Wszystko o Avonie - Część II - Strona 237 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-19, 20:54   #7081
agusiakostusia
Raczkowanie
 
Avatar agusiakostusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 66
GG do agusiakostusia
Smile Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez sportsmenka86 Pokaż wiadomość
A powiedz jak sie nazywa ta maść?
droga sportsmenko widze ze jestes ode mnie rok starsza a wiec to sie nazywa DERNILAN i mozesz kupic masc lub krem. masc jest ponoc bardziej skuteczna
tu daje link do opisu produktu http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=8682 jest naprawde swietny i fajnie zluszcza gruba skorke pozdrawiam Cie
__________________
"Nie ma niezrozumiałych kobiet... są tylko niedomyślni mężczyźni..."
agusiakostusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 21:02   #7082
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez agusiakostusia Pokaż wiadomość
kremy moze i latwo sie wchlaniaja ale nie spelniaja obiecanych przez avon efektow. np zluszczajacy peeling do stop moze i zluszcza ale tylko troszke.. zmiekczajacy krem do piet tez zmiekcza ale przez pierwsze minuty... ja osobiscie znalazlam cos na problemy Pan takie jak twarda i gruba skora piet. jest w aptece masc niedroga bo kosztuje ok 6 zł a jest naprawde rewelacyjna wystarczy smarowac codziennie wieczorem i efekt jest wspanialy bez wydziwiania avonem. osobiscie nic nie mam do avonu bo sama jestem konsultantka niedlugo juz koordynatorka i lubie te kosmetyki nie wszystkie bo mam swoje perełki ale wg mnie nie trzeba cudowac i korzystac z 4 kremow jak mnozna z 1 porzadnego. Nazwe drogie panie :P jakbyscie byly zainteresowane napisze jutro pozniewaz wyleciala mi z glowy. spytam mamy to napisze pozdrowionka
A jaka ma pojemnosc ta masc? Bo 6 zł to wcale nie tak tanio, bo kremy z Avonu wcale więcej nie kosztują
I jak dla mnie są rewelacyjne, ja jak zaczęłam używać pierwszy raz to z tydizeń codziennie wieczorem smarowałam i stopy miałam dłuuuugo potem miękkie, nawet jak już później smarowałam raz kiedyś
Odkąd używam kremów do stóp Avonu(tylko jeden mam od wakacji ) to jeszcze nigdy nie miałam tak miękkich stóp jak teraz
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 21:10   #7083
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez agusiakostusia Pokaż wiadomość
droga sportsmenko widze ze jestes ode mnie rok starsza a wiec to sie nazywa DERNILAN i mozesz kupic masc lub krem. masc jest ponoc bardziej skuteczna
tu daje link do opisu produktu http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=8682 jest naprawde swietny i fajnie zluszcza gruba skorke pozdrawiam Cie
Dziękuję To kupię tą maść. Generalnie, kosmetyki do stóp Avonu też mi pomagają, ale szukam właśnie maści
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 21:20   #7084
Nicolette5
Raczkowanie
 
Avatar Nicolette5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 409
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
A jaka ma pojemnosc ta masc? Bo 6 zł to wcale nie tak tanio, bo kremy z Avonu wcale więcej nie kosztują
I jak dla mnie są rewelacyjne, ja jak zaczęłam używać pierwszy raz to z tydizeń codziennie wieczorem smarowałam i stopy miałam dłuuuugo potem miękkie, nawet jak już później smarowałam raz kiedyś
Odkąd używam kremów do stóp Avonu(tylko jeden mam od wakacji ) to jeszcze nigdy nie miałam tak miękkich stóp jak teraz

Dla mnie seria do stóp z Avon-u jest rewelacyjna, co prawda od czasu do czasu robię pedicure u kosmetyczki, ale do domowej pielęgnacji są naprawdę świetne. Moje klientki kupują je w dużych ilościach.
Wypróbowałam już wiele innych kremów, jednak żaden nie przebił Avon-u
__________________
"Kiedy umiera mężczyzna, ostatnie co przestaje się ruszać to serce. Kiedy umiera kobieta - język."






Nicolette5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 21:46   #7085
paulinkosia
Rozeznanie
 
Avatar paulinkosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 813
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez marta_md Pokaż wiadomość
popieram - cała seria Foot Works jest świetna!
używam kremu złuszczającego do stóp, kremu na piety, kremu z kofeiną - stopki sa miękkie, gladkie i już nie moge doczekac sie lata i noszenia japonek
Popieram i ja Foot Works to świetna seria..przynajmniej na moje stópki działa niesamowice..kocham peeling i krem nawilżający który tak fajnie chłodzi stopy i je zmiękcza

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do was pytanie. W katalogu 05 pojawiły się galaretki pod prysznic naturals - i jedna z nich jest w moim ukochanym zapachu - Mango i Passiflora. Czy orientujecie się, czy ta seria wróci w nowej, naturalsowej szacie, czy jak na razie będzie tylko ta galaretka? Są jakieś zapowiedzi?
Mi jeszcze zostało trochę mgiełki do twarzy mango i passilfora

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze fotki przydaly sie.
Oczywiście że się przydały,jednak klientka wzieła Nectar Shine

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
Masz rację, Mango i Passiflora jest genialna
Maseczka? Hmm....czy ja o czymś nie wiem?
jaka maseczka?
A była kiedyś taka ..dawnooo dawnoo temu w parze z grejpfrutową Oj jak szkoda że nie ma już tej z mango oj zapach był cudny i jaka póżniej buźka się robiła gładziutka i mięciutka


Złożyłam dziś mini zamówienie z K04 na 50zł z groszami..przyjdzie wszystko i dla mnie lakier opalizujący Sand Shimmer ( a już myślałam że nic z tego bo dla wielu osób nie przychodziły). Mam nadzieję ze na żywo nie rozczaruję się kolorem
__________________

paulinkosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 21:48   #7086
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Czyli co, w Panoramie ani słowa o tym, jakoby seria Mango i Passiflora miała wrócić do łask..
A szkoda.. Jak dla mnie - to była moja ulubiona.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 22:00   #7087
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

naprawdę nikt nie wie??? bo nie pamiętam żadnych dzwoneczków, ale może były tylko nie widziałam.
czy odżywka do włosów w sprayu naturals została wycofana czy avon tylko znowu mnie straszy jej brakiem w katalogach? bo jest to niezbędny kosmetyk do łatwego rozczesania moich włosów po myciu.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-19, 22:03   #7088
paulinkosia
Rozeznanie
 
Avatar paulinkosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 813
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Vrenth Pokaż wiadomość
naprawdę nikt nie wie??? bo nie pamiętam żadnych dzwoneczków, ale może były tylko nie widziałam.
czy odżywka do włosów w sprayu naturals została wycofana czy avon tylko znowu mnie straszy jej brakiem w katalogach? bo jest to niezbędny kosmetyk do łatwego rozczesania moich włosów po myciu.
hymm ztego co się ornientuje ( o ile chodzi o tą z granatem czy coś takiego) to już ja dawno wycofali...ale przed świętami jakoś dali ją "do wyczerpania zapasów"..być moż ejeszcz epojawi się gdzieś na wyprzedaży..
__________________

paulinkosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 22:09   #7089
aniaa36
Raczkowanie
 
Avatar aniaa36
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 65
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Dziewczyny proszę o pomoc !
Klientka zwróciła mi 2 kremy (zestaw na dzień i na noc) bo okazało się ,że jest uczulona na jakiś składnik i dała mi jeden krem bez pudełka (wyrzuciła )...
Czy uznają mi zwrot pomimo braku pudełka??
__________________
aniaa36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 22:09   #7090
paulinkosia
Rozeznanie
 
Avatar paulinkosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 813
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Przepraszam że post pod postem ...ale czy u wa stez nie ma opcji "edytuj" chciałam poprawić literówki w poście i nie mam jak..bo nie ma "edycja" :| Mam nadzieję że to tylko chwilowe...
__________________

paulinkosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 22:18   #7091
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

dzięki, paulinkosia, rzeczywiście w 1/2007 jest do wyczerpania zapasów... no to mam nadzieję że im się nie wyczerpały i się pojawi w jakiejś netto, względnie zrobią nową.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-19, 22:20   #7092
Nicolette5
Raczkowanie
 
Avatar Nicolette5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 409
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez paulinkosia Pokaż wiadomość
hymm ztego co się ornientuje ( o ile chodzi o tą z granatem czy coś takiego) to już ja dawno wycofali...ale przed świętami jakoś dali ją "do wyczerpania zapasów"..być moż ejeszcz epojawi się gdzieś na wyprzedaży..

Zgadza się, w świątecznym katalogu była do wyczerpania zapasów
__________________
"Kiedy umiera mężczyzna, ostatnie co przestaje się ruszać to serce. Kiedy umiera kobieta - język."






Nicolette5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 22:30   #7093
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 201
GG do maryd
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez paulinkosia Pokaż wiadomość
Przepraszam że post pod postem ...ale czy u wa stez nie ma opcji "edytuj" chciałam poprawić literówki w poście i nie mam jak..bo nie ma "edycja" :| Mam nadzieję że to tylko chwilowe...
U mnie też nie ma od jakiejś półtorej godzinki. Zrobiłam strasznego byka w poście i nadal mnie razi
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"

maryd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 22:33   #7094
Nicolette5
Raczkowanie
 
Avatar Nicolette5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 409
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez aniaa36 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o pomoc !
Klientka zwróciła mi 2 kremy (zestaw na dzień i na noc) bo okazało się ,że jest uczulona na jakiś składnik i dała mi jeden krem bez pudełka (wyrzuciła )...
Czy uznają mi zwrot pomimo braku pudełka??
Oczywiście, że uznają zwrot bez pudełka, jest tylko jeden warunek, że zużycie nie może przekraczać 25% zawartości

Ale się muli Wizaż, nie ma opcji "edytuj" i wyskakują mi dziwne okienka
__________________
"Kiedy umiera mężczyzna, ostatnie co przestaje się ruszać to serce. Kiedy umiera kobieta - język."






Nicolette5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 22:48   #7095
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;3956364]A ja czekałam na okazję z pędzlem do pudru a jakoś się nie zapowiada aż w końcu zamówiłam na allegro za 6,50zł
Varda ale Ci napisali...Głupoty gadają, jeszcze nikt tej bazy i podkładu 2w1 nie dostał i niech nie zmyślają, że nie wiedzą ile produkować, bo nawet chyba nie zaczeli
[/quote]

ale w ogóle żadna z was nie dostała tej bazy?

ja dostałam zamówiłam jak tylko się pojawiła, w 9/2006 a dostałam chyba w 12/2006... :/ koszmar
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 04:59   #7096
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Mi się również nie wyświetla opcja edycji... Może zrobili tak, że ta opcja jest tylko w wątku wymiany, bo tam się wyświetla. Szkoda.

Czy ktoś wie kiedy jest pierwszy odbiór w COKu we Wrocławiu z katalogu 5? Wydaje mi się, że 5.04, ale mogę się mylić. Nie ma wcześniej?

A co do serii Foot Works to dla mnie jest taka sobie. Krem z kofeiną w ogóle nie działa, za to ślicznie pachnie. Lubię scrub z kofeiną. Szkoda, że się zapycha. Diamentowy scrub też ok, reszta niebardzo. Moim ulubionym kremem do stóp jest Planet Spa z minerałami z MM. Cudo, ale zapach mi nie odpowiada Chyba nie zniosłabym go jako maseczki na twarz, choć mnie ona kusi działaniem...

Miłego dnia wszystkim
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 05:07   #7097
MagdaP
Zadomowienie
 
Avatar MagdaP
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

O wylaczeniu edycji jest ogloszenie na technicznym
MagdaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 06:33   #7098
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Witam z rana
Dziewczyny używała któraś z Was dezodorantu do stóp FW?
Na KWC opinie są dobre, ale zdjęcie jest jeszcze tego dezodorantu w starej szacie graficznej i ciekawi mnie czy ten w nowej szacie też taki dobry jest
Przydało by mi się coś takiego, bo w pracy cały dzień nogi mi się pocą
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 06:41   #7099
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

zamiast dezodorantu to idz do apteki i kup antidral. jest napewno bardziej skuteczny niz te wszystkie dezodoranty
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-20, 07:03   #7100
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
zamiast dezodorantu to idz do apteki i kup antidral. jest napewno bardziej skuteczny niz te wszystkie dezodoranty
Ale antidral to chyba nie dezodorant?
A ja wolałabym coś w formie dezodorantu
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 07:20   #7101
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

antidral to dezodorant w kulce. skutecznie zapobiega poceniu sie stop jak i innych miejsc np pod pachami.

ja stosujac go regularnie ale nie codziennie przestalam sie pocic [no wlasciwie nie przestalam, ale nie pocilam sie az tak]. pachy byly suche.
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 07:23   #7102
mmk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 272
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
U mnie klientka ją zamawiała, ale nie była zbyt zadowolona z zakupu...
Mi się nawet podoba, ale niestety srebro z Avonu ma to do siebie, że szybko ciemnieje i nie można im koloru niczym przywrócić
Ja mam bardzo dużo "srebrnych" rzeczy z Avonu i jestem bardzo zadowolona - nic mi nie ciemnieje (mam łańcuszki po ponad rok) mogę nosić nawet kolczyki - a ja mam problemy z noszeniem czego innego w uszach niz srebro lub złoto. Złete łańcuszki myję w wodzie z mydłem i są super.
Ale jak się biżuteria zachowuje na ciele to jednak "osobisty problem" każdej z nas.
mmk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 07:30   #7103
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

ja mam wlasnie problem. nie chodzi o bizuterie avon bo z nia wszystko ok. ale dostalam komplet niedawno, kolczyki i wisiorek. dokupilam sobie do niego pierscionek i lancuszek i dziwnie sie dzieje bo te kolczyki i wisiorek zolcieja :| nigdy mi sie tak nie dzialo. oczywiscie myje sie zeby bylo jasne i z zadna inna bizuteria sie tak nie dzieje. czy wiecie jak mozna szybko i skuteznie wyczyscic taka zzolcona bizuterie? prosze o rady.
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 08:34   #7104
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Hmmm....
Moim zdaniem usunięcie edycji postów to nie jest dobry pomysł :|
Dużo bedzie teraz "postów pod postami" ...
no ale cóż.... "Góra" tak chciała to tak jest:P

Ja biżuterii z Avonu nie zamawiałam nigdy, i chyba wolę kupować "na żywo" niż tak w ciemno ...

Odnośnie serii do stóp się nie wypowiem, ponieważ mam na razie z nij tylko płatke peelingujące...
Ale w nast. katalogu mam zamiar kupić sobie kremik, więc na sobie przetestuję co i jak...
Zależy mi na jakimś kremie z zapachem mentolowym (no, ostatecznie może być miętowy)...Czy któryś Avonowski ma taki zapach?

POZDRAWIAM i życzę udanego dnia...
(ja niestety wstałam lewą nogą)
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 09:12   #7105
paulinkosia
Rozeznanie
 
Avatar paulinkosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 813
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
Zależy mi na jakimś kremie z zapachem mentolowym (no, ostatecznie może być miętowy)...Czy któryś Avonowski ma taki zapach?
Ja mam Krem nawilżający do stóp ( jeszcze 2 tubki w starych opakowaniach) i mają zapach właśnie takiego mentolu..jak sie posmaruje stópki to później następuje taki chłod..oj cudowny kremik..teraz jest w wersji Głeboko nawilżający krem do stóp..ale myslę ze zapachi chłodzenie pozostawili
I złuszczający peeling do stóp też zalatuje mi taką mieta..ale delikatnie..bardzo dobrze ściera naskórek ze stópek..i później skóra jest gładziutka.. Przynajmniej na moje stopy te kremiki działają.
__________________

paulinkosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 09:37   #7106
isole
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 67
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

H hi dostałam lakier Sand Shimmer kolor taki jak w katalogu mam dziś na paznokciach nałożyłam najpierw odżywkę przyspieszającą wzrost na to 2 warstwy lakieru potem lakier przypieszający wysychanie i nabłyszczający i lakier trzyma już od soboty
isole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 09:48   #7107
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez isole Pokaż wiadomość
H hi dostałam lakier Sand Shimmer kolor taki jak w katalogu mam dziś na paznokciach nałożyłam najpierw odżywkę przyspieszającą wzrost na to 2 warstwy lakieru potem lakier przypieszający wysychanie i nabłyszczający i lakier trzyma już od soboty
tez kupuje ten lakier bo jest ladny i taniutki przy okazji. taka okazja nie zdarza sie czesto
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 09:52   #7108
aniaa36
Raczkowanie
 
Avatar aniaa36
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 65
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

[quote=Nicolette5;3958109]Oczywiście, że uznają zwrot bez pudełka, jest tylko jeden warunek, że zużycie nie może przekraczać 25% zawartości

Nicolette5 - Dziękuję za odpowiedź
__________________
aniaa36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 10:01   #7109
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Ja tak nie na temat.Pochwale sie tym co zamowilam i tym ze wychodze z Avonomani..

Jutro mi przyjda z biura Avonu probki perfum Far Avay i Passion Dance i kremu.
Zamowilam w katalogu tylko kulke za 4.90 i ta bransoletke.
I na allegro ten rozpromieniajacy krem na dzien- ale trwa licytacja wiec nie wiem czy bedzie moj.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 10:07   #7110
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

wiecie co ze zwrotami jest tak ze wlasciwie oni nigdy nie patrza na to ile sie kosmetyku zuzylo.

ja mialam kiedys historie taka ze dostalam dano temu gratis mozaikowy puder brazujacy. moja klintka zamowila ten sam. i ja swoj jak otwieralam i chcialam zonbaczyc jak wyglada i go uzyc a wtedy wypadl mi z rak i sie caly rozwalil. cala zawartosc wypadla, rozkruszyl sie. rozpaczalam strasznie ale wykombinowalam inaczej. zwrocilam ten rozwalony puder jako tej kolezanki i wpisalam w przyczynach zwrotu ze uszkodzony w transporcie. i nawet na tym zyskalam bo kosztowal ok kolo 40 zl haha a ja go dostalam za free. dlatego dziewczyny czasem trzeba kombinowac. oczywiscie nie namawiam do oszukiwania.
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.