Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-20, 20:56   #121
Beatka20
Raczkowanie
 
Avatar Beatka20
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Łódź/Zgierz
Wiadomości: 50
GG do Beatka20
Talking Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Witam
*MISIA* musze napisac, że naprawdę podobaja mi sie te obraczki, sa napewno orginalne, nie pospolite.
Ja juz powoli wszystko sobie ulożyłam w głowie i ogolnie i jestem troszke spokojniejsza. Tak naprawdę czasem dopada mnie tak wieczorem jak jestem sama w domu i nie mam co robic i wtedy zaczynam o tym myslec, ale tak to jest oki. Cieszę sie że nie przeżywasz stresu przed slubnego bo to chyba nie zdrowe.
Penie i tak będzie wszystko OK. wszystcy będą zadowoleni i ucieszeni.

Pozdrawiam
Beatka
Beatka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 21:09   #122
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez *misia*
Elu to jak Ty patrzyłaś na męża, że późno zorientowałaś się, ze jest bez brody
juz ci mówię, w piatek połozyłam sie spać z narzeczonym z zarostem tzw. 3 dniowym, w sobote rano ja poszłam do fryzjera, a on robił co chciał , po fryzjerze pomalowalam paznokcie, szybko stroje pod pache i w samochody, na sale zeby winietki rozstawic i dalej do fotografa - więc wszystko było na szybko i nie patrzylam na niego jakoś wnikliwie.... może dopiero na sesji się zorientowałam że cos nie tak ...
A obrączki bardzo fajne!

Beatko, na inne watki już się przerzucilam zresztą zapowiadałam to w mojej poslubnej relacji
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 08:56   #123
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Elu w takiej sytuacji to ja jest w pełni zrozumiałe niezauważenie zarostu męża
Beatko stres przedślubny jak pisałam mnie nie dopadł natomiast dopadł mnie ogromny dół i stres, bo po lekach które musze przyjmować dostałam okropnej wysypki na całym ciele, twarzy wszedzie i o ile wczoraj byly to tylko male punkciki tak dzis sa to wielkie czerowne plamy, a jak mi juz tak zostanie do slubu
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 11:43   #124
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

No już ze mną lepiej twarz już wygląda normanlie a reszta ciała pomału też dojdzie do siebie i znikną te plamy wczoraj powiedziałam dermatologowi, ze nie liczę na cud tylko na to, ze do 26.08 będe wyglądać normalnie
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 12:29   #125
aguśkaN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 48
GG do aguśkaN
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Witam dawno mnie tu nie było ale brakuje mi czasu ostatnio. U mnie przygotowania w toku do września mam jeszcze troszke czasu. W tej chwili mamy juz prawie wszystko: sala, kościół, kamera, zdjęcia, obraczki, zaproszenia w 1/3 rozdane, stroje zamówione. Chyba tylko auto zostaje, ale jesteśmy juz umówieni na przyszły tydzień.
Misiu ja tez mam problemy ze skórą Mam atopowe zapalenie i rączki w nieciekawym stanie. Na szczeście zamawiam sobie dłuuugie rękawiczki i w razie czego nikt nic nie zobaczy
aguśkaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 12:34   #126
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Aguś cieszę się, ze się odezwałaś Wiesz gdyby u mnie chodziło tylko o rączki to jeszcze jakoś bym to przeżyła ale ja jestem cała w plamach plus miałam twarz spuchnięta i bordową. Na szczęście twarz juz wróciłą do normy ramiona i dekold prawie też a reszta dochodzi do siebie powoli jaśnieje i mam nadzieje, ze przy pomocy leków zniknie. Aguś strój dla młodego też już macie zamówiony???
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 12:54   #127
aguśkaN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 48
GG do aguśkaN
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Tak tak Oboje juz mamy zamówione stroje Buty tez mamy Moja sukienka bedzie wygladać mniej-więcej tak:http://www.salon-slubny.pl/kolekcja.php model tereska moja bedzie miała trenik i bedzie bez ramiaczek. Mój narzeczony bedzie miał piaskowy garnitur w delikatne prązki
aguśkaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-23, 12:58   #128
aguśkaN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 48
GG do aguśkaN
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Tak wygląda garnitur: http://www.tylkoona.pl/?pid=3&col=58...ry_id=&shift=2
aguśkaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 13:04   #129
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Aguś a czy suknia jest biała czy ecri??? I gdzie zamówiliscie ten garnitur bo tu jak widze chyba że jestem ślepa to widze adresy warszawskie. i jaka jest jego cena?? Ja mam suknie ecri i jestesmy na etapie wybierania garnituru i wahamy się między czarnym prązkowanym a piaskowym i ja co raz bardziej jestem za piaskowym
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 13:19   #130
aguśkaN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 48
GG do aguśkaN
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Moja suknia jest biała a na koronce są wyhaftowane srebrne kwiatki.
Zamawiałam ją W galerii ślubnej na Piłsudskiego koszt z dodatkami ok. 2000zł.
Narzeczony zamawiał garnitur w salonie na Jaracza w Cymbelline - koszt 1650-1750zł nie pamietam dokładnie
aguśkaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 13:23   #131
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

O kurcze to dosć sporo za ten garnitur
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-23, 13:32   #132
aguśkaN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 48
GG do aguśkaN
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

To fakt troszke kosztuje. Tyle, ze facet garnitur później jeszcze może wykorzystać a my kobitki-bidulki juz śmigać w kiecuszkach nie bedziemy
aguśkaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 13:52   #133
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

hahaha chyba że byłybyśmy złośliwe i założyły byśmy suknie na ślub np nielubianej koleżanki by robić jej konkurencję
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 11:04   #134
Ev@
Raczkowanie
 
Avatar Ev@
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 325
GG do Ev@
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez Ela
Ładne zaproszenia (spr. indywidualna) są w KAROline na Piotrkowskiej, oferta Cartalii plus własne wzory, maja tam również gadzety slubno-weslne, typu nakrętki, zawieszki na butelki, rejstracje na samochód, ozdoby,winietki.
My tam zamawialiśmy 2 rodzaje zaproszeń z oferty Caratlii.
http://karoline.prv.pl/
Elu, dziękuję za polecenie tego sklepu, co prawda w nim nie byłam, ale w drodze do niego natrafiłam na drugi (tuż obok Piotrkowska 111) i tam się już zatrzymałam, gdyż znalazłam wymarzony wzór i to bardzo tanio w porównaniu z innymi ofertami (2,90). Ogólnie wszystkie zaproszenia mają bardzo ładne i jest z czego wybrać.Odbieram je za tydzień.
Ev@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 11:22   #135
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez *misia*
O kurcze to dosć sporo za ten garnitur
no trochę...., my zamawilismy garnitur w Vistuli 1 tys kosztował, 200zł kamizelka szyta na miarę i 80zł koszula ecru Wólczanki. Ponieważ wszytko było w Vistuli kupowane, mąz dostał spinki do mankietów gratis.

A w "Wólczance za Grosik" kupilismy identyczna koszulę, żeby była na zmianę po ewentualnym spoceniu sie na sesji, za................ 35zł !!!
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 11:40   #136
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

O kurcze My chodzilismy za garniturami troszkę w zeszła sobotę, ale oglądalismy i widzieliśmy raczej w cenach nie przekraczających 1000 zł, tzn takie też widzieliśmy, ale mimo, że TŻ napewno jeszcze garnitur załozy to uważam, że to troszkę dużo. Znaleźliśmy sklep taki jakby salonik z modą męską, na Zgierskiej za biedronką i tam garnitury, są w sensownych cenach i pani odrazu dobierze koszulę, musznik i jeśli garnitur nie będzie piaskowy to także kamizelkę. Zresztą uważam, ze każdy dostosowuje swoje zakupy weselne do swoich możliwosci Na niektórych rzeczach da się troszkę zaoszczędzić, więc czemu by z tego nie skorzystać
Elu a gdzie jest taka "wólczanka za gorsik"?
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 12:04   #137
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Znalazłam metke od garnituru, kosztował dokładnie 949,00zł.
My bylismy w Sanset suitcie na zielonej, ale nic tam nie znaleźlismy, na Tuwima w Modnym Panie, było cos tam ale .... nie wyglądał ładnie. Zresztą zawsze jak mąz chce kupic garnitur, czy spodnie eleganckie to chodzimy, chodzimy i kończy sie wycieczka w Vistuli. W tej w Geanie na Włokniarzy mają wiekszy wybór niż na Piotrkowskiej.

Wólczankę za Grosik już zlikwidowali, a na jej miejscu jest "Lizard", w sumie asortyment ten sam.... To jest na Struga przy Gdańskiej. Fajne krawaty mają, koszule zreszta tez. I jest wieszak damski z przystępnymi cenami.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 20:14   #138
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

wiesz Elu pewnie doskonale sama garnitur garniturowi nie jest rowny i nie zalezy to wcale od ceny a od tego jak i z czego jest uszyty. W kilku miejscach gdzie TŻ przymierzał wyglądał w garniturach dobrze lub prawie dobrze Ale w tym jedynym salonie w garniturze wyglądał naprawdę świetenie, tzn dobrze leżał, dobrze był skrojony i zarówno sam garnitur jak i mój TŻ w nim prezentował się swietnie. A i plusem była jak dla mnie pani, która nie wściskała nic na siłe i nie patrzyła na nas z kaprysem gdy widziała, nasze niezdecydowanie. Pani nam bardzo pomagała i doradzała a dla mnie to też było ważne, by mieć też spojrzenie kogoś obiektywnego.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 22:09   #139
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez *misia*
wiesz Elu pewnie doskonale sama garnitur garniturowi nie jest rowny i nie zalezy to wcale od ceny a od tego jak i z czego jest uszyty.
no jasne! Widziałam P. Młodego w garniturze H BOSSA i nie powiedziałabym że to właśnie BOSS,ważna tez oczywiście jest postura mężczyzny, mój ma dugie ręce, no i generalnie jest wysoki, wiekszość marynarek Vistuli lezy świetnie.


Cytat:
A i plusem była jak dla mnie pani, która nie wściskała nic na siłe i nie patrzyła na nas z kaprysem gdy widziała, nasze niezdecydowanie. Pani nam bardzo pomagała i doradzała a dla mnie to też było ważne, by mieć też spojrzenie kogoś obiektywnego
z obsługi też byliśmy zadowoleni w Vistuli, razem z panią wybrałam kolor kamizelki z próbnika. Fachowo oceniały wygląd męża w kolejnych garniturach, ale nie chciały wskazać tego ktry ich zdaniem był naj. Wybór został pomiędzy dwoma, poszlismy na przechadzke po innych sklepach dla namysłu. Wrócilismy, mówimy że bierzemy TEN, a panie: "ufff, już bałysmy się że weźmiecie ten drugi"
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-25, 18:41   #140
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

U nas też wahamy się pomiędzy dwoma i to skrajnie różnymi, jeden czarny prązkowany drugi piaskowy, mnie osobiście bardziej podoba się piaskowy, ale nie chcę narzucac zdania i ostatnie słowo należeć będzie do TŻ Może w przszyłym tygdniu pojedziemy, ale to się jeszcze okaże bo w sobote mój TŻ zaczyna remont u moich rodziców i niewiadomo jak to z czasem, czy się wyrobimy, ale na szczęscie mamy jeszcze troszkę czasu. Zaproszeń zostały już tylko 4, z czego na dwa juz jesteśmy umowieni więc już zaraz będziemy mieć je z głowy
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 15:43   #141
Aleksi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 32
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Hej czy któraś zna może jakąś dobrą krawcową z Łodzi lub okolic? Przeglądałam wiele sukienek ale są dosyć drogie więc chyba uszyję i dlatego proszę o jakiś kontakt do krawcowej która uszyje sukienkę taką jaką sobie wymarzę
Aleksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 08:52   #142
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

hej, dziewczyny, czyżby wątek łódzki upadł?
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 22:09   #143
taka_jedna
Raczkowanie
 
Avatar taka_jedna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

hehe, jeszcze niedługo i ja zacznę się tu udzielać
__________________
O body swayed to music, O brightening glance,
How can we know the dancer from the dance?

-- W. B. Yeats --

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
taka_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 07:36   #144
zea
Raczkowanie
 
Avatar zea
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: srodek Polski
Wiadomości: 129
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

I ja 28.04 w USC mam ślubik, który jeszcze do mnie jakoś nie dociera, zresztą może dlatego, że brakuje mi na wszystko pieniędzy hihi
__________________
co nas nie zabije, to nas wzmocni....
zea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 13:13   #145
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez Aleksi Pokaż wiadomość
Hej czy któraś zna może jakąś dobrą krawcową z Łodzi lub okolic? Przeglądałam wiele sukienek ale są dosyć drogie więc chyba uszyję i dlatego proszę o jakiś kontakt do krawcowej która uszyje sukienkę taką jaką sobie wymarzę
Ja szyłam tu: http://www.art-suknieslubne.freehost.pl/ bo nic mi się nie podobało w salonach, a to co fajne to od 3 tys w górę Wszystkim polecam szycie u pani Magdy! Moje zdjecia są na tej stronie
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 21:22   #146
taka_jedna
Raczkowanie
 
Avatar taka_jedna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Dziewczyny, a czy znacie jakąś fajną kapelę?
Tylko nie jakieś tam 'majteczki w kropeczki', bo chyba bym padła. To chyba najbardziej mnie stresuje jak myslę o przygotowaniach.
Żeby to był jakiś zespół z klasą, albo, co też ostatnio wpadło mi do głowy, jakiś zespół w stylu cygańskim, coś a'la Bregovic.
Zupełnie nie wiem, gdzie tego szukać, bo te zespoły, które sprawdzałam w necie jakoś mnie nie przekonują, a dobrze by było, gdyby to byli też jacyś 'przetestowani' już ludzie.
__________________
O body swayed to music, O brightening glance,
How can we know the dancer from the dance?

-- W. B. Yeats --

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
taka_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 10:09   #147
idrisi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Ja mogę Ci podać namiary na świetną babkę - grała u mnie i było suppperrr!!! Ma świetny głos, idealny słuch (nie fałszuje - jak to się niektórym "muzykom" zdarza), świetne poczucie humoru. Potrafi extra rozruszać towarzystwo, tak, że u mnie wszyscy tańczyli - nawet kulejący wujek ze wstawioną w biodro endoprotezą Zaletą tej babki jest to, że w zależności od życzenia młodych i ich możliwości finansowych - może grać sama, lub w podstawowym składzie - czyli we dwójkę z bardzo muzykalnym gościem, albo też z dużo większym zespołem. Po prostu ma wiele kontaktów... A oczepiny w jej wykonaniu to mistrzostwo - żadnych tam wiejskich zabaw... zresztą wszystko można z nią dokładnie ustalić. Wiem, ze teraz np. grała sylwestra w Savoy'u, także naprawdę jest niezła. Dodatkowo na próbę jej możliwości możesz się z nią umówić u niej w domu, i na żywo (nie z żadnej tam płyty) posłuchać jak gra i śpiewa. Naprawdę szczerze polecam
Jeśli chcesz na Nią namiary to napisz do mnie idrisi@wp.pl , nie chciałabym uprawiać chamskiej kryptoreklamy na forum.
Pozdrawiam, i życzę aby wszystko udało się jak najlepiej!!!
idrisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 09:34   #148
taka_jedna
Raczkowanie
 
Avatar taka_jedna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Dziewczyny, wybieracie się na Targi Ślubne 28 stycznia?

Bo ja tak!
__________________
O body swayed to music, O brightening glance,
How can we know the dancer from the dance?

-- W. B. Yeats --

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
taka_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 17:58   #149
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez aguśkaN Pokaż wiadomość
Tak tak Oboje juz mamy zamówione stroje Buty tez mamy Moja sukienka bedzie wygladać mniej-więcej tak:http://www.salon-slubny.pl/kolekcja.php model tereska moja bedzie miała trenik i bedzie bez ramiaczek. Mój narzeczony bedzie miał piaskowy garnitur w delikatne prązki
Śliczna
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 07:17   #150
zea
Raczkowanie
 
Avatar zea
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: srodek Polski
Wiadomości: 129
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Pomocy!! Nie mogę wybrać stroju na ślub cywilny... szukałam na wielu stronach i wszystkie suknie są na to samo "kopytko"...a ja szukam jakiejś romantycznej z krótkim rękawkiem. Gdybyście coś takiego gdzieś zauważyły, proszę dajcie mi znać
Będę bardzo bardzo wdzięczna!!
__________________
co nas nie zabije, to nas wzmocni....
zea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-04 21:21:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.