
pewnie nie trafiła z rozmiarem albo jej się nie podoba jak leży i próbuje odzyskać część kasy. Nie daj się, zwykłe szukanie na siłę czegoś byle się doczepić. Jak dla mnie to tam nic nie ma, żadnej dziurki.
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-21, 13:23   #4103
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie dotyczące sklepów. Sprzedałam na Vinted sweterek. Kupiłam go w sklepie, nowy. Ubrałam dwa razy, uprałam i sprzedałam. Sweterek jest kaszmirowy. Dziewczyna pisze, że sweterek miał ewidentnie zaszytą dziurkę. Wiem, że nie miał, ale może sklep sprzedał mi z zaszytą dziurką? Mogło się coś takiego wydarzyć? Zrobiła zdjęcie z miejscem, w którym według niej była dziurka a ja w ogóle nie zwróciłam na to uwagi - ani w sklepie, ani przy użytkowaniu. Jak myślicie, co tutaj się mogło wydarzyć?

Ja tam nic nie widzę...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-21, 13:33   #4104
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Ja tu nic nie widzę, jak dla mnie się czepia

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Kenzie_butik Pokaż wiadomość
Też nic nie widzę, ale niektóre laski takie są na vinted. często wystawiam tam nowe rzeczy i wymyślają coś, żeby naciągnąć, tak apropo Wam też tak często weryfikują? proszą o dowód? mnie średnio co 3-4 miesiące! Pozdrawiam Ewelina
Cytat:
Napisane przez jola1000 Pokaż wiadomość
pewnie nie trafiła z rozmiarem albo jej się nie podoba jak leży i próbuje odzyskać część kasy. Nie daj się, zwykłe szukanie na siłę czegoś byle się doczepić. Jak dla mnie to tam nic nie ma, żadnej dziurki.
Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja tam nic nie widzę...

Bo tam nic nie mogło być. Zastanawiałam się tylko, czy np. ktoś go nie kupił, coś w domu nie pokombinował a potem oddał do sklepu. Ale ja niczego tam nie zauważyłam a przed wysyłką oglądam każdą rzecz w świetle dziennym i bardzo dokładnie. Oczywiście, dziewczyna chce zwrotu części kasy. W sumie, gdyby uczciwie napisała, że coś jej nie pasuje, kolor, rozmiar, to pewnie bym jej tę kasę oddała, bo i tak swoje rzeczy już ostatnio rozdaję i sweterek też był do wydania. Ale w takiej sytuacji po prostu napisałam "do widzenia". Ciekawe, jak vinted by rozpatrzyło ten problem
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-21, 13:43   #4105
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
Bo tam nic nie mogło być. Zastanawiałam się tylko, czy np. ktoś go nie kupił, coś w domu nie pokombinował a potem oddał do sklepu. Ale ja niczego tam nie zauważyłam a przed wysyłką oglądam każdą rzecz w świetle dziennym i bardzo dokładnie. Oczywiście, dziewczyna chce zwrotu części kasy. W sumie, gdyby uczciwie napisała, że coś jej nie pasuje, kolor, rozmiar, to pewnie bym jej tę kasę oddała, bo i tak swoje rzeczy już ostatnio rozdaję i sweterek też był do wydania. Ale w takiej sytuacji po prostu napisałam "do widzenia". Ciekawe, jak vinted by rozpatrzyło ten problem

No to niech pisze do Vinted i pokazuje zdjęcia tej wady.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-21, 14:04   #4106
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No to niech pisze do Vinted i pokazuje zdjęcia tej wady.
Kupiła poza Vinted, choć na Vinted oznaczyłam, że jej sprzedałam. Dała mi negatywa, ja jej i po sprawie
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-21, 14:09   #4107
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
Kupiła poza Vinted, choć na Vinted oznaczyłam, że jej sprzedałam. Dała mi negatywa, ja jej i po sprawie

Czyli nadal uważam, że opcja KT to dramat
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-21, 14:11   #4108
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Czyli nadal uważam, że opcja KT to dramat
Dokładnie Jak sobie pomyślę, że teraz miałabym się kilka dni pałować i udowadniać, że nie jestem wielbłądem, to krew mnie zalewa. Tym bardziej, że już przy zakupie wytargowała obniżkę i dostała darmową wysyłkę.
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-21, 14:20   #4109
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 273
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Czyli nadal uważam, że opcja KT to dramat
To działa w dwie strony

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-21, 14:27   #4110
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
To działa w dwie strony

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
Dokładnie. Weszłam sobie kiedyś na grupę Oszukani na vinted czy coś w tym stylu i było tam mnóstwo osób, które wysłały komuś kasę poza vinted i np w ogóle nie otrzymały przedmiotu i okazywało się, że konto jest zawieszone.
Wiem, że kiedyś tylko w ten sposób się kupowało i było ok, ale być może nie było tylu oszustów co teraz.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-27 16:02:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.