Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-06-11, 16:50   #481
ula-po-prostu
Raczkowanie
 
Avatar ula-po-prostu
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomo¶ci: 261
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Kate30
Akurat przed J&J to dobry pomys³. Raz, ¿e J&J wysusza, dwa lubi robiæ plamy i zacieki, a na dobrze nawil¿onej skórze ³atwiej równo rozsmarowaæ. Je¶li kto¶ chce unikn±æ zbyt mocnego efektu to smarowanie balsamem przed temu zapobiegnie.

hmmh dziêki ciekawo¶æ zaspokojona. na pocz±tku spróbujê z balsamem, nie ufaj±c swym talentom w rozsmarowywaniu
__________________
'Na skutek klêsk i nieszczê¶æ, które na mnie spad³y, zosta³am wied¼m±'
I dobrze mi z tym!


'nie narzekaj, ¿e masz pod górê, skoro jest to wspinaczka na szczyt'
ula-po-prostu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-11, 17:01   #482
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdañsk/Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 927
Dot.: Opalamy siê!!!!

Bêdzie to moja jedyna wypowied¼ co do witaminy D3 i jej syntezy dziêki s³oñcu - filtromaniaczki nie s± wampirami wychodz±cymi z domu tylko noc± ¯aden filtr nie ogranicza stuprocentowo dostêpu s³oñca do skóry - ¯ADEN. A niedowiarkom proponujê obejrzeæ zdjêcia m.in. filtrowej opalenizny Kate30 - przepraszam, Kate, ¿e tak siê na Ciebie powo³ujê , ale na tamtym zdjêciu jeste¶ tak piêknie opalona, ¿e witaminy D3 nasyntetyzowa³a¶ chyba na ca³e ¿ycie.
EOT z mojej strony, bo nikogo na si³ê przekonywaæ nie bêdê, aczkolwiek uwa¿am, ¿e u¿ywanie filtrów niestabilnych (vide Soraya) mija siê z celem, bo je¶li siê czym¶ smarowaæ, to niech to chocia¿ dzia³a jak trzeba - pomijam ju¿ faktor. Ale - jak pisa³a Ivvonka - nikt nikomu siê do skóry nie wtr±ca.
P.S. Podziwiane przeze mnie bezgranicznie zdjêcie Kate znajduje siê w w±tku "Nie jeste¶my same w tym szaleñstwie" - Kate, rozreklamujê Ciê trochê A ja idê na stepper, coby d±¿yæ do idealnych nóg
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-11, 17:11   #483
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 314
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Rayne
ale na tamtym zdjêciu jeste¶ tak piêknie opalona, ¿e witaminy D3 nasyntetyzowa³a¶ chyba na ca³e ¿ycie.


Bankowo na ca³e ¿ycie . Antyreklama filtrów Dermedic.
Rayne - dziêki. Ubawi³a¶ mnie.
Kate30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-11, 17:23   #484
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdañsk/Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 927
Dot.: Opalamy siê!!!!

Oj ciiii Ciekawe, ile siê syntetyzuje tej¿e witaminki na filtrze SPF 5...
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-11, 17:45   #485
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomo¶ci: 1 053
Wink Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Rayne
Bêdzie to moja jedyna wypowied¼ co do witaminy D3 i jej syntezy dziêki s³oñcu - filtromaniaczki nie s± wampirami wychodz±cymi z domu tylko noc± ¯aden filtr nie ogranicza stuprocentowo dostêpu s³oñca do skóry - ¯ADEN.
A ja my¶la³am, ¿e ten pogl±d dotycz±cy zamieszkiwania przez filtromaniaczki ciemnych grobowców, zosta³ ju¿ dawno obalony . Rayne chyba dobrze, ¿e dla niedowiarków podkre¶li³a¶, ¿e wampir i filtromaniaczka to nie to samo.
__________________
Nagle zrobi³o siê Jagodowo
Kasia_L jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-11, 17:56   #486
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdañsk/Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 927
Dot.: Opalamy siê!!!!

Eee tam, Kasiu - przecie¿ wszystkie filtromaniaczki wygl±daj± dok³adnie jak pani na moim awatarze .
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-11, 18:15   #487
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 282
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
A ja my¶la³am, ¿e ten pogl±d dotycz±cy zamieszkiwania przez filtromaniaczki ciemnych grobowców, zosta³ ju¿ dawno obalony . Rayne chyba dobrze, ¿e dla niedowiarków podkre¶li³a¶, ¿e wampir i filtromaniaczka to nie to samo.
No nie! Có¿ za oszczerstwo, przecie¿ filtromaniaczka=wampir! Wiem, bo stosujê filtry od marca i od tego czasu uros³y mi górne k³y - teraz wygl±dam jak prawdziwa filtromaniczka (jeszcze tylko ten grobowiec...). Mówi±c powa¿nie, to nied³ugo zamieniê siê w kreta, bo s³oñce razi mnie jak nigdy wcze¶niej - najchêtniej bym nie otwiera³a oczu - ³zawi± mi

A tak poza tym, to moja mama wci±¿ mi nie wierzy, ¿e nie bêdê siê wiêcej opalaæ - wraca z dzia³ki i próbuje mnie "zafascynowaæ" swoj± now± spiekot± (moja odpowied¼: "10 pieprzyków wiêcej" ).
__________________
.
.
Wszyscy maj± bloga. mam i ja
(mój w±tek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-06-11, 18:44   #488
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 281
GG do alraune
Dot.: Opalamy siê!!!!

Co wy macie do wapirów, hê ???? Wampiry to bardzo sympatyczne stworzenia (wystarczy spojrzeæ na mój avatar ) - poza tym powiem szczerze, ja unikam s³onca jak ognia (za to ognia nie unikam, ale to zupelnie inna historia), jest to troche maniackie, ale jest uwarunkowane szeregiem czynników: od czysto odczuciowego (po prostu ¼le siê czuje gdy s³oneczko daje i jest gor±co), biochemicznego (nie chcem zmarch), po powa¿ne (dziadek zmar³ na czerniaka w zesz³ym roku, matka mia³a wycinanego we wczesnym stadium, wreszcie fotoalergia, która nigdy nie wiadomo kiedy wyskoczy), po maniackie w inny sposób - pewien Pan, ktorego bardzo, hmmm, lubiê s³oñca tyz bardzo nie lubi...
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-11, 18:48   #489
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomo¶ci: 1 053
Post Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Rayne
Eee tam, Kasiu - przecie¿ wszystkie filtromaniaczki wygl±daj± dok³adnie jak pani na moim awatarze


Cytat:
Napisane przez kochanie
No nie! Có¿ za oszczerstwo, przecie¿ filtromaniaczka=wampir! Wiem, bo stosujê filtry od marca i od tego czasu uros³y mi górne k³y - teraz wygl±dam jak prawdziwa filtromaniczka (jeszcze tylko ten grobowiec...). Mówi±c powa¿nie, to nied³ugo zamieniê siê w kreta, bo s³oñce razi mnie jak nigdy wcze¶niej - najchêtniej bym nie otwiera³a oczu - ³zawi± mi
kochanie, teraz ju¿ rozumiem... To dlatego te k³y mi jeszcze nie wyros³y, bo stosujê filtry dopiero od pocz±tku maja

Cytat:
Napisane przez kochanie
A tak poza tym, to moja mama wci±¿ mi nie wierzy, ¿e nie bêdê siê wiêcej opalaæ - wraca z dzia³ki i próbuje mnie "zafascynowaæ" swoj± now± spiekot± (moja odpowied¼: "10 pieprzyków wiêcej" ).
Z tymi pieprzykami ty¿ racja. Ja mam ju¿ ich wystarczaj±co du¿o .
__________________
Nagle zrobi³o siê Jagodowo
Kasia_L jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-11, 19:33   #490
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Opalamy siê!!!!

Lato coraz bli¿ej , wiêc w ostatnim czasie powiêkszy³am swoj± br±zuj±c± kolekcjê I oto na stanie mam :
Krem br±zuj±cy Eveline ze z³ocistym py³em
Karmelek br±zuj±cy Daxa
Samoopalacz Lancome do cia³a i twarzy
Samoopalacz Liquid Self-Tanner Clarins (Zesz³oroczne odkrycie )
J&J Holiday SKin do twarzy
J&J Hiliday Skin do cia³a (wersja do skóry ciemnej, jasnej i na noc )
Samoopalacz Koloryzuj±cy L`oreal

Najbardziej zawodolona jestem z J&J`ów i Clarinsa. NIkt nie wierzy, ¿e to opalenizna z balsamu br±zuj±cego Dziêki temu nie muszê sma¿yæ siê na solarium, ¿eby mieæ ³adnie opalon± skórê
madziarra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-11, 19:47   #491
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomo¶ci: 1 053
Wink Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez madziarra
Lato coraz bli¿ej , wiêc w ostatnim czasie powiêkszy³am swoj± br±zuj±c± kolekcjê I oto na stanie mam :
Krem br±zuj±cy Eveline ze z³ocistym py³em
Karmelek br±zuj±cy Daxa
Samoopalacz Lancome do cia³a i twarzy
Samoopalacz Liquid Self-Tanner Clarins (Zesz³oroczne odkrycie )
J&J Holiday SKin do twarzy
J&J Hiliday Skin do cia³a (wersja do skóry ciemnej, jasnej i na noc )
Samoopalacz Koloryzuj±cy L`oreal
No, no, no madziarra - niez³a kolekcja. Ja mam na stanie jedynie:
Krem br±zuj±cy Eveline ze z³ocistym py³em
Dove Summer Glow do ciemnej karnacji
i ¿eby by³o ¶miesznie Garnier cera mu¶niêta s³oñcem do jasnej .

W³a¶nie jestem wysmarowana Dove i Garnierem, a woko³o mnie unosi siê zapach owocowo-rumiankowy . Mam nadziejê, ¿e rano obudzê siê mu¶niêta s³oñcem, bez ¿adnych smug itp., bo muszê pojechaæ na uczelniê -> do ludu i ich nie wystraszyæ .
__________________
Nagle zrobi³o siê Jagodowo
Kasia_L jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-11, 19:55   #492
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Opalamy siê!!!!

A ja w ramach przerwy od nauki zaaplikowa³am J&J na dekold ,ramiona i brzuch a na nogi Lancome`a , bo nogi co¶ s³abo mi siê samoopalaj± (pewnie dlatego, ¿e ma³o nawil¿one )
madziarra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-11, 19:55   #493
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomo¶ci: 4 245
Dot.: Opalamy siê!!!!

ekhm ekhm wybaczcie ze zadaje tu to pytanie chociaz zalozylam o tym watek ale musze no :P

czy uzywajac tych specifikow a bedac na sloncu ja sie opalam?czy prze kolorek samaooplacza nie?czy jak np samoopalacz zejdzier to ja bede opalaona albo jak bede i sie opalac i uzywac samoopalacza to moj kolorek bedzie jeszcze mocniejszy? mozecie mi to dokladnie wytlumaczyc?bo ja zawsze myslaam ze albo jedno albo drugie zeby opalenizna byla i zeby byla rownomierna a nie jakies placki...
Mary_Q jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-11, 20:05   #494
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 12 363
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Mary_Q
ekhm ekhm wybaczcie ze zadaje tu to pytanie chociaz zalozylam o tym watek ale musze no :P

czy uzywajac tych specifikow a bedac na sloncu ja sie opalam?czy prze kolorek samaooplacza nie?czy jak np samoopalacz zejdzier to ja bede opalaona albo jak bede i sie opalac i uzywac samoopalacza to moj kolorek bedzie jeszcze mocniejszy? mozecie mi to dokladnie wytlumaczyc?bo ja zawsze myslaam ze albo jedno albo drugie zeby opalenizna byla i zeby byla rownomierna a nie jakies placki...
Przecie¿ odpowiedzia³am Ci na kosmetyczce Samoopalacz czy balsam nie przeszkadzaj± w opalaniu siê,a to czy kolor bêdzie widaæ zale¿y od Twojego koloru skóry i koloru opalenizny. U mnie widaæ balsam na opalonych nogach,ale ja jestem blada z natury i nie opalam siê na ciemny kolor.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do ¿ycia

natii4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-11, 21:19   #495
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 12 363
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez mania19
Mój tata czasem u¿ywa samoopalacza Wprawdzie pocz±tki by³y mizerne ( zapomnia³ po aplikacji umyæ r±k ... ) ale teraz wie ju¿, ¿e przed aplikacj± musi wymasowaæ siê preparatem z tubki niebieskiej (peeling) a potem na³o¿yæ preparat z tubki bia³ej ( krem nawil¿aj±cy) i dopiero tak przygotowany na³o¿yæ samoopalacz

Ostatnio odkry³am 2 ¶wietne samoopalacze - dwukomorowy Loreala do twarzy, oraz golden skin flos leku. Oba zapowiadaj± siê rewelacyjnie !!!
Daj± piêkn± opaleniznê, nie robi± smug, s± dosyæ trwa³e. Zapach jest zno¶ny. Floslek na pocz±tku [pachnie bardzo przyjemnie, lecz potem zapaszek samoopalaczowy jest wyczuwalny Chyba zacznê kupowaæ flosleka (16z³), bo Avenka za droga by stosowaæ na cia³o, no i opalenizn± robi delikatn± ...
Z Flos Leku namierzyam 5 samoopalaczy Mogaby¶ sprecyzowaæ nazwê??
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do ¿ycia

natii4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-12, 08:13   #496
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomo¶ci: 2 157
Dot.: Opalamy siê!!!!

A u mnie zjawisk niewyja¶nionych ci±g dalszy Zdar³am te paskudne plamy po Dove po trzech seansach szorowania rêkawic± i po peelingu kawowym (trwa³o to ca³y weekend ). Moim oczom ukaza³o siê idealnie bia³e cia³o No to wczoraj wieczorem postanowi³am jednak zaryzykowaæ i przyciemniæ siê Dove (reszta preparatów mi siê skoñczy³a - czekaj± mnie zakupy ). Jakie¿ by³o moje zdziwienie dzi¶ rano, gdy ujrza³am tak samo idealnie bia³e nogi i odw³ok, bez cienia opalenizny Czy to mo¿liwe, ¿eby przesta³ na mnie dzia³aæ???
__________________
Psy maj± w³a¶cicieli - koty maj± s³u¿±cych
kamaO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-12, 08:15   #497
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Opalamy siê!!!!

Wiesz KamaO, ja te¿ mam tak czasem, jednak u mnie wygl±da to tak, ¿e np. pó³ ³ydki siê nie "opali". WYdaje mi siê, ¿e jest to spowodowane niedostatecznym nawil¿eniem cia³a. Mo¿e za bardzo wyszorowa³a¶ cia³o ?
madziarra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-12, 08:25   #498
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 377
GG do Auryna
Post Dot.: Opalamy siê!!!!

Kupi³am J&J Holiday na noc. Wczoraj wysmarowa³am siê nim pierwszy raz rano Najpierw zrobi³am porz±dny peeling. Po jaki¶ 4 h zrobi³am siê plamiasto-czekoladowa! Nie posmarowa³am siê wcze¶niej zwyk³ym balsamem i to by³ b³±d, bo wieczorem operacjê powtórzy³am ale z balsamem w³a¶nie i dzisiaj rano wygl±da³am ju¿ lepiej tylko trzeba uwa¿aæ, ¿eby nie ubieraæ siê tak od razu- ja lata³am po cha³upce jakie¶ 40 minut prawie na nagusa Smrodek jest i to sporawy, ale opalenizna jest ¶liczna jak mówi moja mama: chcesz byæ piêkna musisz cierpieæ! ale co to za cierpienie, skoro dzisiaj wygl±dam jak moja kole¿anka po solarce, ale zdrowiej uzale¿niê siê od smarowania na bank
Dzisiaj rano zrobi³am sobie bardzo delikatny peeling. Kupiê sobie jeszcze garniera i muszê pomy¶leæ nad "opaleniem" twarzy bo za moment mogê dziwnie wygl±daæ z trupio blad± gebul± ale jestem happy.
Auryna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-12, 09:04   #499
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomo¶ci: 4 245
Dot.: Opalamy siê!!!!

hmma mozecie mi cos polecici?mam sucha i wrazliwa skore...czy jest jakis preparat co daje feket takiej czekoladowej opalenizny?wlasnie takiej ciemnej czekoladowej a nie zlotej czy zoltej?ja obecnie ejstem biala jak sie opalam to najpierw sie spale (zawsze)jestem czerwona,potem moja opalenizna ma taki zlotawy odcien a jak juz zaczne sie opalac to juz na taki czekoladowy ale to starszne duzo czasu na to potrzebuje a skora wteyd sie jeszcze bardziej wysusza a bardzo mi zalezy na takim kolorku bez cierpien :P czy istenieje takowy samoopalacz lub krem brazujacy?przejrzalam juz KWC,ale sama nie wiem?
Mary_Q jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-12, 09:31   #500
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 002
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez natii4
Z Flos Leku namierzyam 5 samoopalaczy Mogaby¶ sprecyzowaæ nazwê??
Jest to krem samoopalaj±cy do cia³a z serii golden skin flosleku o poj. 100ml
__________________
S ystem
E liminacji
S tudentów
J est
A ktywny

mania19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-12, 10:49   #501
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 12 363
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez mania19
Jest to krem samoopalaj±cy do cia³a z serii golden skin flosleku o poj. 100ml
Ten
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do ¿ycia

natii4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-12, 10:55   #502
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomo¶ci: 8 244
Dot.: Opalamy siê!!!!

ja przerzuci³am siê na Sopot i twarz wygl±da na fajnie, delikatnie opalon± do cia³a stosujê mieszankê Daxa z Soray± i te¿ super kolor powsta³
smerfeta01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-12, 11:00   #503
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Opalamy siê!!!!

U¿ywa³am J&J na noc i tego dla jesnej/ciemnej karnacji. Z opalaniem by³o ró¿nie, raz lepiej, raz gorzej (to chyba zale¿y od mojego zaanga¿owania w nak³adaniu ), raz ¶mierdzia³ mocno innym razem prawie go nie czu³am (tu zupe³nie nie wiem od czego to zale¿y... :/)
Ale najwiêkszym moim problemem je¿eli chodzi o J&J jest to, ze potwornie siê wa³kuj±!! Choæbym nie wiem jak malutko na³o¿y³a i solidnie wmasowa³a on i tak siê wa³kuje - co ma pewnie niema³y wp³yw na cêtkow± opaleniznê..

Dziewczyny, a jak to z J&J jest u Was? Wa³kuje sie czy nie??

Natomiast Evelinka jest wspania³a, kompletnie nie ¶mierdzi, piêknie mieni sie na ciele (bardzo dyskretnie ale u mnie trwa to ca³y dzieñ ), bardzo delikatnie i równiutko opala. Jest na pewno fajna dla podtrzymania opalenizny.
Wkrótce przetestujê Dove i Garnierka
Doridee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-12, 11:06   #504
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Opalamy siê!!!!

Doridee, u mnie te¿ J&J siê wa³kuje, ale nie zawsze. Tzn. zdarzy³o mi siê kilka razy na ciele i chyba raz na twarzy. Nie mam pojêcia od czego to zale¿y
madziarra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-12, 11:13   #505
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 4 111
GG do vretka
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez madziarra
Doridee, u mnie te¿ J&J siê wa³kuje, ale nie zawsze. Tzn. zdarzy³o mi siê kilka razy na ciele i chyba raz na twarzy. Nie mam pojêcia od czego to zale¿y
U mnie dzieje siê dok³adnie to samo
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-12, 11:20   #506
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Opalamy siê!!!!

A jednak! No bo juz my¶la³am, ¿e to z moj± skór± co¶ nie tak... W zasadzie to ¿adne pocieszenie, niedobrze ¿e siê wa³kuje :/

A jak z innym? tzn. mam na my¶li Dove i Garnierka? Te siê ³adnie wch³aniaj±?
Doridee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-12, 11:22   #507
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ani DOve, ani Garnierka nie u¿ywa³am, ale generalnie u mnie czasem wszystko, co mo¿liwe lubi siê czasem powa³kowaæ (mam czasem, ¿e nawet zwyk³y balsam/krem / podk³ad mi siê wa³kuje). Na szczê¶cie to sporadyczne przypadki Zauwa¿y³am , ¿e dzieje siê tak, kiedy za ma³o nawil¿am skórê.
madziarra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-12, 12:47   #508
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 377
GG do Auryna
Post Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Doridee
U¿ywa³am J&J na noc i tego dla jesnej/ciemnej karnacji. Z opalaniem by³o ró¿nie, raz lepiej, raz gorzej (to chyba zale¿y od mojego zaanga¿owania w nak³adaniu ), raz ¶mierdzia³ mocno innym razem prawie go nie czu³am (tu zupe³nie nie wiem od czego to zale¿y... :/)
Ale najwiêkszym moim problemem je¿eli chodzi o J&J jest to, ze potwornie siê wa³kuj±!! Choæbym nie wiem jak malutko na³o¿y³a i solidnie wmasowa³a on i tak siê wa³kuje - co ma pewnie niema³y wp³yw na cêtkow± opaleniznê..

Dziewczyny, a jak to z J&J jest u Was? Wa³kuje sie czy nie??

Natomiast Evelinka jest wspania³a, kompletnie nie ¶mierdzi, piêknie mieni sie na ciele (bardzo dyskretnie ale u mnie trwa to ca³y dzieñ ), bardzo delikatnie i równiutko opala. Jest na pewno fajna dla podtrzymania opalenizny.
Wkrótce przetestujê Dove i Garnierka
U mnie by³o tak samo za pierwszym razem, ale przed nastêpnym smarowaniem wymazia³am sie zwyk³ym balsamem i potem by³o ju¿ ok.
A ta Evelinka kusi, oj kusi
Auryna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-12, 13:14   #509
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 9 487
Dot.: Opalamy siê!!!!

Mi siê j&j wa³kuje przy drugiej wartwie, kiedy j± zbyt intensywnie wmasowuje
(tzn zwykle nak³adam jedn± wartwê, to by³y testy).
Inny zaobserwany wypadek - po posmarowaniu HS, wmasowaniu dok³adnym ju¿ siê wiêcej lepiej nie dotykaæ. Kiedy po oko³o piêciu minutach zaczê³am rozcieraæ, wa³kowanie jak w banku. Wiêc rêce z daleka
beoneself jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-12, 13:15   #510
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 9 487
Dot.: Opalamy siê!!!!

Nak³ada³ kto¶ odwa¿ny Dove na paszczê?
beoneself jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.