Wpadki na obcasach - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-14, 17:15   #91
Pulpecja:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Pulpecja:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 727
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Byłam na ślubie wychowawczyni.
Para młoda wychodzi z kościoła, wszystko ślicznie,pięknie, ludzie sypią grosikami.
Oni tę kasę zbierają, a ja stoję z przyjaciółką obok pana kamerzysty, na takiej kratce, wychowawczyni nas woła żebyś my pomogły zbierać iiiii obcas utkwił w kratce ... nie muszę dodawać kto był w tym momencie filmowany?
Walczyłam z butem 5 minut.. w końcu uległ..
Ale przynajmniej nauczycielka będzie mnie pamiętać do końca życia Już zawsze będę na jej płytce ślubnej. Ja i mój but.
__________________
"W trudnej sytuacji życiowej nie masz lepszego sposobu na znalezienie ratunku, niż zwrócić się do Prawdziwego Mężczyzny w tonacji Zbolałego Kurczątka. "
Pulpecja:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 20:26   #92
Lucyy
Zadomowienie
 
Avatar Lucyy
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 244
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Mnie równiez przydarzyla se historia z obcasem, który uktwil w kratce Dobrze, ze byla ze mna mama, bo sama nie wyciagnelabym tego obcasa. Najgorsze ze wszystkiego bylo to, ze zatarasowalam wejscie, bo drzwi byly bardzo waskie. Od tamtego czasu uwazam na kazda kratke , ale w szpilkach chodze dalej.
__________________
"Najlepsze są prezenty pożyteczne. Na przykład: ja jemu chusteczki do nosa, on mi futro"
B. Bardot
Lucyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 20:30   #93
leetee1
Raczkowanie
 
Avatar leetee1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 99
GG do leetee1
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość

Mojej kuzynce Kasi wpadła szpilka kiedy wchodziła do Carrefoura gdzie są kratki a na nich połozone gumowe dywaniki z okrągłymi dziurami. Szpilke wyjeła ale flek został w kracie. Musiała podniesc wielki, gumowy dywanik zeby go wyjąć
nie cierpie gumowych dziurawych wycieraczek w supermarketach,zawsze na palcach musze isc jak przez nie przechodze
leetee1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 14:20   #94
Annaszpila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 9
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Ja ostatnio biegłam na autobus w 9 centymetrowych szpilkach i jakoś krzywo stanęłam nawet nie miałam czasu by złapać równowagę bo zanim się spostrzegłam już leżałam xD Często wam się zarza biegać w szpilkach???
Annaszpila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 15:42   #95
bransoletka1104
Raczkowanie
 
Avatar bransoletka1104
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 65
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Kiedys podwijalam spodnie, bo mialam za dlugie i czubem buta zahaczylam i sie wywalilam na murek pod sklepem
Miałam kiedyś podobną wpadkę, tylko moja była o tyle efektowna, ze jak poleciałam to sie koledzy ze mnie smiali ze spadam i spadam, i nie wiadomo kiedy skończe. Pamietam wtedy w siostry spodniach byłam i jej na kolanie rozerwałam, a i jeszcze moje kolano nie pozostało bez szwanku.. Na szczescie, siostrze dziura w spodniach bardzo sie spodobala i wielkiej awantury mi nie zrobiła.

A kiedys w liceum, jakies swieto było i schodzilam w szpilkach ze schodow, i minelam nauczycielke swoja od gegografii, i wtedy jak dluga zjechalam ze schodow w tych butach, az mi sie troche obcas nadłamał..
__________________
Gdzie za wysokie dla ciebie progi, wejdz po drabinie
bransoletka1104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 18:13   #96
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Cytat:
Napisane przez ciciusia Pokaż wiadomość
hehe mój jeden z pierwszych wypadów w szpileczkach - był do kościoła a mam piechotką ponad kilometr ukradłam śliczne wysokie szpileczki mojej mamusi wystroiłam się jak szczur na otwarcie kanałów no i wyszłam po przejściu pół kilomertra moje pięty wyglądały jak nogi jezusa podczas ukrzyżowania musiłam boso wrócić się do domu i oplastrowana w adidaskach pójść na wieczorną msze z tego wypadu zostały mi wieczne blizny powyżej pięt :P no ale teraz wiem ze jak iść w szpilkach to swoich i sprawdzonych

Człowiek nawet zjeść spokojnie nie może, bo nie wie, kiedy trafi ja taki post i parsknie śmiechem...

Ja jestem typową szpilkowa "idiotką" - ciężko mi się idzie, jedynie tańczyć potrafię. Co dziwne - w stabilnych obcasach nie mam tego problemu. Kiedy już muszę wyjść na szpilkach, to najczęściej po kilku godzinach zamiast stóp mam masakrę - boli i wykrzywia się na boki a ja biedna próbuję zachowywać pozory. Wpadek jako takich raczej nie było, ale pamiętam, że jak raz szłam na samym początku obcasowej "kariery" w nowiutkich białych kozaczkach na szpilce i długich spodniach z szerokimi nogawkami. W pewnym momencie nogawka zahaczyła o szpilkę i ledwo wyratowałam się od upadku. Za mną szła jakaś pani i musiałam udać, że ja tylko tak na skróty skręcam krokiem pijanego Michaela Jacksona. Chyba się nie nabrała...
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 18:21   #97
karolkuuu
Zadomowienie
 
Avatar karolkuuu
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 583
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Widzę, że dużo przygód związanych z chodzeniem w butach na obcasach przeżyłyście i ja też mam kilka za sobą. Jedną z nich było utknięcie mojego obcasa między płytkami chodnikowymi. But został w chodniku a ja szłam dalej zdarzyło mi się na schodach w szkole potknąć się i przewrócić, albo idąc z przyjaciółmi na dyskotekę zahaczyłam obcasem o krawężnik jakkolwiek się to stało złamałam obcas do rana musiałam radzić sobie bez niego, ale dałam radę
karolkuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 18:33   #98
agussa
Wtajemniczenie
 
Avatar agussa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 710
GG do agussa
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

ja się potknęłam na studniówce tanczac poloneza
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=397217
kobieca biżuteria dla każdego
Proszę wejdź i napisz co o niej sądzisz. każda opinia jest dla mnie bardzo ważna.

agussa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 19:29   #99
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

mi obcas się zablokował między szynami tramwaju-taka niebezpieczna sytuacja
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 20:05   #100
moniuleczka
Zakorzenienie
 
Avatar moniuleczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 910
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Ja na wakacjach chciałam się pochwalić przed TŻ-etem moimi nowymi klapeczkami i wszystko ok moim pokoju na piętrze... aż nie zażyczył sobie żebym mu poszła po coś do kuchni więc musiałam zejść po schodach no i spadłam ! na szczęscie tego nie widział ale za to usłyszał
__________________

moniuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 20:52   #101
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Rozpoczęcie roku; ubrałam obcas ok. 9 cm. Autobus jedzie, kobieta za kierownicą, a ja odwalona bardzo Ja ide do niego i chce wsiąść a but mi spada.. pod autobus normalnie masakra i autobus nagle ruszył wredna kierowczyni nie raczyła się zatrzymać a JA SZYBKO TEN BUT WYCIĄGAM BO BY BYŁ ROZJECHANY.. kierowczyni wszystko widziała i jedzie dalej.. a ja jej pukam w busa żeby się zatrzymała a ta nic jedzie i sie cieszy.. wredny babol

__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 21:00   #102
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

mialam kozaczki na obcasie uderzylam butem o jakis kamien czy lod pod sniegiem no i.. obcas odpadl :P oprocz tego jakies potkniecia na schodach.. hehe na szczescie nie chodze za czesto na szpilkach bo by sie pewnie wiecej nazbieralo
__________________
Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 00:25   #103
gigibooom
Raczkowanie
 
Avatar gigibooom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 48
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

jeden jedyny raz mi sie zdazylo. zazwyczaj bardzo uwazam na kratkach czy studzienkach. wracalam w nocy do domu autobusem z przesiadka, mialam tylko 3 min zeby dobiec na przystanek z ktorego odjezdzal drugi autobus, a ze mialam przedostac sie na druga strone wielkiego skrzyzowania nie patrzylam pod nogi tylko bieglam spogladajac czy nie wpadne pod zadne auto. nagle moja 10 cm szpilka utknela w szynach. przechylilam sie mocno do przodu i zeby utrzymac rownowage machalam rekami jak ptak, ludzie mieli niezle widowisko, ale na szczescie nie jechal zaden tramwaj a mi udalo sie uwolnic i dobiec na autobus
gigibooom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 08:30   #104
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Cytat:
Napisane przez leetee1 Pokaż wiadomość
nie cierpie gumowych dziurawych wycieraczek w supermarketach,zawsze na palcach musze isc jak przez nie przechodze
ja tez nie cierpie takich wycieraczek kiedys szlam do kosciola z rodzicami ubralam nowe butki na obcasie by ladnie wygladac a tu wchodzac po gumowej wycieraczce klapa zle stanelam i zlamal mi sie obcas cala msze spedzilam w samochodzie a buty nowiutkie poszly na smietnik bylam wsciekla

druga wpadke mialam tez zima spieszylam sie na busa do szkoly mialam jeszcze kawalek do przystanku kiedy nagle podjechal zaczelam biec i tuz przy samych drzwiach poslizgnelam sie i wywinelam orla glowa udezajac o drzwi bolalo a ierowca przez lekko uchylone drzwi powiedzial
- " no przeciez bym potrzekal " wygladalo to tak smiesznie a tak bolalo ze mialam lzy w oczach ale ze smiechu pekalam i caly bus ze mna
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 08:53   #105
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

hmm bardzo zadko nosze szpilki ..
a gdy raz juz zalozylam i wybralam sie do kumpeli do lokalu w ktorym ona pracuje to spadlam ze schodow na szczescie nikt tego nie widzial (tak mysle ...
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 16:15   #106
Annaszpila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 9
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Ja spadąłam ze schodów po maturze jak wychodziłam ze szkoły... Miała wtedy 6 cm obcas, a schody były śliski bo akurat padało, poprostu zjechałam z nich na tyłku... xD
Annaszpila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 16:21   #107
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Cytat:
Napisane przez leetee1 Pokaż wiadomość
nie cierpie gumowych dziurawych wycieraczek w supermarketach,zawsze na palcach musze isc jak przez nie przechodze
Ja tak samo mam, tragedyja.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 16:48   #108
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

ja na półmetku,w długiej sukni i szpilkach wchodziłam po schodach...nie zauwazyłam dwóch, wyrżnęłam sie ze hej..cała sla to widziała,no ale cóz-bywa
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 23:58   #109
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Pewnego dnia obcas (mały bo 5-6cm) utknał mi w wycieraczce przy wejsiu do największej poczty w mieście wyciągnełam po kilku minutach
W tych samych butkah szłam kiedyś przez plac z kocich łbów (w Gdansku jest takich pełno) i obcas wbił sie w szpare pomiędzy nimi i tam został but mi spadł..
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 16:26   #110
Annaszpila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 9
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Cytat:
Napisane przez -Finezja- Pokaż wiadomość
Pewnego dnia obcas (mały bo 5-6cm) utknał mi w wycieraczce przy wejsiu do największej poczty w mieście wyciągnełam po kilku minutach
W tych samych butkah szłam kiedyś przez plac z kocich łbów (w Gdansku jest takich pełno) i obcas wbił sie w szpare pomiędzy nimi i tam został but mi spadł..
Miałam podobną sytułację na starówce w warszawie, obcas wbił mi się w szparę pomiędzy kocimi łbami i już tam został, niestety buty do wyrzucenia... ;]
Annaszpila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 17:06   #111
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Urwałam kawałek cienkiego obcasa- utkwił w szparze między metalowymi prętami wycieraczki na dworcu. Do tej pory widzę go, tkwi tam spokojnie.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 17:10   #112
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Cytat:
Napisane przez Pulpecja:) Pokaż wiadomość
Byłam na ślubie wychowawczyni.
Para młoda wychodzi z kościoła, wszystko ślicznie,pięknie, ludzie sypią grosikami.
Oni tę kasę zbierają, a ja stoję z przyjaciółką obok pana kamerzysty, na takiej kratce, wychowawczyni nas woła żebyś my pomogły zbierać iiiii obcas utkwił w kratce ... nie muszę dodawać kto był w tym momencie filmowany?
Walczyłam z butem 5 minut.. w końcu uległ..
Ale przynajmniej nauczycielka będzie mnie pamiętać do końca życia Już zawsze będę na jej płytce ślubnej. Ja i mój but.
Miałam to samo!!
Wesele, fajerwerki. Biegnę jak jakaś najarana i... szpilka mi utknęła w kratce. Walczę z tym cholernym butem i nie mogę wyjąć. W końcu przyszedł chłopak i mi wyciągnął, chociaż nie było łatwo. Rany, jak mi potem wstyd było.
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 17:15   #113
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

ja na studniowce sie wywalilam podczas tanca (mialam wysokie szpilki). Fakt, ze bylam juz troche wstawiona ale jednak powiedzmy, ze to wina szpilek najgorsze, ze kamerzysta caly ten moj upadek filmowal dobrze, ze na kasecie pozniej tego nie bylo - pewnie wycial
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 18:04   #114
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
ja na studniowce sie wywalilam podczas tanca (mialam wysokie szpilki). Fakt, ze bylam juz troche wstawiona ale jednak powiedzmy, ze to wina szpilek najgorsze, ze kamerzysta caly ten moj upadek filmowal dobrze, ze na kasecie pozniej tego nie bylo - pewnie wycial
Mam kuzynkę w pierwszej liceum...
Opowiadała mi, że na jej gimbalu przy rozpoczęciu poloneza dziewczyna zaplątała się butem we własną sukienkę i wyrżnęła jak długa- była w 1 parze Musieli przez nią jeszcze raz zaczynać poloneza.
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 18:08   #115
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Cytat:
Napisane przez Arethaf Pokaż wiadomość
Mam kuzynkę w pierwszej liceum...
Opowiadała mi, że na jej gimbalu przy rozpoczęciu poloneza dziewczyna zaplątała się butem we własną sukienkę i wyrżnęła jak długa- była w 1 parze Musieli przez nią jeszcze raz zaczynać poloneza.
ahahah ja na szczescie na polonezie nie wyrznelam za to modlilam sie tylko, zeby wlasnie sie nie przewrocic bo byl strasznie sliski parkiet a wlasnie tez bylam gdzies na poczatku
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 18:17   #116
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Najpierw muszę podkreślić to, iż potrafię sie ładnie poruszać nawet na 12cm szpilkach pod warunkiem że:
1. W aucie: jak wysiadam z samochodu dwu-drzwiowego gdzie siedzę z tyłu i pas sie nie zahacza o uchwyt, który sie składa fotel przedni...Ehhh...wysiadam a szpila mi zahacza o pas i jaka długa tak sie wyłożyłam na krawężniku wpadając przy tym do kałuży prawą nogą (dobrze ze miałam spodnie) w centrum mojego pięknego miasta. "żyjesz?"-zapytał siedzący w aucie mój brat po czy wstałam, otrzepałam sie i poszłam oczywiście hihajac pod nosem z całej tej sytuacji. Za chwile telefon...brat: "Aska! jezu! jak to sie stało?cała jesteś?" - troskliwy
2. Krakowskie uliczki - tylko po kilku drinkach potrafię iść np. ulica Sienna - Krakowianki będą wiedzieć dla reszty wspomnę, iż (ALE nie tylko na tej ulicy) jest kostka brukowa i nawet jeżeli idziesz na 1cm możesz sie zabić albo jak masz bucik do szpica - zgon na miejscu. Ja jeżeli już muszę to idę krawężnikiem - równowaga to podstawa. Ja daje sobie świetnie rade w porównaniu do mojej siostry, która upiera sie że umie chodzić na szpilach ale jakimś cudem zahacza o każdą studzienkę i kosteczkę brukową ;P
3. Nad morzem - jazda z Kraka do Sopotu - 8 godzin, wstęp na molo w Sopocie 7zł, szpilka, która wpadła miedzy dechy - bezcenna. Czyli prawie tak jakbym szła krawężnikiem po ulicy Siennej. Czyli po raz kolejny równowaga i po jednej desce do przodu.
4. śmierć fleków jeszcze przed zakupami bądź po - czyli gumowe wycieraczki w galeriach handlowych - ubóstwiam je. Albo tez śliskie podłogi...
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 18:52   #117
Annaszpila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 9
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Wczoraj widziałem laskę w wieku około 14 lat wystrojoną w pantofle na szpilkach o wysokości conajmniej 10 cm która chyba po raz pierwszy miała na nogach szpilki, wyglądała wręcz żałośnie, co chwile łapała równowagę a minę miała jakby chodziła po rozrzażonych węglach
Annaszpila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 13:52   #118
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Ja zawsze zakładam szpilki jak jest jakaś ważna uroczystość, a jak jest ważna uroczystość- zawsze się spóźniam.

Raz: biegnę w szpilkach- trochę na mnie za luźnych, biegnę, biegnę, nalge zorientowałam się, ze jedna nogę mam bosa a but został za mną...

Innym razem wkurzyłam się i biegłam w samych rajstopach po ulicy, po kilu metrach z powrotem założyłam szpilki- to był zły pomysł :P

Jeszcze inny numer: nogi bolały mnie przeokropnie a ja utknęłam na dworcu bez miejsca do siedzenia. Butów nie było jak zdjąc bo miałam cienkie rajstopy a podłoga zimna. W końcu nie wytrzymałam i u jakiejś ulicznej sprzedawczyni kupiłam skarpetki, założyłam je i tak sobie postałam, elegamncko ubrana, w zielonych skarpetkach i szpilkach w dłoni Kilka razy słyszałam tłumaczenie mamy idącej z dzieckiem "bo widzisz, ta Pani pewnie ma niewygodne buty i ją bolą nózki, dlatego jest w samych skarpetkach"...
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 14:14   #119
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

ja tam nie potrzebuję obcasów zeby zaliczyć "wpadki" w stylu potkniecie, upadek:P zdarza mi sie na płaskim, a w obcasach zdarza sie chyba rzadziej :P ehehe często mi się noga wykręca i leci , po schodach wchodzę bez problemu czasami sie zdarza ze schodzać potknę się ale to veryy rzadkoo

chodzać w obcasach zawsze mnie denerwują takie wycieraczki z dziuramii (np wsklepach, pzred wejściem) zawsze ale to zawsze obcas mi tam utknie i mam problem z wyjeciem<raz nawet flek mi został przeklinałam te wycieraczki dłuugoo...
idąć po kostce brukowej też źle mi się chodzi, modle sie tylko w myślach zeby długiej nie wyłożyć

a ostatnio na weselu gubiłam 3 razy buta:P raz podczas tańca<ala kankan,to nie tylko ja) raz podczas wchodzenia po schodach na sale"jadalną" , i raz przy samych kelnerach jak szłam na salę gdzie sie tańczyło :P ahahhah

agacior dobre z tymi skarpetami
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 14:25   #120
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

A ja na obcasach to czesto mam jakies przygody.
W Polsce jeszcze bieglam do pracy w spodniach z kantem i obcasach. Akurat w tym budynku odbywal sie jakis casting modelkowy. Ja wpadam na te schody, blokuje mi sie but w nogawce i wylozylam. Pani recepcjonistka 'Spokojnie, zdarzy pani na casting'

ja lol.


W kantynie w obecnej pracy, buciki na malenkim obcasiku, teoretycznie wygodne ale tak sliskie, ze chcialam odniesc naczynia, pelno ludziu a ja wziuuu jade. Ale ustalam.
Innym razem, te same buty, wychodze z kantyny i nagle niemal ***udu, jeden supervisior zmiany mnie tylko przytrzymal. Ja sikalam ze smiechu i zenady. Nie nosze ich juz bo droga do pracy to bylo przynajmniej 6 razy zablokowanie sie w szczelinach chodnikowych.

Tydzien temu na imprezie, gorset czarny, szorty, wysokie kozaki za kolano na niebotycznej szpili. No pieknie ladniem staralm sie wygladac seksi. Wije sie tam do tego metalu i rocka oh i ah. Tylko, ze bylo rozlane piwo a obok kolo niechcacy mnie podcial. Nie moglam wstac bo tak sie smialam.

Ja sie wiecznie na obcasach potykam, dlatego na codzien raczej nosze plaskie.
(tzn jesli obcas nie jest szpila to inaczej, szpilki me ukochane mnie przewaznie zawodza)
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.