Sanoflore - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-12, 21:00   #1
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566

Sanoflore


http://www.apteka-centrum.pl/sanoflore-m-134.html

Dzieki Niezamiennej odkrylam te firme i teraz siedze i czytam opis kazdego produktu, zakochalam sie w nich.
Jak ktos cos uzywal to piszcie tutaj.
Jak ten watek cos psuje no to go usunac albo gdzies wsadzic prosze.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 21:48   #2
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Sanoflore

A masz moze sklady INCI do jakiegokolwiek ich produktu?Przyznam,ze byloby to bardzo pomocne,bo sam opis producenta to jedno a faktyczne dzialanie to drugie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 21:58   #3
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Sanoflore

http://www.sanoflore.net.pl/
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 22:04   #4
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Sanoflore

Wyglada to ciekawie jednak bede sie upierac przy skladzie INCI
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 22:10   #5
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Sanoflore

Po to podałam tą stronę żebys zobaczyła jakie są składy
Można tez wypełnic akniete aby dostac darmowe próbki.
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 22:13   #6
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Sanoflore

Siedze teraz na tej nowej stronie, juz napisalam o probki, fajna maja muzyczke, ale szkoda, ze oni tak kreca z tymi skladami i nie pisza do konca jak jest tylko tak na okretke. Ja nie mam skladow, ale jak cos kupie to napisze.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 22:15   #7
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Sanoflore

Ja im wierze
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-12, 22:25   #8
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Sanoflore

Ja miałam próbki aromatyczno-nawilżającego fluidu.Wydajny, pachnie cytrynowo, jak się go nałoży na twarz daje efekt matu, skóra jest pudrowa w dotyku,ale jednocześnie bardzo ściągnięta, dość szybko mat zmieniał się w błysk,więc ogólnie nie polecam. Ciekawa jestem tej pianki kwiatowej,bo pani konsultantka,z która rozmawiałam mówiła,że substancja myjąca jest pochodzenia naturalnego,ale teraz sobie nie mogę przypomnieć co to było Nie mili wtedy w aptece tej pianki,więc nie mogłam sprawdzić składu,czy rzeczywiście tam SLS nie ma
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 22:47   #9
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Sanoflore

Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość
Po to podałam tą stronę żebys zobaczyła jakie są składy
Można tez wypełnic akniete aby dostac darmowe próbki.
Skladow nie ma,sa jedynie podane skladniki a to duza roznica jednak dziekuje za podanie strony

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Siedze teraz na tej nowej stronie, juz napisalam o probki, fajna maja muzyczke, ale szkoda, ze oni tak kreca z tymi skladami i nie pisza do konca jak jest tylko tak na okretke. Ja nie mam skladow, ale jak cos kupie to napisze.


Muzyczka jest usypiajaca szczegolnie o tej porze
Napisalam tez o probki,ciekawa jestem co przysla.
Kreca ze skladami podobnie jak Lavera podaja skladniki bez skladu INCI a to jednak jest roznica.Nie lubie takiego krecenia w tej kwestii wole Hauschke czy Welede.

Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość
Ja im wierze
Nie wierze w opisy i zapewnienia producenta,lubie wiedziec czego uzywam i jak reaguje na to moja cera.W pielegnacji nie stawiam na "obietnice" wiec poki co,nie mam w co wierzyc w ich przypadku.

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Ja miałam próbki aromatyczno-nawilżającego fluidu.Wydajny, pachnie cytrynowo, jak się go nałoży na twarz daje efekt matu, skóra jest pudrowa w dotyku,ale jednocześnie bardzo ściągnięta, dość szybko mat zmieniał się w błysk,więc ogólnie nie polecam. Ciekawa jestem tej pianki kwiatowej,bo pani konsultantka,z która rozmawiałam mówiła,że substancja myjąca jest pochodzenia naturalnego,ale teraz sobie nie mogę przypomnieć co to było Nie mili wtedy w aptece tej pianki,więc nie mogłam sprawdzić składu,czy rzeczywiście tam SLS nie ma
Natii dzieki za opinie,wlasnie zaciekawil mnie ten fluid poczekam na probki i przekonam sie co siedzi w srodku
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 23:22   #10
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Sanoflore

Nie znam się
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 07:07   #11
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Sanoflore

Ja mam olejek regenerujący i próbki trzech kremów, wrzucę składy wieczorem
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-13, 09:38   #12
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Sanoflore

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Natii dzieki za opinie,wlasnie zaciekawil mnie ten fluid poczekam na probki i przekonam sie co siedzi w srodku
Ja miałam 3 próbki-każda trafiła w ręce innej osoby, wszystkie mamy skórę mieszaną bądź tłustą i wszystkie byłyśmy taka samo niezadowolone-za mocno ściąga, krótki efekt matowienia
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 09:56   #13
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Sanoflore

Ja mialam probki Aromatycznego Fluidu Nawilzajaco-Matujacego i Aromatyczno-Wzmacniajacego Kremu pod oczy. Pierwszy faktycznie cytrusowy, po nalozeniu mat, ale jednoczesnie uczucie sciagniecia dla mnie (wlascicielki cery mieszanej w kierunku tlustej) nie do zaakceptowania. Krem pod oczy nie robil zupelnie nic, ale na plus ma to, ze nie podraznial (a mnie podraznia niemal wszystko pod oczami). Generalnie, po porzadnym przetestowaniu tych dwoch rzeczy nie polecilabym żadnej z nich.
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 12:41   #14
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Sanoflore

Natii,Maggie-dziekuje za opinie

Niezmienna-czekamy na sklady
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 14:25   #15
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Sanoflore

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Ja miałam próbki aromatyczno-nawilżającego fluidu.Wydajny, pachnie cytrynowo, jak się go nałoży na twarz daje efekt matu, skóra jest pudrowa w dotyku,ale jednocześnie bardzo ściągnięta, dość szybko mat zmieniał się w błysk,więc ogólnie nie polecam.
Miałam dokładnie to samo wrażenie! Nakręciłam się na tą firmę, jednak fluid mnie zniechęcił. Po godzinie od nałożenia moja skóra wręcz spłynęła sebum (bez fluidu byłby najwyżej b. delikatny glow)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 15:15   #16
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: Sanoflore

Ta firma jest jakimś odnóżem (czy macką) loreala, ale składy maja ok
http://www.beaute-test.com/bio/produ..._sanoflore.php
tiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 15:33   #17
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Sanoflore

Cytat:
Napisane przez tiare Pokaż wiadomość
Ta firma jest jakimś odnóżem (czy macką) loreala, ale składy maja ok
http://www.beaute-test.com/bio/produ..._sanoflore.php
Skąd wytrzasnęłaś informację że należy do L'oreala

a już widzę, na ich stronie w dziale kontakt podają L'oreala... ale to dziwne, bo na głównej stronie L'oreala nie ma tej marki w ich spisie. Może tylko dystrybutor w PL, a nie należą do koncernu.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 16:15   #18
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Sanoflore

Ojej szkoda, co post to gorzej, a ja się też nakręciłam wczoraj w nocy. No nic moich zamówień nie będę kasować, zresztą za dwa zapłaciłam to się pewnie już nie da, może krem i oleje różane będą też fajne no i w sumie tańsze a będzie ich więcej. Szukałam dziś bo Niezamienna napisała, że to L'Oreal i wyszło, że tak
http://www.unifarm.pl/index.php?opti...=192&Itemid=65

Mi to nie przeszkadza, tylko niedługo wszystko będzie L'Oreal to może on za bardzo będzie rządził jak taki wielki.
A na wizazu jest taki tekst o firmach, ale tam nie ma widać stare dane.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 16:24   #19
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Sanoflore

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Skąd wytrzasnęłaś informację że należy do L'oreala

a już widzę, na ich stronie w dziale kontakt podają L'oreala... ale to dziwne, bo na głównej stronie L'oreala nie ma tej marki w ich spisie. Może tylko dystrybutor w PL, a nie należą do koncernu.
Należą do koncernu
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-13, 16:29   #20
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Sanoflore

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Skąd wytrzasnęłaś informację że należy do L'oreala

a już widzę, na ich stronie w dziale kontakt podają L'oreala... ale to dziwne, bo na głównej stronie L'oreala nie ma tej marki w ich spisie. Może tylko dystrybutor w PL, a nie należą do koncernu.
Nie ma zmiłuj, notka z ubiegłego roku

2007-08-16
L'Oreal - firma numer jeden we wszystkich segmentach sprzedaży

Cytat:
jeszcze w tym roku L’Oreal będzie na polskim rynku kosmetycznym firmą numer jeden we wszystkich segmentach sprzedaży.
W tym roku mija 15 lat od pojawienia się w Polsce największej światowej firmy produkującej kosmetyki- grupy L’Oreal wraz z takimi markami jak: Garnier, Biotherm, Lancome, Vichy czy niedawno wprowadzona do Polski marka Body Shop.
W przeciągu najbliższych dwóch lat firma L’Oreal planuje wprowadzić na rynek kolejną markę luksusową- Kieh’s, natomiast na jesieni 2007r. na polskim rynku ma pojawić się Sanoflore- niedawno przejęta przez L’Oreal francuska marka kosmetyków naturalnych.
Fabryka firmy mieszcząca się pod Warszawą w okolicach Pruszkowa eksportuje kosmetyki do wielu krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Wkrótce dołączy do grona największych fabryk L’Oreala na świecie pod względem mocy produkcyjnych. Planowane są również liczne inwestycje, na które już przeznaczono 20 mln euro.
Body Shop wraz z Sanoflore uzupełniają portfolio firmy, umożliwiając odpowiedź na nowy trend, widoczny zwłaszcza w krajach Europy Środkowej, gdzie coraz więcej konsumentów sięga wyłącznie po naturalne produkty. „Body Shop jest osobną częścią grupy L’Oreal. Chcieliśmy przeprowaDyrektor Generalny grupy L’Oreal Jean Paul Agon zapewnia, żedzić integrację w miękki sposób i dlatego na naszych nowych rynkach działa ona zwykle na zasadzie franczyzy”- mówi dyrektor generalny firmy. Wyłączne prawo franczyzy na rynku polskim posiada grupa Ashaya Retail, która w przeciągu najbliższych 2 lat planuje otworzyć w Polsce 7 nowych sklepów zlokalizowanych w centrach handlowych.
http://www.biotechnologia.pl/kosmetologia/35/2135541880


W tym tekście kilka liczb i podsumowanie http://wiadomoscikosmetyczne.pl/content/view/2751/

Cytat:
Raport [„The European Market for Organic Cosmetics”] prognozuje jednak, że do 2012 roku co dziesiąte euro wydane na kosmetyki zostanie przeznaczone na zakup produktów naturalnych.
W ślad za tymi trendami – a może właśnie o krok przed nimi – idą międzynarodowe koncerny. Przykładem choćby zakupienie przez L’Oréala w ubiegłym roku najpierw sieci sklepów The Body Shop, a następnie – francuskiej marki kosmetyków naturalnych Sanoflore.
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 16:45   #21
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Sanoflore

O kurcze, to Body shop jest już w Polsce! Ja nie wiedziałam.
A niedługo to sobie przeczytamy, że Eris i Dermika to też już L'Oreal nie?
A jeszcze tak sobie przypomniałam, że jak wypełniałam ankietę w Sanoflore to mi się pytali co używam i napisali, że Bielenda to firma naturalna, a jaka tam ona naturalna.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 16:48   #22
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Sanoflore

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
O kurcze, to Body shop jest już w Polsce! Ja nie wiedziałam.
A niedługo to sobie przeczytamy, że Eris i Dermika to też już L'Oreal nie?
A jeszcze tak sobie przypomniałam, że jak wypełniałam ankietę w Sanoflore to mi się pytali co używam i napisali, że Bielenda to firma naturalna, a jaka tam ona naturalna.
Od czasu otwarcia Złotych Tarasów w Wawie mamy Body Shop. Chyba jeszcze w Łodzi i Wrocławiu jest BS
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 20:49   #23
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Sanoflore

Dzięki za uświadomienie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 21:20   #24
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Sanoflore

No niestety... Sanoflore należy do L'oreala, jak już pisałam Trudno, wsparłam to świństwo...

Podaję obiecany skład olejku Soin essentiel regenerant (Esenscjonalna kuracja regenerująca):
Rosa Moschata seed oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Oenothera Biennis oil, Persea Gratissima oil, Borago Officinalis seed oil, Sclerocarya Birrea seed oil, Aniba Rosaeodora oil, Pelargonium Graveolens oil, Citrus Nobilis oil, Rosa Damascena oil, Santalum Austrocaledonicum oil, Rosmarinus Officinalis leaf extract, Helianthus Annuus seed oil, Tocopherol, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool

Są kapryle, ale te mi nie szkodzą

Składy kremów wkleję jutro, jeśli można, bo są wydrukowane tak małymi literkami, że o tej porze już nie bardzo widzę...
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 06:19   #25
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Sanoflore

Z Sanoflore dostałam ostatnio w aptece próbki, jak kupowałam olejek grejfutowy. Trochę mi nie odpowiadało, że próbki same przeciwzmarszczkowe, ale jak będę miała sposobność na eksperymenty, to zużyję i doniosę o rezultatach

Natomiast olejkiem jestem zachwycona!!! Szukałam świeżego i orzeźwiającego zapachu i do tej pory zawsze kupowałam grejfrut, innych producentów ale ten zapach bije inne na głowę. Dla zainteresowanych - kosztował 36,00 zł.
Na inne zapachy narazie się nie skusiłam, bo nie są najtańsze. Fajnie tylko, że mają w aptece testery, tak że można wszystko obwąchać.

Cytat:
O kurcze, to Body shop jest już w Polsce! Ja nie wiedziałam.
A niedługo to sobie przeczytamy, że Eris i Dermika to też już L'Oreal nie?
A jeszcze tak sobie przypomniałam, że jak wypełniałam ankietę w Sanoflore to mi się pytali co używam i napisali, że Bielenda to firma naturalna, a jaka tam ona naturalna.
Body Shop jest w Polsce???
To widać, że ja z prowincji jestem....
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 15:53   #26
mangha
Raczkowanie
 
Avatar mangha
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 285
Dot.: Sanoflore

Cześć dziewczyny,

Ja mam próbki Sanoflore od dwóch dni używam emulsji matującej na dzień i kremu nawilżającego (pisze że on jest na dzień, ale ja używam wieczorem).

Co do emulsji matującej. Jak dla mnie na razie super. Troche mnie przerazaja te kapryle, ale na razie emulsja działa koncertowo. Tak jak moje poprzedniczki, faktycznie na początku cera trochę ściągnięta, ale to ustępuje i mat trzyma się (bez pudrowania i podkładu) około 4-5 godzin. Nie wiem jak dalej będzie, ale na razie jest git.

Krem łagodzi mi troszke podrażnienia. Generalnie ten zestaw poradził sobie z moimi przesuszonymi partiami twarzy. Akurat jade na kwasach i sie złuszczam co jakis czas. Trochę go krótko używam, więc nie wiem czy to nie reakcja tymczasowa na nowy kosmetyk, na razie czekam na więcej próbek, zamówiłam u producenta. Jak się sprawdzi to chyba kupię.

Bardzo mnie kusi woda melisowa....ale ta cena. Nie wiem czy nie lepiej jednak kupić hydrolat w mazidłach.
mangha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 16:24   #27
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Sanoflore

Cytat:
Napisane przez mangha Pokaż wiadomość
Bardzo mnie kusi woda melisowa....ale ta cena. Nie wiem czy nie lepiej jednak kupić hydrolat w mazidłach.
Albo przetrzeć buzię naparem z meliski....

Edytowane przez niezamienna_juz_na_nic
Czas edycji: 2008-01-18 o 18:25
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 18:01   #28
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Sanoflore

Niestety probki nie przyszly. Najbardziej mi zalezalo na olejkach.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 09:27   #29
mangha
Raczkowanie
 
Avatar mangha
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 285
Dot.: Sanoflore

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Niestety probki nie przyszly. Najbardziej mi zalezalo na olejkach.
Do mnie tez jeszcze nie dotarly... to chyba pic na wode zeby zgarnac jak najwiecej danych osobowych...nie ladnie
mangha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 12:52   #30
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Sanoflore

A ja dziś dostałam próbki i katalog - ale wszystkie próbki to ten sam krem: esencjonalny krem przeciwzmarszczkowy. Przyda się, w moim wieku.... :P
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.