Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-05-25, 14:57   #3421
silly_sylwia
Raczkowanie
 
Avatar silly_sylwia
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 183
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Złóż oficjalną skargę i tyle. Niech się jakoś do tego odniosą oficjalnie.
silly_sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-25, 15:36   #3422
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Taka oczywistość, a oni widać nie przyswoili


Zauważyłam, że w Sephorze jak gratisy się wyczerpują, to nawet jak baner reklamowy na stronie jeszcze wisi, to gratis się do koszyka nie załącza i tym samym nie jest widoczny w podsumowaniu zamówienia. Czyli jeśli masz w zamówieniu uwidoczniony gratis, to powinnaś go dostać i nie powinni się tłumaczyć, że się skończył.
Zdaję sobie jednak sprawę, że dyskusja z S. czy D. w tym temacie sprowadza się do: „nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi” .
Gratis mialam w koszyku ale juz przy realizacji zamowienia i w mailu nie, napisalam do nich pw maja sie zapoznac z tym i dac mi odpowiedz, zobaczymy co i jak, na pewno napisze tutaj .

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dla mnie Sephora to dramat pod wzgledem zwrotow. Pierwszy raz w zyciu cos zwrocilam, zwrot, zostal do nich doreczony 5 maja, Odezwalam sie 20-go , to Pani stwierdzila, ze oni licza dni robocze, a nie kaldenrarzowe i jak nie zleca zwrotu to mam sie odezwac 24-go 9oczywicie jest to niezgodne z przepisami i jest to traktowane jako praktyki niedozowolone). Wczoraj napisalam, dzisiaj i cisza. Ja nie wiem, ktos tez tak mial?
Ja, czekalam na pieniadze ponad miesiac . Dopiero napisanie do nich na fb przynioslo efekt.

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Cytat:
Napisane przez silly_sylwia Pokaż wiadomość
Złóż oficjalną skargę i tyle. Niech się jakoś do tego odniosą oficjalnie.
Poczekam na odpowiedz od nich poki co, mam nadzieje, ze sprawa rozstrzygnie sie na moja korzysc, no niby to â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜ â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠k a i gratis ale skoro daja taka informacje na stronie to niech sie tego trzymaja, na pewno nie ja jedyna nie dostalam gratisu, reszta bedzie siedziala cicho to beda sobie sami brac te gratisy i pozniej sprzedawac na allegro czy cos albo za kilka lat dorzucac do boxow jako purchawy przeterminowane. Z nimi trzeba krotko, zreszta na biednego nie trafilo, w koncu to miedzynarodowa siec.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2021-05-25 o 15:39
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-26, 08:15   #3423
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Gratis mialam w koszyku ale juz przy realizacji zamowienia i w mailu nie, napisalam do nich pw maja sie zapoznac z tym i dac mi odpowiedz, zobaczymy co i jak, na pewno napisze tutaj .

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------



Ja, czekalam na pieniadze ponad miesiac . Dopiero napisanie do nich na fb przynioslo efekt.

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------



Poczekam na odpowiedz od nich poki co, mam nadzieje, ze sprawa rozstrzygnie sie na moja korzysc, no niby to â˜â˜â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜â˜â˜☠â˜â ˜â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜ â˜â˜☠â˜â˜â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜â˜â ˜☠ka i gratis ale skoro daja taka informacje na stronie to niech sie tego trzymaja, na pewno nie ja jedyna nie dostalam gratisu, reszta bedzie siedziala cicho to beda sobie sami brac te gratisy i pozniej sprzedawac na allegro czy cos albo za kilka lat dorzucac do boxow jako purchawy przeterminowane. Z nimi trzeba krotko, zreszta na biednego nie trafilo, w koncu to miedzynarodowa siec.
To dziwne, że w koszyku był, a potem zniknął.
Zobaczymy, co odpiszą. Trzymam kciuki, żeby dosłali to, co Ci się należało.


Ja z brakującymi gratisami miałam już wiele przebojów - zarówno w S., jak i D. Nawet w boxach brakowało po kilka minisów. W Sephorze czasem w ramach rekompensaty dawali 30/40 zł jako bon do wykorzystania w zakupach online, z kolei w Douglasie w zamian dosyłali jakieś inne gratisy, ale zwykle badziewia. Np. kiedyś kupiłam specjalnie jakieś perfumy Jo Malone o dużej pojemności, bo gratis miała być dołączona buteleczka 9ml konkretnego zapachu tej marki, który mnie interesował i który koniecznie chciałam przetestować, a w zamian dosłali mi jakiego śmierdziucha z Cacharel chyba.

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Oj! to rzeczywiście
Na razie nie mam ochoty na dalsze testy La Mer, ale kupiłam sobie flaszeczkę podkładu Physicians Formula i powiem Ci, że jak na razie jestem bardzo zadowolona. Podkład nie jest suchy, nie daje efektu maski, krycie ma przyzwoite (można budować kolejnymi warstwami), trwałość też nie najgorsza. Lekko się po nim wyświecam (jak po każdym zresztą), ale naprawdę nie ma tragedii. Skóra wygląda ładnie. Mam kolor LN3 i to jest taki ładny neutralny beżyk, choć mógłby być odrobinę jaśniejszy. Dokupiłam też MW2 na lato. Niestety w polskich drogeriach wybór odcieni jest dość mały.

Kupiłam go w pełnej cenie (prawie 60 zł) w Rossmannie (chciałam stacjonarnie się przyjrzeć kolorom), ale widzę, że w innych miejscach można kupić taniej.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-26, 10:32   #3424
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 339
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez silly_sylwia Pokaż wiadomość
Złóż oficjalną skargę i tyle. Niech się jakoś do tego odniosą oficjalnie.


A gdzie mam te skare napisac, skoro jedyny mail jest wlasnie do Obslugi klienta

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Gratis mialam w koszyku ale juz przy realizacji zamowienia i w mailu nie, napisalam do nich pw maja sie zapoznac z tym i dac mi odpowiedz, zobaczymy co i jak, na pewno napisze tutaj .

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------



Ja, czekalam na pieniadze ponad miesiac . Dopiero napisanie do nich na fb przynioslo efekt.

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------



Poczekam na odpowiedz od nich poki co, mam nadzieje, ze sprawa rozstrzygnie sie na moja korzysc, no niby to â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜ â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠k a i gratis ale skoro daja taka informacje na stronie to niech sie tego trzymaja, na pewno nie ja jedyna nie dostalam gratisu, reszta bedzie siedziala cicho to beda sobie sami brac te gratisy i pozniej sprzedawac na allegro czy cos albo za kilka lat dorzucac do boxow jako purchawy przeterminowane. Z nimi trzeba krotko, zreszta na biednego nie trafilo, w koncu to miedzynarodowa siec.


Na mesendzerze czy na ich stronie? Bo dla mnie to kpina. Nie wiem czy nie zglosic tego do rzecznika praw konsumentow, bo to jest jakiś cyrk co oni robia.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-26, 10:59   #3425
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A gdzie mam te skare napisac, skoro jedyny mail jest wlasnie do Obslugi klienta

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------





Na mesendzerze czy na ich stronie? Bo dla mnie to kpina. Nie wiem czy nie zglosic tego do rzecznika praw konsumentow, bo to jest jakiś cyrk co oni robia.
Na fb na wiadomosciach, zagroz im rzecznikiem to kasa na drugi dzien bedzie, ja tak zrobilam.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-26, 12:44   #3426
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Chciałam coś lżejszego na lato i byłam wczoraj w sephorze sprawdzić Eaze Drop od Fenty.
I totalna porażka. Sprawdzałam odcienie od 7 do 3, wszystkie utleniały mi się brzydko na ręku w przeciągu zaledwie kilku sekund. Masakra Także muszę poszukać czegoś innego.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-26, 13:05   #3427
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To dziwne, że w koszyku był, a potem zniknął.
Zobaczymy, co odpiszą. Trzymam kciuki, żeby dosłali to, co Ci się należało.


Ja z brakującymi gratisami miałam już wiele przebojów - zarówno w S., jak i D. Nawet w boxach brakowało po kilka minisów. W Sephorze czasem w ramach rekompensaty dawali 30/40 zł jako bon do wykorzystania w zakupach online, z kolei w Douglasie w zamian dosyłali jakieś inne gratisy, ale zwykle badziewia. Np. kiedyś kupiłam specjalnie jakieś perfumy Jo Malone o dużej pojemności, bo gratis miała być dołączona buteleczka 9ml konkretnego zapachu tej marki, który mnie interesował i który koniecznie chciałam przetestować, a w zamian dosłali mi jakiego śmierdziucha z Cacharel chyba.

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------


Na razie nie mam ochoty na dalsze testy La Mer, ale kupiłam sobie flaszeczkę podkładu Physicians Formula i powiem Ci, że jak na razie jestem bardzo zadowolona. Podkład nie jest suchy, nie daje efektu maski, krycie ma przyzwoite (można budować kolejnymi warstwami), trwałość też nie najgorsza. Lekko się po nim wyświecam (jak po każdym zresztą), ale naprawdę nie ma tragedii. Skóra wygląda ładnie. Mam kolor LN3 i to jest taki ładny neutralny beżyk, choć mógłby być odrobinę jaśniejszy. Dokupiłam też MW2 na lato. Niestety w polskich drogeriach wybór odcieni jest dość mały.

Kupiłam go w pełnej cenie (prawie 60 zł) w Rossmannie (chciałam stacjonarnie się przyjrzeć kolorom), ale widzę, że w innych miejscach można kupić taniej.

też jestem nim zainteresowana, podobnie jak pudrem prasowanym, ale nie było testerów a cena normalna, więc w sumie zrezygnowałam, ale Twój opis brzmi zachęcająco
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-26, 13:40   #3428
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
też jestem nim zainteresowana, podobnie jak pudrem prasowanym, ale nie było testerów a cena normalna, więc w sumie zrezygnowałam, ale Twój opis brzmi zachęcająco
Ja szukałam opinii na temat La Mer i przy okazji natknęłam się na test i recenzję podkładu PF, więc przy najbliższej wizycie w rossku, jak zobaczyłam szafę PF (nawet testery były ) od razu wrzuciłam do koszyka. Doszłam do wniosku, że choć cena regularna nie aż tak niska, to nie za takie pieniądze wtopy zaliczałam
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-26, 15:38   #3429
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja szukałam opinii na temat La Mer i przy okazji natknęłam się na test i recenzję podkładu PF, więc przy najbliższej wizycie w rossku, jak zobaczyłam szafę PF (nawet testery były ) od razu wrzuciłam do koszyka. Doszłam do wniosku, że choć cena regularna nie aż tak niska, to nie za takie pieniądze wtopy zaliczałam
A jaki masz kolor?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-26, 16:23   #3430
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Dziewczyny
nieoczekiwanie dostałam w prezencie bon do douglasa, nie mam żadnych marzeń pielegnacyjno/kolorówkowych bo poszłam trochę w drogeryjne i staram się zużywać zapasy (które swoją drogą coraz częściej mnie rozczarowują w porównaniu z drogerynymi czy naturalnymi produktami, ostatni bubel to kremy too faced i clinique), zastanawiam się nad masażerem Foreo BEAR - znacie, macie, używacie? Jakieś opinie?
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-26, 16:34   #3431
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja szukałam opinii na temat La Mer i przy okazji natknęłam się na test i recenzję podkładu PF, więc przy najbliższej wizycie w rossku, jak zobaczyłam szafę PF (nawet testery były ) od razu wrzuciłam do koszyka. Doszłam do wniosku, że choć cena regularna nie aż tak niska, to nie za takie pieniądze wtopy zaliczałam
I mnie strasznie te podklady kusza tylko te kolory kurde jakies ciemne sie wydawaly no ale lato idzie to moze wezme bo i tak zbrazowieje .

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
nieoczekiwanie dostałam w prezencie bon do douglasa, nie mam żadnych marzeń pielegnacyjno/kolorówkowych bo poszłam trochę w drogeryjne i staram się zużywać zapasy (które swoją drogą coraz częściej mnie rozczarowują w porównaniu z drogerynymi czy naturalnymi produktami, ostatni bubel to kremy too faced i clinique), zastanawiam się nad masażerem Foreo BEAR - znacie, macie, używacie? Jakieś opinie?
Jak dla mnie cala marka Foreo jest mocno przereklamowana .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-26, 17:56   #3432
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 204
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
I mnie strasznie te podklady kusza tylko te kolory kurde jakies ciemne sie wydawaly no ale lato idzie to moze wezme bo i tak zbrazowieje .

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------


Jak dla mnie cala marka Foreo jest mocno przereklamowana .
Ja mam Foreo (chyba żadne zaskoczenie xD) luna mini i jest spoko, ale na droższe wersje to chyba bym się nie porywała Bratowa ma jeden z tych najdroższych modeli (nie pamiętam, który konkretnie), jak byłam u niej to oczywiście testowałam i naprawdę nie widzę jakiejś znaczącej różnicy.
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-26, 20:56   #3433
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
A jaki masz kolor?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pisałam wyżej - mam LN3, neutralny beż. Noszę go teraz i jest okej, a najważniejsze, że nie ciemnieje i się nie odcina. Najjaśniejszy z dostępnych w naszych drogeriach jest LC1, ale na zbliżające się lato na pewno byłby dla mnie zbyt jasny.
Licząc, że może jednak pojadę na wakacje w jakieś ciepłe i słoneczne miejsce, dokupiłam jeszcze MW2 .
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
I mnie strasznie te podklady kusza tylko te kolory kurde jakies ciemne sie wydawaly no ale lato idzie to moze wezme bo i tak zbrazowieje .
Mnie się wydaje, że LC1 i LN3 nie są aż tak ciemne. Mam wrażenie, że ten, co mam, w butelce wygląda na ciemniejszy, a na twarzy ładnie się wtapia. Może to kwestia tego, że nie jest ciężki i mocno kryjący.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-26, 21:03   #3434
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pisałam wyżej - mam LN3, neutralny beż. Noszę go teraz i jest okej, a najważniejsze, że nie ciemnieje i się nie odcina. Najjaśniejszy z dostępnych w naszych drogeriach jest LC1, ale na zbliżające się lato na pewno byłby dla mnie zbyt jasny.
Licząc, że może jednak pojadę na wakacje w jakieś ciepłe i słoneczne miejsce, dokupiłam jeszcze MW2 .

Mnie się wydaje, że LC1 i LN3 nie są aż tak ciemne. Mam wrażenie, że ten, co mam, w butelce wygląda na ciemniejszy, a na twarzy ładnie się wtapia. Może to kwestia tego, że nie jest ciężki i mocno kryjący.
Idź Tyyy, namówiłaś Muszę obadać ten podkład przy okazji wizyty w Rossku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-26, 22:18   #3435
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Idź Tyyy, namówiłaś Muszę obadać ten podkład przy okazji wizyty w Rossku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tylko tak, przy okazji
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-26, 22:44   #3436
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja tylko tak, przy okazji
Hehe Muszę obadać, bo drogi nie jest, a jeśli w miarę kryje, to mogę się z nim zaprzyjaźnić Kupiłaś ten Healthy, tak? Bo widzę w apce, że są dwa, a jeden w promo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-26, 22:55   #3437
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na razie nie mam ochoty na dalsze testy La Mer, ale kupiłam sobie flaszeczkę podkładu Physicians Formula i powiem Ci, że jak na razie jestem bardzo zadowolona. Podkład nie jest suchy, nie daje efektu maski, krycie ma przyzwoite (można budować kolejnymi warstwami), trwałość też nie najgorsza. Lekko się po nim wyświecam (jak po każdym zresztą), ale naprawdę nie ma tragedii. Skóra wygląda ładnie. Mam kolor LN3 i to jest taki ładny neutralny beżyk, choć mógłby być odrobinę jaśniejszy. Dokupiłam też MW2 na lato. Niestety w polskich drogeriach wybór odcieni jest dość mały.

Kupiłam go w pełnej cenie (prawie 60 zł) w Rossmannie (chciałam stacjonarnie się przyjrzeć kolorom), ale widzę, że w innych miejscach można kupić taniej.
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja szukałam opinii na temat La Mer i przy okazji natknęłam się na test i recenzję podkładu PF, więc przy najbliższej wizycie w rossku, jak zobaczyłam szafę PF (nawet testery były ) od razu wrzuciłam do koszyka. Doszłam do wniosku, że choć cena regularna nie aż tak niska, to nie za takie pieniądze wtopy zaliczałam
Dzięki Ola! zerknę w rossku na testery i wezmę swoje pudełeczko to może pani mi wydzieli coś
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-27, 09:36   #3438
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=5e046a21a251d9e933976ae d7bddd2e3377715e2_6575001 0a329e;88729324]Ja mam Foreo (chyba żadne zaskoczenie xD) luna mini i jest spoko, ale na droższe wersje to chyba bym się nie porywała Bratowa ma jeden z tych najdroższych modeli (nie pamiętam, który konkretnie), jak byłam u niej to oczywiście testowałam i naprawdę nie widzę jakiejś znaczącej różnicy.[/QUOTE]

Mam Lunę ale przestałam używać bo na mojej delikatniej buzi powodowała powstawanie wyprysków Za dużo złuszczania i skóra się buntowała.
Zastanawiam sie nad tym masażerem ale nie wiem czy to cokolwiek daje...
Dziewczyny co się teraz fajnego na buzię robi (jakieś lasery coś), dodam że cera bardzo wypielęgnowana, bezproblemowa, potrzebuję odświeżyć botoks przy oczach ale lekarz mówi, że nic więcej nie potrzeba. A wiadomo - człowiek chętnie by coś poknuł
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-27, 13:06   #3439
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Mam Lunę ale przestałam używać bo na mojej delikatniej buzi powodowała powstawanie wyprysków Za dużo złuszczania i skóra się buntowała.
Zastanawiam sie nad tym masażerem ale nie wiem czy to cokolwiek daje...
Dziewczyny co się teraz fajnego na buzię robi (jakieś lasery coś), dodam że cera bardzo wypielęgnowana, bezproblemowa, potrzebuję odświeżyć botoks przy oczach ale lekarz mówi, że nic więcej nie potrzeba. A wiadomo - człowiek chętnie by coś poknuł
Radiofrekwencja mikroigłowa dobrym sprzętem, np. Medfrax, 3-4 w serii co miesiąc i potem seria mezo kolagenem Linerase. Sama bym to zrobiła, gdybym nie miała innych wydatków.
W ogóle jutro idę pierwszy raz na botox na lwią zmarszczkę i sama nie wiem, czy dobrze robię, bo czoło mam gładkie, żadnych zmarch tam póki co i chciałam tak prewencyjnie w lwią, bo marszczę się na słońcu. A może w końcu przyjdzie to lato.
__________________

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2021-05-27 o 13:09
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-27, 14:04   #3440
helloemmi
Raczkowanie
 
Avatar helloemmi
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 82
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Radiofrekwencja mikroigłowa dobrym sprzętem, np. Medfrax, 3-4 w serii co miesiąc i potem seria mezo kolagenem Linerase. Sama bym to zrobiła, gdybym nie miała innych wydatków.
W ogóle jutro idę pierwszy raz na botox na lwią zmarszczkę i sama nie wiem, czy dobrze robię, bo czoło mam gładkie, żadnych zmarch tam póki co i chciałam tak prewencyjnie w lwią, bo marszczę się na słońcu. A może w końcu przyjdzie to lato.
Daj znać jak wrażenia, bo ja bym chciała sobie zrobić coś na tzn. "zmarszczki palacza". Strasznie u mnie to widać, bo palę papierosy. Już mniej, ale nadal i to ani nie wygląda ani nie czuję się z tym dobrze, bo za każdym razem wchodzi mi podkład i się tam zbiera przez co jeszcze gorzej to wygląda.
helloemmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-27, 14:26   #3441
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Hehe Muszę obadać, bo drogi nie jest, a jeśli w miarę kryje, to mogę się z nim zaprzyjaźnić Kupiłaś ten Healthy, tak? Bo widzę w apce, że są dwa, a jeden w promo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, mam The Healthy Foundation. Nawet nie zauważyłam, że są dwa rodzaje .
Aktualnie pod ten podkład daję Erborian CC Dull Correct i w tej konfiguracji podkład jeszcze lepiej wygląda i się trzyma, bo ta baza dodatkowo koryguje to, czego ewentualnie jedna warstwa podkładu nie byłaby w stanie ukryć.


Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dzięki Ola! zerknę w rossku na testery i wezmę swoje pudełeczko to może pani mi wydzieli coś
Weź chociaż do testów, bo jak nie psioczyłaś na La Mer, to na ten też nie powinnaś .

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Radiofrekwencja mikroigłowa dobrym sprzętem, np. Medfrax, 3-4 w serii co miesiąc i potem seria mezo kolagenem Linerase. Sama bym to zrobiła, gdybym nie miała innych wydatków.
W ogóle jutro idę pierwszy raz na botox na lwią zmarszczkę i sama nie wiem, czy dobrze robię, bo czoło mam gładkie, żadnych zmarch tam póki co i chciałam tak prewencyjnie w lwią, bo marszczę się na słońcu. A może w końcu przyjdzie to lato.
Botox na lwią zmarszczkę raczej nie zaszkodzi .
Ja już od paru lat chodzę i dzięki temu nie mam między brwiami głębokiej zmarszczki, która naturalnie mi się robiła jedna, dość długa, zlokalizowana niesymetrycznie, bliżej lewej brwi.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-27, 15:08   #3442
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tak, mam The Healthy Foundation. Nawet nie zauważyłam, że są dwa rodzaje .
Aktualnie pod ten podkład daję Erborian CC Dull Correct i w tej konfiguracji podkład jeszcze lepiej wygląda i się trzyma, bo ta baza dodatkowo koryguje to, czego ewentualnie jedna warstwa podkładu nie byłaby w stanie ukryć.



Weź chociaż do testów, bo jak nie psioczyłaś na La Mer, to na ten też nie powinnaś .

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------


Botox na lwią zmarszczkę raczej nie zaszkodzi .
Ja już od paru lat chodzę i dzięki temu nie mam między brwiami głębokiej zmarszczki, która naturalnie mi się robiła jedna, dość długa, zlokalizowana niesymetrycznie, bliżej lewej brwi.
Dziękuję Ooo, zaraz sobie o tej bazie poczytam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-27, 15:38   #3443
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Dziękuję Ooo, zaraz sobie o tej bazie poczytam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie tę bazę (choć nie wiem czy to baza - ten produkt tak nazwałam na swój użytek ) polecił ktoś w tym wątku (przepraszam, że już nie pamiętam kto ) i właśnie zużywam już drugą tubkę (miałam te mniejsze, dostępne - nie wiedzieć czemu - tylko stacjonarnie, bo online jest jedynie duża pojemność). Na pewno kupię to większe opakowanie.
Dla bladziochów może być trochę za ciemna, ale u mnie sprawdza się doskonale i może nawet zastąpić podkład, jak akurat ma się cerę w dobrym stanie .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-27, 16:43   #3444
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tak, mam The Healthy Foundation. Nawet nie zauważyłam, że są dwa rodzaje .
Aktualnie pod ten podkład daję Erborian CC Dull Correct i w tej konfiguracji podkład jeszcze lepiej wygląda i się trzyma, bo ta baza dodatkowo koryguje to, czego ewentualnie jedna warstwa podkładu nie byłaby w stanie ukryć.



Weź chociaż do testów, bo jak nie psioczyłaś na La Mer, to na ten też nie powinnaś .

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------


Botox na lwią zmarszczkę raczej nie zaszkodzi .
Ja już od paru lat chodzę i dzięki temu nie mam między brwiami głębokiej zmarszczki, która naturalnie mi się robiła jedna, dość długa, zlokalizowana niesymetrycznie, bliżej lewej brwi.
Trochę mnie uspokoiłaś, miejmy nadzieję, że lekarz to prawidłowo wykona i na dłuższą metę będzie ok. Bo szczerze mówiąc, ostatni rok to dla mnie pasmo klęsk urodowych - spieprzona dolina łez i jej rozpuszczanie, seria totalnie nieskutecznej i bolesnej lipolizy na chomiki, która nic nie dała poza pochłonięciem pieniędzy + spalone włosy przez fryzjera, które z długich musiałam obciąć na długość tuż za ucho, a i tak sterczały pasma długości 5cm. O farbowaniu już oczywiście też nie ma mowy. Wczoraj pierwszy raz od roku wyszłam w rozpuszczonych włosach i bez czapki, nie chciałabym od nowa się dobić np. opadniętymi wskutek botoksu brwiami, bo i o takich przypadkach słyszałam

Na pocieszenie nakupiłam brązerów Kobo (Sand, Arizona, Nubian) i faktycznie super są, odcień Arizona ma drobinki, których na policzku nie widać, ale do mojego odcienia skóry pasuje tak idealnie, że to moje odkrycie brązerowe. Cudo. W Lidlu są też brązery i rozświetlacze Paese za dyszkę, oczywiście z cudem graniczy złapanie czegokolwiek ze standu, ale udało mi się kupić brązer - bardzo fajny, ciepły, ale taki uniwersalny, polecam. Za to najmniej podoba mi się brązer z Physicians Formuła, dziwnie żółty na mnie, może muszę się opalić. I mam też wrażenie, że zapycha, ale mogę się mylić, bo może moje przygody z cerą to wina hormonów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-27, 18:11   #3445
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Trochę mnie uspokoiłaś, miejmy nadzieję, że lekarz to prawidłowo wykona i na dłuższą metę będzie ok. Bo szczerze mówiąc, ostatni rok to dla mnie pasmo klęsk urodowych - spieprzona dolina łez i jej rozpuszczanie, seria totalnie nieskutecznej i bolesnej lipolizy na chomiki, która nic nie dała poza pochłonięciem pieniędzy + spalone włosy przez fryzjera, które z długich musiałam obciąć na długość tuż za ucho, a i tak sterczały pasma długości 5cm. O farbowaniu już oczywiście też nie ma mowy. Wczoraj pierwszy raz od roku wyszłam w rozpuszczonych włosach i bez czapki, nie chciałabym od nowa się dobić np. opadniętymi wskutek botoksu brwiami, bo i o takich przypadkach słyszałam

Na pocieszenie nakupiłam brązerów Kobo (Sand, Arizona, Nubian) i faktycznie super są, odcień Arizona ma drobinki, których na policzku nie widać, ale do mojego odcienia skóry pasuje tak idealnie, że to moje odkrycie brązerowe. Cudo. W Lidlu są też brązery i rozświetlacze Paese za dyszkę, oczywiście z cudem graniczy złapanie czegokolwiek ze standu, ale udało mi się kupić brązer - bardzo fajny, ciepły, ale taki uniwersalny, polecam. Za to najmniej podoba mi się brązer z Physicians Formuła, dziwnie żółty na mnie, może muszę się opalić. I mam też wrażenie, że zapycha, ale mogę się mylić, bo może moje przygody z cerą to wina hormonów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam jakiś dramatyczny okres, mam wrażenie, że nigdy nie wyglądałam tak staro
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-27, 18:27   #3446
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Oj, biedne jesteście
MissScareAll - nie powinnaś się martwić - cokolwiek by się nie działo, przejdzie
Ja zawsze chodzę do jednego „doktorka” na botox i jedyne, co kiedyś mi się zdarzyło, to takie unieruchomienie czoła, że trudno było mi kreskę zrobić, bo nie mogłam powiek napiąć, za to czoło było jak stół gładkie . Tak czy inaczej po około 4 miesiącach całkiem to ustąpiło, następnym razem o tym powiedziałam, zmienił mi nieco miejsce wkłucia i teraz znów jest gitara
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-27, 18:38   #3447
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

No to ja jestem teraz w trakcie rozpuszczania ust, robilam je moze z 7 lat temu i kwas mi zmigrowal poza czerwien wargowa i niestety hialuronidaza poszla w ruch. Myslalam tez o lipolizie ale ogolnie takie rzeczy sa niebezpieczne, kilka krajow min. Singapur i to juz w 2011 roku o ile sie nie myle zakazalo stosowania lipolizy, fal uderzeniowych gdyz takie rzeczy sa metabolizowane przez watrobe tym samym bardzo ja obciazajac. Teraz chodzilam na endermologie i fakt, celulit prawie znikl ale skora jest brzydka i malo jedrna, nie polecam, takie same efekty czyli redukcje celulitu mialabym od diety i cwiczen i w sumie kto wie czy to nie dieta i cwiczenia sie przyczynila do tego, a nie endermologia bo takich zwisow nie mialam nigdy jak teraz i szukam czegos na ujedrnienie.. myslalam o hifu ale to drogi interes i musialabym to robic na brzuch, uda i tylek, myslalam tez o karboksyterapii i nie wiem. Moze Wy cos dziewczyny polecicie? Codziennie sie szczotkuje na sucho, kupuje przerozne balsamy no ale to nic nie daje.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2021-05-27 o 18:47
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-27, 19:02   #3448
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Weź chociaż do testów, bo jak nie psioczyłaś na La Mer, to na ten też nie powinnaś
Jak tyko dotrę do Roska to mam go na liście


Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Trochę mnie uspokoiłaś, miejmy nadzieję, że lekarz to prawidłowo wykona i na dłuższą metę będzie ok. Bo szczerze mówiąc, ostatni rok to dla mnie pasmo klęsk urodowych - spieprzona dolina łez i jej rozpuszczanie, seria totalnie nieskutecznej i bolesnej lipolizy na chomiki, która nic nie dała poza pochłonięciem pieniędzy + spalone włosy przez fryzjera, które z długich musiałam obciąć na długość tuż za ucho, a i tak sterczały pasma długości 5cm. O farbowaniu już oczywiście też nie ma mowy. Wczoraj pierwszy raz od roku wyszłam w rozpuszczonych włosach i bez czapki, nie chciałabym od nowa się dobić np. opadniętymi wskutek botoksu brwiami, bo i o takich przypadkach słyszałam

Na pocieszenie nakupiłam brązerów Kobo (Sand, Arizona, Nubian) i faktycznie super są, odcień Arizona ma drobinki, których na policzku nie widać, ale do mojego odcienia skóry pasuje tak idealnie, że to moje odkrycie brązerowe. Cudo. W Lidlu są też brązery i rozświetlacze Paese za dyszkę, oczywiście z cudem graniczy złapanie czegokolwiek ze standu, ale udało mi się kupić brązer - bardzo fajny, ciepły, ale taki uniwersalny, polecam. Za to najmniej podoba mi się brązer z Physicians Formuła, dziwnie żółty na mnie, może muszę się opalić. I mam też wrażenie, że zapycha, ale mogę się mylić, bo może moje przygody z cerą to wina hormonów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurde! ale ciąg! współczuję!
Już jest ok?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-27, 19:16   #3449
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie tę bazę (choć nie wiem czy to baza - ten produkt tak nazwałam na swój użytek ) polecił ktoś w tym wątku (przepraszam, że już nie pamiętam kto ) i właśnie zużywam już drugą tubkę (miałam te mniejsze, dostępne - nie wiedzieć czemu - tylko stacjonarnie, bo online jest jedynie duża pojemność). Na pewno kupię to większe opakowanie.
Dla bladziochów może być trochę za ciemna, ale u mnie sprawdza się doskonale i może nawet zastąpić podkład, jak akurat ma się cerę w dobrym stanie .
Powiem Ci, że brzmi zachęcająco Mega bladziochem nie jestem, więc może akurat mi podpasuje
Widziałam właśnie, że tylko duża pojemność. Niestety nie mam Sephory stacjo, więc albo poczekam i kupię na wakacjach, albo wezmę dużą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-27, 19:34   #3450
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 204
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
No to ja jestem teraz w trakcie rozpuszczania ust, robilam je moze z 7 lat temu i kwas mi zmigrowal poza czerwien wargowa i niestety hialuronidaza poszla w ruch. Myslalam tez o lipolizie ale ogolnie takie rzeczy sa niebezpieczne, kilka krajow min. Singapur i to juz w 2011 roku o ile sie nie myle zakazalo stosowania lipolizy, fal uderzeniowych gdyz takie rzeczy sa metabolizowane przez watrobe tym samym bardzo ja obciazajac. Teraz chodzilam na endermologie i fakt, celulit prawie znikl ale skora jest brzydka i malo jedrna, nie polecam, takie same efekty czyli redukcje celulitu mialabym od diety i cwiczen i w sumie kto wie czy to nie dieta i cwiczenia sie przyczynila do tego, a nie endermologia bo takich zwisow nie mialam nigdy jak teraz i szukam czegos na ujedrnienie.. myslalam o hifu ale to drogi interes i musialabym to robic na brzuch, uda i tylek, myslalam tez o karboksyterapii i nie wiem. Moze Wy cos dziewczyny polecicie? Codziennie sie szczotkuje na sucho, kupuje przerozne balsamy no ale to nic nie daje.
O rany... Sama myślałam o lekkim powiększeniu ust, ale się bałam i nie zrobiłam. Nie wiem czy nie lepszy by był makijaż permanentny ust
Próbowałaś może masaży bańką?
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-05 07:34:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.