W co się ubrać na ślub i wesele, część 2 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-19, 07:23   #61
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: W co się ubrać na ślub i wesele, część 2

Cytat:
Napisane przez agula987 Pokaż wiadomość
dziewczynki mozecie doradzic? zakupilam taka oto sukienke (nie ejst biiala, tylko kremowa...z gory przepraszam za jakos fotki) i zastanawiam sie jakie buty beda do neij pasowac najlepiej... mysle ze czarne, ale czy pasuja takie jak tutaj czy lepiej cos innego... bede wdzieczna za wskaazowki
Wydaje mi się, że sukienka za bardzo Cie obściska...Ja bym założyła jakiś fajny, szeroki pas, ponieważ jak dla mnie za bardzo widać wystający brzuch!
Co do butów to propnuje jakieś peep toe, przedstawione przez Ciebie nie podobają mi się
I rzeczywiście czarne dodatki chyba będą najlepszym rozwiązaniem
Krój sukienki jest ładny
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 09:09   #62
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: W co się ubrać na ślub i wesele, część 2

czarny pas bylby dobrym elementem maskujacym, ale moim zdaniem nijak ma sie do wykonczenia tej sukienki. Widzialam ja na zywo, ta bialo-czarna gora sklada sie z koralikow z takim perlowym polyskiem
. Lepsze beda modelujace rajstopy
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 10:17   #63
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: W co się ubrać na ślub i wesele, część 2

Nie obraź się, ale ta sukienka jest zdecydowanie za mała dla Ciebie...
Koniecznie bardzo wysoki obcas, wtedy wysmukli. Jakieś długie kolczyki, by góra odwaracała uwagę od brzucha...
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 10:34   #64
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: W co się ubrać na ślub i wesele, część 2

Ja też jestem za tym, że ta sukienka jest za mała na Ciebie.
A teraz moje pytanie, o makijaż. Idę w sobotę na wesele, sukienkę mam złotą, buty, torebka i szal będą czarne. Nie wiem, czy pomalować powieki na złoto, odcieniami brązu czy jeszcze zupełnie inaczej? Proszę o rady Oczy mam niebieskie, jestem nieco opalona, jakby to miało jakieś znaczenie

Edytowane przez h2o0
Czas edycji: 2008-08-19 o 10:37 Powód: dopisanie jednego zdania, które może być ważne
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 10:41   #65
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: W co się ubrać na ślub i wesele, część 2

Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
Ja też jestem za tym, że ta sukienka jest za mała na Ciebie.
A teraz moje pytanie, o makijaż. Idę w sobotę na wesele, sukienkę mam złotą, buty, torebka i szal będą czarne. Nie wiem, czy pomalować powieki na złoto, odcieniami brązu czy jeszcze zupełnie inaczej? Proszę o rady Oczy mam niebieskie, jestem nieco opalona, jakby to miało jakieś znaczenie

mi od razu skojarzyl się jakis sloneczny makijaz..
opalona-brąującym pudrem możesz podkreślić opaleniżnę..
cień złoty...?,a może tylko nieco grubsza kreska...?
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 13:59   #66
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: W co się ubrać na ślub i wesele, część 2

Mam coś takiego jak puder rozświetlający, może być? albo baza vichy oligo 25, jak ją nałożę, to buzia jest gładka i się mieni malutkimi drobinkami.
A właśnie z tymi cieniami to nie wiem, a jaką kreskę? Eyelinerem, kredką czy coś takiego?
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 16:39   #67
agula987
Raczkowanie
 
Avatar agula987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: eop
Wiadomości: 60
Dot.: W co się ubrać na ślub i wesele, część 2

dzieki dziewczyny za uwagi owszem, wiem ze za mala (zdawalm sobei sprawe gdy ja kupowalam bo daaawno nei nosilam takiego romziaru ale nie bylo wiekszego:p)... zadna inna juz mi sie nie spodobala wiec zostala ta... dobrze sie w neij czuje i nie zamierzam wymieniac na inna...a brzuszek moze z deczka da sie czyms zamaskowac
jeszcze raz dzikei
agula987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 19:13   #68
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: W co się ubrać na ślub i wesele, część 2

agula987 skoro sie dobrze w niej czujesz, to prócz wysmuklającej szpilki nie maskuj brzuszka, bo z tym bardzo łatwo osiągnąć odwrotny efekt, np. gruby pasek może tylko pogorszyć sytuacje, a przecież pareo na siebie nie załozysz Jeśli jesteś z niej zadowolona, to obcas, uśmiech, wyprostowane plecy, biust do przodu i super zabawy życzę

h2o0 niebieskie oczy plus przynajmniej średnia opalenizna super współgra z turkusem! Można do niego dodać odrobinę opalizującego złota. Obawiam się, że w samym złotym lub żółtym, nie będziesz wyglądała korzystnie. Jeszcze jaki kolor włosów masz?
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 19:50   #69
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: W co się ubrać na ślub i wesele, część 2

włoski mam naturalne, taki ciemny blond
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 20:25   #70
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: W co się ubrać na ślub i wesele, część 2

W takim razie żółty odpada. Złoty w małych ilościach. Turkus byłby fajny. Być może zielony.
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 21:11   #71
oczko
Raczkowanie
 
Avatar oczko
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: woj śląskie
Wiadomości: 88
Dot.: W CO SIĘ UBRAĆ NA ŚLUB I WESELE????????

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
podajcie proszę jak nazywał sie sklep, z którego są te fotki. Miałam w zakładkach, ale zniknęło;-)
pisałam ze allegro
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?...19102735#photo
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?...20755518#photo

mo i cos nowego..
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=420766419
http://www.allegro.pl/item418601500_...kienka_36.html
oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 13:37   #72
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: W co się ubrać na ślub i wesele, część 2

Cytat:
Napisane przez Elie Pokaż wiadomość
W takim razie żółty odpada. Złoty w małych ilościach. Turkus byłby fajny. Być może zielony.
Nigdy nie malowałam powiek na zielono, ale mam kilka odcieni na paletce, może dziś spróbuję, zobaczę jak to wygląda i jak będę się czuła. Na co dzień świetnie czuję się w przeróżnych odcieniach brązu
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 00:02   #73
fanta20
Raczkowanie
 
Avatar fanta20
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 406
Dot.: W co się ubrać na ślub i wesele, część 2

Bardzo proszę o radę...podobnie jak h2o0 mam złotą sukienkę, naturalne blond włosy, niebieskie oczy, i zastanawiam się jaki kolor dodatków by pasował, zastanawiałam sie właśnie nad czarnym szalem może bolerkiem, czarnymi butami i torebkę czy może lepszy byłby inny kolor? a co z makijażem? bizuterią? ehhh już sama nie wiem z góry dziękuję
fanta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 09:34   #74
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: W co się ubrać na ślub i wesele, część 2

h2o0 Ty sie widzisz, ja mogę tylko strzelać, co teoretycznie pasuje do takiego typu urody jak Twój - liczy się też odcień cery, czy włosów (chłodny czy ciepły) itd.

fanta20 moim zdaniem czarny jest za ciężki do złotego, raczej brąz, stare złoto. Z makijażem, to tak jak już pisałam. Musiałabyś opisać dokładniej, a najlepiej dać foto (np. na makijażowym).
Biżuteria zależna jest od sukienki, tutaj też bez foto kiepsko.
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 21:41   #75
indygo
Rozeznanie
 
Avatar indygo
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 575
Dot.: W co się ubrać na ślub i wesele, część 2

h2o0 - ja jednak stawiałabym na brązy. a może odrobinę przyprószyć złotem.. rzęsy? zdaje się, że to teraz modne albo złoty eyeliner... jakaś mocniejsza kreska, wtedy mocno wytuszowane, grube, gęste czarne rzęsy i chyba można w ogóle z cieni zrezygnować...
ale tak tylko sobie fantazjuję
__________________
Staram się być szczęśliwa. Jak dotąd, idzie mi naprawdę dobrze!
indygo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 08:33   #76
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: W co się ubrać na ślub i wesele, część 2

Osobie o jasnej o prawie oczu, o jasnych włosach i jasnej cerze, w dodatku młodej i takiej, która się nie maluje walnąć czarne rzęsiska widoczne z kilometra, to nie jest dobry pomysł.
To jest jeszcze taki wiek, że można sobie poeksperymentować z kolorami się pobawić tym trochę
I te rzęsy złotem, nie....
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 09:34   #77
indygo
Rozeznanie
 
Avatar indygo
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 575
Dot.: W co się ubrać na ślub i wesele, część 2

no fakt, jeśli włosy są jasne, to sama tego nie widzę. chyba po prostu wyobrażałam to sobie... na sobie [ciemne włosy, cera też nie całkiem jasna]

a skoro:

Cytat:
Napisane przez Elie Pokaż wiadomość
To jest jeszcze taki wiek, że można sobie poeksperymentować z kolorami się pobawić tym trochę
to może jednak nie do końca

Cytat:
Napisane przez Elie Pokaż wiadomość
I te rzęsy złotem, nie....
?.. tylko może jednak trochę tak
__________________
Staram się być szczęśliwa. Jak dotąd, idzie mi naprawdę dobrze!
indygo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 10:20   #78
dannonova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 85
Dot.: W co się ubrać na ślub i wesele, część 2

a to moja kreacj w której byłam na weselu sukienka w kolorze kawa z mlekiem wpadajaca w złoty i do tego satynowe buciki w identycznym kolorze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przer.jpg (65,2 KB, 531 załadowań)
__________________

dannonova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 12:58   #79
indygo
Rozeznanie
 
Avatar indygo
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 575
Dot.: W co się ubrać na ślub i wesele, część 2

Cytat:
Napisane przez dannonova Pokaż wiadomość
a to moja kreacj w której byłam na weselu sukienka w kolorze kawa z mlekiem wpadajaca w złoty i do tego satynowe buciki w identycznym kolorze
ładnie, elegancko, z klasą. i ślicznie włosy miałaś skręcone!.. choć to pewnie naturalnie tak..
__________________
Staram się być szczęśliwa. Jak dotąd, idzie mi naprawdę dobrze!
indygo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 19:59   #80
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: W co się ubrać na ślub i wesele, część 2

Dziewczyny w sobotę wybieram się na wesele. Proszę o Wasze opinie jak wyglądam. Na zdjęciu nie mam naszyjnika, ale będzie z takich cyrkonii z jakich jest bransoletka. Jak myślicie na jaki kolor najlepiej umalować oczy(mam piwne)?

Ale mam pietra! To moje pierwsze zdjęcie które wrzucam na Wizaż
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wesele.JPG (67,2 KB, 493 załadowań)
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 21:07   #81
ViVian66
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 053
Dot.: W co się ubrać na ślub i wesele, część 2

cashmere wyglądasz bardzo ładnie w tej sukience - mi ise osobiście podoba bardzo jeżeli chodzi o oczy to na twoim miejscu użyłabym czarnego eyelinera (nie dawałabym żadnych ciemnych cieni, ewentualnie jakiś jasny w koncikach) i mocno wytuszowała rzęsy. Zastanawiam się tylko czy pasują tu te cykorie, troche nie jestem przekonana, bo nie moge sobie wyobrazić tego naszyjnika. Ale ogólnie bardzo łądnie


A teraz ja mam takie pytanie. Otóz mam dwa wesela, pierwsze początkiem pazdziernika, drugie końcem grudnia. Chciałabym kupić jedną sukienkę, tak żeby na obydwa pójść w tej samej. To pierwsze wesele jest we Francji. Zastanawiałam się nad białą tubą (taką jak w załączniku, no może troszkę krótszą) i pokombinować coś z dodatkami - mam złote sandałki + do tego jakieś dodatki w podobnym odcieniu ( to by było na to pierwsze wesele). Na to drugie może coś z klimatów orientalnych lub etnicznych jeżeli chodzi o biżu. Co myślicie ??

Edytowane przez ViVian66
Czas edycji: 2014-04-25 o 19:59
ViVian66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 21:21   #82
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: W co się ubrać na ślub i wesele, część 2

ViVian66 dzięki za opinię i radę a jaki naszyjnik byś tu widziała? jutro jadę na zakupy więc teoretycznie jeszcze wszystko może się pojawić na mojej szyi choć jestem zakochana w tej bransoletce i bardzo chcę w niej iść, więc idąć tym tropem naszyjnik też powinnam mieć z cyrkoniami...?

Ta biała tuba śliczna Bardzo ciekawie brzmi opcja z orientalną biżu A nad jaką kolorystyką myślałaś? Jakie byś miała wtedy buty i torebkę?
Osobiście nie lubię połączenia biel+złoto, ale jeśli wybierzesz gustowne dodatki to czemu nie.
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 08:44   #83
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: W co się ubrać na ślub i wesele, część 2

Vivian - rozumiem, że mam założyć, że przemyślałaś ubranie na czyjś ślub białej sukienki? Uważam, że sukienka tuba byłaby ok, jeżeli byłaby z bardziej wieczorowych materiałów, takich jak np. satyna. Ta tuba, którą pokazałaś o ile się nie mylę jest z materiału, który raczej klasyfikuje ją jako sukienkę na co dzień lub na plażę.

Cashmere jesteś ślicznym dowodem na to, że można na wesele ubrać się na ciemno, ale nie przesadzić. Bardzo podoba mi się jak wyglądasz Ta kokarda fajnie rozjaśnia cały strój i do tego jest we właściwym miejscu, dzięki czemu nie pogarsza optycznie sylwetki, tylko wszystko jest fajnie. Butki super. Niestety też uważam, że te dżeciki wszystko psują. Sukienka jest elegancka, koktajlowa, stonowana i zdecydwoanie moim zdaniem nie pasuje tutaj taka biżuteria.
Co do makijażu chyab też zgodzę się z poprzedniczką, w tym przypakdu mniej będzie znaczyć więcej
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 08:49   #84
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: W co się ubrać na ślub i wesele, część 2

Elie dziękuję bardzo A jaką biżu tu widzisz??
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 09:11   #85
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: W co się ubrać na ślub i wesele, część 2

Podobnie, jak z makijażem w tym przypadku mniej będzie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Coś skromnego i cienkiego na rękę. Nie jestem pewna, czy w ogóle coś na szyję. Mogą być długie kolczyki, ale też raczej delikatne, nie ozdobne bardzo.
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 09:13   #86
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: W co się ubrać na ślub i wesele, część 2

Dzięki. Kolczyki niestety odpadają bo nie mam przekłutych uszu
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 11:20   #87
indygo
Rozeznanie
 
Avatar indygo
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 575
Dot.: W co się ubrać na ślub i wesele, część 2

cash, dołączę tylko do chóru zachwytów co do dodatków.. może opaska? nie wiem, wymyślam; ale cyrkonie chyba nie bardzo
vivian - jako niedawna panna młoda powiem Ci, że dziwnie bym się czuła, widząc na sali drugą dziewczynę w białej sukience. chociaż też trzeba przyznać, że przecież o zupełnie innym kroju.. ale jednak. natomiast właśnie, a propos kroju: jesteś pewna, że będzie Ci w tym wygodnie? coś zjesz i będziesz musiała boleśnie wciągać brzuch; pójdziesz tańczyć i większego kroku nie zrobisz..
podobają mi się bardzo takie sukienki, ale nie wiem, czy na wesele są do końca odpowiednie. [a na marginesie - fajnie, że aż do Francji na weselicho lecisz, ciekawie!]
__________________
Staram się być szczęśliwa. Jak dotąd, idzie mi naprawdę dobrze!
indygo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 11:43   #88
victim
Przyczajenie
 
Avatar victim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: woj.pomorskie
Wiadomości: 12
Dot.: W CO SIĘ UBRAĆ NA ŚLUB I WESELE????????

Cytat:
Napisane przez nikuuus Pokaż wiadomość
To moja kiecka i buty na wesele mojej przyszłej szwagierki Zakladam do niej jeszcze czarne króciutkie bolerko i czarna kopertówke. Nie mam pojecia jakie dodatki mam do niej dodac? mam sobie darowac dodatki czy macie jakis pomysl? dziewczyny pomożcie bede bardzo wdzieczna za pomoc


Jeżeli dodatki, to nić przy szyi i uszach, proponowałabym jakąś super bransoletkę! Biorąc pod uwagę cekiny, musi być oczywiście bardziej złota, aniżeli srebrna. Czarne bolerko i kopertówka w tym samym kolorze to dobry pomysł, ale w tym połączeniu czarne NIE MOGĄ BYĆ buty.

Pozdrawiam
victim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 11:46   #89
victim
Przyczajenie
 
Avatar victim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: woj.pomorskie
Wiadomości: 12
Dot.: W co się ubrać na ślub i wesele, część 2

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Dziewczyny w sobotę wybieram się na wesele. Proszę o Wasze opinie jak wyglądam. Na zdjęciu nie mam naszyjnika, ale będzie z takich cyrkonii z jakich jest bransoletka. Jak myślicie na jaki kolor najlepiej umalować oczy(mam piwne)?

Ale mam pietra! To moje pierwsze zdjęcie które wrzucam na Wizaż
Co prawda pasek wokół kostki to nie za dobry pomysł, ale masz bardzo ładne nogi, więc u Ciebie to żaden problem Co do naszyjnika, na Twoim miejscu zostawiłabym go w domu, bo przez wyrazistą kokardę, nie jest tam już potrzebny. Lepiej już jakieś delikatne, małe kolczyki. Pamiętajmy, przepych to nic dobrego i może zepsuć cały efekt
victim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 11:57   #90
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: W co się ubrać na ślub i wesele, część 2

Hej Dziewczyny potrzebuję pilnej pomocy mianowicie jutro mam wesele i na śmierć zapomniałam o rajstopach jakie założyć do takiej sukienki?
Myślałam najpierw o koronkowych bo strasznie mi się podobają takie,ale nie wiem czy nie byłoby to już za dużo? szczególnie że do tego takie sandałki zakładam (uwierzcie że ten kwiatek na żywo nie rzuca się tak w oczy i na stopie nie wygląda obciachowo !)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (53,5 KB, 252 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8741.JPG (62,0 KB, 92 załadowań)
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.