Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-04, 16:46   #511
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: kosmetyki nyx

Dziekuje Aga, to mile co piszesz
Jeszcze nie ma co sie lamac, potestuje szminke Strawberry Milk na rozne sposoby, moze pomadka Oeparol nalozona pod spod zawinila, jutro wyszminkuje sie inaczej. Swoja droga, kolor ma ladny, taki dziewczecy roz (nie barbi, tylko mlodosc i swiezosc).
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 17:10   #512
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: kosmetyki nyx

Dziewczyny, bez paniki
Jeśli okaże się, że pomadki Wam nie pasują sprzedacie je na allegro.

vril: To prawda, że różne kolory mają różne tekstury, również maty i perły różnią się między sobą m.in. nasyceniem koloru. Pomadka Strawberry Milk jest specyficzna, bardzo jasna, matowa - takie kolory nie wybaczają skórek.

Zamieszczam (niestety kiepskie) zdjęcie trzech pomadek na ustach. Wcześniej użyłam kremu Bambino, mam dziś spierzchnięte usta i kilka przebarwień ze zgryzionych skórek :/. Niestety kolory są przekłamane i lepsze nie chciały wyjść.
__________________


Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2008-12-04 o 17:11
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 17:16   #513
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: kosmetyki nyx

Ja powrócę jeszcze do kwestii naliczania cła. Byłam dzisiaj na Poczcie i rozmawiałam tam z z kierownikiem. Oni o żadnym takim przepisie nic nie wiedzą, ale zastrzegła, że może to się zmienić. Jednakże jeżeli otrzymają informację o takim przepisie, to nie mogą naliczać cła przy tzw "okienku". Od naliczania cła wg prawa są osoby uprawnione, a u nich nie ma żadnej osoby z uprawnieniami celnika i oni takiej rzeczy się nie podejmą. Co więcej, poczta nie będzie przeszkalała osób, bo nie ma pieniędzy. Pozostaje tylko Bytom, który jest jednostką Poczty i tam są upoważnione osoby do naliczania cła. Więc mi się wydaje, że tak naprawdę będzie tak jak jest, bo Bytom nie jest w stanie oclić wszystkich paczek.
Ja tam będę na pewno zamawiać, nawet powyżej tych 22 euro, przy okienku mi nie oclą, pozostaje tylko Bytom
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 17:21   #514
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: kosmetyki nyx

Wow, jakie intensywne karminy, Nanomi wrecz ci zazdoszcze, ja bym wygladala z takimi ustami jak dziewczyna rzeznika
Wlasnie, nie ma co panikowac, ja zaczynam sie powaznie przychylac do tezy, ze zawinila pomadka Oeparol, w koncu nie pod kazde mazidlo dobra jest baza wazelinowa, do tego Nanomi ma racje, SM to wyjatkowe polaczenie koloru i tekstury, nie zniesie uchybien. Poza tym ogladalam na necie wiele zdjec tych pomadek na ustach i wygladaly swietnie, tak jak u Nanomi, rownomierne, jednolite warstwy, wiec nie moze byc ogolnie zle, widac ja cos przekombinowala. Dam znac jak sie szminkowanie rozwinie, a zreszta na dniach pewnie doleci reszta paczek i wszyscy osobiscie pomacaja swoje zdobycze
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 17:28   #515
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wow, jakie intensywne karminy, Nanomi wrecz ci zazdoszcze, ja bym wygladala z takimi ustami jak dziewczyna rzeznika
Wlasnie, nie ma co panikowac, ja zaczynam sie powaznie przychylac do tezy, ze zawinila pomadka Oeparol, w koncu nie pod kazde mazidlo dobra jest baza wazelinowa, do tego Nanomi ma racje, SM to wyjatkowe polaczenie koloru i tekstury, nie zniesie uchybien. Poza tym ogladalam na necie wiele zdjec tych pomadek na ustach i wygladaly swietnie, tak jak u Nanomi, rownomierne, jednolite warstwy, wiec nie moze byc ogolnie zle, widac ja cos przekombinowala. Dam znac jak sie szminkowanie rozwinie, a zreszta na dniach pewnie doleci reszta paczek i wszyscy osobiscie pomacaja swoje zdobycze
Normalnie tak nie maluję ust. Do zdjęcia nałożyłam grubszą warstwę, żeby cokolwiek było widać Ja z bladymi wyglądam hm.. umarle.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 17:31   #516
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: kosmetyki nyx


Ja lubie dosc jasne ale moja Mame zawsze zniesmaczona namawia mnie na ciemniejsze, konkretne kolory, ktore podkreslaja usta i nie robia ze mnie ducha
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 17:54   #517
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: kosmetyki nyx

Swatche kredek i cieni Ultra Pearl Mania.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nyx_kredki_upm.jpg (43,7 KB, 198 załadowań)
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 18:02   #518
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: kosmetyki nyx

Nanomi jak ci sie uzywa kredek Jumbo? Nie roluja sie w zalamaniu? Ja zamowilam jedna (Strawberry Milk), a teraz uzywam innej, zdobycznej - nakladam na ruchoma powieke i rozcieram palcem w kierunku brwi, staram sie nie zostawiac smugi w zalamniu i musze przyznac, ze sie nie roluje, licze, ze ten patent sprawdzi sie przy NYX Jumbo.
Dzialalas juz cos z nimi? Jakies eksperymenta? Nakladalas na nie inne cinie, podbijaja kolory? Sto pytan do...
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 18:10   #519
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nanomi jak ci sie uzywa kredek Jumbo? Nie roluja sie w zalamaniu? Ja zamowilam jedna (Strawberry Milk), a teraz uzywam innej, zdobycznej - nakladam na ruchoma powieke i rozcieram palcem w kierunku brwi, staram sie nie zostawiac smugi w zalamniu i musze przyznac, ze sie nie roluje, licze, ze ten patent sprawdzi sie przy NYX Jumbo.
Dzialalas juz cos z nimi? Jakies eksperymenta? Nakladalas na nie inne cinie, podbijaja kolory? Sto pytan do...
Używałam tylko na dolną powiekę, więc nie wiem jak ze zbieraniem się w załamaniu. Sama się trzyma średnio, po nałożeniu na nią trochę tego sypkiego cienia trudno mi je było usunąć płynem do demakijażu, mocno się przykleiły z jakiegoś powodu Oyster ma bardzo ładny kolor.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 18:51   #520
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kosmetyki nyx

Kolor Cottage Cheese jest świetny, bardzo uniwersalny. Żałuję że nie wzięłam go najpierw, zamiast białej Jumbo kredki Milk. No cóż, następnym razem.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 19:00   #521
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Kolor Cottage Cheese jest świetny, bardzo uniwersalny. Żałuję że nie wzięłam go najpierw, zamiast białej Jumbo kredki Milk. No cóż, następnym razem.
Moje zdjęcie nie oddaje dobrze kolorów. Wklejam jeszcze znalezione w necie, którym się kierowałam przy wyborze kredek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nyxpencils.jpg (81,4 KB, 226 załadowań)
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 19:14   #522
morelka-z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 13
Talking Dot.: kosmetyki nyx

witam!
mam zamiar zrobic zamowienie na cherryculture ale bedzie to moje pierwsze zagraniczne zamowienie i w zasadzie troche sie obawiam w z wiazku z tym moje zapytanie-prosba, czy jest jakas dobra duszyczka ktora by mi ewentualnie pomogla i rozwiala wszelkie watpliwosci?Bede wdzieczna za pomoc.
morelka-z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 19:39   #523
MissSunshine
Raczkowanie
 
Avatar MissSunshine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 110
Dot.: kosmetyki nyx

Kobietki, które zamawiały ze mną - przesyłka została nadana dzisiaj. Przepraszam, że tak późno, ale nie mam na to wpływu... I tak jestem wdzięczna wujkowi za pomoc Pozdrawiam i czekajcie na wieści
__________________
In love...
MissSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 01:35   #524
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki nyx

A ja wlasnie na dniach mialam zamiawiac pigmenty NYX,ale skoro sa tylko takimi blyszczacymi swiecidelkami....to chyba sobie odpuszcze.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 10:23   #525
morelka-z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 13
Dot.: kosmetyki nyx

Hej ! Candy Supcio jesli jestes z okolic wrocławia to mozesz dorzucic sie do mojego zamowienia jesli bys sie zdecydowala
morelka-z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 12:57   #526
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki nyx

Dziekuje za propozyjce,ale mieszkam "za oceanem"
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 14:05   #527
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Dziekuje za propozyjce,ale mieszkam "za oceanem"
iiii, to niewielkie bajorko
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 14:16   #528
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: kosmetyki nyx

Przyszlam sie kajac

Podklad
Dreczyla mnie ta jego niespotykana wodnistosc, obmacalam wiec opkaowanie, odkrecilam pompke i sie okazalo
Patrze, a w srodku jest dosc gesta, kremowa emulsja, mysle sobie "co jest grane, przeciez z pompki zabarwiona woda leci" Trzeba wam wiedziec, ze ja w podkladach nie jestem obeznana, przed uzyciem potrzasnelam opakowaniem ale nie sadzilam, ze to trzeba jakies gwaltowniejsze zabiegi uskutecznic. Co sie okazalo...
Podklad byl rozwarstwiony, a ja durna mazepa nawet po przeczytaniu opisow na MUA, ze on wlasnie taki dwufazowy wrecz, nie wymerdalam go dokladnie i w efekcie kladlam wczoraj na twarz praktycznie sama wode
Co za jelopa ze mnie Normalnie mi wstyd za swoja glupote ale calkiem po prostu sie nie spodziewalam, zalozylam z gory, ze kosmetyk jest gotowy do uzytku i tak wlasnie wyglada i bach na twarz.
Wsadzilam szpatulke do srodka, wymerdalam wszystko dokladnie i prosze panstwa wyszedl mi podklad Nalozylam na twarz i okazalo sie, ze kryje! Malo tego, kryje dosc porzadnie
Nakladalam go pedzelkiem do podkladu Sephory (cienka warstwa), ujendolicil cere bardzo dobrze, zgasil wszelki rumien, wreszcie moglam nalozyc roz jaki tylko chcialam i rumienic byl tylko tam gdzie go sobie sama zrobilam - bomba
Co do koloru - po wymerdaniu okazalo sie, ze jednak jest bezowy w strone rozu ale minimalnie, po prostu mleczny-chlodny, wciaz BARDZO jasny, a teraz biorac pod uwage jego krycie to tym bardziej ma znaczenie. Ni mniej ni wiecej kolor Pale jest dla typow a'la Dita von Teese i nic powyzej, reszta swiata uzna ten kolor za mleczna baze pod makijaz
Mimo odcienia podklad wcale mi nie podbil rozowosci na twarzy, na co jestem przeczulona, cera byla po prostu mleczna i jasna Sam podklad nie jest juz tak swietlisty jak wczoraj, jest satynowy, mozna pominac puder nawet i tez bedzie ladnie. Nie podkreslil mi porow, skora wygladala gladko.

Wobec powyzszego odszczekuje wczorajsze kalumnie i ide sie wstydzic do kata. Przepraszam wszystkich za wprowadzenie w blad. Wiecej opisow nie czynie, bo jak widac motam przeokrutnie. Nikogo nie bede namawiac do kupna, ani zachecac, bo mi zwyczajnie glupio teraz i sama sie w leb pukam.


Na koniec o szminkach - niestety zdania nie zmienilam (jeszcze), widac matowe pomadki to zbyt wymagajacy wynalazek jak dla mnie.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 14:36   #529
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Przyszlam sie kajac

Podklad byl rozwarstwiony, a ja durna mazepa nawet po przeczytaniu opisow na MUA, ze on wlasnie taki dwufazowy wrecz, nie wymerdalam go dokladnie i w efekcie kladlam wczoraj na twarz praktycznie sama wode
Co za jelopa ze mnie Normalnie mi wstyd za swoja glupote ale calkiem po prostu sie nie spodziewalam, zalozylam z gory, ze kosmetyk jest gotowy do uzytku i tak wlasnie wyglada i bach na twarz.
Wsadzilam szpatulke do srodka, wymerdalam wszystko dokladnie i prosze panstwa wyszedl mi podklad Nalozylam na twarz i okazalo sie, ze kryje! Malo tego, kryje dosc porzadnie

Wobec powyzszego odszczekuje wczorajsze kalumnie i ide sie wstydzic do kata. Przepraszam wszystkich za wprowadzenie w blad. Wiecej opisow nie czynie, bo jak widac motam przeokrutnie. Nikogo nie bede namawiac do kupna, ani zachecac, bo mi zwyczajnie glupio teraz i sama sie w leb pukam.
hmm.. kurczę, ta dziewczyna na youtubie też mówiła, że ma konsystencję wody i teraz się zastanawiam, czy ona też go nie wymieszała ?
Teraz po Twoim opisie mam jednak znowu ochotę na ten podkład
Co do "dalszego czynienia opisów"- ja jestem jak najbardziej za tym, abyś jednak takowe czyniła, bo takie recenzje , zarówno te na gorąco, jak i już później, są bardzo przydatne. Dużo bardziej niż ""fajny podkład, jestem zadowolona" Tu przynajmniej wiemy, co, jak i dlaczego
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-05, 18:37   #530
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Przyszlam sie kajac (...) Na koniec o szminkach - niestety zdania nie zmienilam (jeszcze), widac matowe pomadki to zbyt wymagajacy wynalazek jak dla mnie.
Najważniejsze, że podkład Ci pasuje , wiem jak to jest dobierać podkłady czy pudry do jasnej cery. Mam nadzieję, że chociaż perły Ci podejdą, bo czuję się odpowiedzialna za "niechcące" kuszenie. :P
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 19:35   #531
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: kosmetyki nyx

Vril, a ja ci chcialam podziekowac za wzmianke o uzywaniu Flat Top Brush z EDM do nakladania plynnego podkladu. Jestem zachwycona! Mam 187 MAC'a i do Flat Topa sie nie umywa, jesli chodzi o podklad ( a w tym celu go naiwna kupilam). Jeszcze raz dzieki wielkie!
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 20:05   #532
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: kosmetyki nyx

Dziekuje wam Myslalam, ze wystawicie mnie za drzwi za to motanie

Ananke_2 EDM Flat Top jest bezbledny w rownomiernym i jednolitym nakladaniu mazidel, ciesze sie, ze ci pasuje tak jak mnie
Ja znow chwyce za niego jutro ale tym razem wymieszam podklad NYX z DDMG klinika, chce go potestowac w roznych wariantach, jutro znow sprobuje lekko tonujacego efektu bez krycia
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 13:17   #533
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki nyx

dostałam maila od Pani, u której kupowałam wcześniej kosmetyki NYX-a, że robi kolejne zamówienie i jeżeli na coś mam ochotę, to może mi zamówić.

Miałam ochotę na kilka kredek jumbo (na CC po 2$ czyli 6 zł) i cienie single eyeshadow (3$ na CC czyli 9 zł).

Dowiedziałam się, że może mi zamówić w cenie 20 zł za kredkę i 30 zł za cień.
Moje zamówienie na CC wyniosłoby mnie 10$ za kredki + 15$ za cienie czyli w sumie 75 zł. U tej Pani jednak 100 plus 150 zł = 250 zł za 5 kredek i 5 cieni...
Chyba jednak się nie skuszę Poczekam na kolejne zbiorowe zamówienie z CC
Kurczę, rozumiem, że każdy chce zarobić, ale aż na tyle nie dam się naciąć
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 13:19   #534
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dostałam maila od Pani, u której kupowałam wcześniej kosmetyki NYX-a, że robi kolejne zamówienie i jeżeli na coś mam ochotę, to może mi zamówić.

Miałam ochotę na kilka kredek jumbo (na CC po 2$ czyli 6 zł) i cienie single eyeshadow (3$ na CC czyli 9 zł).

Dowiedziałam się, że może mi zamówić w cenie 20 zł za kredkę i 30 zł za cień.
Moje zamówienie na CC wyniosłoby mnie 10$ za kredki + 15$ za cienie czyli w sumie 75 zł. U tej Pani jednak 100 plus 150 zł = 250 zł za 5 kredek i 5 cieni...
Chyba jednak się nie skuszę Poczekam na kolejne zbiorowe zamówienie z CC
Kurczę, rozumiem, że każdy chce zarobić, ale aż na tyle nie dam się naciąć
ja sie nie dziwie ze sie nie chcesz skusic bo ja tez bym nie chciala
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 13:46   #535
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dostałam maila od Pani, u której kupowałam wcześniej kosmetyki NYX-a, że robi kolejne zamówienie i jeżeli na coś mam ochotę, to może mi zamówić.

Miałam ochotę na kilka kredek jumbo (na CC po 2$ czyli 6 zł) i cienie single eyeshadow (3$ na CC czyli 9 zł).

Dowiedziałam się, że może mi zamówić w cenie 20 zł za kredkę i 30 zł za cień.
Moje zamówienie na CC wyniosłoby mnie 10$ za kredki + 15$ za cienie czyli w sumie 75 zł. U tej Pani jednak 100 plus 150 zł = 250 zł za 5 kredek i 5 cieni...
Chyba jednak się nie skuszę Poczekam na kolejne zbiorowe zamówienie z CC
Kurczę, rozumiem, że każdy chce zarobić, ale aż na tyle nie dam się naciąć
No ładnie sobie policzyła. Ja też rozumiem, że musi wliczyć w koszta przesyłkę ze Stanów i prowizję dla Allegro, plus oczywiście zysk dla siebie, ale 20 zł za Jumbo kredkę i 30 zł za cień to dla mnie zwykła pazerność.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 13:54   #536
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: kosmetyki nyx

norma, zdzieranie to normalne.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 13:56   #537
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No ładnie sobie policzyła. Ja też rozumiem, że musi wliczyć w koszta przesyłkę ze Stanów i prowizję dla Allegro, plus oczywiście zysk dla siebie, ale 20 zł za Jumbo kredkę i 30 zł za cień to dla mnie zwykła pazerność.
no i to jeszcze jaka pazernosc
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 19:45   #538
hałas
Wiele hałasu o nic.
 
Avatar hałas
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zachodnniopomorskie
Wiadomości: 385
Dot.: kosmetyki nyx

Może jest ktoś kto chcaiłąby się przyłączyć do wspólnego zamówienia, i skorzystania z obecnej promocji
__________________
Na ochronę przed hałasem organizm zużywa ogromne ilości energii.
hałas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 21:58   #539
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez hałas Pokaż wiadomość
Może jest ktoś kto chcaiłąby się przyłączyć do wspólnego zamówienia, i skorzystania z obecnej promocji
A kiedy chciałabyś Hałasku robić zamówienie, bo ja z wielką chęcią bym się dołączyła !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 22:12   #540
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
A kiedy chciałabyś Hałasku robić zamówienie, bo ja z wielką chęcią bym się dołączyła !
no ja tez moze bym sie skusila na co nieco
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.