Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-29, 11:59   #4981
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Bo widocznie tylko niektóre kolory zrobili w tej formule
Tak, to jest dalej proszek.

everydaycosmetics.pl mowi:

Dzięki zawartości wosku Carnauba pochodzącego z Brazylii zapewnia długo trwające krycie i łatwą aplikację. Drzewo Carnauba jest inaczej znane jako „drzewo życia”.

Z tlumaczenia z angielskiego to jest napisane, ze jest latwy do zastosowania, super trwaly, ze go pokochasz

ze to jest nowa kolekcja, ktora zawiera ten wosk
Dziekuję

chyba za jakiś czas się skuszę, bo nie znalazłam zadnego godnego nastepcy

A nie orientujecie się czy ten wosk może zapychać? Bo jakoś tak mi się kojarzy żle
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 12:12   #4982
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
Dziekuję

chyba za jakiś czas się skuszę, bo nie znalazłam zadnego godnego nastepcy

A nie orientujecie się czy ten wosk może zapychać? Bo jakoś tak mi się kojarzy żle
Nie sadze
http://www.ecospa.pl/wosk-carnauba-p-25.html tu troszke info
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 13:47   #4983
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Jeśli to komuś pomoże to kosmetyki EDM są na iherb (nie wszystkie)
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 14:58   #4984
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny nie wiem czy przewijał się ten temat, wydaje mi się, ze tak. Ale może któraś będzie tak dobra i odpowie na moje pytanie.

Do tej pory zawsze uzywałam podkładu EDM intensive light medium beige. Był dla mnie idealny, krył świetnie, kolor extra no podkład marzenie. Zamawiałam dotychczas na all jednak ze nie było mojego koloru zamówiłam na alledrogeria nie ma juz intensive ale jest it base wiec taki tez kupiłam.
Ten podkład to zupełnie coś innego niż miałam dotychczas, kolor zupełnie inny, duzo duzo jasniejszy, krycie? prawie wcale, trzeba nakladac na prawde mega duzo podkładu. Zmieniła się tez konsystencja, do tej pory byly troszke wieksze cząsteczki, teraz jest jak mąka. Porównywałam skład ale niby ten sam, wiec pytam co jest?
Kupiłam jakąś podróbkę? Zmieniła się formuła? Miała któraś z was podobnie?

Jestem mega zawiedziona, bo znów bede musiała szukac czegos odpowiedniego co nie jest łatwe.
Figlak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 14:22   #4985
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Figlak Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem czy przewijał się ten temat, wydaje mi się, ze tak. Ale może któraś będzie tak dobra i odpowie na moje pytanie.

Do tej pory zawsze uzywałam podkładu EDM intensive light medium beige. Był dla mnie idealny, krył świetnie, kolor extra no podkład marzenie. Zamawiałam dotychczas na all jednak ze nie było mojego koloru zamówiłam na alledrogeria nie ma juz intensive ale jest it base wiec taki tez kupiłam.
Ten podkład to zupełnie coś innego niż miałam dotychczas, kolor zupełnie inny, duzo duzo jasniejszy, krycie? prawie wcale, trzeba nakladac na prawde mega duzo podkładu. Zmieniła się tez konsystencja, do tej pory byly troszke wieksze cząsteczki, teraz jest jak mąka. Porównywałam skład ale niby ten sam, wiec pytam co jest?
Kupiłam jakąś podróbkę? Zmieniła się formuła? Miała któraś z was podobnie?

Jestem mega zawiedziona, bo znów bede musiała szukac czegos odpowiedniego co nie jest łatwe.
Nie sadze, ze to podróbka bo kilka dziewczyn juz pisalo o tym, ze ta formula jest gorsza szczegolnie jesli chodzi o krycie
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 23:46   #4986
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Nie sadze, ze to podróbka bo kilka dziewczyn juz pisalo o tym, ze ta formula jest gorsza szczegolnie jesli chodzi o krycie
Dzięki. Tak właśnie wydawało mi się, że gdzieś już to czytałam, ale nie mogłam ponownie znaleźć. Dziwi mnie że prócz krycia, zmienił się też całkowicie kolor. No cóż wielka szkoda Dziwne że skład ten sam nadal
Figlak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 20:56   #4987
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Figlak Pokaż wiadomość
Dzięki. Tak właśnie wydawało mi się, że gdzieś już to czytałam, ale nie mogłam ponownie znaleźć. Dziwi mnie że prócz krycia, zmienił się też całkowicie kolor. No cóż wielka szkoda Dziwne że skład ten sam nadal
Nie ma za co
Uzyj opcji "przeszukaj ten watek", jestem pewna na 100%, ze dziewczyny pisaly, ze ta formula sie nie spisuje
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 22:25   #4988
ludkowa
Przyczajenie
 
Avatar ludkowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Ale przecież EDM prowadzi juz wysyłkę do Polski!
ludkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 08:42   #4989
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez ludkowa Pokaż wiadomość
Ale przecież EDM prowadzi juz wysyłkę do Polski!
Skąd to info? Na oficjalnej liście Nas nie ma.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 11:07   #4990
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Aż weszłam na stronę, wrzuciłam coś do koszyka i wybrałam opcje wysyłki, ale Pl nie ma. Choć może to i lepiej, gotowa byłam poczynić kolejne zamówienie
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:

Edytowane przez EbonyLuna
Czas edycji: 2013-01-11 o 10:39
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 10:03   #4991
Xiezniczka89
Zadomowienie
 
Avatar Xiezniczka89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Czyli nie ma opcji wysyłki do Polski? Nie ma na liście
__________________
zaręczyny 19.02.2012
ślub 7.09.2013
Xiezniczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-12, 00:53   #4992
ludkowa
Przyczajenie
 
Avatar ludkowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Poskarżyłam się swego czasu na brak wysyłki do Polski do EDM, i jakis czas temu dostałam oficjalna informację że już prowadza wysyłkę do Polski.
ludkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 11:32   #4993
tiggris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Hmm, a kiedy dostałaś taką informację?
Bo ja jakoś w październiku korespondowałam z przedstawicielką EDM na FB i napisała mi coś takiego: We have had to stop shipping to specific countries due to issues with their country's postal services or because there are far too many lost or undelivered packages.
Więc zdziwiłabym się, gdyby teraz zmienili zdanie, jako że odnoszę wrażenie, iż nasz serwis pocztowy nadal pozostawia wiele do życzenia ;-)
tiggris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 20:57   #4994
Loczek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Witam i ja Was , po raz pierwszy na stronie, jako że jestem nowa w razie jakichś pomyłek, czy błędów proszę o wyrozumiałość.
Też jak Wy od niedawna zaczęłam używać naturalnych kosmetyków i mój pierwszy wybór padł na EM. Z początku nie byłam przekonana o ich sypkiej konsystencji ale myślę że i do tego można się przyzwyczaić.
Jak na razie mam ich puder rozświetlający Natural. Moje wrażenia to, naturalny i lekki wygląd skóry co mnie zaskoczyło. Efekt jest taki, że w cale nie czuję że mam jakiś kosmetyk na twarzy, co mi się bardzo podoba. Oraz mój ulubiony róż Ambrosia, jest po prostu idealny)
Loczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 22:17   #4995
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Po przejrzeniu zdjęć rózu nick nack zdecydowałam sie na zakup pełnowymiarowego opakowania. Jestem wprost zakochana w tym kolorze! Mam nadzieję, że również będa pełna zachwytów dla niego, kiedy już wyląduje u mnie w domu W zasadzie miałam nic nie kupować, ale tak za mną chodził, nie mógł wyjść z umysłu, ehh...
Bardzo spodobał mi się także daydream, jednak wątpię, by na mojej cerze wyglądał zachwycająco. Również all smiles mnie oczarował, jednak to nie do końca mój typ i wolę go podziwiać na kimś, bo ja sama raczej nie czułabym się dobrze w takim kolorze.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 09:58   #4996
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Po przejrzeniu zdjęć rózu nick nack zdecydowałam sie na zakup pełnowymiarowego opakowania. Jestem wprost zakochana w tym kolorze! Mam nadzieję, że również będa pełna zachwytów dla niego, kiedy już wyląduje u mnie w domu W zasadzie miałam nic nie kupować, ale tak za mną chodził, nie mógł wyjść z umysłu, ehh...
Bardzo spodobał mi się także daydream, jednak wątpię, by na mojej cerze wyglądał zachwycająco. Również all smiles mnie oczarował, jednak to nie do końca mój typ i wolę go podziwiać na kimś, bo ja sama raczej nie czułabym się dobrze w takim kolorze.
Nick Nack jest po prostu piękny, chyba pasuje każdemu a na pewno bladziochom.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 10:14   #4997
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Nick Nack jest piękny i pasuje każdemu na kim się nie... ociepla ;/
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 10:40   #4998
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Nick Nack jest po prostu piękny, chyba pasuje każdemu a na pewno bladziochom.
Też tak uważam
Hmm, mam więc nadzieję, że u mnie będzie ok. Mam karnację raczej ziemistą [rzekłabym, że trupią :p], oliwkową, jasną. Odcień jest delikatny, więc myślę, że będzie wyglądał bardzo subtelnie i nienachalnie, czyli to, co lubię.
Całkiem fajnie wyglądał też soft touch, jednak dla mnie jest zbyt różowy, mimo wszystko. Nick nack wygląda na bardziej zgaszony, delikatniejszy, naturalniejszy tym samym. Nie wiem, czy faktycznie tak wypadłby na skórze, jednak takie odniosłam wrażenie I email me też wygląda ciekawie. Może kiedyś się skuszę Choć chyba wolałabym coś bardziej koralowego/morelowego, nadal jednak w jasnych tonach. Weekend getaway wydaje się być całkiem w porządku Ale zapoznam się jeszcze z ofertą innych firm.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:

Edytowane przez EbonyLuna
Czas edycji: 2013-01-18 o 10:53
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 21:18   #4999
gryzelda_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Nieśmiało witam się na tym wątku - przeczytałam wszystkie 5 części. Całą wiedzę o minerałach (niewielką na razie) mam właśnie od Was, dziękuję EDM używam od września, przetestowałam ponad 20 odcieni podkładu. Na początku bez sensu zamówiłam biga Ivory, który jest znacznie za jasny i trochę za różowy. Metodą testów doszłam, że najbliższy ideału jest multitasking neutral, a odcieniem na lato będzie najprawdopodobniej light neutral. Czy macie pomysł z czym pomieszać Ivory, żeby uzyskać odcień podobny do multitasking?

Jestem bardzo z minerałów zadowolona, moja nadwrażliwa skóra je lubi. A ja nie wyobrażam sobie powrotu do tradycyjnych podkładów. Będę wdzięczna za pomoc!
gryzelda_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-23, 11:55   #5000
Loczek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Też się zastanawiałam nad all smiles ale dla mnie jest za pomarańczowy i pewnie strasznie nie naturalnie bym wyglądała więc na mojej liście zostały ambrosia i nick nack. Nie mogłam się zdecydować i zamówiłam obydwa, ale po jakimś czasie jednak wolę tak jak pisałam delikatnie różową ambrosie z dodatkiem mieniącego się pyłku co mi sie dodatkowo spodobało)
Loczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 17:12   #5001
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Hej Dziewczyny!

Mój monitor często przekłamuje kolory więc zdaje się na Wasze oczy
Chciałam zacząć przygodę z minerałami i potrzebuję obeznanego oka w doborze koloru
Mam skórę tłustą z licznymi wypryskami, niestety, ale jest znacznie lepiej niż było
pierwsze zdjęcie to pokazanie który kawałek skóry jest w naturalnym kolorze, niestety moja twarz jest ostatnimi czasy lekko zmaltretowana i robię się na buzi w kolorze świnki z żółtą szyją co wygląda zabawnie
drugie zdjęcie poglądowe ten sam skrawek, gdyby przeszkadzało Wam zaznaczenie

Dzięki wielkie za pomoc :3
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (23,5 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg recenzje1.jpg (17,5 KB, 31 załadowań)
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 17:27   #5002
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziś otrzymałam Nick nack ♥ W pudełku wygląda naprawę fajnie, jutro pierwsze testy na policzkach
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 21:38   #5003
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Czy wiecie może, jaka jest różnica pomiędzy:

Luminizing Sunlight Powder i Sunlight Finishing Dust?

Szukam żółtego pudru wykańczającego i nie jestem pewna, który będzie lepszy.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 13:43   #5004
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Przyjechał do mnie własnie all smiles i .... w pudełku jest to paskudna cegłą, pocieszcie mnei i powiedzcie jak wyglada na twarzy.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 12:36   #5005
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Przy okazji dzisiejszych zakupów podkładów, wrzuciłam do koszyka malutki słoiczek daydream. Już wcześniej zwróciłam na niego uwagę, jednak zdecydowałam się na nick nack, ale skoro już robiłam zamówienie, a przesyłka jest jedna, to dlaczego nie..? Choć sądząc po swatchach i odcieniu mojej skóry bardziej sprawdzi się jako bardzo delikatny bronzer niż typowy róż, ale to się okaże, jak już będę go miała
Co do samego nick nacka, użyłam dopiero raz, ale jak na razie mam pozytywne odczucia, chociaż mam wrażenie, że mimo starań, nałożyłam do za dużo i mimo jasnego, delikatnego koloru, był zdecydowanie widoczny na mojej skórze. Muszę więc rozpracować taktykę jego nakładania, aby efekt mnie w 100% zadowolił.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 14:46   #5006
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Przy okazji dzisiejszych zakupów podkładów, wrzuciłam do koszyka malutki słoiczek daydream. Już wcześniej zwróciłam na niego uwagę, jednak zdecydowałam się na nick nack, ale skoro już robiłam zamówienie, a przesyłka jest jedna, to dlaczego nie..? Choć sądząc po swatchach i odcieniu mojej skóry bardziej sprawdzi się jako bardzo delikatny bronzer niż typowy róż, ale to się okaże, jak już będę go miała
Co do samego nick nacka, użyłam dopiero raz, ale jak na razie mam pozytywne odczucia, chociaż mam wrażenie, że mimo starań, nałożyłam do za dużo i mimo jasnego, delikatnego koloru, był zdecydowanie widoczny na mojej skórze. Muszę więc rozpracować taktykę jego nakładania, aby efekt mnie w 100% zadowolił.
Masz racje Daydream to przyjemny bronzer dla jasnej cery.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 15:47   #5007
carusa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 36
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Moim ukochanym różem jest (a raczej był) Swimming Pool, delikanty, ciepły brązik niestety juz wycofany, mam jeszcze resztki i muszę szukać godnego następcy, możecie mi cos polecić? Coś co da efekt delikatnego "muśnięcia slońcem" ?
carusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 18:26   #5008
Loczek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 46
Talking Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Nie wiedziałam Twojego odcienia, więc może coś w stylu Daydream albo snuggle- delikatnie połyskujący róż z dodatkiem koloru brzoskwiniowego? Ja osobiście wypróbowałam na sobie perłową Ambrosie i jestem bardzo zadowolona


---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Przy okazji dzisiejszych zakupów podkładów, wrzuciłam do koszyka malutki słoiczek daydream. Już wcześniej zwróciłam na niego uwagę, jednak zdecydowałam się na nick nack, ale skoro już robiłam zamówienie, a przesyłka jest jedna, to dlaczego nie..? Choć sądząc po swatchach i odcieniu mojej skóry bardziej sprawdzi się jako bardzo delikatny bronzer niż typowy róż, ale to się okaże, jak już będę go miała
Co do samego nick nacka, użyłam dopiero raz, ale jak na razie mam pozytywne odczucia, chociaż mam wrażenie, że mimo starań, nałożyłam do za dużo i mimo jasnego, delikatnego koloru, był zdecydowanie widoczny na mojej skórze. Muszę więc rozpracować taktykę jego nakładania, aby efekt mnie w 100% zadowolił.
Słyszałaś o Ziemi Egipskiej? Nakłada się ją odrobinkę dosłownie , ale jak ją nakładasz to nie widzisz efektu , wiec nakładasz jeszcze, a dopiero po jakimś czasie jak okazuje sie ze jesteś w windzie masz na twarzy maskę. Myślę że to jest podobny efekt bo i ja jak nakładałam nick nacka to nie widziałam od razu efektu wiec na początku zdarzyło mi się przesadzić ale teraz już wiem że odrobinka wystarczy do pożądanego efektu
Loczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 18:45   #5009
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Loczek24 Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam Twojego odcienia, więc może coś w stylu Daydream albo snuggle- delikatnie połyskujący róż z dodatkiem koloru brzoskwiniowego? Ja osobiście wypróbowałam na sobie perłową Ambrosie i jestem bardzo zadowolona


---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------



Słyszałaś o Ziemi Egipskiej? Nakłada się ją odrobinkę dosłownie , ale jak ją nakładasz to nie widzisz efektu , wiec nakładasz jeszcze, a dopiero po jakimś czasie jak okazuje sie ze jesteś w windzie masz na twarzy maskę. Myślę że to jest podobny efekt bo i ja jak nakładałam nick nacka to nie widziałam od razu efektu wiec na początku zdarzyło mi się przesadzić ale teraz już wiem że odrobinka wystarczy do pożądanego efektu
Słyszałam Ale nie miałam Ja myślę też, że to trochę 'wina' pędzla, gdyż używam aktualnie z EDM, a on jest dość mocno zbity, wcześniej miałam zdecydowanie rzadszy i bardziej puchaty, więc działało to na tej samej zasadzie, co, powiedzmy, zestawienie flat topów i typowych puchaczy do wykończeniówki + do tej pory używałam róży w kamieniu i machnęłam się na sypańca mineralnego, więc to też inna forma i trochę mi inaczej, że tak się wyrażę Jednak pewne przyzwyczajenia robią swoje.
Ok, może efekt nie był przerażający, ale jakoś wolę make up 'no make up', coby tylko poprawić pewne niedogodności dla wzroku osób postronnych, a nie przerysować, oko jedynie lubię podkreślić, a to też nie zawsze. Chociaż rzęsy niemal jak sztuczne kocham nawet jako jedyny element w makijażu.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 16:59   #5010
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Hej
zainteresowałam się podkładem mineralnym ale z tego co wyczytałam u was na wątku nie ma stacjonarnego sklepu. A ja znalazłam taka stronke
http://everydayminerals.com.pl i tutaj można kupić i odebrać osobiście, jeśli ktoś jest z Krakowa. Tylko nie wiem czy to te same kosmetyki, które Wy zamawiacie?? bo ja troche nie ogarniam...

i drugie pytanie
Jeśli mam cerę problematyczną, przebarwienia i trądzik to który lepiej kupić, żeby krył, ale żeby też nie robił efektu maski ?
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.