Jak z porodem po lekach? łatwiej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-15, 20:34   #1
JamesBlond007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 26
Question

Jak z porodem po lekach? łatwiej?


hej Może ktoś brał leki na powstrzymanie przedwczesnego porodu Fenoterol i Isoptin ? Ja obecnie jestem w 38tc i mam od jutra odstawić i czekać na poród.Dodam, że na ostatniej wizycie mój lekarz powiedział, że szyjka jest już całkowicie skrócona, miekka i gotowa do porodu.A moja dzidzia ma główkę wciśnięta prawie w kanał rodny. Rozwarcie na 1,5cm mam już od 33tc. I tak się zastanawiam jak to będzie z porodem- czy zacznie sie niedługo po odstawieniu, czy będzie łatwiejszy.... Bardzo często twardnieje mi brzuch nawet co 15 minut... To mój drugi poród, pierwszego syna urodziłam w terminie w 50 minut Jak sądzicie? Brała któraś te leki??? co się działo po odstawieniu
__________________
Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości.
JamesBlond007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 00:06   #2
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Jak z porodem po lekach? łatwiej?

U mnie rozwarcie na palec i skurcze pojawiły się ok 23 tc, od tej pory brałam f+i. Odstawiłam leki 1 stycznia, 7-go pojechałam do szpitala, bo kiepsko się czułam, poród zaczął się 9/10 stycznia w nocy. Co do przebiegu nie pomogę, bo miałam CC - szkoda tylko, że zanim je zrobili męczyłam się 17h z bólami krzyżowymi
Tak będę strzelać - biorąc pod uwagę, że maleństwo dobrze ułożone, rozwarcie jest, czyli szyjka nie trzyma i to poród drugi - obstawiam, że pójdzie szybko, czego Ci życzę. Powodzenia
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 09:14   #3
Mirelq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Jak z porodem po lekach? łatwiej?

Witam ja brałam leki od 30 tydodnia ciąży. Lekarz odstawił mi je w 37 tygodniu w piatek, a w niedzielę juz byłam na porodówce. poród trwał 2 godziny. a na porodówke zabrali mnie z 7 cm rozwarciem i częsciowym odejsciem wód płodowych. pozdrawiam
Mirelq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 20:39   #4
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Jak z porodem po lekach? łatwiej?

Ja w pierwszej ciazy po odstawieniu Fenoterolu, Isoptinu i magnezu urodzilam 2 tyg pozniej, po odstawieniu przez te 2 tyg mialam prawie non stop twardy brzuch i straaaaaasznie chcialo mi sie pic, pilam non stop a ciagle mialam malo, az ktorejs nocy odeszly mi wody, rodzilam 26 h
Tyle tylko ze mnie porod probowano zatrzymac wiec pewnie dlatego tyle godzin bo ja urodzilam w 34 tyg, tabletki odstawilam w 32 tyg bo tak mi kazal gin pomimo ze w szpitalu kazali brac do bezpiecznego tygodnia...ale to juz inna historia

Obecnie koncze 33 tydzien ciazy i biore Fenoterol, Isoptin, Aspargin i Luteine dopochwowo, gin mowi ze ok 36 tyg zaczniemy odstawiac leki i sama jestem ciekawa co sie wydarzy i jak szybko

Podobno drugi porod jest szybszy i latwiejszy - zobaczymy
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 13:38   #5
anbas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 34
Dot.: Jak z porodem po lekach? łatwiej?

Też się zastanawiam nad tym jak to będzie. Ja mam brać leki do 36 tyg. czyli jeszcze 2 tyg. Chociaż niektórzy mówią, że po nich często trzeba poród wywoływać po terminie.
anbas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 10:44   #6
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Jak z porodem po lekach? łatwiej?

własnie ja biore tylko luteine i tez sie martwie jak to jest ???/
__________________




rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.