Schudn±æ 20 - 30 kg - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które siê odchudzaj± grupowo. Pamiêtaj: diety musz± byæ zgodne z zasadami zdrowego od¿ywiania. Pisz o dietach powy¿ej 1000 kcal.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-08-29, 15:48   #3451
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

i za³±czam zdjêcie paznokci, nie lubiê mieæ d³ugich i zawsze nosi³am krótkie a mimo to mi siê kruszy³y, a oto efekt 3 miesiêcy olejku rycynowego, kapsulek z keratyn± GAL i odzywek do wcierania z lovely [brzmi skomplikowanie a to dziennie 4 minuty]
NIe mam zdjêcia sprzed, niestety ale nie by³y takie bia³e na koñcach i zdrowe.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg pazy.jpg (56,3 KB, 11 za³adowañ)
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-29, 16:44   #3452
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
Pieczywo rzuci³am bo powodowalo u mnie nadkwasotê i ogólnie kiepsko je trawi³am. Ale co ciekawe jem owsiankê i inne rzeczy z glutenem mi siê zdarza i nic nie powoduje u mnie tego co pieczywo. Zakwas albo dro¿dze, nic innego. zamiast pieczywa - rano jem owsiankê, jak mam ochotê na kanapkê to robiê j± na plastrze ³ososia lub wêdliny, na wynos sprawdzi siê twardy pieczony schab, albo wafle ry¿owe - pannaatopowa ju¿ pisa³a gdzie¶, ¿e s± lekkie, zapychaj± jak kit i mo¿na je wcinaæ bez wyrzutów. To jak mnie zaciekawi jaki¶ serek topiony albo pasztecik, bo czasem mi wpadnie takie co¶ jak jestem na zakupach - lepiej to ni¿ kebab Ale przyznam szczerze, ¿e nie przepadam za nimi bo trzeba od razu odkurzaæ po konsumowaniu, niesposób nie nakruszyæ


Nie palê od ponad dwóch miesiêcy
! zapomnia³am dodaæ, na codzieñ nie odczuwam ró¿nicy jedynie czasem mi siê ¶ni. Najwiêksza bzdura mojego ¿ycia ¿e niby rzucanie palenia jest ciê¿kie. Tyle ¿e gdybym pali³a to pewnie wa¿y³abym ju¿ te 70 bo metabolizm dopiero w tym miesi±cu ruszy³ normalnie
Gratuluje rzucenia palenia
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-29, 17:32   #3453
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
OK. Wiêc startujemy - zobaczymy ile wytrzymamy.
Do startu gotowe - START.
Wytrzymamy dopóki nie bêdziemy piêkne, zdrowe i szczup³e .
Cytat:
Napisane przez mooonik Poka¿ wiadomo¶æ
Malinka, Melonik trzymam za Was kciuki dziewczyny!
"Melonik", jak uroczo .
Dziêki .
Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
Pieczywo rzuci³am bo powodowalo u mnie nadkwasotê i ogólnie kiepsko je trawi³am. Ale co ciekawe jem owsiankê i inne rzeczy z glutenem mi siê zdarza i nic nie powoduje u mnie tego co pieczywo. Zakwas albo dro¿dze, nic innego. zamiast pieczywa - rano jem owsiankê, jak mam ochotê na kanapkê to robiê j± na plastrze ³ososia lub wêdliny, na wynos sprawdzi siê twardy pieczony schab, albo wafle ry¿owe - pannaatopowa ju¿ pisa³a gdzie¶, ¿e s± lekkie, zapychaj± jak kit i mo¿na je wcinaæ bez wyrzutów. To jak mnie zaciekawi jaki¶ serek topiony albo pasztecik, bo czasem mi wpadnie takie co¶ jak jestem na zakupach - lepiej to ni¿ kebab Ale przyznam szczerze, ¿e nie przepadam za nimi bo trzeba od razu odkurzaæ po konsumowaniu, niesposób nie nakruszyæ


Nie palê od ponad dwóch miesiêcy
! zapomnia³am dodaæ, na codzieñ nie odczuwam ró¿nicy jedynie czasem mi siê ¶ni. Najwiêksza bzdura mojego ¿ycia ¿e niby rzucanie palenia jest ciê¿kie. Tyle ¿e gdybym pali³a to pewnie wa¿y³abym ju¿ te 70 bo metabolizm dopiero w tym miesi±cu ruszy³ normalnie
Rozumiem, ja mam ciê¿ki zwi±zek z pieczywem. Jak nie jem ¶niadañ i kolacji to nie têskniê, ale jak ju¿ jem to mam ochotê na takie ¶wie¿e bu³eczki . Dawno te¿ nie spotka³am dobrego ciemnego chleba, wiêc tym bardziej mam wyrzuty :/.
Ty masz ca³kiem zdrowy gust smakowy, fajnie tak .
Niby wafle ry¿owe lubiê, ale zawsze stwierdzam, ¿e nie chcê kupowaæ a¿ tak przetworzonych rzeczy . Same problemy z moim dietetycznym perfekcjonizmem . Chcia³abym je¶æ idealnie, a jak to nie idzie to wsuwam ¶mieci, bez sensu!!

No to piêknie, a¿ tak porzuci³a¶ palenie, ¿e zapomnia³a¶ o nim wspomnieæ . Moim zdaniem to jedno z Twoich najlepszych osi±gniêæ tak czy siak .
Kto wie, mo¿e by¶ wa¿y³a mniej, a mo¿e wiêcej. Przede wszystkim by¶ by³a o wiele mniej zdrowa, a kto by tego chcia³?

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
i za³±czam zdjêcie paznokci, nie lubiê mieæ d³ugich i zawsze nosi³am krótkie a mimo to mi siê kruszy³y, a oto efekt 3 miesiêcy olejku rycynowego, kapsulek z keratyn± GAL i odzywek do wcierania z lovely [brzmi skomplikowanie a to dziennie 4 minuty]
NIe mam zdjêcia sprzed, niestety ale nie by³y takie bia³e na koñcach i zdrowe.
Ja te¿ nie lubiê d³ugich, a kiedy¶ takie szpony nosi³am, ¿e chyba nawet takich d³ugich tipsów nie robi± .
My¶lê, ¿e rzucenie palenia te¿ siê przyczyni³o do takiej poprawy .
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-29, 18:05   #3454
201709081028
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 2 237
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Aamidale jeste¶ pazurki ³adne

wróci³am ze spa by³o ¶witnie ,przeczo³gana jestem taka ze chyba padne zaraz,przep³yne³am klka razy basen w obie strony (woda morska s³ona i zielona) cia³o mam miêciutkie niczym niemowle
masa¿e ,bicze wodne to co¶ wspania³ego na cialko w trakcie odchudzania, szkoda ¿e mam45km w jedn± strone ale 2-3 razy w mcu bede teraz jezdzi³a by³o super

no i teraz numer ,Melonade nie krzycz plis
Nie jad³am obiadu bo w tym czasie mia³am Relax,
loda ma³ego po basenie 6¶liwek i 2 bu³ki pszenne z hamburgerem o 18;00 po przeliczeniu kcal to i tak nie przekroczy³am liczby kcal,choæ hamburgery domowe trochê smieciowo ale to tak na szybko po pordó¿y chyba sobie wybacze
201709081028 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-29, 18:15   #3455
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 3 960
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Nie lubiê wiêkszo¶ci warzyw wiec sie nie zmuszam do ich jedzenia
Czasami jak mam ochotê to zjem paprykê sa³atê albo pomidora ale nic na si³ê. Nie chodzê g³odna. Jak mi siê chce to jem wiêcej, tak do 1700kcal dziennie. No I si³ownia 3 razy w tygodniu. Schud³am 7kg.
Obecnie wa¿ê 98 I mam 165cm wzrostu wiec d³uga droga przede mn±.
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-29, 18:30   #3456
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez MonnieB Poka¿ wiadomo¶æ
Nie lubiê wiêkszo¶ci warzyw wiec sie nie zmuszam do ich jedzenia
Czasami jak mam ochotê to zjem paprykê sa³atê albo pomidora ale nic na si³ê. Nie chodzê g³odna. Jak mi siê chce to jem wiêcej, tak do 1700kcal dziennie. No I si³ownia 3 razy w tygodniu. Schud³am 7kg.
Obecnie wa¿ê 98 I mam 165cm wzrostu wiec d³uga droga przede mn±.
ja te¿ strasznie nie lubie warzyw

w³a¶nie wróci³am z mojego biegania i pierwszy raz 6km bez przystanku

mój dzisiejszy jad³ospis:
- 4³y¿ki p³atków owsianych, 140 gram serka homo waniliowego, brzoskwinia i kilka malin
- pieczony ³oso¶ (120gram), 4 ma³e pieczone ziemniaczki, sa³ata z oliw± z oliwek
- chipsy zbo¿owe 60gram
- sok z po³owy banana, 5 truskawek, troche melona i mango
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-29, 18:55   #3457
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez MonnieB Poka¿ wiadomo¶æ
Nie lubiê wiêkszo¶ci warzyw wiec sie nie zmuszam do ich jedzenia
Czasami jak mam ochotê to zjem paprykê sa³atê albo pomidora ale nic na si³ê. Nie chodzê g³odna. Jak mi siê chce to jem wiêcej, tak do 1700kcal dziennie. No I si³ownia 3 razy w tygodniu. Schud³am 7kg.
Obecnie wa¿ê 98 I mam 165cm wzrostu wiec d³uga droga przede mn±.
A czemu Ciê nie ma w naszej tabelce?

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
ja te¿ strasznie nie lubie warzyw

w³a¶nie wróci³am z mojego biegania i pierwszy raz 6km bez przystanku

mój dzisiejszy jad³ospis:
- 4³y¿ki p³atków owsianych, 140 gram serka homo waniliowego, brzoskwinia i kilka malin
- pieczony ³oso¶ (120gram), 4 ma³e pieczone ziemniaczki, sa³ata z oliw± z oliwek
- chipsy zbo¿owe 60gram
- sok z po³owy banana, 5 truskawek, troche melona i mango
Chipsy zbo¿owe? A có¿ to za wynalazek?
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-08-29, 18:56   #3458
201709081028
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 2 237
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez MonnieB Poka¿ wiadomo¶æ
Nie lubiê wiêkszo¶ci warzyw wiec sie nie zmuszam do ich jedzenia
Czasami jak mam ochotê to zjem paprykê sa³atê albo pomidora ale nic na si³ê. Nie chodzê g³odna. Jak mi siê chce to jem wiêcej, tak do 1700kcal dziennie. No I si³ownia 3 razy w tygodniu. Schud³am 7kg.
Obecnie wa¿ê 98 I mam 165cm wzrostu wiec d³uga droga przede mn±.
Monnie B muszê przyznaæ ,¿e jestes bardzo fotogeniczna
201709081028 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-29, 18:58   #3459
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
A czemu Ciê nie ma w naszej tabelce?

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------



Chipsy zbo¿owe? A có¿ to za wynalazek?
Musisz wpisac w google chipsy zbo¿owe sunbaits sa o smaku paprykowym i zielonej cebulki i lepsze wg mnie paprykowe probowalam oszczacowac czy w skladzie chociaz troche lepsze od normalnych ale nie wiem
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-29, 19:33   #3460
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 4 366
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
Nie palê od ponad dwóch miesiêcy ! zapomnia³am dodaæ, na codzieñ nie odczuwam ró¿nicy jedynie czasem mi siê ¶ni. Najwiêksza bzdura mojego ¿ycia ¿e niby rzucanie palenia jest ciê¿kie. Tyle ¿e gdybym pali³a to pewnie wa¿y³abym ju¿ te 70 bo metabolizm dopiero w tym miesi±cu ruszy³ normalnie
gratulujê rzucenia palenia
ja nie palê 3,5roku ju¿

chleb próbowa³am odstawiæ, bo powoduje wzdêcia u mnie, ale z chwil± odstawienia chleba mog³am w kibelku nie byæ i 4-5dni wiêc raz na dzieñ, czasem co drugi dzieñ jem kromkê, albo grahamkê, dla dobra jelit


Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
"Melonik", jak uroczo .
Dziêki .


Rozumiem, ja mam ciê¿ki zwi±zek z pieczywem. Jak nie jem ¶niadañ i kolacji to nie têskniê, ale jak ju¿ jem to mam ochotê na takie ¶wie¿e bu³eczki ..
mam nadziejê, ¿e mogê tak?

ohh bia³e ¶wie¿e, chrupi±ce bu³eczki z mase³kiem i sol± mmmmmmm


Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
Musisz wpisac w google chipsy zbo¿owe sunbaits sa o smaku paprykowym i zielonej cebulki i lepsze wg mnie paprykowe probowalam oszczacowac czy w skladzie chociaz troche lepsze od normalnych ale nie wiem
niby maj± mniej t³uszczu ni¿ tradycyjne, ale ma³a paczuszka 60gr to prawie 300kcal :/
a taki ma³y czipsik wpada jeden po drugim nie wiadomo kiedy

my¶lê, ¿e jakby je mia³a zje¶æ to pewnie w pierwszej po³owie dnia, przed æwiczeniami(tak czasami robi³am, jak mia³am mega ochotê na co¶ baardzo zakazanego np. frytki zjad³am kiedy¶ na ¶niadanie )


moje dzisiejsze

¶: jajecznica z 3jaj z cebulk± i do tego pomidor
II ¶ kawa i kawa³ek szarlotki
O ziemniak, kilka broku³ów, fasolka szparagowa, dorsz ugrillowany, surówka z pomidora, papryki, szczypioru z oliw±
P. pó³ grahamki z bia³ym serkiem do smarowania i papryka
K. twaro¿ek z ogórkiem i szczypiorkiem

w tzw. miêdzyczasie wpad³o trochê s³onecznika i orzechów, jab³ko i pomarañcza

no i dzieñ 5ty bez s³odyczy
__________________


nie znoszê osób, które MUSZ¡ mieæ zawsze racjê

Julitka


Edytowane przez mooonik
Czas edycji: 2014-08-29 o 19:37
mooonik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-29, 19:38   #3461
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez mooonik Poka¿ wiadomo¶æ
niby maj± mniej t³uszczu ni¿ tradycyjne, ale ma³a paczuszka 60gr to prawie 300kcal :/
a taki ma³y czipsik wpada jeden po drugim nie wiadomo kiedy

my¶lê, ¿e jakby je mia³a zje¶æ to pewnie w pierwszej po³owie dnia, przed æwiczeniami(tak czasami robi³am, jak mia³am mega ochotê na co¶ baardzo zakazanego np. frytki zjad³am kiedy¶ na ¶niadanie )


moje dzisiejsze

¶: jajecznica z 3jaj z cebulk± i do tego pomidor
II ¶ kawa i kawa³ek szarlotki
O ziemniak, kilka broku³ów, fasolka szparagowa, dorsz ugrillowany, surówka z pomidora, papryki, szczypioru z oliw±
P. pó³ grahamki z bia³ym serkiem do smarowania i papryka
K. twaro¿ek z ogórkiem i szczypiorkiem

w tzw. miêdzyczasie wpad³o trochê s³onecznika i orzechów
mnie niestety przytrafi³y siê po¼niej no ale trudno by³o minê³o
niestety wiem, ¿e paczka to a¿ 288kcal i nie mam w±tpliwo¶ci, ¿e jak je otworze to jakikolwiek zostanie w paczce
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-29, 20:22   #3462
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez MonnieB Poka¿ wiadomo¶æ
Nie lubiê wiêkszo¶ci warzyw wiec sie nie zmuszam do ich jedzenia
Czasami jak mam ochotê to zjem paprykê sa³atê albo pomidora ale nic na si³ê. Nie chodzê g³odna. Jak mi siê chce to jem wiêcej, tak do 1700kcal dziennie. No I si³ownia 3 razy w tygodniu. Schud³am 7kg.
Obecnie wa¿ê 98 I mam 165cm wzrostu wiec d³uga droga przede mn±.
a od jak dawna jesz tak ma³o 1200kcal?

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
mój dzisiejszy jad³ospis:
- 4³y¿ki p³atków owsianych, 140 gram serka homo waniliowego, brzoskwinia i kilka malin
- pieczony ³oso¶ (120gram), 4 ma³e pieczone ziemniaczki, sa³ata z oliw± z oliwek
- chipsy zbo¿owe 60gram
- sok z po³owy banana, 5 truskawek, troche melona i mango
Jak Ty wytrzymujesz, ja bym z g³odu umar³a.
Przebieg³a¶ 6 km, a zjad³a¶ tak ma³o!!! Nurek czy Twoja waga ruszy³a ostro w dó³? Pytam, bo zastanawiam siê czy Twój organizm znowu nie zacznie magazynowaæ zapasów, na Twoje wyczyny sportowe.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez mooonik Poka¿ wiadomo¶æ
moje dzisiejsze
¶: jajecznica z 3jaj z cebulk± i do tego pomidor
II ¶ kawa i kawa³ek szarlotki
O ziemniak, kilka broku³ów, fasolka szparagowa, dorsz ugrillowany, surówka z pomidora, papryki, szczypioru z oliw±
P. pó³ grahamki z bia³ym serkiem do smarowania i papryka
K. twaro¿ek z ogórkiem i szczypiorkiem

w tzw. miêdzyczasie wpad³o trochê s³onecznika i orzechów, jab³ko i pomarañcza
Jak zwykle I-klasa.

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Moje dzisiejsze menu
serek ziarnisty, kromka ciemnego chleba, czerwona papryka
kawa z mlekiem
jab³ko gigant
leczo ok 650 gram
makrela wêdzona z surówk±
pasztet z gêsiny z ¿urawin±
1/2 ³y¿eczki d¿emu morelowego

I dzieñ bez s³odyczy
__________________




Edytowane przez Malinka_Malinka
Czas edycji: 2014-08-29 o 20:24
Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-29, 20:25   #3463
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ

Jak Ty wytrzymujesz, ja bym z g³odu umar³a.
Przebieg³a¶ 6 km, a zjad³a¶ tak ma³o!!! Nurek czy Twoja waga ruszy³a ostro w dó³? Pytam, bo zastanawiam siê czy Twój organizm znowu nie zacznie magazynowaæ zapasów, na Twoje wyczyny sportowe.
nie moja waga niestety nie ruszy³a w dó³
dzi¶ zjad³am 1400kcal a powinnam 1500kcal wiêc zgadzam, siê, ¿e zabrak³o czego¶ jeszcze np. ziaren
rozmawia³am z moj± dietetyczk± w ¶rodê i ona ci±gle przystaje na te 1500kcal dziennie nawet przy takiej ilo¶ci ruchu
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-29, 20:39   #3464
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
nie moja waga niestety nie ruszy³a w dó³
dzi¶ zjad³am 1400kcal a powinnam 1500kcal wiêc zgadzam, siê, ¿e zabrak³o czego¶ jeszcze np. ziaren
rozmawia³am z moj± dietetyczk± w ¶rodê i ona ci±gle przystaje na te 1500kcal dziennie nawet przy takiej ilo¶ci ruchu
Mo¿e warto zastanowiæ siê nad zmian± dietetyczki.
Wiesz ja zauwa¿y³am sama po sobie, ¿e:
jak jem bardzo ma³o plus stres i du¿o pracy i ruchu - waga stoi lub tyjê.
jak jem ok 1800-2000 kcal i trochê siê ruszê waga spada w dó³.
Niestety moje ¿ycie ostatnio obfituje w stresy i st±d moje ¿a³osne jad³ospisy z ostatnich dni i pojawi³a siê stagnacja wagowa.

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

nurek119 a mo¿e przez 1 tydzieñ spróbuj je¶æ wiêcej i to sporo, æwicz jak æwiczysz i zobaczysz co siê bêdzie dzia³o z wag±.
Przez siedem dni nie utyjesz kilogram, jak zaczniesz je¶æ te 1900 kcal, a mo¿e rozruszasz metabolizm i zrzucisz 1 kg ?
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-29, 20:39   #3465
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 4 366
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ


Moje dzisiejsze menu
serek ziarnisty, kromka ciemnego chleba, czerwona papryka
kawa z mlekiem
jab³ko gigant
leczo ok 650 gram
makrela wêdzona z surówk±
pasztet z gêsiny z ¿urawin±
1/2 ³y¿eczki d¿emu morelowego

I dzieñ bez s³odyczy
Malinko ca³kiem przyzwoity jad³ospis


Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
nie moja waga niestety nie ruszy³a w dó³
dzi¶ zjad³am 1400kcal a powinnam 1500kcal wiêc zgadzam, siê, ¿e zabrak³o czego¶ jeszcze np. ziaren
rozmawia³am z moj± dietetyczk± w ¶rodê i ona ci±gle przystaje na te 1500kcal dziennie nawet przy takiej ilo¶ci ruchu
Nurku a dietetyczka podaje Ci przyk³adowe jad³ospisy?
Wg mnie 1500kcal przy Twoim ruchu to jest du¿o za ma³o. Organizm zacznie siê broniæ i zamiast spalaæ, bêdzie gromadziæ jeszcze wiêcej
Sprawdza³a¶ na potreningu swoje bmr?
__________________


nie znoszê osób, które MUSZ¡ mieæ zawsze racjê

Julitka

mooonik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-29, 20:44   #3466
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez mooonik Poka¿ wiadomo¶æ
Malinko ca³kiem przyzwoity jad³ospis
Dziêkujê. Staram siê poprawiæ, po ostatnich wpadkach.
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-29, 21:13   #3467
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
Musisz wpisac w google chipsy zbo¿owe sunbaits sa o smaku paprykowym i zielonej cebulki i lepsze wg mnie paprykowe probowalam oszczacowac czy w skladzie chociaz troche lepsze od normalnych ale nie wiem
Hm, ciê¿ko stwierdziæ. Bia³ka maj± wiêcej, t³uszczu mniej, sk³ad d³u¿szy, z syropem glukozowo-fruktozowym na trzecim miejscu. Kalorycznie wypadaj± lepiej.
Zdrowe to na pewno nie jest, ale w zasadzie ciê¿ko oceniæ co lepsze. Jedno i drugie syf, tak¿e jak masz ochotê na chipsy to po prostu jedz te, które Ci bardziej smakuj± .
A ciekawa jestem w³a¶nie jak wypada porównanie smakowe takich i zwyk³ych chipsów?

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez mooonik Poka¿ wiadomo¶æ
gratulujê rzucenia palenia
ja nie palê 3,5roku ju¿

Cytat:
chleb próbowa³am odstawiæ, bo powoduje wzdêcia u mnie, ale z chwil± odstawienia chleba mog³am w kibelku nie byæ i 4-5dni wiêc raz na dzieñ, czasem co drugi dzieñ jem kromkê, albo grahamkê, dla dobra jelit
To ja nawet jedz±c pieczywo tak mia³am.
W zasadzie jak tylko jem zdrowo to tak mam :/. Jak siê na¿rê s³odyczy to przynajmniej kibelek odwiedzam.


Cytat:
mam nadziejê, ¿e mogê tak?
Pewnie . Nie pomy¶la³abym, ¿e kto¶ taki skrót wymy¶li .
Cytat:

ohh bia³e ¶wie¿e, chrupi±ce bu³eczki z mase³kiem i sol± mmmmmmm
Z sol±?
Ja w ogóle nic nie solê z takich rzeczy surowych, bo do zupy, miêsa czy gotuj±cego siê warzywka to mi siê zdarza nasypaæ szczyptê. Kompletnie mnie sól nie krêci . Chocia¿ jedna "z³a" rzecz, której nie lubiê .

Cytat:
niby maj± mniej t³uszczu ni¿ tradycyjne, ale ma³a paczuszka 60gr to prawie 300kcal :/
a taki ma³y czipsik wpada jeden po drugim nie wiadomo kiedy

my¶lê, ¿e jakby je mia³a zje¶æ to pewnie w pierwszej po³owie dnia, przed æwiczeniami(tak czasami robi³am, jak mia³am mega ochotê na co¶ baardzo zakazanego np. frytki zjad³am kiedy¶ na ¶niadanie )
To dopiero ¶niadanie

Cytat:
moje dzisiejsze

¶: jajecznica z 3jaj z cebulk± i do tego pomidor
II ¶ kawa i kawa³ek szarlotki
O ziemniak, kilka broku³ów, fasolka szparagowa, dorsz ugrillowany, surówka z pomidora, papryki, szczypioru z oliw±
P. pó³ grahamki z bia³ym serkiem do smarowania i papryka
K. twaro¿ek z ogórkiem i szczypiorkiem

w tzw. miêdzyczasie wpad³o trochê s³onecznika i orzechów, jab³ko i pomarañcza

no i dzieñ 5ty bez s³odyczy

Ju¿ Ciê mia³am biæ za szarlotkê, a potem mi siê przypomnia³o, ¿e to specjalny zdrowy przepis .
A powiedz, od dawna tak jesz? Bardzo to siê ró¿ni od tego co jad³a¶ przed diet±?
Ja widzê te zdrowe i dietetyczne jad³ospisy i wiem, ¿e jedz±c tak bym by³a usatysfakcjonowana w pe³ni, ale jako¶ zebranie siê do zaplanowania takich posi³ków i ich zrobienia (nie chodzi o to, ¿e siê je robi d³ugo czy trudno, to mo¿e byæ kwestia nawet zrobienia jajecznicy czy pokrojenia jab³ka) mi kompletnie nie idzie. "£atwiej" siêgn±æ po s³odycze, fast foody, nie zje¶æ ¶niadania, wypiæ kawê z jakim¶ sosem, no masakra .
Nie wiem czemu jestem taka dobra w teorii, a w praktyce a¿ tak ¼le mi idzie. To chyba faktycznie kwestia tego, ¿e ja naprawdê ju¿ nie wierzê, ¿e co¶ mogê zmieniæ, ¿e kiedykolwiek przestanê byæ t³usta :/.

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
a od jak dawna jesz tak ma³o 1200kcal?

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------



Jak Ty wytrzymujesz, ja bym z g³odu umar³a.
Przebieg³a¶ 6 km, a zjad³a¶ tak ma³o!!! Nurek czy Twoja waga ruszy³a ostro w dó³? Pytam, bo zastanawiam siê czy Twój organizm znowu nie zacznie magazynowaæ zapasów, na Twoje wyczyny sportowe.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------



Jak zwykle I-klasa.

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Moje dzisiejsze menu
serek ziarnisty, kromka ciemnego chleba, czerwona papryka
kawa z mlekiem
jab³ko gigant
leczo ok 650 gram
makrela wêdzona z surówk±
pasztet z gêsiny z ¿urawin±
1/2 ³y¿eczki d¿emu morelowego

I dzieñ bez s³odyczy

zwyciêstwo!
Nad jad³ospisem trzeba bêdzie popracowaæ (chocia¿☠ju¿ jest o wieeeele lepiej), ale patrz jak siê ³adnie zawziê³a¶ i od razu s³odyczy nie ma .

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e warto zastanowiæ siê nad zmian± dietetyczki.
Wiesz ja zauwa¿y³am sama po sobie, ¿e:
jak jem bardzo ma³o plus stres i du¿o pracy i ruchu - waga stoi lub tyjê.
jak jem ok 1800-2000 kcal i trochê siê ruszê waga spada w dó³.
Niestety moje ¿ycie ostatnio obfituje w stresy i st±d moje ¿a³osne jad³ospisy z ostatnich dni i pojawi³a siê stagnacja wagowa.

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

nurek119 a mo¿e przez 1 tydzieñ spróbuj je¶æ wiêcej i to sporo, æwicz jak æwiczysz i zobaczysz co siê bêdzie dzia³o z wag±.
Przez siedem dni nie utyjesz kilogram, jak zaczniesz je¶æ te 1900 kcal, a mo¿e rozruszasz metabolizm i zrzucisz 1 kg ?
¦wiêta prawda, te¿ tak mam.

Te¿ my¶lê, ¿e to dobry pomys³.
__________________




Edytowane przez Melonade
Czas edycji: 2014-08-29 o 21:15
Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-29, 21:20   #3468
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Poka¿ wiadomo¶æ
Aamidale jeste¶ pazurki ³adne

wróci³am ze spa by³o ¶witnie ,przeczo³gana jestem taka ze chyba padne zaraz,przep³yne³am klka razy basen w obie strony (woda morska s³ona i zielona) cia³o mam miêciutkie niczym niemowle
masa¿e ,bicze wodne to co¶ wspania³ego na cialko w trakcie odchudzania, szkoda ¿e mam45km w jedn± strone ale 2-3 razy w mcu bede teraz jezdzi³a by³o super

no i teraz numer ,Melonade nie krzycz plis
Nie jad³am obiadu bo w tym czasie mia³am Relax,
loda ma³ego po basenie 6¶liwek i 2 bu³ki pszenne z hamburgerem o 18;00 po przeliczeniu kcal to i tak nie przekroczy³am liczby kcal,choæ hamburgery domowe trochê smieciowo ale to tak na szybko po pordó¿y chyba sobie wybacze
Ty na te solanki gdzie jezdzisz bo u nas pod grudzi±dzem s± ;p
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-29, 21:23   #3469
201709081028
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 2 237
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
Ty na te solanki gdzie jezdzisz bo u nas pod grudzi±dzem s± ;p
do inowroc³awia na terme
201709081028 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-29, 21:30   #3470
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez mooonik Poka¿ wiadomo¶æ
gratulujê rzucenia palenia
ja nie palê 3,5roku ju¿

chleb próbowa³am odstawiæ, bo powoduje wzdêcia u mnie, ale z chwil± odstawienia chleba mog³am w kibelku nie byæ i 4-5dni wiêc raz na dzieñ, czasem co drugi dzieñ jem kromkê, albo grahamkê, dla dobra jelit




mam nadziejê, ¿e mogê tak?

ohh bia³e ¶wie¿e, chrupi±ce bu³eczki z mase³kiem i sol± mmmmmmm




niby maj± mniej t³uszczu ni¿ tradycyjne, ale ma³a paczuszka 60gr to prawie 300kcal :/
a taki ma³y czipsik wpada jeden po drugim nie wiadomo kiedy

my¶lê, ¿e jakby je mia³a zje¶æ to pewnie w pierwszej po³owie dnia, przed æwiczeniami(tak czasami robi³am, jak mia³am mega ochotê na co¶ baardzo zakazanego np. frytki zjad³am kiedy¶ na ¶niadanie )


moje dzisiejsze

¶: jajecznica z 3jaj z cebulk± i do tego pomidor
II ¶ kawa i kawa³ek szarlotki
O ziemniak, kilka broku³ów, fasolka szparagowa, dorsz ugrillowany, surówka z pomidora, papryki, szczypioru z oliw±
P. pó³ grahamki z bia³ym serkiem do smarowania i papryka
K. twaro¿ek z ogórkiem i szczypiorkiem

w tzw. miêdzyczasie wpad³o trochê s³onecznika i orzechów, jab³ko i pomarañcza

no i dzieñ 5ty bez s³odyczy
O rany, to wspó³czujê Nie znios³abym jakbym codziennie nie wesz³a do kibelka ze dwa razy! Mi pomaga picie duzej ilo¶ci wody. Mia³am problem po rzuceniu palenia, ale minê³o. Bardzo pomagaj± otrêby owsiane, przynajmniej w moim przypadku

Mówicie, ¿e nie lubicie warzyw - a pyta³y¶cie sie kiedy¶ siebie, dlaczego? Nawyki ¿ywieniowe, d³ugi czas obróbki czy mo¿e jeszcze co innego? Jak nie mo¿ecie siê zmusiæ : zmiksujcie blenderem pietruszkê i buraka w ilo¶ci przewa¿aj±cej nad marchwi± i kapust± bia³± [w sposób 33 g marchwi 33kapusty 60 buraka 60 pietruszki]. Wymieszaæ z wod±, zatkaæ nosa i wypiæ. Dzieñ w dzieñ przez miesi±c i macie takie efekty ¿e nigdy tego nie odstawicie. Dos³ownie cofnê³o mi zmarszczki. Dobrze dolaæ kropelkê oliwy.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Poka¿ wiadomo¶æ
do inowroc³awia na terme
aaa to za lasami :P ja u nas nie by³am jeszcze, muszê w koñcu wbiæ siê w mój foczy kostium i obczaiæ
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-29, 21:45   #3471
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 4 366
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ

To ja nawet jedz±c pieczywo tak mia³am.
W zasadzie jak tylko jem zdrowo to tak mam :/. Jak siê na¿rê s³odyczy to przynajmniej kibelek odwiedzam.
heheh chocia¿ taki plus
ja nie wiem, kurcze, chcia³abym odstawiæ ten chleb, bo serio ró¿nicê widaæ go³ym okiem, a nie pomaga³y ani suszone ¶liwki, ani jogurty/kefr czy winogrona. Lipa :/

Cytat:
Pewnie . Nie pomy¶la³abym, ¿e kto¶ taki skrót wymy¶li .
to dobrze



Cytat:
Z sol±?
Ja w ogóle nic nie solê z takich rzeczy surowych, bo do zupy, miêsa czy gotuj±cego siê warzywka to mi siê zdarza nasypaæ szczyptê. Kompletnie mnie sól nie krêci . Chocia¿ jedna "z³a" rzecz, której nie lubiê .
nom
ja kiedy¶ soli³am baaaardzo du¿o. Dopiero mój m±¿ mnie naprowadzi³ na dobr± drogê. Teraz solê ziemniaki i ry¿ do gotowania. Czasem miêso, a tak to staram siê ograniczaæ jak najbardziej. W³a¶ciwie zaczê³o siê to, jak zaczê³am rozszerzaæ dietê córce. Jako ¿em leñ pospolity gotowa³am dla nas wspólne obiady, chc±c nie chcac musia³am obci±æ sól i tak jako¶ siê trzymamy teraz.
Ale taka bu³eczka z mase³kiem i sol± to koniecznie


Cytat:

Ju¿ Ciê mia³am biæ za szarlotkê, a potem mi siê przypomnia³o, ¿e to specjalny zdrowy przepis .
A powiedz, od dawna tak jesz? Bardzo to siê ró¿ni od tego co jad³a¶ przed diet±?
Ja widzê te zdrowe i dietetyczne jad³ospisy i wiem, ¿e jedz±c tak bym by³a usatysfakcjonowana w pe³ni, ale jako¶ zebranie siê do zaplanowania takich posi³ków i ich zrobienia (nie chodzi o to, ¿e siê je robi d³ugo czy trudno, to mo¿e byæ kwestia nawet zrobienia jajecznicy czy pokrojenia jab³ka) mi kompletnie nie idzie. "£atwiej" siêgn±æ po s³odycze, fast foody, nie zje¶æ ¶niadania, wypiæ kawê z jakim¶ sosem, no masakra .
Nie wiem czemu jestem taka dobra w teorii, a w praktyce a¿ tak ¼le mi idzie. To chyba faktycznie kwestia tego, ¿e ja naprawdê ju¿ nie wierzê, ¿e co¶ mogê zmieniæ, ¿e kiedykolwiek przestanê byæ t³usta :/

Meloniku
przede wszystkim musisz zmieniæ to my¶lenie! Polecê frazesem, ale odchudzanie zaczyna siê w g³owie. Taka prawda, ¿e dopóki nie uporz±dkujemy sobie w³asnych my¶li, oczekiwañ to nic z tego nie bêdzie.
Ja w zesz³ym roku siê przymierza³am. Jednak po ledwo miesi±cu odpu¶ci³am i tak pó¼niej coraz bardziej zaczêlam siê przygl±daæ zdrwoemu od¿ywaniu. Zaczê³am podziwaæ kole¿anki, które l±dowa³y na tablicy u Ewki Ch. A ¿e znam dziewczyny na ¿ywo, to kopara mi opada³a coraz ni¿ej. W koñcu postanowi³am, ¿e ja te¿ chcê spróbowaæ. Ale minê³o lato, jesieñ, zima. Du¿o czyta³am o dietach, zdrowym jedzeniu. Okaza³o siê, ¿e w wakacje czekaj± nas 3 wesela. I to siê sta³o takim zapalnikiem.
2lutego odpali³am laptopa ze skalpelem Ewki i tak siê zaczê³o.

Wcze¶niej jad³am na pewno du¿o t³u¶ciej. Schabowy z kapust± zasma¿an±, ¿eberka, frytki, placki ziemniaczane co tydzieñ w pi±tek. Do tego do kawy potrafi³am zje¶æ ca³± czekoladê, paczkê ciastek i to nie by³o mi do¶æ. Plus wieczorne piwko, czipsy i inne przek±ski. Jad³am bardzo nieregularnie i bardzo niezdrowo. Potrafi³am zje¶æ ¶niadanie o 12, potem obiad o 18 jak wracali¶my z pracy, i na noc film a do filmu piwo, czipsy itp... Weekendowe wyj¶cia na miasto koñczy³y siê kebabem o 4nad ranem I tak siê to sta³o, ¿e na wadze powita³am ponad 100kg :/ Do porodu sz³am wa¿±c 116kg.

teraz zmieni³a siê jako¶æ jedzenia, staranno¶æ w szykowaniu, planowanie - tu akurat nie mam problemu, bo jestem perfekcjonistk± i uwielbiam porz±dek
Lubiê patrzeæ na to co jem, wiêc posi³ki - g³ównie obiad - s± kolorowe
No i robiê to dla swojego zdrowia, ale te¿ aby córka mia³a dobry przyk³ad, ¿eby zaszczepiæ w niej zdrowe ¿ycie.Dlatego nie dostaje kolorowych serków, soków, chrupek, gum, lizaków. I jestem z tego dumna Dooko³a wszyscy patrz± na ni± i na mnie jak na dziwaków, bo jak to dziecko nie je s³odkiego. A no w³a¶nie moje dziecko porzuca muffinkê na rzecz kie³basy, a jak pani w sklepie próbowa³a daæ jej kiedy¶ lizaka, to zapyta³a pani± 'co to jest?'

ale siê rozpisa³am
__________________


nie znoszê osób, które MUSZ¡ mieæ zawsze racjê

Julitka

mooonik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-29, 22:20   #3472
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez mooonik Poka¿ wiadomo¶æ
heheh chocia¿ taki plus
ja nie wiem, kurcze, chcia³abym odstawiæ ten chleb, bo serio ró¿nicê widaæ go³ym okiem, a nie pomaga³y ani suszone ¶liwki, ani jogurty/kefr czy winogrona. Lipa :/
A próbowa³a¶ zalewanego ciep³± wod± siemienia lnianego?
Cytat:
to dobrze



nom
ja kiedy¶ soli³am baaaardzo du¿o. Dopiero mój m±¿ mnie naprowadzi³ na dobr± drogê. Teraz solê ziemniaki i ry¿ do gotowania. Czasem miêso, a tak to staram siê ograniczaæ jak najbardziej. W³a¶ciwie zaczê³o siê to, jak zaczê³am rozszerzaæ dietê córce. Jako ¿em leñ pospolity gotowa³am dla nas wspólne obiady, chc±c nie chcac musia³am obci±æ sól i tak jako¶ siê trzymamy teraz.
Ale taka bu³eczka z mase³kiem i sol± to koniecznie
Ja po prostu nigdy nie nabra³am tego nawyku solenia. Zreszt± tak bardzo mnie do s³odkiego ci±gnie, ¿e nawet o soli nie my¶lê .

Cytat:


Meloniku
przede wszystkim musisz zmieniæ to my¶lenie! Polecê frazesem, ale odchudzanie zaczyna siê w g³owie. Taka prawda, ¿e dopóki nie uporz±dkujemy sobie w³asnych my¶li, oczekiwañ to nic z tego nie bêdzie.
Ja w zesz³ym roku siê przymierza³am. Jednak po ledwo miesi±cu odpu¶ci³am i tak pó¼niej coraz bardziej zaczêlam siê przygl±daæ zdrwoemu od¿ywaniu. Zaczê³am podziwaæ kole¿anki, które l±dowa³y na tablicy u Ewki Ch. A ¿e znam dziewczyny na ¿ywo, to kopara mi opada³a coraz ni¿ej. W koñcu postanowi³am, ¿e ja te¿ chcê spróbowaæ. Ale minê³o lato, jesieñ, zima. Du¿o czyta³am o dietach, zdrowym jedzeniu. Okaza³o siê, ¿e w wakacje czekaj± nas 3 wesela. I to siê sta³o takim zapalnikiem.
2lutego odpali³am laptopa ze skalpelem Ewki i tak siê zaczê³o.
Niby wiem i sama to innym powtarzam i jako¶ innym jestem w stanie z tym pomóc, a sama ze sob± walczyæ nie umiem.
Kiedy¶ to przynajmniej postanawia³am, ¿e faktycznie nie jem tego, æwiczê to itd., a teraz ju¿ nawet nie mam ochoty planowaæ, bo nie wierzê.
Jak sobie pomy¶lê, ¿e chcia³am zrzuciæ 5kg i tak siê potrafi³am zawzi±æ (na chwilê, bo na chwilê, ale potrafi³am ), a teraz mi dosz³o dodatkowe 15 i nie mam si³y.

Cytat:
Wcze¶niej jad³am na pewno du¿o t³u¶ciej. Schabowy z kapust± zasma¿an±, ¿eberka, frytki, placki ziemniaczane co tydzieñ w pi±tek. Do tego do kawy potrafi³am zje¶æ ca³± czekoladê, paczkê ciastek i to nie by³o mi do¶æ. Plus wieczorne piwko, czipsy i inne przek±ski. Jad³am bardzo nieregularnie i bardzo niezdrowo. Potrafi³am zje¶æ ¶niadanie o 12, potem obiad o 18 jak wracali¶my z pracy, i na noc film a do filmu piwo, czipsy itp... Weekendowe wyj¶cia na miasto koñczy³y siê kebabem o 4nad ranem I tak siê to sta³o, ¿e na wadze powita³am ponad 100kg :/ Do porodu sz³am wa¿±c 116kg.

teraz zmieni³a siê jako¶æ jedzenia, staranno¶æ w szykowaniu, planowanie - tu akurat nie mam problemu, bo jestem perfekcjonistk± i uwielbiam porz±dek
Lubiê patrzeæ na to co jem, wiêc posi³ki - g³ównie obiad - s± kolorowe
No i robiê to dla swojego zdrowia, ale te¿ aby córka mia³a dobry przyk³ad, ¿eby zaszczepiæ w niej zdrowe ¿ycie.Dlatego nie dostaje kolorowych serków, soków, chrupek, gum, lizaków. I jestem z tego dumna Dooko³a wszyscy patrz± na ni± i na mnie jak na dziwaków, bo jak to dziecko nie je s³odkiego. A no w³a¶nie moje dziecko porzuca muffinkê na rzecz kie³basy, a jak pani w sklepie próbowa³a daæ jej kiedy¶ lizaka, to zapyta³a pani± 'co to jest?'

ale siê rozpisa³am
No to piêknie Ci idzie . Muszê braæ z Ciebie przyk³ad.
Æwiczeñ z Chodakowsk± nie lubiê, nawet ukochan± Jillian porzuci³am, bo przesta³y mnie cieszyæ. Muszê koniecznie co¶ nowego znale¼æ, zabraæ siê za to porz±dne od¿ywianie i skoñczyæ z nadmiarem t³uszczu raz na zawsze!

I nale¿y Ci siê medal za córkê . Jak widzê grupê uczniów na wycieczce ( w wieku 4-12) zatrzymuj±c± siê McDonaldzie to mnie krew zalewa.
__________________




Edytowane przez Melonade
Czas edycji: 2014-08-29 o 22:21
Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-29, 23:01   #3473
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 3 960
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
A czemu Ciê nie ma w naszej tabelce?
:
Nie wiem, pewnie czego¶ nie zrobi³am a powinnam.
Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Poka¿ wiadomo¶æ
Monnie B muszê przyznaæ ,¿e jestes bardzo fotogeniczna
Dziêkujê bardzo
Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
a od jak dawna jesz tak ma³o 1200kcal?

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------



Jak Ty wytrzymujesz, ja bym z g³odu umar³a.
Przebieg³a¶ 6 km, a zjad³a¶ tak ma³o!!! Nurek czy Twoja waga ruszy³a ostro w dó³? Pytam, bo zastanawiam siê czy Twój organizm znowu nie zacznie magazynowaæ zapasów, na Twoje wyczyny sportowe.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------



Jak zwykle I-klasa.

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Moje dzisiejsze menu
serek ziarnisty, kromka ciemnego chleba, czerwona papryka
kawa z mlekiem
jab³ko gigant
leczo ok 650 gram
makrela wêdzona z surówk±
pasztet z gêsiny z ¿urawin±
1/2 ³y¿eczki d¿emu morelowego

I dzieñ bez s³odyczy
Nie jem 1200 kcal codzienie. Mam limit tak 1800 max. Zalezy od tego jak sie czuje I jaki mam apetyt. Nie jestem na rygorystycznej diecie ale kontroluje to co zjadam. Jak na razie 3 tyg idzie mi nie¼le
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-29, 23:55   #3474
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez MonnieB Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem, pewnie czego¶ nie zrobi³am a powinnam.

Dziêkujê bardzo

Nie jem 1200 kcal codzienie. Mam limit tak 1800 max. Zalezy od tego jak sie czuje I jaki mam apetyt. Nie jestem na rygorystycznej diecie ale kontroluje to co zjadam. Jak na razie 3 tyg idzie mi nie¼le
No to biegiem czytaæ pierwszy post i bêdziesz wszystko wiedzieæ .
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-30, 05:26   #3475
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e warto zastanowiæ siê nad zmian± dietetyczki.
Wiesz ja zauwa¿y³am sama po sobie, ¿e:
jak jem bardzo ma³o plus stres i du¿o pracy i ruchu - waga stoi lub tyjê.
jak jem ok 1800-2000 kcal i trochê siê ruszê waga spada w dó³.
Niestety moje ¿ycie ostatnio obfituje w stresy i st±d moje ¿a³osne jad³ospisy z ostatnich dni i pojawi³a siê stagnacja wagowa.

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

nurek119 a mo¿e przez 1 tydzieñ spróbuj je¶æ wiêcej i to sporo, æwicz jak æwiczysz i zobaczysz co siê bêdzie dzia³o z wag±.
Przez siedem dni nie utyjesz kilogram, jak zaczniesz je¶æ te 1900 kcal, a mo¿e rozruszasz metabolizm i zrzucisz 1 kg ?
zmiana dietetyczki raczej nie wchodzi w grê bo by³am ju¿ u innej i ona mnie tak do siebie zniechêci³a, ¿e ju¿ do nikogo i¶æ nie chcia³am....
póki co przez 2 tygodnie planuje siê trzymaæ dok³adnie tego co ona mi wyznaczy³a bo mimo wszystko zawsze siê zdarza³o co¶ co zjad³am a nie powinnam a jak nie zadzia³a to sprobujê waszej metody
jak ja jej pokazywa³am moj jad³ospis z ostatniego tygodnia to powiedzia³a, ¿e jest ok ale jednak niemal¿e ka¿dego dnia napisa³a mi co jeszcze np. powinnam dodaæ i te¿ wyznaje zasadê, ¿e lepiej wiêcej ni¿ mniej.

Cytat:
Napisane przez mooonik Poka¿ wiadomo¶æ
Nurku a dietetyczka podaje Ci przyk³adowe jad³ospisy?
Wg mnie 1500kcal przy Twoim ruchu to jest du¿o za ma³o. Organizm zacznie siê broniæ i zamiast spalaæ, bêdzie gromadziæ jeszcze wiêcej
Sprawdza³a¶ na potreningu swoje bmr?
przyk³adowe jad³ospisy nie bo tego nie chcia³am ale poda³a mi ile porcji czego dziennie powinnam je¶æ np. 5 porcji zbó¿, 5 porcji warzyw i co np. sk³ada siê na porcjê

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
Hm, ciê¿ko stwierdziæ. Bia³ka maj± wiêcej, t³uszczu mniej, sk³ad d³u¿szy, z syropem glukozowo-fruktozowym na trzecim miejscu. Kalorycznie wypadaj± lepiej.
Zdrowe to na pewno nie jest, ale w zasadzie ciê¿ko oceniæ co lepsze. Jedno i drugie syf, tak¿e jak masz ochotê na chipsy to po prostu jedz te, które Ci bardziej smakuj± .
A ciekawa jestem w³a¶nie jak wypada porównanie smakowe takich i zwyk³ych chipsów?
w smaku zupe³nie nie s± podobne ale te i te dobre
te zbo¿owe mam wra¿enie, ¿e troche pra¿ynki przypominaj±? no i s± w opakowaniu 60g a moje ulubione 95gramowe i te¿ ca³e naraz wiêc chyba sobie odpowiedzia³am na pytanie sama
chipsy to moja s³abo¶æ od której by³am uzale¿niona i zjada³am po kilka paczek dziennie....
a s³odycze mog³yby w ogólê nie istniec dla mnie

Dzieñ dobry
co do soli to ja ma³o u¿ywam dziêki temu , ¿e mój dziadek nie móg³
co do kibelka to ja nigdy nie mia³am problemów ale teraz najlepiej na mnie dzia³a bieganie/rower po prostu intensywny ruch
aaa i jeszcze temat McDonalda - ja uwielbiam kurczaczki i frytki i tak chocia¿ jestem w pe³ni ¶wiadoma tego, ¿e jest mega nie zdrowe i fu ale trudno czasem mi siê zdarza.

U mnie leje deszcz mam nadziejê, ¿e przestanie bo dzi¶ te¿ chcia³am pobiegaæ ale i tak ruch mnie czeka bo mam du¿o sprz±tania
póki co idê robiæ omleta bo zaczyna mi w brzuchu burczeæ!
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-30, 05:37   #3476
meganem
Raczkowanie
 
Avatar meganem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 432
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

jak na razie u mnie z rana tylko kawa, ale chcê sobie dzisiaj takie ma³e odtrucie organizmu zrobiæ, wiêc mam w planach na samej wodzie pojechaæ. Taka jednodniowa g³odóweczka czasem wskazana
__________________
Mój blog

https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=216083

E. Chodakowska :
Bikini x 22
Sukces x 19
Turbo wyzwanie x 27
Killer x 4
Metamorfoza x 3
Turbo spalanie x 5

Huragan Workout x 4
meganem jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-30, 08:24   #3477
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

dziewczyny potrzebuje pilnej pomocy co moge zrobic z melona i mango?
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-30, 09:42   #3478
201709081028
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 2 237
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny potrzebuje pilnej pomocy co moge zrobic z melona i mango?
najlepiej sa³atkê
201709081028 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-30, 10:54   #3479
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny potrzebuje pilnej pomocy co moge zrobic z melona i mango?
Albo jaki¶ koktajl?

Nurek ile ostatnio zajê³o Ci przebiegniêcie tych 6 km?


mooonik naprawdê fajne jad³ospisy, zbilansowane, odpowiednie ilo¶ci, do tego super ¿e córê uczysz od m³odego zdrowego od¿ywiania

melonade znów Cie poproszê o przepisanie wagi 73 kg jak bêdziesz tabelke uaktualnia³a od wrze¶nia kupuje wagê w koñcu, wtedy zaktualizuje swoj± wagê, do tego ca³y czas ciê¿ko mi siê zmobilizowaæ do æwiczeñ, nie mam czasu gotowaæ tak jak bym chcia³a, ale tak jak Ty i Malinka, od wrze¶nia mam nadziejê ¿e ruszê z pe³n± par± i nowy rok bêdzie nasz!


Ciekawe co tam u ArcymoneQ, czy dalej sobie wakacjuje i jak jej idzie odchudzanie
pretty_girl19892 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-30, 10:59   #3480
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Poka¿ wiadomo¶æ
Albo jaki¶ koktajl?

Nurek ile ostatnio zajê³o Ci przebiegniêcie tych 6 km?


mooonik naprawdê fajne jad³ospisy, zbilansowane, odpowiednie ilo¶ci, do tego super ¿e córê uczysz od m³odego zdrowego od¿ywiania

melonade znów Cie poproszê o przepisanie wagi 73 kg jak bêdziesz tabelke uaktualnia³a od wrze¶nia kupuje wagê w koñcu, wtedy zaktualizuje swoj± wagê, do tego ca³y czas ciê¿ko mi siê zmobilizowaæ do æwiczeñ, nie mam czasu gotowaæ tak jak bym chcia³a, ale tak jak Ty i Malinka, od wrze¶nia mam nadziejê ¿e ruszê z pe³n± par± i nowy rok bêdzie nasz!


Ciekawe co tam u ArcymoneQ, czy dalej sobie wakacjuje i jak jej idzie odchudzanie
47min12s wiec sporo
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Wspólne odchudzanie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-03-11 11:39:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.