Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy! - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-17, 17:53   #1351
pamxchocolatee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 22
Unhappy Dot.: Naraya - nowy środek antykoncepcyjny

Kocham Naraye ,biorę ją już rok i cena nie jest zła i generalnie dobrze się czuję, dalej mam ochotę na seks i nie jestem za "sucha". Niestety nie wszystko jest takie idealne, od pół roku borykam się z ciągłymi zapaleniami pochwy.. ciągłe swędzenie, pieczenie, ból.. conajmniej raz w miesiącu muszę iśc do gina po pomoc.. A on już załamuje ręce.. nie wie jak pomóc przypisuje coraz droższe leki..niestety wcale nie lepsze.. wczoraj wydałam 170zl.. na leki.. Dla mnie to nie jest mało tym bardziej, że nie wiem czy pomogą.. Pytałam czy to może byc wina tabsów.. lekarz mówił że na pewno nie.. poprostu jestem wrażliwa i wystarczy że mam trochę słabszy organizm i złapię jakieś świństwo.. Proszę was o pomoc.. może jakieś probiotyki? sama nie wiem... Już jestem zmęczona tymi dolegliwościami... Nie wyobrażam sobie odstawic N.
pamxchocolatee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 16:45   #1352
almer
Raczkowanie
 
Avatar almer
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 217
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

mam pytanie w poniedziałek 12.09 wziełam ostatnią tabletke kiedy mam wziąć znowu pierwszą we wtorek czy juz dzis ?

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

prosze szybko o odpowiedz
__________________
23 maja 2011 - 9 marca 2012
udo:47cm -48-49-50
pupa: 85cm-86-87-88-89-90
talia: 62 cm-63-64
biust: 83 cm - 85
waga:
44,5 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51

almer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 17:26   #1353
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez almer Pokaż wiadomość
mam pytanie w poniedziałek 12.09 wziełam ostatnią tabletke kiedy mam wziąć znowu pierwszą we wtorek czy juz dzis ?

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

prosze szybko o odpowiedz

Poniedziałek - ostatnia tabletka
Wtorek - I dzień przerwy
Środa - II
Czwartek - III
Piątek - IV
Sobota - V
Niedziela- VI
Poniedziałek - VII
Wtorek - zaczynasz kolejne opakowanie.

Jak sama nazwa wskazuje przerwa ma być 7 - dniowa, ma trwać siedem pełnych dni. Opakowanie zaczynasz dnia ósmego.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 19:52   #1354
nell21y
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 62
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

Witam,

odstawiłam tabletki Yasminelle w połowie opakowania, 10 sierpnia, bo źle się po nich czułam. Okres dostałam 14 sierpnia, który trwał ponad tydzień. Teraz 18 września w sobotę dostałam okres, tylko w sobote miałam krwawienie, a od tej pory mam brązowe plamienie. I to bardzo skąpe. Co to może oznaczać?
nell21y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 09:46   #1355
Magnolia92
Przyczajenie
 
Avatar Magnolia92
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 17
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez martusienka Pokaż wiadomość
Ja kupuję w aptece Farmakon na przeciwko Rasta na Jarotach, ul. Kanta 1. Płacę 39,90 zł. Taniej jeszcze nie znalazłam.
To przepłaciłam, kupiłam za 44zł w aptece centrum... szkoda, ze do Jarot mam daleko.
Magnolia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 18:22   #1356
plecki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

dziewczęta moje kochane, mam pytanko
biore juz chyba 4 opakowanie iiiiii .... tak mnie wysypalo pryszczami ze normalnie przechodze male zalamanie nerwowe :/
mozliwe ze to przez tabletki?
moja cera nigdy nie byla idealna, zawsze cos tam na niej bylo, ale toooo ?
__________________
"- Ale ja nie chciałabym mieć do czynienia z wariatami - rzekła Alicja.
- O, na to nie ma już rady - odparł Kot. - Wszyscy mamy tutaj bzika Ja mam bzika, ty masz bzika.
- Skąd może pan wiedzieć, że ja mam bzika? - zapytała Alicja.
- Musisz mieć. Inaczej nie przyszłabyś tutaj."
plecki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 20:06   #1357
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez plecki Pokaż wiadomość
dziewczęta moje kochane, mam pytanko
biore juz chyba 4 opakowanie iiiiii .... tak mnie wysypalo pryszczami ze normalnie przechodze male zalamanie nerwowe :/
mozliwe ze to przez tabletki?
moja cera nigdy nie byla idealna, zawsze cos tam na niej bylo, ale toooo ?

Sprawca moga byc tabkletki ale... niekoniecznie. Lato mineło wysuszona skora zaczela produkowac wiecej łoju, pochmurna pogoda nie sprzyja gładkiej cerze. Wiec winowajcow moze byc wiele.

Co robic? do dermatologa po jakies specyfiki + obserwacja.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 15:50   #1358
satie
Raczkowanie
 
Avatar satie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 207
Dot.: Naraya - nowy środek antykoncepcyjny

na szczescie przeszly mi plamienia po skonczeniu 1 opakowania teraz jest wszystko jest ok. skonczylam drugie opakowanie i chyba muszę przyspieszyć ta przerwę 7 dniową, bo miesiączka wypada mi na weekend a jak wroce na studia i bede wracac na weekendy do domu i z miesiaczka to oboje z chlopakiem nie bedziemy zbytnio zadowoleni
skonczylam brac tabletki w środe i chcialabym wiedziec czy musze czekac az bede miala plamienie czy moge w niedziele np wziac juz kolejna tabletke?
__________________
postanowienia poszły na marne ... zaczynam od nowa xD

satie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 20:28   #1359
aleksandrine1
Przyczajenie
 
Avatar aleksandrine1
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Naraya - nowy środek antykoncepcyjny

Ja mam właśnie zmienić tabletki z novynette na narayę i strasznie się tego boję. Ogólnie nie lubię zmian, boję się również efektów ubocznych. W sumie miałam do wyboru zmianę tabletek lub zrobienie sobie miesięcznej przerwy przy poprzednich ze względu na to, że występowały u mnie krwawienia nawet w połowie cyklu przy np. 8 opakowaniu tabletek. Oczywiście przyczyna została ustalona. Był to zbyt duży wysiłek fizyczny. Jestem drobną osobą, a trenuje parę razy w tygodniu, po parę godzin sporty ekstremalne. Nigdy nie przypuszczałam, że może być to wina sportu ale mniejsza o to... Wracając do tematu: zdecydowałam się na zmianę tabletek, ponieważ przy poprzednich zmniejszyło mi się znacznie libido, miałam wahania nastroju i straszne nerwy, więc postanowiłam spróbować innych tabletek. I już panikuję, że będę ospała, nie będę miała sił na treningi i że przytyję. Ale zobaczymy jak to będzie z tą zmianą, czy wyjdzie mi na dobre...
A tak na marginesie to ja dałam za narayę dokładnie 23,80 zł we Wrocławiu Kupiłam ją na pl. Grunwaldzkim - apteka Silesia (koło banku WBK i Biedronki)

Edytowane przez aleksandrine1
Czas edycji: 2011-09-23 o 20:46
aleksandrine1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 18:55   #1360
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

Polecam obejrzeć sobie program o tych tabletkach. Wczoraj leciał na TVN Style (zapewne bedzie powtarzany). Te super tabletki trzeciej generacji są bardziej szkodliwe niż poprzednie. Doprowadziły już do ponad 10 zgonów (prawdopodobnie na zakrzepicę) i zwiększają ryzyko zachorowania na nią o 80%. Kiedyś sie tym nie przejmowałam, brałam Yasmmin ale odkąd mi bardzo naruszył wątrobę, nie biorę nic.
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 11:49   #1361
nicelady
Raczkowanie
 
Avatar nicelady
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Moje miasto :)
Wiadomości: 165
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Polecam obejrzeć sobie program o tych tabletkach. Wczoraj leciał na TVN Style (zapewne bedzie powtarzany). Te super tabletki trzeciej generacji są bardziej szkodliwe niż poprzednie. Doprowadziły już do ponad 10 zgonów (prawdopodobnie na zakrzepicę) i zwiększają ryzyko zachorowania na nią o 80%. Kiedyś sie tym nie przejmowałam, brałam Yasmmin ale odkąd mi bardzo naruszył wątrobę, nie biorę nic.
Każde tabletki mają jakieś skutki uboczne- cała dłuuuga lista jest zawarta w ulotce. Biorąc je mam świadomość czym to grozi, ale mimo wszystko się decyduję. Trzeba pamiętać, że wszystko co łykamy jest "sztuczne" i przez to "manipulujemy" swoim cyklem, a także wpływamy na swój organizm.
Wybacz, ale komentarze typu- jakie te tabletki są złe!- wydają mi się być niepotrzebne, bo przecież nikt na siłę nie zmusza nas do ich przyjmowania. Jest to wybór mój, jak i milionów kobiet na całym świecie.
Pozdrawiam!
nicelady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 14:41   #1362
ciunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 55
Dot.: Naraya - nowy środek antykoncepcyjny

dziewczyny pomóżcie- skonczyłam pierwsze opakowanie tabletek anty. są to pierwsze moje tabletki. mam do was pytanie- tabletki zaczełam brac w piątek, potem minęło 21 dni. ostatnia tabletka skonczyła mi się w czwartek wiem, musze odczekac 7 dni przerwy!!!!

Jesli ostatnia tabletka była w czwartek to czy oznacza to ze nastepna mam przyjac w piątek? czy w czwartek? prosze pomózcie bo chce być pewna a wasze odpowiedzi mi pomogą!
__________________
Ciunia...Be
ciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 15:17   #1363
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez nicelady Pokaż wiadomość
Każde tabletki mają jakieś skutki uboczne- cała dłuuuga lista jest zawarta w ulotce. Biorąc je mam świadomość czym to grozi, ale mimo wszystko się decyduję. Trzeba pamiętać, że wszystko co łykamy jest "sztuczne" i przez to "manipulujemy" swoim cyklem, a także wpływamy na swój organizm.
Wybacz, ale komentarze typu- jakie te tabletki są złe!- wydają mi się być niepotrzebne, bo przecież nikt na siłę nie zmusza nas do ich przyjmowania. Jest to wybór mój, jak i milionów kobiet na całym świecie.
Pozdrawiam!
Ja nie twierdzę, że one są "złem" ale sposób w jaki są przypisywane jest zazwyczaj zły. Nie oszukujmy się. Mało który lekarz daje skierowanie na badania kontrolne a to jest ważne.
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 15:25   #1364
Sysska
Zadomowienie
 
Avatar Sysska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 781
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

Czy wiecie w której aptece we Wrocławiu można najtaniej kupić Yasminelle?
__________________
I chihuahua
Sysska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 16:36   #1365
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

Ja dzisiaj zaczynam swoje pierwsze opakowanie ( w ogóle w życiu ). No i cena też nie była mała 46 zł za opakowanie ( a kupowałam dwa), ale w sumie po tym wątku byłam na to przygotowana.
Niby jestem do tabletek przekonana i wiem, że działają, jednak trochę się bd musiała przyzwyczaić do takiej ochrony przed dzidziusiem. Zaczynam w pierwszym dniu miesiączki, ale chcę jeszcze przez pierwszy miesiąc stosować prezerwatywy. Czy to totalnie pokręcony pomysł? Ciężko mi się przekonać, że to tak od pierwszego dnia chroni, chociaż ulotkę czytałam już nie raz ;p
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 18:18   #1366
satie
Raczkowanie
 
Avatar satie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 207
Dot.: Naraya - nowy środek antykoncepcyjny

w piątek i znowu skonczysz w czwartek i nastepne opakowanie znowu zaczniesz w piątek i tak już cały czas
__________________
postanowienia poszły na marne ... zaczynam od nowa xD

satie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 19:30   #1367
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zaczynam swoje pierwsze opakowanie ( w ogóle w życiu ). No i cena też nie była mała 46 zł za opakowanie ( a kupowałam dwa), ale w sumie po tym wątku byłam na to przygotowana.
Niby jestem do tabletek przekonana i wiem, że działają, jednak trochę się bd musiała przyzwyczaić do takiej ochrony przed dzidziusiem. Zaczynam w pierwszym dniu miesiączki, ale chcę jeszcze przez pierwszy miesiąc stosować prezerwatywy. Czy to totalnie pokręcony pomysł? Ciężko mi się przekonać, że to tak od pierwszego dnia chroni, chociaż ulotkę czytałam już nie raz ;p
Nie ma potrzeby. Ochrona jest od pierwszego dnia, naprawdę. Ja nic więcej nie stosowałam i jakoś nie zaszłam
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 19:53   #1368
ciunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 55
Dot.: Naraya - nowy środek antykoncepcyjny

dziekuje- bardzo mi pomogład chocby nawet upewniając mnie w tym ,,, dziękuje
__________________
Ciunia...Be
ciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 20:48   #1369
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

A możecie mi powiedzieć jak to jest przy alkoholu? Właśnie wypiłam drinka z koleżanką, leciutkiego takiego i sie zaczęłam zastanawiać czy alkohol ma jakies znaczenie...
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 20:51   #1370
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
A możecie mi powiedzieć jak to jest przy alkoholu? Właśnie wypiłam drinka z koleżanką, leciutkiego takiego i sie zaczęłam zastanawiać czy alkohol ma jakies znaczenie...

a co masz zamiar nie pic zadnego alkoholu bo bierzesz tabl? dajcie spokoj. alkohol nie wplywa na dzialanie tabletek.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 07:39   #1371
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
A możecie mi powiedzieć jak to jest przy alkoholu? Właśnie wypiłam drinka z koleżanką, leciutkiego takiego i sie zaczęłam zastanawiać czy alkohol ma jakies znaczenie...
Pić można, ważne tylko żeby w ciągu mniej więcej 4 godzin po tabletce nie zwymiotować (a wiadomo, że po alko różnie może być). I chyba lepiej nie pić od razu po wzięciu tabletki, bo wiadomo- alkohol+ leki to nie jest dobre połączenie.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 10:43   #1372
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Pić można, ważne tylko żeby w ciągu mniej więcej 4 godzin po tabletce nie zwymiotować (a wiadomo, że po alko różnie może być). I chyba lepiej nie pić od razu po wzięciu tabletki, bo wiadomo- alkohol+ leki to nie jest dobre połączenie.
No to dziękuje za rozwianie wątpliwości. Więcej jak na razie nie mam
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 11:01   #1373
madzia madzia
Raczkowanie
 
Avatar madzia madzia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław:)
Wiadomości: 168
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez Sysska Pokaż wiadomość
Czy wiecie w której aptece we Wrocławiu można najtaniej kupić Yasminelle?
Ja kupuje za 39zł Apteka Bulwar Ikara, w wielu aptekach pytałam i to najniższa cena z jaką się spotkałam.
Podaje linka żeby nie było wątpliwości, bo w okolicy jest wiele aptek.
http://aptekalegeartis.pl/index.php/...is/apteka-ikar
__________________
"Kobieta bez mężczyzny jest jak ryba bez roweru"
"Poznasz głupiego po czynach jego"
Mówi się WZIĄĆ, a nie WZIĄŚĆ!!!

Edytowane przez madzia madzia
Czas edycji: 2011-09-27 o 11:05
madzia madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 20:03   #1374
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Polecam obejrzeć sobie program o tych tabletkach. Wczoraj leciał na TVN Style (zapewne bedzie powtarzany). Te super tabletki trzeciej generacji są bardziej szkodliwe niż poprzednie. Doprowadziły już do ponad 10 zgonów (prawdopodobnie na zakrzepicę) i zwiększają ryzyko zachorowania na nią o 80%. Kiedyś sie tym nie przejmowałam, brałam Yasmmin ale odkąd mi bardzo naruszył wątrobę, nie biorę nic.
Również te program oglądałam i wchodząc na to forum spodziewałam się właśnie "jakiejś" dyskusji na ten temat..
Cytat:
Napisane przez nicelady Pokaż wiadomość
Każde tabletki mają jakieś skutki uboczne- cała dłuuuga lista jest zawarta w ulotce. Biorąc je mam świadomość czym to grozi, ale mimo wszystko się decyduję. Trzeba pamiętać, że wszystko co łykamy jest "sztuczne" i przez to "manipulujemy" swoim cyklem, a także wpływamy na swój organizm.
Wybacz, ale komentarze typu- jakie te tabletki są złe!- wydają mi się być niepotrzebne, bo przecież nikt na siłę nie zmusza nas do ich przyjmowania. Jest to wybór mój, jak i milionów kobiet na całym świecie.
Pozdrawiam!
Tak, to prawda, ale .. właśnie to ALE.
Może warto by zmienić tabletki?
Biorę Yasminelle od 2 lat, moja Gin. powiedziała, że wszystkie leki mają skutki uboczne i takowe wychodzą ponoć w ciągu pierwszych 3 miesięcy. Fakt faktem.

Ale i tak mam mętlik, nie wiem jak Wy..
Tabletki są dla mnie wybawieniem, oprócz antykoncepcji dają mi regularny, dłuższy cykl (wcześniej moje cykle trwały ok 21 dni), bezbolesne miesiączki (wcześniej byłam chora 2 dni), poprawę cery. Boję się, że spadku jakości życia po odstawieniu.. a więc.. czy Yasminelle to dobry wybór?
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 21:38   #1375
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
czy Yasminelle to dobry wybór?

bierzesz 2 lata to chyba dla ciebie dobry wybor

ja po roku zmienilam te tabletki. bylam po nich bardzo senna i zmeczona. Brakowalo mi energii, a do tego ta cena
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 14:31   #1376
Sysska
Zadomowienie
 
Avatar Sysska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 781
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez madzia madzia Pokaż wiadomość
Ja kupuje za 39zł Apteka Bulwar Ikara, w wielu aptekach pytałam i to najniższa cena z jaką się spotkałam.
Podaje linka żeby nie było wątpliwości, bo w okolicy jest wiele aptek.
http://aptekalegeartis.pl/index.php/...is/apteka-ikar
Ślicznie Ci dziękuję, naprawdę super cena
__________________
I chihuahua
Sysska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 06:08   #1377
ewzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

Kurcze dziwi mnie to, że niektóre dziewczyny płacą za Y ponad 4 dychy. Ja kupuję w aptece pod moim blokiem za 37 zł. To jakaś sieć aptek Nowa Farmacja.
ewzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 06:17   #1378
nietypowynick
Zakorzenienie
 
Avatar nietypowynick
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 11 079
GG do nietypowynick
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez ewzz Pokaż wiadomość
Kurcze dziwi mnie to, że niektóre dziewczyny płacą za Y ponad 4 dychy. Ja kupuję w aptece pod moim blokiem za 37 zł. To jakaś sieć aptek Nowa Farmacja.
Wiesz, to zalezy od apteki. W moim małym miasteczku w jednej aptece kosztuje ok 45, w drugiej ok 40 a ja ostatnio kupowalam po 37zł(trafilam na promocje- na opakowaniach byla cena po 43zł). A na stale zakupy mam apteke, w ktorej kupuje po ok 35-36zł.
Apteki sobie narzucają marżę i korzystają....
__________________
04.07.2011
7 lat 6 miesięcy 28 dni


Chyba zjedzą mnie koty...
nietypowynick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 00:04   #1379
_setka
Raczkowanie
 
Avatar _setka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: warszawaaaa
Wiadomości: 70
Dot.: Naraya - nowy środek antykoncepcyjny

Dziewczyny, właśnie - biore Naraye od czerwca. teraz chciałabym brać tabletki bez przerwy jak myslicie, bardzo zaszkodzi? robiła już któraś z was tak? w sensie ze tylko w październiku nie zrobić 7dniowej przerwy, dopiero w listopadzie :P
_setka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 08:31   #1380
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez Sysska Pokaż wiadomość
Czy wiecie w której aptece we Wrocławiu można najtaniej kupić Yasminelle?
Cytat:
Napisane przez madzia madzia Pokaż wiadomość
Ja kupuje za 39zł Apteka Bulwar Ikara, w wielu aptekach pytałam i to najniższa cena z jaką się spotkałam.
Podaje linka żeby nie było wątpliwości, bo w okolicy jest wiele aptek.
http://aptekalegeartis.pl/index.php/...is/apteka-ikar
Cytat:
Napisane przez nietypowynick Pokaż wiadomość
Wiesz, to zalezy od apteki. W moim małym miasteczku w jednej aptece kosztuje ok 45, w drugiej ok 40 a ja ostatnio kupowalam po 37zł(trafilam na promocje- na opakowaniach byla cena po 43zł). A na stale zakupy mam apteke, w ktorej kupuje po ok 35-36zł.
Apteki sobie narzucają marżę i korzystają....
Proponuję zajrzeć też do Super Pharm, ja kupuję tam po niecałe 39 zł a w aptece pod pracą liczyli sobie 45-46 a to nie żadna mała apteka tylko spora sieć
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-24 08:26:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.