Zakochał się we mnie starszy facet... - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-17, 10:37   #361
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Zakochał się we mnie starszy facet...

To nie jest troll. Dostałam pare dni temu wiadomość od dziewczyny pytając to samo. Identyczna wiadomość. Pisała do mnie bo wie że mój mąż jest duzo starszy ode mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 11:14   #362
timoti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 31
Dot.: Zakochał się we mnie starszy facet...

Gdyby mu zależało to by już dawno się rozwiódł, a nie oszukuje żonę, a Tobie niepotrzebnie mąci w głowie... Myślisz, że z nią nie śpi, nie uprawia seksu? On Cie "urabia", żebyś zaczęła z nim sypiać jako KOCHANKA. Za niedługo poda Ci nowe powody, dla których nie wniesie o rozwód... Gdyby nie chciał z nią być to by nie był, proste. Jesteś naiwna. Ja już dawno przestałabym mu odpisywać i zmieniłabym numer. Nie byłoby tej chorej sytuacji gdybyś nie dała mu zielonego światła i nie pokazała, że interesujesz się nim jako facetem.
Dla mnie to w ogóle abstrakcja - był Twoim korepetytorem, potem Ty po 1,5 roku napisałaś do niego się wyżalić (zamiast przyjaciółce, koleżance, koledze, na forum, etc...), od tej wiadomości minął miesiąc i już sobie wyznajecie miłość... Chore. I tak - uważam, że TY CHCESZ BYĆ KOCHANKĄ.

Edytowane przez timoti
Czas edycji: 2017-01-17 o 11:15
timoti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 11:42   #363
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Zakochał się we mnie starszy facet...

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
To nie jest troll. Dostałam pare dni temu wiadomość od dziewczyny pytając to samo. Identyczna wiadomość. Pisała do mnie bo wie że mój mąż jest duzo starszy ode mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pau ale u was sytuacja była chyba zupełnie inna, nie? Nie było żadnych zdrad i rozwodów w tle?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 11:43   #364
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Zakochał się we mnie starszy facet...

Autorko, on żonę naprawdę oszukuje. Przecież spędzają ze sobą każdą sobotę, obowiązkowo, to jest ich wspólny czas, który muszą znaleźć w ciągu zajętego tygodnia. Przecież nie robiliby tego, gdyby nie mieli przyjemności ze spędzania razem czasu. Nie masz kamery w jego domu, pewnie nie znasz jego żony, dlaczego tak łatwo uwierzyłas, ze nie sypiają ze sobą? Myslisz, ze nie ma tam chociażby żadnych czułości? W takim razie dlaczego tak im zależy na spędzaniu czasu razem w każda sobotę? Tak, tak, pewnie są wielkimi kinomaniakami i chodzi tu tylko o hobby... Co sobotę musza obejrzeć nowy film, chociażby w obecności tego znienawidzonego małżonka ��

A w czasie tych seansów tez wypisuje do ciebie smski z buziaczkami i wyznaniami miłości? Czy jednak zależy mu na tym czasie spędzanym z żona i może wycisza telefon na ten czas?

Edytowane przez kalor
Czas edycji: 2017-01-17 o 11:46
kalor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 11:44   #365
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Zakochał się we mnie starszy facet...

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Pau ale u was sytuacja była chyba zupełnie inna, nie? Nie było żadnych zdrad i rozwodów w tle?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiscie. Gdyby miał żonę to nawet bym nie spojrzała na niego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 11:45   #366
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Zakochał się we mnie starszy facet...

On oszukuje zone, wiec niezaleznie od tego co czuje do Ciebie, nie jest to osoba, ktorej moznaby bylo zaufac.
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 11:50   #367
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Zakochał się we mnie starszy facet...

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
On oszukuje zone, wiec niezaleznie od tego co czuje do Ciebie, nie jest to osoba, ktorej moznaby bylo zaufac.
Ja tam lubię siebie, za to zdecydowanie nie lubię być oszukiwana. Dlatego nigdy nie zdecydowałabym się na związek z osoba mająca tendencje do zdrad/oszustw - jest wielka szansa, ze to się powtórzy. A ja mam zbyt wielki szacunek do samej siebie, żeby świadomie ładować się w takie sytuacje. Dlatego bardzo dziwie się autorce, ze nie widzi w tej sytuacji NIC złego. Może jej jeszcze nic nie zrobił, ale od początku pokazuje jakim jest człowiekiem.

Edytowane przez kalor
Czas edycji: 2017-01-17 o 11:51
kalor jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-17, 11:51   #368
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Zakochał się we mnie starszy facet...

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
To nie jest troll. Dostałam pare dni temu wiadomość od dziewczyny pytając to samo. Identyczna wiadomość. Pisała do mnie bo wie że mój mąż jest duzo starszy ode mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smutne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 11:52   #369
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Zakochał się we mnie starszy facet...

Cytat:
Napisane przez Rany Koguta Pokaż wiadomość
Smutne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiedziałam aż takich szczegółów jak zaczelam czytać wątek to dopiero reszty się dowiedziałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 11:53   #370
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Zakochał się we mnie starszy facet...

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam aż takich szczegółów jak zaczelam czytać wątek to dopiero reszty się dowiedziałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam już cień nadziei, że to jednak nie jest prawda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 12:01   #371
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Zakochał się we mnie starszy facet...

Podejrzewam, że to ona zakochała się w tym facecie i szuka potwierdzenia gdzie tylko może, iż on jakimś cudem zakocha się w niej.
Trzeźwo myśląca nastolatka wzięłaby nasze argumenty do głowy.
Pomyślcie, dla siedemnastoletniej dziewczyny, facet po trzydziestce, to starzec. Przepaść wiekowa.
Już pomijam to, że nauczyciel wdając się w romans z uczennicą kładzie na szali swoją karierę zawodową. Bo musi liczyć się z tym, że to się wyda.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-17, 12:20   #372
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Zakochał się we mnie starszy facet...

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Ja tam lubię siebie, za to zdecydowanie nie lubię być oszukiwana. Dlatego nigdy nie zdecydowałabym się na związek z osoba mająca tendencje do zdrad/oszustw - jest wielka szansa, ze to się powtórzy. A ja mam zbyt wielki szacunek do samej siebie, żeby świadomie ładować się w takie sytuacje. Dlatego bardzo dziwie się autorce, ze nie widzi w tej sytuacji NIC złego. Może jej jeszcze nic nie zrobił, ale od początku pokazuje jakim jest człowiekiem.
Musze sie z tym zgodzic. Ktos kto jest zdolny do zdrady raz, najprawdopodobniej zdradzi po raz drugi.
Ale nie nam te decyzje podejmowac.
Autorko - postaw sprawe jasno, jak bedzie rozwod, albo chociaz pozew, to dopiero bedziecie blizej sie kontaktowac.
Inaczej bedziesz brala udzial w jego zdradzie, czyli bedziesz tej zdrady wspolwinna. A nie buduje sie swojego szczescia na cudzym nieszczesciu, tego wrecz NIE da sie zrobic.
Poczytaj lepiej watki o kochankach zwodzonych latami, ktore teraz cierpia i rozpaczaja, bo facet OCZYWISCIE wrocil do zony...
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 12:24   #373
timoti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 31
Dot.: Zakochał się we mnie starszy facet...

Ile spotkań na żywo już mieliście? Jak one przebiegały, co robiliście, o czym najczęściej rozmawiacie? Jak on się zachowuje na spotkaniach, czy trzyma dystans, czy może widać, że jesteś mu bliska?

Bo nie wierzę, że on z małolatą (dla niego jesteś dzieckiem) jest w stanie rozmawiać na poziomie równolatki i chcieć tworzyć związek. To nie jest normalne.
timoti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 12:38   #374
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Zakochał się we mnie starszy facet...

Cytat:
Napisane przez timoti Pokaż wiadomość
Ile spotkań na żywo już mieliście? Jak one przebiegały, co robiliście, o czym najczęściej rozmawiacie? Jak on się zachowuje na spotkaniach, czy trzyma dystans, czy może widać, że jesteś mu bliska?

Bo nie wierzę, że on z małolatą (dla niego jesteś dzieckiem) jest w stanie rozmawiać na poziomie równolatki i chcieć tworzyć związek. To nie jest normalne.
Wydawało mi się, ze na żywo to oni się widzieli 1,5 roku temu na korepetycjach? A teraz romansują przez telefon
kalor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 13:21   #375
201701300910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 196
Dot.: Zakochał się we mnie starszy facet...

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam aż takich szczegółów jak zaczelam czytać wątek to dopiero reszty się dowiedziałam
Pewnie takich samych szczegółów nie znała nauczycielka.

Cytat:
Napisane przez timoti Pokaż wiadomość
Ile spotkań na żywo już mieliście? Jak one przebiegały, co robiliście, o czym najczęściej rozmawiacie? Jak on się zachowuje na spotkaniach, czy trzyma dystans, czy może widać, że jesteś mu bliska?
Też gdzieś o tym pisałam i jak dodała Wizażanka u góry, chyba rzeczywiście widzieli się na żywo 1,5 roku temu
201701300910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 13:55   #376
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zakochał się we mnie starszy facet...

Cytat:
Napisane przez Rany Koguta Pokaż wiadomość
Miałam już cień nadziei, że to jednak nie jest prawda.
Przecież historia jest tak typowa, że aż boli...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 14:26   #377
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Zakochał się we mnie starszy facet...

Cytat:
Napisane przez Rany Koguta Pokaż wiadomość
Miałam już cień nadziei, że to jednak nie jest prawda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nadzieja matka głupich. Mam nadzieję że dziewczyna wezmie do serca rady wizazanek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 14:47   #378
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Zakochał się we mnie starszy facet...

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Nadzieja matka głupich. Mam nadzieję że dziewczyna wezmie do serca rady wizazanek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby, choć raczej się na to nie zanosi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Przecież historia jest tak typowa, że aż boli...
Bo ja wiem, czy dorosły chłop podrywający dziecko jest taki typowy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 15:18   #379
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Zakochał się we mnie starszy facet...

To jest obrzydliwe naprawdę i wątpię żeby autorka wzięła sobie do serca wasze wypowiedzi.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-17, 15:22   #380
domii9292
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 80
Dot.: Zakochał się we mnie starszy facet...

Autorko, opowiem Ci dwie historie, z mojego zycia one nie sa, ale dotycza dwie bliskie mi osoby. Nie wiem, czy wezmiesz je sobie do serca - pewnie nie, bo tyle rad ile udzielily Ci tu dziewczyny tez nie posluchalas, ale spróbuję

Kilka lat temu, gdy bylam w Twoim wieku, do mieszkania obok wprowadzila Sie pewna para, wtedy byli oboje kolo lat kolo 30. Nie znalam ich za dobrze, jedynie na zasadzie " czesc" - "czesc". Wydawali Sie zgrana para. Zadnych klotni, zawsze usmiechnieci, na spacerki za raczke albo objeci szli a w sprawach lozkowych tez im sie ukladalo - mialam pokój sciane w sciane z ich sypialnia, wiec swoje slyszalam. Nie zdziwilo mnie, ze dosc często wychodzila od nich dziewczyna, która kojarzylam z mojej szkoly. Wiedzialam, ze moja nowa sąsiadka ma mlodsze rodzenstwo, wiec myslalam, ze to jej siostra. Jakis czas pozniej, na jednej z domowek poznałam owa dziewczyne. Od slowa do slowa, okazalo sie, ze to nie jest zadna siostra sąsiadki, tylko dziewczyna (!) mojego sasiada. I tutaj sprawa zaczela wygladac zupelnie jak u Ciebie. On nie moze aktualnie zostawic swojej zony, bo tyle co dostali mieszkanie, ze ma mu dac jeszcze kilka miesięcy, ze zlozy papiery rozowodwe, ze nie sypiaja ze soba wcale inne takie głupoty. Dziewczyna lykala wszystko jak pelikan, bo go kochala. Nie wierzyla mi, gdy jej opowiadalam o tym co slysze zza sciany, baa! Nie uwierzyla nawet wtedy, gdy pewnego razu zaprpsilam ja do siebie a oni za sciana figlowali w najlepsze
Koncem koncow dziewczyna przejzala na oczy, gdy dowiedziala sie, ze zona misia jest w ciazy
Od tamtego czasu minelo juz kilka lat a kolezanka do teraz pluje sobie w twarz, twierdzac, ze jak mogla byc tak głupia I niedojrzala.

Druga historia
Moja przyjaciółka dosc szybko wyszla za maz, miala wtedy rowne 19 lat. Przez jakies 2 lata bylo im idealnie, jednak pozniej cos zaczelo byc nie tak. Nie dogadywali sie ze soba, ciagle kłótnie, nie bylo zadnej mowy o seksie. No po prostu nic. Przez jakis czas probowali to naprawić, ale im nie wychodziło. Zrezygnowana tym wszystkim wyprowadzila Sie do innego miasta, wynajela maly pokój, znalazla prace. Po trzech miesiacach od wyprowadzki zlozyla do sadu wniosek o rozwod. Dwa miesiące czekala na termin rozprawy. Rozwod dostala z miejsca na pierwszej rozprawe.

Pewnie Sie zastanawiasz po co Ci o tym pisze? A no, gdyby bylo mu tak zle w malzenstwie, to dawno juz by Sie wyprowadzil od zony. Nie mieszkal by z nia tyle czasu, bo po co zyc w meczarni?
Myślisz, ze dorosly facet wytrzyma pod jednym dachem z Kims kogo tak bardzo nie trawi?
Ze bedzie siedzial dwa lata bez seksu?
Wyobrazasz sobie, co poczuje jego Zona gdy to wyjdzie? Ona pewnie nawet nie ma pojęcia, ze jest taka niedobra a ich malzenstwo to porazka.
Gdy ja mialam 18 lat, to tez myslalam o tym, jaka ja to jestem dojrzala I ile ja moge. A wiesz jaka jest prawda? Do czasu, az jestes na garnuszku rodziców, jak Ci daja jesc, oplacaja zachcianki I wszystko inne jestes tak samo dojrzala jak dziecko 10letnie.
Gdybys byla dojrzala, to nie pchala bys sie w to, tylko skupkla uwage na maturze I dalszym swoim rozwoju.
Posluchaj dziewczyn, które dobrze Ci radza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
domii9292 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 15:46   #381
Anzu
Raczkowanie
 
Avatar Anzu
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 75
Dot.: Zakochał się we mnie starszy facet...

Obawiam się, że pomimo tych wszystkich rad i prób przemówienia jej do rozsądku i tak zrobi po swojemu. Ona nie chce pomocy, ona chce potwierdzenia, że to co robi i co chce dalej ciągnąć jest normalne i zdrowe, nawet jeśli absolutnie nie jest.
Anzu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 16:13   #382
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Zakochał się we mnie starszy facet...

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Ja tam lubię siebie, za to zdecydowanie nie lubię być oszukiwana. Dlatego nigdy nie zdecydowałabym się na związek z osoba mająca tendencje do zdrad/oszustw - jest wielka szansa, ze to się powtórzy. A ja mam zbyt wielki szacunek do samej siebie, żeby świadomie ładować się w takie sytuacje. Dlatego bardzo dziwie się autorce, ze nie widzi w tej sytuacji NIC złego. Może jej jeszcze nic nie zrobił, ale od początku pokazuje jakim jest człowiekiem.
Według mnie dużo zrobił:
Autorce - oszukuje ją, jak widać, na każdym kroku i ma ją za głupiutką kobietkę skoro kłamie w sprawach takich, gdzie można to szybko zweryfikować - tutaj: awans zawodowy

Żonie - zaczyna dorabiać rogi, nie wiemy czy autorka jest pierwszą osobą, do której pisze takie słodkie smsy, czy którąś z kolei. Tutaj sobotnie spędzanie razem czasu, a za plecami relaksuje się ogłupiając dziewczynę.

Taka rada dla autorki: Skoro uważasz, że jesteś taka ach i och i chcesz mieć starszego chłopaka to takiego znajdź, ale wolnego, nie w związku, nie zamężnego. Naprawdę uważasz, że Ty nie masz winy? Wiesz, że ma żonę a nadal smsujesz i planujesz przyszłość. Tym sposobem przyczyniasz się do rozpadu ich małżeństwa.
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 16:19   #383
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Zakochał się we mnie starszy facet...

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Naprawdę uważasz, że Ty nie masz winy? Wiesz, że ma żonę a nadal smsujesz i planujesz przyszłość. Tym sposobem przyczyniasz się do rozpadu ich małżeństwa.
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 17:35   #384
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Zakochał się we mnie starszy facet...

Cytat:
Napisane przez Anzu Pokaż wiadomość
Obawiam się, że pomimo tych wszystkich rad i prób przemówienia jej do rozsądku i tak zrobi po swojemu. Ona nie chce pomocy, ona chce potwierdzenia, że to co robi i co chce dalej ciągnąć jest normalne i zdrowe, nawet jeśli absolutnie nie jest.
Dlatego uważam, że to ona leci na tego faceta, nie odwrotnie.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 06:47   #385
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Zakochał się we mnie starszy facet...

Cytat:
Napisane przez ania8598 Pokaż wiadomość
Jedna osoba napisała, że gdyby kochał mnie "prawdziwą" miłością to by rozwiódł się od razu. Pytanie, czym jest dla autorki tego stwierdzenia prawdziwa miłość? Nie ma czegoś takiego i dla mnie naiwne jest wierzenie w takie rzeczy. Ludzie się zakochują, fakt. Ale czy ten związek przetrwa to zależy od ich zaangażowania, od dbania o ten związek, a nie od tego, że są sobie jak w bajce przeznaczeni i muszą się kochać na wieki. Jak już wspominałam wcześniej miałam chłopaka, który nie potrafił beze mnie żyć i kochałby mnie nawet gdybym go zdradziła czy zabiła jego własną matkę, ale taka miłość jest obsesją i to wcale nie jest dobre.
'prawdziwa' to znaczy taka,ze naprawde mu zalezy na Tobie i Twoim szczesciu - nie zadna obsesja, nie zauroczenie, nie laska do lozka albo spedzania czasu bo jest milo - mylisz pojecia, i to nie ma nic wspolnego z bajkami i przeznaczeniem tylko z uczuciami,empatia i moralnoscia,
teraz to zdrowa milosc nie jest ale widac,ze desperacko chcesz jednak w ro wierzyc - no coz, kazdy ma prawo popelniac bledy

a rozwod w rodzinie bez dzieci i bez podzialow majatku to naprawde jest sprawa praktycznie od reki (tzn tak ze 2-3 miesiace) i nie wiem o co Ci chodzi jak piszesz,ze musialby sie klocic z jej rodzicami-ona nie ma 18 lat-nie musi pytac jej rodzicow o zdanie,
jak moja przyjaciolka rozwodzila sie ze swoim mezem to nie gadala z jego rodzicami i vice versa
Save
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 18:39   #386
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Zakochał się we mnie starszy facet...

http://dailym.ai/2jOwWKP

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
W skrocie. Zona urodzila wczesniaka kiedy byla w szpitalu maz spotykal sie z gorraca 18stka.

Dziecko zmarlo
Kochanka spotkala zone, zonie puscily nerwy i dzgnela ja nozem pare razy.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 19:01   #387
marble_heart
Raczkowanie
 
Avatar marble_heart
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 164
Dot.: Zakochał się we mnie starszy facet...

Przecież to Autorka się zakochała w korepetytorze.

Wierzycie, że dorosłego, pracującego, żonatego faceta nagle mózg opuścił, bo dostał smsa od nastolatki? Nie widzieli się ileś miesięcy, ale ona zadzwoniła i te głębokie rozmowy przez telefon sprawiły, że żonę zostawia

Dla przeciętnego nauczyciela dzieciaki ze szkoły są tylko dzieciakami ze szkoły, którym trzeba testy sprawdzić, zostać po lekcjach, bo poprawiać oceny chcą i takie tam. Raczej małżeństwa z nimi nie planują.
marble_heart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 22:22   #388
Nanit
Raczkowanie
 
Avatar Nanit
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 75
Dot.: Zakochał się we mnie starszy facet...

Nie mogłam się powstrzymać, tak mi się skojarzyło z tym tematem:

Nanit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 22:29   #389
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Zakochał się we mnie starszy facet...

Cytat:
Napisane przez Nanit Pokaż wiadomość
Nie mogłam się powstrzymać, tak mi się skojarzyło z tym tematem:



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 09:51   #390
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: Zakochał się we mnie starszy facet...

Przeczytałam 10 stron wątku, na ostatnie 3 już zabrakło mi sił, więc nie jestem pewna na czym stanęło.
Ale tak sobie jechałam rano autobusem, straszny ścisk, i akurat jechał facet, przystojny, po 30. A obok niego stała dziewczyna na oko poniżej 20. I pomyślałam o tym wątku, popatrzyłam na nich i niedobrze mi się zrobiło na myśl, że ta dziewczynka z ładną buzią i dorosły facet mieliby razem spółkować. Bleh.
Sama spotkałam się kiedyś z facetem, który był raz ode mnie starszy. Ja 16, on 32. Tylko, że on to rzeczywiście miał emocjonalność 20-latka. Jedno spotkanie, trochę smsów, a do dziś się zastanawiam, co mnie pociągało w takim starym capie. Biorąc pod uwagę fakt, że kobiety zwykle żyją ok. 10 lat dłużej, do tego on 16 lat starszy, to na samym początku nasze życie byłoby skrócone o ok. 26. A z kimś innym za ten czas można przeżyć miliony wspaniałych rzeczy.
Autorce nie przemówicie do rozsądku, byłam taka sama, takie bywają nastolatki. Nieśmiało przyszła z problemem, szukając w nas idź, zrób to. Nie dostała tego, a Wizażanki zaczęły najeżdżać na pana korepetytora no i dziewczyna zaczęła go bronić. Zaklinając rzeczywistość.
Szkoda się produkować, niech się sparzy, żeby tylko brajanka żadnego z tego nie było a tylko nauczka na całe życie.
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-20 22:12:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.