Atrederm - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-09, 11:51   #1561
Oluuusia95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
Przyjdzie czas, że będziesz przeklinać to łuszczenie

Moja twarz potrzebowała 6 dni odpoczynku, żeby przestać się łuszczyć. Ale dzisiaj już powracam. Fajnie wiedzieć, że potem będzie taka ładna jak jest np. teraz :d Motywuje do dalszego użytkowania :d
no ja na razie sie leciutko luszcze, myslalam ze bedzie gorzej. I tak teraz smaruje tylko czolo to moge sie bardziej zluszczac, bo zakryje grzywka to nie bedzie widac, a policzki zaczne od wakacji bo jakbym nalozyla puder na schodzaca skore to by moglo to nie zaciekawie wygladac :/ a ty Saming na co uzywasz Atrederm? pomaga Ci?
Oluuusia95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 13:24   #1562
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Oluuusia95 Pokaż wiadomość
no ja na razie sie leciutko luszcze, myslalam ze bedzie gorzej. I tak teraz smaruje tylko czolo to moge sie bardziej zluszczac, bo zakryje grzywka to nie bedzie widac, a policzki zaczne od wakacji bo jakbym nalozyla puder na schodzaca skore to by moglo to nie zaciekawie wygladac :/ a ty Saming na co uzywasz Atrederm? pomaga Ci?
Ja w wakacje nie będę stosować Atredermu. Pomimo, że używa się filtrów, wydaje mi się, że wtedy promienie słoneczne są mocniejsze i łatwiej sobie buźkę poparzyć czy coś. Teraz już nie jest za ciekawie... Wykończę to co mam, na wakacje przerwa, i od października wrócę do tego.
A mi pomógł - po 2 tygodniach stosowania większość zaskórników na policzkach znikła. To samo na brodzie - zwłaszcza te podskórne białe zaskórniki. Nie wyskakuje już mi kaszka na skroniach, rozjaśnił i wyrównał koloryt twarzy, i wydaje mi się, że mam zwężone pory.
Ale do Atre stosuje jeszcze Epiduo - więc nie wiem co jest co zasługą czego, ale w połączeniu efekt jest dobry. Mam nadzieję, że to wyleczy mi wszystko.

Jeszcze muszę znaleźć sposób na dekolt i plecy, bo np. Epi na dekolt mi nie działa :/
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 22:27   #1563
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm

ja też zrezygnowałam na wakacje z atre. mam zamiar korzystać ze słońca jak tylko się da chociaż patrząc na pogodę to ciężko będzie z tym słońcem
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 18:23   #1564
Oluuusia95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: Atrederm

Uzywacie pudru przy kuracji Atredermem ??
Oluuusia95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 18:23   #1565
WildOrchid
Rozeznanie
 
Avatar WildOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 542
Dot.: Atrederm

Cześć Dziewczyny! Bardzo proszę o pomoc. Muszę rozcieńczać czymś Atre, bo solo masakruje mi twarz , tym bardziej w połączeniu z hialuronem, który wzmacnia jego działanie. Czytałam trochę o rozcieńczaniu glikolami, gliceryną, alkoholami...ale żadna z tych opcji nie jest dla mnie odpowiednia.

Co myślicie o mieszaniu Atre z Physiogelem? Na bieżąco, tj. przed aplikacją, na dłoni. Czy ktoś orientujący się w składach/łączeniu składników może mi pomóc? Bardzo proszę
WildOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 18:38   #1566
NarSan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 65
Dot.: Atrederm

teraz mi powiedzcie jak z tym burakiem jest... bo ja stosuję już codziennie, no i przy nakładaniu nic nie szypie ani nie piecze... po prostu mam czerwoną twarz codziennie... Na dzień używam filtra Soraya SPF45 no i jakoś sobie radzę... łuszczenie jest ale nie aż takie duże (na początku było gorzej...) no i nie wiem co mam dalej robić... mógłbym dalej go stosować codziennie ale ktoś pisał, że ten burak może nie zejść po odstawieniu, więc boję się :P co mam robić?
NarSan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 08:56   #1567
desse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: brzydgoszcz :P
Wiadomości: 38
Dot.: Atrederm

Oluuusia95 - noo ja osobiście bym raczej nie używała ale ze względu na skórki które po pudrze będą jeszcze bardziej widoczne a chemicznie to nie wiem czy to można czy nie :P chyba z atre nie ma to związku, bardziej z filtrem musi się komponować

WildOrchid - musisz przejrzeć ten wątek bo gdzies na początku było dokładnie opisane jak rozcieńczać ale na pewno nie z physiogelem :P lepiej już byłoby nałożyć atre i zmyć po 20 minutach tak też robiły dziewczyny dla których atre był za mocny, i po zmyciu nałożyć grubą warstwe kremu albo oliwke hipp

co do oliwek hipp a innych to różnica jest taka że hipp ma prostszy skład przez co jest bezpieczniejsza bo ma w składzie tylko 2 oleje i nic a nic więcej

a na podrażnienia i buraka dobre są zimne okłady z rumianka

ja też odstawilam tydzień temu atre na wakacje z resztą kuracja powinna trwać max 14 tygodni atre jest super ale każdy musi wyczuć jak stosować na początku też myślałam że lepiej raz w tygodniu bo się tak łuszczyłam, ale zauważyłam że jak częściej stosuje to mniej się łuszczy i stosowałam co drugą noc ale miałam to najniższe stężenie jakby co :P i po miesiącu dorzucilam do kuracji effeclar K na zmiane z atre[jedna noc atre druga effaclar ] a effaclar duo na dzień, i oczywiście filtr 40 lub 50
__________________
uśmiechnij się!
desse jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 15:32   #1568
Marta27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 43
GG do Marta27
Dot.: Atrederm

Dziewczyny powiedzcie mi - na co konkretnie działa Atrederm czy Retin - A. Ja chciałabym na przebarwnienia (ostudę). Czy nadają się?
Marta27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 18:21   #1569
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Marta27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi - na co konkretnie działa Atrederm czy Retin - A. Ja chciałabym na przebarwnienia (ostudę). Czy nadają się?
Atre działa mocno złuszczająco, ale na moją ostudę nie działa, jak były plamy tak są
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 20:24   #1570
Marta27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 43
GG do Marta27
Dot.: Atrederm

Na moje nie podziałał żel Neostraty ani seria zabiegów z kwasami aha 35%. Próbuje wszystkiego co mozliwe. Jestem w desperacji.
Marta27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 11:48   #1571
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Atrederm

Marta27 nie martw się wiem, że łatwo napisać choć sama mam już dość nie mam siły codziennie się czymś smarować , wcierać, wklepywać, nie widze rezultatów moich starań, mam takie dni, że "olałabym" to wszystko , ale czasem widze światełko w tunelu ( niestety chyba tylko ja widze poprawe,albo po prostu chcę ją widzieć ) i od jesieni znów zaczynam przygodę z Atredermem, dołącz i ty może uda się nam coś osiągnąć ? głowa do góry
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 15:54   #1572
Marta27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 43
GG do Marta27
Dot.: Atrederm

anielska diablico - dziękuję za słowa otuchy.
Na pewno dołączę do Was, jesli chodzi o Atrederm czy inne tego typu specyfiki, bo akurat z tej grupy nie próbowałam.
Ja dostałam napadu szału po tym jak miałam osatnio klientkę do makijażu - kobietkę około 40 czy po 40. Miała na całej twarzy przebarwienia - ostudę właśnie i ... nie chcę brzydko mówic, ale wyglądała jak potwór. Takich plam nie widziałam u nikogo i nigdzie, w necie. Nie było u niej widać oczu, ust, nosa tylko biało - brązowe plamy a w dotyku jak spalona skóra. Zrobiłam tej kobietce makijaż, fakt ze do końca nie dało się pokryć tych plam, ale... dopiero zobaczyłam jaka to piękna kobieta.
I wtedy spanikowałam, ze tez tak kiedys moge wyglądać, ze te moje plamy będą sie powiększać.
Na razie czytam wszystkie wątki i próbuje jakos się odnaleźc w tym wszystkim - tyle jest tych kremów, kwasów i innych. Mam jeszcze czas do namysłu póki nie nadejdzie jesień -wtedy trzeba zacząc działać
Marta27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 16:08   #1573
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm

no słoneczne dni niedługo się kończą więc trzeba pomyślec o powrocie do atre. 20 sierpnia mam wesele a później znowu zaczynam... nie wiem czy mi to pomoże ale coś trzeba robić...
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 17:50   #1574
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Atrederm

Ja np. Locacidu nie odstawiałam. Smaruję się raz na dwa tygodnie, by skóra pamiętała.
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 06:14   #1575
Marta27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 43
GG do Marta27
Dot.: Atrederm

Dziewuszki a wystarczy ze przed Atredermem postosuje sobie Retin a 0,5 dla zahartowania skóry czy zacząc najpierw moze na zmianę 1 noc Diacneal a 1 noc Acnederm. Później Retin A i dopiero Atrederm? Będę wdzięczna za sugestie. A dodam, ze skórę mam jak na byku Nie jest wrazliwa ani naczynkowa. Mam tłustą z przebarwieniami.
Marta27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 19:45   #1576
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Marta27 Pokaż wiadomość
Dziewuszki a wystarczy ze przed Atredermem postosuje sobie Retin a 0,5 dla zahartowania skóry czy zacząc najpierw moze na zmianę 1 noc Diacneal a 1 noc Acnederm. Później Retin A i dopiero Atrederm? Będę wdzięczna za sugestie. A dodam, ze skórę mam jak na byku Nie jest wrazliwa ani naczynkowa. Mam tłustą z przebarwieniami.
skoro nie masz wrażliwej cery to dawaj atre od razu. ja tak zrobiłam i było dobrze
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 09:25   #1577
desse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: brzydgoszcz :P
Wiadomości: 38
Dot.: Atrederm

a stosujecie atre teraz też czy odstawiłyście na wakacje? ;> ja odstawiłam i nie mogę się doczekać powrotu hehe bo jeszcze ma trochu do zrobienia na mojej twarzy :P
__________________
uśmiechnij się!
desse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 10:19   #1578
Marta27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 43
GG do Marta27
Dot.: Atrederm

Peach_passion - a co stosowałaś w międzyczasie? Oczywiście Atrederm 1 raz w tygodniu a co w inne dni mozna?
Marta27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 20:53   #1579
Nucha016
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Atrederm

Ja cały czas stosuje atrederm 0,05%.W dodatku stosuje go codziennie)od jakiegos miesiąca).Jak gdzieś wychodzę nakładam krem z filtrem 50+ a na to podkład z filtrem 20+,i moja twarz wgl się nie opaliła.Także nie zamierza rezygnować z atre.Stosuje go już chyba z pół roku i twarz mam naprawde ładną,pryszczy0,wagrów 0 teraz tylko walczę z plamami ale one już też powoli znikaja!
Nucha016 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-25, 21:57   #1580
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm

ja odstawiłam na wakacje ale już myślę na d powrotem.
marta hmm, nic nie stosowałam oprócz atre (tzn normalne kosmetyki tak ale nic "ostrego"). chcę zobaczyć czy to mi pomoże a jak nie to pomyślę o czymś innym
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 07:12   #1581
Marta27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 43
GG do Marta27
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
ja odstawiłam na wakacje ale już myślę na d powrotem.
marta hmm, nic nie stosowałam oprócz atre (tzn normalne kosmetyki tak ale nic "ostrego"). chcę zobaczyć czy to mi pomoże a jak nie to pomyślę o czymś innym
Dzieki. Ja tez spróbuję. Za tydzień mam wizytę u dermatologa - mam zamiar wyprosic recepte
Marta27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 11:57   #1582
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Atrederm

ja w wakacje mam przerwe od atre bo podobno konsekwencje moga pojawic sie w odleglej przyszlosci i poczekam na kolejna pore roku a i atre kupilam w aptece bez recepty stosowalam na wiosne atre najnizsze stezenie i teraz zastanawiam sie czy nie przezucic sie na mocniejsze ? ciesze sie ze ktos tu na watek zaglada bo juz sadzilam ze umrze smiercia naturalna ten watek
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 13:14   #1583
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Marta27 Pokaż wiadomość
Dzieki. Ja tez spróbuję. Za tydzień mam wizytę u dermatologa - mam zamiar wyprosic recepte
i kiedy zaczynasz "kuracje"?
Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
ja w wakacje mam przerwe od atre bo podobno konsekwencje moga pojawic sie w odleglej przyszlosci i poczekam na kolejna pore roku a i atre kupilam w aptece bez recepty stosowalam na wiosne atre najnizsze stezenie i teraz zastanawiam sie czy nie przezucic sie na mocniejsze ? ciesze sie ze ktos tu na watek zaglada bo juz sadzilam ze umrze smiercia naturalna ten watek
też się cieszę że wątek żyje będzie można relacjonować swoje przeżycia
ja od razu wzięłam stężenie 0,5, dawałam tylko na godzinę i zmywałam. teraz będę już dawać na całą noc
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 14:52   #1584
Marta27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 43
GG do Marta27
Dot.: Atrederm

Hmm, ja zacznę pewnie dopiero po lecie.
I tez myslę czy nie zacząc Atre od 0,5 - oczywiście jak dermatolog wypisze mi receptę - jak nie to i tak dam radę
Pomyslałam żeby dodatkowo na BU cos dokupić do stosowania. Muszę jeszcze zrobic rozeznanie.
Marta27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 22:18   #1585
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm

ja nawet nie wchodzę na BU bo wiem że napalę się na 100 rzeczy a teraz nie mam kasy
kurde nawet nie chcę myśleć o tym że trzeba będzie wrócić do filtra 50:/ nienawidzę tego...
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 18:28   #1586
Nucha016
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Atrederm

Mam pytanko: Czy stosujecie atrederm aby pozbyć się pryszczy,grude? Czy walczycie z plamami,bliznami po trądzikowymi/
Ja 2 miesiące temu zakończyłam kuracje Tetralysalem,i do dzisiaj (od pół roku) stosuje atrederm 0,05%. Na razie nie narzekam bo tradzik nie wrócił( odpukać),ale wiadomo cera nie jest taka sliczna głaciudka jak podczas branie Tetralysalu
Nucha016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 10:09   #1587
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Atrederm

Ja stosuję akurat Locacid - przeciwzmarszkowo
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 12:44   #1588
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Atrederm

dołączam do was...Właśnie jestem po drugiej nocy z atredermem 0,025%. Zaczynam od niższego steżenia i mam nadzieje że trzecie podejście do retinoidów będzie w koncu pozytywne. Po differinie ktory zawsze lubiłam ale nie robił nic z moją skórą po dłuższym czasie (od taki miły "kremik") nadszedł czas na Zorac ktory mnie zapychał niemiłosiernie i przez 10 miesięcy stosowania miałam jeden wielki wysyp teraz nadszedł czas na atrederm. Ma prosty skład mam nadzieje że tym razem będzie inaczej. Trzymajcie kciuki.
Przekopałam juz chyba wszystko o atredermie i kopie dalej
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 19:58   #1589
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Smallwitch Pokaż wiadomość
dołączam do was...Właśnie jestem po drugiej nocy z atredermem 0,025%. Zaczynam od niższego steżenia i mam nadzieje że trzecie podejście do retinoidów będzie w koncu pozytywne. Po differinie ktory zawsze lubiłam ale nie robił nic z moją skórą po dłuższym czasie (od taki miły "kremik") nadszedł czas na Zorac ktory mnie zapychał niemiłosiernie i przez 10 miesięcy stosowania miałam jeden wielki wysyp teraz nadszedł czas na atrederm. Ma prosty skład mam nadzieje że tym razem będzie inaczej. Trzymajcie kciuki.
Przekopałam juz chyba wszystko o atredermie i kopie dalej
miejmy nadzieję że z atre się zaprzyjaźnisz
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 20:50   #1590
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Atrederm

Też mam taką nadzieję
Zarzuciłam Atre dwie noce pod rząd a dzisiaj będzie druga noc przerwy. Właśnie skończyła mi się skóra obdzierać. Jak widzę w moim przypadku takie dwie noce pod rząd będą ok. Czyli planuje 2 noce Atre potem 2 noce przerwy itd. Jak będzie mnie cos jeszcze podszczypywać to wydłuze czas na 3 noce przerwy.
Skóra bardzo ładnie zlazła, "zaburaczyłam" troche ale tak mam zawsze nawet przy słabych retinoidach. Podrażnień brak Za to jestem bogatsza o trzy podskórne bolące gule.
Człowiek jest mądrzejszy po szkodzie i tym razem przy stosowaniu jakichkolwiek kuracji nie pozwole sobie na wyciśnięcie nawet jednego zaskórnika, nie mówiąc juz o syfkach. Oj ja głupia, pamiętam jak podczas stosowania Zoracu 2 lata temu cały czas mnie korciło zeby coś wycisnąć a potem nawet z niepozornego wyciśniętego zaskórniaka tworzyły się straszne dziady. A wiadomo ze czasem przy takim złuszczaniu zaskórniki i niedoskonałości wyłaniają sie na powierzchnie i czlowieka korci zeby sie tego pozbyć. Tak więc tym razem łapy przy sobie. Mam tylko nadzieje ze Avene mnie nie będzie zapychać na dłuzszą metę bo Antheliosy mnie zapychały :/
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.