Jakiego kremiku uzyc??tradzik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-24, 20:55   #1
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56

Jakiego kremiku uzyc??tradzik


Witam wszytskie wizazystki mam pytanie.jakiego kremu moge uzyc jestem po kuracji antytardzikowej wiekszoasc duzych syfkow mi zeszła mam jeszcze małe czerwone plamki po tych nieznosnych krostkach czesto stosuje peeling i moja skora nabiera juz ładnego kolorytu i staje sie gładsza,ale od czasu do czasu to tu to tam wyskakuje jakies swinstewko.Chodzi mi jakis skuteczny powszechnie dostepny kremik nawilzajacy na noc.Jesli chodzi o oczyszczenie twarzy uzywam zwykłego mydełka nivea uwazam ze nie podraznia mojej skory,nastepnie tonik antybakteryjny soraya i na tym sie konczy moja walka z tradzikiem.Uwazam ze moja skora jest za słabo nawilzona.Nie pojawiaja mi sie strupy od suchej skory tylko skora jest sucha w dotyku.
Dziekuje za wszystkie dobre rady pozdrawiam
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 21:11   #2
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jakiego kremiku uzyc??tradzik

Hmm może taki najwyklejszy kremik nivea? Ja stosuję tylko taki i to w zupełności mi wystarcza. Tylko trzeba też uważać żeby kremy nie zatykały porów, bo będą sie pojawiać syfki. Możesz sobie też kupić jakiś nawilżające mleczko do oczyszczania twarzy. Ja po takim mleczku skórę mam mięciutką i gładziutką przez cały dzień bez dodatkowych kremów Może mógłbyś się pochwalić się swoją kuracją?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 22:45   #3
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Dot.: Jakiego kremiku uzyc??tradzik

A jakie radzisz chciałbym cos gleboko oczyszczajacego jestem chłopakiem nie znam sie na kosmetykach doradz mi cos fajnego papa
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 09:14   #4
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jakiego kremiku uzyc??tradzik

Ja używam mleczko oczyszczającego z L'oreala'a Hydra-Comfort przeciw wyszuszania się cery i mi ono pasujeMiałam jeszcze takie z Vichy mleczko oczyszczające 3in1 i też było fajne. Każdemu służy coś innego i nie wiem czy Ci się to wszystko spodoba. Możesz sobie jeszcze poszperać na KWC tam napewno znajdziesz coś co by Ci pasowało
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 09:40   #5
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Jakiego kremiku uzyc??tradzik

zamień mydło nivea na mydlo dove (ma zdrowsze dla sjkóry pH)
możesz połączyć nawilżanie z redukowaniem plamek po pryszczach i smarować sie kremem Tointex (apteka).
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 22:20   #6
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Dot.: Jakiego kremiku uzyc??tradzik

OK pomysle nad mleczkiem a dove jest takie sobie moim zdaniem nivea jest podobna.Dziekuje za polecenie kremu tonitex cos podobnego do acne derm
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 14:40   #7
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jakiego kremiku uzyc??tradzik

Ja polecam jakiś lekki kremik o konsystencji żelu. Taki raczej nie zapcha porów. Polecam żel na dzień Iwostinu z serii Purritin albo hydro-żel aktywnie nawilżający do cery tłustej i mieszanej firmy Olay.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-27, 10:58   #8
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Dot.: Jakiego kremiku uzyc??tradzik

A jakis na noc nie chce sie w ciagu dnia swiecic jak smalec;/.Dziekuje Goniu za odpowiedz.Papa
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 17:16   #9
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jakiego kremiku uzyc??tradzik

Cytat:
Napisane przez broker19
A jakis na noc nie chce sie w ciagu dnia swiecic jak smalec;/.Dziekuje Goniu za odpowiedz.Papa
Na noc to ja używam leków na trądzik, więc kremiku Ci żadnego nie poradzę. Ale Iwostin też ma krem na noc, z serii Purritin.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 17:58   #10
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: Jakiego kremiku uzyc??tradzik

Cytat:
Napisane przez broker19
A jakis na noc nie chce sie w ciagu dnia swiecic jak smalec;/.Dziekuje Goniu za odpowiedz.Papa
Ja polecam Biocodex Biodermine -nawilża,matuje naprawde dobrze poczytaj w KWC powodzenia
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 12:26   #11
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Dot.: Jakiego kremiku uzyc??tradzik

Ok dzieki za odpowiedzi czytałem na temat tego kremu Biocodex Biodermine i sam nie wiem co zrobic nie mam az tylu syfkow.Potrzebuje kremu na noc o włąsciwosciach antytradzikowych i nawilzajacych Biocodex Biodermine spełnia moje oczekiwania(szczegolnie zadziwił mnie skutecznoscia usuwania zaskornikow) ale nie wiem czy bedzie skutkował czytałem recenzje tego produktu ale nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi czy jest dobry czy tez nie.Wiec nie wiem czy na 100% zdecyduje czas i fundusze pokaza. Mam pytanko a czym najlepiej czyscic cere podczas stosowania tego kremiku no i wogole na cere trdzikowa miałem wiele zeli itp ale zaden nie był dobry czyszcze teraz skore mydłem przynajmniej ono nie wysusza skory(niestety nie ma własciwosci anty-acne) moze jest cos lepszego na rynku piszcie.

No i jeszcze jedno pytanko co myslicie o peelingu twarzy(uzywam żel-peeling irena eris moim zdaniem dobry i wydajny) mi sie wydaje ze daje rade na skorke pokryta złuszczałym naskorkiem po tradziku

Piszcie czekam na ciekawe opinie pozdrawiam
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 22:46   #12
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Jakiego kremiku uzyc??tradzik

Z mydeł to ja polecam siarkowe- dziewczyny rozpisywały się o nim w wielu wątkach i zachwalały, tu link do KWC:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7085
a z kremów, to podobnie jak Gonia mogę polecić Iwostin Purritin- mają wersję na noc, żel na dzień i krem matujący- chyba, że nie tolerujesz zapachu olejku z drzewa herbacianego (ale on działa super antybakteryjnie):
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7162
aha i nie polecałabym niczego z alcohol denat. w składzie, bo bardzo podrażnia i moim zdaniem nasila wszelkie trądzikowe zmiany
pozdrawiam
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 23:13   #13
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Jakiego kremiku uzyc??tradzik

A moze taki? http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5972
Ja sie do niego przymierzam, ale najpierw musze zdobyc probki
Uzyj wyszukiwarki, o nawilzaczach bylo sporo watkow
Zmienilabym mydlo na jakis delikatny zel do twarzy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 23:16   #14
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Dot.: Jakiego kremiku uzyc??tradzik

o własnie mydełko barwa to ciekawa mysl nawet jak nie zadziała to tylko 3 zł stracone uzwałyscie to mydł. Prosze o opinie ciekawi mnie tylko jak jest z wysuszaniem skory napeno wysusza takze potrzebował bym jakiegos nawilzenia.Takze jakis kremik nailzajacy na noc bym jeszcze stosował.Odpiszcie pls
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 00:14   #15
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Jakiego kremiku uzyc??tradzik

Cytat:
Napisane przez broker19
o własnie mydełko barwa to ciekawa mysl nawet jak nie zadziała to tylko 3 zł stracone uzwałyscie to mydł. Prosze o opinie ciekawi mnie tylko jak jest z wysuszaniem skory napeno wysusza takze potrzebował bym jakiegos nawilzenia.Takze jakis kremik nailzajacy na noc bym jeszcze stosował.Odpiszcie pls
noo wysusza wysusza i to porzadnie ale ja uzywam na zmiane z zel-kremem nivea do cery suchej i wrazliwej, ktory swietnie lagodzi i nawilza, ale tez oczyszcza mysle, ze gdybys uzywal mydla siarkowego i zaraz potem solidnie nawilzajacego kremu, to wszystko bylo by ok ja musze uwazac, bo potem klade jeszcze silne specyfiki. ale skoro ty takich nie uzywasz to zestaw mydlo siarkowe + dobry nawilzacz bedzie cacy a na dzien zeby sie nie swiecic krem biodermine jak najbardziej
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 10:32   #16
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Jakiego kremiku uzyc??tradzik

Po uzyciu mydla to by wypadalo zakwasic skore jakims tonikiem - np. bezalkoholowym tonikiem Benzacne (15 zl w aptece), jest tez bardzo wydajny, tutaj link do produktu:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2144
Jesli czujesz, ze sciagniecie skory jest nie do wytrzymania, szukaj zeli do mycia twarzy, bez Sodium Laureth Sulfate w skladzie, np. Eris (seria niebieska, lub dla wrazliwcow) .
Dobre sa tez produkty z przeciwtadzikowej serii AA z niacinamide - zwlaszcza tonik (zel do mycia buzi ma niestety SLS w skladzie i jego nie polecam) i krem nawilzajacy (nie zapycha a witamina B3 czyli amid kwasu nikotynowego, czyli niacinamide pomaga redukowac slady pozostajace po zaleczonych wypryskach. Dodatkowa zaleta moze byc tez fakt, ze oba produkty "mesko" pachna
Link do toniku:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2734
A tutaj do kremu:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10111
Poniewaz jest bez filtra, to stosowalabym go wlasnie na noc - sama tak robie, kiedy czuje, ze moja buzia potrzebuje nawilzenia a ten niacinamide, dziala jeszcze przeciwrodnikowo i przeciwzmarszczkowo Wlasnie pisze dla niego recenzje.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 14:25   #17
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Dot.: Jakiego kremiku uzyc??tradzik

Dziekuje Sylwiasta chyba zdecyduje sie na opcje żel do twarzy(jesli taki znajde) plus krem oceanic.Jakis czas temu jak zastanawiałem sie nad kupnem toniku myslałem własnie o firmie Oceanic .Jak skoncze moj aktualnie uzywany tonik to zakupie własnie ten z Oceanica.No i rzecz najwazniejsza czy w takiej sytuacji zdecydowac sie na mydło siarkowe barwa czy jakis inny srodek do oczyszczania .Musze dodac ze moja skora ciezko znosi sciagnie skory.Ostatnio stosujac zel do twarzy L'OREAL pure zone moja buzia była nadmiernie wysuszona http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3010 .Dlatego wolałbym cos innneg dobrze czyszczacego bez alkoholu no i bez nadmiernego napiecia i wysuszania skory.To chyba sa marzenia takie produkty nie istnieja.Jezeli znajdzieciecie cos zblizonego do moich wymagan prosze napiszcie .Dziekuje wszystkim gorace buziaki drogie Panie

Edytowane przez broker19
Czas edycji: 2005-10-02 o 22:42
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 17:54   #18
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Dot.: Jakiego kremiku uzyc??tradzik

hmmm czekam.............
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 17:50   #19
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Jakiego kremiku uzyc??tradzik

Jeżeli twoja skóra jest bardzo ściągnięta po umyciu, to uważaj, tak jak radziła Sylwia na Sodium Laureth Sulfate w składzie (bardzo wysusz i ściąga!! i podrażnia) i na Alcohol denat. (ten jest we wszystkich niemalże produktach L'Oreal- ja po tej serii Pure Zone nabawiłam sie właśnie jakigoś alergicznego trądziku)- ale żeli bez SLS jest bardzo mało (jakieś apteczne, Apotheker Scheller i z Eris- taki nowy, różowy (!) http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10737
i Clean&Clear- oni mają naprawdę fajne produkty do oczyszczania, polecam ich mleczko (można spłukać wodą)- jest bardzo delikatne i płyn do zmywania do cery wrażliwej (tu nie trzeba używać nawet wody), krem do mycia, pianka- też są bardzo łagodne, a świetnie oczyszczają i nie są drogie. A mydło siarkowe ja używam od czasu do czasu- żeby nie przesuszyć skóry, ale działa rewelacyjnie.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 18:34   #20
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Jakiego kremiku uzyc??tradzik

Brokerze, pamietaj, ze im bardziej bedziesz wysuszac cere, tym ona bardziej bedzie sie bronila, takze przez zwiekszone wydzielanie sebum. A chyba nie o to Ci chodzi.
Mydla siarkowego jak zyje, nie uzywalam, nie moge sie wiec wypowiedziec, jednak na damski rozum to jak kazde mydlo, bedzie sciagac i wysuszac.
Tutaj masz przyklady chwalonych zeli do mycia buzi (jeden przyklad zostal juz podany przez Kajol, wiesz tez czego masz unikac w skladzie produktu):
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4626
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10571
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10123
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8066
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7563
Kiedy juz zuzyjesz cala butelke, koniecznie napisz recenzje w KWC
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 21:16   #21
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Dot.: Jakiego kremiku uzyc??tradzik

Siemka wuja wrocił po dłuzszej przerwie sorka ze nie odpisywałem.Tak wiec ostatnio zakupiłem kremik Oceanic ten co doradzała mi Sylwiasta dosc przyjemny ale... . No własnie zawsze jest jakies ale skóra sie nie swieci jest nawilzona niestety nie widze efektow anty acne moze za krotko stosue ten krem i nie wiem ale jedno zauwazyłem pełno malutkich krostek na mojej buzi nie wiem czy to jedna z własciwosci tego kremiku, ale ja sie przekonałem o tym na własnej skorze. Chciałem zakupic w Rossamnie tonik do kompletu niestety nie mogłem znalezdz pewnie jakis zadko spotykany a moze trzeba dłuzej szukac.Aktualnie koncze tonik soraya anty cos tam nie pamietam. No i nie mam jeszcze zadnego zelu uzywam zwykłego mydełka. Zastanowie sie nad czyms z listy od sylwiastej pozdro dzieki za odpowiedzi miłe panie moze podam wam gg jakbyscie chciały ze mna porozmawiac 5609349
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 18:45   #22
cukiereczek1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4
Wink Trądzik młodzieńczy :/

Witam wszystkich...I mam takie małe pytanko...czy znacie moze jakieś sposoby na trądzik, co prawda nie mam go bardzo dużo, ale potrafi być uciążliwy Więc jeśli znacie jakieś sprawdzone metody,to byłabym bardzo wdzięczna za rade...Z góry dziękuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twarz.JPG (36,7 KB, 38 załadowań)

Edytowane przez cukiereczek1989
Czas edycji: 2005-10-11 o 19:16
cukiereczek1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 18:50   #23
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Trądzik młodzieńczy :/

Oj wiele, wiele tego jest.... Naprawdę trudno jest polecić coś konkretnego, bo każdemu służy cos innego. Ja Ci polecę tonik benzacne i sudocrem. Możesz też zażywać drożdze w tabletkach,cynk oraz rózne inne witaminy. Teraz twarz myje przegotowaną wodę co parę dni mydłem siarkowym i nawilżam. Jednak najlepiej jakbyś wybrała sie dermatologa czy chociaż kosmetyczki. A tak w ogóle to witaj na Wizażu
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.