Miłośniczki H&M - cz. XI - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-27, 11:08   #2161
raz2trzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Forget a ona nie jest przyduża w ramionach na Ciebie? ile masz wzrostu? na mnie wyglada zupelnie inaczej. Nie jest powazna tzn przy odpowiedniej stylizacji moze byc ale na co dzień tez jest swietna, nie poszerza, fajnie lezy, ja mam 167 cm, idealnie komponuje sie z wyrazistymi kolorami czy nawet z jeansami i jakas wyrazista bluzka. Dla mnie jest idealna, takiej szukalam, ale jak Tobie cos w niej nie lezy to oddaj, nie ma co sie z nia meczyc na sile dobrze ze kazdej z nas podoba sie co innego, przynajmniej sie od siebie odrozniamy swoja droga, widac niewiele, ale masz chyba swietna fryzurke;>
raz2trzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:12   #2162
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez raz2trzy Pokaż wiadomość
Forget a ona nie jest przyduża w ramionach na Ciebie? ile masz wzrostu? na mnie wyglada zupelnie inaczej. Nie jest powazna tzn przy odpowiedniej stylizacji moze byc ale na co dzień tez jest swietna, nie poszerza, fajnie lezy, ja mam 167 cm, idealnie komponuje sie z wyrazistymi kolorami czy nawet z jeansami i jakas wyrazista bluzka. Dla mnie jest idealna, takiej szukalam, ale jak Tobie cos w niej nie lezy to oddaj, nie ma co sie z nia meczyc na sile dobrze ze kazdej z nas podoba sie co innego, przynajmniej sie od siebie odrozniamy swoja droga, widac niewiele, ale masz chyba swietna fryzurke;>
Wstawisz jakieś zdjęcie?
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:15   #2163
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Kobietki widziałyście może w sklepach już te bluzeczki?:
http://www.hm.com/pl/product/99292?article=99292-A

A co myślicie o tej bluzce w ptaszki?
http://www.hm.com/pl/product/98935?a...rticle=98935-E
Dziewczyny ponawiam
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:17   #2164
sylwia7_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 500
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez raz2trzy Pokaż wiadomość
Forget a ona nie jest przyduża w ramionach na Ciebie? ile masz wzrostu? na mnie wyglada zupelnie inaczej. Nie jest powazna tzn przy odpowiedniej stylizacji moze byc ale na co dzień tez jest swietna, nie poszerza, fajnie lezy, ja mam 167 cm, idealnie komponuje sie z wyrazistymi kolorami czy nawet z jeansami i jakas wyrazista bluzka. Dla mnie jest idealna, takiej szukalam, ale jak Tobie cos w niej nie lezy to oddaj, nie ma co sie z nia meczyc na sile dobrze ze kazdej z nas podoba sie co innego, przynajmniej sie od siebie odrozniamy swoja droga, widac niewiele, ale masz chyba swietna fryzurke;>
No moja na mnie tez zupelnie inaczej wyglada za nic bym jej nie oddala
sylwia7_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:19   #2165
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
faktycznie, na żywo zupełnie inaczej wygląda niż na stronie, aż mi się jej odechciało Forget_me oddaj ją
Na stronce wygląda znacznie lepiej Kupowałam ją na szybko, ale kidy wieczorem przymierzyłam do spódniczki, do której marynarę kupiłam, cosik mi zaczęło nie pasować. Jak zobaczyłam na kompie to foto, to już w ogóle się wyleczyłam z tego żakietu
Ukrywac nie będę, że zwrot kasiorki będzie mile widziany

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
A bluzeczka cudna. To pewnie jakaś starsza kolekcja Zary?
Kupowałam ją na tegorocznych wyprzedażach W Poznaniu widziałam je zaraz na początku wyprzedaży, ale cena była powalająca, więc jej nie wzięłam. Udało mi się ją dorwać w Niemczech za 20 kilka ojro

Cytat:
Napisane przez raz2trzy Pokaż wiadomość
Forget a ona nie jest przyduża w ramionach na Ciebie? ile masz wzrostu? na mnie wyglada zupelnie inaczej. Nie jest powazna tzn przy odpowiedniej stylizacji moze byc ale na co dzień tez jest swietna, nie poszerza, fajnie lezy, ja mam 167 cm, idealnie komponuje sie z wyrazistymi kolorami czy nawet z jeansami i jakas wyrazista bluzka. Dla mnie jest idealna, takiej szukalam, ale jak Tobie cos w niej nie lezy to oddaj, nie ma co sie z nia meczyc na sile dobrze ze kazdej z nas podoba sie co innego, przynajmniej sie od siebie odrozniamy swoja droga, widac niewiele, ale masz chyba swietna fryzurke;>
Nie jest przyduża, jest idealna, tylko tak dziwacznie leży Mam 157 cm wzrostu, a to jest rozmiar 36 Czy nie poszerza- no jak widać zależy od osoby, bo mnie poszerza strasznie, a ważę 50 kilo Na zdjęciu wyglądam jakbym co najmniej z 60 kilka miała
Kolor ma ciekawy, choć mówiąc szczerze spodziewałam się czegoś bardziej kremowego, a ona jest jakby szarawa Do tego materiał jest fajny, owszem, ale trzeba uważać, żeby marynarki nie zahaczyć, bo z tego co widziałam na wieszakach, wszystkie prawie miały powyciągane nitki Fajnie, że Tobie się trafiło z tą marynarą, bo za 80 zł się opłaca
Fryzurka zwyczajna jest Włosy do ramion, podwinięte na szczotę, do tego grzyweczka na boczek
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:33   #2166
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Forget me Ty chudzino ja mam 164 cm i waże 62 kg. Za chwile będę żyć tylko na chlebie i wodzie bo w żaden sposób nie mogę zrzucić tego

Jeśli chodzi o marynarke. . Pewnie znowu wychodzi stara banalna prawda, ze nie każdemu wszystko pasuje.
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:46   #2167
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Forget me Ty chudzino ja mam 164 cm i waże 62 kg. Za chwile będę żyć tylko na chlebie i wodzie bo w żaden sposób nie mogę zrzucić tego

Jeśli chodzi o marynarke. . Pewnie znowu wychodzi stara banalna prawda, ze nie każdemu wszystko pasuje.
Mi ostatnio waga strasznie poszła w górę, ale zrobiłam sobie postanowienie noworoczne- zacząć uprawiać jakiś sport Biegam codziennie przez 30 minut i od stycznia waga spadła znowu do 50 kilo Diety żadnej nie stosuję, tylko biegam
Dokładnie tak, jak napisałaś, nie każdemu wszystko pasuje
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 12:00   #2168
fake illusion
Rozeznanie
 
Avatar fake illusion
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 762
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez mortish Pokaż wiadomość
szkoda, że ta narzutka rozczarowuje, na zdjęciu wygląda bardzo zachęcająco

oglądałam ją wcześniej u wielu bloggerek i byłam przekonana, że kupię, czekałam, pytałam a tu taki psikus mam nadzieję, że nikt jej nie będzie chciał za taką cenę i dotrwa do wyprzedaży


Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Wrzucam obiecane foto marynarki

i ja dołączam do grona osób podpisujących się pod zwrotem


Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość



Dziękuje Śmignął Ci gdzieś ten z załącznika?
Nie, tego na pewno nie było
__________________

"If you really want to do something, you'll find a way.
If you don't, you'll find an excuse"

fake illusion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:05   #2169
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez fake illusion Pokaż wiadomość
i ja dołączam do grona osób podpisujących się pod zwrotem
Dzięki za radę Na pewno skorzystam
Pijana chyba byłam, jak ją brałam
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:28   #2170
siasiaaa
Raczkowanie
 
Avatar siasiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 285
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
pojawiły się już te bluzki http://www.hm.com/pl/product/98267?a...rticle=98267-B ?
dopiero teraz zauważyłam je na stronie
widziałam wczoraj tę kremową z ptakami, różowej jakoś nie kojarzę...
siasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 13:42   #2171
patricia13
Wtajemniczenie
 
Avatar patricia13
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 312
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ponawiam
bylam wczoraj, nie widzialam
__________________
nawrócony zakupoholizm w ramach odkurzonej kobiecości
patricia13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 14:31   #2172
Bunia1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 174
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez raz2trzy Pokaż wiadomość
Forget a ona nie jest przyduża w ramionach na Ciebie? ile masz wzrostu? na mnie wyglada zupelnie inaczej. Nie jest powazna tzn przy odpowiedniej stylizacji moze byc ale na co dzień tez jest swietna, nie poszerza, fajnie lezy, ja mam 167 cm, idealnie komponuje sie z wyrazistymi kolorami czy nawet z jeansami i jakas wyrazista bluzka. Dla mnie jest idealna, takiej szukalam, ale jak Tobie cos w niej nie lezy to oddaj, nie ma co sie z nia meczyc na sile dobrze ze kazdej z nas podoba sie co innego, przynajmniej sie od siebie odrozniamy swoja droga, widac niewiele, ale masz chyba swietna fryzurke;>
Szczerze... ja żakietem jestem zachwycona, ale na mnie też leży zupełnie inaczej niż na Forget-me. Inaczej mi leży w ramionach i mniej mi się rozchodzi zapięty.... ale wszystko kwestia wzrostu i proporcji
Jak znajdę chwile to zrobię zdjęcia ale "z ręki" bo fotograf całe dni w pracy
Bunia1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 14:49   #2173
kashia666
Zadomowienie
 
Avatar kashia666
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 564
GG do kashia666
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Czy któraś wizażanka była by tak uprzejma i kupiłaby mi bluzeczkę czarną z beżowym kołnierzykiem z cyrkoniami w rozmiarze m lub l? oczywiście wszystkie koszta pokrywam bez problemu...
kashia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 14:59   #2174
Olunia1989
Zadomowienie
 
Avatar Olunia1989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: eS. / Krk
Wiadomości: 1 444
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez madziunia2 Pokaż wiadomość
Parę modeli strojów już widziałam w sklepach

ooo to muszę zajrzeć, bo poluję na jeden
__________________


ekhm..


.no !
Olunia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 15:12   #2175
Madchen_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 700
GG do Madchen_
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ponawiam


te bluzki w ptaszki pojawily sie juz dosyc dawno... mozliwe,ze sie jeszcze jakies uchowały, choc ze wzgl. na cene, to tylko w tych wiekszych rozmiarach
Madchen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 15:13   #2176
adellacy
Raczkowanie
 
Avatar adellacy
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 79
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez fake illusion Pokaż wiadomość
Od tygodnia nie było mnie na wizażu, niestety nie mam czasu teraz nadrobić, ale przybywam z małą relacją Byłam w H&M'ie z Trendem we wtorek, pojawiły się metaliczne srebrne narzutki, których szukałam, kosztują 229 zł i moim skromnym zdaniem nie są tyle warte.. Czar niestety prysł po obejrzeniu na żywo...

Naszyjnik z przeźroczystych plastikowych prostokątów też mi się na żywo nie spodobał

Koszul ecru za 39 zł nie było w żadnej z dostaw w tym tygodniu :/

Mam fotorelację z wczoraj
Z nową dostawą przyszły płaszczyki za 129 zł czarny i ecru, są z mięsistego materiału, dość specyficznego, trochę grubszego. Niestety nie czułam się w nich najlepiej..

Zdecydowanie bardziej przypadł mi do gustu trencz, na który tak narzekacie Ma idealny dla mnie krój (uwielbiam rozkloszowane), uważam, że nie jest za sztywny bo właśnie dzięki temu trzyma fason. Mierzyłam beżowy, chciałam kupić czarny okazało się że jest już w innym fasonie beż chyba do mnie nie pasuje..

Kupiłam na pocieszenie bluzkę z kryształkowym kołnierzykiem, była ostatnia i akurat S-ka, w sklepie mnie oczarowała ale w domu coraz mniej mi się podoba.. Ot zwykły czarny bawełniany t-shirt, który nie będzie zbyt długo wyglądał ładnie Dość krótki, szeroki, z tyłu dwa guziczki. Za 39 bym nie narzekała ale 59 już mi trochę szkoda

Pojawiło się kilka modeli strojów kąpielowych

jejju!!!!!!!!! w bezowym trenczu wygladasz przepieknie dawno nie widziałam tak ładnie skrojonego trencza i w tak ładnym odcieniu bezu; wspaniały
__________________
Oscar Wilde
Umieć żyć to najrzadziej spotykana rzecz na świecie. Większość ludzi tylko egzystuje.
adellacy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 15:23   #2177
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez adellacy Pokaż wiadomość
jejju!!!!!!!!! w bezowym trenczu wygladasz przepieknie dawno nie widziałam tak ładnie skrojonego trencza i w tak ładnym odcieniu bezu; wspaniały
Mnie również się podoba krój, ale kolor wpada w żółty/musztarde, nie wygląda niestety tak jak tu na zdjęciu
__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 15:32   #2178
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Mówiąc szczerze zastanawiam się nad jej zwrotem
Kupiłam ją z myślą o stroju na ślub, ostatecznie jej nie założyłam. Teraz intensywnie myślę, czy w ogóle ją zostawiać, bo jakoś super w niej nie wyglądam
zgadzam się, oddaj tę marynarę z powrotem do sklepu
dzisiaj ją oglądałam i nawet nie wzięłam do mierzenia, prezentuje się nie za ciekawie według mnie
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 15:49   #2179
aniatko
Raczkowanie
 
Avatar aniatko
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 307
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
jakie?
te koronkowe za 79,90 zł widziałam niebieskie i czarne, ale w sumie wrażenia nie robią, na zdjęciu wyglądają znacznie lepiej.....
aniatko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 15:52   #2180
agatkaao0
Wtajemniczenie
 
Avatar agatkaao0
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 725
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Dzięki za radę Na pewno skorzystam
Pijana chyba byłam, jak ją brałam
Nie zastanawiaj się tylko oddawaj . Sama ją mierzyłam i też mi sie nie podobała , ale za to oszczędziłam pieniądze
__________________
Budzić się rano i starać się odtworzyć sen po to, żeby uporać się z podejrzeniem, że sen powiedział o nas więcej, niż chcemy na jawie wyznać.

— Czesław Miłosz
agatkaao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 15:56   #2181
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Dziewczyny, mam pytanie dotyczące tej jasnej marynarki za 79 zł. Na stronie jest napisane, że można ją czyścić tylko chemicznie. Czy mogłybyście sprawdzić, jaka informacja jest na metce? Bo jeśli faktycznie można ją prać tylko chemicznie, to trochę przestaje się opłacać jej zakup...

Będę wdzięczna za odpowiedzi Pozdrawiam
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 16:13   #2182
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Któraś z Was pytała o marynarkę ze złotymi guzikami.
Wreszcie dzisiaj ją kupiłam, Pani mówiła że dopiero je dostali i bardzo dobrze się sprzedająMam wersje biel+granat, fajny materiał. Myślałam że złote guziki będą mi bardzo przeszkadzać, ale spróbuje po przymierzać do paru zestawów i ocenię
__________________




Edytowane przez madziulka_
Czas edycji: 2012-02-27 o 16:14
madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 16:48   #2183
Kamila96
Zakorzenienie
 
Avatar Kamila96
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9 220
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Któraś z Was pytała o marynarkę ze złotymi guzikami.
Wreszcie dzisiaj ją kupiłam, Pani mówiła że dopiero je dostali i bardzo dobrze się sprzedająMam wersje biel+granat, fajny materiał. Myślałam że złote guziki będą mi bardzo przeszkadzać, ale spróbuje po przymierzać do paru zestawów i ocenię
ooooo! wrzucisz zdjęcie? prosimy, prosimy
Kamila96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 16:52   #2184
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Ja skusiłam się przez Was na beżowy trencz, jak dla mnie jest świetny, idealnie trzyma fason Szkoda, że kolor taki troszkę beżowo-srakowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01385.jpg (25,1 KB, 377 załadowań)
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 16:54   #2185
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Któraś z Was pytała o marynarkę ze złotymi guzikami.
Wreszcie dzisiaj ją kupiłam, Pani mówiła że dopiero je dostali i bardzo dobrze się sprzedająMam wersje biel+granat, fajny materiał. Myślałam że złote guziki będą mi bardzo przeszkadzać, ale spróbuje po przymierzać do paru zestawów i ocenię

Wrzuć proszę zdjęcia jak wygląda. Byłam dzisiaj i rozglądałam się za nią, ale jeszcze jej nie było


Co do marynarki za 79 zł to moim zdaniem jest bardzo fajna. Podoba mi się jak leży, jednak szary to zdecydowanie nie mój kolor. Inaczej bym ją na pewno kupiła Imo dużo lepsza od tej podobnej za 129
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 16:56   #2186
ataga88
Raczkowanie
 
Avatar ataga88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 125
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Któraś z Was pytała o marynarkę ze złotymi guzikami.
Wreszcie dzisiaj ją kupiłam, Pani mówiła że dopiero je dostali i bardzo dobrze się sprzedająMam wersje biel+granat, fajny materiał. Myślałam że złote guziki będą mi bardzo przeszkadzać, ale spróbuje po przymierzać do paru zestawów i ocenię


A gdzie ją dorwałaś? i o ile możliwe proszę wstaw w niej zdjęcie ja dziś wybrałam się na Marszałkowską ale niestety jeszcze ich nie było, a czaję się na nią od kiedy zobaczyłam ją na stronie
ataga88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 17:20   #2187
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

nie wiem czy już ktoś pisał o tym, ale dzisiaj w rossmanie dostałam kupon zniżkowy do H&M na 24% przy zakupie kremu olay
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 17:24   #2188
ohyea
Raczkowanie
 
Avatar ohyea
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 199
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez ataga88 Pokaż wiadomość
A gdzie ją dorwałaś? i o ile możliwe proszę wstaw w niej zdjęcie ja dziś wybrałam się na Marszałkowską ale niestety jeszcze ich nie było, a czaję się na nią od kiedy zobaczyłam ją na stronie
aaaa ja tak samo juz czuje to podniecenie oby jutro byla, oby <3<3<3<3
z jakiego jestes miasta?
ohyea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 17:39   #2189
ataga88
Raczkowanie
 
Avatar ataga88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 125
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez ohyea Pokaż wiadomość
aaaa ja tak samo juz czuje to podniecenie oby jutro byla, oby <3<3<3<3
z jakiego jestes miasta?

Warszawa. Ja co dwa dni jeżdżę do h&m z nadzieją, że w końcu ją dorwę Nawet już allegro przeszukałam ale tam się chyba też jeszcze nie pojawiła.
ataga88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 17:39   #2190
cheeroke
Raczkowanie
 
Avatar cheeroke
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 295
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

http://www.hm.com/pl/product/98534?article=98534-F

widziałyście taką koszulę w białostockim h&mie? ewentualnie w Warszawie
__________________
„Zrozum siebie i noś mniej. Nie pozwól, żeby ubranie, biżuteria czy makijaż przyćmiły ciebie”








cheeroke jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.