Jak reagujecie na spojrzenia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-10, 23:30   #1
dovera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 24
Question

Jak reagujecie na spojrzenia?


Najczęsciej męskie rzecz jasna. Otóz ostatnio zdałam sobie sprawę jak często łapie kogoś zazwyczaj nieznajomego na takich spojrzeniach. Np w autobusach. Dodam że sama ich napewno nie szukam bo zazyczaj patrzę sie okno, bądź czytam ksiazke itp i nagle podnsoze wzrok i napotykam jakiś męski. W tym tygodniu dostałam nawet uśmiech a także mrugnięcie gratis co było bezpośrednią przyczyną założenia tego wątku. Reaguje zmieszaniem, odwracam wzrok i nie patrzę w tamtą stronę więcej. Bo co innego? Także zerkać? usmiechac się? Przyjęłam że są to spojrzenia ot takie - czasem sie na kogos mozna zaptrzec, czasem moze te moje podniesieie wzroku akurat spowodowało podniesienie wzroku czyjegoś. Tez tak myślicie? Czy sądzicie że za tym może kryć się coś więcej? Do tej pory nawet mi to do głowy nie przyszło. Tak samo np ostatnio byłam na piwie z koleżankami w barze i siedzialam naprzeciwko dwoch dziewczyn a pomiedzy nimi widzialam stolik przy ktorym twarza do mnie siedzial chlopak. Cały czas czułam na sobie jego wzrok, gdy zerkalam - on nie odwracał. Staralam sie aby mnie to nie peszło i swobodnie rozmawialam dalej z kolzankami. Czy to był jakis znak? Moze ja czegoś nie wiem w tym towarzyskim kodzie? Jesli chcialby coś czemu nie podszedł. Nie rozumiem tego. Może dziewczyny badziej obeznane w towrzyskim kodzie cos podpowiedzą? Czy może spojrzenia są tylko i wylacznie spojrzeniami? jakie macie doświadczenia?
dovera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 23:42   #2
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

Hmm...moim zdaniem zapatrujemy się najczęściej na ludzi, ktorzy:
1. Mają w sobie coś interesującego, co przyciąga (czy też na sobie)
2. Są po prostu ładni.
3. Są znacząco inni od nas - np. poprzez jakąś niesprawność fizyczną
4. Przypominają nam kogos i zastanawiamy się czy to właśnie ta osoba.


Nieco generalizując - w przypadku mężczyzn najczęściej jest to punt numer 2 Najwidoczniej jesteś atrakcyjną kobietą, która przyciąga meżczyzn. Może masz po prostu seksapil?
Jak się zachować w takiej sytuacji - to już nie podpowiem, bo mnie (niestety) rzadko coś takiego spotyka. Gdybym nawet doświadczała czegoś takiego to pewnie - podobnie jak Ty - bym się zwyczajnie speszyła.
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 07:29   #3
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Hmm...moim zdaniem zapatrujemy się najczęściej na ludzi, ktorzy:
1. Mają w sobie coś interesującego, co przyciąga (czy też na sobie)
2. Są po prostu ładni.
3. Są znacząco inni od nas - np. poprzez jakąś niesprawność fizyczną
4. Przypominają nam kogos i zastanawiamy się czy to właśnie ta osoba.
5.wyglądają komicznie.Spalona twarz,za małe ciuchy na za dużym ciele itd
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 07:46   #4
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

Mi to wisi, myślę,że każdy ma takie sytuacje,że ktoś mu się przgląda i to coś normalnego. Zazwyczaj nie patrzę na tą osobę, traktuję ją jak powietrze.

No chyba,że ktoś maniakalnie przez 15minut się wpatruje to zaczynam się bać;-)

ja też patrzę na innych i pewnie nawet nie zdaję sobie sprawy,że ci inni mogą to widzieć. Zazwyczaj patrzę gdy ktoś ma fajne buty, jest fajnie ubrany, gdy wygląda dziwnie/inaczej, czasami gapię się jak dziewczyna ma ładną cerę, ciekawy kolor włosów lub makijaż, albo jak jest ładna po prostu, czasami wręcz przeciwnie jak mi się nie podoba, jak jest brzydko pomalowana.... uwagę przyciągają nie tylko pozytywne cechy ale i negatywne.

Jednak zazwyczaj nie wpatruję się dłużej niż kilka sekund, chyba jest niewiele osób, które mogłyby mnie zainteresować na dłużej.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 08:29   #5
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

Ja tam na spojrzenie odpowiadam nieco wyzywająco, jak ktoś się we mnie wpatruje, to ja robię to jeszcze intensywniej, aż w końcu ta osoba się peszy ;P
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 08:52   #6
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
ja też patrzę na innych i pewnie nawet nie zdaję sobie sprawy,że ci inni mogą to widzieć.
Mam podobnie,obserwatorka ze mnie Czasami jak sie na tym złapie to tak się zastanawiam co może sobie pomyśleć ta osoba,której sie tak przygladam
Z kolei jeśli złapię na sobie wzrok jakiegoś chłopaka to wszystko zależy od mojegu humoru no i właściciela spojrzenia Czasem ignoruję,a czasem odpowiadam uśmiechem,bo wręcz nie mogę się powstrzymać
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 09:00   #7
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

To nic strasznego. Czasami to niezobowiązująca gra pod tytułem 'nawiązywanie kontaktu wzrokowego' ale zazwyczaj chodzi o coś jeszcze mniej zobowiązującego. Stosunkowo mało jest maniaków i gwałcicieli, najczęściej sytuacja wygląda tak, że osoba oglądana tak podoba się patrzącemu, że ciężko mu oderwać od niej wzrok. Nie tak metaforycznie - po prostu ciężko. Można to porównać do relacji pomiędzy osobą która ostatnie dwa dni spędziła na pustyni a puszką schłodzonego napoju na którą jej nie stać. Czasami przypomina to niegroźną kilkunastominutową obsesję.
Najczęściej patrzący nie podejdzie jednak i nie powie, 'hej, podobasz mi się' ani nawet nie zapyta o godzinę - czasami chciałby a nie ma odwagi ale z reguły chodzi o to, że takie patrzenie nie wiąże się z żadną głębszą potrzebą kontynuowania znajomości (oczywiście nie miałby nic przeciwko ale tak naprawdę, o większości takich osób szybko się zapomina) - ono dla wzrokowca spełnia funkcję artystyczno-rozrywkową i jest przyjemne samo w sobie.
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-11, 09:23   #8
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

ja czuje wzrok instruktora od nauki jazdy na sobie,ale nie zwracam na to uwagi,a tak ogolnie czesto widze ze ktos mi sie przyglada
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 09:41   #9
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

taaa, znam to doskonale. Moje zachowanie zależy od mojego nastroju. Jeśli mam dobry humor, to się lekko uśmiecham raz i tyle.
Jeśli mam ochotę na flirt na odległość oczywiście, to popatrzę kilka razy

Ale najczesciej smieszy mnie taka sytuacja.
Tez zalezy jak osoba patrzaca wyglada
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 09:55   #10
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
ja czuje wzrok instruktora od nauki jazdy na sobie,ale nie zwracam na to uwagi,a tak ogolnie czesto widze ze ktos mi sie przyglada
Ja też i mi to imponuje.Ubieram się ładnie (w moim mniemaniu) na ulicy się gapią,a ja się cieszę.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 10:00   #11
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

czlowieka troche dowartosciuje
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-11, 10:03   #12
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

Ciekawy temat

Lubię obserwować ludzi, ale czasem jest mi zwyczajnie głupio spojrzeć kilka razy na jedną osobę, bo właśnie nie chcę jej peszyć bądź nie chcę żeby sobie o mnie coś dziwnego pomyślała.

Nie lubię, gdy patrzą się na mnie jakieś rówieśnice, których nie znam, zwłaszcza, gdy jadę sama, a taka grupka co i raz na mnie spogląda. Wydaje mi się wtedy, że coś jest ze mną nie tak, może jakoś głupio wyglądam czy coś.

Natomiast męskie "zerknięcia", jeżeli nie są zbyt natarczywe to mi nie przeszkadzają .
Faceci nie przykłuwają tak uwagi do tego, że np. wystaje mi ramiączko, które nie pasuje do koloru bluzki, bądź mam nieładne buty itp. Dlatego mogę się domyślić, że gdy patrzą się na mnie to ich czymś w jakiś sposób zainteresowałam.
Gdy facet się na mnie patrzy staram się pozostać naturalna, chociaż gdy wpatruje się we mnie ktoś kto mi się podoba, to niezawsze mi się to udaje
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 10:27   #13
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

Lubie obserwować, zwłaszcza w autobusie choć czasami mam problem ze wzrokiem jeżeli ktoś mnie 'przyłapie' zwłaszcza jest to problem gdy obserwuje kobietę
a z facetami lubie bawić spojrzeniami uśmiech, odwrócenie wzroku.. , za to ze znajomymi to czasem wystarczy porozumienie się wzrokiem zamiast słów tak z jednej jak i z drugiej strony i doskonale wiemy o co nam chodzi.
Ktoś mi kiedyś powiedział że z moich oczu można wszystko wyczytać
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 10:57   #14
dovera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 24
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

no włanie, "najgorzej" gdy facet jest naprawde przystojny i podoba mi się. Tak jak facet od mrugnięcia Dlatego chyba zadałam sobie to pytanie - a może JEDNAK tylko czeka na sygnał i chciałby zawrzeć znajomość? Marzenia? Pewnie tak
dovera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 11:02   #15
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

to zalezy od mojego humoru i samopoczucia czasami po prostu to olewam, czasem sie ladnie usmiechne, a jak jestem w bojowym nastroju wyzywajaco i natarczywie patrze tej osobie w oczy.

i sama czesto patrze sie na ludzi i przyznam sie, ze niektorych nawet obcinam wzrokiem
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 11:38   #16
soko88
Rozeznanie
 
Avatar soko88
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 628
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

a ja ostatnio w autobusie usiadłam na przeciwko jakiejś dziewczyny cały czas czułam na sobie jej wzrok..strasznie mnie to krępowało.na dodatek gdy ja spojrzałam się na nią ona się delikatnie uśmiechnęła <nie wiedziałąm czy szyderczo czy życzliwie> zaczęłam nerwowo wycierać twarz bo było rano spałam nie u siebie i myślałam, że pewnie mam gdzieś jakąś smuge fluidu albo się rozmazałam... byłam zaspana włosy mi stały na wszystkie strony... już jej miałam coś powiedzieć ale się powstrzymałam..w domu się okazało że to była koleżanka TŻta z pracy której w życiu nie widziałam ale ona mnie poznała po zdjęciach na naszej klasie..:| tak wiec przypadki mogą być naprawdę różne
soko88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 12:06   #17
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja tam na spojrzenie odpowiadam nieco wyzywająco, jak ktoś się we mnie wpatruje, to ja robię to jeszcze intensywniej, aż w końcu ta osoba się peszy ;P
Robie tak samo
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 12:09   #18
Motylek Truskawkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

Kiedyś bardzo mnie to peszyło i zaczerwieniona odwracałam wzrok, teraz podobnie jak Vivienne patrzę się na osobę, która mnie obserwuje jeszcze bardziej intensywnie niż ona na mnie, aż wkońcu ta druga osoba speszona odwróci wzrok, czasami jest jednak inaczej, ktoś się do mnie uśmiechnie, ktoś zagada i wtedy ja też odwzajemniam uśmiech czy podejmuję rozmowę Mi niestety dość często zdarza się dosłownie gapić się na jakąś osobę dobrych kilka/kilkanaście minut, otrzeźwia mnie dopiero obserwowana przeze mnie osoba, gdy mile lub niemile zaskoczona spojrzy w moją stronę. A przyczyny mojego zagapienia się na innych są najróżniejsze: ktoś jest bardzo atrakcyjny, jest ciekawie ubrany, ma piękną twarz, ma w sobie coś oryginalnego. Nie patrzę się na osoby, które odznaczają się od tłumu w negatywnym sensie, bo nie lubię. Podsumowując: jeżeli zaszczycę kogoś swoim spojrzeniem, nic tylko się cieszyć
__________________
zonk!
Motylek Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 12:28   #19
Optymistka w trampkach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 607
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

Również patrzę na osobę, która patrzy na mnie, bywa, że się uśmiecham.
Jeśli zdarzy się tak, że spojrzenie zaczyna mnie irytować, to patrzę tak długo, aż dana osoba się speszy lub robię głupią minę w stylu "na co się tak patrzysz?".
__________________




Optymistka w trampkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-11, 13:23   #20
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

Jak patrzy na mnie jakis przyjstojny chłopak, z reguły go w końcu na tym złapię i kończy sie na miłym usmiechu, więc nic niezdrowego, sama przyjemność
Jak gapi sie na mnie baba w autobusie to tez zaczynam sie gapić i ona sie peszy. Podobnie jak z resztą każdym kto sie gapi...rozumiem zerkać na kogoś, ale takie bezczelne gapienie jest denerwujące. Tylko wydaje mi się, że ludzie nie wiedzą, że się na kogos gapią.
Poza tym a propos zerkania np. w knajpie, ludzie robia to mimowolnie - ogladałam film dokumentalny, w którym na przykłdzie sytuacji w knajpie pokazano, że ludzie niświadomie patrzą sie inne osoby nie mając o tym pojęcia Zabawne było zdziwienie badanych osób jak zobaczyły ile razy zerkały na inne osoby, dodam jeszcze, że zerkali na osoby atrakcyjne
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 13:31   #21
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

Na pytanie: "Jak reaguję na spojrzenia?", zazwyczaj odpowiadam - "Odwzajemniam."
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 17:25   #22
*Sweety*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 734
GG do *Sweety*
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

Każdemu się to zdarza, jednym rzadziej drugim częściej
Czuje na sobie wzrok mężczyzn (nie powiem, czasami to miłe), ale można by rzec, że nagminnie jest to wzrok kobiecy. Bardziej natarczywy, przeszywający wręcz. Aż się zastanawiam czy tak się im podobam czy coś ze mną nie tak
Ostatnio na pewnym Festynie zdarzyła mi się dziwna sytuacja. Szedł jakiś chłopak z kolegami, już z daleka mnie wypatrzył. W momencie gdy przechodził obok mnie i moich koleżanek tak wlepiał we mnie swoje gały, w dodatku miał wyłupiaste oczy, że aż zaczęłam się bać. Był kilka metrów dalej i nadal się gapił. Brrr

Ale to normalne, że ludzie mimowolnie zerkają na siebie
__________________



*Sweety* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 17:50   #23
miskaa5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 926
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

Kiedyś sie peszyłam a teraz klin klinem
miskaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 18:17   #24
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

ja też należę do obserwatorek najczęściej przyglądam się innym kobietom, gdy są ubrane ciekawie - inaczej niż wszyscy i - czerpię inspiracje sama lubię się ubierać inaczej i ciekawie, dlatego gdy ktoś przygląda się mi - jestem zadowolona, gdyż mam nadzieję że robi to właśnie z tych powodów - ponieważ wyglądam ciekawie/ładnie/interesująco
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 19:37   #25
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

Jeśli to ktoś ładny to też się gapię
A w takich codziennych sytuacjach to po prostu oddaję spojrzenie i uśmiecham się.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 19:41   #26
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

Cytat:
Jak reagujecie na spojrzenia?
Spojrzeniem, przywykłam do tego że często ktoś na mnie się patrzy/przygląda mi się, więc muszę reagować.

LUbię obserowowac ludzi, fajna sprawa. Zawsze sobie coś wtedy myślę nt. tej osoby, albo zastanawiam się kim jest, co robi w życiu, czy np. rano piła herbatę... Wiem, nienormalna jestem
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 20:11   #27
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

na spojrzenia reaguje w rozny sposob w zaleznosci od nastroju lub w zaleznosci od tego kto patrzy z reguly odpowiadam spojrzeniem, czesto sie usmiecham a czasami kompletnie bagatelizuje
__________________
Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 20:38   #28
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

To zależy od tego, kto mi się przygląda. Jeśli ktoś wyglądajacy miło, to spoglądam z uśmiechem. Jeśli robi to ktoś, kto mam wrażenie, że mnie ocenia, to zawieszam na moment wzrok na tej osobie lub zaczynam "lustrację" z góry na dół. Większość osób nie ma już więcej ochoty wpatrywać sie we mnie.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 20:41   #29
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
LUbię obserowowac ludzi, fajna sprawa. Zawsze sobie coś wtedy myślę nt. tej osoby, albo zastanawiam się kim jest, co robi w życiu, czy np. rano piła herbatę... Wiem, nienormalna jestem
Wcale nie- ja mam podobnie Hmm... Albo po prostu obie mamy coś z głową Czasem gdy jestem wśród większej grupy ludzi (np. w autobusie czy metrze) nagle łapię się na tym, że zerkam na kogoś i tworzę sobie w myśli "mini-scenariusz" na jego temat- kim jest, czy jest szczęśliwy, co go spotkało, że ma takie smutne spojrzenie... I tym podobne, i tym podobne...
Poza tym, jak już dziewczyny pisały, zdarza mi się zapatrzeć na kogoś, bo przykuwa moją uwagę fajnym stylem ubierania, makijażem, fryzurą.
No i oczywiście czasem zerkam na fajnych facetów- ze względów czysto estetycznych

Gdy działa to w drugą stronę, czyli zauważę, że ktoś przypatruje się mi, zazwyczaj troszeczkę się peszę i udaję, że nic nie widzę. Nie wiem dlaczego- tak już mam...
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 21:01   #30
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
LUbię obserowowac ludzi, fajna sprawa. Zawsze sobie coś wtedy myślę nt. tej osoby, albo zastanawiam się kim jest, co robi w życiu, czy np. rano piła herbatę... Wiem, nienormalna jestem
wcale nie, ja też tak mam ale raczej myślę o czym ta osoba sobie akurat teraz myśli niż z kim piła herbatę

albo jak widzę np ludzi żyjących na dworcu to bardzo sie zastanawiam jak wyglądało ich życie przedtem i jak tam trafili... to jest niesamowicie ciekawe, każdy z nich być może nosi w sobie interesującą historie może był kiedyś milionerem etc (i kto tu ma dziwne myśli )
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:08.