Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-13, 13:45   #4561
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ooooo, śliczny

Haha, ja też byłam kosmetycznie zaspokojona, ale się skończyło
ciężkie jest życie nałogowca
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Aaa, co Wy robicie?! Ja nie potrzebuję żadnych lakierów, mam tyle miętowych... Ale ten ostatni, co wkleiła Organzza jest taaki śliczny Muszę omijać rossmanny i SP
Na razie jest bardzo zadowolona z tego nowego Eveline, jest ton lub dwa ciemniejszy niż moje nowe jasno koralowe spodnie, noszę go od soboty (!) i starły się lekko końcówki, więc jest dużo lepszy od nowych L'oreali I taki wiosenny... śliczny!
na to też jest sposób kup jakiś nie-miętowy, równie wiosenny kolorek, wybór jest spory
a Ty mów, co to za Eveline?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 15:46   #4562
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

ale mam słabą silną wolę, aż mi wstyd
wzięłam Boudoir Rose (cudo ) i French Riviera (z miętowych był tylko on, drugiego nie widziałam), oglądałam też ten, który ma Ice i chyba po niego wrócę, tak ślicznie iskrzy
oglądałam Marie Antoinette i jednak słabo kryje, wydaje mi się że potrzeba minimum 3 warstw, żeby efekt był taki jak na swatchach..
mój aparat przekłamał kolor BR, ale zdjęcie z sieci idealnie go oddaje

kartonowy stand mieści po jednym kolorze, z czego większość już wykupiona, a po bokach były tak wysoko, że musiałam stawać na palcach, przez co obejrzałam tylko kilka ciekawszych kolorów (muszę zaciągnąć TŻ, żeby mi sięgał po te cuda )

edit: przepraszam za post pod postem, myślałam że się połączą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg loreal.jpg (32,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loreal2.jpg (34,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Loreal Boudoir Rose.jpg (77,6 KB, 32 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-04-13 o 15:49
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 16:07   #4563
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Heh to ja mam silniejszą, bo trzy razy udało mi w drodze do domu przekonać samą siebie, żeby nie jechać do Rossmanna.
Za to odebrałam z poczty utrwalacz Kryolan, będzie trzeba sprawdzić czy nie wysusza.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 16:13   #4564
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ale mam słabą silną wolę, aż mi wstyd
wzięłam Boudoir Rose (cudo ) i French Riviera (z miętowych był tylko on, drugiego nie widziałam), oglądałam też ten, który ma Ice i chyba po niego wrócę, tak ślicznie iskrzy
Śliczne oba, muszę je obadać na żywo koniecznie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 16:29   #4565
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Widziałyście nowe lakiery L'oreala? Mają takie cudne kolory. Skusiłam się na nudziaka różowawego z delikatnym srebrnym strassem. Jutro testy. Jeszcze co najmniej 2 kolory się wpraszają do mojej kosmetyczki, ale najpierw sprawdzę czy warto kupować.
Widziałyśmy- żaden do mnie nie przemówił, stały sobie jak takie kamyczki kolorowe i milczące A jest wśród nich jakiś buraczany? Zapomniałam, że mam ten kolor na liscie wanted
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
daj znać jak się sprawuje pamiętam, że Hexxana bardzo chwaliła całą serię Kod Młodości, może seria 25+ też będzie dobra
to serum chyba wzorowane jest na Idealiście (tak samo jak Idealia Vichy ) i działanie ma mieć podobne, ciekawe, czy nie daje efektu perły na twarzy.

w Rossmannie oglądałam też nowe deo w kulce Garnier: kokos, migdał, róża - fajnie, że kombinują z zapachami, ale te chyba będą gryźć z perfumami
sama chciałam się skusić na Clean Sensation, ale nie byłam przekonana do zapachu, muszę zrobić drugie podejście
Ono nie ma żadnych widocznych drobinek (przynajmniej w sklepowym świetle tak wyglądało), pani mi potwierdziła, że ich tam nie znajdę, a działanie rozświetlające ma polegać na złuszczaniu przez witaminę C w niezbyt wysokim stężeniu. Podobno ma też spf 15 ale nie widzę takiej informacji ani na ulotce ani na saszetce i ma denata dośc wysoko. Jak skończę odlewki od Ice to się za niego zabiorę

Jak dla mnie to mogą zrobić nawet o zapachu gruszki bądź marakui - po tym jak dostałam odparzeń używając dwóch wersji nie wzruszą mnie niczym
Dove z minerałami bardzo fajnie się spisuje
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 18:21   #4566
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Heh to ja mam silniejszą, bo trzy razy udało mi w drodze do domu przekonać samą siebie, żeby nie jechać do Rossmanna.
Za to odebrałam z poczty utrwalacz Kryolan, będzie trzeba sprawdzić czy nie wysusza.
ja mam to szczęście (pecha?), że Rossmana mam naprawdę blisko domu, kwestia kilku minut, także prędzej o zakup pod wpływem impulsu

w takim razie trzymam kciuki, żeby nie wysuszał
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Widziałyśmy- żaden do mnie nie przemówił, stały sobie jak takie kamyczki kolorowe i milczące A jest wśród nich jakiś buraczany? Zapomniałam, że mam ten kolor na liscie wanted
a bo Ty masz każdy możliwy kolor lakieru
buraczanego nie kojarzę, ale może był wszelkie czerwienie i fuksje postawili u mnie na najwyższym poziomie, więc nawet żadnego nie miałam w dłoni
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 18:57   #4567
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

cholera, poszłam do super pharm, a potem do rossmanna i zakochałam się w 104 - brudny beż i oczywiście french riviera, chociaż na moje oko (w świetle drogeryjnym) to był błękit

no i teraz biję się z myślami, kupić? nie kupić? poczekać na Wasze recenzje?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-13, 19:39   #4568
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Isa ja miałam bezzapachowy balsam Alterry i był koszmarny, potwornie się mazał i w końcu wyrzuciłam go do śmieci.
Ja miałam ten morelowy czy tam brzoskwiniowy i też poleciał do kosza. Straszny był!

Poszłam wczoraj do Hebe po kulki Adidasa dla brata, bo miały być 2 w cenie 1 a tu Pani mi mówi, że jeszcze nie ma, mimo, że promocja w gazetce od 2 dni
Jestem przyzwyczajona, że jak w gazetce jest promocja to ewentualnie może nie być, bo się coś już skończyło a nie, że nie dowieźli czy nie wystawili
No to musiałam kupić coś, żeby wykorzystać bon na 20 zł. Wzięłam micel Biodermy, bo 500 ml jest za 39,99, żel do h.int. Biały Jeleń i deo adidasa, bo Garnier już na wykończeniu. Kwiecień i tak jest już porażką zakupową

Fajne te lakiery!Ale dla mnie stanowczo za wysoka cena, mogliby zrobić jeszcze mniejsze nawet, ale za 9,99 np.
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2012-04-13 o 19:41
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 19:54   #4569
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja chcę przetestować Ducray, ale jeszcze nie było go nigdzie jak ostatnio robiłam zakupy apteczne. Ja też się czasem świecę przez A-dermę a to rzadko się zdarza.
Nie wiem ktore konkretnie filtry masz na mysli, ale ja uzywalam tych z serii Melascreen i sobie chwale. Mialam i mleczko i krem, w zasadzie sa podobne, ale chyba wole krem. Moze i mniej ekonomiczny, moze i ciezszy, ale moja skora go lubi. Wlasnie sie zastanawiam czy aby nie zazyczyc go sobie z PL, bo niebawem wykoncze aktualna tubke, a tu chyba ich nie ma.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja już nie pamiętam, kiedy użyłam ostatni raz filtru na twarz ponad rok na pewno. Zupełnie przeszła mi mania, a resztka Avene siedzi i czeka nie wiadomo na co.
Tez bym tak chciala, ale wraz z nastaniem slonecznej pogody moje przebarwienia przypominaja o sobie i bez filtra ani rusz. A tu jeszcze to slonce jakos mocniej operuje i nawet przy 12stopniach sie filtruje.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Hmm, nie jestem pewna ale mogłam go testować u Mag kiedyś jeśli to był on to zbyt gęsty był dla mnie.
Ano probowalas, ale nie pamietam co - czy krem (w malej tubce) czy mleczko (w duzej)?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Widziałyście nowe lakiery L'oreala? Mają takie cudne kolory. Skusiłam się na nudziaka różowawego z delikatnym srebrnym strassem. Jutro testy. Jeszcze co najmniej 2 kolory się wpraszają do mojej kosmetyczki, ale najpierw sprawdzę czy warto kupować.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mają urocze małe buteleczki i tych kolorów masę mój kolor to 102 Macaron Noisette. Albo jakoś tak, bo oczywiście nie mam go tu.
Widzialyscie, widzialyscie. Tu sa odkad przylecialam i zapobiegawczo staram sie im blizej nie przygladac, bo juz z daleka kusza kolorami
Daj znac jak sie ten Twoj sprawuje, bo jak w koncu odbijemy sie kasowo, to moze dam sie skusic., zwlaszcza ze te pojemnosc maja taka w sam raz do zuzycia, a ja z mojej calej kolekcji wzielam tylko 18 lakierkow i juz odczuwam braki kolorystyczne.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A co ja mam powiedzieć jak już dwa razy się śliniłam do szafy L'oreala i mam dopiero jeden lakier?
U mnie najgorsze jest to, ze do Bootsa czy Superdruga mam 10min piechotka i bywam tam praktycznie codziennie, bo raz ze tam jest Tesco, dwa ze polski sklep, a trzy - to po prostu centrum miasta. I nawet nie trzeba specjalnie wchodzic do tych sklepow, bo akurat stand Loreala stoi tak, ze widac go nawet jak sie przechodzi obok.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 20:17   #4570
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
cholera, poszłam do super pharm, a potem do rossmanna i zakochałam się w 104 - brudny beż i oczywiście french riviera, chociaż na moje oko (w świetle drogeryjnym) to był błękit

no i teraz biję się z myślami, kupić? nie kupić? poczekać na Wasze recenzje?
fakt, że bardziej błękit, taki w stylu essiaka Blue and Borrowed
104 też bardzo ładny na tych fotkach wydaje mi się podobny do Tickle My France-y

ja bym się skusiła chociaż na jeden, póki jest na nie promocja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg beige_countess01-600x398.jpg (21,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beige_countess02-600x600.jpg (27,8 KB, 22 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 06:18   #4571
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja mam to szczęście (pecha?), że Rossmana mam naprawdę blisko domu, kwestia kilku minut, także prędzej o zakup pod wpływem impulsu
Ja mam R. blisko pracy, ale na szczęście nie zawsze mi się chce tam iść, bo bym też pewnie ciągle coś nowego kupowała

Wylazły mi 3 gule na policzku. Zaczęło się od jednej, posmarowałam Effaclarem i jeszcze kolejne są. Wrr...
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 07:51   #4572
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
fakt, że bardziej błękit, taki w stylu essiaka Blue and Borrowed
104 też bardzo ładny na tych fotkach wydaje mi się podobny do Tickle My France-y

ja bym się skusiła chociaż na jeden, póki jest na nie promocja
myślę, że się skuszę dopóki jest sporo odcieni
właśnie ta 104 taka brudnawa, jak lubię ten błękit piękny, w sumie mam taki z Revlona, ale średnio się nakłada (rewelacyjnie wygląda na stopach, polecam spróbować)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 08:41   #4573
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

rzyrafko, przetestowałam wczoraj tę maskę 2-min. Pantene. Po pierwszym użyciu jestem zadowolona Jest gęsta, ładnie pachnie i faktycznie mam po niej lepsze włosy. Zwłaszcza końcówki, ktore się lubią plątać i są nieco poniszczone (muszę znów podciąć niedługo). Rano jak wstałam nie miałam tłustej głowy, włosy miękkie i wystarczyło je tylko grzebieniem o szerokich ząbkach przeczesać i już.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 11:33   #4574
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja mam to szczęście (pecha?), że Rossmana mam naprawdę blisko domu, kwestia kilku minut, także prędzej o zakup pod wpływem impulsu
Ja też tak mam ale jednak muszę do niego trochę zboczyć z codziennych tras. Wczoraj w drodze z pracy 3 razy skręcałam rower w jego stronę i się rozmyślałam potem.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
no i teraz biję się z myślami, kupić? nie kupić? poczekać na Wasze recenzje?
Ja się mogę podzielić pierwszymi wrażeniami: mój kolor jest śliczny , lakier ma super pędzelek, z tych szerokich ale taki łopatkowaty, nabiera nie za dużo lakieru i rewelacyjnie się nim go nakłada. Lakier dość rzadki i niestety potrzebne były mi 3 warstwy. Wysechł szybko. Później się podzielę opinią co do trwałości.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Nie wiem ktore konkretnie filtry masz na mysli, ale ja uzywalam tych z serii Melascreen i sobie chwale. Mialam i mleczko i krem, w zasadzie sa podobne, ale chyba wole krem. Moze i mniej ekonomiczny, moze i ciezszy, ale moja skora go lubi. Wlasnie sie zastanawiam czy aby nie zazyczyc go sobie z PL, bo niebawem wykoncze aktualna tubke, a tu chyba ich nie ma.
Właśnie o Melascreen mi chodzi i czaję się na krem, bo myślałam że będzie lepiej nawilżał. Mówisz że są podobne? A mleczko też nawilża?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
U mnie najgorsze jest to, ze do Bootsa czy Superdruga mam 10min piechotka i bywam tam praktycznie codziennie, bo raz ze tam jest Tesco, dwa ze polski sklep, a trzy - to po prostu centrum miasta. I nawet nie trzeba specjalnie wchodzic do tych sklepow, bo akurat stand Loreala stoi tak, ze widac go nawet jak sie przechodzi obok.
Ja bym już uległa, mało asertywna jestem jednak.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 13:31   #4575
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
fakt, że bardziej błękit, taki w stylu essiaka Blue and Borrowed
104 też bardzo ładny na tych fotkach wydaje mi się podobny do Tickle My France-y

ja bym się skusiła chociaż na jeden, póki jest na nie promocja
No właśnie wczoraj go oglądałam w dwóch rossmannach i dwa razy (!) odłożyłam i wyszłam zwycięsko bo wydawał mi się podobny do tego essiaka, mogłabyś zrobić zdjęcie ich obu To może bym się powstrzymała od kupienia

A ten Eveline to nr 604 z serii long lasting (czy szybko schnącej, takie kwadratowe buteleczki), podobny jest w tych nowych lorealach kolor Dating Coral. Jedyne zdjęcie, jakie znalazłam jes tu: http://kosmetyczny-szau.blogspot.com...etics-604.html - ale za jasne, jest sporo ciemniejszy...


Piękny dzień dzisiaj, byłam rano na rowerach na siłowni, potem na spacerze... zjedliśmy makaron z łososiem i szpinakiem... i chyba się na chwilę położę

A! Kupiłam wczoraj kilka książek, kilka pożyczyłam od rodziców i teraz mam ochotę ciągle czytać, wszystkie książki mnie wciągnęły Mam piosenki Przybory, podróże Manna i Materny, autobiografię Dziewońskiego, wiersze Waligórskiego...
Lecę, miłej soboty!
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 15:46   #4576
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Piękny dzień dzisiaj, byłam rano na rowerach na siłowni, potem na spacerze... zjedliśmy makaron z łososiem i szpinakiem... i chyba się na chwilę położę
Ja pożarłam kebaba i 2 kawałki sernika a miałam się wziąć za siebie
Teraz popijam herbatą pu-erh.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 15:53   #4577
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja pożarłam kebaba i 2 kawałki sernika a miałam się wziąć za siebie
Teraz popijam herbatą pu-erh.
Ja też poległam... nie wiem czemu, weszłam na nailsupplies... i muuuszę kupić jakieś lakiery. Tzn. ma zajęte w paczce 6 miejsc, może któraś warszawianka chciałaby zamówić 3 lakiery
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 21:31   #4578
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No właśnie wczoraj go oglądałam w dwóch rossmannach i dwa razy (!) odłożyłam i wyszłam zwycięsko bo wydawał mi się podobny do tego essiaka, mogłabyś zrobić zdjęcie ich obu To może bym się powstrzymała od kupienia
postaram się jutro je porównać
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja też poległam... nie wiem czemu, weszłam na nailsupplies... i muuuszę kupić jakieś lakiery. Tzn. ma zajęte w paczce 6 miejsc, może któraś warszawianka chciałaby zamówić 3 lakiery
jakie kupujesz?
może ja byłabym chętna na 2-3, tylko musiałabym do jutra przemyśleć kolory
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 10:15   #4579
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ale dziś paskudnie, całą noc lało i teraz też leje. Aż mnie wzięło na jakieś ciemniejsze paznokcie, więc pomalowałam śliwkowym lakierem Wibo.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 12:44   #4580
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Kochanie, pomalowałam wczoraj jeden paznokieć French Rivierą i tak:
jest rzadki, nałożyłam 4 warstwy, żeby dał pożądany kolor, a i tak jak się przyjrzę (minimalnie, ale zawsze) widzę "biały pasek" paznokcia
dzisiaj zauważyłam, że porobiły się takie maleńkie kropeczki, jakby nie wiem, bąbelki powietrza nie wiem z czego to wynika, może za szybko dokładałam kolejne warstwy - tak czy inaczej wygląda to nieestetycznie, na paznokciu jest chropowata warstwa..
jest ciemniejszy, bardziej przykurzony od Borrowed & Blue, trochę przypomina mi pochmurne niebo (choć w sztucznym świetle jest bardziej żywy, energetyczny), no i różni się obecnością niebieskiego pyłku

jeśli miałabym wybierać, to wygrywa Essie

a co do lakierów (jeśli to nadal aktualne ), chciałabym:
Orly: Artificial Sweetener
Essie: Topless and Barefoot, Bahama Mama
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blekity.jpg (38,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blekity2.jpg (33,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blekity6.jpg (20,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blekity3.jpg (20,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blekity5.jpg (12,8 KB, 15 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 13:35   #4581
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Kochanie, pomalowałam wczoraj jeden paznokieć French Rivierą i tak:
jest rzadki, nałożyłam 4 warstwy, żeby dał pożądany kolor, a i tak jak się przyjrzę (minimalnie, ale zawsze) widzę "biały pasek" paznokcia
dzisiaj zauważyłam, że porobiły się takie maleńkie kropeczki, jakby nie wiem, bąbelki powietrza nie wiem z czego to wynika, może za szybko dokładałam kolejne warstwy - tak czy inaczej wygląda to nieestetycznie, na paznokciu jest chropowata warstwa..
jest ciemniejszy, bardziej przykurzony od Borrowed & Blue, trochę przypomina mi pochmurne niebo (choć w sztucznym świetle jest bardziej żywy, energetyczny), no i różni się obecnością niebieskiego pyłku

jeśli miałabym wybierać, to wygrywa Essie

a co do lakierów (jeśli to nadal aktualne ), chciałabym:
Orly: Artificial Sweetener
Essie: Topless and Barefoot, Bahama Mama
O rety, dziękuję! Nie spodziewałam się tak szybkiego porównania W takim razie nie kupię go, chyba sobie zaraz pomaluję paznokcie właśnie tym essie
Mnie wzięło jakoś na essie i chciałam zamówić 2 zestawy miniaturek - jeden komplet z kolekcji ślubnej, wydają się ładne te pastele i jeden Resort 2012...Wydaje mi się, że oni liczą właśnie 4 małe lakiery jak 3 duże do przesyłki...
Jeśli jesteś zdecydowana na te kolory, które napisałaś, to mogę zamówić już dzisiaj. Ale nie spieszy mi się tak bardzo więc jak chcesz, mogę trochę poczekać
A w ogóle to bardzo ładne wybrałaś, kusił mnie ten Orly, Topless essie widziałam, bo zamawiała go kiedyś Estella a Bahama Mama mam

Nie udał mi się wczoraj chleb Dzisiaj piekę znowu, mam nadzieję, że będzie leszpy...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)


Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2012-04-15 o 13:36
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 13:50   #4582
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Nina ja się chcę pozbyć Topless&Barefoot

z Twojego swatcha bardziej podoba mi się Riviera, ale generalnie pastele są dość ciężkie, mi często bomblują
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 13:55   #4583
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

To ja wrzucam mojego Macaronika, trzy warstwy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07572.jpg (51,4 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07568.jpg (38,6 KB, 21 załadowań)
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 14:09   #4584
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To ja wrzucam mojego Macaronika, trzy warstwy.
Ładny nudziak, bardzo naturalny

A ja Wam wrzucę mojego Catrice Cafe au lait, przy 2 warstwach jest dobre krycie
Za to ten złoty Essence, którym pomalowalam jeden paznokieć od zawsze ma tendencję do robienia bąbelków.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3964.jpg (58,5 KB, 44 załadowań)
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 08:30   #4585
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To ja wrzucam mojego Macaronika, trzy warstwy.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

A ja Wam wrzucę mojego Catrice Cafe au lait, przy 2 warstwach jest dobre krycie
Ładne lakiery Ja nie wrzucam, bo nie mam jak, ale pomalowałam wczoraj paznokcie u rąk tym pastelowym niebieskim essie i co chwila chce mi się na nie patrzeć, bardzo poprawił mi humor w tę pogodę A u nóg mam Essie Van D'go i powiem Wam, że widać ogroomną różnicę w konsystencji pomiędzy pastelami z zeszłego roku a tymi sprzed 2 lat Oczywiście na korzyść tych nowszych. Borrowed&Blue nakłada się super wygodnie w porównaniu do tego drugiego, który smuży, rozlewa się i potrzeba 3 warstw, żeby wyglądał ładnie...


Założyłam dziś kalosze pierwszy raz w tym roku Jechałam więc w żółtych kaloszach, jasno niebieskiej kurtce i z czerwoną parasolką, więc mimo okropnego deszczu czułam wreszcie wiosnę! No i pomaga mi myśl, że za niecałe 2 tygodnie będzie wielki weekend majowy
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 09:25   #4586
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
O rety, dziękuję! Nie spodziewałam się tak szybkiego porównania W takim razie nie kupię go, chyba sobie zaraz pomaluję paznokcie właśnie tym essie
Mnie wzięło jakoś na essie i chciałam zamówić 2 zestawy miniaturek - jeden komplet z kolekcji ślubnej, wydają się ładne te pastele i jeden Resort 2012...Wydaje mi się, że oni liczą właśnie 4 małe lakiery jak 3 duże do przesyłki...
Jeśli jesteś zdecydowana na te kolory, które napisałaś, to mogę zamówić już dzisiaj. Ale nie spieszy mi się tak bardzo więc jak chcesz, mogę trochę poczekać
A w ogóle to bardzo ładne wybrałaś, kusił mnie ten Orly, Topless essie widziałam, bo zamawiała go kiedyś Estella a Bahama Mama mam
jak dla mnie zamawiaj w każdej chwili
gdyby jednak policzyli Ci jako 8 lakierów, to ja najbardziej chcę tego Orly reszta nie jest tak pilna
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Nina ja się chcę pozbyć Topless&Barefoot

z Twojego swatcha bardziej podoba mi się Riviera, ale generalnie pastele są dość ciężkie, mi często bomblują
dziękuję, ale wezmę już ten u Izy (bo nie chcę wybierać zastępcy za T&B, za dużo byłoby tych lakierów )

to nie jest taki typowy pastel, nie zachowuje się jak korektor w pędzelku, warstwy nakładało się łatwo i przyjemnie, jest leciutki, nie ma mowy o smugach.. tylko potem powychodziły te paskudne kropki
na szczęście w Boudoir Rose tego nie ma
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To ja wrzucam mojego Macaronika, trzy warstwy.
bardzo ładny
i, jako że taki malutki, od razu widać ubytek
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A ja Wam wrzucę mojego Catrice Cafe au lait, przy 2 warstwach jest dobre krycie
Za to ten złoty Essence, którym pomalowalam jeden paznokieć od zawsze ma tendencję do robienia bąbelków.
fajnie to połączyłaś widzę ostatnio jest moda na jeden paznokieć w innym kolorze podoba mi się to u innych, ale sama nigdy nie próbowałam

w ogóle tak dawno nie malowałam paznokci wczoraj TŻ mi nagadał, że po co kupuję jak nie używam - skoro nawet on zauważa, to chyba faktycznie robię to za rzadko
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 09:35   #4587
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
jak dla mnie zamawiaj w każdej chwili
gdyby jednak policzyli Ci jako 8 lakierów, to ja najbardziej chcę tego Orly reszta nie jest tak pilna
dziękuję, ale wezmę już ten u Izy (bo nie chcę wybierać zastępcy za T&B, za dużo byłoby tych lakierów )

to nie jest taki typowy pastel, nie zachowuje się jak korektor w pędzelku, warstwy nakładało się łatwo i przyjemnie, jest leciutki, nie ma mowy o smugach.. tylko potem powychodziły te paskudne kropki
na szczęście w Boudoir Rose tego nie ma
bardzo ładny
i, jako że taki malutki, od razu widać ubytek
fajnie to połączyłaś widzę ostatnio jest moda na jeden paznokieć w innym kolorze podoba mi się to u innych, ale sama nigdy nie próbowałam

w ogóle tak dawno nie malowałam paznokci wczoraj TŻ mi nagadał, że po co kupuję jak nie używam - skoro nawet on zauważa, to chyba faktycznie robię to za rzadko
Ja jeszcze nie zamówiłam, jeśli chcesz ten lakier od Estelli i np. chcesz wybrać inny w zamówieniu, to mogę spokojnie poczekać
Ja czasem maluję jeden paznokieć innym kolor, ale to zazwyczaj, jak nie mogę się zdecydować na lakier

Też ostatnio mało malowałam paznokcie, ale to przez to, że się łamały, dostałam odżywkę od Estelli() i malowałam tylko nią... no ale wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam kilku-dniową przerwę w terapii
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 09:39   #4588
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie zamówiłam, jeśli chcesz ten lakier od Estelli i np. chcesz wybrać inny w zamówieniu, to mogę spokojnie poczekać
nie, nie mogę mieć tylu lakierów
muszę się pilnować
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 09:54   #4589
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Założyłam dziś kalosze pierwszy raz w tym roku Jechałam więc w żółtych kaloszach, jasno niebieskiej kurtce i z czerwoną parasolką, więc mimo okropnego deszczu czułam wreszcie wiosnę! No i pomaga mi myśl, że za niecałe 2 tygodnie będzie wielki weekend majowy
A mnie dziś but obtarł do krwi na pięcie (czółenka) Szefowa mnie wezwała rano do siebie do domu po dokumenty, więc pojechałam taxi, ale wracałam już komunikacją. Idąc na przystanek czułam, że mnie obciera prawy but i jak wróciłam patrzę a cała pięta zakrwawiona

Też nie mogę się doczekać długiego weekendu. Prawdopodobnie będę mieć wolny cały ten tydzień, więc oby nic się nie zmieniło w tej kwestii

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
fajnie to połączyłaś widzę ostatnio jest moda na jeden paznokieć w innym kolorze podoba mi się to u innych, ale sama nigdy nie próbowałam
No właśnie od pewnego czasu właśnie tak maluję. Albo robię tak, że wszystkie paznokcie tym samym lakierem, a na jeden nakładam brokatowy top Od wczoraj tak mam: śliwkowy Wibo na wszystkich i na jednym palcu brokat Circus Confetti Essence.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 09:59   #4590
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
bardzo ładny
i, jako że taki malutki, od razu widać ubytek
No niestety widać, ale trudno.

Ja w weekend majowy mam na razie 1 dzień dodatkowy wolny i jest to środa 2 maja. Myślałam żeby wziąć wolne, ale wszyscy w moim dziale biorą i nie wiem czy ktoś nie będzie musiał przyjść i odsiedzieć poniedziałku i piątku i obawiam się, że padnie na mnie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.