Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz.6 - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-09, 17:56   #2311
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

zostawic was na chwilke i juz nadrabianko ehhh

dziewczyny, te ktorym rodzice pomagaja w weselnych wydatkach, jak ustaliliscie podzial kosztow?? bo wlasnie z przyjaciolka rozmawialam na ten temat i mnie to zaciekawilo jak jest u Was?
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 18:04   #2312
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
dziewczyny, te ktorym rodzice pomagaja w weselnych wydatkach, jak ustaliliscie podzial kosztow?? bo wlasnie z przyjaciolka rozmawialam na ten temat i mnie to zaciekawilo jak jest u Was?

juz kiedyś pisałam



EGZAMINY ZDANE!! jeszcze jutro jedno zaliczenie i za 2 tygodnie kolejne 2 EGZAMINY...
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 18:15   #2313
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
juz kiedyś pisałam



EGZAMINY ZDANE!! jeszcze jutro jedno zaliczenie i za 2 tygodnie kolejne 2 EGZAMINY...


ku,rka teraz mysle nad wodka heheh jaka bedziecie miec u siebie??

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
juz kiedyś pisałam



EGZAMINY ZDANE!! jeszcze jutro jedno zaliczenie i za 2 tygodnie kolejne 2 EGZAMINY...
moze sie komus przyda, kto tak jak ja nie wie ile wodki na wesele kupic
http://wesele.plock.pl/wesele-8.html
wyszlo mi ponad 1oo l wodki na wesele z poprawinami i 2o butelek wina pewnie i tak wiecej kupia, bo tesciowa ma w planach rozdawac gosciom jak beda wychodzic ehhhh
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 18:29   #2314
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Karolinusienka - dzięki za stronkę Mi wyszło przy 70os: 35 litrów wódki, 10 butelek wina i 10 butelek szampana (jeśli dobrze to rozumiem)

Kasiulenkowo - i na jutro

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Mi się podoba butelka z wódki "Młoda Para" tylko muszę poszukać ile kosztuje butelka i czy wogóle jest dobraa
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 18:31   #2315
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Karolinusienka - dzięki za stronkę Mi wyszło przy 70os: 35 litrów wódki, 10 butelek wina i 10 butelek szampana (jeśli dobrze to rozumiem)

Kasiulenkowo - i na jutro

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Mi się podoba butelka z wódki "Młoda Para" tylko muszę poszukać ile kosztuje butelka i czy wogóle jest dobraa
prosze bardzo
my sie zastanawiamy nad bolsem, sobieskim albo panem tadeuszem....ehhh ciezki wybor bedzie
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 18:42   #2316
lula177
Zakorzenienie
 
Avatar lula177
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kraina snów:)
Wiadomości: 3 917
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
zostawic was na chwilke i juz nadrabianko ehhh

dziewczyny, te ktorym rodzice pomagaja w weselnych wydatkach, jak ustaliliscie podzial kosztow?? bo wlasnie z przyjaciolka rozmawialam na ten temat i mnie to zaciekawilo jak jest u Was?

my wszystkie koszty wesele dodamy a pozniej podzielimy przez liczbe osob i tak bedziemy dzieli koszty
Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
juz kiedyś pisałam



EGZAMINY ZDANE!! jeszcze jutro jedno zaliczenie i za 2 tygodnie kolejne 2 EGZAMINY...

gartuluje:pijem y:

ja sobie pomalowala paznokcie na ulubiony kolor i teraz sobie siedze...a ppozniej moze Tz Zandrai to sobie pogadamy
__________________
Kochać- to utracić panowanie nad sobą....

lula177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 18:45   #2317
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

My jeszcze nie rozmawialiśmy o wódce, ale ostatnio oglądaliśmy trochę w makro tylko zapomniałam cen

Lula - a na jaki kolor ?

A ja się będę farbować jutro rano, bo dziś już jest ciemno i mamie się nie chce. Nudzi mi się trochę
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 18:57   #2318
lula177
Zakorzenienie
 
Avatar lula177
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kraina snów:)
Wiadomości: 3 917
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

jenny na taki ciem no czerwony w bordo wpadajacy mi tez sie nudzi...ide poukladac puzzle a pozniej musze odwiezc brata na dyskloteke a jeszcze pozniej po niego jechac;/ ale powiedzialam mu ze maksymalnie o 1 po niego przyjade
__________________
Kochać- to utracić panowanie nad sobą....

lula177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:17   #2319
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Cytat:
Napisane przez lula177 Pokaż wiadomość
my wszystkie koszty wesele dodamy a pozniej podzielimy przez liczbe osob i tak bedziemy dzieli koszty
hmmm u mnie kazda ze stron placi za swoich gosci, a reszta na pol. ale chodzi mi o koszty miedzy wami a waszymi rodzicami.np ja bym chciala, zeby rodzice zaplacili tylko za gosci rodzinnych a za reszte ja bym placila z wlasnej kieszeni
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:19   #2320
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Wróciłam z uczelni i przybiegłam zobaczyć ile mam zaległości i Was pozdrowić pewnie dopiero w poniedziałek po południe nadrobię no to buziaczki
ps. przeżyłam sobotę w szkole....
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:22   #2321
88wisienka
Raczkowanie
 
Avatar 88wisienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 326
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Cytat:
Napisane przez ivona84 Pokaż wiadomość
A co myślicie o tych zaproszeniach? Komplet razem z zawieszką na wódkę
Mi się bardzo podobają te jasne te ciemne jak dla mnie trochę za ciemne. A masz może zdjęcie tej zawieszki od tyłu? bo ciekawa jestem jak to jest zrobione i czy byłabym w stanie sama takie zrobić
Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
ona ma do inncyh spraw podejscie spoko, chociaz ja tam bym jej zasady pozamieniala ehhehe taka jakas staroswiecka jest (a jest w wieku mojej mamy ehhh dwa rozne swiaty ) i boi sie co ludzie powiedza....ehhh nie lubie takiego podejscia...
Eh jakbym opis mojej mamy czytała

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
ku,rka teraz mysle nad wodka heheh jaka bedziecie miec u siebie??
My mamy żołądkową gorzką czystą kupioną. Jak na razie pozytywne opinie słyszałam, a jak dla mnie to wszystkie są niedobre
88wisienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 19:23   #2322
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Cytat:
Napisane przez sonek Pokaż wiadomość
NASZE ZARECZYNY :
super zaręczyny - na pewno niezapomniane

Cytat:
Napisane przez m_rysia Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny! Ja też dołączam do grupy PM 2011 nasz ślub w wakacje 2011 jutro jedziemy oglądać sale i którąś z nich zaklepiemy jeszcze raz witam serdecznie
Witamy sredecznie napisz coś więcej o Was

Mustique, mam nadzieję, że humor już lepszy. Po nocy zawsze przychodzi lepszy nastrój

My byliśmy wczoraj oglądać salę. No i uspokoiłam się - babka powiedziała, że jeszcze nie mają zaklepanych terminów, więc w sumie do wyboru do koloru. Koszt razem z poprawinami to 190 zł/os. bez ciast, owoców i napojów. Odwiedziliśmy też znajomych, którzy tam weseli mieli i oni powiedzieli, że od strony organizatorów nie spotkały ich żadne nieprzyjemności, a wręcz byli miło zaskoczeni. Także pewnie na tym stanie. To teraz szukam zespołu i do terminu zespołu dopasuję termin sali. Zaraz właśnie będę oglądać wesele takiej znajomej, zobaczyć co tam za zespół grał.
Przez te śniegi spóźniłam się dzisiaj 0,5 godziny do pracy. I tak w sumie wyszło na to, że połowę drogi przeszłam na piechotkę, bo tramwaje stanęły... Ale teraz grzeję się pod kołderką, narzeczony polazł z kolegami na piwo, więc mogę spokojnie sobie buszować na necie
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:28   #2323
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

a ja sie wlasnie dowiedzialam, ze jutro na targi nie pojde, bo mnie nie wypuszcza z baru o 15tej i do tego musze byc na 7 rano przy takiej pogodzie to pewnie o 6 bede musiala wyjsc czyli pobudka o 5tej
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:50   #2324
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
a ja sie wlasnie dowiedzialam, ze jutro na targi nie pojde, bo mnie nie wypuszcza z baru o 15tej i do tego musze byc na 7 rano przy takiej pogodzie to pewnie o 6 bede musiala wyjsc czyli pobudka o 5tej

A do której są targi ?
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:57   #2325
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

DZIEŃ DOBRY WIECZÓR WSZYSTKIM
co za dzień, ja chcę żeby już była wiosna przez te śniegi nie mogłam się dostac najpierw do szkoły a potem do domu ehh, myślałam że o 16.00 będę w domu a dotarłam 17.30, a rano jechałam "pośpiesznym" spóźnionym 30min. pomijam jakie dziado.stwo jest na chodnikach, zaspy do kolan i nikogo nie interesuje odśnieżanie i nie żebym znowu na jakimś za.du.piu była tylko w sporych w końcu miastach

Cytat:
Napisane przez ivona84 Pokaż wiadomość
Mabi dobrze, że Wizaż ci służy i oczy się nie psują
A co do loków to ja jak je sobie robiłam to tak: po umyciu i osuszeniu ręcznikiem (same się w turbanie z ręcznika suszyły) wgniatałam piankę i co jakiś czas ugniatałam aż do wyschnięcia, i same się loki robiły, a raczej fale, bo ja mam naturalne falowane włosy.
tak też właśnie robię, ale z czasem włosy stały się coraz mnie na to podatne, a takie miałam fajne pamiętam jak robiłam fotki do dyplomu to mi wyszły nawet galante pokażę zaraz...

Cytat:
Napisane przez m_rysia Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny! Ja też dołączam do grupy PM 2011 nasz ślub w wakacje 2011 jutro jedziemy oglądać sale i którąś z nich zaklepiemy jeszcze raz witam serdecznie
witaj

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
odpisal, ze skontaktuje sie niedlugo jak sie dowie, czy maja jeszcze wolne miejsca w swojej firmie na staz ehhhh

ku.rka niech juz cos ruszy bo ja siedzac w domu fiola dostane
ja siedzę w domu od kwietnia i też już ku...cy dostaję mam nadzieję że z tą robotą się coś ruszy bo niedługo wejdę na debet

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
ja od 8:00 do 18 :40 proszę trzymać kciuki za 3 egzaminy..


Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Wcale Ci się nie dziwię

Lula - w ramach nadrabiania: fioletowa sukienka ładna, ale dla mnie i tak numerem 1 pozostaje ta niebieska - gdzie ją kupiłaś ?? Bo ja szukam jakiejś ładnej sukienki w tym kolorze na Bal z Ori , ale póki co na allegro nie umiem nic znaleźć
a jak dla mnie to ten fiolecik zaj...
ja też mam fioletową taką może nie niewiadomo jaką balówę ale jest super wygodna i dałam za nią 65zł chyba? i do tego jest taka że nawet jak się najem to brzucha nie widac mam fotkę w albumie w niej ale siedzę z Tż za stołem i nie widac
Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Mabi - a z jakiej firmy zamawiasz soczewki i gdzie ?
noszę soczewki firmy Bausch&Lomb (aktualnie Soflens59), kupowałam u optyka ale już teraz od jakiegoś czasu zamawiam na www.lens-shop.pl i szczerze mogę polecic

kurde mam dośc tej zimy! bo przez nią nie zobaczę się w ten weekend z Tż a przyjechał na ten weekend do domu z pracy (niby jest tak blisko a jednak tak daleko...) i to jeszcze następny weekend ma pracujący więc zobaczymy się dopiero 23.01 kur...!
__________________
żonka i mama

Edytowane przez mabi84
Czas edycji: 2010-01-09 o 20:01
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:01   #2326
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość

A do której są targi ?
do 17 ehhh wiec d.u.pa a zanim sie dojedzie tam od pracy to bedzie jakies 30-45 min wiec kijowo ehh chcialam wyjsc o 15 ale kicha ehhh P za bardzo sie nie ucieszy jak mu powiem
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:03   #2327
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

to są te niby włosy po tej wgniecionej niby piance
__________________
żonka i mama
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:12   #2328
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Cytat:
Napisane przez mabi84 Pokaż wiadomość
to są te niby włosy po tej wgniecionej niby piance
hmm mowisz zdjecie dyplomowe??ehhh to ja swojego nie pokazuje, bo wcale nie jest dyplomowe, bo mam mega dekold i fioletowy sweterek
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:16   #2329
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

tak to jest dyplomowe i takie samo będę miec teraz na..."papierku" z podyplomówki bo nie chciało mi się drugi raz pozowac

fioletowy sweterek mówisz?...och jak ja kocham fiolet
__________________
żonka i mama

Edytowane przez mabi84
Czas edycji: 2010-01-09 o 20:18
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 20:18   #2330
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Cytat:
Napisane przez mabi84 Pokaż wiadomość
tak to jest dyplomowe i takie samo będę miec teraz na..."papierku" z podyplomówki bo nie chciało mi się drugi raz pozowac

fioletowy sweterek mówisz?...och jak ja kocham fiolet
racja ja tez zrobilam od razu wiecej odbitek, co by na przyszlosc sie przydaly
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:21   #2331
87_meg
Wtajemniczenie
 
Avatar 87_meg
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Cytat:
Napisane przez isabele Pokaż wiadomość
Myśmy wczoraj ustalili, że zostało nam do ślubu 20 miesięcy i musimy zacząć odkładać pieniążki na wesele. Mam nadzieję, że się nam uda Wpłynie mi kaska za zwrot podatku niedługo oraz premia za bilans Więc jakaś sumka sie uzbiera Mam nadzieje, że uda nam się zaoszczędzić na nasze stroje, dodatki, i zespół, kamerzystę oraz fotografa. Zapowiada się cienkie 20 miesięcy przed nami

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Dziewczyny, zbliżają się urodziny mojego brata. Musimy kupić mu jakiś prezent. Macie jakieś pomysły?? Mój brat książek nie czyta, perfumy kupił sobie wczoraj oraz obłowił się na wyprzedażach w ubrania. Interesuje się pająkami i piłką nożną. Zastanawiam się może nad kupnem czegoś do terrariów tych pająków, ale za wszystkie inne wskazówki będę wdzięczna.
nie tylko Was czekaja kruche miesiace, my tez mamy silne postanowienie odkładania..

Cytat:
Napisane przez cobra115 Pokaż wiadomość
Achhh trochę sobie odpocznę Zjadłam obiadek "Gulaszowa" z Knorra i bułeczka
Daliśmy ogłoszenie że szukają recepcjonistki (za mnie) i dzisiaj same CV odbieram czuję się jak Ten Na Górze

W ogóle to właścicele chcą mnie zatrzymać tutaj No ale stawki mi nie podniosa jak tam więc...

meg to z zakupoholizmu można się wyleczyć??
można można jak zaczyna sie miec inne cele niz tylko modne ciuchy

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
A ja sobie walnęłam drugą kawę....musze się szykować....za godzinę już będę w busie do szkoły.....
Dziewczyny, błagam 3majcie kciuki jutro a kto może niech się pomodli....mam kardiologię....jak mnie ta stara franca zapyta to rok w plecy.... i jeszcze 3 inne głupie przedmioty ale ten mnie dobija....
trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez lula177 Pokaż wiadomość
maqm nadzieje ze nasi tak nie zrobia:P
Cytat:
Napisane przez slimaczek19 Pokaż wiadomość
Witam dziewczęta po przerwie
Wpadłam przypadkiem na promocję migdałów w lukrze, chcemy je na podziękowania dla gości, tak się zastanawiam czy ich nie kupić? Termin ważności jest do 12.2011, może to leżeć w domu bez problemu... Prawie połowa ceny byłaby zaoszczędzona
Co myślicie??? ślub w styczniu za rok - 372 dni
no to kupcie


Cytat:
Napisane przez m_rysia Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny! Ja też dołączam do grupy PM 2011 nasz ślub w wakacje 2011 jutro jedziemy oglądać sale i którąś z nich zaklepiemy jeszcze raz witam serdecznie
hej hej

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
jakieś minimum 650zł
ostro...


no w końcu Was nadrobiłam.. nie było mnie tu półtorej dnia i jakos tak dziwnie mi było... teraz tz patrzy na tv a ja nadrabiałam ide mu zrobić kolacje i zaraz wracam
__________________
razem od... 10.09.2003
zaręczeni... 10.09.2009
ślubo-branie 10.09.2011
..i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę
87_meg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:26   #2332
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Cytat:
Napisane przez mabi84 Pokaż wiadomość
tak to jest dyplomowe i takie samo będę miec teraz na..."papierku" z podyplomówki bo nie chciało mi się drugi raz pozowac

fioletowy sweterek mówisz?...och jak ja kocham fiolet
a ja dzisiaj jem i jem i moglabym sie nie odrywac od jedzenia az mi brzuch peka...ehhh ale nadal mam na cos ochote aaa chodzily za mna orzeszki i kapusta kiszona kupilam, zjadlam i nadal mam na cos ochote ale nie wiem na co
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:31   #2333
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Cytat:
Napisane przez 87_meg Pokaż wiadomość
no w końcu Was nadrobiłam.. nie było mnie tu półtorej dnia i jakos tak dziwnie mi było... teraz tz patrzy na tv a ja nadrabiałam ide mu zrobić kolacje i zaraz wracam
to się nazywa uzależnienie

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
racja ja tez zrobilam od razu wiecej odbitek, co by na przyszlosc sie przydaly
u mnie raczej był taki powód że ja ciu.lowo wychodzę na zdjęciach a to jest nawet "do ludzi" a nic 2 razy się nie zdarza...

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj jem i jem i moglabym sie nie odrywac od jedzenia az mi brzuch peka...ehhh ale nadal mam na cos ochote aaa chodzily za mna orzeszki i kapusta kiszona kupilam, zjadlam i nadal mam na cos ochote ale nie wiem na co
kapucha kiszona mi jak się chce sama nie wiem czego to pomagają chipsy albo chłop
__________________
żonka i mama
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:35   #2334
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Cytat:
Napisane przez mabi84 Pokaż wiadomość
to się nazywa uzależnienie


u mnie raczej był taki powód że ja ciu.lowo wychodzę na zdjęciach a to jest nawet "do ludzi" a nic 2 razy się nie zdarza...

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------


kapucha kiszona mi jak się chce sama nie wiem czego to pomagają chipsy albo chłop
hehhee wlasnie moze mi sie chlopa chce dobrze ze wpadnie za godzinke na chwilke
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:43   #2335
87_meg
Wtajemniczenie
 
Avatar 87_meg
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

co do tych prezentów dla gosci to pierwszy raz sie spotkałam z taki zwyczajem.. co region to inne tradycje...

dzis tż chce zostać na noc

jutro w końcu wolne.. ;D
__________________
razem od... 10.09.2003
zaręczeni... 10.09.2009
ślubo-branie 10.09.2011
..i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę
87_meg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:44   #2336
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
hehhee wlasnie moze mi sie chlopa chce dobrze ze wpadnie za godzinke na chwilke
Tobie to dobrze a do mnie chłop wpadnie za 2tyg.
ile ja do tego czasu chipsów wszamę...
__________________
żonka i mama

Edytowane przez mabi84
Czas edycji: 2010-01-09 o 20:45
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:48   #2337
87_meg
Wtajemniczenie
 
Avatar 87_meg
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

haha a dzis jak wstałam rano to pierwszy raz widziałam moje autko w takim stanie całe pokryte lodem na 2 cm jakbyscie widziałay jak ja sie starałam je rozmrozić to padłybyście ze śmiechu, normalnie epoka kamienia łupanego heheh

aaaa wczoraj bylismy na karaoke ja tego za bardzo nie lubie ale tz kocha.. wiec poszlismy ze znajomymi oczywiscie spiewał na całego :P
i oczywioscie co chwila dedykacje to dla ciebie kochanie dla mojej narzeczonej ... heheh wielki jest
__________________
razem od... 10.09.2003
zaręczeni... 10.09.2009
ślubo-branie 10.09.2011
..i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę
87_meg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 21:01   #2338
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Cytat:
Napisane przez mabi84 Pokaż wiadomość
Tobie to dobrze a do mnie chłop wpadnie za 2tyg.
ile ja do tego czasu chipsów wszamę...
ehhh wolalabym zeby juz nieprzyjezdzal, nie dosyc ze bedzie zmeczony, to na chwilke tylko wpadnie a do tego bede sie martwic jak bedzie wracal do domu, bo slisko jest
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 21:05   #2339
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Hej dziewczyny! Wejde wam troche w dyskusje, ale mam pytanko: Wybieracie sie moze w tym roku na targi slubne? Bo u mnie w miescie sa jutro i moze bym sie z TZ-em wybrala, ale mysle czy to nie za wczesnie i nie odlozyc tego na za rok? Co myslicie? A moze obskoczyc obie imprezy?
A przez te sniegi to nie ruszylismy sie dzis z domu,. a mielismy jechac sale ogladac boje sie, ze juz terminow nie bedzie. A juz sie na nia nastawilam
moriam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 21:11   #2340
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: Zmienia się w kalendarzu data i nie mówimy już, że ślub za 2 lata - PM 2011, cz

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
ehhh wolalabym zeby juz nieprzyjezdzal, nie dosyc ze bedzie zmeczony, to na chwilke tylko wpadnie a do tego bede sie martwic jak bedzie wracal do domu, bo slisko jest
no właśnie ja z tego samego powodu co piszesz darowałam sobie moje dzisiejsze spotkanie z Tż, kosztem dalszego 2tygodniowego czekania,ale są rzeczy ważne i ważniejsze...

Cytat:
Napisane przez 87_meg Pokaż wiadomość
aaaa wczoraj bylismy na karaoke ja tego za bardzo nie lubie ale tz kocha.. wiec poszlismy ze znajomymi oczywiscie spiewał na całego :P
i oczywioscie co chwila dedykacje to dla ciebie kochanie dla mojej narzeczonej ... heheh wielki jest
suuuuper ja nigdy nie byłam na karaoke (bo u mnie nie ma gdzie), ale uwielbiam śpiewac, a jeszcze z takimi dedykacjami... miodzio!
__________________
żonka i mama
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.