Rzucić palenie - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-07, 10:56   #1411
KasiulkaS
Raczkowanie
 
Avatar KasiulkaS
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: z pracy ;-)
Wiadomości: 205
GG do KasiulkaS Send a message via Skype™ to KasiulkaS
Dot.: Rzucić palenie

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=tonik+z+octu

emu, tutaj sobie poczytaj. Może to pomoże na Twoją straszliwą chorobę ....kurczę nawet nie umiem jej zacytować, w każdym razie brzmi strasznie Powiedzmy krótko - trądzik i wstrętne pryszczole nawiedzjące nas nawet w tak "podeszłym" wieku
emurulez77 ;cmok:
KasiulkaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-07, 12:46   #1412
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Rzucić palenie

nie przejmuj sie mi tez sie jezyk placze przy wymawianiu follicularis straszliwa??? No dol, ze w ogole jest ale pocieszam sie po swinsku, ze inni maja gorzej :P No zakupie ten oCet, zobaczymy cio to bedzie. Czytalam troche w sieci przed chwila. Opinie sa podzielone ale jak to mowia-tonacy brzytwy sie chwyta. Dzieki Gwiazdo
Ale z Ciebie farciara, ja mam skore cholernie alergiczna...
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....

Edytowane przez emurulez77
Czas edycji: 2006-07-07 o 13:08
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-07, 22:48   #1413
Renejza
Raczkowanie
 
Avatar Renejza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 156
Dot.: Rzucić palenie

Witajcie wszystkie Rzucaczki!
U mnie dziś 183 dzionki
Aniu - witam Cie wsrod Nas
BADZ DZIELNA TAK JAK TO RADZI Emurulez77
WYTRWASZ I POKONASZ, RZEZWYCIEZYSZ, WSZELKIE TRUDNOSCI!!!
Bedzie dobrze tylko staraj sie nie myslec o paleniu, oki?
To Cię zapewne gubi. Zatem posluchaj, co radzimy i staraj realizowac to o czym marzysz, czego pragniesz

Emurulez77, kup sobie po prostu mydlo w kostce Clerasil. Po rzuceniu palenia mialam problemy z twarza i musze przyznac, ze po pewnym czasie efekty byly niesamowite. Nawet wiara mi mowila, ze dzieki rzuceniu palenia mam teraz bardzo ladna cere. Ale to nie jest prawda, bo jak rzucilam, bo zaczal sie z cera Meksyk fest. Kupowalam rozmaite kremy, w tym hipoalergiczne i co - jeszcze gorzej. A teraz spox - jest extra. Sprobuj prosze - moze akurat pomoze - zycze Ci tego!!!
Pozdrawiam wszystkie Rzucaczki Papatki
Trzymajcie sie!
Renejza.
__________________
DUSZA ŻYWI SIĘ TYM , Z CZEGO SIĘ CIESZY
Renejza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 23:00   #1414
Lawia
Raczkowanie
 
Avatar Lawia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 264
Dot.: Rzucić palenie

Świetnie że akurat teraz trafiłam na ten wątek bo od jutra zamierzam nie palić.
Jeśli pozwolicie to się do Was dołączę postaram się zdawać relację
Liczę na Wasze wsparcie
Lawia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-11, 14:47   #1415
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Rzucić palenie

Melduję, że jestem z Wami i znów pędzę zrzucać kg
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-11, 15:38   #1416
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Rzucić palenie

Odmeldowuję się na rozkaz

Jestem z Wami duchem ciałem nie, ale może to i lepiej, bo nikogo nie przygniotę

Lawio, powodzenia - trzymamy kciuki i melduj o postępach

Mocno całuję Strusie Rozterki, Kasiulki, Kasie, Renejzy, Gosie i wszystkie inne Rzucaczki, których imiennie nie wymieniłam (wybaczcie starej kobiecie sklerozę)
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-11, 17:05   #1417
ivonpapik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 29
Dot.: Rzucić palenie

dziękuję za pozdrowienia i koniecznie nie dajcie się tym SMIERDZIELKOM!!!
ivonpapik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-12, 09:29   #1418
KasiulkaS
Raczkowanie
 
Avatar KasiulkaS
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: z pracy ;-)
Wiadomości: 205
GG do KasiulkaS Send a message via Skype™ to KasiulkaS
Dot.: Rzucić palenie

Ale mi wstyd
Wczoraj polazłam nakrzyczeć na dziewczyny na forum zrzucaczkowe (polecam ) że się tu nie meldują a sama co?
No to biję sie w piersi i melduję się! Dalej grzeczna i pachnąca.


Pozdrawiam i podnosze do góry żeby inne dziołchy tez poczytały nasz superaśny wątek i rzuciły to świństwo.
KasiulkaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-12, 17:37   #1419
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Rzucić palenie

no ja czerwienialam ze wstdu az do 06.06.06 ( co za data!) bo od 7 nie palilam(e)
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 00:04   #1420
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Rzucić palenie

witajcie
nie pale od dzis , caly dzien plakalm - papierosy to dla mnie jak forma medytacji
no ale coz 5 min relaxu i niestety jest gorzej - niestety jestem rozdrazniona po zle dobranych hormonach ehhhh , niestety musze rzucic bo nie mam zdrowia juz w ogole a te papierosy to masakra dla organizmu - no ale z drugiej stony taka wieeelkaaaaa radosc ;] swiat staje sie lepszy z papierosem w reku i odciaga od problemow choc na chwile- chyba bezsensu pisze ale musze sie gdzies wyszalec ;o
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 13:18   #1421
ivonpapik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 29
Wink Dot.: Rzucić palenie

KOCHANE RZUCACZKI!!! Zdecydowanie nie palić (paliłam 29 lat) i probowałam rzucić wiele razy (czasami na miesiac, a czasmi na dwa). Od 67 dni nie palę i pomoglo mi wiele rzeczy w zrealizowaniu mojego wielkiego marzenia. Po piersze przygotowywałam swoją podświadomość że "już nie palę", czytałam wszystko co mogłam przeczytać na temat rzucenia śmierdzieli (faktycznie dziewczyna, ktora się ładnie ubiera i śmierdzie fajeczką nie jest wcale ponętna dla faceta, ktory nie pali) i oczywiśći nie podlega dyskusji, że pewnego pieknego dnia (kiedy juz rzuciłam)znalazłam WSPANIAłE FORUM - RZUCIć PALENIE!!! Przeczytałam je od początku, dokładnie, poznałam troski i radości dziewczyn, które mają ten sam problem, co i ja!! Byłam i jestem z nich dumna, że radzą sobie z tym problemem! I wy sobie z nim poradzicie. Na koniec wspomnę tylko, że oprócz psychicznego wsparcia szukałam środków farmakologicznych. Wybrałam TABEX, KTORY BARDZO MI POMóGł! GORąCO POLECAM!!!! pozdrowionka Iv

W swoim życiu próbowałam już WSZYSTKIEGO, co powinno pomóc w rzuceniu fajek (ale teraz dopiero zdałam sobie sprawę z tego, że ja tak naprawdę nie chciałam sie z fajką rozstać i zawsze wracałam do punktku wyjścia). Koniecznie przeczytajcie książkę Allen Carr - JAK SKUTECZNIE RZUCIć PALENIE. PA
ivonpapik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-17, 13:38   #1422
ivonpapik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 29
Dot.: Rzucić palenie

Tak pusto zrobiło się na tym WSPANIAłYM FORUM!!! Może ktoś coś napisze??? pozdrowionka Iv
ivonpapik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 11:25   #1423
KasiulkaS
Raczkowanie
 
Avatar KasiulkaS
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: z pracy ;-)
Wiadomości: 205
GG do KasiulkaS Send a message via Skype™ to KasiulkaS
Dot.: Rzucić palenie

to ja sie wpiszę - nie palę juz ponad 5 miesięcy
KasiulkaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 14:31   #1424
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: Rzucić palenie

Hej pozwolcie ze sie przywitam. Od kilku miesiecy przegladam to forum i naprawde mnie wciaga. A co do palenia to ja rzucilam 4 lata temu i chce wam powiediec ze TABEX jest super!!!!!Dziala szybko skutecznie i nie ma wilczego glodu jak przy innych podobnych wspomagaczach.Zaznacze ze bylam palaczka z 10letnim stazem tera jest super zadnycz problemow z cera swiezy oddech widmo astmy sie odsunelo. Zachecem wszystkie palaczki do RZUCENIA!!!! powodzenia!
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 17:29   #1425
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez leeloo
witajcie
nie pale od dzis , caly dzien plakalm - papierosy to dla mnie jak forma medytacji
no ale coz 5 min relaxu i niestety jest gorzej - niestety jestem rozdrazniona po zle dobranych hormonach ehhhh , niestety musze rzucic bo nie mam zdrowia juz w ogole a te papierosy to masakra dla organizmu - no ale z drugiej stony taka wieeelkaaaaa radosc ;] swiat staje sie lepszy z papierosem w reku i odciaga od problemow choc na chwile- chyba bezsensu pisze ale musze sie gdzies wyszalec ;o

Papieros nie uspakaja a świat nie jest lepszy z papierosem, a "odciąganie " od problemu polega na tym że odczuwasz na chwilę ulgę z pwodu "nakarmienia" nikotynowego potworka w sobie , uśpiłas go ,
zniknął nieuświadomiony stres z powodu chwilowej nieobecności nikotyny w organiźmie.
A problem dalej jest i tyle.
Pomoc papierosa to złudzenie !!!

Ale utrata zdrowia nie jest złudzeniem
Utrata kasy za kórą mzna by kupić ciucha, perfumy , ksiązki albo wyjsc gdzieś też nie jest złudzeniem,
A juz na pewno złudzeniem nie jest smród jaki się niesie za palaczkami , wgryza się w skórę , włosy ciuchy.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 17:34   #1426
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Rzucić palenie

dla wszystkich rzucaczek . Trzymać się dzielnie

Ja juz zapomniałam ,że paliłam, Nie ciągnie mnie ani trochę. Było , minęło.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 22:33   #1427
Renejza
Raczkowanie
 
Avatar Renejza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 156
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez lucyAS
Hej pozwolcie ze sie przywitam. Od kilku miesiecy przegladam to forum i naprawde mnie wciaga. A co do palenia to ja rzucilam 4 lata temu i chce wam powiediec ze TABEX jest super!!!!!Dziala szybko skutecznie i nie ma wilczego glodu jak przy innych podobnych wspomagaczach.Zaznacze ze bylam palaczka z 10letnim stazem tera jest super zadnycz problemow z cera swiezy oddech widmo astmy sie odsunelo. Zachecem wszystkie palaczki do RZUCENIA!!!! powodzenia!
Hej Lucy!
Jakie to pięknie co napisałaś .
Jak dzis 199 dni i zdycham
Powaga w rurze (przewodzie pokarmowym) tak mnie pali , że ... szok ....
Jest mi źle - brak fajek
Ale jestem ładna, mam extra cerkę i w ogółe nie śmierdzę.
Ale choć tak wiele czasu - marzę o paleniu - chyba uwielbiam palić
Error
Pozdrawiam życząc wytrwałości - bo mam jej coraz mniej
buaaaaaaaaaaaaaaaaa! Auuuuuuuuuuuu! Ble !
__________________
DUSZA ŻYWI SIĘ TYM , Z CZEGO SIĘ CIESZY
Renejza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 22:39   #1428
ja_dziecko_z_dworca_zoo
Raczkowanie
 
Avatar ja_dziecko_z_dworca_zoo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Częstochowa city
Wiadomości: 357
Dot.: Rzucić palenie

moj tata rzucil w tydzien. mam postawila przed nim ultimatum. albo przestanie palic albo ma sie mnie (wtedy malusienkiego szkraba) nie dotykac. no i chyba wiadomo co wybral.
__________________
Zapomniałam , że mogę jeszcze zobaczyć
Tyle pięknych rzeczy
Zapomniłaam , że mogę chcieć odkryć
Co może życie jeszcze przynieść
----Nigdy się nie zaakceptuje.
ja_dziecko_z_dworca_zoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-24, 15:03   #1429
KasiulkaS
Raczkowanie
 
Avatar KasiulkaS
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: z pracy ;-)
Wiadomości: 205
GG do KasiulkaS Send a message via Skype™ to KasiulkaS
Dot.: Rzucić palenie

Renejza, no co Ty? Łamiesz się?
A ja myślę że marudzisz
Mnie też czasami ciągnie, ale...
Trzymaj się kochana! Nie pozwól rządzić śmierdziuchowi
KasiulkaS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-24, 15:05   #1430
KasiulkaS
Raczkowanie
 
Avatar KasiulkaS
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: z pracy ;-)
Wiadomości: 205
GG do KasiulkaS Send a message via Skype™ to KasiulkaS
Dot.: Rzucić palenie

A... Renezja, jak się nie uspokoisz to będzie



Dalej masz być ładna!
KasiulkaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-24, 15:36   #1431
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Rzucić palenie

Fuj.... fajki-fuj......
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-24, 20:34   #1432
ivonpapik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 29
Dot.: Rzucić palenie

Renejza!! Nawet nie myśl o papierochach. No wiesz, jesteś moją i nie tylko moją idolkązabier aj się kobieto za siebie i koniec myślenia o fajach, pozdrowionka Iv
ivonpapik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-26, 15:14   #1433
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Rzucić palenie

Witajcie kochane
Właśnie minęło ponad 6 miesięcy, odkąd nie palę.
I teraz, bardziej niż kiedykolwiek, jestem pewna, ze w życiu nie sięgnę po papierocha.
Stałam się absolutnym wrogiem palenia, terrorystką antynikotynową - mam od tego smrodu migreny, jest mi niedobrze.

Jeżeli bym miałam jakieś ciągąty, to dwa tygodnie w Hiszpanii całkowicie mnie wyleczyły - Dżizas, ten kraj jest przesiąknięty nikotyną, fuj!

Nowe rzucaczki, stare rzucaczki, trzymajcie się i nie dajcie!!!!
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-26, 20:59   #1434
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Rzucić palenie

mowisz o wyspie czy ladzie stalym??
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 08:42   #1435
ivonpapik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 29
Dot.: Rzucić palenie

Gratulacje Sandija!!! Cieszę się, że wpadają tutaj osoby, które założyły ten wątek i są żywym dowodem na to, ze palenie to świństwo!!! Dzisiaj mam 81 od rzucenia fajek i po malu zapominam, jak to jest... wiem, jedno, że trzeba dorosnąć do tego przedsięwzięcia Wszystko tkwi w pozytywnym myśleniu, kochaniu siebie i akceptowaniu (nawet jesli przytyjecie). pozdrowionka Iv
ivonpapik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 15:45   #1436
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Rzucić palenie

hej dziewczyny, ja razem z moim Osobistym Narzeczonym w końcu rzuciliśmy palenie. póki co jesteśmy na początku drogi, bo nie palimy dopiero 10 dni, ale ja wierzę w nas oboje. i jaki od razu w domu, w samochodzie inny zapach jest, ciuchy nie śmierdzą. i niby to tylko 10 dni, ale jak rozmawiam ze znajomymi, którzy nadal palą i czuję jak im z buzi czuć papierochami, fuj. i pomyśleć, że ode mnie było tak samo...
tylko powiem wam, że boję się, że strasznie utyję, no i czuję się jakaś spuchnięta (czy to normalne?), jak sobie radzicie, radziłyście z jedzeniem?
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 09:57   #1437
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez lilly78
hej dziewczyny, ja razem z moim Osobistym Narzeczonym w końcu rzuciliśmy palenie. póki co jesteśmy na początku drogi, bo nie palimy dopiero 10 dni, ale ja wierzę w nas oboje. i jaki od razu w domu, w samochodzie inny zapach jest, ciuchy nie śmierdzą. i niby to tylko 10 dni, ale jak rozmawiam ze znajomymi, którzy nadal palą i czuję jak im z buzi czuć papierochami, fuj. i pomyśleć, że ode mnie było tak samo...
tylko powiem wam, że boję się, że strasznie utyję, no i czuję się jakaś spuchnięta (czy to normalne?), jak sobie radzicie, radziłyście z jedzeniem?
ja 4 kg do przodu a zgubilam już 4,5 . Powodzenia
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 11:21   #1438
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: Rzucić palenie

Witam i ponownie zachecam do rzucania i wytrwania. wiem ze nie jest latwo,mi na poczatku snilo sie po nocach ze pale,pale pale... w dzien jakos sobie radzilam ale co mozna zrobic jak sie sni... wszystkim ktore chca a nie mogo przestac radze wyprobowac TABEX!!!! naprawde dziala!!!! sprawdzilam na sobie i polecilam kilku znajomym palacza i wszyscy juz nie pala!!!! i mi dziekuja ,ze sie tak nieskromnie pochwale ,ale jestem z siebie dumna bo do ich dobra sie przyczynilam i wcale nie chce tu robic reklamy tebleteczka poprostu tu chodzi o nas polecila mi te tabletki znajoma aptekarka z ktora powaznie omowilam problem papierosowy,po wydaniu sporej sumki na inne wspomagacze typu gumy do rzucia plasterki itd. nie twierdze ze nigdy pozniej nie mialam checi na papierosa ,ale mowie NIE, nigdy wiecej nie chce byb "popielniczka" no i nie ma to jak wsparcie ukochanej osoby [otrzywiscie niepalacej ]

dla wszystkich ktore rzucily i probuja

Renezja nie zalamuj sie! dasz rade
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-29, 22:24   #1439
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez lilly78
tylko powiem wam, że boję się, że strasznie utyję, no i czuję się jakaś spuchnięta (czy to normalne?), jak sobie radzicie, radziłyście z jedzeniem?

Nie radziłam sobie, ale poszłam na wątek zrzucaczkowy i doradzono mi żebym stosowała dietę niskowęglowodanową - wysokobiałkową, co mniej więcej czynię .
Przytyłam generalnie prawie 10 kilo , dwa zrzuciłam, a może po prostu woda mi się mi się już tak nie zatrzymuje. Te 8 kg sobie zostawiam, byłam za szczupła na swój dojrzały wiek.
Podoba mi się te moje 57/58 kilo przy wzroście 161/162 . Zbieram komplementy

Wymieniłam już cała garderobę.

Mam mnóstwo radości z tego niepalenia. Zaoszczędzone ponad 200 zł miesięcznie wydaję wyłącznie na siebie bez żadnych wyrzutów sumienia, ciuchy , perfumy , czasem wypad na kawę z psiapsiółką .
Nie śmierdzę i nie wyobrażam sobie ,że mogłabym z powrotem śmierdzieć.
Im młodsza osoba rzuca palenie , tym łatwiej jej wrócić do swojej wagi po zastosowaniu odpowiedniego modelu odżywiania.A jeżeli paliło się krótko to nawet można nie utyć.
Opuchnięcia to zatrzymywanie się wody w organiźmie. wszyskie to miałyśmy. Jedne mniej inne więcej. Każdy organizm nieco inaczej reaguje na rzucenie palenia.

Minęło ponad pół roku od kiedy rzuciłam palenie, nie zapaliłam od tamtego dnia ani razu.
Nie mam ochoty palić. nie miałam większych trudności z rzuceniem mimo ,że paliłam 30 lat.
Rzuciłam , bo chciałam . Dla siebie, nie dla dzieci, ukochanego, sąsiadów, wsólpracowników, zdrowia, mody itd. Dla siebie. Chciałam być osobą niepalącą. Niezależną , wolną od tego przymusu zapalenia.

Zanim powiedziałam: od jutra nie palę, przez kilka miesięcy "przygotowywałam" swój mózg do przyjęcia takiej świadomości " jestem osoba niepalącą"
W pewnym momencie poczułam się na tyle spokojna i silna,że powiedziałam Teraz i tak trwam.


Trzeba dobrze wybrać czas na rzucenie i trzeba dobrze przygotować się psychicznie. Wtedy rzucanie nie jest trudne. Nikt mnie nie wspierał . Moja mama po dwóch czy trzech miesiacach zapytała , jak byłam u niej, czy naprawdę już nie palę i tyle. Teraz mi zazdrości tego niepalenia

Moi synowie tylko dzielnie znosili moje humory przez pierwsze kilka tygodni. Ja nawet nie zauwazyłam ,że miałm jakieś humory

Z minusów, to dalej zatrzymuje mi się woda w organiżmie, przy upałach albo po wysiłku. Układ krązenia w moim wieku nie dostosowuje się juz tak szybko do zmieniających się potrzeb organizmu, a przecież musi obsłuzyc dodatkowe 20% mojej poprzedniej wagi.

Wiele osób pyta jak to jest ,że mnie to tak łatwo poszlo, a ja uparcie powtarzam : bo rzucałam dla siebie samej, nie musiałam rzucać, nikt mi nie kazał, nikt tego ode mnie nie oczekiwał, w mojej najbliższej rodzinie prawie wszyscy palą.
Nikt nie był z tego powodu ze mnie specjalnie dumny ale tez nikt by mi słowa nie powiedziła gdybym zaczęła palić. Zero przymusu, zero stresu. Tak jest najłatwiej.

Rzucanie nałogu jako poświęcenie dla innych rzadko daje dobre rezultaty.

Osobom, które nie radzą sobie po rzuceniu palenia mimo upływu czasu, polecam porozmyślać nad sobą. Bo papieros jak i każda inna używka, każdy inny nałóg, po prostu tłumi jakieś nasze emocjonalne potrzeby, "zabija" jakieś problemy. Ale przeciez dlatego ,że zapalimy to one sie nie rozwiązują , ani nie znikają. Więc trzeba zebrać się na odwagę przed samą soba i powiedzieć co jest w moim życiu nie tak, czego mi brakuje, z czego jestem niezadowolona.Co robię, mimo że tego nie lubie lub nie akceptuję. Jakie zdarzenia z przeszłości mam nieprzepracowane, nie wybaczone, a może za co siebie winię i po co . A może czuję się nie doceniona. My kobiety czasami za dużo dajemy , a za mało wymagamy

Czasem warto pogadac z przyjaciłką, albo wybrać się do terapeuty, ezoteryka, psychologa czy kogoś takiego. Kogoś z zewnątrz, kto pomoże nam zrozumiec siebie i wyciszyć się.

Tak czy inaczej trzymam kciuki za was wszystkie. Trzymajcie się i trwajcie.
I nie załamywać się. Zawsze można zacząć jeszcze raz. Będąc mądrzejszą o dotychczasowe doświadczenia. Nie każdemu udaje się za pierwszym lub drugim razem. Ale trzeba szukac dóg i próbować. DLA SIEBIE !!!!!!!!

I jeszcze jedno nie ma żadnych wytłumaczeń dla faktu palenia : pali się dlatego , że się chce, tylko i wyłącznie.
Problem polega na zwalczeniu przyczyn tego chcenia.
__________________
WYMIANA Pearl mancera

Edytowane przez ROZ-ter-KA
Czas edycji: 2006-07-29 o 23:11
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-29, 23:00   #1440
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez Renejza
.
Jak dzis 199 dni i zdycham
Powaga w rurze (przewodzie pokarmowym) tak mnie pali , że ... szok ....
Jest mi źle - brak fajek
Ale jestem ładna, mam extra cerkę i w ogółe nie śmierdzę.
Ale choć tak wiele czasu - marzę o paleniu - chyba uwielbiam palić
Error
Pozdrawiam życząc wytrwałości - bo mam jej coraz mniej
buaaaaaaaaaaaaaaaaa! Auuuuuuuuuuuu! Ble !
Renejzo, nie podoba mi się to , co piszesz. Po 199 dniach twoj organizm juz zapomniął o nikotynie, sa jeszcze co prawda skutki w róznych miejscach organizmu tego wieloletniego palenia, ale fizycznie organizm juz nie potrzebuje nikotyny.
To psychika, ale Ty sama przekonujesz swoją psychikę , że nie możesz zyć bez fajek. Jak tak dalej pójdzie , to wrócisz do palenia. A tfu!!!

Każda z nas uwielbiała palić, inaczej nie robiła by takiej idiotycznej rzeczy jak wdychanie smrodów i delektownie się tym.

Szukaj jakichs rozwiązań.
Renejzo, czy Ty prowadzisz tryb życia taki jak lubisz?

Albo czy jesteś przez bliskich obligowana do robienia rzeczy ktorych nie lubisz? Nie wiem np. do chodzenia do ludzi , ktorych nie akceptujesz,
albo wyjezdżania na wakacje chociaz najlepiej byś odpoczeła w domu itp.

Czy robisz coś czasami wylącznie dla swojej przyjemności?

Czy nie probujesz udowadniac innym , że jesteś najlepsza?

Jest mnóstwo pytań, na ktore powinnas sobie odwoeidzieć.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.