Mój mężczyzna nagle schudł:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-26, 13:58   #1
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936

Mój mężczyzna nagle schudł:(


Witam serdecznie.Jeśli ten wątek zakładam w nieodpowiednim miejscu to bardzo proszę o przeniesienie-nie wiem gdzie go powinnam założyćA chodzi o to,że w ciągu niecałych 2 lat mój facet schudł 15 kilo i chudnie nadal.Miał robioną gastroskopię-wyniki w porządku.Apetyt ma normalny choć nigdy za dużo nie jadł.-wszystko w normie.Teraz przy wzroście 180 waży 61 kiloDla mnie to nienormalne.Pojawiły się też u niego cienie pod oczami.Wygląda jak swój własny cień.Czasem ma zaparcia dusi go w żołądku.Wiem,że powinien iść do lekarza,ale kompletnie nie wiemy jakie badania zrobić.Byłu swojego rodzinnego ale nie dała żadnego skierowania.Jesteśmy w kropce-bardzo proszę o pomocAlbo przynajmniej jakieś wskazówki co robić
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 14:06   #2
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Mój mężczyzna nagle schudł:(

Cytat:
Napisane przez ETERNITY Pokaż wiadomość
Witam serdecznie.Jeśli ten wątek zakładam w nieodpowiednim miejscu to bardzo proszę o przeniesienie-nie wiem gdzie go powinnam założyćA chodzi o to,że w ciągu niecałych 2 lat mój facet schudł 15 kilo i chudnie nadal.Miał robioną gastroskopię-wyniki w porządku.Apetyt ma normalny choć nigdy za dużo nie jadł.-wszystko w normie.Teraz przy wzroście 180 waży 61 kiloDla mnie to nienormalne.Pojawiły się też u niego cienie pod oczami.Wygląda jak swój własny cień.Czasem ma zaparcia dusi go w żołądku.Wiem,że powinien iść do lekarza,ale kompletnie nie wiemy jakie badania zrobić.Byłu swojego rodzinnego ale nie dała żadnego skierowania.Jesteśmy w kropce-bardzo proszę o pomocAlbo przynajmniej jakieś wskazówki co robić
Może niech idzie do innego lekarza ogólnego,bo z tego ,co piszesz-ewidentnie coś mu dolega.
My tylko możemy "strzelać " ,co to może być.
Dobry lekarz sam powinien szukać przyczyny.
Po kolei wykluczać możliwe choroby.
Zaczynając od nerek i cukrzycy (moim zdaniem) .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 14:29   #3
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Mój mężczyzna nagle schudł:(

Najpierw musicie zrobić wywiad środowiskowy, który lekarz daje skierowania i ich nie żałuje. Tam sie udać.

Mój przyjaciel kiedyś w szkole średniej był może nie tłuściutki, ale dobrze zbudowany. Poszedł na studia i schudł. Ma tak do dzisiaj a dobiega 30-stki , rece chude,nóżki chude. Nie wygląda źle. Po prostu taki jest.

Jeżeli macie obawy, lekarz może pomóc.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 14:36   #4
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: Mój mężczyzna nagle schudł:(

Przyczyn takiego chudniecia może być wiele. Dlatego trudno coś poradzic przez forum. Trzeba zaczac od zrobienia wszystkich podstawowych badan i sprawdzenia czy wyjdą ok. Jeśli tam cos będzie nie tak to juz dalej trzeba sie udac do lekarza ktory danymm problemem sie zajmuje.
Na pewno nie można tego tak zostawić tylko trzeba sprawdizc co się dzieje.

__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 16:57   #5
bonifaczka
Raczkowanie
 
Avatar bonifaczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 240
Dot.: Mój mężczyzna nagle schudł:(

Ja bym proponowała zrobiebie morfologii z rozmazem i OB. I poszłbym do lekarza. Lepiej chuchać na zimne. Ale nie martwcie się, na pewno wszystko jest ok.
__________________

bonifaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 00:45   #6
sysuni@
Raczkowanie
 
Avatar sysuni@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 463
GG do sysuni@
Dot.: Mój mężczyzna nagle schudł:(

Nie znam sie na chorobach, wiec niewiele moge ci doradzic.. reszta zadna z nas nie wystawi tu diagnozy jak lekarz.. Wybierzcie sie do innego lekarza ogolnego.. takich objawów nie mozna bagatelizowac.. Trzymam mocno kciuki, ze nic takiego powaznego sie nie dzieje z twoim TZtem, ty tez tak mysl.. wszystko bedzie dobrzee
__________________
SZCZEŚLIWA BO JESTEŚ

Kocham Cię Skarbie
15.X.2003-eh, ten smsik
12.IV.2004- jesteśmy razem już 3 lata
sysuni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 09:03   #7
bonifaczka
Raczkowanie
 
Avatar bonifaczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 240
Dot.: Mój mężczyzna nagle schudł:(

Acha, przypomniało mi się jeszcze coś. Oprócz badań krwi o których napisałam, niech Twój luby zrobi kolonoskopię - należy wykluczyć raka jelita grubego. Można tez zrobić badanie w kierunku obecności pasożytów. Nie bagatelizujcie tego, zaprowadź TŻ-ta do lekarza, tak dla świętego spokoju.
__________________

bonifaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-27, 10:14   #8
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Mój mężczyzna nagle schudł:(

Przepraszam,że nie odzywałam się ale internet mi w domu siadł i musze korzystać z kafejkiBardzo Wam kochane dziękuję za rady.On był u dwóvh lekarzy dokładnie i żaden z nich nie był skłonny dać skierowania.Na gastroskopię też ledwo wydębił-no ale na szczęście nic nie wykazała.Poczytałam jeszcze trochę na ten temat wczoraj w internecie i wychodzi,że to może też być np tarczyca.Ale kurczę przecież nie będziemy strzelać.Zrobię wywiad odnośnie lekarzy.Mam nadzieję,że znajdę takiego , który będzie w stanie mu pomóc, albo przynajmniej da odpowiednie skierowania.Bardzo Wam dziękuję za wskazówki
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 10:38   #9
bonifaczka
Raczkowanie
 
Avatar bonifaczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 240
Dot.: Mój mężczyzna nagle schudł:(

A może idź prywatnie do lekarza? Trzeba będzie zapłacić, ale badania zostaną na pewno wykonane.
O tarczycy tez myślałam, to może być to. Ale jak mówię, najlepiej iść do lekarza, ja bym wybrała prywatnego.
Pozdrawiam
__________________

bonifaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 11:37   #10
kendy
Rozeznanie
 
Avatar kendy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 800
GG do kendy
Dot.: Mój mężczyzna nagle schudł:(

Miałam podobną sytuację tylko że mój TŻ schudł 10 kg w ciągu miesiąca i tez jest wysoki ma 196 cm wzrostu a waga z 96 spadła na 86kg. Poszliśmy do lekarza, TŻ przeszedł przez zalecone różne badania, które trwały około 2ch tyg. z wynikami miał się stawić u lekarza i tak zrobił tylko że poszedł tym razem do Pani doktor(jego lekarz miał urlop, a TŻ potrzebował zwolnienia do pracy) Pani doktor stwierdziła że nic mu nie dolega i to mogą być uboczne skutki przemęczenia. Ale dla pewności przekonałam TŻ żeby jednak się skonsultował ze swoim lekarzem i tak zrobił, Pan doktor przejrzał wyniki i stwierdził że TŻ ma początkowe stadium astmy oskrzelowej. Dostał receptę z dużą ilością leków, inchlatorów i tp. Teraz bardzo się cieszę że dopilnowaliśmy wszystko i TŻ czuje się bardzo dobrze. Chociaż musi co jakijś czas chodzić na badania kontrolne.


Uważam że zdrowie jet najważniejsze i musicie naprawdę znaleść dobrego lekarza, nie można lekceważyć takich dolegliwości, trzymam kciuki, daj znać jak sprawa się wyjaśni, trzymaj się
__________________







piękna z daleka - ale daleka od piękna

kendy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 13:43   #11
stealingbeauty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 252
Dot.: Mój mężczyzna nagle schudł:(

no nie no, jak mnie to wkurza!!! przecież wiadomo, że jak ktoś przychodzi do lekarza, to coś mu dolega i obowiązkiem lekarza jest wydanie skierowania na niezbędne podstawowe badania, a jeśli nic nie wykażą, to kolejne, trzeba szukać przyczyny. Dopiero na podstawie badań lekarz powinien postawić diagnozę i rozpocząć leczenie. Jak lekarz może bagatelizować czyjeś złe samopoczucie??? A później jak się przyjdzie, to od progu wołają, że czemu tak późno, że na wszystko jest czas, a na dbanie o zdrowie nie ma i takie tam pierdu pierdu!!!
__________________

stealingbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.