Kozaki sięgające powyżej kolan - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-27, 13:46   #1
Miguell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 43

Kozaki sięgające powyżej kolan


Cześć Dziewczyny!

Moja dziewczyna właśnie zapragnęła kupić takie kozaki sięgające powyżej kolan tylko nie wiem za bardzo czy to jest najlepszy pomysł.
Chciałem się Was zapytać co sądzicie na temat takich kozaków, na jakie wyjścia według Was można je zakładać i do jakiego stroju. A jeśli któraś z Was posiada takie kozaki to czy jest zadowolona z tego zakupu.
Miguell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 13:52   #2
kale
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Oca
Wiadomości: 629
Dot.: Kozaki sięgające powyżej kolan

Już był podobny wątek

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=kozaki+kolano

Zajrzyj tam i poczytaj opinie wizażanek
kale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 14:48   #3
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Kozaki sięgające powyżej kolan

Mnie np. takie kozaki się nie podobają , ja raczej wolę długie ale lekko przed kolano lub krótkie i normalnie na wyjścia na ulicę, do szkoły itp.... natomiast takie aż długie wg. mnie trochę głupio wyglądają, ale zależy jeszcze komu to pasuje bo na pewno nie wszystkim. Można nosić praktycznie wszędzie .
Taki jest bynajmniej mój punkt widzenia nt.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 15:00   #4
xXxKaSkAxXx
Raczkowanie
 
Avatar xXxKaSkAxXx
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: R
Wiadomości: 340
Dot.: Kozaki sięgające powyżej kolan

Cytat:
Napisane przez Miguell Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Moja dziewczyna właśnie zapragnęła kupić takie kozaki sięgające powyżej kolan tylko nie wiem za bardzo czy to jest najlepszy pomysł.
Chciałem się Was zapytać co sądzicie na temat takich kozaków, na jakie wyjścia według Was można je zakładać i do jakiego stroju. A jeśli któraś z Was posiada takie kozaki to czy jest zadowolona z tego zakupu.

eh,..mnie sie nie podobaja...a okazje zeby je załozyć... to moim zdaniem pod latarnie ze sie brzydko wyraze odradzam kupna takich butów
xXxKaSkAxXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 15:07   #5
malwina2208198721
Zadomowienie
 
Avatar malwina2208198721
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 431
Dot.: Kozaki sięgające powyżej kolan

Mnie się nie podobają takie buty, chyba że przylegają ładnie do nogi, takie ze streczu...
W innym przypadku żle mi się jakoś kojarzą takie butki
__________________

"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same"
— Phil Bosmans




59
-58-57-56-55-54-53-52

Edytowane przez malwina2208198721
Czas edycji: 2008-11-27 o 18:11
malwina2208198721 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 15:14   #6
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: Kozaki sięgające powyżej kolan

Podzielam zdanie większości.

Nie widzę sensu kupowania takich kozaków, w przypadku, gdy chce się je nosić do długich spodni, bo nawet ich nie widać, a jeśli komuś zimno w nogi to ubiera się ciepłe rajstopki do zwykłych kozaczków...

Noszone natomiast do miniówek, czy szortów - po prostu źle mi się to kojarzy. Powiem prosto z mostu - typowy styl "pań lekkich obyczajów"

__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...

Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 15:19   #7
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: Kozaki sięgające powyżej kolan

Mi się takie kozaki podobają, ale wolę takie przed kolano, bo według mnie są one bardziej seksowne i wygodniejsze. Takie za kolano to na imprezę.
Dlaczego zadajesz takie pytania? Twoja dziewczyna powinna Ci się podobać we wszystkim i to od niej wyłącznie powinno zależeć co powinna nosić. Jak Ci tu jakaś dziewczyna napisze, że według niej są one dziwkarskie to poprosisz dziewczynę, żeby nie kupowała takich? Czy może sam uważasz, że są one za odważne i chcesz potwierdzić swoje zdanie u innych?
Otóż wiele zazdrosnych dziewczyn, albo brzydkich facetów, którzy widzą ładną laskę w kozakach (obojętnie jakich, czy do kostki, czy przed kolano, czy za kolano), czy chociaż w miniówce kwituje, że ubrała się jak dziwka. Dla wielu osób dziwkarskie jest wszystko co ładnie wygląda. Ja nie mówię tu o dziewczynach, które mają twarz do wymiany i zakładają miniówę bez gustu przy czym zachowują się wulgarnie (są niewychowane, przeklinają jak szewc). Taką to można nazwać ubraną jak dziwkę. Ale ja mówię o dziewczynach ładnych, których nogi sięgają nieba. I jak taka założy miniówę to zazdrosne dziewczyny i brzydcy faceci, którzy nie mogą jej mieć nazwą ją dziwką. Natomiast jak taka niska z krótkimi nogami założy mini, czy kozaki to nikt tak o niej nie powie, bo ona i w takim stroju nie wygląda tak ładnie jak laska z długimi nogami. Tak więc niektórzy nazywają wszystko co ładnie i seksownie wygląda dziwkarskim. Chore...
__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."

Edytowane przez Hajja Hawwa
Czas edycji: 2008-11-27 o 15:21
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 15:34   #8
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: Kozaki sięgające powyżej kolan

Cytat:
Napisane przez Hajja Hawwa Pokaż wiadomość
Mi się takie kozaki podobają, ale wolę takie przed kolano, bo według mnie są one bardziej seksowne i wygodniejsze. Takie za kolano to na imprezę.
Dlaczego zadajesz takie pytania? Twoja dziewczyna powinna Ci się podobać we wszystkim i to od niej wyłącznie powinno zależeć co powinna nosić. Jak Ci tu jakaś dziewczyna napisze, że według niej są one dziwkarskie to poprosisz dziewczynę, żeby nie kupowała takich? Czy może sam uważasz, że są one za odważne i chcesz potwierdzić swoje zdanie u innych?
Otóż wiele zazdrosnych dziewczyn, albo brzydkich facetów, którzy widzą ładną laskę w kozakach (obojętnie jakich, czy do kostki, czy przed kolano, czy za kolano), czy chociaż w miniówce kwituje, że ubrała się jak dziwka. Dla wielu osób dziwkarskie jest wszystko co ładnie wygląda. Ja nie mówię tu o dziewczynach, które mają twarz do wymiany i zakładają miniówę bez gustu przy czym zachowują się wulgarnie (są niewychowane, przeklinają jak szewc). Taką to można nazwać ubraną jak dziwkę. Ale ja mówię o dziewczynach ładnych, których nogi sięgają nieba. I jak taka założy miniówę to zazdrosne dziewczyny i brzydcy faceci, którzy nie mogą jej mieć nazwą ją dziwką. Natomiast jak taka niska z krótkimi nogami założy mini, czy kozaki to nikt tak o niej nie powie, bo ona i w takim stroju nie wygląda tak ładnie jak laska z długimi nogami. Tak więc niektórzy nazywają wszystko co ładnie i seksownie wygląda dziwkarskim. Chore...
Niektóre dziewczyny, zamiast podkreślać swoje wdzięki - eksponują zbyt dużo ciała... miniówy tak krótkie, że gdy się pochyli - pokazuje całemu światu pośladki, czy majtki - to gruba przesada. I jak tu o takiej nie pomyśleć - ale dziwka... Wcale takiej nie zazdroszczę... Chodzi mi o wyczucie granicy między seksownym ubiorem, a prowokatorskim eksponowaniem ciała/bielizny

Seksowne jest to, co podkreśla, niekoniecznie - odsłania.
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...


Edytowane przez Mondzia
Czas edycji: 2008-11-27 o 15:39
Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 15:41   #9
xXxKaSkAxXx
Raczkowanie
 
Avatar xXxKaSkAxXx
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: R
Wiadomości: 340
Dot.: Kozaki sięgające powyżej kolan

Cytat:
Napisane przez Mondzia Pokaż wiadomość
Niektóre dziewczyny, zamiast podkreślać swoje wdzięki - eksponują zbyt dużo ciała... miniówy tak krótkie, że gdy się pochyli - pokazuje całemu światu pośladki, czy majtki - to gruba przesada. I jak tu o takiej nie pomyśleć - ale dziwka... Wcale takiej nie zazdroszczę... Chodzi mi o wyczucie granicy między seksownym ubiorem, a prowokatorskim eksponowaniem ciała/bielizny

Seksowne jest to, co podkreśla, niekoniecznie - odsłania.


Święte słowa
xXxKaSkAxXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 16:05   #10
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Kozaki sięgające powyżej kolan

Ja chyba nie rozumiem wchodzisz na babskie forum i zakladasz watek bo Twoja dziewczyna chce sobie kupic KOZAKI? To tylko buty! Jesli jej sie podobaja, to napewno sprawi jej radosc posiadanie takich butow, nawet jesli ma je przymierzac w domu przed lustrem i nigdzie w nich nie wychodzic.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 16:39   #11
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kozaki sięgające powyżej kolan

Cytat:
Napisane przez Mondzia Pokaż wiadomość
Niektóre dziewczyny, zamiast podkreślać swoje wdzięki - eksponują zbyt dużo ciała... miniówy tak krótkie, że gdy się pochyli - pokazuje całemu światu pośladki, czy majtki - to gruba przesada. I jak tu o takiej nie pomyśleć - ale dziwka... Wcale takiej nie zazdroszczę... Chodzi mi o wyczucie granicy między seksownym ubiorem, a prowokatorskim eksponowaniem ciała/bielizny

Seksowne jest to, co podkreśla, niekoniecznie - odsłania.
a co maja do tego kozaki za kolano
__________________
Większość kobiet czyni wszystko, by ich mężczyzna stał się inny.
Gdy już się staje, przestają go kochać.
Marlena Dietrich
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 16:43   #12
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: Kozaki sięgające powyżej kolan

Cytat:
Napisane przez gryzelda Pokaż wiadomość
a co maja do tego kozaki za kolano
Bo zazwyczaj takie kozaki się nosi właśnie do spódniczek mini, bądź krótkich szortów, inaczej jaki byłby sens kupowania takich wysokich kozaków?
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...

Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 16:45   #13
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Kozaki sięgające powyżej kolan

mi się takie buty podobają ale w wersji - hym.. kota w butach czyli luzackiej a nie mega wyzywajace
a do czego nosic - do mini, szortow lub rurek
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 16:52   #14
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kozaki sięgające powyżej kolan

Cytat:
Napisane przez Mondzia Pokaż wiadomość
Bo zazwyczaj takie kozaki się nosi właśnie do spódniczek mini, bądź krótkich szortów, inaczej jaki byłby sens kupowania takich wysokich kozaków?
mi sie takie kozaczki podobaja i gdybym miala takie zakladalabym zapewne do rurek...totalny bezsens stereotypowe myslenie a wiec sandalki do mini mozna zalozyc a kozaki za kolano juz nie? kozaki tego typu chyba wiecej zaslaniaja niz sandalki i moze wlasnie dlatego tak fajnie wygladaja bo zakrywaja i jednoczesnie podkreslaja przeczysz sama sobie
__________________
Większość kobiet czyni wszystko, by ich mężczyzna stał się inny.
Gdy już się staje, przestają go kochać.
Marlena Dietrich
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 16:54   #15
luna88
Raczkowanie
 
Avatar luna88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
Dot.: Kozaki sięgające powyżej kolan

Nie podobaja mi sie takie buty. Sa według mnie jednoznaczne - jak ktos wspomniał, pod latarnię. A wiadomo, że pod spodniami ich nie widać, więc jaki sens je nosić, a jak założy je do mini to wygląda to WEDŁUG MNIE koszmarnie i wyzywająco. Ale co kto lubi....
luna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 16:55   #16
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: Kozaki sięgające powyżej kolan

Cytat:
Napisane przez gryzelda Pokaż wiadomość
mi sie takie kozaczki podobaja i gdybym miala takie zakladalabym zapewne do rurek...totalny bezsens stereotypowe myslenie a wiec sandalki do mini mozna zalozyc a kozaki za kolano juz nie? kozaki tego typu chyba wiecej zaslaniaja niz sandalki i moze wlasnie dlatego tak fajnie wygladaja bo zakrywaja i jednoczesnie podkreslaja przeczysz sama sobie
Nie mówiłam w tym momencie o kozakach, tylko właśnie o tych miniówach, z którymi już nieraz spotkałam się na mieście, ja rozumiem kozaki za kolano i spódniczka ZA pupę!! Nie taka na styk, którą laska ciagle maca z tyłu, czy jej się czasem nie podwinęło i du** jej nie widać... Żal... Boże, widzisz i nie grzmisz...!!
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...


Edytowane przez Mondzia
Czas edycji: 2008-11-27 o 17:03
Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 17:03   #17
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Kozaki sięgające powyżej kolan

Cytat:
Napisane przez luna88 Pokaż wiadomość
Nie podobaja mi sie takie buty. Sa według mnie jednoznaczne - jak ktos wspomniał, pod latarnię. A wiadomo, że pod spodniami ich nie widać, więc jaki sens je nosić, a jak założy je do mini to wygląda to WEDŁUG MNIE koszmarnie i wyzywająco. Ale co kto lubi....
rozumiem ze jak zoabczysz pania spod latarnia w zwyklej, takiej samej koszulce jaka masz sama w szafie to ja wywalisz bo z latarnia ci sie skojarzy ? I szpilek też nie założysz, ani spódniczki mini.. ani topu z dekoldem ?

Dzizas ludzie... jakby wszyskto było czarno białe to wszystkie byśmy od latarnią pracowały
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 17:05   #18
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: Kozaki sięgające powyżej kolan

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
rozumiem ze jak zoabczysz pania spod latarnia w zwyklej, takiej samej koszulce jaka masz sama w szafie to ja wywalisz bo z latarnia ci sie skojarzy ? I szpilek też nie założysz, ani spódniczki mini.. ani topu z dekoldem ?

Dzizas ludzie... jakby wszyskto było czarno białe to wszystkie byśmy od latarnią pracowały

Nie no... panie z agencji nie ubierają się w "normalne" zakrywające ciuchy ;-) One muszą założyć coś skąpego, żeby pobudzić instynkty u mężczyzn... Niektóre dziewczęta chcą uzyskać taki sam efekt na ulicy - i właśnie po to są te zbyt krótkie miniówy i inne kurewskie fatałaszki


Wracając do tematu - moim zdaniem takie kozaki są niepraktyczne.
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...


Edytowane przez Mondzia
Czas edycji: 2008-11-27 o 17:14
Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 17:26   #19
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: Kozaki sięgające powyżej kolan

Cytat:
Napisane przez Mondzia Pokaż wiadomość
Niektóre dziewczyny, zamiast podkreślać swoje wdzięki - eksponują zbyt dużo ciała... miniówy tak krótkie, że gdy się pochyli - pokazuje całemu światu pośladki, czy majtki - to gruba przesada. I jak tu o takiej nie pomyśleć - ale dziwka... Wcale takiej nie zazdroszczę... Chodzi mi o wyczucie granicy między seksownym ubiorem, a prowokatorskim eksponowaniem ciała/bielizny

Seksowne jest to, co podkreśla, niekoniecznie - odsłania.
Akurat pochylając się wypinajac tyłek bedzie go widać chyba w każdej mini tak więc w tym wypadku nie w ubraniu problem leży a w kulturze osobistej osoby go noszącej

A kozaki z tak wysoką cholewką to podobają mi się
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 17:30   #20
giaRose
Raczkowanie
 
Avatar giaRose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 36
Dot.: Kozaki sięgające powyżej kolan

mi się bardzo podobają. i jeśli ktos potrafi dobrze dobrać strój to nie będzie wyglądać jak 'pani z pod latarni' jak tu jedna miła wizażynka napisała :/
i oczywiście można je nosić do długich spodni! i to przede wszystkim. tylko powinny być mocno rozszerzane aby łatwo się chodziło.
pozdrawiam
giaRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 18:09   #21
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Kozaki sięgające powyżej kolan

Nie ma jak stereotypy...
masz kozaki overknee-jesteś dziwką...
gratuluję wszystkim 'wyrozumiałym'.


Mam dwie pary takich butów, noszę je do rurek włożonych do środka, do legginsów, do szortów, czasem do spódniczek (na imprezę raczej).
__________________
mom to be

Edytowane przez vikuniaa
Czas edycji: 2008-11-27 o 18:11
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 18:31   #22
luna88
Raczkowanie
 
Avatar luna88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
Dot.: Kozaki sięgające powyżej kolan

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
rozumiem ze jak zoabczysz pania spod latarnia w zwyklej, takiej samej koszulce jaka masz sama w szafie to ja wywalisz bo z latarnia ci sie skojarzy ? I szpilek też nie założysz, ani spódniczki mini.. ani topu z dekoldem ?

Dzizas ludzie... jakby wszyskto było czarno białe to wszystkie byśmy od latarnią pracowały
Chodziło mi o BUTY W POŁĄCZENIU Z MINI Sama nosze krótkie spódniczni i jakoś nie kojarzą mi sie z latarnią, bo nie łącze jej wyzywająco z np. z mocno wydekoltowaną bluzką. Przeczytaj dokładnie mój post a zrozumiesz o co mi chodziło. To tyle.
Pozdrawiam.
luna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 20:14   #23
slonko8918
Zakorzenienie
 
Avatar slonko8918
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 9 845
Dot.: Kozaki sięgające powyżej kolan

ja mam takie kozaki, noszę je zarówno do rurek wciągniętych jak i szortów, mini, ale nie za krótkich do tego czarne rajstopy i golfik. Ludzie wyluzujcie naprawdę, zauważyłam że tu na forum bardzo dużo osób prosi o tolerancję, a same nie są tolerancyjne. Ktoś ma ładną figurę to może się tak ubrać Nie na codzień, ale na imprezę czemu nie.
__________________
Trochę się szyje...

Szyciolandia
slonko8918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 20:26   #24
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Kozaki sięgające powyżej kolan

Cytat:
Napisane przez Mondzia Pokaż wiadomość
Nie no... panie z agencji nie ubierają się w "normalne" zakrywające ciuchy ;-) One muszą założyć coś skąpego, żeby pobudzić instynkty u mężczyzn... Niektóre dziewczęta chcą uzyskać taki sam efekt na ulicy - i właśnie po to są te zbyt krótkie miniówy i inne kurewskie fatałaszki


Wracając do tematu - moim zdaniem takie kozaki są niepraktyczne.
a czy Ty myslisz, że panie z agencji to np. dresu w szafie nie mają albo zwykłego T-Shirtu..
dzizas rozbawia mnie to - wy myślicie, że oen co 24h/dobe pracują ? I na ulicę w normalnym urbaniu nie wyjda ?

Kwestia tylko w tym, że one wychodzą w normalnym uraniu na ulicę mniej dziwkami się nie stają ale już kobieta w mini i kozakach dziwką się staje nawet jak nie daje.. Ciekawe podejście - gratuluję.
Eh ciekawe na ile normlanie ubranych pań spod latarni chodzących sobei w dzien po centrach hadnlowych same nie raz pewnie zwróciłyście uwagę i pomyśłąyście, że fajny stój ( cóż ja jakoś nie wierze ze one jednak 24h/dobe i ze ubieraja sie na codzien tak samo jak do pracy)


luna88 kochana a szpilki + mini - to już pani spod latarni czy nie ?
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 20:34   #25
Christine Granville
Raczkowanie
 
Avatar Christine Granville
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 465
Dot.: Kozaki sięgające powyżej kolan

Cytat:
Napisane przez Miguell Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Moja dziewczyna właśnie zapragnęła kupić takie kozaki sięgające powyżej kolan tylko nie wiem za bardzo czy to jest najlepszy pomysł.
Chciałem się Was zapytać co sądzicie na temat takich kozaków, na jakie wyjścia według Was można je zakładać i do jakiego stroju. A jeśli któraś z Was posiada takie kozaki to czy jest zadowolona z tego zakupu.

zalezy jaki ma styl twoja dziewczyna...ja podobnie jak niektóre wizazanki wole kozaki do kolan, co nie znaczy, ze na jakąs dyskotekę nie załozyłabym własnie długich jezeli jej sie podobają to niech kupi
__________________
...if that boy don't love you by now
he will NEVER EVER,NEVER EVER love you...
Christine Granville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 20:54   #26
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: Kozaki sięgające powyżej kolan

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
a czy Ty myslisz, że panie z agencji to np. dresu w szafie nie mają albo zwykłego T-Shirtu..
dzizas rozbawia mnie to - wy myślicie, że oen co 24h/dobe pracują ? I na ulicę w normalnym urbaniu nie wyjda ?

Kwestia tylko w tym, że one wychodzą w normalnym uraniu na ulicę mniej dziwkami się nie stają ale już kobieta w mini i kozakach dziwką się staje nawet jak nie daje.. Ciekawe podejście - gratuluję.
Eh ciekawe na ile normlanie ubranych pań spod latarni chodzących sobei w dzien po centrach hadnlowych same nie raz pewnie zwróciłyście uwagę i pomyśłąyście, że fajny stój ( cóż ja jakoś nie wierze ze one jednak 24h/dobe i ze ubieraja sie na codzien tak samo jak do pracy)


luna88 kochana a szpilki + mini - to już pani spod latarni czy nie ?
Miałam na myśli, że nie ubierają się tak, wychodząc na ulice, czyli do "pracy", nie na co dzień, na zakupy...
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...

Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 20:58   #27
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Kozaki sięgające powyżej kolan

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Ja chyba nie rozumiem wchodzisz na babskie forum i zakladasz watek bo Twoja dziewczyna chce sobie kupic KOZAKI? To tylko buty! Jesli jej sie podobaja, to napewno sprawi jej radosc posiadanie takich butow, nawet jesli ma je przymierzac w domu przed lustrem i nigdzie w nich nie wychodzic.

I co w tym takiego dziwnego ??? To juz nie mozna wchodzic na " babskie " forum ???



-------

Jesli jej sie podobaja, to niech kupuje czemu nie
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 20:59   #28
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Kozaki sięgające powyżej kolan

zalezy jakie,sa kozaki i kozaki
mnie sie podobaja takie jak widzialam na manekinie w reserved i nie mialy nic wspolnego z latarnia ani agencja
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 21:01   #29
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: Kozaki sięgające powyżej kolan

mi się takie buty jakoś źle kojarzą i muszą być naprawdę fajnie wkomponowane w zestaw żeby nie wyglądały ordynarnie, albo tandetnie
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 21:06   #30
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 903
Dot.: Kozaki sięgające powyżej kolan

Ja takie kozaki noszę już od dwóch lat ( gdy jeszcze tylko na allegro można je było kupić, a w sklepach byly nie do zdobycia). Kupilam je dlatego ze bardzo mi sie podoblay i mialam pewna wizje jak je nosic i do czego. Nawet do krotkiej spodniczki i szortow. Co w tym zlego? Nikomu po tylku nie dawalam sie obmacywac. Calkowicie zgadzam sie z eyo . Jesli takie buty uwazane sa za k.... to latem sandalki na obcasie, dekolty, mini itd tez powinny. Paranoja...
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.