Czerwcowe Panny Młode - część II - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-16, 11:19   #931
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
U nas od razu było ustalone, ze księgą zajmuje się świadkowa. Zaczęła z nią chodzić tak ok. 19:00 (ślub mieliśmy na 16:00). Podchodziła do każdego, jak jedni się wpisywali to innych informowała, że zaraz księga trafi do nich. W tym czasie goście mieli czas żeby pomyśleć, co chcą w niej napisać
Fakt, na samym początku wyglądało to troszkę chaotycznie, bo goście brali księgę i kazali świadkowej odejść. Na szczęście po jakimś czasie świadkowa sama doszła do wniosku, że w ten sposób to wpisze się nam zaledwie kilka osób Później szło już znacznie lepiej
Również my, znaczy ja i mój mąż, kiedy rozmawialiśmy z gośćmi pytaliśmy, czy już się wpisali do księgi i że będzie nam bardzo miło, jeśli to zrobią. Dzięki temu też każdy wiedział, że taka księga jest i sami podchodzili do świadkowej z pytaniem, kiedy księga do nich dotrze
Tym sposobem mamy wszystkie wpisy
Dziękuję bardzo za odpowiedź . Przekonałaś mnie,że księga gosci to fajny pomysł i jeśli tylko świadkowa o nią zadba to sie uda , bo ja faktycznie bałam się tego że ona gdzieś zaginie ,albo wpisze się pare osób... . Jeszcze raz dziękuję


edit.

Witaj jejka
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą



Edytowane przez asia665
Czas edycji: 2010-11-16 o 11:20
asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 11:29   #932
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedź . Przekonałaś mnie,że księga gosci to fajny pomysł i jeśli tylko świadkowa o nią zadba to sie uda , bo ja faktycznie bałam się tego że ona gdzieś zaginie ,albo wpisze się pare osób... . Jeszcze raz dziękuję


edit.

Witaj jejka

Nie ma sprawy
Księga gości to naprawdę fajna sprawa, tylko trzeba sobie wszystko dobrze zorganizować przed ślubem


Witamy kolejną czerwcówkę
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 12:36   #933
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

jutro przymiarka sukienek nie mogę się doczekać no w końcu może coś wybiorę za obrączkami też już się rozglądamy, tak właściwie zostało już tylko 7 miesięcy, a za kilka dni mam nadzieje skończy się remont naszego gniazdka
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 13:03   #934
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Wiesz co u mnie to wogole bylo na wariata tzn na probnym czesaniu mialam zupelnie inna fryzurke podobala mi sie bardzo ale byla z przedzialkiem zrobila mi kilka zdjec no i jak zobaczylam w domu na kompie to stwierdzilam, ze jednak wole koka ale juz nie bylam na probnym wiec jak przyjechala to wszystko bylo robione w ciemno troche sie balam nie ukrywam no i w sumie byly 3 podejscia do tego koka az w koncu wykombinowala ten wlasnie ktory jest na zdjeciach strasznie mi sie spodobal wiec na tym zakonczylysmy Przez to widac, ze jest dobra w tym co robi bo na poczekaniu wymyslala i wyszlo jej super Co do czasu to powiem szczerze, ze nie pamietam ale szybko jej to poszlo, jeszcze moja mame czesala i malowala a potem jechala jeszcze do kogos takze bardzo szybko sie uwinela
Super dzięki za odpowiedz . Dobrze wiedzieć, że Pani zna sie na rzeczy

A co do księgi gości, to fantastyczna pamiątka
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 14:10   #935
Aniusia1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Chrzanów ( małopolskie)
Wiadomości: 522
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez jejka_86 Pokaż wiadomość
witam wszystkich ja jestem tu nowa a nasz wielki dzień 18.06.2011
Witaj, ślubujemy tego samego dnia

Ja też jestem już po pierwszych przymiarkach sukni. Bardzo się bałam ale się okazało, że fason, który strasznie mi się podobał pasuje do mojej sylwetki ( figury modelki niestety nie mam )
Jeszcze nie wybrałam nic konkretnego, ale myślę, że do końca roku coś już zamówię.

I wódeczkę też już mamy
Aniusia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 15:03   #936
mordziula
Rozeznanie
 
Avatar mordziula
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 963
Post Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez cynowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie zdjęcia tych swoich fryzur?

Ja chodzę praktycznie non stop w włosach rozpuszczonych i na każdym weselu miałam włosy rozpuszczone i jakoś dawałam radę.
A ja spotykam się z dwiema opiniami, jedna, że takie ładne kręcone włosy, więc po co spinać w koka, a druga właśnie, że się rozpłynę w takich włosach.
Jak kiedyś robiłam koka na studniówkę to mi kobieta włosy wyprostowała a potem ulizała, wyglądałam całkiem inaczej niż zwykle, a niewiem czy na ślub chce się aż tak bardzo "przebierać".
Im więcej patrzę na te welony, rękawiczki, diademy tym bardziej mam wrażenie, że panna młoda się przebiera.

Najlepiej bym olała te całe wesele i tą całą szopkę, pojechałabym do grecji i tam wzieła ślub z moim TŻ

gdybym ja miala wybor drugi raz napewno bym pojechala do tej grecji a nie robila wesele..nie wiedzialam ze tyle nerwow to bedzie kosztowalo..
a co do fryzury to najlepiej znajdz sobie fryzjera i niech fryzjerka cos ci zaproponuje fajnego..a jezeli nie to poszukaj czegos sama i idz z gotowym zdjeciem..
wedlug mnie te fryzury ktore wybralas wczesniej nie sa fajne,ale to moje zdanie..ty masz sie dobrze czuc..skoro lubisz rozpuszczone, niech takie będą

a moze cos takiego ?
__________________
26.06.2010

I jestem Żoną

Edytowane przez mordziula
Czas edycji: 2010-11-16 o 15:27
mordziula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 16:02   #937
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez mordziula Pokaż wiadomość
gdybym ja miala wybor drugi raz napewno bym pojechala do tej grecji a nie robila wesele..nie wiedzialam ze tyle nerwow to bedzie kosztowalo..
a co do fryzury to najlepiej znajdz sobie fryzjera i niech fryzjerka cos ci zaproponuje fajnego..a jezeli nie to poszukaj czegos sama i idz z gotowym zdjeciem..
wedlug mnie te fryzury ktore wybralas wczesniej nie sa fajne,ale to moje zdanie..ty masz sie dobrze czuc..skoro lubisz rozpuszczone, niech takie będą

a moze cos takiego ?
Ta druga jest przepiekna... zakochalam się
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 16:20   #938
cynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 182
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Kobieta_słonecznik Pokaż wiadomość
Ta druga jest przepiekna... zakochalam się
Dokładnie, ta druga jest pięknaJuż zapisana w moich zbiorachA do fryzjera niewiem czy nie za wcześnie? Nie chce wyjść na jakąś nawiedzoną PM
__________________
04.06.2011
cynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 17:15   #939
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez cynowa Pokaż wiadomość
Dokładnie, ta druga jest pięknaJuż zapisana w moich zbiorachA do fryzjera niewiem czy nie za wcześnie? Nie chce wyjść na jakąś nawiedzoną PM
No tez mam dylemat kiedy umówić sie na próbna fryzure i makijaz.... bo w razie gdybym nie byla zadowolona musze miec czas na poszukanie kogoś nowego, hmm . I jeszcze jedna kwestia.... w dniu ślubu będziemy bardziej opalone... i chyba makijaż próbny nie bedzie wyglądal identycznie jak ten w dniu ślubu .
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 17:23   #940
bezendu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 57
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Oooo... też zakochałam się w 2 jest cudowna...
bezendu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 17:47   #941
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez bezendu Pokaż wiadomość
Oooo... też zakochałam się w 2 jest cudowna...
I wszystkie czerwcowe Panny Młode`2011 w Polsce będa mialy taka samą fryzure

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez bezendu Pokaż wiadomość
oooo... Też zakochałam się w 2 jest cudowna...
haha
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 19:14   #942
Aniusia1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Chrzanów ( małopolskie)
Wiadomości: 522
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Kobieta_słonecznik Pokaż wiadomość
No tez mam dylemat kiedy umówić sie na próbna fryzure i makijaz.... bo w razie gdybym nie byla zadowolona musze miec czas na poszukanie kogoś nowego, hmm . I jeszcze jedna kwestia.... w dniu ślubu będziemy bardziej opalone... i chyba makijaż próbny nie bedzie wyglądal identycznie jak ten w dniu ślubu .
Ano racja, o tym nie pomyślałam
Aniusia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 20:04   #943
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Aniusia1984 Pokaż wiadomość
Ano racja, o tym nie pomyślałam
I tu się zaczynaja schody. Może przed makijażem probnym warto by sie bylo troche opalic, a przed fryzura probna zafarbowac odrosty, zeby uzyskac zamierzony efekt hmmm
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 20:56   #944
cynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 182
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Kobieta_słonecznik Pokaż wiadomość
I tu się zaczynaja schody. Może przed makijażem probnym warto by sie bylo troche opalic, a przed fryzura probna zafarbowac odrosty, zeby uzyskac zamierzony efekt hmmm
JA chyba pierwszy raz w życiu odwiedzę solarium, żeby nie wyglądać jak córka młynarza. Włosów nie farbuję więc ten problem mam z głowy, pomysł na fryzjerkę mam, ale na makijażystkę to niestety wogóle.
Narazie muszę zacząć się odchudzać bo coś mi z tym ciężko idzie i zapuszczać włosy.
__________________
04.06.2011
cynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 21:21   #945
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez cynowa Pokaż wiadomość
JA chyba pierwszy raz w życiu odwiedzę solarium, żeby nie wyglądać jak córka młynarza. Włosów nie farbuję więc ten problem mam z głowy, pomysł na fryzjerkę mam, ale na makijażystkę to niestety wogóle.
Narazie muszę zacząć się odchudzać bo coś mi z tym ciężko idzie i zapuszczać włosy.
Ja tez nigdy w zyciu nie bylam na solarium, jak juz to tylko opalanie na slonku badz kremami i nie wiem jak moja skora zareaguje, wiec musze wyprobowac wczesniej, zeby nie bylo katastrofy
Zastanawialam sie nad opalaniem natryskowym, ale podobno zostawia slady na ubraniach, wiec odpada
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 09:39   #946
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

A ja się chyba wcale nie będę opalała Mam bardzo problematyczną cerę i skórę- bałabym się że mnie wysyfi. Mało tego, po pierwszym słońcu w lato dostaję zimna na ustach. Chyba jednak wolę postawić na zdrowy wygląd A że bladzioch- trudno ;P
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 11:10   #947
bezendu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 57
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
A ja się chyba wcale nie będę opalała Mam bardzo problematyczną cerę i skórę- bałabym się że mnie wysyfi. Mało tego, po pierwszym słońcu w lato dostaję zimna na ustach. Chyba jednak wolę postawić na zdrowy wygląd A że bladzioch- trudno ;P
Nawet nie to, że mam problematyczną cerę, ale sam fakt że nigdy nie byłam na solarium i nie uważam tego za obowiązek przy obojętnie jak dla mnie ważnym wydarzeniu
Jestem blada, ale zawsze taka byłam i taka się właśnie mężowi mojemu przyszłemu podobam
bezendu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 11:11   #948
Aniusia1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Chrzanów ( małopolskie)
Wiadomości: 522
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Ano pewnie. Najpiękniejsza skóra, to zdrowa skóra. I co z tego że opalona, jak pokryta krostkami, albo w plamach

Dziewczyny a może maj będzie piękny i jeszcze zdążymy wystawić się trochę na słoneczko!!
Tylko z tym też trzeba uważać, bo jak się nam zrobią ślady od ramiączek, czy bluzki, a suknia z gołymi ramionami, to będzie klops
Aniusia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 13:00   #949
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Odpowiedni odcień sukienki może zdzialać cuda, do bladziochów pasują odcienie ecru . Kiedyś, gdzieś czytalam cały artykuł o dobieraniu odcienia sukienki do karnacji. A poza tym wrzucalam tu swoje foty w sukience, nie bylam wtedy wogole opalona... powiedzcie tak obiektywnie czy jestem bardzo blada ??
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 13:03   #950
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Kobieta_słonecznik Pokaż wiadomość
Odpowiedni odcień sukienki może zdzialać cuda, do bladziochów pasują odcienie ecru . Kiedyś, gdzieś czytalam cały artykuł o dobieraniu odcienia sukienki do karnacji. A poza tym wrzucalam tu swoje foty w sukience, nie bylam wtedy wogole opalona... powiedzcie tak obiektywnie czy jestem bardzo blada ??

Spróbuj załączyć zdjęcia jeszcze raz, bo żadnych Twoich nie widzę
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 17:08   #951
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Wrzucam linka do zdjęcia
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1289434475
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 17:45   #952
Majakalab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Dobry kamerzysta z Lublina - www.mar-filmowanie.pl
Polecam
Majakalab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 18:21   #953
mordziula
Rozeznanie
 
Avatar mordziula
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 963
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

ja tam jestem zawsze balda ale niewyobrazam sobie sukni na ślub ecru czy innej śmietanki..ślub to jedyna okazja kiedy można ubrać śnieżno białą i miałam w nosie jak będe wyglądać..ślub to ślub
natomias w złotych i ecru moge iść na każde inne wesele :P
__________________
26.06.2010

I jestem Żoną

Edytowane przez mordziula
Czas edycji: 2010-11-17 o 18:22
mordziula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 19:00   #954
cynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 182
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Ja też jestem blada, nawet nigdy się opalić nie umiem.
A co do odcienia sukni, to jak chodziłam po salonach to mierzyłam i ivory i białą i u mnie to zależało od sukni, od dodatków do tej sukni. Gdybym kupowała z wieszaka to pewnie byłby ivory bo na wieszakach chyba większość sukienek jest w tym kolorze, no ale mam za duży biust żeby się zmieścić w te wieszakowe.
Więc mam szytą na miarę, padło w salonie pytanie czy biała czy ivory, wkońcu została biała, pani mi doradziła i mama, więc wierze, że będzie ok, wkońcu chyba jej różnicy nie robiło czy uszyją białą czy ivory.

A biała to biała, raz w życiu się taką suknie zakłada nie licząc komuni. A ivory czy ecri zawsze w lato można założyć.
__________________
04.06.2011
cynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 21:13   #955
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez cynowa Pokaż wiadomość
Ja też jestem blada, nawet nigdy się opalić nie umiem.
A co do odcienia sukni, to jak chodziłam po salonach to mierzyłam i ivory i białą i u mnie to zależało od sukni, od dodatków do tej sukni. Gdybym kupowała z wieszaka to pewnie byłby ivory bo na wieszakach chyba większość sukienek jest w tym kolorze, no ale mam za duży biust żeby się zmieścić w te wieszakowe.
Więc mam szytą na miarę, padło w salonie pytanie czy biała czy ivory, wkońcu została biała, pani mi doradziła i mama, więc wierze, że będzie ok, wkońcu chyba jej różnicy nie robiło czy uszyją białą czy ivory.

A biała to biała, raz w życiu się taką suknie zakłada nie licząc komuni. A ivory czy ecri zawsze w lato można założyć.

A ja nawet nie wiem jaki mam kolor, nie znam sie... dla mnie i tak jasny bo ja zawsze na ciemno ubrana chodze
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 09:39   #956
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Kobieta_słonecznik Pokaż wiadomość

Zdecydowanie nie jesteś za blada Bardzo ładnie się Twoja skóra komponuje ze sukienką


Dziewczyny, co do opalania Ja również należę do bladolicych Dlatego na miesiąc przed ślubem wybrałam się kilka razy do solarium, żeby skóra nabrała kolorku Nie opaliłam się za bardzo, ale też nie wyglądałam jak śmierć
Solarium moim zdaniem jest fajnym rozwiązaniem, ale trzeba z niego korzystać z głową Moja koleżanka rok temu przed ślubem chodziła tam tak ambitnie, że nabawiła się poparzeń na brzuchu, bo na dzień czy dwa przed ślubem poszła na 30 minutowy seans Nie wspomnę już o tym, że w sukience wyglądała jak spalona skwarka
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 10:09   #957
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Solarium moim zdaniem jest fajnym rozwiązaniem, ale trzeba z niego korzystać z głową Moja koleżanka rok temu przed ślubem chodziła tam tak ambitnie, że nabawiła się poparzeń na brzuchu, bo na dzień czy dwa przed ślubem poszła na 30 minutowy seans Nie wspomnę już o tym, że w sukience wyglądała jak spalona skwarka
O rany Gdzie ona miała głowę? Żeby tak się załatwić na własny ślub
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 10:11   #958
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez mordziula Pokaż wiadomość
ja tam jestem zawsze balda ale niewyobrazam sobie sukni na ślub ecru czy innej śmietanki..ślub to jedyna okazja kiedy można ubrać śnieżno białą i miałam w nosie jak będe wyglądać..ślub to ślub
natomias w złotych i ecru moge iść na każde inne wesele :P
To tak jak ja. Nie dość że blada jak ściana to i ruda. A mimo to nie wyobrażałam sobie, że mogłabym mieć suknię inna niż biała. Zresztą mi nie jest dobrze w kolorach ecru czy nawet śmietankowych. Także według mnie nie jest powiedziane, że jak dziewczyna ma bardzo jasna karnację to biały do nie nie pasuje.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 16:03   #959
bezendu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 57
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
To tak jak ja. Nie dość że blada jak ściana to i ruda. A mimo to nie wyobrażałam sobie, że mogłabym mieć suknię inna niż biała. Zresztą mi nie jest dobrze w kolorach ecru czy nawet śmietankowych. Także według mnie nie jest powiedziane, że jak dziewczyna ma bardzo jasna karnację to biały do nie nie pasuje.
Ale myślę, że jednak jak dziewczyna jest blada to mniej się to rzuca przy ecru Może do danej osoby nie pasować jakoś tak ten kolor, ale na pewno skóra wydaje się trochę innego koloru
bezendu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 17:39   #960
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

A myślalyście już o bukietach ślubnyvh? Jaki byście chcialy ??
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.