Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-26, 12:05   #4381
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

A mnie z kolei kawa zapycha i zmniejsza uczucie głodu, ale ja zawsze daję dużo mleka, może to dlatego.

Testuję dzisiaj Diorskin Forever i kurcze, podoba mi się póki co, ciekawe jak będę wyglądać po całym dniu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 12:11   #4382
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Pochwalę się sobotnim nabytkiem do kuchni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3499.jpg (30,2 KB, 50 załadowań)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 12:15   #4383
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zazdroszczę wam miejsca do skakania u mnie w mieszkaniu nie ma takiej opcji w ogóle.
Też nie mam miejsca do skakania... ale jak już znajdę skakankę, to chyba się odważę skakać na dworze
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

kochanie mam tak samo po kawie! Im bardziej mocna kawa tym szybciej mnie głód łapie. Np. po cappuccino nie, ale wystarczy że wypiję chociażby taką 3 w 1 Nescafe czy w domu normalną Nescę z mlekiem a najdalej do godziny zaczyna mnie tak ssać w żołądku, że dramat Mam wrażenie jakby kawa działała na mnie w sposób przyspieszający spalanie jedzenia, bo nawet jak przy jej piciu zjem ciastko czy cokolwiek innego, to i tak zaraz jestem od nowa głodna.
EDIT. I najgorsze jest to, że strasznie mi przy tym burczy w brzuchu. Bardzo, bardzo głośno
Ha! Czyli jednak nie tylko my to mamy Ja nie piję kawy prawie wcale (głównie przez to), ale już jak wypiję, to nawet cappuccino tak działa...
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A mnie z kolei kawa zapycha i zmniejsza uczucie głodu, ale ja zawsze daję dużo mleka, może to dlatego.
No właśnie moja Mama tak ma, że może po kawie nie jeść cały dzień...


Zapomniałam się pochwalić, że kupiłam ostatnio 3 cienie infaillible (?) - kremowy, granatowy i ciemny fiolet (burning black chyba) - super, dziękuję rzyrafce i innym kusicielkom za polecenie Najbardziej podoba mi się granat Pewnie za jakiś czas skuszę się na inne kolory...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 12:27   #4384
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Zapomniałam się pochwalić, że kupiłam ostatnio 3 cienie infaillible (?) - kremowy, granatowy i ciemny fiolet (burning black chyba) - super, dziękuję rzyrafce i innym kusicielkom za polecenie Najbardziej podoba mi się granat Pewnie za jakiś czas skuszę się na inne kolory...
One są świetne, też mam granat
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 18:25   #4385
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Nie ma to jak ciężki poranek po zmianie czasu. Znów jak wyjeżdżam do pracy to jest ciemno...

rzyrafko ja jestem beznadziejna, bo nawet nie ruszyłam skakanki w weekend Ale może w tym tygodniu się w końcu zabiorę za to.

W tym tygodniu znów planuję zakupy ubraniowe. Nie jestem usatysfakcjonowana po ostatnich, więc zrobię kolejne podejście. I kosmetyczkę trzeba uzupełnić, więc kierunek: Rossmann. Potrzebuję jakieś mazidło do ciała, żel do golenia, odżywkę/maskę do włosów i farbę, więc znów kupię Castinga, bo kolor już dawno mi się wypłukał i pasowałoby go odświeżyć
Święta idą to trzeba zadbać o siebie
A u mnie nawet ok, zmusiłam się do pójścia spać ok północy i wstałam przed 9 bez problemu, ciekawe jak dziś mi pójdzie

ja dziś na razie rowerek zrobiłam.

I ja odwiedziłam rossmanna- po pałęczki uchowe, wkładki i mini chusteczki facelle. Nic mnie nie zaciekawiło z żeli do mycia twarzy, może będzie jakas promocja na Tołpy niedługo
E tam Święta. Że niby tak samo jak ze sprzątaniem? Nie uznaję czegoś takiego
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ale miło weekend spędziłam, byłam w sobotę na wsi na podlasiu, pięknie było! A wczoraj miałam dzień leniwca, długo spałam, potem po obiedzie znowu zrobiłam drzemkę... Szkoda, że tak szybko to minęło No i oczywiście regularnie piekę chleb, chyba jutro znów jakiś upiekę, bo wczorajszy dziś się skończy...

A! Przypomniało mi się - może macie tak samo? Po kawie najdalej po godzinie robię się strasznie głodna, ale to tak strasznie, że czasem się trzęsę. Muszę wtedy zjeść coś mącznego, najlepiej słodkiego, ale właśnie z mąką.
Mam to jeszcze po herbacie i coca coli. Jak kogoś pytam, to nikt tak nie ma, okazało się tylko, że siostra tak ma... No i nie wiem, czy powinnam się jakoś zbadać (dziadek ma cukrzycę), czy to normalne
Mi też miło weekend przeleciał- tym razem żadnej imprezy na mieście tylko grill na miasteczku studenckim i potem mały afterek u znajomych. Rower wracał piechotą

Ja po cukrach prostych się robię momentalnie głodna. Kofeina jeśli akurat działa to raczej sprawia, że mi się chce bardziej pić i siku
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja mam teraz Biodermę Sebium, jest ok, miło sie używa, ale chętnie wrócę do Cleanance
Nie wspominam miło- mało wydajne i mnie wysuszyło kiedyś
Cośtam sobie wymyślę jak mnie przypili
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
kochanie mam tak samo po kawie! Im bardziej mocna kawa tym szybciej mnie głód łapie. Np. po cappuccino nie, ale wystarczy że wypiję chociażby taką 3 w 1 Nescafe czy w domu normalną Nescę z mlekiem a najdalej do godziny zaczyna mnie tak ssać w żołądku, że dramat Mam wrażenie jakby kawa działała na mnie w sposób przyspieszający spalanie jedzenia, bo nawet jak przy jej piciu zjem ciastko czy cokolwiek innego, to i tak zaraz jestem od nowa głodna.
EDIT. I najgorsze jest to, że strasznie mi przy tym burczy w brzuchu. Bardzo, bardzo głośno
No bo jak pijecie te 2 czy 3 w1 albo z mlekiem to pewnie też cukier (zwykły jak i ten mleczny) tak działa. Ja lubię ze śmietanką (i tak się przerzuciłam z 30 na 12% ) no i tłuszczyk napycha. Nie dosładzam kawy, ale jak muszę pić z mlekiem to piję z niesmakiem bo za słodka jest dla mnie. Śmietanka tez odrobine zagęszcza- dla mnie kawka to cos w rodzaju deserku (nawet pita do śniadania). No i próćz smaku picie kawy ma przyspieszyć przemianę materii więc jakby nie było szybsze "zgłodnienie" jest logiczną konsekwencją- pijcie słabszą więc
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Pochwalę się sobotnim nabytkiem do kuchni
Yyy, drzwi? Ładne

Cienie infaillible kocham i polecam nadal! Kusi mnie takie stare złoto jeszcze- nie pamietam czy pisałam juz
Jest nowy zapach edt Pumy- Yellow damski i Green męski. Z początku bardzo ładny, lekki świeży, ale szybko znika, za szybko
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 18:33   #4386
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Yyy, drzwi? Ładne
Nie Obraz
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 19:39   #4387
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Hosenka, bardzo ładny obraz. Do czego są te drzwi od kuchni?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 20:08   #4388
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Em: poprzedni właściciele usunęli jeden pokój na rzecz kuchnio-jadalni. Pierwotnie te drzwi byłyby od przedpokoju, a właściwie od mini przedpokoiku między 2 pokojami i kuchnią, a teraz są od kuchnio-jadalni, do trzeciego pokoju. Póki co jest tam graciarnia.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 21:11   #4389
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Hosenko zamowiłaś wszystkie mydła, o których wcześniej pisałaś? Czekam na recenzje
No i pochwal się trochę Paryżem, kiedy jedziecie, gdzie nocujecie, co planujecie zobaczyć!

Wiecie co, dopiero niedawno wróciłam do domu, jestem mega zmęczona, a do tego mój dzień był mega przypałowy i nic mi nie wychodziło. Dobrze, że to już koniec.

Jadłam dziś przepyszne ciasto - bezę z niesłodkim kremem i żurawiną, mmmmm. Kochanie to inspiracja dla Ciebie w kremie było chyba mascarpone i bita śmietana, był lekki, ale jednocześnie dość zwarty, no i prawie niesłodki, co fajnie się komponowało z kwaśną żurawiną i słodką bezą.

A zużyciowo to powyciągałam próbki i miniaturki i zamierzam się w końcu ich pozbyć. Nie powinno być ciężko, bo właśnie wykończyłam dwa pełnowymiarowe kremy do twarzy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 05:50   #4390
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Pochwalę się sobotnim nabytkiem do kuchni
Fajny obraz, to jest płótno czy taki tylko wydruk wzorowany na prawdziwy?

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ha! Czyli jednak nie tylko my to mamy Ja nie piję kawy prawie wcale (głównie przez to), ale już jak wypiję, to nawet cappuccino tak działa...
Ja rzadko pijam kawę, bo nie jestem jakąś jej zwolenniczką. Czasem mam takie napady, że np. przez tydzień codziennie piję (np. ostatnio tak miałam z cappuccino, ale takie z paczki Mokate, więc nie wiem czy to nawet można nazwać kawą ).


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No bo jak pijecie te 2 czy 3 w1 albo z mlekiem to pewnie też cukier (zwykły jak i ten mleczny) tak działa. Ja lubię ze śmietanką (i tak się przerzuciłam z 30 na 12% ) no i tłuszczyk napycha. Nie dosładzam kawy, ale jak muszę pić z mlekiem to piję z niesmakiem bo za słodka jest dla mnie. Śmietanka tez odrobine zagęszcza- dla mnie kawka to cos w rodzaju deserku (nawet pita do śniadania). No i próćz smaku picie kawy ma przyspieszyć przemianę materii więc jakby nie było szybsze "zgłodnienie" jest logiczną konsekwencją- pijcie słabszą więc
Jeśli więc kawa przyspiesza przemianę materii, to w sumie dobrze, ale ja np. nie wyobrażam sobie jej wypić rano na pusty żołądek (jak moja mama - ona pija czarną, bez śmietanki często)
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 07:47   #4391
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Isa: Wydruk

Estella:

Mydlarnia Tuli:
pełnowymiarowe: owsianka, super tłuste, mleczne, eukaliptus z makiem

mini mydełka: jedwab, kokosowe, węglowa oliwka i czekolada


Lawendowa farma:
Penowymiarowe: jogurtowe, mydło Kleopatry, orzeźwiające Maroko, zdrowe stopy

Mini: żywokostowe, lawendowe, migdałowe, miodowy rumianek

Plastelinka Muminka

Ciekawa jestem tylko, gdzie ja je będę trzymać
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 14:44   #4392
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No bo jak pijecie te 2 czy 3 w1 albo z mlekiem to pewnie też cukier (zwykły jak i ten mleczny) tak działa. Ja lubię ze śmietanką (i tak się przerzuciłam z 30 na 12% ) no i tłuszczyk napycha. Nie dosładzam kawy, ale jak muszę pić z mlekiem to piję z niesmakiem bo za słodka jest dla mnie. Śmietanka tez odrobine zagęszcza- dla mnie kawka to cos w rodzaju deserku (nawet pita do śniadania). No i próćz smaku picie kawy ma przyspieszyć przemianę materii więc jakby nie było szybsze "zgłodnienie" jest logiczną konsekwencją- pijcie słabszą więc
Ale ja jak już piję to albo mocne espresso albo kawę z duużą ilością mleka - nie ma znaczenia jaka, efekt jest ten sam... A dodatkowo ponieważ nie piję kawy prawie nigdy to każda działa na mnie mocno nie mogę potem spać
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Jadłam dziś przepyszne ciasto - bezę z niesłodkim kremem i żurawiną, mmmmm. Kochanie to inspiracja dla Ciebie w kremie było chyba mascarpone i bita śmietana, był lekki, ale jednocześnie dość zwarty, no i prawie niesłodki, co fajnie się komponowało z kwaśną żurawiną i słodką bezą.
Zjawiam się A jaki to krem? ze śmietany/z serka mascarpone? I żurawina suszona czy świeża? Zaciekawiłaś mnie, od dawna szukam pomysłów na bezę zimą - latem uwieeelbiam taką z truskawkami albo borówkami kanadyjskimi... Rozmarzyłam się


Skończyłam kolejny róż mineralny To tylko próbka, ale jakaś spora była, no ale udało się Muszę znaleźć jeszcze jedną próbkę i w ten sposób rozprawię z się z różami z Silk Naturals. I zostanie mi Waffle Cone z EDM (który kiedyś bardzo lubiłam, ale zużywanie go strasznie się dłuży...)

I w tym miesiącu niechcący wyszedł mi odwyk, bo oprócz 3 cieni loreala z allegro, 3 szamponów Fitomedu (ale zużyłam 3 też!) i żelu pod prysznica "I love", nie kupiłam nic kosmetycznego. Przy czym i szampony i żel były konieczne, bo wszystko inne mi się skończyło. Jestem z siebie dumna W nagrodę jak pojadę na majówkę do Niemiec to sobie odbiję
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 18:50   #4393
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie Obraz
Aha, no to drzwi ładniejsze
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Wiecie co, dopiero niedawno wróciłam do domu, jestem mega zmęczona, a do tego mój dzień był mega przypałowy i nic mi nie wychodziło. Dobrze, że to już koniec.

A zużyciowo to powyciągałam próbki i miniaturki i zamierzam się w końcu ich pozbyć. Nie powinno być ciężko, bo właśnie wykończyłam dwa pełnowymiarowe kremy do twarzy
Ojoj, ale już lepiej?

Co to za kremiki zużyłaś?
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja rzadko pijam kawę, bo nie jestem jakąś jej zwolenniczką. Czasem mam takie napady, że np. przez tydzień codziennie piję (np. ostatnio tak miałam z cappuccino, ale takie z paczki Mokate, więc nie wiem czy to nawet można nazwać kawą ).

Jeśli więc kawa przyspiesza przemianę materii, to w sumie dobrze, ale ja np. nie wyobrażam sobie jej wypić rano na pusty żołądek (jak moja mama - ona pija czarną, bez śmietanki często)
takich paczkowanych to staram się kijem nie tykać, jedynym wyjatkiem jest Espresso Nescafe rozpuszczalna w wraunkach "podróznych".
Wszystko zależy od sposobu przyrządzania, bo i herbatą można sobie krzywdę zrobić podobno. Polskiej "parzuchy" nie pijam. Od dłuższego czasu robię sobie w małej kawiarce ( to chyba po włosku jest?) a jak mnie będzie stać na lepsze gatunki to spróbuję po turecku bodajże (co to się 3 razy prawie do wrzenia w tygielku doprowadza). No i jak pisałam piję ją dla smaku. Dla energii lepiej się u mnie sprawdza yerba- działa subtelniej ale o wiele dłużej
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ale ja jak już piję to albo mocne espresso albo kawę z duużą ilością mleka - nie ma znaczenia jaka, efekt jest ten sam... A dodatkowo ponieważ nie piję kawy prawie nigdy to każda działa na mnie mocno nie mogę potem spać

I w tym miesiącu niechcący wyszedł mi odwyk, bo oprócz 3 cieni loreala z allegro, 3 szamponów Fitomedu (ale zużyłam 3 też!) i żelu pod prysznica "I love", nie kupiłam nic kosmetycznego. Przy czym i szampony i żel były konieczne, bo wszystko inne mi się skończyło. Jestem z siebie dumna W nagrodę jak pojadę na majówkę do Niemiec to sobie odbiję
Ja nie raz potrafię usnąć zaraz po wypiciu A czasem wypita o 17 nie pozwala usnąć o 2

Chwali się, podobnie jak u mnie Przybyły mi 2 żele do mycia twarzy z tej marki TianDe co się w nią mama zaangażowała, tylko 1 opakowanie jest całe w cyrylicy, a drugie ma inny skład na samej tubce (po ang.) a inny na polskiej metce (tez po ang.) przy czym żaden z nich nie jest opisany jako INCI więc nie mam pojęcia jak to traktować W każdym razie Cleanance jeszcze starczy na parę dni.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 18:51   #4394
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Witam ze slonecznej Anglii Co prawda akurat w pokoju to mam malo slonecznie, zeby nie powiedziec wcale, bo slonce niestety nie zaglada tu nigdy, ale na dworze jeszcze pieknie swieci slonce i jest 19,6C Normalnie czuje sie jak na wakacjach, zwlaszcza, ze poki co do moich obowiazkow naleza praktycznie tylko zakupy

Gwoli scislosci - kosmetycznie nie szaleje, wrecz powiedzialabym, ze zapanowala asceza w tym wzgledzie, bo nie dosc, ze dokupilam tylko niezbedniki, ktorych nie przywiozlam z Polski, to jeszcze poki co zyje np. bez toniku czy maseczki z glinka, bez ktorych (jak mi sie wydawalo) zyc ciezko. No ale daje rade. Co najlepsze mimo iz moj zbior jest teraz moooocno okrojony, to i tak chyba mam najwiecej kosmetykow ze wszystkich domowniczek i nie dosc, ze dokupilismy polke nad wanne na wszelkie zele, szampony czy odzywki, to chyba jeszcze trzeba bedzie kupic i taka normalna poleczke na rozniaste kremy i kremidla

Poza tym kupujemy rozne duperele do pokoju czy kuchni - a to poduszki i poszewki, a to talerze czy kubki, a to miski i blaszki. Nie powiem, spodobalo mi sie takie urzadzanie i nie moge sie doczekac az bedziemy wynajmowac cos tylko we dwoje i urzadzac zupelnie po swojemu. No ale to nie predko, najpierw musze znalezc jakas sensowna prace na stale i dopiero bedziemy myslec.

Poki co nawet jeszcze nie szukam, powoli sie klimatyzuje (tak to sie mowi w ogole?) i poznaje miasto. Chociaz dzisiaj to z tego poznawania niewiele wyszlo, bo praktycznie caly dzien siedze w domu i wyrabiam chleb. TZ wyhodowal zakwas, wczoraj zrobil zaczyn, a ja dzis sie bawie w maszyne do ciasta i cwicze miesnie rak A ze trzeba bylo odstawiac ciasto do rosniecia 3x, za kazdym razem na godzine, to mam praktycznie areszt domowy Noo, teraz moglabym gdzies isc, bo ostatni etap to 3-4h wyrastania, ale juz mi sie nie chcialo. Zreszta jeszcze 2 godzinki i bedzie mozna piec. Zobaczmy co nam wyjdzie.

A tak w temacie Waszych niedawnych rozmow odnosnie lozek, to tez juz sobie nie wyobrazam spac na wersalce. Spalam na takiej cale zycie, ale odkad zaczelam przyjezdzac do TZ i spac na takim prawdziwym sypialnianym lozku z materacem, to nie chce innego. Co prawda akurat teraz nie mamy lozka, tylko sam dwuosobowy materac, bo TZ planujac swoj powrot do PL zmienil w styczniu pokoj na mniejszy z jednoosobowym tapczanem, a ze wyszlo, jak wyszlo, to juz inna bajka. No i nawet proponowano nam skladana wersalke, ale stwierdzilismy, ze po pierwsze wygodniejszy materac, a po drugie i tak nam sie nie bedzie chcialo skladac tego codziennie wiec po co. Takze teraz czekamy tylko na wymiane tego materaca na lozko i juz w ogole bedzie super. Przynajmniej czesc gratow (czytaj: walizek ) bedzie mozna pod nie upchnac

Co zas sie tyczy kawy, to chyba musze poobserwowac, bo nie kojarze zebym sie po niej specjalnie glodna robila, a przyspieszenie przemiany materii raczej odczuwam. Co prawda nie pije kawki za czesto, bo odkad przestaly mi smakowac rozpuszczalne i przerzucilam sie na takie z ekspresu (jeszcze w PL, dopoki rodzicom sie ekspres nie popsul) czy kafeterfii (bo tu poki co inszego ekspresu nie posiadamy), nie zawsze jest czas, zeby sobie taka zafundowac.Wlasnie, chyba musze sobie takie reczne urzadzonko do spieniania mleka kupic, o! Bo przez ten ekspres przyzwyczailam sie do takiego i teraz z takim mlekiem prosto z kartonu czegos jednak tej kawce brak...

PS Przepraszam za brak polskich liter, ale TZ ma angielskiego laptopa i tu nawet takowych nie ma, a mojego netbooka nie zawsze chce mi sie wlaczac. Zreszta na tym wygodniej, bo klawiatura wieksza.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 19:14   #4395
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

zapomniałabym- co powiecie na fuzzycure? http://www.thepolishaholic.com/2012/...-sweaters.html


---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

joł Mag

klimatyzować to pomieszczenia chyba można- aklimatyzować prędzej

U nas tyż ładnie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 19:31   #4396
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ja chodzę ostatnio umęczona, nie mogę się przestawić po zmianie czasu, a w weekend też nie odpocznę bo znowu idę na szkolenie na dwa dni. Nie lubię się szkolić.

Odwiedziłam w końcu dzisiaj Sephorę, rozsądnie wyszłam tylko z różem, dwiema kredkami do oczu (czarną i białą) i szminką (która wstępnie po testach na ustach podoba mi się średnio i do makijażu ślubnego się nie nada ). Jutro testy kredek i różu i może przetestuję jutro podkład MACa.

Polecacie jakąś bazę pod makijaż? Taką przedłużającą jego trwałość najchętniej.

Mag, mam nadzieję że szybko się zaaklimatyzujesz i znajdziesz pracę i że wszystkie te zmiany wyjdą Wam na dobre.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

I w ogóle to TŻ odebrał nasze obrączki i nie mogę się z tego powodu nacieszyć, nie wiem sama czemu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 20:13   #4397
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

rzyrafka, paznokcie okropne ale te całkiem mi się podobają http://www.thepolishaholic.com/2012/...-manicure.html

MagJa, fajnie, że wszystko dobrze się układa mam nadzieję, że szybko znajdziesz jakąś przyjemną pracę urządzanie wspólnego gniazdka to rzeczywiście świetna sprawa

ice, pewnie myślałaś o czymś górnopółkowym, ale jakby co to bazę Essence odradzam
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 05:59   #4398
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Mag, super że się już powoli aklimatyzujesz I również trzymam kciuki żebyś znalazła jakąś fajną i dobrze płatną pracę

rzyrafko, nie wiem czemu te niebieskie pazury mi się skojarzyły z ciasteczkowym potworem - takie kudłate


A właśnie, macałyście może już tę nową szminkę L`Oreala, którą tak reklamują? Znowu mi się zachciewa jakiejś pomadki, bo wypady na łowy błyszczykowe ciągle kończyły się niczym. Wszystko jakieś takie strasznie błyszczące i z drobinkami, a ja ostatnio wolę moje usta w naturalnych kolorach, bez tego typu dodatków.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 08:31   #4399
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
ice, pewnie myślałaś o czymś górnopółkowym, ale jakby co to bazę Essence odradzam
No o tej akurat nie myślałam górnopółkowym niekoniecznie, bardziej średniopółkowym bo to na kilka razy dosłownie, a budżet napięty.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A właśnie, macałyście może już tę nową szminkę L`Oreala, którą tak reklamują? Znowu mi się zachciewa jakiejś pomadki, bo wypady na łowy błyszczykowe ciągle kończyły się niczym. Wszystko jakieś takie strasznie błyszczące i z drobinkami, a ja ostatnio wolę moje usta w naturalnych kolorach, bez tego typu dodatków.
Ja macałam ostatnio, nie bardzo mi się podobała, nie pamiętam nawet czemu.


Wstałam dzisiaj wybitnie lewą nogą - nie mogłam się dobudzić, potem się zebrać do wyjścia, potem uciekł mi tramwaj.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 08:44   #4400
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

ice, a w Rossmannie są już te szminki, czy w S. macałaś?
Mnie zachęciły te zdjęcia http://likeacandyshop.blogspot.com/2...ks-review.html
Wyglądają na takie bez drobinek i brokatu i takich właśnie szukam.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 08:51   #4401
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Macałam w SP, są teraz w gazetce.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 09:40   #4402
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Zjawiam się A jaki to krem? ze śmietany/z serka mascarpone? I żurawina suszona czy świeża? Zaciekawiłaś mnie, od dawna szukam pomysłów na bezę zimą - latem uwieeelbiam taką z truskawkami albo borówkami kanadyjskimi... Rozmarzyłam się
tak jak pisałam chyba mascarpone z bitą śmietaną żurawina była świeża, mniammmmmm a wczoraj jadłam te bezy z pistacjami - krem jest stały (wg mnie też z mascarpone), ma w sobie wodę różaną (albo jest w bezach) i posypany jest zmielonymi, niesłonymi pistacjami.
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ojoj, ale już lepiej?

Co to za kremiki zużyłaś?
Lepiej, lepiej, ale z utęsknieniem czekam na weekend, żeby się wyspać

Zużyłam Complete Comfort z MACa (rewelacja) i nawilżająco-kojący Eucerin (też bardzo dobry, ale średnio pachnie). Wzięłam się za miniaturkę Weledy z granatem (7ml), następny w kolejce jest Lierac (15ml) z Glossyboxa a później nie wiem, mam zakitranego jednego Diora, więc chyba go w końcu otworzę. Mam też nowe produkty Tołpy z serii Sebio i Physio - ale mają urocze opakowania i napisy, zakochałam się w nich właśnie otworzyłam tonik Stenders z jakiejś nowej, organicznej linii, bardzo przyjemny, slicznie pachnie, ale jest dość mały, więc pewnie szybko się skończy.
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
zapomniałabym- co powiecie na fuzzycure? http://www.thepolishaholic.com/2012/...-sweaters.html
śmieszne
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A właśnie, macałyście może już tę nową szminkę L`Oreala, którą tak reklamują? Znowu mi się zachciewa jakiejś pomadki, bo wypady na łowy błyszczykowe ciągle kończyły się niczym. Wszystko jakieś takie strasznie błyszczące i z drobinkami, a ja ostatnio wolę moje usta w naturalnych kolorach, bez tego typu dodatków.
ja testowałam na ręce, dają bardzo fajny połysk, nie mają drobinek, ale kolory nie dla mnie raczej
sprawdź szminki IsaDora Jelly Kiss i Celia - te szminko-błyszczyki w złotym opakowaniu są teraz w nowych odcieniach nude Joko właśnie wypuściło szminki My Flower, na zdjęciu wyglądają na bezdrobinkowe.

Ice ja nie znam baz przedłużających trwałość, ale na Twoim miejscu zainwestowałabym w Fixer https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ja.html&next=1
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 09:48   #4403
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ice ja nie znam baz przedłużających trwałość, ale na Twoim miejscu zainwestowałabym w Fixer https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ja.html&next=1
Myślałam o nim, ale boję się że wysuszy mi skórę, tym bardziej że na naszej sali klimatyzacja sprawna i cąły czas włączona a to dodatkowy czynnik, który mnie wysusza.

A powiedz mi, bo Ty lubisz MACa - testowałaś to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,22322,mac-fix-.html ?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 11:39   #4404
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
joł Mag

klimatyzować to pomieszczenia chyba można- aklimatyzować prędzej

U nas tyż ładnie
Ojtam, ojtam
No ale wiedzialam, ze cos nie tak z tym moim klimatyzowaniem

U mnie ladniej

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja chodzę ostatnio umęczona, nie mogę się przestawić po zmianie czasu, a w weekend też nie odpocznę bo znowu idę na szkolenie na dwa dni. Nie lubię się szkolić.
O dziwo, mi ta zmiana czasu wyszla na dobre. A u mnie byla podwojna, bo przylatujac tu we wtorek musialam sie cofnac o godzine, a potem w niedziele znow dodac ta godzine Takze niby wyszlam na zero, ale tu jakos lepiej sie czuje i wysypiam. Co prawda TZ i tak mnie musi budzic, ale tu nie mam problemu, zeby wstac po 8, a w PL ciezko bylo i po 10

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mag, mam nadzieję że szybko się zaaklimatyzujesz i znajdziesz pracę i że wszystkie te zmiany wyjdą Wam na dobre.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
MagJa, fajnie, że wszystko dobrze się układa mam nadzieję, że szybko znajdziesz jakąś przyjemną pracę urządzanie wspólnego gniazdka to rzeczywiście świetna sprawa
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mag, super że się już powoli aklimatyzujesz I również trzymam kciuki żebyś znalazła jakąś fajną i dobrze płatną pracę
Dziekuje za mile slowa. Co do pracy to na razie nawet nie szukam, na razie musze sie oswoic z jezykiem, poznac miasto i zapisac na kurs angielskiego. Bo ja w zasadzie malo mowie, chociaz duzo wiecej rozumiem. No ale tak to jest jak sie cale zycie uczylo francuskiego, no i laciny Angielski tylko liznelam - a to rok w dziecinstwie na jakims sobotnim kursie, a to rok albo i pol jako zerowka przed liceum (a pozniej i tak sie okazalo, ze mam miec lacine, a nie ang), a to znow rok czy poltora na studiach. Teraz niby od pazdziernika chodzilam prywatnie, ale tylko 1x w tyg, wiec tez szalu nie ma.
Co prawda nawet bym chciala isc do pracy, co by sie nie nudzic i przynajmniej na waciki sobie zarobic, ale nawet nie wiem gdzie sa jakies agencje pracy. TZ ma mi pokazac. Zreszta najlepiej jakbym na razie znalazla jakas prace ze znajomymi TZ, co bym miala z kim dojezdzac, bo tak ogolnie to wiecej ofert jest poza miastem, a tam, jak sie nie ma samochodu, to ciezko sie dostac. Co prawda i o samochodzie myslimy, ale to jeszcze nie teraz.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

A właśnie, macałyście może już tę nową szminkę L`Oreala, którą tak reklamują? Znowu mi się zachciewa jakiejś pomadki, bo wypady na łowy błyszczykowe ciągle kończyły się niczym. Wszystko jakieś takie strasznie błyszczące i z drobinkami, a ja ostatnio wolę moje usta w naturalnych kolorach, bez tego typu dodatków.
Tez ostatnio doszlam do wniosku, ze wszelkie drobinki juz nie dla mnie i jakos zle sie w nich czuje, takze do UK przyjechaly ze mna tylko te blyszczydla, ktore ich nie maja. Noo, poza JT truskawkowym, ale on ma takie delikatne drobinki, wiec prawie jakby ich nie bylo wcale.
A te Lorealowe szminki rzeczywiscie fajnie wygladaja Szkoda tylko, ze ja jakos ciagle nie moge sie tak ogolnie przekonac do szminek, mam wrazenie, ze wszystkie wysuszaja mi usta i tym samym podkreslaja mi wszelkie skorki i zalamania, ktorych tak normalnie nie widac. Przynajmniej wszystkie, ktore testowalam, ale przyznaje bez bicia, ze za wiele ich nie bylo.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
tak jak pisałam chyba mascarpone z bitą śmietaną żurawina była świeża, mniammmmmm a wczoraj jadłam te bezy z pistacjami - krem jest stały (wg mnie też z mascarpone), ma w sobie wodę różaną (albo jest w bezach) i posypany jest zmielonymi, niesłonymi pistacjami.
Apetycznie brzmia te Twoje bezy, zwlaszcza te z zurawinami
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 11:58   #4405
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Myślałam o nim, ale boję się że wysuszy mi skórę, tym bardziej że na naszej sali klimatyzacja sprawna i cąły czas włączona a to dodatkowy czynnik, który mnie wysusza.

A powiedz mi, bo Ty lubisz MACa - testowałaś to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,22322,mac-fix-.html ?
nie testowałam jeszcze; podobno fajnie nawilża, przy tłustej skórze lepiej z nią nie przesadzać, bo może się twarz świecić. Może przetestuj ją w sklepie? Ona jest bardzo popularna i dużo osób ją chwali
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Apetycznie brzmia te Twoje bezy, zwlaszcza te z zurawinami
mmmmmm szkoda, że to tak w biodra idzie a w niedzielę chyba zrobię kopiec kreta, jedyne ciasto z proszku jakie robię - sama nie wiem dlaczego, bo jest banalne, ale zawsze siostra kupi i mnie uprosi żebym zrobiła
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 12:01   #4406
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
nie testowałam jeszcze; podobno fajnie nawilża, przy tłustej skórze lepiej z nią nie przesadzać, bo może się twarz świecić. Może przetestuj ją w sklepie? Ona jest bardzo popularna i dużo osób ją chwali
Ja mam skórę suchą, więc dla mnie powinna być ok, ale zastanawiam się czy to w ogóle coś utrwala makijaż.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 17:04   #4407
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A te Lorealowe szminki rzeczywiscie fajnie wygladaja Szkoda tylko, ze ja jakos ciagle nie moge sie tak ogolnie przekonac do szminek, mam wrazenie, ze wszystkie wysuszaja mi usta i tym samym podkreslaja mi wszelkie skorki i zalamania, ktorych tak normalnie nie
widac. Przynajmniej wszystkie, ktore testowalam, ale przyznaje bez bicia, ze za wiele ich nie bylo.

Mi też szminki odrobinę wysuszają usta, ale od pewnego czasu błyszczyki mnie zaczęły wkurzać. Zwłaszcza, gdy mi się do nich przyklejają włosy. Odkąd mam długie coraz częściej mi sie to zdarza.
Ale akurat z L`Oreala miałam już raz pomadkę i byłam zadowolona, bo fajnie nawilżała usta


Chciałam przy okazji ogłosić szlaban na ciuchy. Wydałam dzis prawie 400 zł
I w sumie na co? Kilka zwykłych bluzeczek w wiosennych pastelowych kolorach i z droższych rzeczy: balerinki z H&M za 79,90 zł i spódniczkę z Mango (139,00 zł, ale nie mogłam się oprzeć ). Tę spódniczkę mierzyłam też pudrowo-różową, ale prześwituje i nie wiem za bardzo czy nie byłoby przez nią widać nawet białej czy cielistej bielizny.
W ogóle to pierwszy raz byłam dziś w Mango, zawsze myślałam, że to w sumie to samo co Zara i że ceny kosmiczne. Tymczasem zaskoczyło mnie to, że cenowo raczej nie odbiega od pozostałych sieciówek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN4441.jpg (95,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4444.jpg (93,8 KB, 39 załadowań)
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 17:09   #4408
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A! Przypomniało mi się - może macie tak samo? Po kawie najdalej po godzinie robię się strasznie głodna, ale to tak strasznie, że czasem się trzęsę. Muszę wtedy zjeść coś mącznego, najlepiej słodkiego, ale właśnie z mąką.
Mam to jeszcze po herbacie i coca coli. Jak kogoś pytam, to nikt tak nie ma, okazało się tylko, że siostra tak ma... No i nie wiem, czy powinnam się jakoś zbadać (dziadek ma cukrzycę), czy to normalne
ja tak mam po mocnej herbacie lub kawie i bardzo często gdy żuję gumę ale tylko wtedy, gdy nie jadłam od 2-3 czy więcej godzin
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Skończyłam kolejny róż mineralny To tylko próbka, ale jakaś spora była, no ale udało się Muszę znaleźć jeszcze jedną próbkę i w ten sposób rozprawię z się z różami z Silk Naturals. I zostanie mi Waffle Cone z EDM (który kiedyś bardzo lubiłam, ale zużywanie go strasznie się dłuży...)
super, gratuluję! ja wykończyłam małą termalkę, dezodorant, szampon - w jednym czasie, dlatego pamiętam
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Mnie zachęciły te zdjęcia http://likeacandyshop.blogspot.com/2...ks-review.html
Wyglądają na takie bez drobinek i brokatu i takich właśnie szukam.
najlepiej zobacz na żywo..
mi np. tu się podobają, zwłaszcza odcień 301, ale już tu jakoś tak rozchodzą się na ustach, nierównomiernie pokrywają.. wygląda to fatalnie
jeszcze tu są swatche, ale bez rewelacji

MagJu, cieszę się, że dobrze Ci się układa oby tak dalej a pracę na pewno szybko znajdziesz



Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Chciałam przy okazji ogłosić szlaban na ciuchy. Wydałam dzis prawie 400 zł
I w sumie na co? Kilka zwykłych bluzeczek w wiosennych pastelowych kolorach i z droższych rzeczy: balerinki z H&M za 79,90 zł i spódniczkę z Mango (139,00 zł, ale nie mogłam się oprzeć ). Tę spódniczkę mierzyłam też pudrowo-różową, ale prześwituje i nie wiem za bardzo czy nie byłoby przez nią widać nawet białej czy cielistej bielizny.
W ogóle to pierwszy raz byłam dziś w Mango, zawsze myślałam, że to w sumie to samo co Zara i że ceny kosmiczne. Tymczasem zaskoczyło mnie to, że cenowo raczej nie odbiega od pozostałych sieciówek.
bardzo ładne zakupy, balerinki słodkie
widziałam w sklepach, że modne są plisowane sukienki, spódnice na mnie średnio mi się podobają, przynajmniej te, które miałam okazję mierzyć

sama sprawiłam sobie na wiosnę bluzkę-baskinkę (na kimś ładniej wygląda niż na modelce ze strony, więc wstawiam z bloga Anies), woskowaną spódnicę, miętowe spodnie (bardziej od tych na zdjęciu i z odrobiną błękitu) i miętowy sweterek, ostatnio dokupiłam też zieloną sukienkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 78379048.jpg (39,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2224487980.jpg (15,6 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5575041512_1_1_1.jpg (45,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc03825n.jpg (65,8 KB, 29 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-03-28 o 17:29
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 17:42   #4409
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
bardzo ładne zakupy, balerinki słodkie
widziałam w sklepach, że modne są plisowane sukienki, spódnice na mnie średnio mi się podobają, przynajmniej te, które miałam okazję mierzyć

sama sprawiłam sobie na wiosnę bluzkę-baskinkę (na kimś ładniej wygląda niż na modelce ze strony, więc wstawiam z bloga Anies), woskowaną spódnicę, miętowe spodnie (bardziej od tych na zdjęciu i z odrobiną błękitu) i miętowy sweterek, ostatnio dokupiłam też zieloną sukienkę


Dziękuję
Ta biała baskinka bardzo ładna, ale chyba trzeba być szczupłym w talii do takiego fasonu. Ja bym się bała, że mi podkreśli już i tak wystający brzuszek
Ja akurat też szukałam czegoś miętowego, ale zamiast tego kupiłam nowe bluzeczki w kolorze: koralowym, białym, żółtym i pudroworóżowym.

Co do tych szminek, to faktycznie na tym jednym zdjęciu nie wyglądają zachęcająco, ale i tak pójdę je pomacać w najbliższym czasie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:02   #4410
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
rzyrafko, nie wiem czemu te niebieskie pazury mi się skojarzyły z ciasteczkowym potworem - takie kudłate

A właśnie, macałyście może już tę nową szminkę L`Oreala, którą tak reklamują? Znowu mi się zachciewa jakiejś pomadki, bo wypady na łowy błyszczykowe ciągle kończyły się niczym. Wszystko jakieś takie strasznie błyszczące i z drobinkami, a ja ostatnio wolę moje usta w naturalnych kolorach, bez tego typu dodatków.


Podobają mi się z testerków 103 i 301, ale nie kupię, bo amerykańskei opakowania są ładniejsze a ja się nie zadowalam "beleczym" no i wolę upolować z Avonu te z "galaretką"
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No o tej akurat nie myślałam górnopółkowym niekoniecznie, bardziej średniopółkowym bo to na kilka razy dosłownie, a budżet napięty.

Wstałam dzisiaj wybitnie lewą nogą - nie mogłam się dobudzić, potem się zebrać do wyjścia, potem uciekł mi tramwaj.
Zobacz GOSHA, oni często zaskakują podejściem do tematu (chociaż nie zawsze na plus )
http://gosh.pl/produkty_id.php?&id=357&i=0
http://gosh.pl/produkty_id.php?&id=292&i=0

Od mojego przemeblowania po raz pierwszy chyba mam taki układ łóżka, że wstaję prawą
Na szczęście następny był pewnie za 2 minuty?
Ja dziś pojechałam autem do centrum i to był największy błąd Pod Avonem nie było miejsca dla klientów (nigdy sie to do tej pory nie zdarzyło mi) i musiałam się wtłoczyć w najbardziej idiotycznie poparkowaną ulice miasta, potem mnie parkomat okradł, potem jeszcze na parkingu pod marketem tak mi cos w zamku odbiło drzwi przy otwieraniu, że poleciały na maksimum zasięgu i auto obok ma pięknego czerwono-białego ciapka po zbadaniu optycznym i stwierdzeniu że to tylko mój lakier tam został uciekłam parę miejsc dalej-chyba da się to jakoś zeskrobać bez szkody dla niego?
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Zużyłam Complete Comfort z MACa (rewelacja) i nawilżająco-kojący Eucerin (też bardzo dobry, ale średnio pachnie). Wzięłam się za miniaturkę Weledy z granatem (7ml), następny w kolejce jest Lierac (15ml) z Glossyboxa a później nie wiem, mam zakitranego jednego Diora, więc chyba go w końcu otworzę. Mam też nowe produkty Tołpy z serii Sebio i Physio - ale mają urocze opakowania i napisy, zakochałam się w nich właśnie otworzyłam tonik Stenders z jakiejś nowej, organicznej linii, bardzo przyjemny, slicznie pachnie, ale jest dość mały, więc pewnie szybko się skończy.

sprawdź szminki IsaDora Jelly Kiss i Celia - te szminko-błyszczyki w złotym opakowaniu są teraz w nowych odcieniach nude Joko właśnie wypuściło szminki My Flower, na zdjęciu wyglądają na bezdrobinkowe.
Zapisałam, może uda się zdobyć próbki. A z Tołpy masz może żele do mycia twarzy?
Kończę wodę różaną, ale nie mam ochoty na eksperymenty i kupię niebieskiego Garnierka. A co do 2fazy z tej serii to biję się w piersi i przyznaję- słabszy jest niż ten sprzed zmiany opakowań

Ooo, Jelly Kiss jest bardzo fajna i uwielbiam to magnetyczne zapięcie, tak śliczniusio klika
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
W ogóle to pierwszy raz byłam dziś w Mango, zawsze myślałam, że to w sumie to samo co Zara i że ceny kosmiczne. Tymczasem zaskoczyło mnie to, że cenowo raczej nie odbiega od pozostałych sieciówek.[/COLOR]
Ja się wcześniej przekonałam do tej marki za sprawą tego wątku też ale jeszcze nic nie kupiłam, nie ma tam rzeczy szytych na moją figurę (oczywiście w cenie na jaką mogę sobie pozwolić)
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja tak mam po mocnej herbacie lub kawie i bardzo często gdy żuję gumę ale tylko wtedy, gdy nie jadłam od 2-3 czy więcej godzin
super, gratuluję! ja wykończyłam małą termalkę, dezodorant, szampon - w jednym czasie, dlatego pamiętam
O, nie znoszę żuć gumy na pusty żołądek, to ze mnie robi Odkurzacza-Głodzillę

A mi dziś poszło masełko kokosowe Bielendy i olejek Nivea pod prysznic tzn bo uwielbiam te produkty.

A z peelingów do ciała coś fajnego polecacie ostatnio? Nic do mnie nie przemawia z drogeryjnych półek i w desperacji zaczęłam zbierać fusy kawowe
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.