Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-01, 16:41   #1
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Angry

Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!!


Na Targowisku miało miejsce straszliwe oszustwo. Ponad 10 wizazanek zostało oszukanych przez uzytkowniczkę Sysunia19.
Wzbudzila ona nasze zaufanie, zabierała 3 pozytywne komentarze, a pozniej chyba jednak zmienila plan i postanowiła jednak nic nie wysylac.

Jak juz paru osobom wiadomo rzekomy brat Sysuni napisał do admina wizazu ze Sysunia jest w szpitalu co jest absolutną bujdą, ktora bardzo szybko została sprawdzona przez oszukane wizazanki.

Kinga z Zabrza nie jest chora, ani nie lezy w szpitalu. Chodzi bezkarnie i sie z nas smieje.
Uzytwkoniczki zaufały jej i powysylaly bardzooo duzo wartosciowych ciuszkow.

Niektore z nas wymieniły sie z nia ciuchami, ktore juz wczesniej niby powedrowały do inncyh i tak jakos powychodzilo ze np torebka z croppa miala leciec do 3 z nas.



Prosze wizazystki zainteresowane tematem o komentarze i napoisanie na jakie rzeczy was oszukala i o całe streszczenie sytuacji, a administratorów o zajecie sie tematem. wiem ze taka sprawa juz miala miejsce i w takim wypadku bylo zgloszone to na policje przed administratora- prosze o zajecie podobnego stanowiska w tej sprawie.



Ja wyslalam tej wizazystce golf h&m, bluzke h&m i jeszcze bluzke z siateczki. Cenie to wszystko na ok 100 zł moze nawet wiecej. Wszystko przepadło - wizazystka miala przeslac mi kurtke z housa ktora widzialam tylko niestety na zdjeciu- w realu nigdy do mnie nie dotwarła.

Paczka niby została wyslana 2 stycznia. Dzis jest 1 luty - minal miesiac a ja nic nie dostalam.
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 16:47   #2
ifffonka
Rozeznanie
 
Avatar ifffonka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie :P
Wiadomości: 619
GG do ifffonka
Dot.: Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!!

moja wymianka z Sysunią nie była aż tak wartościowa ale jedak również zostałam oszukana
wysłałam torebkę i cień Maybelline w zamian za bluzekę tubę różową i błyszczyk w kostce , który trafić miał jak się okazało też do innych wizażanek - rzeczy nigdy nie dostałam
paczkę do mnie nadała według jej słów dokłądnie: "w pon badz wtorek piorytet" czyli 23-24 stycznia a umawiałyśmy sie na wysyłke 19
__________________
WYMIANKA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=655539


Moja twórczość pazurkowa
POZDROWIONKA !!!
ifffonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 16:52   #3
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!!

Jak wszyscy to wszyscy, tez sie dopisuje. Dzisiaj mijaja 2 tygodnie od momentu w ktorym sysunia miala wsylac do mnie paczke. Chyba nie ma sensu opisywac konkretow, co ona miala mi wyslac a co ja jej wyslalam. Wspomne tylko o tym ze do mnie miala przyjsc od niej torba, na ktora czekaja tez 2 inne wizazanki.
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 16:54   #4
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Dot.: Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!!

Ja z głupia sycha miałam się wymianić za torbę z croppa w paski jakby ktoś nie wiedział oraz za spodniczkę jeansową wzamian z mojej strony za spodnie jeansy oraz bluzke z housa. Cenę mojej paczki wyliczam na 100 zł. Ponieważ nie były to byle jakie ciuchy ! Ostatnio rozmawialam z nią 26-01-2006 21:42.

mariOlka(26-01-2006 21:42)Sysuniu janie napisalam nadawcy na przesylce mam nadzieje ze to nieutrudni jej dojscia
sysunia z wizaz(26-01-2006 21:42)Nie wiem Janapisalam nadawce
sysunia z wizaz(26-01-2006 21:42)Czasem zdaza sie tak ,ze paczka wraca do nadawcy
mariOlka(26-01-2006 21:42)kurcze mam nadzieje ze nie bedzie problemow
mariOlka(26-01-2006 21:43)bo jeslinie bylo nadawcy a bedzie problem to jak ona przepadnie?
sysunia z wizaz(26-01-2006 21:43)Ja tez mam taka nadzieje
mariOlka(26-01-2006 21:43)ale chybcio nie bylo takiego przypadku ?
sysunia z wizaz(26-01-2006 21:43)Masz kwitek?
mariOlka(26-01-2006 21:43)kwitek mam jasne
sysunia z wizaz(26-01-2006 21:43)No wiec nie bedzie problemu
mariOlka(26-01-2006 21:43)mam wszystkie w jednym miejscu zeby sie zgubily
mariOlka(26-01-2006 21:43)nie zgubily*
mariOlka(26-01-2006 21:44)aa kwitek w sensie ta karteczke od priorytetu ?
sysunia z wizaz(26-01-2006 21:44)tak
mariOlka(26-01-2006 21:44)niom to mam ale jesli bylby dobrze adres napisany itd to mysle ze dojdzie
mariOlka(26-01-2006 21:45)nawet jak nadawcy nie ma
sysunia z wizaz(26-01-2006 21:45)dojdzie
sysunia z wizaz(26-01-2006 21:45)nie martw sie
mariOlka(26-01-2006 21:45)nio to dobrze
mariOlka(26-01-2006 21:45)bo ja sie juz denerwowalam
sysunia z wizaz(26-01-2006 21:45)hehehe
mariOlka(26-01-2006 21:46)bo to jest taki stres a tym bardziej ze pierwszy raz wysylalam
sysunia z wizaz(26-01-2006 21:46)nie denerwuj sie


__________________

Nie chcę się z Ciebie budzić



Edytowane przez Marlenusia
Czas edycji: 2006-02-01 o 17:17
Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 16:55   #5
Lola86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2
Dot.: Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!!

Jesli chodzi o mnie moja wymianka z Sysunią 19 nastapiła na początku stycznia owa wizazanka zarezkała się ,że paczke wysłała do mnie 11 stycznia była to paczka piorytetowa dziś jest 1 luty a paczki jak nie było nadal nie ma.Po 10 dniach wysłaąłm do niej prośbe na gg oraz w Pw,żeby poszła na poczte z interwencją i dowiedizała się co sie dzieje .Dzień pożniej dowiedziałam sie ,że moja paczka dlatego tak długo idze z powodu mrozu ....no coż może jestem naiwna no ale uwierzyłam , i tak kolejny tydzień - zagadałam do niej czy moja paczka już doszła Sysunia według mnie grała na zwłoke i ciągle mowiła ,że jeszcze jej nie otrzymała dlatego napisałam jej ,że pojde z interwencją na poczte i co sie okzało paczka doszła...Jestem bardzo stratna na tej wymianie ponieważ wysłałam jej balerinki z deichmana,żakiet,torebecz ke,tunike nawet nie chce to przekładać na kwote ;/ Sysunia zauwazyła u mnie w wąteczku dokładke i chciała sie jeszcze raz ze mna wymienić w zamian za dwie spodniczki na torebeczke CRoPPA , która jak sie dowiedziałam wymieniła rownież z 3 innymi wizazankami oraz na spodniczke dzinsową ;/
Bardzo prosze w imieniu swoim i innych poszkodowanych dziewczyn o INTERWENCJEEEEEEEE!!!!!!! !!!!!!!
Lola86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 16:56   #6
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Dot.: Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!!

Kurcze rozmowe wkleilam ale niestety buzki wszystko zepsuły ale jak ktos chce to sie doczyta Pozdruś.
__________________

Nie chcę się z Ciebie budzić


Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 17:19   #7
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Unhappy Dot.: Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!!

Ja też zostałam oszukana przez Sysunię19.

18 lub 19 stycznia wysłałam jej pierwszą paczkę, a w niej: różowa bluzka z kokardką na długi rekaw (nowa), bluzeczka na ramiaczkach tally weijl, spodniczke mini w kratkę biodrowkę (nowa), czarna bluzka wiązana z dlugim rekawem, spodnie beżowe w paski.

około 23 stycznia wysłałam jej drugą paczkę (myslalam ze tamta pierwsza jeszcze do mnie idzie, poniewaz z poczta tez roznie bywa - dodam ze wszystkie wysylalam priorytetem i ona mowila ze tez). W tej paczce wysłałam:
żakiecik brązowy sztruksowy dopasowany, żółta bokserka tally weijl, sweterek błękitny dekolt w serek tally weijl.

26 stycznia pytałam czy któraś z moich paczek do niej doszla bo do mnie zadna - odpowiedziala ze do niej tez nie i ze od innych wizazanek tez tak dluuugo do niej paczki czy listy polecone priorytetowe szly. Więc pomyslalam "to możliwe" i czekałam dalej....

28 stycznia wysłałam jej trzecią paczkę a w niej: turkusowa bluzka pimkie, czarna bluzka troll, bluzeczka na ramiaczkach w turkusowe paseczki, czerwono-pomaranczowa bluzeczke, czarny sweterek, rozowa bluzeczka w groszki tally weijl, biały polar puma.

I w ten sam lub nastepny dzien po wyslaniu ostatniej paczki doweidzialam sie o "wypadku" Sysunii, a niedlugo potem niemiłe opinie o tej wizażance więc porozmawiałam z innymi dziewczynami na ten temat i wszystko sie wyjaśniło. Sysunia nas po prostu zwyczajnie oszukała. Jeszcze sie wstrzymywałam przez jakiś czas z negatywną oceną Sysunii na forum, bo pomyslalam ze cos z poczta nie tak i ze miala wypadek moze nie zdazyla wyslac itp. Ale jak sie dowiaduje ze wiele dziewczyn czeka juz nawet miesiac na pczki od niej i że obiecala wysłać nawet trzem osobom tą samą rzecz to przestałam miec wątpliwości. Kilku osobom naraz obiecywala wyslac ta sama rzecz i to w kilku przypadkach jak się okazało.

Podsumowując wysłałam jej 15 rzeczy, niektóre nowe i sporo markowych. Ja naprawde nie mam tyle pieniędzy żeby ją sponsorować! Jest mi strasznie przykro że sie natknęłam na taką niepoważną (!) osobę. I jest mi bardzooo żal tych ciuszków które straciłam bo gdybym je miała wycenić to wyszłaby pokaźna sumka. W tej sytuacji satysfakcjonowałoby mnie odzyskanie moich ciuszków, bo jeśli nawet żądałabym wysłania tych ciuszków na które sie umowilam z Sysunią to jak wyśle mi torbę którą obiecala tez dwóm innym osobom (czy sweterek).

Dziś natknęłam się na watek na temat nijakiej Hill, której sprawa została zgłoszona na policję do spraw przestępstw gospodarczych. Z tego co również wyczytałam oszustka oddała dziewczynom rzeczy, które była im winna. I to według mnie było sprawiedliwe. Dlatego prosiłabym o interwencję moderatora również w tej sprawie. W końcu nie mozna tak tego zostawić Mam nadzieję, że odzyskamy swoje rzeczy. To co zrobiła Sysunia19 jest zwyczajnie przestępstwem - zresztą na ten temat pisało w wątku o pannie Hill
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-01, 17:27   #8
Kasiunia66
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiunia66
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 10 293
GG do Kasiunia66
Dot.: Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!!

Ja poczułam że coś mi tu śmierdzi, kiedy po 3 dniach wymiany z Sysunią na jej stronce nie napisała przy np. Torebce Z Croop Town że Nieaktualna, lub Leci do Kasiuni- wizazanki zawsze zaznaczają wymienione ciuchy, że są już Nieaktualne! Potem nagle Marlenusia zapytała, czy przypadkiem Sysunia nie wymieniła się ze mną za Torbę CRropp, bo Ona na nią czeka już 2 tygodnie!!! No i się zaczęło! Udało nam się ze sobą dogadać- wszystkie oszukane dziewczyny! Czekają juz ok 2 tygodni na paczki!!!
Ja wysłałam Sysuni bluzkę Housa, sweterek w paski, zel do ciała i czapeczkę.... w zamian nie dostałam NIC!
__________________
Wymiana ciuchów

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post87641949
Kasiunia66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 17:37   #9
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!!

Prosimy o wypowiedz moderatorów, ktorzy czytaja watek lecz nic nie piszą
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 17:43   #10
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Dot.: Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!!

Czyżby admini się bali czy co ? Prosimy o interwencje ! ŚmiałO!
__________________

Nie chcę się z Ciebie budzić


Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 17:47   #11
cinkapooh
Rozeznanie
 
Avatar cinkapooh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 609
GG do cinkapooh
Dot.: Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!!

Kurcze, jestem tu nowa ucze sie dopiero jak operować na tym forum, ale najważniejszymi dla mnie postami byly nie ubranka, ale post o ludziach, którzy oszukują. Też chcialabym sie zaklimatyzować, być czyjąś znajomą i wymieniać sie ubraniami bo jest to wygodniejsze niż samo kupowanie, ale jeżeli ja jestem sprawiedliwa to oczekiwałabym tego samego więc jeżeli są (a napewno są ) tu dziewczyny, które kilka rzeczy kupiły od dziewczyn nie wartych zaufania, prosze o podanie nickow bo niestety jestem zbyt ufna a nie chce być stratna. Pozdrawiam wizażanki papa
__________________

cinkapooh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-01, 17:49   #12
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!!

Cytat:
Napisane przez cinkapooh
Kurcze, jestem tu nowa ucze sie dopiero jak operować na tym forum, ale najważniejszymi dla mnie postami byly nie ubranka, ale post o ludziach, którzy oszukują. Też chcialabym sie zaklimatyzować, być czyjąś znajomą i wymieniać sie ubraniami bo jest to wygodniejsze niż samo kupowanie, ale jeżeli ja jestem sprawiedliwa to oczekiwałabym tego samego więc jeżeli są (a napewno są ) tu dziewczyny, które kilka rzeczy kupiły od dziewczyn nie wartych zaufania, prosze o podanie nickow bo niestety jestem zbyt ufna a nie chce być stratna. Pozdrawiam wizażanki papa
no to masz juz jedną - Sysunia19 !!
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 17:55   #13
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!!

Cytat:
Napisane przez Marlenusia
Czyżby admini się bali czy co ? Prosimy o interwencje ! ŚmiałO!
Portal Wizaż.pl nie jest stroną w sprawie i nasze zgłoszenie na policję nic Wam nie pomoże. Mieliśmy już kilka takich spraw, ale bez zgłoszenia na policję osób poszkodowanych nasze zgłoszenie ma dla organów ścigania jedynie wartość informacyjną.

Dlatego, aby posunąć sprawę do przodu zgłoście sprawę na policję, najlepiej na komisariat w miejscu Waszego zamieszkania i zadbajcie o to, aby komisariat w miejscu jej zamieszkania dowiedział się o tym również od Was. Niezbędne informacje do zgłoszenia oszustwa to:

- opis oszustwa
- posiadacie jej dane osobiste, bo wysyłałyście jej paczki
- jej numer IP, z którego zarejestrowała się i pisała tutaj posty to 83.18.7.43

Ze strony redakcji deklarujemy współpracę z policją i udostępnienie niezbędnych informacji.



p.s. Nie odpowiadałem, bo podróżuję i dostęp do netu mam tylko przez komórkę. Kwestia oszustw nie dotyczy moderatorów, lecz administracji serwisu.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 17:57   #14
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!!

Namiary na administratora sieci Sysunia19:

http://www.klik.net.pl

Administrator sieci:
Telefon: 0508 669 383
lub
Telefon: 0604 312 202
E-mail:admin@klik.net.pl


Informacje o rachunkach:
Telefon: 032 277 19 86
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 18:06   #15
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Dot.: Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!!

heh.. nie rozumiem na co przydadza sie nam te informacje.. ale jesli kilka osob jest niepelnoletnich to co ? nie przyjma naszego zgloszenia na policji..
__________________

Nie chcę się z Ciebie budzić


Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 18:07   #16
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Dot.: Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!!

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Namiary na administratora sieci Sysunia19:

http://www.klik.net.pl

Administrator sieci:
Telefon: 0508 669 383
lub
Telefon: 0604 312 202
E-mail:admin@klik.net.pl


Informacje o rachunkach:
Telefon: 032 277 19 86
jak mamy to rozumieć ? co zrobic z tymi informacjami ? Dlaczego w sprawie Hill zgosiliscie na policje ?
__________________

Nie chcę się z Ciebie budzić


Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 18:07   #17
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!!

Konto Sysunia19 zostało tymczasowo zablokowane do 2006-02-15, ~19:00 celem zabezpieczenia wpisów na forum przed ich edycją. Wpisy te mogą stanowić dowód w sprawie o oszustwo.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 18:09   #18
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!!

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Portal Wizaż.pl nie jest stroną w sprawie i nasze zgłoszenie na policję nic Wam nie pomoże. Mieliśmy już kilka takich spraw, ale bez zgłoszenia na policję osób poszkodowanych nasze zgłoszenie ma dla organów ścigania jedynie wartość informacyjną.

Dlatego, aby posunąć sprawę do przodu zgłoście sprawę na policję, najlepiej na komisariat w miejscu Waszego zamieszkania i zadbajcie o to, aby komisariat w miejscu jej zamieszkania dowiedział się o tym również od Was. Niezbędne informacje do zgłoszenia oszustwa to:

- opis oszustwa
- posiadacie jej dane osobiste, bo wysyłałyście jej paczki
- jej numer IP, z którego zarejestrowała się i pisała tutaj posty to 83.18.7.43

Ze strony redakcji deklarujemy współpracę z policją i udostępnienie niezbędnych informacji.



p.s. Nie odpowiadałem, bo podróżuję i dostęp do netu mam tylko przez komórkę. Kwestia oszustw nie dotyczy moderatorów, lecz administracji serwisu.
A jak to się odbyło w sprawie nijakiej Hill ??? Bo widze, ze tam chyba jednak zainterweniowałeś. A efektem było zwrocenie rzeczy do poszkodowanych osób (i my rowniez chcialybysmy tego)
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 18:12   #19
cinkapooh
Rozeznanie
 
Avatar cinkapooh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 609
GG do cinkapooh
Dot.: Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!!

heh , no juz mam jedną dziewczyne, mam nadzieje, że ostatnią
__________________

cinkapooh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-01, 18:15   #20
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!!

Cytat:
Napisane przez Marlenusia
jak mamy to rozumieć ? co zrobic z tymi informacjami ? Dlaczego w sprawie Hill zgosiliscie na policje ?
Skoro jesteś niepełnoletnia, porozmawiaj z rodzicami lub opiekunami prawnymi odnośnie pomocy w zgłoszeniu oszustwa.

W sprawie Hill jeszcze się uczyliśmy jak to robić. Teraz już wiemy jak to robić - patrz mój pierwszy post w tym wątku. Nie oznacza to, że nie chcemy pomóc, lecz oznacza dokładnie tyle, że nie jesteśmy stroną w sprawie i nasze zgłoszenie nic nie da i nic nie pomoże. Zgłosić skutecznie mogą tylko osoby poszkodowane.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 18:18   #21
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!!

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Skoro jesteś niepełnoletnia, porozmawiaj z rodzicami lub opiekunami prawnymi odnośnie pomocy w zgłoszeniu oszustwa.

W sprawie Hill jeszcze się uczyliśmy jak to robić. Teraz już wiemy jak to robić - patrz mój pierwszy post w tym wątku. Nie oznacza to, że nie chcemy pomóc, lecz oznacza dokładnie tyle, że nie jesteśmy stroną w sprawie i nasze zgłoszenie nic nie da i nic nie pomoże. Zgłosić skutecznie mogą tylko osoby poszkodowane.
ale jak i gdzie? mam zadzwonic na police w Zabrzu???
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 18:20   #22
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 539
Dot.: Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!!

O rany. nie wiedziałam,że to przekręt aż na taka skalę, i że aż tyle dziewczyn wysłało jej rzeczy
Chyba jestem jedyną osobą która dostała od niej paczkę Paczkę do mnie wysłała 26 stycznia czyli zaraz na drugi dzień po wymianie, dpstałam ja w sobotę. Dodała do paczki gratisy ,wogóle miła atmosfera itp. Nigdy bym nie podejrzewała,że z jej strony to się tak skończy
whitebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 18:23   #23
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Dot.: Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!!

okazuje się ze na allegro tez miala przekrety wsytarczy wpisac na www.google.pl 'sysunia19' !
__________________

Nie chcę się z Ciebie budzić


Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 18:23   #24
Lola86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2
Dot.: Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!!

Cytat:
Napisane przez iwona200
ale jak i gdzie? mam zadzwonic na police w Zabrzu???
w swoim miejscu zamieszkania
Lola86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 18:26   #25
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Dot.: Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!!

http://s209.allegro.pl/show_user.php?uid=2916772 tutaj znajduje się link ! także to jedna wielka oszustka !
__________________

Nie chcę się z Ciebie budzić


Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 19:40   #26
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!!

Cytat:
Napisane przez Marlenusia
http://s209.allegro.pl/show_user.php?uid=2916772 tutaj znajduje się link ! także to jedna wielka oszustka !
A skąd pewność, że to ta sama osoba? Nick to nie wszystko.
Chociaż nie wiem czy to ma jakieś znaczenie

Ja bym wam radziła dowiedzieć się w jakiś sposób o jej numer telefonu, najlepiej stacjonarny ( a nóż odbierze ktoś z rodziców ) i powiedzieć jak sprawa wygląda. Może to pomoże w odzyskaniu wysłanych rzeczy, bo chyba była podobna sytuacja już opisywana na Wizażu.

I oczywiście zgłosić na policję, najlepiej z rodzicami.

Pozdrawiam!
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 19:43   #27
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 539
Dot.: Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!!

Cytat:
Napisane przez Myszi
A skąd pewność, że to ta sama osoba? Nick to nie wszystko.
Chociaż nie wiem czy to ma jakieś znaczenie

Ja bym wam radziła dowiedzieć się w jakiś sposób o jej numer telefonu, najlepiej stacjonarny ( a nóż odbierze ktoś z rodziców ) i powiedzieć jak sprawa wygląda. Może to pomoże w odzyskaniu wysłanych rzeczy, bo chyba była podobna sytuacja już opisywana na Wizażu.

I oczywiście zgłosić na policję, najlepiej z rodzicami.

Pozdrawiam!
dziweczyny już do niej dzwoniły. Nieciekawie to wygląda
whitebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 19:54   #28
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!!

Cytat:
Napisane przez whitebeth
dziweczyny już do niej dzwoniły
Upsss... Musiałam przeoczyć.

Ale nie martwcie się. Większość ludzi po prostu boi się policji i nie chce mieć z nią nic do czynienia (albo jak najmniej ), więc myślę, że odzyskacie swoje rzeczy, a pani Sysunia19 "odpowie" za swoje wymiany.
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 20:35   #29
ifffonka
Rozeznanie
 
Avatar ifffonka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie :P
Wiadomości: 619
GG do ifffonka
Dot.: Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!!

nio tak zapewne by było jaeśli władze forum gotowe były by nam pomóc i np zgłosić to policji gdyż zgłaszanie takiego faktu np u mnie w miasteczku przyjete zostałoby jako żart również i to jakbymnp zadzwoniła do tego zabrza
zawsze władze potraktowane mogły by być bardziej poważnie gdyż mają dowody w formie wątków na forum i naszego wątku gdzie wpisujemy się jako oszukane
__________________
WYMIANKA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=655539


Moja twórczość pazurkowa
POZDROWIONKA !!!
ifffonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 20:41   #30
NasteCzka
Wtajemniczenie
 
Avatar NasteCzka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 357
Dot.: Sysunia19- OSZUSTWO na TARGOWISKU! Prosimy o interwencję!!

Więc ja też należe do osób, które zostały oszukane pzrez sysunię19.

Bardzo dawno temu się z nią pierwszy raz wymieniałam i doszło do wymiany, więc pomyślałam czemu nie tym razem?

Moja pierwsza paczka(nie licząc tej wymienionej) wysłana do sysuni 19 nastapiła 19.01.06r. jutro mija dwa tygodnie od kiedy nie otrzymałam od niej paczki, miałam z nią kontakt i poinformowała mnie o tym , że moja do niej doszła.

Po krótkim czasie zobaczyłam ze zrobiła dokladke i ponownie się wymieniłyśmy z myślą że tamta pierwsza paczka na dniach do mnie dojdzie a ta paczka wysłana była 23 stycznia wiec juz troche czasu upłyneło i nadal NIC.

Wysłałam jej bluzke i bluze a ona miała mi wyslac spodniczke w paski i sweterek niebieski.

Jescze chciałam wspomniec ze od czasu mojej wymiany -tej do ktorej doszło po kilku tygodniach zaczela upominac sie o przekupke wiec jej wstawiłam, teraz juz wiem dlaczego tak bardzo jej an tym zależało.
NasteCzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:29.