depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-11, 17:10   #31
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

tak początki są trudne, ale z czasem naprawdę nie jest to straszne , coraz mniej boli
warto zacisnąć zęby i na początku pocierpieć
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 19:43   #32
Gleezda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Żyrardów
Wiadomości: 7
Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

hej
zostaw ten depilator. faktycznie, wloski sie urywaja a nawet jesli sie uda wyrwac z cebulka to potem wrastaja.

ja Ci polecam laser. nie czytalam wszystkich postow wiec byc moze byla o tym mowa. moze impreza nie jest tania ale jak mowisz o tym ze masz grube i sztywne wloski to mozesz sie ich pozbyc po 3 sesjach na zawsze! przynajmniej tak mowia ze po 3 sesjach znikaja forever..

ja sama na wlasnej skorze tez sprobowalam. ale tylko raz. kuracja kosztowala mnie prawe 4 stowy (<- powod dlaczego tylko raz) i moge z reka na sercu potwierdzic ze wloski sie przerzedzily. nie zniknely calkowicie ale poprawil mi sie humor czasami sa "fale" ze na dlugi czas ich nie ma a czasami odrastaja ale rzadkie. wiec wierze w to co pisza ze wloski moga zniknac, na pewno na bardzo dlugi czas, dluzszy niz po wosku czy depilatorze. jedyny problem to cena.
Gleezda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 22:58   #33
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

Cytat:
Napisane przez Suzzie_lp
Dziewczyny, mam pytanie, podajcie mi cenę, w jakiej jest Braun. Prosze Was.
Mam ten najtańszy model Brauna, kosztował ok. 89 zł, co prawda ponad dwa lata temu, ale chyba za dużej inflacji nie ma, więc tak czy inaczej powinno być poniżej 100 zł. Jestem z niego bardzo zadowolona, żadnych problemów nigdy nie miałam, depiluje dokładnie i - w moim przypadku - całkowicie bezboleśnie (ale używam tylko do nóg, bo bikini i pachy to juz jednak boli i to nieźle). Z każdym razem włosy są słabsze, odrastają coraz wolniej - depiluję co dwa tygodnie, ale już bardziej z przyzwyczajenia niz z realnej potrzeby, bo i raz na trzy tygodnie by na pewno wystarczył. Tak że polecam serdecznie Brauna!
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 21:30   #34
P0LLA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 52
Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

To co mogę polecić dziewczynom, które zbierają się na pierwszą depilację, a na co dzień golą nogi to:
1. iść na wosk do kosmetyczki, bo kolejna depilacja będzie mniej bolała niż ta pierwsza...
2. regularnie robić peeling, ale raczej nie jakimś kosmetykiem do peelingu tylko ostrą rekawicą albo szczotka do masażu
3. absolutnie nie uzywać balsamów typu gładkie nogi, bo to te często powodują wrastanie włosków bo sztucznie je osłabiają
4. czyścić dokładnie depilator po każdym użyciu, żeby przez zanieczyszczenia nie powodować, że robią sie krostki

Przyznam, że depilacja to (przynajmniej na początku) droga przez mękę...
Ja pierwsza przeprowadzałam po imprezie (wiadomo, alkohol trochę znieczula
Włosów nie mam bardzo ciemnych ale niestety cebulki megaduże, więc i ból jest spory... Sama nie jestem w stanie sobie wyregulować brwi, tak mnie to boli... Ale do depilacji się przyzwyczaiłam... W przeciwieństwie do wosku, przy depilatorze włoski raczej nie powinne byc dłuższe niż 0,5 cm, inaczej łatwo się urywają...
Ale warto pocierpieć... Ja przebrnęłam przez najcięższy okres i teraz czasem depiluję nogi rano i zanim dotrę do pracy nie są już czerwone. Na wolniejszych obrotach depiluję też pachy i okolice bikini (tu po depilacji zawsze stosuję tonik na, a raczej przeciw pryszczom i maść alantan) i jest ok.... A włoski po pewnym czasie naprawdę odrastają dopiero po miesiącu, zresztą zą cieniutkie i coraz rzadsze i co najważniejsze nie do wyczucia, a każdy kto golił się maszynką zna efekt jeża Tu, już po pierwszym razie tego problemu się pozbywamy....
Powodzenia!!!!
P0LLA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 03:09   #35
bejbik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Chicago :|
Wiadomości: 16
GG do bejbik
Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

heh mialam sobie kupic depilator...ale czytajac te wsyskie wypowiedzi zastanawiam sie czy jest to dobry pomysl..po porannym goleniu nog masyznka wieczorem juz mam na nogach szczoteczke..to troche irytujace..kremy do depilajci sobie z moimi wloskami nie radza..lepszy bedzie depilator czy wosk ? i czy woskiem moge sama sobie tak w domu depilowac nogi ?
bejbik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 10:05   #36
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

Oczywiscie, ze woskiem mozesz sama depilowac nogi. Idz do drogerii, zapytaj sprzedawce, a na pewno poleci Ci kilka pozycji tak na pierwszy raz. Ja tez zastanawiam sie nad depilatorem, ale przerazily mnie opinie napisane tutaj...
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 23:38   #37
Rusi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 125
Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

Hej!
Zamierzam sobie kupić depilator, możliwe, że ten model: Braun Silk-epil Soft Perfection 3270 BS Sieciowy. Czy ktoś może go używał? Mam takie pytanie: czy posiada on nasadkę golącą? Polecacie go?
Rusi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 16:48   #38
karolka_hehe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8
Wink Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

Hej.Chce kupic sobie depilator Philips Satinelle HP 2844 lub Braun Silk-epil 2170. Czy ktoś moze powiedzieć mi kilka słów na temat tych depilatorów, ich działanie, efekt ? Z góry dzięki
karolka_hehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 20:13   #39
iris_ek
Rozeznanie
 
Avatar iris_ek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 504
Thumbs up Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

Witam!
Ja także zastanawiałam się nad kupnem depilatora i jestem w kropce. Moja mama była przez lata zadowolona z takowego urządzenia, które już niestety zdechło... . Natomiast po przeczytaniu tego wątku (i paru innych) stwierdzam, że chyba nie warto kupować...

Jako brunetka mam koszmarny problem z owłosieniem i przez lata całe bawiłam się golarkami. Na (nie)szczęście urosły mi urocze wąsy i zdecydowałam się na wosk do twarzy. Efekt super! robię te wąsy ( z których prawie nic już nie zostało) raz na miesiąc. Po twarzy przeniosłam się na pachy oraz bikini - ból do wytrzymania za pierwszym razem - teraz już się przyzwyczaiłam. Szybka piłka i gładka skóra - warto.
Do nóg nie mogłam się przekonać najdłużej. W końcu spróbowałam i jestem bardzo zadowolona. Kupuję gotowe plastry, szybko naklejam, zrywam, a to czego nie usuną wykańczam pęsetą.
Nie ma co się okłamywać - wszelkie wyrywanie boleć będzie. Jednak mogę z ręką na sercu powiedzieć, że po niecałym roku używania plastrów (przeróżnych firm) włosy stały się cieńsze, jaśniejsze i za każdym razem golenie idzie szybciej... niedługo osiągnę zabójczy czas 30 minut..

pozdrawiam i życzę dobrego wyboru
iris_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 19:06   #40
201804040907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 43
Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

Witam serdecznie,
Po przeczytaniu komentarzy na temat depilatorów i wyższości Braunów nad Philipsami, chciałabym dorzucić moje spostrzeżenia.
Od paru lat pokornie używam Brauna i mam już dość. Jestem strasznie zawiedziona!
Oto dlaczego:
1. Nie wyrywa, a obcina włosy,
2. Zabieg trzeba powtarzać co tydzień lub częściej,
3. Włoski wrastają w skórę w masakrycznych ilościach,
4. Mam na skórze czerwone krosty, i nie raz stosowałam antybiotyk w kremie na zapalenie mieszków włosowych.

Pamiętam że pierwszy raz depilowałam się pożyczonym od siostry Philipsem i przez 3 tygodnie miałam gładkie nogi.
Jutro jadę na zakupy kupić sobie ostatni model Philipsa.
Zraziłam się okrutnie do Brauna.

Pozdrawiam
201804040907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 19:17   #41
SK77
Raczkowanie
 
Avatar SK77
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 77
Send a message via Skype™ to SK77
Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

A ja po przeczytaniu waszych wypowiedzi zostane przy maszynce do golenia.
__________________
Jutro bedzie lepiej
SK77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-01, 09:43   #42
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

kupiłam sobie ten depilator, zapłaciłam za niego ponad 300zł i jest do niczego, urywa włoski, goli niedokładnie echh, mogłam kupić browna, niewiem co mnie podkusiło. Wcześniej miałam taki zwykły prosty bez firmowy i był duzo lepszy od philipsa.

EDIT: włoski odrastaja po ponad tygodniu (a zaznaczam że nie mam problemu z owłosieniem) a nie po 4 tygodniach jak deklaruje producent, narazie muszę się meczyć z Philipsem, niestety nie wyrzuce przecież 360zł w błoto
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 16:17   #43
agusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 342
Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

no własnie ja mialam i philipsa i brauna i .... wróciłam do golarek.... po depilatorze szybko mi odrastały włoski i to więcej ! wiec... ech co tam bede sie meczyć ... bezboleśnie golarką.....
__________________
"Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie dopóki celu nie osiągnie."
agusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 22:02   #44
Nattii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

Witam, wlasnie dostalam depilator i dopiero zaczynam go uzywac, co prawda boli starsznie dlatego rozlozylam na raty

zmartwil mnie problem wrastania wloskow przyznam szczerze, ze nie bralam tego pod uwage... :/ bardzo prosze o porade, co uzywac (jaki baksam, krem, ...itp), co robic, aby wyeliminowac ten problem.. poniewaz troszke zielona jestem...

jesli macie ochote, prosze o odpowiedz na adres mailowy : natfle@wp.pl

pozdrawiam )
Nattii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 16:56   #45
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

sluchajcie, mam taki kompres ktory mozna wlozyc dop zamrazarnika na pare godzin i pozniej jest super lodowaty. przykladalam go do nogi kiedy mialam po zlamaniu. czy jezeli przylozylabym go do skory przed depilacja depilatorem, to by mniej bolalo? co myslicie? bo nie daje sobie rady z wlosami na nogach...
mialam chyba 5 zabiegow laserem po ok. 800 zl kazdy :/ potem mialam na nogach dlugo brzydkie blizny, zabiegi byly bolesne a wloskow usunelo troche, to fakt, teraz jest ich mniej. ale mam uraz do laseru.
jak to z kompresem nie pomoze to kupie moze plastry veet.
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 11:59   #46
Aranrhod
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

nineczka: a gdzie mona dostać taki wosk do depilacji w tubie?? prosze o szybką odpowiedz=* pozdrawiam=***
Aranrhod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 08:42   #47
ola090492
Raczkowanie
 
Avatar ola090492
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 42
Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

Ja mam depilator Satinelle HP 2841. NIe ma go nawet na allegro jest taki stary. Depiluje się często bo nie wszystkie włosy wyrywa te krótkie zostają i mija kilka dni i juz depilator idzie w ruch. Poza tym czy Wam też sie zdarza ze dużo krótkich włosów zostaje? Moze to wina depilator. Proszę o pomoc
ola090492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 19:07   #48
evcia006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 25
Question Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

czesc co prawda nie o philipsa chce się spytać.. ale jednak o depilator.. czy któraś wizażanka jest może posiadaczką Braun'a 3370?? byłabym wdzięczna za jakies opinie Za lub też Przeciw.. bo szukałam i mało informacji użytkowniczek znalazłam

z góry dzięki za szybką odpowiedź
evcia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 14:25   #49
jolkah
Rozeznanie
 
Avatar jolkah
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 579
Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

W sumie to jak większość dziewczyn po przeczytaniu Waszych komentarzy kompletnie nie wiem co mam zrobić..
Jestem brunetką, mam problem ze sporym owłosieniem i ciężko mi się tego pozbyć... Myślałam, że depilator pomoże mi pozbyć się owłosienia choćby an nogach na dłuższy okres czasu niż golarka - 2 dni
Jakies pomysł? Chyba zniosę wszelki ból byleby efekt był dobry!
__________________

Nie piję:
20 dni [sic!]



Waga: 78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64!!! ... 60!!
jolkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 07:40   #50
to ja
Raczkowanie
 
Avatar to ja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 39
Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

Cześć dziewczyny, już z górą 10 lat mam depilator Braun'a, wtedy to był super lux - tarczowy a nie sprężyna (ta to dopiero bolała), ale na dziś pewnie jest przestarzały, bo mie ma żadnych bajerów. Generalnie po tylu latach mogę Wam powiedzieć, że problem wrastających włosków nie znikł, ale dużo się zmiejszył, włoski się baaaaarrrrrrdzo przerzedziły i osłabiły, a bólu już nie czuję dawno, tylko takie szczypanie, natomiast po depilacji nogi wyglądają jak po ataku szarańczy, i utrzymuje się ten stan przez kilka godzin. Ponieważ część włosków wyrywa, część urywa, to aby mieć gładkie nogi na dłużej trzeba po pierwszej depilacji po 3-4 dniach powtórzyć zabieg.
to ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 14:57   #51
czarneoczka
Raczkowanie
 
Avatar czarneoczka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 96
Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

Cytat:
Napisane przez Judysia Pokaż wiadomość
Ale czy to musi tak okropnie boleć??? Słyszałam, że tylko ten pierwszy jest taki okrutny, a potem to już w miarę się uodparnia. jest to prawdą???
Tak to prawdaja mam bardzo grube,czarne i naprawde mocne włosy na nogachżaden krem do depilacji na nie nie działał,z woskiem miałam złe doświadczenia więc brrrr...nigdy więcej...pozostał mi depilator i od jakiś 3 lat używam starego poczciwego Philipsa
Pierwszy raz to była tragedia i do dziś pamiętam nie tyle ból, co później nogi podrażnione w czerwonych kropkach,gdzie niegdzie nawet krew
A teraz depilator wyciagam z szuflady raz na 2 tygodnie,zero bólu bo włoski słabsze odrastają i co najważniejsze nogi gładziutkie przez cały czas
czarneoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 16:43   #52
misiaczek09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Smile Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

hej ; )
mam 15 lat i zastanawiam się na kupnem depilatora ..
najbardziej nie pokoi mnie to że ktoś napisał że po depilatorze są czerwone nogi możne jakoś temu zaradzić ? ..
i jakie są skutki depilatora .. ? .. ;>
golę nogi przez jakieś 2 lata maszynka i długo mi to zajmuje oraz nie dokładnie mi goli ; / ..
pomóżcie mi prosze .. ;*
misiaczek09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 07:42   #53
justaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 589
Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

Mój philips ma już 13 lat i żyje! ale... wydaje mi się, że nie wyrywa włosów a je ucina czy jakoś kruszy. Zastanawiam się nad Braunem 7781 wet & dry albo philips satinelle ice (tylko ta nasadka? używacie jej częśto?) albo Babybliss sexyliss G882E i mam ogromny dylemat. Myśle, że ktoś ma któryś i może mi doradzić albo odradzić jakieś konkretne wady sprzętu
justaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 08:32   #54
Malinki13
Rozeznanie
 
Avatar Malinki13
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: zaczarowana kraina
Wiadomości: 515
Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

Cytat:
Napisane przez justaa Pokaż wiadomość
Mój philips ma już 13 lat i żyje! ale... wydaje mi się, że nie wyrywa włosów a je ucina czy jakoś kruszy. Zastanawiam się nad Braunem 7781 wet & dry albo philips satinelle ice (tylko ta nasadka? używacie jej częśto?) albo Babybliss sexyliss G882E i mam ogromny dylemat. Myśle, że ktoś ma któryś i może mi doradzić albo odradzić jakieś konkretne wady sprzętu

Ja posiadam tego lodowego philipsa Ta nasadka na początku faktycznie dużo mi dała, nie bolało tak strasznie podczas depilacji. Potem się przyzwyczaiłam na tyle, że prawie przestałam jej używać. Stosuję ją teraz tylko do okolic bikini.

To cudeńko ma też swoje wady. Oczywiście nie wyrywa wszystkich włosków, część urywa więc muszę się depilować w zasadzie co tydzień. Po kilku razach stosowania tej nakładki (użyłam jej dosłownie może z 10 razy) ten dzyndzelek, którym przyczepia się nakładkę do depilatora się wytarł i teraz nie chce się sama trzymać.

Ogólnie nawet jestem zadowolona z niego, ale jakby się zepsuł na pewno nie kupiłabym go drugi raz
__________________
Malinki13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 13:34   #55
justaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 589
Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

Ja wczoraj zamówiłam Brauna 7781 wet & dry body & face tego najbardziej wypasionego ze wszystkich i mam nadzieje, że się nie zawiodę będę go mieć w przyszłym tygodniu więc nie omieszkam się pochwalić
justaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 10:48   #56
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

Cytat:
Napisane przez justaa Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zamówiłam Brauna 7781 wet & dry body & face tego najbardziej wypasionego ze wszystkich i mam nadzieje, że się nie zawiodę będę go mieć w przyszłym tygodniu więc nie omieszkam się pochwalić
Koniecznie napisz jak się sprawuje, bo się nad nim zastanawiam. Sporo kosztuje, ale przekonuje mnie najbardziej to, że można go naładować i używać bez kabla i pod prysznicem.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 09:53   #57
justaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 589
Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

Uhhh, trwało to miesiąc aż tu napisze tą recenzje.
na nogach goli rewelacyjnie, leci jak szalony
natomiast strefy intymne, pachy tu jest źle. Nie wiem czy mój depilator ma "tępe" pęsety czy coś ale czasem mi zaciąga skóre i ją rano aż do krwi (placki od 2-3 cm). Strasznie to boli i mam ochote go wyrzucić przez okno Ogółem jeśli się chce go urzywać do nóg to polecam a jeśli cos więcej to raczej nie - chyba, że mój jest wadliwy
justaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 20:33   #58
Ewuchh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7
Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

hej, zastanawiam się nad kupnem depilatora Remington EP 6020. Wszystkie z Was wspominały o Braunie lub Philipsie. Czy słyszałyście coś na temat wybranego przeze mnie depilatora ? Polecacie czy odradzacie ?
Bardzo proszę o pomoc
Ewuchh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 17:11   #59
mimi91
Wtajemniczenie
 
Avatar mimi91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 799
Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

Podbijam! Również myślę o kupnie depilatora i chciałabym poznać opinie na temat różnych modeli
__________________
"Rób swoje i nigdy się nie zrażaj!"
♥szafa♥

mimi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 10:10   #60
newretro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 8
Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

Witam
ja jestem juz depilatorowa weteranka
moj Philips Satinelle konczy w tym roku 20 lat.

W 1992 kupilam go z:
- kosmetyczka,
- szczoteczka do czyszczenia glowicy oraz
- platkiem masujaco - pilingujacym do nog (wielkosci ok 10 cm z jakies naturalnej trawy morskiej czy czegos), dzieki niemu wlosy sie tak nie wrastaly.

Bylam z niego bardzo zadowolona
ale po tylu latach zauwazylam, ze wlosy odrastaja szybciej (nie jest juz taki sprawny)

Teraz szukam czego nowego.

Z tego co piszecie najlepiej sprawdzaja sie te najprostrze
i byc moze Philips nie robi juz tak dobrych jak wczesniej.

Jak poradzic sobie z bolem (ja juz jestem tak przyzwyczajona ze mi nie przeszkadza)

Kiedys gdzies wyczytalam, ze lepiej golic nogi po poludniu (jest mniejszy bol).
newretro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.