Żel/akryl dla dwunastolatki? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-01, 09:27   #121
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Żel/akryl dla dwunastolatki?

Cytat:
Napisane przez tiara
Szczerze powiedziawszy stylistka o wiele wiecej pieniazkow na reke by miala z glupiej odzywki ktora kupi w swojej hurtowni za 20 zl a sprzeda za 100, niz z tipsow z ktorych na reke ma moze 30 zl... Nie wszyscy mysla tylko o kasie i szczerze radza.
Mi np tipsy bardzo pomogly z obgryzaniem jak mialam 15 lat, bo noszenie rekawiczek, moczenie palcow w occie!!!, wszystkie odzywki (zgryzalam), wiec nie pomoglo. I na pewno zadna odzywka nie wydluzylaby mi 'czesci rozowej ' plytki, ktora skutecznie 'wygryzalam' przez 15 lat.

Szczerze mowiac urazil mnie ironiczny tekst nati "taką metodę polecają panie styliski".
Widzę,że nie rozumiesz tego o co mi chodzi Ja Cię przepraszać nie będę,bo nie mam za co . Ja do styliski poszłam po to by dowiedzieć się o pewnej metodzie walki z obgryzaniem, już teraz nie pamiętam co to było, bo to jakieś 2 lata temu się działo. Pani stylistka na moje pytanie odpowiedziała,że tylko akryl i żel oduczą mnie obgryzania,a jak tego nie chcę to będę obgryzać paznokcie dalej. I tak było we wszystkich salonach-nikt nie zapytał mnie czy stosowałam jakieś preparaty przeciw obgryzaniu, nikt nie zaproponował mi takich preparatów tylko od razu żel lub akryl Chyba manicurzystka potrafi coś więcej poradzić klientce niż założenie tipsów. Prawda? Nie chciałam tipsów zakładać,a WSZYSTKIE pani mi to proponowały. Niedawno byłam w salonie i znowu usłyszałam to samo-tipsy Takie są moje doświadczenia i nie wiem na co się obrażasz
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 09:54   #122
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Żel/akryl dla dwunastolatki?

Nati ja ciebie rozumiem, jednak gdy poszlas i sie spytalas co porponuje, abys przestala obgryzac pazurki, moze ta pani nawet nie pomyslala, ze chodzi ci o jakies naturalne metody, o odzywki itp. Skoro poszlas do niej z tym problemem, moze 1 co jej przyszlo na mysl to akryl i zel...
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 21:25   #123
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Żel/akryl dla dwunastolatki?

Cytat:
Napisane przez Pyra1990
Zgadzam sie co do slowa. Jkaby ktos chcial, to by przestal obryzac paznokcie. Chcesz schudnac, nie ejsc slodyczy zaprzesz sie i tez cos zdzialasz. Nie mowie, ze jest latwo, jednak warto spróbowac i pocwiczyc swoja sila wole...
zgadzam sie z tymi slowami...
przyrownujac do schudniecia jesli tipsy sa najlepsza metoda na obgryzanie to najlepsza maetoda na schudniecie jest odsysanie tluszczu...
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 08:25   #124
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Żel/akryl dla dwunastolatki?

Nati ja sie nie obrazam, ale wkurza mnie generalizowanie, bo ono zawsze jest krzywdzące dla tych ktorzy staraja sie byc fair. Dla NIEKTORYCH tipsy to jedyna metoda, z innych metod masz gorzkie odzywki i silna wole. Jak ktos nie ma silnej woli i zgryza odzywki to polecam tipsy( a mialam klietnke, ktora nwet tipsy zgryzla). Tak wiec dla NIEKTORYCH tipsy sa ta najlepsza metoda.
Dziekuje za uwage.
Z mojej strony OT.
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 09:51   #125
jaś
Raczkowanie
 
Avatar jaś
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 81
GG do jaś
Dot.: Żel/akryl dla dwunastolatki?

Wracam do wątku głównego. Dwunastoletnia dziewczyna nie powinna mieć takich problemów jak żel czy akryl. Sorry - byc może jestem za stary, jednak na pomysły jak pozbyć nadmiaru kasy starych jestem wyczulony. Patrząc przez mój pryzmat młodej młodości musiałem na "wspaniałe" moje pomysły sam zarobić - makulatura, złom , butelki, pomoc sąsiadowi w sadzie itd. Rozdwajające się paznokcie dwunastolatki choćby najbardziej uroczej i kochanej są po prostu niedorzeczne. Wystarczy dieta i ewentualnie suplementy , witaminki i odżywki. NIE wpadajmy w paranoję? Może za kilka lat będzie trend by dziewczynkom do komunii robić akryle z malutkimi napisikami IHS??? (tak wogóle to nawet nie do śmiechu mi)
jaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 19:23   #126
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Żel/akryl dla dwunastolatki?

Cytat:
Napisane przez jaś
Może za kilka lat będzie trend by dziewczynkom do komunii robić akryle z malutkimi napisikami IHS???
Genialny texcik :P

Co do tematu wątku - przesada... I to by było tyle na ten temat
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 22:40   #127
tajgunia
Raczkowanie
 
Avatar tajgunia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
GG do tajgunia
Dot.: Żel/akryl dla dwunastolatki?

dziewczyny ale jaka kosmetyczka zaproponuje jakieś preparaty nie korzystając z tego? jest niewiele takich... dlatego być może dla zarobienia tych nawet 30 zł proponują akryle i żele.

ja też obgryzałam paznokcie do 16 roku życia i co mnie zmobilizowało? to że sama chciałam że nie chciałam miec brzydkich rąk idąc do technikum. A rodzice na siłe dzieci nie odzwyzają to w samych dzieciach musi być jakieś zaparcie. Ja w tym momencie mam zdrowe i mocne własne paznokcie, a nie tipsy, wole się naturalnymi "chwalić"
tajgunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-03, 06:00   #128
jaś
Raczkowanie
 
Avatar jaś
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 81
GG do jaś
Dot.: Żel/akryl dla dwunastolatki?

Cytat:
Napisane przez tajgunia
dziewczyny ale jaka kosmetyczka zaproponuje jakieś preparaty nie korzystając z tego? jest niewiele takich... dlatego być może dla zarobienia tych nawet 30 zł proponują akryle i żele."chwalić"
Odpowiem ci na to: KAŻDA KOSMETYCZKA która jest matką dziewczyny w podobnym wieku i która na dodatek ma z czego żyć. Pozostałe kosmetyczki MOGĄ NIE zauważyć problemu DZIECKA i chciałoby się powiedzieć NIESTOSOWNOŚCI propozycji założenia żelu/akrylu, lepiej powiedzieć NIEADEKWATNOŚCI podjętych działań do zaistniałego problemu. Więcej nie napiszę, gdyż to wkładanie paznokcia w Kosmetowisko
jaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 06:39   #129
Sandi_xD
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 123
GG do Sandi_xD Send a message via Skype™ to Sandi_xD
Dot.: Żel/akryl dla dwunastolatki?

skasowano

Edytowane przez Sandi_xD
Czas edycji: 2008-04-23 o 18:42
Sandi_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 10:36   #130
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Żel/akryl dla dwunastolatki?

Lekka przesada zeby za paznokcie zaraz komis!!!!!!!!!!!!
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 14:19   #131
jaś
Raczkowanie
 
Avatar jaś
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 81
GG do jaś
Dot.: Żel/akryl dla dwunastolatki?

Cytat:
Napisane przez Blue sky
Lekka przesada zeby za paznokcie zaraz komis!!!!!!!!!!!!
No jest pytanie - ale nie na to forum - jak powinni postąpic nauczyciele w takich i podobnych sytuacjach.
jaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-03, 15:11   #132
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Żel/akryl dla dwunastolatki?

moze i racja...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 23:32   #133
bklaudia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 110
Dot.: Żel/akryl dla dwunastolatki?

troche czasu zajelo mi zeby dotrzec do samego konca watku.z tego co widze walka byla zacieta.wiecej osob stanelo po stronie "zdecydowanie nie"a opinie byly rozne.
niestety bede po stronie mniejszosci,ale napisze CZEMU NIE...
ktos juz wczesniej pisal,ze 2 osoby w jednym wieku moga sie bardzo roznic I MA RACJE.
to,ze 12 latka,chce sobie zrobic delikatne paznokcie nie znaczy,ze zaraz bedzie robila sobie operacje biustu..
znajac zycie i dzisiejsze czasy na obcasach juz dawno smiga,lekki makijaz juz jest a latem najlepiej w mini.
a jezeli chodzi o kwestie nauczycieli to przypomnijcie sobie naprawde jak bylo...przychodzi pewien SZAŁ i wszyscy to maja(10 kolczykow w uchu,kolczyk w nosie,tatulaze,buty na koturnach,kolorowe paznokcie)
z reszta pewnie nie ona jedyna bedzie miala takie pazurki,a nawet jakby to nie swiadczy o tym jaka jest uczennica.
moim zdaniem juz lepiej,zeby przedluzyla jej pazurki jakas dobra stylistka niz zeby sama przyklejala sobie paznokcie na "super glue"...
teraz pozostaje tylko kwestia gdzie zrobi te paznokcie
bklaudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 09:54   #134
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Żel/akryl dla dwunastolatki?

Cytat:
przychodzi pewien SZAŁ i wszyscy to maja(10 kolczykow w uchu,kolczyk w nosie,tatulaze,buty na koturnach,kolorowe paznokcie)...z reszta pewnie nie ona jedyna bedzie miala takie pazurki
jak ja widz etakie robienie, bo wszyscy maja To ze wszyscy maja juz jest takie oklepane, kazdy ma kolczyk w pepku, dlatego nie robie, bo mnie juz to sie nie podoba. Sory zoboczylam z tematu
Fakt faktem, posiadanie dlugich paznokci itp nie znaczy, ze dziewczyna jest jakas zla uczennica. Mozna o siebie dbac i dobrze sie uczyc. Ale wiecie jacy sa nauczyciele- inne pokolenie.
Ja osobiscie ejstem na nie, ale decyzja nalezy do tej mlodej osobki, ktora zalozyla watek
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 11:25   #135
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Żel/akryl dla dwunastolatki?

caly problem w tym ze ta mloda osobka juz tu dawno nie zagladala
a my dalej ciagniemy ten temat
dobrze by bylo gdybysmy chociaz wiedzialy czy ona je zalozyla czy nie
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 22:51   #136
maszka4
Zadomowienie
 
Avatar maszka4
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1 535
GG do maszka4
Dot.: Żel/akryl dla dwunastolatki?

ja nie wiem zawsze miałam długie paznokcie i nigdy nikt mi nie zwracał uwagi na długość czy kolory. ( no pomińmy debilnego katechetę w 6 klasie ) Teraz juz są inne czasy i ludzie raczej przywyczajają się do "dziwnych" widoków.

nie ważne co powiedzą inni ważne co mówię ja i czy mi się to podoba
__________________
Moja fotogaleria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235829
Moje pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 09:41   #137
jaś
Raczkowanie
 
Avatar jaś
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 81
GG do jaś
Dot.: Żel/akryl dla dwunastolatki?

A może zapytam przekręcając wątek- żel czy akryl do faceta? pazury w porządku (bez obgryzania, rozdwojeń i innych kłopotów), orientacja sex prawidłowa.. Może się coś zmieniło w ciągu roku?? (ostatnia moja ankieta wyszła na "NIE") i żeby Wizażanki bardziej rozsierdzić - zapytam przewrotnie - gdzie w Katowicach lub okolicy dobrze i tanio robią?? :P
jaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 13:46   #138
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Żel/akryl dla dwunastolatki?

Jaś to nie jest tematem watku. Zaloz sobie nowy.
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 13:54   #139
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: Żel/akryl dla dwunastolatki?

Cytat:
Napisane przez munj
Jeno haj
Nie bić proszę, jam małe dziecko z głupimi pomysłami.
I nie wiem, czy takie dzieciątko jak ja mogłoby sobie założyć żel bądź akryl?!
Oczywiście chciałabym krótkie, naturalnie wyglądające pazurki, spokojnie ;p
Bom nie mogę wytrzymać z tymi rozdwajającymi się naturalnymi.
Be.
I w ogóle, jeśli już, to żel, czy akryl? ;d

Skarbeńku! Mam córkę w Twoim wieku i na wakacje pozwoliłam Jej na taką ekstrawagancję... Ale obawiam się, ponieważ taka imprezka nie jest tania i jesteś bardzo nieletnia - będziesz musiała poprosic o zgodę jednego z rodziców.
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-05, 14:26   #140
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: Żel/akryl dla dwunastolatki?

Cytat:
Napisane przez paulakrk
tajgunia zrób tę przyjemnosć mnie, zrób innym stylistkom, zrób Wizażankom ,ktore już zapewne również mają powyżej dziurek w nosie tamatu pt " czy tipsy niszczą paznokcie" i POCZYTAJ kilka tematów dotyczących tipsów i ich rzekomej szkodliwości.
Dobrze?

A co do nastolatek ( nawet tych 12- 13) - french jest czymś dziwnym??
Niezwykłym?? Demoralizującym??
NIe kupują sobie dziewczynki lakierów i nie maziają nimi pazurów?!
Na wszystkie kolory teczy - o bialym pasku nie wspominając?!
NIe dodają kolorowe gazetki gratisików typu rozowa szmineczka, biala kredeczka i zielony lakierek?!

Tipsy i przedłużanie paznokci w tym wieku to przesada - zgadzam się.
Ale czym niby rozni sie utwardzenie paznokci zelem od pokrycia ich odżywką? Poza kosztami oczywiscie - ale od tego abstrahuję bo znam rodziców ktorych na to stac i ktorzy np. przerażeni obrzydliwym nawykiem swego dziecka - OBGRYZANIEM PAZNOKCI - utwardzali pazurki pociechom i był spokój.


I uczepię się jak rzep psiego ogona tej fotki.
NIe raz widzialam dziewczyny z tak białą - naturalną koncoweczką pazura.
One rownież miały kiedyś po 12 lat i malowały paznokcie przezroczystą odzywką - wyglądało to zatem zle i nienaturalnie?


Sandra wszystko zaczeło się od chamskiego i zenującego tekstu bym się " nie wpieprzała do rozmowy bo nie do mnie byla mowa".
Hehehe biorąc pod uwagę ,że jest to FORUM , to rzeczywiscie inteligentna i grzeczna uwaga.

Osobiście widzę (w przedszkolu mojej siostrzenicy ma 4 lata) dziewczynki z pomalowanymi paznokciami na czerwono, różowo .... to jest dopiero estetyczne; tak jak kolczyki w uszach niemowlaka (ale to moje zdanie).
Ja pisałam już wczesniej, że dałam pozwolenie mojej córce, na przedłużenie paznokci na wakacje - delikatnie, nie za długie - szkoda, że nie mam cyfrówki.... wygląda to całkiem przyzwoicie, ale wiem (i Ona też), że to prezent za dobre stopnie (sama wybrala) i nic podobnego nie zrobi w czasie trwania roku szkolnego.
Poza tym niech zobaczy, że płytka będzie zniszczona po takim wybryku - a na uzupełnienie napewno nie dostanie pieniędzy.
12 lat to w "dzisiejszych czasach" trudny wiek... jeszcze nie nastolatka pełną gębą, a już nie dziecko.
Uważam, że w tym wieku dzieci powinny powoli, pod kontrolą rodziców dokonywac pewnych wyborów, a jeśli będzie on niekoniecznie trafny - ponieśc konsekwencje - również kontrolowane...
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 22:05   #141
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Żel/akryl dla dwunastolatki?

"Może za kilka lat będzie trend by dziewczynkom do komunii robić akryle z malutkimi napisikami IHS???"



Co do wątku - dla mnie 12 lat to zbyt mło n takie bjery. W 12 letniej dziewusce jest więcej uroku bez kryli, zeli czy tipsów !
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 23:17   #142
Malattia_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Skarżysko Kamienna
Wiadomości: 539
Dot.: Żel/akryl dla dwunastolatki?

Cytat:
Napisane przez -Finezja-
Co do wątku - dla mnie 12 lat to zbyt mło n takie bjery. W 12 letniej dziewusce jest więcej uroku bez kryli, zeli czy tipsów !
Zawsze myślałam, ze to właśnie tipsy wykonywane są za pomocą żelu i akrylu.... Czego to ja się nie dowiem na tym forum, hooo
Malattia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 08:55   #143
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Żel/akryl dla dwunastolatki?

no i po co odkopytac taki wątki? po co sie pytam????
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 13:02   #144
Malattia_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Skarżysko Kamienna
Wiadomości: 539
Dot.: Żel/akryl dla dwunastolatki?

Cytat:
Napisane przez zaczarovana
no i po co odkopytac taki wątki? po co sie pytam????
Chciałam zauważyć, że zazwyczaj w wątkach które budzą spór między wizażankami osoba zainteresowana, tzn. zakładająca wątek nie odzywa się w ogóle, albo odpowiedzi się nikłe To sie nazywa podjudzanie, o tak
Malattia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 18:31   #145
summer2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Sandnes
Wiadomości: 6
Dot.: Żel/akryl dla dwunastolatki?

Ehhh ja tez pamietam ten RAP ale to wtedy był hit mój pierwszy dezodorant
summer2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 19:59   #146
munj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk.
Wiadomości: 1 081
GG do munj
Dot.: Żel/akryl dla dwunastolatki?

och, jakże się cieszę, że się nie zdecydowałam na sztuczne pazurki - teraz mam swoje własne piękne, mocne i zadbane
munj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 20:57   #147
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Żel/akryl dla dwunastolatki?

Cytat:
Napisane przez Iwona31 Pokaż wiadomość
Poza tym niech zobaczy, że płytka będzie zniszczona po takim wybryku - a na uzupełnienie napewno nie dostanie pieniędzy.
O ile dasz jej pieniądze na fachowe zdjęcie tipsów, to paznokci zniszczonych nie bedzie miała, jeżeli we dwie zerwiecie je nozyczkami, cążkami, lub spiłujecie neizbyt fachow- zniszczone i cienkie paznokcie pewne jak w banku!
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 21:49   #148
prunelka
Zadomowienie
 
Avatar prunelka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 811
Dot.: Żel/akryl dla dwunastolatki?

Cytat:
Napisane przez munj Pokaż wiadomość
och, jakże się cieszę, że się nie zdecydowałam na sztuczne pazurki - teraz mam swoje własne piękne, mocne i zadbane
I czym je doprowadzilas do porzadku?? Odzywkami? A jak tak to jakimi??
__________________
Początki mojego decou Zapraszam w odwiedziny, Ania

Serwetki na wymianę

Mój raczkujący blog: http://aniciutciut.blogspot.com/ Zapraszam
prunelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 10:29   #149
munj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk.
Wiadomości: 1 081
GG do munj
Dot.: Żel/akryl dla dwunastolatki?

prunelka - oj, próbowałam dosłownie wszystkiego - olejków, odżywek..
wydałam na nie pełno kasy, a i tak efekty były mierne. w końcu kupiłam sobie odżywkę za hmm... 4 zł? jest cudowna
o, tutaj masz link do KWC. http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=14789

naprawde serdecznie polecam, potrafi zdziałać cuda
munj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.